i Seniorenfeest en discobal l'fii fflx3T/SÜ to+ui t Jitwneb jbie Limmen, een zorgzaam dorp! PvdA Limmen voor sociaal woningbouwbeleid VVD Limmen Akersloot Creatief Limmen Creatief Gezondheidswijzer zoekt vrijwilligers Voorjaarsserie orgel-plus concerten SV Vredeburg Limmer Gemeenschap Themamiddag mishandeling SV De Vrijheid Klaverjasdrive Sint Maarten Handbal Meervogels TIOS nieuws CDA Akersloot VVD Akersloot Vrije Lijst Akersloot Vernieuwd PvdA Akersloot UITKIJKPOST - 11 FEBRUARI toni timmer Mie PAGINA 15 Inleveren kopij voor: De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limrnen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) CDA CHRISTEN DEMOCRATISCH APPEL Het CDA in Limmen staat voor een evenwichtige samenleving. Mensen moeten zich thuis blijven voelen in ons dorp. Daarom stimuleert het CDA ini tiatieven uit de samenleving op het brede terrein van zorg voor elkaar. De gemeente moet één beleid voeren ten aanzien van sociale zaken, welzijn, onderwijs, sport en recreatie. De aandacht moet gericht zijn op de mensen die dat het meest nodig heb ben. Ook in Limmen komt 'stille ar moede' voor. Éénoudergezinnen met een uitkering, gehandicapten en oude ren met alleen AOW leven vaak op of onder het sociaal minimum. Verenigingen hebben accommodaties nodig. Het CDA streeft naar een multi functionele inzet van de beschikbare voorzieningen. Individualisering en het nastreven van eigen belang leiden tot vereenzaming en toenemende onverschilligheid. Nor men en waarden moeten in de gezinssi tuatie worden overgedragen. Alleen staande ouders met kinderen in de leef tijd van 4 tot 12 jaar mogen daarom niet gedwongen worden te solliciteren. Het CDA zal de mogelijkheden onder zoeken het zwembadje open te houden. Sociale, culturele en economische ach terstanden kunnen met goed onderwijs worden aangepakt. Dat begint al bij de peuterspeelzaal. Ook in Limmen neemt het aantal oude ren toe. Het CDA ondersteunt initiatie ven van ouderenorganisaties op het terrein van sport, ontspanning en opfriscursussen. Lijst 2, dus! PvdA V Hoewel het gemeentelijk beleid op het gebied van ruimtelijke ordening en volkshuisvesting de laatste jaren gro tendeels bepaald wordt door regionale afspraken, vindt de PvdA dat er de afgelopen vier jaar te weinig betaalbare woningen zijn gebouwd. Denk aan de grond van het voormalig gemeentehuis en de woningen aan de Kapelweg. In beide gevallen heeft de PvdA aange drongen op het bouwen van meerdere betaalbare woningen, bijvoorbeeld twee onder één kapwoningen aan de Kapelweg. De PvdA vindt dan ook dat bij de ont wikkeling van toekomstig woning bouwbeleid de volgende uitgangspun ten moeten gelden: bij te plegen nieuwbouw staan wij dif ferentiatie in doelgroep (55-plusscrs, jongeren, kleinere huishoudens) en betaalbaarheid voor. Van belang is dat gestreefd moet worden naar een goede verhouding tussen sociale woningbouw en niet gesubsidieerde woningen, met de nadruk op betaalbare woningen: er moet speciale aandacht worden geschonken aan energiebesparende maatregelen en duurzame, milieuvrien delijke bouw; de PvdA meent dat bij het opstellen van bestemmingsplannen de leefbaar heid van een gebied voorop moet staan met als uitgangspunt behoud van het landelijk karakter van Limmen. Goede voorlichting met daaraan gekoppeld een duidelijke inspraakprocedure rich ting burger zijn hierbij van essentieel belang. De groep jongeren en ouderen vormt een groot en belangrijk deel van de bevolking van Limmen. Op de kandi datenlijst staan zowel jeugd (22 jaar) als ouderen (55-plussers). Daarom heeft de VVD in haar verkiezingspro gramma duidelijk gemaakt dat zij hun belangen serieus neemt. Jongerenbeleid Het jongerenbeleid heeft een impuls gekregen door de nieuwe huisvesting van Conquista in het centrum van het dorp. Daarnaast is een adequate woon voorziening en voldoende recreatie voor jongeren een aandachtspunt voor de VVD-Limmen. De jeugd moet ook meer bij gemeentelijke aangelegenhe den betrokken worden; gedacht kan worden aan een jongerenadviesgroep. Ouderenbeleid De VVD streeft ernaar ouderen zo lang mogelijk hun zelfstandigheid te laten behouden. Sociale voorzieningen voor ouderen dienen dan ook een punt van aandacht te zijn voor het gemeentebe stuur. Een belangrijke rol vervult zorg centrum De Cameren. Het behoud en een eventuele uitbreiding ervan in de toekomst is van groot belang voor de oudere inwoners van Limmen. Het bestaan van De Cameren geeft hen de waarborg, als zij niet meer zelfstandig kunnen wonen, in hun vertrouwde omgeving te kunnen blijven, dicht bij hun kinderen. Voor informatie en vragen kunt u terecht bij Pim Droomer, Vuurbaak 28, tel. 072-5054251 (ouderen) en Robin Rommel, Uitgeesterweg 19, tel. 072- 5051430 (jongeren). LIMMEN - Al jaren vieren De Uylenspieghels op de zaterdag vooraf gaande aan het weekend van carnaval het Seniorenfeest. Was het feest vroe ger vermaard om het Uylenspieghel- cabaret, tegenwoordig wordt deze avond gekenmerkt door veel gezellig heid en allerlei carnavaleske verrassin gen. Ook dit jaar hebben De Uylen spieghels van alles in de hoge hoed zit ten op 14 februari. Gebruikelijk zijn de gratis koffie, de twee consumpties en allerlei hapjes die aangeboden worden. Ook nu willen De Uylenspieghels iedereen weer ophalen, maar vooral weer thuis brengen, gratis en voor niets. De commissie probeert een optreden van een echte surprise act te contracteren, die voor een wervelen de show zal zorgen. Verder treden natuurlijk de hofmuzikanten Arjan Kaandorp en René Vermolen op, die borg staaft voor geweldige carnavals muziek. Ook is er een gratis loterij. Iedere bezoeker krijgt bij binnenkomst een lot en gedurende de avond worden de loten getrokken voor mooie prijzen. Iedereen in Limmen, lid of geen lid en vijfenveertig jaar of ouder is welkom op deze avond. Wie gehaald en thuisge bracht wil worden kan bellen met Peter Bakker, tel. 072-5053965. Discobal Een week later komt op verzoek van De Uylenspieghels de Veronica drive- in show naar het discobal in de Bur gerij. Zondag 22 februari barst om 20.00 uur het spektakel los. De voorverkoop start voor leden op 9 februari (Burg. Nieuwenhuysenstraat 97 en Vredenburglaan 2) van 10.00- 20.00 uur. Öp vrijdag 13 februari start de vrije voorverkoop in Conquista van 21.00- 23.00 uur. Van 16 tot 20 februari gaat de vrije voorverkoop door op de bekende voorverkoop adressen. De kaartjes kosten f 5,- voor leden en f 10,- voor niet-leden. Aan de zaal worden geen kaarten meer verkocht. Vorig jaar tijdens het discobal is er van een van de raadsleden een steek ont vreemd. Misschien een goede gelegen heid om deze nu terug te geven? AKERSLOOT - Op zaterdag 14 en zondag 15 februari wordt in het cen trum voor sport en culturele activitei ten De Lelie voor de vijfde maal de tentoonstelling 'Akersloot Creatief' gehouden. Na de successen van voor gaande jaren zullen amateur-kunste naars ook nu weer iets van hun vrij- etijdswerk exposeren en demonstreren. Het publiek kan kennismaken met een grote verscheidenheid aan technieken zoals schilderen met lapjes, poppen maken, kantklossen, bloemschikken, keramiek verven, werken met fimoklei, het maken van miniatuur-koetsen, quil ten en kinderkleding maken. Zo'n twintig deelnemers hebben zich voor deze tentoonstelling aangemeld. Op beide dagen zullen zij aanwezig zijn om uitleg te geven over hun creatieve hobby en om te laten zien waartoe een amateur in staat is. De tentoonstelling is op beide dagen geopend van 12.00 tot 17.00 uur en de toegang is gratis. De voorbereidingen voor Limmen Creatief zijn in volle gang. LIMMEN - In het weekend van 7 en 8 maart is er voor de 24ste maal Limmen Creatief in Vredeburg. De voorberei dingen zijn al in volle gang. Er zijn al aardig wat, aanmeldingen binnen, maar er is nog plaats. Wie een kunstzinnige hobby heeft en zijn producten wil tonen of verkopen kan zich nog opge ven. Om in elk geval de kosten van de ver zekering van de tentoongestelde wer ken (tegen brand en inbraak) te dek ken, vraagt de organisatie aan iedere deelnemer f 10,- en tien procent van de opbrengst van tijdens Limmen Creatief verkochte artikelen. Voor informatie en opgave vóór 15 februari, kunt u terecht bij de Culturele Raad, Konings- dam 57, tel. 072-5051774 of bij het gemeentehuis (receptie), tel. 5051456. ALKMAAR - De Gezondheidswijzer zoekt vrijwilligers die zich, tenminste voor een jaar, twee dagdelen per week willen inzetten voor balie- en andere administratieve werkzaamheden. De Gezondheidswijzer is het informatie centrum van Regionale Thuiszorg. Iedereen kan hier terecht voor infor matie over gezondheid en gezond heidszorg. Van de vrijwilligers wordt verwacht dat ze affiniteit met administratief werk en PC-werkzaamheden en een klantvrien delijke instelling hebben. Wie zich wil aanmelden of meer informatie wil kan contact opnemen met tel. 072-5199214. Gemeentehuis Limmen Tot en met 6 maart expositie 'Emoties in pastels' met werk van Lonia Rasink en Marjolein Grimbergen-Hoedjes. Geopend op werkdagen. Bibliotheek Limmen Tot half februari miniatuur-replica's te zien van design-stoelen, tijdens ope ningsuren. Bibliotheek Akersloot Tot en met februari expositie van olie verfschilderijen van Riet Ransijn-Sely en handgemaakte poppen van Tilly Roorda, tijdens openingsuren. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. ALKMAAR - De concertserie voor het Van Hagerbeer-Schnitger orgel, beter bekend als het grote orgel van de Grote Sint Laurenskerk te Alkmaar, start met drie bijzondere orgel-plus concerten. Deze concerten staan in het teken van samenspel van het orgel met een koor, solist(en) en andere instru menten. De concerten zijn op de zaterdagen 28 maart, 25 april, en 30 mei. De aanvang is om 20.00 uur, het kerkgebouw is open vanaf 19.00 uur. De toegangsprijs per concert is f 24,50, voor CJP, 65+ en St. Vrienden f 19,50. Reserveren is tijdens kantooruren mogelijk: 072-5140707. Teves is het mogelijk een passé partout te verkrij gen voor alle drie de orgel-plus concer ten voor f 65,- per persoon. LIMMEN - Vrijdag 6 februari speelde Vredeburg ronde 16 van de interne competitie. In een Caro-Kann wist kop loper E. Stolp voortdurend de stelling in evenwicht te houden tegen J. Admi raal, die hardnekkig probeerde om het nenmeerderheid bleek toch voldoende puntenverschi! in de ranglijst te verklei- voor winst. bij het leidende viertal zag stijgen. J. Limmen was geïnspireerd door zijn deelname aan het Hoogovenstoernooi en speelde de sterren van de hemel tegen de sterke R. van de Storm. Toch koos hij niet de beste voortzetting en moest hij nog vechten, maar zijn pion- De LG zet zich de komende vier jaar opnieuw in voor huisvesting voor basis onderwijs aan de oost- en de westkant van het dorp; opheffen van verkeerson- veilige situaties rond de scholen; diver siteit in het aanbod van basisonderwijs; geven van goede maatschappelijke voorlichting aan de schooljeugd; het creëren van goede mogelijkheden voor tweede-kans-onderwijs en kinderop vang. De LG vindt dat er met de laatste nieuwbouw en uitbreiding voldoende huisvestingscapaciteit is voor de beide scholen. De ontwikkelingen staan ech ter niet stil. Nu is het de klassenverklei ning, straks zal ook de voortgaande groei van het aantal schoolgaande kin deren in Limmen aandacht vragen. Dat vraagt opnieuw om overleg en bijstel ling. De LG pleit voor' het beperken van verkeersonveilige situaties en het bevorderen van verkeersluwe wegen rond de scholen. Deelname aan het project Wij gaan weer naar school draagt voornamelijk alleen bij aan bewust verkeersgedrag bij de aanvang van het schooljaar. Ouders en leer krachten dienen daarom goed ver keersgedrag constant te benadrukken. De gemeente kan daaraan bijdragen door het stimuleren van verkeerson- derwijs, verkeersprojecten (VVN) en examens. Verkeersveiligheid is dan ook één van de redenen waarom wij vinden dat de lokalen in het kader van de verkleining van de groepen opnieuw moeten wor den geplaatst waar de kinderen wonen. nen. Na de tijdcontrole resteerde een kritische stand waarin elke initiatief verlies kon betekenen, zodat remise werd besloten. R. Rommel profiteerde hiervan door verrassend gemakkelijk te winnen van G. de Graaf en verstevig de hiermee zijn tweede plaats.. Ook H. Ebels steeg in punten ten koste van G. Hafkamp. In een Siciliaanse opening richtte Hafkamp met wit een gevaarlijke aanval op de koningsvleu gel van Ebels. De open h-lijn zag er dreigend uit, maar ergens miste Haf kamp de juiste voortzetting, waarna Ebels de aanval overnam op de niet gerokeerde en dus kwetsbare koning van Hafkamp. Deze aanval sloeg wel door, zodat Ebels tevreden zijn positie De uitslagen: Groep A - G. Hafkamp- H. Ebels 0-1, J. Admiraal-E. Stolp remi se, R. Rommel-G. de Graaf 1-0, R vd Storm-J. Limmen 0-1, D. Schut-D. Aafjes remise, R vd Heijdt-H. Brak 0-1, J. de Graaf-B. Stolp 0-1, E. van Duin-J. Tebbens 0-1, M.Wester-K. Aafjes 0-1,T. Al-C. Pepping 1-0, H. Levering-N. Pepping 1-0. Groep B - Robert Termes-Jan Valke- ring 1-0, Kevin Keijzer-Mark Beentjes 1-0, Duncan Keijzer-Koen Kramer 1-0, Niels Admiraal-Paul Mooij 0-1, Barry Blekemolen-Jeroen Duin 0-1, Eveline Beentjes-Cees Pepping 0-1, Helen Termes-Tjeerd Blom 0-1, Pandora van Rees-Jarno Stuifbergen 0-1. LIMMEN - De Stichting Welzijn Oude ren Limmen en de Ouderenbond Limmen houden óp donderdag 12 fe bruari een themamiddag voor alle 55- plussers van Limmen met het onder werp 'Oud en mishandeld'. De bijeen komst vindt plaats in Vredeburg. Aan de orde komen vragen als: indien het je overkomt, hoe zou je er dan mee om moeten gaan? Hoe voorkom je inti midatie? R. Luiten houdt een lezing en videopresentatie die om 14.00 uur begint en zal duren tot 16.00 uur. De toegang is gratis. LIMMEN - De schietresultaten van vorige week: A-klasse 1. Mario Ehlhardt 97 pnt. B-klasse 1. Erno Koppes 97 pnt, 2. Eric Weijers 95 pnt, 3. R. Hageman 93 pnt. C-klasse 1. John Kaandorp 97 pnt, 2. Ron van Duivenvoorde 92 pnt, 3. Mark Baltus 78 pnt. D-klasse 1. Co Bruin 97 pnt, 2. Yvonne Sassen 88 pnt. LIMMEN - Op vrijdag 13 februari houdt basisschool Sint Maarten een klaverjasdrive in de school aan de Lage Weide. De aanvang is 20.00 uur. Op deze klaverjasdrive zijn leuke prij zen te verdienen, terwijl eveneens een verloting met mooie prijzen zal worden gehouden. Het inschrijfgeld bedraagt f 3,50 (inclusief koffie) en de school is vanaf 19.30 uur geopend. De opbrengst komt geheel ten goede aan de kinderen van de school. AKERSLOOT - De dames senioren 1 speelden gelijk tegen DSVD: 22-22. De uitwedstrijd tegen de gasten werd een nipte overwinning. De eerste helft was er ook geen krachtverschil. Beide ver dedigingen waren attent tot halverwe ge de eerste helft, toen door twee gave treffers van Ellen Zandbergen Meervo gels afstand nam, 10-7. De uitstekende keepster Jeanine Geels stond steeds op de goede plek. Ruststand was 13-11. Halverwege de tweede helft werd de tussenstand 20- 15. Toen sloop de gemakzucht in het team en ook een time out van Dolf de Beurs kon hier geen verandering in brengen. Silvia Overpelt, die alle straf- worpen benutte, zette Meervogels in de laatste minuut weer op winst, doch een strafworp in de laatste seconden werd nu door DSVD benut en maakte de gasten gelijk. Meervogels heeft onno dig de volle winst uit handen gegeven. De heren senioren versloegen Havas met 28-21. Een voorsprong voor Havas heeft kort geduurd. Binnen een minuut was de gelijkmaker voor Meervogels daar, 1-1. De overwinning kwam tijdens de gehele wedstrijd niet in gevaar. In de twintigste minuut werd het 10-6, na een zwakke fase van keeper Cees Wevers kon de tegenstander tot 14-13 naderen. Direct na rust kwamen er vijf doelpun ten op rij en het gat was geslagen, 19- 13. Het zelfvertrouwen van de heren groeide en met degelijk handbal groéi- de de voorsprong. Havas kon de laatste tien minuten geen vuist meer maken en had teveel commentaar op de leiding, wat in hun nadeel werkte. Aan de 28-21 overwinning viel echter niets af te din gen. LIMMEN - Vier turnsters van gymnas tiekvereniging TIOS hebben dil week end met succes meegedaan aan de com petitie turnen op D-niveau in de sport hal van Oostzaan. Bij de pupillen I werd Samantha Droog tweede en Marlot Kuijs derde. Deze twee meisjes werden nadat er drie com petitie- wedstrijden werden geturnd uiteindelijk tweede en vierde. Bij de pupillen II werd Sandra Kaan dorp zesde en Fabienne van de Kleij dertiende. Alle vier meisjes gaan door naar de regiokampioenschappen in Beverwijk op 14 maart. CDA CHRISTEN DEMOCRATISCH APPEL Het CDA wil zich inzetten om ook nieuwe plaatsen te creëren waar men sen, jong en oud, samen kunnen komen, elkaar ontmoeten, discussiëren, zich ontplooien. Daarom willen wij de subsidies voor culturele en sportieve activiteiten zo lang mogelijk handhaven. Wij stellen zoveel mogelijk zelfwerkzaamheid voor, betrokkenheid door vrijwilligers. Het CDA staat erachter dat er meer culturele activiteiten plaatsvinden, bij voorbeeld het opstarten van een filmli ga, cursussen op diverse terreinen, het organiseren van een gezamenlijke maaltijd, onderzoeken of er buiten schoolse opvang geregeld kan worden. Elkaar ontmoeten en ons blijven inzet ten voor een leefbaar Akersloot. Maria Overtoom, Frans Halslaan 21, 1921 EP Akersloot. SEDERT Verkeersveiligheid: oprichten van een verkeersplatform, waarin gemeente met scholen, ouders, SWOA, Storey en vrouwenparticipatie knelpunten be spreken en oplossingen aandragen; ver hogen veiligheid fietsroutes van/naar omliggende gemeenten, aanbrengen verlichting. Sport: zorgen dat het mogelijk blijft de sport te ondersteunen door nu maatre gelen te nemen in plaats ze voor je uit te schuiven; waar mogelijk beheer en onderhoud bij de verenigingen, zicht baar maken verkapte en versluierde subsidies en mee laten tellen in hoogte subsidie. Onderwijs: blijvend kwaliteit handha ven, zonodig extra geld voor bijv. logopedie ent handvaardigheid; zolang weg naar Castricum onveilig is voor fietsers, schoolbus inzetten. Jongerenwerk: uitzien naar een verbe terd onderkomen Storey; ruimte ook voor andere vormen van jongerenwerk. Ouderen: moeten volop de kans heb ben tot actieve deelname aan de samenleving; zolang mogelijk zelfstan dig wonen bevorderen door het bou wen van seniorenwoningen; SWOA regelmatig consulteren mbt functione ren, wonen, gezond bewegen en ont spannen van ouderen. Woningbouw: geen steedse bouwvor men, voorkeur voor eengezinswonin gen en 2 onder 1 kap, zeer terughou dend zijn met bouwen in meerdere woonlagen, niet elke open plek inbrei- en met woningen en kindveilige wijken maken; groenzones tussen aangrenzen de gemeenten en Alkmaardermeer handhaven. Dit was slechts een klein deel van ons programma. Wilt u meer weten, bel of schrijf J. Heijenga, Rembrandtsingel 34, 1921 EK Akersloot, tel. 0251-312827. Hans Andriessen VLA. coming manbij De komende vier jaar wordt beslist over de toekomst van Akersloot; zelf standig blijven of onderdeel worden van een groter geheel van gemeenten? In een rapport, door externe deskundi gen opgesteld, werd het zelfstandig blij ven van Akersloot als gemeente niet mogelijk geacht. De raad besprak onlangs het rapport. Vrije Lijst Akersloot had zo haar twijfels over de conclusies. Eerst een tijd van samenwerking aan gaan alvorens tot samenvoeging beslis sen en het oordeel van de inwoners vra gen bij de verkiezingen in 2002, luidde een goed doordachte en met een gerin ge aanpassing voor iedereen aanvaard bare motie van VLA. Doch er was geen steun van de Akersloter landelijke par tijen. Uit democratisch oogpunt vindt VLA dat de inwoners zqtf over de toe komst van hun gemeent'Rnoeten kun nen beslissen. Voor VLA is dit een hard punt en gelukkig blijft de mogelijkheid aanwezig voor een referendum of enquête. Landelijke partijen hebben mogelijk belang bij grotere gemeenten, maar het is de vraag of Akersloot daar wel bij gebaat is. Eerder genoemd rapport toont het voordeel voor Akersloot niet overtuigend aan. VLA zal nauwlettend toezien dat Akersloot niet omwille van politieke belangen verkwanseld wordt. Indien gemeentelijke herindeling noodzakelijk blijkt, dan zal eerst samenwerking moeten bewijzen dat Akersloot met de juiste partners in zee gaat. Acht jaar geleden behaalde de PvdA- Akersloot tegen de landelijke trend in een zetel winst. Bij de laatste gemeen teraadsverkiezingen van vier jaar gele den wisten we^deze drie zetels te behouden. In de overtuiging dat dit het maximaal haalbare zou zijn als er geen nieuwe wegen zouden worden ingesla gen, heeft het bestuur, met grote voort varendheid, besloten aan vernieuwing en verjonging te gaan werken. Medio 1997 werd de slotvergadering gehouden met als voornaamste besluit, dat de PvdA in Akersloot door zou gaan met een sterke nadruk op de loka le politiek. Hiermee kwam de vernie- wing binnen de PvdA tot stand door de inzet van leden en niet-leden. Daar naast zorgde de toestroom van nieuwe leden voor verjonging. Als u naar de kandidatenlijst kijkt, ziet u dan ook vele nieuwe namen. Ons verkiezingsprogramma 'Met lijst 2 naar 2002' (met als speerpunten: in spraak, groen, welzijn, verkeer en ver voer, financieel beleid en de voorwaar den voor samenvoeging) wordt ge steund door niet alleen de leden, onder wie een groot aantal nieuwe, maar ook door niet-leden. Gelet op deze steun en de eerste reactiés op het programma verwachten we een groei naar vier zetels voor de komende raadsperiode. De PvdA Akerslootv.l.n.r. Greet Blokker (1), Peter Verduin (2), Jan Veenstra (6), Kees Kuyper (4), Jannie Neppelenbroek (3) en Maarten van der Burgt (5).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 15