1 Carnavalsspanning stijgt bij De Uylenspieghels Sesam in de Lantaarn MM LIi¥ii¥iEM 4 Limmen 2 in het nieuw gestoken X ki i Agenda Limmen UITKIJKPOST - 18 FEBRUARI PAGINA 13 Bestuurswisseling bibliotheek Tennisvereniging Limmen Katholiek Vrouwen Gilde Conquista nieuws Ledenavond Plattelandsvrouwen Inleveren kopij voor: tand 't 2tie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Uitbreiding buiten schoolse opvang Volleybal stratencompetitie Koorzangdag Vocatie POLITIE 'SerUcAtett Limmen IJsclub SV De Vrijheid TTV Limmen op weg naar een beter seizoen Bibliotheek neemt incassobureau in de arm Politieberichten SV Vredeburg Handbal Meervogels Castricum krijgt waarnemend burgmeester nmi tlmM&ijttie LIMMEN - De openbare bibliotheek Limmen heeft sinds 1 januari een nieu we bestuursvoorzitter. Wil Maréchal- «Goossens heeft na bijna negen jaar, waarvan de laatste drie als voorzitter, afscheid genomen van het bestuur. De nieuwe voorzitter is A.C. van Kesteren- Dérkzen, zij was al lid van het bestuur. G. Glass-Langenberg is een nieuw bestuurslid. LIMMEN - Het tennisseizoen gaat 1 april weer van start. TV Limmen kan nog jeugdleden gebruiken. Heb je zin om lid te worden, meld je dan aan bij L. Krook, Molenweg 35, tel. 072-5052638. Wanneer je dit doet voor 1 maart, dan kun je nog ingedeeld worden bij de zomer-training. Voor meer informatie kun je terecht op tel. 072-5053106. Twee kwartjes van elke verkochte Uylenknabbel gaan naar de carnavalsvereniging. GORTELDONK - Bij de rechtgesn- aarde carnavalsvierders in Limmen stijgt de spanning nu met de dag: nog een paar dagen en dan kan het vasten avondfeest losbranden. Zaterdag vindt het grote gekostumeer de bal plaats, waarbij tal van bijzondere creaties die allemaal iets te maken heb ben met het thema 'Gorteldonk in de reclame' verwacht worden. Als iedereen weer wakker is, volgt zon dag de grote optocht door het dorp. De start is om 13.30 uur op het Achtkant. De route loopt vervolgens via Hoge- weg, Burgemeester Nieuwenhuijsen- straat, Molenweg, Hogeweg, Rijksweg, Enterij, Dusseldorperweg, Vredeburg- laan, Meidoornlaan, Lage Weide en weer Dusseldorperweg en eindigt in De Burgerij. Hier worden de prijs voor de mooiste praalwagen -en. de herinne- ringsmedailles uitgereikt. De dag krijgt een swingend einde met de Veronica drive-in show, die voor lek kere dance-muziek zal zorgen. De Uylenspieghels sluiten het carna valsseizoen af met het befaamde Boerenkielenbal op dinsdag 24 febru ari, aanvang 21.00 uur. Kaarten voor de beide avonden zijn nog te koop a f 5,-. Afgelopen zaterdagavond, tijdens de seniorenavond, vond de presentatie plaats van de Uylenknabbel, een grote krentenbol, die door bakker Peter Bakker speciaal voor het komende jubileumjaar van De.Uylenspieghels is vervaardigd. Deze overheerlijke lek kernij is tot 31 januari 1999 te koop. Twee kwartjes van elke verkochte Uylenknabbel gaat naar de vereniging. De bakker heeft beloofd aan het eind van de rit dit bedrag te verdubbelen. LIMMEN - Woensdag 18 februari houdt het Katholiek Vrouwen Gilde weer een ledenavond. Het bestuur heeft voor deze avond de dames Bontekoe en Van der Lubben uitgeno digd. Zij zullen een persoonlijk dia reisverslag geven van hun pelgrims tocht per fiets, die begon in Westwoud en eindigde in Santiago de Com- postella. Introducees zijn op deze avond van harte welkom en betalen f 7,50 inclusief een kopje koffie of thee. Aanvang 20.00 uur in de Burgerij. LIMMEN - De kinderwerkgroep gaat vanzelfsprekend iets met carnaval doen. Van 10.30 tot 12.30 uur kunnen kinderen van 4 tot 12 jaar zaterdag 21 februari terecht om carnavalsmaskers te maken. De entree is f 1,-. Op zaterdag 21 februari kunnen tieners tussen de 11 en 16, liefst verkleed, terecht in de versierde tienerzaal. Van 19.00 tot 23.00 uur zal daar dan een groot spektakel plaatsvinden. Hossen, polonaises en de grootste carnavalshits aller tijden. De jongerenwerkgroep heeft op don derdag 19 februari een huiveringwek kende film, namelijk Face Off. Met in de hoofdrollen Nicolas Cage en John Travolta. Deze film is een aanrader voor wie houdt van absolute spanning. De film wordt gedraaid vanaf 20.30 uur op groot scherm en de entree bedraagt f 2,50. De jongeren doen ook een beetje mee aan de carnavalsgekte en zijn op vrij dag en zaterdag open van 20.30 tot 01.00. Dus doe eens leuk en kom ver kleed. Je mag natuurlijk ook als jezelf komen. Op zondag is het weer familie dag en is Conquista open van 13.30 tot 17.30 uur. LIMMEN - Op dinsdag 24 februari houdt de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen haar ledenavond om 20.00 uur in Ons Huis, Zuidkerken- laan 23 te Limmen. Het eendagsbestuur heeft de BVM uit genodigd die een voorlichting zal geven over voeding, gezondheid en persoon lijke verzorging. Introducées (f 5,-) zijn van harte welkom. Sesam. LIMMEN - Ook aan café de Lantaarn zal het carnaval niet ongemerkt voor bijgaan. Op zondag 22 februari zal vanaf 19.00 uur de band Sesam de ster ren van de hemel komen spelen. Sesam bestaat al ruim vijftien jaar en is een groep die nooit stilstaat. Niet op het podium, waar de twee zangeressen Lucienne en Lyanda altijd weer het publiek overrompelen met hun show, maar ook niet met het repertoire. Natuurlijk speelt de band de klassie kers van Queen, Toto en John Miles, maar ook het moderne jaren '90 werk van bijvoorbeeld 2 Brothers on the 4th floor, Captain Jack, Spice Girls, Total Touch, Marco Borsato. Metallica, Guns en Roses en No Doubt worden op overtuigende wijze gebracht. De band beschikt over een eigen geluid- en licht installatie die aangepast wordt aan elke locatie. LIMMEN - De Stichting Kinderop vang Limmen probeert voor de lokale bevolking een volledig aanbod van kin deropvang te creëren. Een gastouder bureau, een kinderdagverblijf en nu ook buitenschoolse opvang. De stimuleringsmaatregel van de over heid voor uitbreiding van kindplaatsen in de buitenschoolse opvang (BSO), geeft de stichting de gelegenheid om de voorzieningen voor deze opvangsoort in te richten. Op dit moment is het al mogelijk om kinderen die buiten schoolse opvang nodig hebben, via het gastouderbureau bij een gastouder onder te brengen. Maar nu krijgt de BSO een eigen loca tie. Geheel volgens de filosofie van kleinschaligheid en huiselijkheid kun nen kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar (en eventueel tot 16 jaar) hier samen spelen, lezen en leren zoals ze dat thuis ook kunnen doen, aldus de stichting. Vorige week is een begin gemaakt met een onderzoek onder de Limmer bevolking met schoolgaande kinderen naar de behoefte aan buitenschoolse opvang. Aan de hand daarvan zal het bestuur besluiten of de plannen daad werkelijk worden uitgevoerd. Via de basisscholen en de peuterspeelzaal wordt de vragenlijst verspreid. De lijst is ook op aanvraag beschikbaar. Net als bij de andere kinderopvang- soorten is het raadzaam om de kind plaatsen via de werkgever te regelen en nu alvast te informeren wat voor u de beste mogelijkheid is. Wilt u meer informatie of wilt u direct BSO voor uw kinderen regelen, neem contact op met de Stichting KOVL, Dieneke van der Meij, Postbus 6 1906 ZG Limmen, of bel naar 072-5052418. LIMMEN - In beide poules stonden deze week interessante wedstrijden op het programma. In de A-poule was dat The Old-Generation tegen De Meiden. In een zeer aantrekkelijk duel bouwde The Old-Generation een voorsprong op die uitliep naar 13- 8. Onnodige fou ten en het slecht verwerken van de pass bij The Old-Generation, maar ook door het sterker en gevarieerder aanvalsspel van De Meiden was de eerste set toch voor De Meiden, 13-15. In de tweede set hetzelfde beeld, maar The Old-Generation wist toen de ver kregen voorsprong tot het einde te behouden 15-11. De Meiden wonnen vervolgens van de Schoolweg en The Old-Generation behaalde een moeiza me overwinning op de Laatbloeiers. Dat de onderlinge krachtsverhouding in deze poule gering is, bewees de uit slag van Zomerschoon tegen de Laatbloeiers, 15-8 en 11-15. Begaafd team Om de aansluiting met de koplopers niet te verliezen moesten in de B-poule BN AH Stars en de Wiekenders hun twee wedstrijden tot een goed einde zien te brengen. De Wiekenders lukte het ook nu niet om de volle winst bin nen te halen. Beide wedstrijden eindig de in een gelijkspel. Voor Bartigon betekende dit in elk geval het eerste punt in deze competitie. De wedstrijd BN All Stars tegen de Bultiny's kende, zowel in de eerste als tweede set, een zeer spannend verloop, maar het ent housiasme van BN All Stars moest het tenslotte afleggen tegen het technisch meer begaafde team van de Bultiny's, 15-13 en 15-12. Stand A-poule: 1. The Old-Generation met 8 punten uit 6 wedstrijden; 2. en 3. De Meiden en Zomerschoon, beide met 6 uit 4 en slechts 1 punt saldover- schil in het voordeel van De Meiden; 4. en 5. de Schoolweg en De Laatbloeiers, beide met 4 punten uit 6 wedstrijden en een saldo van -16 en -34; 6. de ZWRVTJS met 2 uit 4. Stand B-poule: 1. Bultiny's met 10 pun ten uit 6 wedstrijden; 2.7 Bier 1 Cola met 7 uit 4; 3. en 4. staan BN All Stars en De Wiekenders met 4 punten uit 4 wedstrijden en een saldo van 10 en -17; 5. is Asoeso eveneens met 4 punten, maar uit zes wedstrijden en 6. is Bartigon met 1 punt uit 6. CASTRICUM - Op zaterdag 28 febru ari houdt Vocatie weer een koorzang dag. Iedereen met koorervaring kan hier aan mee doen. U zingt repertoire dat, qua tekst, betrekking heeft op het thema 'Het Buitenleven'. De dirigen ten zijn Daan Manneke, Johan Rooze en Piet Vessies. U kunt zich nog aanmelden tot en met woensdag 25 februari. Wilt u toch nog wat informatie ontvangen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Miriam Lases 072-530773 b.g.g. 072- 5320772. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 10 februari is er in de brandweergarage aan de Schoolweg ingebroken. Nadat de toegangsdeur en enkele afgesloten tussendeuren werden geforceerd, werd toegang verkregen tot de garage en de kantine. Een aantal kasten in de kantine -werd doorzocht, maar er werd qiets uit gestolen. Uit een in de garage staande brandweerauto werden enkele gereedschappen wegge nomen alsmede de sleutels van de man- schappenauto. Vervolgens werd met een betonschaar het slot van het toe gangshek naar het terreintje naast de garage opengeknipt. Op dit terrein staat de manschappenauto. Met de meegenomen sleutels werd deze auto geopend, waarna de inhoud op de grond werd gegooid. Vervolgens reden de daders de auto het terrein af en zet ten deze op de Schoolweg. In ^en winkel aan de Kerkweg werd ingebroken. Nadat een deur op de eer ste verdieping werd opengebroken werd het gehele pand doorzocht. Uit het magazijn werden een flink aantal dekbedovertrekken en twee hoofdkus sen gestolen. Uit een kassa is een geld bedrag gestolen. Op 11 februari is in een restaurant aan de Rijksweg ingebroken. Toegang werd verschaft door het forceren van een deur aan de zijkant van het pand. Uit een kassa werd een gejdbedrag wegge nomen. Op 13 februari werd in een woning aan de Damphegeestlaan ingebroken. Toen de bewoonster omstreeks 22.15 uur thuiskwam merkte zij dat de voordeur aan de binnenzijde op de ketting was gedaan. Nadat zij achterom was gelo pen zag zij dat de poort van de tuin open stond en dat de bijkeukendeur was opengebroken. In de woonkamer bleek een buffetkast doorzocht. Een van de slaapkamers werd doorzocht en er werd kleding uit de kasten gehaald en op de grond gegooid. Vooralsnog wordt er niets uit de woning vermist. Op 15 februari omstreeks 03.15 uur werd een achttienjarige jongen op het fietspad van de Rijksweg mishandeld. Nadat hij op het fietspad drie jongens had ingehaald werd hij door deze jon gens aangeroepen. Hier reageerde hij niet op en fietste verder. Een van deze jongens kwam echter naast hem fietsen en gaf hem een trap tegen zijn heup waardoor hij'ten val kwam. De jongens lachten hem uit en fietsten verder. Als gevolg van de val liep hij letsel op aan zijn gebit, bovenlip en kin. Naar de identiteit van de veroorzaker wordt een onderzoek ingesteld. Verloren voorwerpen: een zilveren ket ting met hanger, een zwarte rugtas met inhoud, een manchetknoop en een lips- sleutel. Gevonden voorwerpen: een gekleurd kinderhorloge en een meerkleurige kinderdriewieler. LIMMEN - In de eerste helft van de voetbalcompetitie heeft het tweede voetbalteam van VV Limmen uitstekende resultaten behaald Na de winterstop heeft dit team deze lijn kunnen doortrekken. Zo werd twee weken geleden met 3-0 gewonnen van HSV uit Heiloovorige week werd SEW met een overtuigend 5-1 aan de kant gezet. Het succes is misschien ook wel te danken aan de nieuwe tenues, die onlangs door sponsor Fixet werden geschonken. LIMMEN - Afgelopen zondag werd op ijsbaan de Meent in Alkmaar de Volhardingbokaal verreden. Deze bo kaal, georganiseerd door ijsclub Geest- merambacht uit Oudkarspel, is een jaarlijks terugkerend schaatsevene- ment waar vijftien ijsclubs aan mee doen. De Limmer IJsclub, die ook dit jaar meereed, voldeed aan de stoutste ver wachting om derde te worden in de ein drangschikking. Zelfs trainer Piet Bloedjes vond de prestaties van zijn pupillen boven verwachting. Vooral de jongste leden zoals de zusjes Kaatee, Brian Oudhuis en Bram Bruschke presteerden het om allemaal een persoonlijk record te rijden op de 500 meter. Kateleine Oudhoff, die onlangs tweede werd bij de dames op de Oostenrijkse Weisensee, haalde bij de senioren dames de volle 30 punten binnen door twee afstanden te winnen. Bij de junioren A meisjes haalde Anne- mieke All maar liefst 9 seconden van haar persoonlijke tijd af. Een prestatie die ze zelf niet verwacht had. In de avonduurtjes werd het ijs kwalita tief een stuk beter en dus tijd om de tanden eens flink te laten zien. Met deelnemers als Peter van Stralen en Richard Bloedjes aan het eind van het toernooi had de Limmer IJsclub dan ook geen klagen. Van Stralen won zijn 1500 meter van de sterke veteraan Piet Slikker en Bloedjes werd vierde op de 3000 meter door zich helemaal leeg te rijden. Het eindtotaal van de ijsclub was 264 punten. Einduitslag: 1. Alkmaarse IJsclub 364 punten, 2. Purmerend 335 punten, 3. Limmen 264 punten, 4. Schoorl 239 punten, 5. Koggenland en de Draai Heerhugowaard 234 punten. Gemeentehuis Limmen Tot en met 6 maart expositie 'Emoties in pastels' met werk van Lonia Rasink en Marjolein Grimbergen-Hoedjes. Geopend op werkdagen. Bibliotheek Limmen Tot half februari miniatuur-replica's te zien van design-stoelen, tijdens ope ningsuren. Bibliotheek Akersloot Tot en met februari expositie van olie verfschilderijen van Riet Ransijn-Sely en handgemaakte poppen van Tilly Roorda, tijdens openingsuren. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - De resultaten van vorige week: A-klasse Jolanda Hageman 100 pnt, M. Elhart 98 pnt, J. Drent 97 pnt. B- klasse E. Koppens 98 pnt, B. Sassen 95 pnt, R. Hageman 93 pnt. C-klasse F. Bakker 92 pnt, D-klasse Y. Sassen 94 pnt. LIMMEN - Na het slot van de vorige competitie in december kon het gede gradeerde Limmen 1 de wonden likken en zich prepareren op een nieuw ver blijf in de tweede klasse. Gezien de resultaten van de eerste weken in de voorjaarscompetitie heeft die reflectie en voorbereiding goede gevolgen gehad: DisnieRats was dan wel een ietsje sterker, maar dat was dan ook wel heel spannend, met zeven van de tien partijen in drie games en een nipt ver lies met 4-6. Maar de volgende wed strijd tegen Esopus werd weer ruim gewonnen met 8-2, waarbij Henk-Jan en Mark Stoop beiden ongeslagen ble ven. Het tweede team begon voortvarend met een 7-3 winst op DisnieRats 11, botste daarna op Spirit 5, dat ondanks een ongrijpbare Wilton van Deene toch met 6-4 aan het langste eind trok. Het derde begon moeizaam met een 2- 8 verlies thuis tegen Be Fair 2, waarbij alleen Cor Schaap en Jaap Vasbinder een partijtje wisten te winnen. Het vierde kwam meteen een paar ster ke opponenten tegen: eerst was daar DisnieRats 8, dat met 6-4 aan het lang ste eind trok, ondanks effectief verzet van vooral Mike Valk, daarna was het Noordkop 4 dat nét een klein maatje te groot bleek en met 6-4 de punten mee pikte. Het vijfde bleek ook nog niet in grootse vorm en liet zich door Doko 3 uit 't Zand de kaas van het brood eten. Een 1-9 nederlaag was het gevolg. LIMMEN - De openbare bibliotheek heeft een contract afgesloten met een incassobureau. Leners die weigeren geleend materiaal terug te brengen of de rekening hiervoor te voldoen, krij gen voortaan een brief van Incasso bureau Nedic thuis. Dit gebeurt pas na de derde herinnering door de biblio theek. De kosten zijn voor rekening van de lener en bedragen minimaal f 35,- extra. De procedure om geleende materialen terug te krijgen die de bibliotheek tot nu toe hanteerde blijft onveranderd. ■Eerst komen er, herinneringskaarten, daarna volgt er een telefoontje. Lezers die hier dan nog niet op reageren, kun nen een brief van het incassobureau verwachten. AKERSLOOT - Op 9 februari werd op de Geesterweg de bestuurder van een personenauto gecontroleerd op het gebruik van alchol. De man had teveel alcohol gedronken. Proces-verbaal werd opgemaakt. Op 11 februari werd er bij een autobe drijf aan de Koningsweg in enkele per sonenauto's ingebroken. Uit een vijtal personenauto's zijn de autoradio's gestolen. Op 13 februari omstreeks 02.00 uur werd de bewoner van een woning aan de Lange Dresch wakker. Toen hij naar beneden ging zag hij dat het licht aan was en dat de voordeur openstond. In de voortuin trof hij een tas van zijn echtgenote aan. Nadat hij verder liep vond hij drie jassen voor een naburige garage. Vermoedelijk zijn de dader(s) door de wakkere bewoner gestoord. LIMMEN - Vrijdag 13 februari speelde Vredeburg ronde zeventien van de interne competitie. R. Rommel was vastbesloten om een serieuze aanval te doen op de koppositie van E. Stolp. In een De Leeuw-verdediging deed hij echter een aantal niet samenhangende zetten, zodat de ervaren Stolp zich op eigen terrein als een vis in het water voelde en met mooi combinatiespel Rommel binnen achttien zetten een lesje leerde. H. Ebels merkte dat je je tegen G. de Graaf weinig misstappen kunt veroor loven. Met onophoudelijk krachtspel liet De Graaf Ebels niet meer los en won gedegen. G. Hafkamp is uit vorm. Met wit verloof hij verrassend van de outsider D. Schut. In de B-groep onderschatte Kevin Keijzer zijn jongere broer Duncan, die toch flink lager op de ranglijst staat. Duncan lette goed op en maakte geen fouten, wat hem tenslotte de winst opleverde. De uitslagen in groep A: E. Stolp-R. Rommel 1-0, H. Ebels-G. de Graaf 0-1, M. Limmen-R.vd Storm remise, J. Limmen-V. Deen 1-0, G. Hafkamp-D. Schut 0-1, D. Aafjes-H. Brak 0-1, B. Stolp-H. Levering 1-0, K. Aafjes-R vd Heijdt 0-1, M. Wester-J. de Graaaf 0-1, E. van Duin-N. Pepping remise. Groep B: Robert Termes-Maarten Kos remise, Kevin Keijzer-Duncan Keijzer 0-1, Mark Beentjes-Jeroen Duin 1-0, Koen Kramer-Jan Valkering l-0,Tjeerd Blom-Karin Kos 1-0, Eveline Beentjes- Niels Admiraal 0-1, Jarno Stuifbergen- Mary Hoogeboom 0-1, Helen Termes- Barry Blekemolen 0-1. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van AHV Kwiek speelden gelijk tegen die van de Meervogels: 20-20. Meer vogels, verzwakt door het missen van twee geblesseerde basisspeelsters, heeft na een spannende en sportieve wed strijd bij het Amstelveense Kwiek een punt gepakt. Namen de gastvrouwen snel de leiding, het antwoord kwam van Wendy Schram die in dezelfde eerste minuut de gelijkmaker scoorde. Het krachtsverschil was minimaal, hoewel Kwiek over drie lange tweedelijnschut- ters beschikte die ook makkelijk vanuit die lijn konden scoren. Meervogels moest het hebben van Judith Hollenberg, die met onderhand se schoten succes had. Ook Wendy Buter stond op de goede plek om te scoren. Ruststand 11-12. In de zevende minuut na rust kwam Meervogels door Ellen Zandbergen op vier punten voorsprong, 11-15. Deze voorsprong werd te makkelijk uit han den gegeven door schoten vanaf de negenmeterlijn en in de twintigste minuut toch weer een gelijke stand, 16- 16. Vanaf dat moment werd er om en om gescoord. In de hectische slotminu ten stelde Meervogels het vijfde gelijk spel van dit seizoen veilig. Tactische wissels De heren senioren 1 van de Zand- voortmeeuwen verloren van de Meer vogels met 18-22. Coach Gerard Theu- nissen, door griep geveld, kon de heren niet begeleiden tijdens een uitwedstrijd tegen het altijd lastige Zandvoort- meeuwen. Na een gelijkopgaand begin (4-4) wist Meervogels met snelle aan vallen uit te lopen naar 5-1 ruststand. In het begin van de tweede helft ging Meervogels te makkelijk om met de vele kansen en kon Zandvoortmeeu- wen naderen tot 14-16. De honneurs als coach werden waargenomen door Fridthjof Koomen die na enige takti- sche wissels het vertraagde spel van de meeuwen wist te doorbreken. Meer vogels liep uit naar vier punten voor sprong. Dit bleek genoeg om twee pun ten naar Akersloot mee te nemen. Vrijdag 20 februari is er voor iedereen gelegenheid deel te nemen aan een kla- verjasdrive in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot. De kantine is om 19.30 uur open en vanaf die tijd kan men voor deelname inschrijven. Eerder opgeven is ook mogelijk bij Jan Hollenberg tel. 0251-310182. De prij- zentafel (onder andere een workmate) staat weer borg voor een spannende drive waarvoor om 20.30 uur de eerste kaarten worden geschud. CASTRICUM - De gemeente Castri cum krijgt na het vertrek van burge meester Schouwenaar een waarne mend burgemeester. Dat is de uit komst van een gesprek dat commissaris van de Koningin Van Kemenade heeft gevoerd met het college en de fractie voorzitters van Castricum. Schouwe naar wordt per 7 april burgemeester van Maarssen. Van Kemenade en de gemeentelijke vertegenwoordigers zijn van mening dat de benoeming van een waarnemer wenselijk is in verband met de komen de gemeenteraadsverkiezingen en de voorgenomen samenvoeging met Akersloot en Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 13