1 Ff Gorteldonk in hoger sferen Kopij Uitkijkpost X tond 't Iwunesi jbie Speerpunten PvdA Limmen Nog zoveel te doen... Limmen, een veelzijdig dorp! WmmwMmMmmmm mmmm mmm m®. m. Plankeniers in California Suite De VVD visie op het besturen van Limmen en de financiën Politieke markt Politiek in bieb Margot Admiraal begint felicitatiedienst I «fi Wonen in bibliotheken imo Poëzie in Vredeburg Reanimatiecursus Vogellezing NK indoor karten Rabopoldertrimloop Meervogels Kindervoorstelling 'Op weg naar Fabelonia' Politieberichten Conquista tegen drugs- en alcoholgebruik SV Vredeburg Duo-expositie fk Pff L I T I E Senic6te*t UITKIJKPOST - 25 FEBRUARI PAGINA 17 nouA tJUmmbMk Inleveren kopij voor: De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heiioo; Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Vl.n.r. Joke MooijWill Maréchal, Harry Snijder, Bert van Langerak, Inge Mooy, Hans Min en Wally Admiraal. daadwerkelijk invloed te hebben op het gemeentebeleid. Deze participatie dient structureel te worden vormgege ven door het instellen van adviescom missies. Sociale woningbouw: het woningbouw beleid moet zoveel mogelijk worden afgestemd op starters en minder draag krachten. Ondersteuning gemeenschapsvoorzie ningen: actief beleid voeren ter onder steuning van gemeenschapsvoorzienin gen zoals het zwembad en de biblio theek. Samenvoeging omringende gemeen ten: Heiioo dient mede onderdeel uit te maken van een samenvoeging met omringende gemeenten waardoor'con troleerbare woningbouwontikkeling alsmede verantwoorde ruimtelijk eco nomische ontwikkeling zal plaatsvin den. Voor inlichtingen kunt u contact opne men met Joke Mooij, tel 5052861 of Hans Min, tel. 5051964. De speerpunten van het PvdA pro gramma nogmaals op een rij. Rechtvaardigheid: vanuit sociaal-de mocratisch oogpunt streeft de PvdA naar een rechtvaardige samenléving. Rechtvaardigheid betekent dat naar onze mening een eerlijk en rechtvaardi ge verdeling van de lusten en de lasten voor de burgers plaats moet vinden en dat er voldoende aandacht moet zijn - en blijven - voor de zwakkeren in de samenleving. De PvdA staat dan ook het draagkrachtbeginsel voor bij het heffen van gemeentelijke belastingen. Participatie: mogelijkheden moeten gecreëerd worden voor de burger om De politiek roert zich weer. Partijen dingen naar uw gunst als kiezer met thema's als meer politie op straat, ver keersveiligheid, woningbouw, bedrij venterrein enzovoort. Ook de Limmer Gemeenschap spreekt zich zo uit. Maar er is al veel gedaan: Conquista en Bur gerij, Vredeburg, verbouwing van de scholen, wegverbetering en wij zijn nog lang niet klaar. Realisering gebeurde vaak zonder de instemming en met veel kritiek van de drie andere raadsleden. De LG rekent de komende periode op meer samen werking, want er is nog veel te doen. De voorbereidingen zijn getroffen. De uitvoering komt er aan: het bedrijventerrein is na provinciale toestemming en een acceptabel bod van de Ontwikkelingsgroep Limmen, zeer dichtbij gekomen; de bouw van woningen in Kerkweg Noord kan nu pas echt op gang komen nu de gemeen te eindelijk voldoende woningen mag bouwen om het hele plan te vullen. Een groot succes van de laatste dagen, na anderhalf jaar onderhandelen; verdere uitbreiding van de scholen; een nieuw onderkomen voor de kinderopvang; wegenonderhoud en verkeersveiligheid etc. Was het de afgelopen jaren stil rondom de gemeentepolitiek? Dan is dat omdat LG hard werken belangrijker vindt dan loze kreten. Of wij daarmee kunnen doorgaan bepaalt u, ook na 4 maart. CDA C .RISTEN DEMOCRATISCH APPEL Verkiezingstijd brengt weer veel pen nen in beweging. Kranten worden vol geschreven en de brievenbussen puilen uit. Ook van het CDA-Limmen hebt u het een en ander kunnen lezen. Wel licht is het u opgevallen dat wij niet zo véél beloven. Dat zou ook ongeloof waardig zijn. De gemeenteportemon nee is immers nagenoeg leeg en de belasting sterk verhogen willen wij niet. Wat willen wij dan wél bereiken in de komende vier jaar? Starters en oude ren moeten volgens het CDA betaalba re woningen in Limmen kunnen vin den. Bedrijven moeten in Limmen gevestigd kunnen blijven. Gezinnen en de jongere jeugd verdienen extra aan dacht. Limmen moet zijn kleinschalig karakter houden én Heiioo moet ook betrokken worden bij de samenvoe- gings-plannen. Deze beloften maken schuld. Over vier jaar willen wij u nog steeds recht in de ogen kunnen kijken. Vandaar ons sobe re programma waarvan de richting ove rigens duidelijk is: het CDA-Limmen wil een uitnodigend dorp, een leefbaar dorp, een zorgzaam dorp en een bedrij vig dorp. Lijst 2, dus! LIMMEN - Toneelvereniging De Lim mer Plankeniers speelt op zaterdag 7 en 14 maart de komedie California Suite in de Burgerij. California Suite bestaat uit vier korte stukjes die zich afspelen in twee kamers van het Beverly Hills Hotel. Hannah en William Warren zijn negen jaar geleden uit elkaar gegaan. Hannah is in New York blijven wonen en is nu op bezoek om te praten over de toekomst van hun dochter Jenny. Marvin Michaels schrikt zich een ongeluk als hij 's, ochtends wakker wordt met naast zich een dron ken hoertje en dat terwijl zijn vrouw ieder moment kan arriveren. Diana Nichols is .een actrice uit London. Zij is hier samen met haar man om een Oscar-uitreiking bij te wonen. Twee be vriende stellen die drie weken met elkaar op vakantie zijn geweest bezoe ken als laatste suite 203 en 204. De vriendschap is echter behoorlijk op de Op 4 maart 1998 bepalen de kiezers de samenstelling van de nieuwe gemeen teraad van 13 leden. Die nieuwe raad kiest uit zijn midden de wethouders die met de burgemeester het college van B&W gaan vormen. Er wordt de laatste tijd veel gesproken en geschreven over de relatie burger en proef gesteld en de emoties lopen hoog politiek. Hoe is die in Limmen met de gemeenteraad? Volgens de VVD Lim men moet het vertrouwen in de gemeentelijke politiek^worden hersteld en verbeterd. Een sterke VVD fractie wil werken aan een eerlijke samenwer king in de raad. Bij het ontwerpen en uitvoeren van plannen en maatregelen moet de gemeente zorgen voor een grotere betrokkenheid van de burgers. Door vooraf uw mening te vragen en daarmee rekening te houden willen we bereiken dat de beslissingen juist zijn en niet later treuggedraaid moeten worden. Doordat de hoeveelheid geld die Limmen van het rijk krijgt minder is geworden, zal er voor gewaakt moeten worden dat de burger het kind van de rekening wordt door hogere gemeente lijke belastingen. Een noodzakelijke verhoging is voor de VVD pas bespreekbaaar als alle andere moge lijkheden, zoals besparing op gemeen telijke uitgaven, uitgeput zijn. Inlichtingen: Fred de Haan, tel. 5051948, Fred van Wieringen, tel. 5051670. Henk Dekker, CDA. LIMMEN - De vier politieke partijen die in Limmen deelnemen aan de ge meenteraadsverkiezingen houden sa men een politieke markt op zaterdag 28 februari van 10.00 tot 14.00 uur. Elke partij zal een marktkraam inrich ten op de winkelgalerij aan de Vuur baak. Een clown deelt ballonnen uit en zal de kinderen vermaken. Daarnaast zal elke partij op haar manier met het nodige 'standwerk' de aandacht van de kiezers proberen te trekken. Het geheel wordt opgevrolijkt met draaior- gelmuziek. LIMMEN - Op vrijdag 27 februari pre senteren de politieke partijen CDA, VVD, PvdA en Limmer Gemeenschap zich in de bibliotheek. Er is geen forum, maar de kandidaten voor de nieuwe gemeenteraad zijn aanwezig om de kie zers te informeren over het verkie zingsprogramma van hun partij. Om het publiek in de bibliotheek nog eens extra te wijzen op de aanstaande gemeenteraadsverkiezingen is de vitri ne gevuld met de favoriete boeken van de lijsttrekkers. LIMMEN - Gaat u trouwen, verwacht u gezinsuitbreiding, komt er een ver huizing of is er een anderszins heuglijk feit te vieren? Dan is de kans groot dat u bezoek krijgt van Margot Admiraal, die namens een aantal bedrijven een voordeelpakket komt overhandigen. Margot doet dat in samenwerking met Logos-reclame uit Eist. Wie voor deze service in aanmerking wil komen, kan zich opgeven middels een kaartje in de daarvoor bestemde bakjes bij bijvoor beeld de deelnemende winkeliers, de verloskundige, het wijkgebouw, make laars en gemeentehuis. Het felicitatie pakket bestaat uit een aantal leuke attenties en een set waardebonnen. Info: 072-5051730. op. Deze komedie in twee bedrijven van Neil Simon staat onder regie van Ben Lieferink. De rollen worden vertolkt door Stina Hof, Abner Verschuur, Michel Min, Els Mulder, Mary Winder, John Groot, P,aul Frijn, Margot Min, Peter Pronk, Marion van Stralen en Danielle Bloedjes. Kaarten a f 10,- (55 plus f 7,50) zijn ver krijgbaar bij Mary Winder, Hogeweg 15, 5052726 en bij Margot Min, de Enterij 11, 5053257. Donateurs krijgen persoonlijk bericht. De voorstellingen beginnen om 20.00 uur. Zaterdag 7 maart om 14.30 uur is er, ook in de Burgerij, een speciale voor stelling voor de ouderen van Limmen en voor de bewoners van de Cameren. Wie gehaald of gebracht wil worden kan op 6 maart tussen 18.00 en 19.00 uur bellen met Nel Seignette, 072- 5051324. LIMMEN - Dit jaar is door de openba re bibliotheken uitgeroepen tot Jaar van het Wonen. Alles wat met wonen te maken heeft krijgt extra aandacht. De bibliotheken van Limmen, Aker sloot en Uitgeest hebben respectieve-t lijk een tuinkamer, een babykamer en een woonkamer in countrystijl onder hun dak. In Bergen kunt u een Oudhol lands slaapkamer bekijken, Egmond aan Zee heeft een badkamer met een ligbad op pootjes, in Schoorl is een kin derslaapkamer ingericht en Castricum heeft een keuken. Dit alles is gedaan met hulp van regionale woninginrich ters. Tot eind maart kunt u een kijkje nemen in de verschillende kamers. U kunt dan meteen een wedstrijdformulier meene men. Ook is er een interieur-ontwerp wedstrijd uitgeschreven, met als hoofd prijs een bank ter waarde van f 2.500,-. Deze bank wordt gewonnen door dege nen die de mooiste (benedenverdie ping van een huis ontwerpt. Daarnaast zijn er nog vier andere prijzen. De bro chure met voorwaarden vindt u in de bibliotheek. Het straatbeeld in Gorteldonk werd de afgelopen dagen gedomineerd door het alom aanwezige carnavalsgedruis. Na afloop van de optocht puilde de Burgerij uit van de feestneuzen. (fotoAndré Drescher) GORTELDONK - Zaterdagavond zijn tijdens het grote gekostumeerde bal van de Uylenspieghels in de Burgerij weer de nodige prijzen uitgereikt aan originele vermommingen. Een en an der moest slaan op het thema van dit jaar, Gorteldonk in de reclame. Bij de groepen werd de Reclame Gort zak van 7 Bier 1 Cola voor het vier de achtereenvolgende jaar winnaar. Van de duo's sleepte IJs- en ijskoud van Maurice Groot en René Kroon de eer ste prijs in de wacht. Bij de enkelingen werd André Koopman met zijn Straat apotheker winnaar. Hij won hiermee tevens de originaliteitsprijs. Maar er viel veel meer leuks te zien, zoals de Robijn-reclame met Frank Govers, heuse KLM-zwaantjes, duo Penotti, M M's, Miep Fris en ook de Cliniclowns waren present. De aan moedigingsprijs ging naar de Mobiele Brigade. De zondagmiddag-optocht was ook weer succesvol, en na afloop barstte de Burgerij dan ook bijna uit zijn voegen. Van de karren werd die van de HPJ- jeugd aangewezen als winnaar. De VVD-ploeg Limmen. LIMMEN - Zaterdag 28 maart is er een poëzieavond in Vredeburg. Iedereen uit Limmen en omstreken kan een bij drage leveren door een of meer zelfge maakte gedichten voor te dragen, eigen teksten te zingen of te rappen, of werk te declameren van een favoriete dich teres). De Culturele Raad Limmen wil hier mee jongeren en ouderen de kans bie den hun vaak sluimerende talenten voor een breder publiek te manifeste ren en de belangstelling voor poëzie sti muleren. Desgewenst kunnen de deel nemers hun prestaties door een des kundige jury laten beoordelen, waarin ook de waardering van het publiek wordt betrokken. Iedere deelnemer die vóór 14 maart zijn tekst inlevert, krijgt gratis de bun del 'Poëzie in Vredeburg' waarin de teksten zijn samengebracht. De voor drachten worden omlijst door muzikale intermezzo's. De toegangsprijs be draagt f 5,-, de aanvang is 20.30 uur. Inlichtingen en aanmeldingen zijn te krijgen bij de bibliotheek, Annelies van Kesteren (5054074), Ab Hamstra (5054015) of Henk Brandsma (5052052). LIMMEN - Binnenkort gaat de reani matiecursus voor ouderen weer van start. Opgeven hiervoor kan op 6 maart tussen 18.00 en 19.00 uur bij Nel Seignette, 072-5051324. Hier kunt u ook terecht als u aan de herhalingscur sus mee wilt doen. CASTRICUM - Op dinsdag 3 maart wordt er in bezoekerscentrum De Hoep een lezing over vogels in Neder land gehouden door vogelfotograaf René van Rossum. De lezing/diaserie begint om 20.00 uur en is ook toegankelijk voor niet-leden van de Vogelwerkgroep Castricum. LIMMEN - Zaterdag 21 februari werd het Nederlands kampioenschap in- doorkarting '98 verreden bij Indoor Kart World Limmen. Vier verschillende divisies met zeventig coureurs versche nen aan de start. Het werd een super- spannende wedstrijd. In divisie A zette de doodgeverfde fa voriet Ewi Poodt al snel een tijd neer waar menig coureur alleen nog maar van durft te dromen. Rechtstreeks naar de finale dus. Er kwam echter een klink in de kabel door twee mede-coureurs. Zij reden in de kwalificaties wereldtij den en verstootten Ewi van zijn pole position. Maar deze reed zich in de fi nale binnen een halve ronde van de derde naar de eerste plaats. In divisie C was het de beurt aan Cindy Leyen. Een dame die sneller rijdt dan mannen vinden velen niet leuk. Cindy reed een fantastische wedstrijd en finishte als eerste. In divisie D startte Barry Schrama van een welverdiende pole position. De coureur uit Akersloot startte scherp en liet de gehele wedstrijd het deelne mersveld achter zich. Voor Jarno Post, de laatste coureur uit het Indoor Kart World Limmen team, verliep het op de thuisbasis wat minder succesvol. Hij plaatste zich niet voor de finale. Einduitslag: divisie A - E. Poodt, P. Kohnen, I. Simons; divisie B - R. Eshuis, P. v. Driel, V. Beuzekom; divisie C - Ouwerkerk, Maurits, Huizinga en divi sie D - B. Schrama, Middendorp, Lieberwirth. AKERSLOOT - Zondag 2 maart wordt er weer een Rabopoldertrimloop gehouden door handbalvereniging Dimtronic Meervogels '60. Door en om Akersloot lopen de parcoursen en ze zijn allemaal uitstekend aangegeven. Er worden drie afstanden gelopen na melijk 4, 8 en 14 kilometer. De 4 kilo meter is een afstand voor de jongere deelnemers. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbal vereniging aan de Boschweg, waar om 10.30 uur de start is. Deze lopen gelden voor het trimboekje van de KNAU, dat tevens verkrijgbaar is bij inschrijving. Kleed- en douchege legenheid is aanwezig. De eerste drie, de eerste veteraan en de eerste dame van elke afstand worden met eremetaal beloond. Inschrijfgeld is tot 15 jaar f 2,50 voor 15 jaar en ouder is het f 3,50. Voor wie een aandenken wil, worden de inschrijfgelden met f 1,- verhoogd. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met P. Veldt, tel. 0251-315682. AKERSLOOT - Na succesvólle optre dens in de regio, komt de kindermusical 'Op weg naar Fabelonia' op zondag 1 maart in Akersloot. Het is een kinder musical van de hand van het duo Henk Brandsma en Peter Dekker. De musi cal is bestemd voor kinderen vanaf 5 jaar en hun ouders. De uitvoerende artiesten zijn Peter Dekker en Lida Winder. De voorstelling wordt gegeven in de Lelie. De aanvang is 14.30 uur. Kaarten a f 5,- zijn verkrijgbaar bij de firma Velzeboer, Julianaweg 40 in Akersloot en aan de zaal. De opbrengst komt geheel ten goede aan de stichting Cliniclowns. Na afloop krijgen de kin deren een leuke attentie van de stich ting. LIMMEN - Op maandag 16 februari verloor de bestuurder van een perso nenauto op de kruising van de Rijks weg met de Provincialeweg de macht over het stuur. In plaats van linksaf te slaan reed hij rechtdoor en kwam in een greppel tot stilstand. Op 17 februari was er een insluiping in een woning aan het Goudstuk. Twee portemonnee's met inhoud zijn gesto len. Dit is vermoedelijk op vrijdag 13 februari gebeurd, toen de bewoonster zich op de eerste verdieping van de woning bevond. De achterdeur was niet afgesloten. Op de Visweg kwam een fietster ten val omdat de naast haaf aangelijnde hond plotseling onder haar voorwiel kwam. Al vallend botste zij tegen een fietser uit tegenovergestelde richting. Deze is met een forse hoofdwond naar het MCA overgebracht. Op 20 februari is op de Vuurbaak een personenauto ingebroken. Via een ingeslagen portierruit is een mobiele telefoon gestolen. Verloren voorwerpen: een sleutelbos, een gouden horloge, een zilverkleurig dameshorloge. Gevonden voorwerp: een gouden armbandje. LIMMEN - Deze week voert Conqui sta campagne tegen drugs en overmatig alcoholgebruik. Er zijn voorlichtings pakketten naar de basisscholen gegaan met daarin foldermateriaal voor ouders en kinderen, posters en belangrijke telefoonnummers. In Conquista zelf is er een tentoonstelling op woensdag 25 februari (van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur) en op donderdag 26 februari (van 19.00 tot 21.00 uur). De entree is vrij. Op vrijdag 27 februari houdt Conquista samen met de Brijder Stichting een informatie-avond over drugs en alco hol. Allereerst komt een medewerker van de Brijder Stichting aan het woord over de sociale zaken die gepaard gaan met het gebruik van alcohol en drugs. Daarna volgt een verhaal van de politie over wat wel mag en wat niet. Tot slot komt een ex-verslaafde aan het woord. Het gehele programma is interactief opgezet en er wordt veel ruimte gebo den voor vragen en opmerkingen. Aanvangstijd is 20.00 uur en de mini mum leeftijd is 14 jaar. De entree is vrij. De avond duurt ongeveer tot 22.30 uur. Activiteiten Bij de kinderwerkgroep van Conquista wordt op zaterdag 28 februari een heel mooi verhaal verteld. Daarna wordt een boekje gemaakt van dat verhaal. De entree is f 1,- en kinderen van 4 tot 12 jaar kunnen meedoen van 10.30 tot 12.30 uur. Voor de tieners is er weer eens een disco op zaterdag 28 februari tussen 19.00 en 23.00 uur. Iedereen tussen de 12 en 16 jaar is welkom. De jongeren kunnen in de jongerenzaal terecht. Op vrijdag en zaterdag is Conquista open van 20.30 tot 1.00 uur. Zondag is Conquista voor het hele gezin open van 13.30 tot 17.30 uur. Je kunt flipperen, poolen, darten, tafelten nissen, film kijken, computeren, tosti's eten, gezellig borrelen en nog veel meer. LIMMEN - Vrijdag 20 februari speelde Vredeburg ronde achttien van de inter ne competitie. E. Stolp handhaafde zijn eerste plaats door een regelmatige overwinning op G. de Graaf. Minder regelmatig ging het toe bij de partij tus sen R. Rommel en H. Ebels. Na een goede opening had Ebels een sterke stand opgebouwd, die hij echter ver speelde door enige zwakke zetten. Rommel profiteerde hiervan door het initiatief volledig over te nemen en via damewinst de partij te gaan beslissen. Toen gebeurde het ongelooflijke, met nog voldoende tijd op zijn klok raakte Rommel volkomen de kluts kwijt. Eerst miste hij een mat in één zet en deed even later de enige zet die niet goed was, waardoor de volhoudende Ebels nota bene pat werd gezet en dus met remise goed weg kwam. J. Limmen verdedigde zich goed in een Franse opening tegen J. Admiraal. In het eindspel leek het er op dat hij ging winnen door promotie van zijn A-pion, maar Admiraal had dieper gerekend en gezien dat zijn F-pion weliswaar één zet later promoveerde maar via schaak een afruil kon afdwingen waarna een gewonnen stelling overbleef. In de B-groep verloor Maarten Kos doordat hij in een gewonnen stand ver gat dat Paul Mooij mat achter de paal tjes kon geven. Paul neemt hiermee de eerste plaats van Maarten over. Aan staande donderdag speelt het Vrede burg achttal de belangrijke bondswed strijd tegen Purmerend. Vredeburg staat bovenaan, gevolgd door Purmer end met slechts één verliespunt. De winnaar wordt waarschijnlijk kam pioen. De uitslagen zijn als volgt. Groep A: E. Stolp-G. de Graaf 1-0, R. Rommel-H. Ebels remise, J. Limmen-J. Admiraal 0- 1, R. Vd. Storm-G. Hafkamp 0-1, M. Limmen-M. Weigraven 0-1. H. Brak-D. Schut 0-1, V. Deen-B. Stolp 0-1, P Vd Heijdt-D. Aafjes 0-1, J. Tebbens-J. de Graaf 0-1, T. Al-E. van Duin 1-0, N. Pepping-K. Aafjes 0-1, H. Levering-M. Wester 1-0. Groep B: Paul Mooij-Maarten Kos 1-0, Robert Termes-Kevin Keijzer 1-0, Koen Kramer-Mark Beentjes 1-0, Jeroen Duin-Duncan Keijzer 1-0, Niels Admiraal-Cees Pepping 0-1, Eveline Beentjes-Helen Termes 0-1, Jarno Stuifbergen-Karin Bos remise, Jan Valkering-Tjeerd Blom 0-1. LIMMEN/BERGEN - Op 28 februari opent om 16.00 uur André van der Louw de duo-expositie van Greetje Roelofsen en Henk Te Pas. Deze ten toonstelling wordt gehouden in 't Oude Raethys aan de Raadhuisstraat 2-4 in Bergen, dagelijks van 10.00 tot 12.00 uur. Greetje Roelofszen kreeg de liefde voor de schilderkunst van huis mee. Ze zegt over haar werk: „Al tastend, zoe kend, probeer ik tussen het figuratieve element in mijn werk, wat een essen tieel onderdeel is, en het onzichtbare, wat net zo belangrijk is, een evenwicht tot stand te brengen. Schilderen is voor mij leven, onvoorspelbaar licht, daarom fascineren." Henk Te Pas schildert al zo lang hij zich kan herinneren. Hij volgde lessen in aquarel, olieverf en acryl. Een schilderij van Henk Te Pas bestaat uit experi menten met vele dunne lagen acryl, waaruit iets ontstaat waarvan de schil der zegt: „Dit is het, dat is wat ik wil." Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. 112 'Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT AKERSLOOT - Op 20 februari werd uit een kamer in het motel een schou dertas gestolen. Dit gebeurde terwijl het echtpaar dat de kamer huurde lag te slapen. In de tas zaten een rijbewijs, een identiteitsbewijs en geld.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 17