i f Playbackshow en karaoke wedstrijd brengt zangtalent naar Conquista Meervogels spelen gelijk Kopij Uitkijkpost X X ÊT UITKIJKPOST-18 MAART PAGINA 15 Zaalvoetbaltoernooi Tios-turnsters naar turnfinale Lezing over tuinieren POLITIE 'Sencedte^ P#L I T I E 'Senic&teti llifi Voorspeelmiddag Excelsior Broeikas nog geen kampioen Conquista Klaverjasdrive en veiling SV Vredeburg KYG bezoekt sociale werkplaats Country en western in De Vriendschap Gelijkspel in stratencompetitie Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. to*u& 't jUimnteü Sbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: sl. Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) (voor 16.30 u.) All-rounders HSV Limmen aan de haal Kraaminfo Expositie Joyce Wolvers Bijeenkomst Theosofisch Genootschap LIMMEN - Vanaf maandag 4 mei vindt een bijzonder zaalvoetbaltoernooi plaats in sporthal d'Enterij, waarvoor de inschrijving nu van'start gaat. Er zijn geldprijzen te verdienen en voor de winnaar ligt er een hoofdprijs klaar van f 1.000,-. Er wordt gespeeld volgens de KNVB- normen met maximaal tien poules van vijf teams. De ploegen spelen elk mini maal vier wedstrijden van een half uur verdeeld over twee avonden. Voor de winnaars van de poules liggen natuur lijk ook al mooie geldprijzen klaar en via een uitgekiend play-off systeem gaan de ploegen verder richting finale avond. De poule-wedstrijden worden gespeeld vanaf maandag 4 tot en met zaterdag 16 mei. Op 18, 19 en 20 mei zijn de play offs en op 23 mei is de grote finale avond. Scheidsrechters tijdens deze avonden zijn arbiters die in de hoogste klassen fluiten. Na afloop van de finale avond is de feestelijke prijsuitreiking met aansluitend een feestavond met levende muziek. Alle ploegen spelend tot en met de tweede klasse KNVR, zowel standaard als reserveploegen, kunnen zich inschrijven. Deelnemende ploegen mogen geen gastspelers hebben uit het betaalde voetbal en niet uit hogere klassen. De inschrijfkosten bedragen f 195,- voor het hele toernooi. U kunt in schrijfformulieren aanvragen bij sport hal d' Enterij, Petit Restaurant Go-In in de Langestraat te Alkmaar of bij de organisator op tel. 072-5155565. LIMMEN - Tijdens de halve finales D- lijn te Beverwijk afgelopen zaterdag heeft Tios-turnster Samantha Droog uit Limmen een vijfde plaats behaald. Er deden 36 clubs uit de regio Noord-Hol land aan deze kampioenschappen mee. Marlot Kuijs, die evenals Samantha bij de jongste pupillen 1 meedeed, behaal de een tiende plaats. Beide meisjes plaatsten zich hiermee voor de finale, die over enkele maanden gehouden wordt. "Zowel Samantha als Marlot scoorden voor het onderdeel sprong een 8,8 en legden hiermee een basis 'voor een goede klassering. Ook met de vloeroefening scoorde Samantha goed met een 8-5. Bij de pupillen 2 deden Sandra Kaan dorp en Fabiënne van de Kleij namens Tios mee. Ondanks een uitstekende score van Sandra voor haar sprong (9,55) en een knappe 9,30 voor Fa biënne, was de concurrentie te groot. De eerste achttien gaan namelijk door naar de finale. Sandra eindigde op de 23ste plek en Fabiënne was goed voor een 34ste plaats. LIMMEN - Op dinsdag 24 maart hou den Ed en Karin Schut van het gelijk namige tuincentrum uit Castricum een lezing over tuinieren voor de Ne derlandse Bond van Plattelands vrouwen. Zij praten voor de pauze over het be mesten en inplanten van de tuin in het voorjaar. Na de pauze is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De lezing begint om 20.00 uur in Ons Huis. 112 'Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 12 maart verleende de bestuurder van een personenauto bij het uitrijden van een inrit van een res taurant aan de Rijksweg geen voorrang aan een bromfietster. Een aanrijding was het gevolg en daarbij raakte de bromfietster gewond. Zij werd met een ambulance naar het MCA overge bracht. Daar bleek dat ze een lachte hersenschudding had. Op 13 maart vond op de Rijksweg een aanrijding plaats waarbij drie perso nenauto's waren betrokken. Oorzaak van de aanrijding was dat er onvol doende afstand werd bewaard. De schade was alleen materieel. Nadat op de Koningsdam een garage box was opengebroken werd gepro beerd in een personenauto in te breken door een portierslot te forceren. Op 14 maart werden op het Stetlaantje twee banden van een personenauto lekgestoken. Op de Dusseldorperweg werden van vier fietsen de banden lek gestoken. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT 1 De spanning is af te lezen van de gezichten van de jeugdige zangtalenten. Wie zal de playback- en karaoke- wedstrijd winnen? (Foto Starfield) LIMMEN - Afgelopen zaterdag was het zover: de playbackshow en karao- kewedstrijd van Conquista. In het begin waren er niet zoveel inschrijvin gen, maar dat werd ruimschoots goed gemaakt door vele spontane aanmel dingen voor de karaokeshow. De jury bestond uit Yinnie Woe, voor zitter van de kinderwerkgroep in Con quista en Patrick Castricum, oud voor zitter van Conquista. De voorzitter van de playbackshow was niemand minder dan MC Lynx, bekend van tv en radio, tot groot genoegen van de tienerbezoe kers van Conquista. Het spektakel begon met de playback- catagorie van 7 tot 12 jaar. Op een ver diende tweede plaats kwam Jan Nanne met het Italiaanse lied Viva la mamma, dat Jan vol overtuiging bracht. Op de eerste plaats eindigde Marjolein Win der met het liedje One moment your mind van Total Touch. Beide winnaars kregen een beker mee naar huis en mochten natuurlijk even op de foto met MC Lynx. In de categorie vanaf 12 jaar deden drie meiden het meest hun best. Met inge studeerde danspassen en een goede playback wonnen Willy Könst, Daphne Looijer en Elles Commandeur de eer ste prijs met het liedje Together again van Janet Jackson. Na het afscheid van MC Lynx en Yinnie Woe en een korte pauze begon de kara- okewedstrijd. De jury bstond uit Pa trick Castricum, Sandra Schot, tiener werkster van Conquista en Monique Snel, regionaal kampioen karaoke. Na een wat onwennige start (want het is wat om voor publiek te moeten zin gen!) kwamen de deelnemers los en werden de sterren van de hemel gezon gen. De uiteindelijke winnaars waren Marleen Jonker en EVa Berghaus met het liedje Ademnood van Linda, Roos en Jessica. Al met ^1 was het een geslaagde avond met een hoop nieuw talent in de zaal. AKERSLOOT - Op 15 maart werd er in een bedrijfspand aan de Molenlei ingebroken. Nadat het inbraakalarm was afgegaan werd geconstateerd dat de dader(s) reeds was (waren) gevlo gen. Er werden autoradiocassetterecor ders en auto-cd spelers gestolen. LIMMEN - Zondag 22 maart houdt Muziekvereniging Excelsior een voor speelmiddag om 13.00 uur. Op deze middag zullen leerlingen van de mu ziekvereniging laten horen wat zij kun nen. Dat doen ze onder meer op klari net, dwarsfluiten en saxofoon. De meeste leerlingen hebben onlangs hun diploma A, B of C behaald. Alle ouders, opa's, en oma'sen andere belangstellenden zijn van harte wel kom op deze middag die wordt gehou den in het muziekverenigingsgebouw aan de Schoollaan 5. AKERSLOOT - Na de 14-4 overwin ning op damclub Heiloo had damclub de Broeikas een prima vooruitzicht op het behalen van het kampioenschap van de Kennemerdamkring. Slechts één overwinning was genoeg om de be ker wederom mee naar Akersloot te nemen. Dan moest er wel gewonnen worden van de'tot nu toe enig overge bleven opponent, damclub DOS uit Sint Pancras. De dammers uit Sint Pan- cras bleken te sterk, DOS won de partij met 17 tegen 11 en heeft nu een zeer goede uitgangspositie om op de slot- avond het kampioenschap op te eisen. De uitslagen: P. Oud-W. Broersen 0-2, K. Kieft-G. Oud 2-0, G. Leijen-A. Roemeling 2-0, J. Kloosterboer-G. J. Zonneveld 1-1, G. Smit-A. Broersen 1- 1, F. Zuurbier-M. Twaalfhoven 1-1, J. Hoogenboom-P. van Diepen 2-0, E. Ackermann-C. Broersen 0-2, N. de Haan-R. Boelens 1-1, G. Nieuwland-L. Ridder 1-1, C. Smit-M. Kerssens 1-1, G. Turkstra-G. Jansen 1-1, K. Wagenaar-J. Broersen 2-0, K. Bakker-W. Laan 2-0. In het eerste tiental van de clubcompe titie van de Broeikas maakt Wil Broersen goede kans op het kampioen schap. Zorgerlijke tijden zijn aangebro ken voor Piet van Diepen en Cor Broersen die de laatste plaatsen inne men. Het tweede tiental heeft een ver rassende koploper in de persoon van Leo Ridder, op de voet gevolgd door Rien Boelens. De titelstrijd en de twee promotieplaatsen in deze groep zijn echter nog lang niet beslist, omdat de op plaats drie geklasseerde Gerard Jansen nog tegen beide koplopers moet uitkomen. In het derde tiental wist nieuwkomer Jan van Dijk beslag te leggen op de eer ste plaats en is dus reeds de eerste club kampioen. Hij promoveert door dit resultaat naar het tweede tiental. Ook Nic Laan, gevolgd door Jan Snijder heeft nog volop kansen op promotie. De standen: eerste tiental: W. Broersen 15-36, A. Roemeling 16-23, R. Veenstra 7-21. Tweede tiental: L. Ridder 15-34, R. Boelens 14-33, G. Jansen 15-29. Derde tiental: J. van Dijk 16-36 (kam pioen), N. Laan 16-28, J. Snijder 15-26. LIMMEN - Op zaterdag 21 maart kun nen kinderen tussen 4 en 12 jaar bij Conquista van macaroni schilderijen maken, van 10.30 tot 12.30 uur. Entree is f 1,-. De tieners kunnen die avond komen kijken naar de film Speed 2 Cruise Control, een zinderende film vol actie en spektakel. Wie tussen de 11 en 16 jaar oud is, is welkom van 19.00 tot 23.00 uur. De film wordt gedraaid op groot scherm en de entree is f 2,50. De jongeren zijn welkom op vrijdag en zaterdag van 20.30 tot 1.00 uur. Conquista is voortaan op zondag geslo ten wegens onderbezetting. Wie het team wil komen versterken, kan zich aanmelden bij de medewerkers op ope ningstijden. Op 13 april (Tweede Paasdag) heeft Conquista weer een grote rommel markt. De deuren gaan open van 12.00 tot 17.00 uur. Ook dit jaar is er een rad van fortuin, voor degenen die graag een gokje wagen. Alle ruimtes zullen in westernstijl worden aangekleed, even als de medewerkers. Wie nog oude spullen heeft, kan die kwijt bij Conquista op vrijdag van 20.30 tot 1.00 uur, op zaterdag van 10.30 tot 12.30 uur en van 19.00 tot 1.00 uur, óf bij Jolinda van Diemen, tel. 072- 5054248, op werkdagen tussen 20.30 en 22.00 uur. Ook voor het ophalen van spullen kunt u met haar contact opne men. LIMMEN - Op vrijdag 20 maart houdt voetbalvereniging Limmen de traditio nele klaverjasdrive met als hoofdprijs een kalf. Aansluitend is er de veiling ten bate van de voetballende Limmer jeugd. Plaats van handeing is de voet balkantine op sportcomplex Dampe- gheest, de aanvang is 19.30 uur. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde Vredeburg ronde 20 van de interne schaakcompetitie. J. Limmen bracht koploper E. Stolp met sterk spel in flin ke problemen, hij won een stuk tegen enkele pionnen. Helaas verslapte zijn spel daarna en moest hij het stuk terug geven. Wellicht teleurgesteld door zijn verloren kansen dacht hij een zet te kunnen wachten met het terugslaan van een paard. Stolp bewees zijn eerste plaats door met een duivelse tussenzet niet alleen zijn paard te behouden, maar ook een gewonnen eindspel over te houden. H. Ebels besloot na zijn verloren partij tegen J. Admiraal maar op Franse les te gaan. Hij antwoordde inderdaad zwak op de Franse verdediging van Admiraal en kwam met wit belabberd uit de ope ning. Na al zijn belangrijke centrum pionnen te zijn kwijtgeraakt overwoog hij al na dertien zetten de pijp aan Maarten te geven. G. Hafkamp hervond zijn oude vorm en won vrij gemakkelijk van de wissel vallige R. Rommel. Door deze uitsla gen aan de top kan Stolp in de reste rende zes ronden alleen nog worden bedreigd door Admiraal. De uitslagen: Groep A: E. Stolp-J. Limmen 1-0, H. Ebels-J. Admiraal 0-1, R. Rommel-G. Hafkamp 0-1, D. Schut- M. Weigraven remise, V. Deen- J. de Graaf 1-0, E. van Duin-D. Aafjes 0-1, T. Al-K. Aafjes 0-1 en R vd Heijdt-N. Pepping 1-0. Groep B: Maarten Kos-Jeroen Duin 1- 0, Kevin Keijzer-Paul Mooij 1-0, Koen Kramer-Robert Termes 1-0, Duncan Keijzer-Mark Beentjes 1-0, Cees Pepping-Barry Blekemolen 1-0, Niels Admiraal-Pandora van Rees 0-1, Helen Termes-Mary Hoogeboom 0-1, Jarno Stuifbergen-Tjeerd Blom 0-1 en Karin Kos-Eveline Beentjes 1-0. LIMMEN - Onlangs bezochten 36 dames van het KVG de WNK Bedrijven (Werkvoorzieningsschap Noord-Kennemerland) in Alkmaar. Ze zagen hoe op de afdeling grafisch, mon tage en verpakking, in het magazijn, de pottenbakkerij en de kaarsenmakerij met veel enthousiasme wordt gewerkt. De werknemers gaven uitleg en deden vooi: hoe het één en ander werkte. De volgende excursies tijdens het voor jaarsreisje in april zijn naar het Ne derlands Museum voor Glas en Glas techniek in Hoogeveen en naar Sonnema-Beerenburg in Bolsward. AKERSLOOT - Dames senioren 1 handbalsters van Meervogels speelden gelijk tegen van VZV: 23-23. Plaats van handeling was een overvolle sporthal met een dweilorkest en twee teams die beide tot het uiterste wilden gaan voor de derde plaats in de eerste divisie. VZV had in de beginfase het beste van het spel en kwam 0-2 voor, waarna een sterke periode van de gastvrouwen volgde, die uitliepen naar een 8-4 rust stand. Na rust kwam VZV weer beter voor de dag en kwam weer voor: 11-12. Daarna ging de strijd gelijk op. In de twintigste minuut bij de stand 18- 19 scoorde VZV driemaal (18-22) en leek de wedstrijd gespeeld. Het karak tervolle Meervogels kwam terug tot 22- 22. Beide ploegen konden nog éénmaal scoren en zo bleef het prestigeduel on beslist. Meervogels staat nog steeds op de derde plaats. De heren senioren 1 van Meervogels verloren nipt van Fortissimo met 17-18. Ook de gasten hadden hun orkest mee, dat voor een waar spektakel zorgde in de volle sporthal De Lelie. Inzet was het kampioenschap in de derde divisie en promotie naar de tweede divisie. De gasten hadden weliswaar weer de AKERSLOOT - Op zaterdag 21 maart wordt in café de Vriendschap een coun try en westernavond gehouden waar aan de top van de Nederlandse count- rymuziek zal meewerken. Deze avond verzorgt West Virginian Railroad de muziek, een groep die door de jaren heen grote bekendheid heeft verworven in binnen- en buitenland. De groep kreeg in 1975 een Gram Award als 'group of the year' alsmede een award voor de cd 'Deep River'. In 1994 en 1995 werd wederom een groep- award aan hen toegekend. Ze spelen verschillende stijlen binnen de countrymuziek, zoals Texmex, Ca jun, Westcoast, Swing en natuurlijk Nashville. LIMMEN - In de A-poule van de vol- leybal-stratencompetitie eindigden deze week alle duels, op één na, in een gelijkspel. Allen The Old-Generation wist met grote moeite dé Schoolweg van zich af te houden. De Schoolweg snoepte wel een puntje van Zomer- schoon. De wedstrijd tussen de koplopers, De Meiden en The Old-Generation, ein digde ook onbeslist. De ZWRVTJS wa ren deze week gebrand op een goed resultaat. Vooral tegen Zomerschoon speelden zij een gedegen partij. In de wedstrijd tegen De Meiden ging het in de eerste set even mis en daar profi teerden De Meiden van: 15-2. De twee de set herstelden zij zich uitstekend en was de winst voor de ZWRVTJS: 8-15. Door deze resultaten en de winst van The Old-Generation op de Schoolweg, liep The Old-Generation een puntje uit op de concurrenten. In de B-poule kan het team van de Bultiny's de titel nauwelijks meer ont gaan. Zowel Bartigon als de BN All Stars werden verslagen. Hun naaste concurrents Bier 1 Cola, verspeelde bekende boomlange schutters uit de tweede lijn, maar.toch kwamen de doelpunten van Meervogels vanuit de hoeken en vanaf de cirkel. Meervogels sloeg een gat van 6 doelpunten. Na rust was er een geheel ander beeld. Jacco Kerssens werd op niet mis te ver stande wijze uitgeschakeld. Fortissimo kwam terug van 15-11 naar 17-17. Meervogels had aan een gelijkspel genoeg. De gasten scoorden 17-18. Ondanks verwoede pogingen in de hektische slotminuten werd Fortissimo de kampioen. Op vrijdag 20 maart houdt Dimtronic Meervogels weer haar traditionele kienavond. De opbrengst van deze avond is bestemd voor de jeugd van de vereniging. Er worden drie kienronden gespeeld. Ook wordt er een loterij gehouden met aantrekkelijke prijzen. De aanvang is om 20.00 uur. De hand balkantine is om 19.30 uur open (aan de Boschweg te Akersloot). Toegangs kaarten kosten f 3,- en zijn in de voor verkoop verkrijgbaar bij Hennie Velzeboer, Hoocamp 86, Stina Stuif bergen, Handelstraat 14, Annemiek Betjes, Kerklaan 1 en Trudy Hijlkema, Hoocamp 88. Daarnaast treedt de' countryzanger Nick Ferry op. Een rasartiest, met een leven dat grotendeels wordt bepaald door de countrymuziek. Vooral zijn grote voorbeeld Merle Haggard inspi reerde de Amerikaanse ex-kraandrij- ver ertoe om zich te richten op de onvervalste countrystijl. De zaal gaat om 20.00 uur open en de muziek begint vanaf 20.30 uur. De entreeprijs is f 15,-. Inleveren kopij voor: twee belangrijke punten tegen De Wiekenders die hiermee, na vier gelijke spelen, hun eerste overwinning-boek ten. Het succes van De Wiekenders kreeg een vervolg tegen Bartigon, want ook die werden verslagen. 7 Bier 1 Cola herstelde zich goed en versloeg BN All Stars met duidelijke cijfers. In de A-poule gaat aan de leiding The Old-Generation met 11 punten uit acht wedstrijden. Op de tweede en derde plaats staan De Meiden en Zomer schoon met beiden 8 uit 6 en een saldo van respectievelijk 37 en 33. Vierde is de Schoolweg met 5 uit 8 en vijfde en zesde zijn De Laatbloeiers en de ZWRVTJS met allebei 4 uit 6 en een saldo van -34 en -44. De Bultiny's staan met 14 uit 8 stevig op de eerste plaats in de B-poule. 7 Bier 1 Cola is tweede met 9 uit 6 en De Wiekenders zijn opgeschoven naar de derde plaats met 8 uit 6. Vierde en vijf de zijn Asoeso en BN All Stars, beide met 4 uit 6 en een saldo van respectie velijk 3 en -16. Zesde is Bartigon met 1 punt uit acht wedstrijden. De volgende wedstrijden worden gespeeld op dins dag 31 maart in Sportcentrum d'En terij. LIMMEN - Afgelopen zondag werd door elf vissers van HSV Limmen de all-round competitie geopend. Het weer werkte aardig mee, en ook de vis was rijkelijk aanwezig. Viswater was het Stet in Limmen, dat wel eens een bedenkelijke waterkwaliteit kent, maar nu in topconditie bleek te verkeren. Voor de vissers was er de keuze om te vissen op klein spul en te hopen op een behoorlijk gewicht, of te mikken op de aanwezige brasem en karper en snel een fors gewicht bijeen te vergaren. In eerste instantie koos iedereen voor de eerste mogelijkheid, maar al snel ble ken de meesters afstand daarvan te nemen. Peter van der Heijdt schakelde als eer ste om naar een visserij op zware vis, maar zag zijn poging met slechts een kleine brasem beloond. Han Duin, op de staartstek van het parcours, merkte spoedig dat daar geen kleine vis zwom. Zijn omschakeling naar brasem leverde hem ruim 4 kilo grote vis op. Hendrik Delbrugge, vorig jaar runner up in de competitie, wist dit keer met 171 kleine vissen en 1 brasem de winst te pakken. Dick Pekel werd in dat vak stilletjes tweede; met eveneens ruim 100 vissen, voor Rob Jak. In het tweede vak was, na Duin, Co Bakker de beste, vóór zijn vismaat Jan Walta. Beiden verspeelden enkele bra sems. Naast brasem en ruisvoorn, kol- blei en blankvoorn werd er ook baars en grondel gevangen, terwijl enkele karpers zich nabij de kopstek lieten zien. De elf hengelaars vingen samen ruim dertig kilo vis. De uitslag: 1. H. Delbrugge 5200 gram, 2. H. Duin 4480 gram, 3. D. Pekel 3380 gr., 4. R. Jak 2720 gr. en 5. R. Peereboom 2480 gr. De volgende wed strijd is op zondag 5 april in het Noord- Hollands Kanaal in Alkmaar. Gemeentehuis Limmen Tot en met 31 maart foto-expositie Reigersdaal van Niek Schouten en Mare Pol. Te zien tijdens werkdagen. Galerie Amber Tot en met 18 april expositie van zetels en groei-vormen van Jeroen Mulder en Mary de Vries. Galerie aan de Dussel dorperweg 18 geopend donderdag tot en met zaterdag en op 5 april van 14.00 tot 17.00 uur. Vredeburg Zaterdag 28 maart vanaf 20.30 uur poë- zieavond. Toegang f 5,-. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op af spraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde Saterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Galerie Nu Tot en met 28 maart expositie van schil derijen van Ineke en Watze Watzema, bronzen beelden van Sjoukje Ultzen en schilderijen van Dick van Belle. Ge opend van donderdag tot en met zon dag tussen 13.00 en 17.00 uur, op don derdag tot 21.00 uur. Adres: N. vd Veenstraat 48 in Castricum. ALKMAAR - Op zaterdag 21 maart zal Regionale Thuiszorg een kraamin- fodag bij Babyland houden aan de Noorderstraat 1 in Overstad Alkmaar. De kraaminfo is tussen 10.00 en 15.00 uur. De toegang is gratis. Aanwezig zijn een kraamverzorgende, een wijkverpleegkundige, een zwanger schapsdocent en een diëtist. Zij zitten klaar voor het beantwoorden van alle vragen van bezoekers op de eerste etage. Met foto's, dia's, en een videofilm over de geboorte wordt alles nog dui delijker gemaakt. Informatie over de kraaminfo krijgt u via tel. 072-5127127. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 da gen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tele foon 5051456. Opei) van 8.30 tot 12.30 Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische af spraak) op maandag, woensdag en don derdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis kunt u indienen bij de Indi catiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeen tehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, 'tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. AKERSLOOT - In maart en april exposeert Joyce Wolvers uit Akersloot in de bibliotheek met tekeningen. Joyce Wolvers is 27 jaar en heeft êën oplei ding gevolgd aan het Grafisch Lyceum in Amsterdam. Zij heeft daar verschil lende technieken geleerd. Joyce werkt veel met conté krijt en olieverf. Vooral intense kleuren eri lichaamsvormen zijn belangrijk in haar werk. In de vitrine staan zelfgemaakte drie dimensionale kaarten en schilderijtjes van Bianca Valk. De expositie is te zien tijdens openingsuren. ALKMAAR - Het Theosofisch Ge nootschap houdt op 23 maart om 20.00 uur in het Centrum Zenith, Spoorstraat 62 in Alkmaar een bijeenkomst met als thema 'Wijsheid uit de Bhagavad Gita'. De Bhagavad Gita is onderdeel van het grote Indiase epos, het Mahabharata. Het verhaal is op te vatten als een beschrijving van de geestelijke evolutie van de mens. Voor meer informatie: tel. 070-3231776.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 15