De lichte en luchtige zomer van Livera Een nieuw gezicnr c Het oog wil ook wot! Lichte kleuren, nieuwe dessins en... de buiken bloot! BURLE\ De bikini is terug Nachtmode: lichte kleuren en nieuwe dessins zomer: geel. Velours wordt al langer gebruikt voor lingerie, maar dan hoofdzakelijk in de kerst- en feestsfeer. Dit jaar zien we bij Livera ook zomer-velours in verras send ijsblauw en geel. Satijn wordt meer en meer vervangen door comforta bele microvezel en in de katoen-lycra mengsels zien we het percentage lycra iets toenemen. Dat komt het draagcomfort en de pasvorm ten goede! Kant is niet weg te denken bij lingerie, steeds vaker gecombineerd met een ander materiaal. Dat wordt een heel ander gezicht op het strand, deze zomer: nadat de badpakken een aantal jaar de toon hebben aangege ven, mag de komende zomer de buik weer bloot! Livera speelt in op deze trend door meer dan de helft van de nieuwe collec tie uit bikini's te laten bestaan. Bij zowel de badpakken als de bikini's wordt maat voering steeds belangrij ker en zien we dit jaar meer. Het is nu vooral licht brique, lichtgroen, mint, bleu en lavendel. In ton- sur-ton uitvoeringen over heerst de lichtste tint. Effen wit, of wit met een bruin accentje is bij Livera een nieuwkomer, zij het op bescheiden schaal. De badjassen zijn neutraal van kleur, die moeten immers een poosje mee kunnen. Weinig ruiten deze zomer, en als we ze al zien zijn ze ingeweven. Bij voorkeur ton-sur-ton. Strepen zien we daarente gen steeds meer. Maar dan wel in een nieuwe interpretatie: onregelmatig en temperamentvol, alsof ze er met een kwaststreek opgezet zijn. Zelfs in de kindernachtmode zien we deze 'wilde' streep terug komen. De nachtmode krijgt een volwassener en meer vrouwelijke uitstraling. Diepe en harde kleuren zien we deze zomer niet meer D-cups. De ontwer pen zijn dit jaar Calvin Klein-achtig stoer, vrouwe lijk of juist glamourous- vrouwelijk. Ook de kleuren voor dit jaar zullen strand en zwembad een andere aanblik geven: de trend- kleuren zijn hard turquoi se, helder blauw en fris aqua. Het modische seg ment wordt uitgevoerd in donkerbruin, ecru en blauw. En naast het blij vertje zwart zullen we ook geel, rood, bruin en oranje blijven zien: altijd mooi op een gebruinde huid. Passend bij de gedachte dat zomerlingerie zo min mogelijk zichtbaar onder de bovenkleding moet zijn, is de toenemende vraag naar lingerie in huidskleur. Livera heeft dit jaar enkele eigentijdse modellen in huidskleur in haar zomer collectie opgenomen. Praktisch! Andere kleuren voor de zomer zijn - naast de klassiekers zwart en wit - marine en lichte tin ten als pistache, lime en ijsblauw. En dé kleur van het lingerieseizoen deze Bijvoorbeeld de bovencup van kant, de ondercup van zachtglanzende microve zel. Of alleen een kanten biesje langs de cuprand en de slip. Of een subtiel inzetje. Hoewel de roman tische bloem beslist een blijvertje is, zien we ook wat strakkere kantmotie ven. En helemaal nieuw deze zomer: kant met een accentkleurtje. Daarnaast mogen ook de glasbrillen, die geen rand hebben, gezien worden. En, terug van een klein beetje weggeweest, komt zelfs kunststof weer voorzichtig om de hoek kijken. Gewoon, omdat het oog ook wat wil, zet Zonneveld Optiek de blik op oneindig mooi met monturen van Silhouette, Augusto Valentini, Mondi en Look. Een speciaal oogje houdt Zonneveld Optiek op de kinderen met een uitge breide collectie kinder- brillen, die behalve soe pel en flexibel, ook nog eens lekker modern en kleurig zijn. Is het verrichten van een oogmeting in een oog wenk gedaan, voor het kiezen van een bril kunt u zoveel tijd nemen als u wilt. Vanzelfsprekend geeft Zonneveld u desge wenst graag advies. maal niet meer zo scherp? Of heeft u 's avonds moeite met het lezen van de krant? Het zijn allemaal redenen om eens bij Zonneveld Optiek rond te kijken. Een zo groot mogelijke verscheidenheid in de collectie presenteren aan de klanten, dat is waar Zonneveld Optiek naar streeft. Een collectie waarin praktisch alle modetrends vertegen woordigd zijn. Zo valt de blik dit sei zoen op chique, dunran- dige monturen. gemak bieden aan grote en kleine voeten. Heren die gekleed én comfortabel op weg wil len gaan, zullen de nieu we collectie van Van Bommel kunnen waarde ren, met als vanouds een respectabele uitstraling in combinatie met een prima pasvorm. En dat Van Bommel best uit de voeten kan met dames voeten, daar kunt u zich van overtuigen bij Een nieuwe lente, een behaaglijk zonnetje en langere dagen, wie wil er nu niet lekker fris op stap? De natuur in, heer lijk 'uit' naar restaurant, theater of film, of gewoon naar school of werk. Met de nieuwe col lectie zomerschoenen van Hanraads kan ieder een, jong en oud en bij wat voor gelegenheid Hanraads. Voor wie nog steviger en comfortabe ler in zijn schoenen wil staan, is er de nieuwe collectie van Greve. Ook stoere jongens en meisjes die op stap wil len, kunnen terecht bij het enige echte adres in Heiloo waar, al sinds ruim een kwart eeuw, kinder schoenen verkocht wor- dan ook, vanaf nu weer met nieuw elan op pad. De sportieve man of vrouw zal zeker een ste vige schoen naar smaak vinden van gedegen mer ken als Mephisto en Burley. Vergeet vooral ook niet de klasse-stap pers van het Hanraads- huismerk Sioux die loop den. Bovendien: in je jeugd op verantwoorde en gezonde schoenen op stap betekent veel loop- plezier later! De juiste lengte en breedte van de schoen, een stevige basis en een hielkommetje zodat de voet goed in de schoen staat, zijn daarbij van groot belang. Kinderschoenen van mer ken als Elefanten en Compagnucci staan daar voor garant. Natuurlijk kunnen de medewerkers van Hanraads Schoenen u altijd een deskundig advies geven! i. s>

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 18