t J r Corneliuskerk decor voor unieke compositie Noarch X Adressen Limmen P ,.L I T I E 'Senic&teit UITKIJKPOST - 13 MEI PAGINA 15 Inleveren kopij voor: tand 't JÜimM&i jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: timrnen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 {voor 12.ÖÖ u, Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u. Verkoop afgeschreven boeken Spaanse avond bij Vredeburg Plattelandsvrouwen Viswedstrijd voor de jeugd Palingtour Bedrijventoernooi Oranje Wit Collecte Hartstichting GGD campagne Groente en Fruit SV Vredeburg POLITIE ^>enic6te«t> Conquista Geslaagd Excursies Noordhollands Duinreservaat Handbal Meervogels Kinderdag en steltloper HSY Limmen Recreatieve fietstocht Studentenconcert conservatorium Toonkunstkoor brengt Jahreszeiten Sine Nomine houdt samenwerkingsconcert Popkoren-concert 'tJlUmebjbw LIMMEN - De bibliotheek houdt een malig een grote uitverkoop van afge schreven boeken van de volwassenen afdeling op woensdag 27 mei. U bent welkom op woensdag van 10.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.30 uur. Het restant blijft ook vrijdag nog staan. Wie van zijn oude leesboeken af wil kan ze naar de bibliotheek brengen, die kan de opbrengst goed gebruiken. Het gaat alleen om romans of leesboeken. U kunt de boeken vanaf heden, in een doos verpakt, inbrengen tijdens de ope ningsuren. LIMMEN - De Vrienden van Vrede burg houden op 19 mei een Spaanse avond. Het accent komt te liggen op de typische attracties van dit zonnige vakantieland: rustieke plekjes, muziek, dans en wijn. De thema-avond wordt gehouden in de bovenzaal van Vredeburg en begint om 20.00 uur. De bijeenkomst op de eerste vrijdag van juni komt hiermee te ver vallen. De feestelijke barbecue-slot- avond is op 3 juli, Dan worden tevens de winnaars van het beleggingsspel bekendgemaakt. LIMMEN - De Plattelandsvrouwen hebben nog twee activiteiten op het programma staan dit seizoen. Als eer ste het jaarlijkse reisje dat dit keer naar Schiphol voert. Donderdag 14 mei ver trekt om 8.30 uur de bus vanaf de Vuurbraak. Het programma inclusief warme lunch duurt tot 17.00 uur, hierna volgt een borrel. Tegen 19.00 uur zijn de dames weer in Limmen. Op dinsdag 19 mei is er een leden avond. Margje Roelofs-Aries verzorgt een lezing met als titel 'Luilak en Pinkstervreugden'. Voor introducées zijn de kosten f 10,-. Aanvang 20.00 uur in Ons Huis. LIMMEN - De jeugdvisclub van Lim men houdt zaterdag 16 mei de eerste van een serie wedstrijden. Er wordt gevist op aantal. Verzamelen voor de wedstrijd vindt plaats om 18.30 uur op de parkeerplaats bij voetbalveld Dam- pegheest. Hier vandaan vertrekt de club op de fiets naar een water in de buurt. Er wordt gevist van 19.00 tot 20.30 uur. Na de wedstrijd volgt de prijsuitreiking aan de waterkant. Ook de kinderen met minder ervaring zijn van harte wel kom, want het bestuur van de visclub begeleidt deze hengelaars. Voor infor matie en opgeven kun je bellen met 072-5053858. LIMMEN - Komende zondag houdt de Limmer IJsclub voor de zeventiende maal de palingtour. Deze recreatieve fietstourtocht over 100 km begint bij café de Uitkomst, Rijksweg 7. Het is een vrije toertocht zonder voorrijders. Er kan gestart worden van -8.00 tot 9.00 uur. De rit voert naar Volendam. Inlichtingen op tel. 072-5052426 (Piet Bloedjes). LIMMEN - Op zondag 17 mei zullen in een volleybaltoernooi verschillende Limmer bedrijven met elkaar de strijd aanbinden in sporthal de Enterij. De aanvang is om 12.00 uur. Er wordt gestreden in drie poules. Een deel van de opbrengst gaat naar de jeugd van Oranje Wit. De finales worden ge speeld vanaf 16.00 tot 17.15 uur. Natuurlijk is iedereen welkom in de Enterij om zijn favoriete team aan te moedigen. LIMMEN - De jaarlijkse collecte van de Nederlandse Hartstichting heeft dit jaar in Limmen f 5.490,- opgebracht. r 112 072- 5122222 ^2 Noord-Holl Noord-Holland Noord AKERSLOOT AKERSLOOT - Op 4 mei verloor de bestuurder van een personenauto door een stuurfout op de Geesterweg de macht over het stuur en kwam vervol gens tegen een lichtmast tot stilstand. Er was alleen materiële schade. Op 8 mei remde een automobilist op de Geesterweg plotseling voor een paar overstekende eenden. Een daar achter rijdende motorrijder kon niet tijdig remmen en botste tegen de personen auto aan. Hierdoor raakte de motor fiets beschadigd. Op 9 mei werd in het Noord-Hollands Kanaal ter hoogte van het pontje tij dens een duikoefening van de brand weer een gestolen personenauto aange troffen. Het voertuig bleek in decem ber vorig jaar in Uitgeest te zijn gesto len. Op 10 mei werd op de Chopinstraat in een tweetal bestelauto's ingebroken. Beide voertuigen werden doorzocht nadat een ruitje werd ingeslagen. Uit een van de auto's werd een bos sleutels ontvreemd. Een achtjarig jongetje fietste plotseling vanuit een uitrit de Geesterweg op. Een automobiliste kon hem niet meer ont wijken. Als gevolg van de aanrijding sloeg hij over de motorkap en viel op, straat. Hij werd met een gebroken lin keronderbeen overgebracht naar het ziekenhuis. Op de afslag van de A9 met de Gees terweg verleende een automobilist geen voorrang. Een aanrijding met een personenauto was niet meer te voorko men. De schade was materieel. Wijziging openingstijden: met ingang van 16 mei is het politiebureau van Akersloot open op maandag van 14.00 tot 17.00 uur en op donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Daarmee vervallen de openingstijden op woensdagmiddag en vrijdagochtend. ALKMAAR - Momenteel wordt de actie 'Leef je uit met groenten en fruit' gehouden. Deze actie, opgezet door het Groenten en Fruit Bureau, is aanlei ding voor de GGD Noord-Kennemer- land om extra aandacht te besteden aan dit onderwerp, met name gericht op de jeugd. De actie is er op gericht om de groente en fruitconsumptie te stimuleren. De actieweek vindt plaats van 11 tot en met 15 mei. De GGD sluit hierop aan met een extra actie in de maanden mei en juni. Voor de basisscholen is een leuke en praktische lessenserie over groenten en fruit, bestemd voor de hele school. Voor het voortgezet onderwijs is een praktische les over groenten en fruit binnen het kader van het vak verzor ging. Desgewenst verzorgt een diëtist in opleiding deze les. In de hal van het GGD aan de Hertog Aalbrechtweg 5 in Alkmaar-Noord is tot en met 15 mei een informatiekraam ingericht met allerlei folders om mee te nemen. Egon Kracht. LIMMEN - Vrijdag 8 mei speelde SV Vredeburg de laatste ronde van de interne competitie. In de A-groep haal de J. Admiraal dankzij een sterke eind spurt het kampioenschap toch nog bin nen. Lange tijd had E. Stolp een grote voorsprong, maar in de laatste vier ron den zakte hij weg, waardoor de beker buiten zijn bereik kwam. R.Rommel deed zijn sportieve plicht en probeerde Admiraal via een B4 ope ning te verrassen. Dit mislukte uitein delijk, waarna Admiraal tot een gewon nen eindspel kon afwikkelen. H. Ebels zette E. Stolp onder druk en kreeg in het middenspel een paard cadeau, wat de partij besliste. G. Hafkamp rondde een koningsaanval mooi af met een ondekbaar aftrekmat tegen R. van de Storm. Op 14 mei speelt Vredeburg de belang rijke laatste bondswedstrijd tegen Ber gen. Bij winst zijn er nog kampioens kansen. In groep B was de kampioen al bekend. Koen Kramer mag de beker in ontvangst nemen. De tweede plaats wordt ingenomen door Kevin Keijzer. Kevin speelt dit seizoen voor het eerst mee en levert hiermee dus een heel mooie prestatie. Op vrijdag 15 mei wordt het jaarlijkse snelschaakkam- Êioenschap gehouden, e eindstanden: A-groep: 1. J. Admiraal 867, 2. Stolp 794,3. R. Rommel 675. 4. H. Ebels 668,5.G. Hafkamp 662. B-groep: 1. Koen Kramer 578, 2. Kevin Keijzer 532, 3. Jeroen Duin 486, 5. Paul Mooij 466. Uitslagen A-groep: R. Rommel - J. Admiraal 0-1, H. Ebels - E. Stolp 1-0, G. Hafkamp - R van de Storm 1-0, V. Veen - D. Schut 0-1, B. Stolp - M. Weigraven 1-0, D. Aafjes - P. van de Heijdt 0-1, J. de Graaf - J. Tebbens 1-0, T. Al - N. Pepping 1-0. B-groep: Kevin Keijzer - Robert Termes remise, Paul Mooij - Jeroen Duin 1-0, Maarten Kos - Barry Blekemolen 0-1, Karin Kos - Cees Pepping 0-1. Niels Admiraal - Mary Hoogeboom 1-0, Pandora van Rees - Jan Valkering 0-1, Jarno Stuifbergen - Mark Beentjes remise, Tjeerd Blom - Helen Termes 1-0. LIMMEN - De Corneliuskerk is op vrijdag 15 mei het decor voor de uit voering van het concert Noarch van componist Egon Kracht. Aan het con cert werken Harmonie-orkest Excel sior, Gemengd koor De Windlimmer en vijf solisten mee. Noarch is een symfonisch gedicht dat gebaseerd is op het verhaal van De ark van Noach. Het bestaat uit acht afzon derlijke delen die in muzikale zin wei nig met elkaar van doen lijken te heb ben, maar een geheel vormen door de thematiek. Egon Kracht putte inspiratie uit diver se muzieksoorten als jazz, rock, volks muziek en klassieke muziek. Teksten zijn ontleend aan middeleeuwse Engel se toneelspelen, waarbij bijbelse verha len op een luchtige begrijpelijke ma nier werden gespeeld. De personen van God, Lucifer en de vrouw van Noach spelen de hoofdrol. Harmonie-orkest Excelsior bestaat uit zestig muzikanten en dertig jeugdleden onder leiding van dirigent Cock van der Molen. Gemengd koor De Windlimmer onder leiding van Jelle Jan Klinkert werd speciaal voor dit project in het leven geroepen en bestaat uit koorle den uit Limmen en omgeving. De solisten zijn de Limmense fluitiste José Winkelaar, pianist André Valke ring, zanger Eric Bakker, tenorsaxofo nist Bert Baars en gitarist Milan Kracht. Na de pauze worden er nog vijf andere composities van Egon Kracht gespeeld. Het concert begint om 20.30 uur en de entree bedraagt f 15,-. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 5 mei is er in een bedrijf aan de Burgemeester Nieuwen- huijsenstraat ingebroken. Omstreeks 17.00 uur ging het alarm van het bedrijf af. Toen de politie ter plaatse kwam bleek er ingebroken te zijn.Toegang tot het pand werd verkregen door het for ceren van een raam. Uit de receptie werd een kassa meegenomen die bui ten werd geleegd'en vervolgens achter gelaten. Op zondag 10 mei omstreeks 08.00 uur ontdekte de bewoonster van een wo ning aan het Vislaantje dat haar tuin hek was vernield. De palen waaraan het hek was bevestigd waren bij de grond afgebroken. Gevonden: een wit-blauwe Nike kin derschoen, een sleutel met een geel label met opschrift biologie, twee sleu tels, een zwarte, vierkante damessjaal. LIMMEN - De kinderwerkgroep van Conquista gaat op de piratentoer. Kin deren tussen de 4 en 12 jaar kunnen op zaterdag 16 mei van 10.30 tot 12.30 uur schatkistjes maken. De entree is f 1,-. De tieners hebben op zaterdag weer een disco van 19.00 tot 23.00 uur. Ieder een tussen de 11 en 16 jaar is welkom. Het jongerencafé is elke vrijdag- en zaterdag geopend van 20.30 tot 1.00 uur. Je kunt er terecht als je 16 bent of ouder, de entree is vrij. Volgende maand presenteert Con quista in samenwerking met Tendenz uit Heiloo en het fonds van Jantje Beton de nationale Roefeldag. Binnen kort kunnen leerlingen van groep 7 en 8 van de basisscholen een bezoekje ver wachten van één van de medewerkers van Conquista met informatie over deze dag voor kinderen. LIMMEN - Mark Twisk uit Limmen heeft onlangs aan de Universiteit van Amsterdam zijn doctoraal gehaald. Hij studeerde af in de fiscale economie. Galerie Amber Tot eind mei tentoonstelling van schil derijen van Lex Heilker en keramiek met kristalglazuren van André Vaere- wijck. Galerie aan de Dusseldorperweg 18 geopend op donderdag tot en met zaterdag en op zondag 24 mei. Hortus Bulborum Tot en met 17 mei is de Hortus Bul borum aan de Zuidkerkenlaan dage lijks open tussen 10.00 en 17.00 uur, op zondag vanaf 12.00 uur. Toegang f 5,-, (65+ en groepen f 3,50, kinderen tot 13 jr f 2,-, doorloopkaarten f 10,-). Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op af spraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Gemaal 1879 Tot en met zondag 31 mei expositie 'Natuurlijk Natuur' met foto's van Marcella Spronkers-Hagenaar en kera mische werken van Jennigje Reitsma. Gemaal aan de Fielkerweg geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 16.30 uur. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van. meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. CASTRICUM - Op 21 mei is er een fietstocht door het waterwingebied Castricum. Tijdens deze tocht wordt de weg van voorgezuiverd infiltratiewater tot aan drinkwater uit de kraan gevolgd. Hierbij is er ruime aandacht voor flora en fauna in het waterwinsge- bied. Op 24 mei is er een fietsexcursie Duin landschappen. Deze fietstocht voert de deelnemers door verschillende duin landschappen, zoals zeeduin, midden duin en binnenduin in het Noord hollandse Duinreservaat. De fietstoch ten zijn geschikt voor personen vanaf 10 jaar. Op 1 juni is er een wandeling door het duin in de voorzomer. Elke excursie start om 10.00 vanaf De Hoep en duurt tussen de anderhalf en twee uur. Geïnteresseerden kunnen zich tot uiterlijk een dag voor de excursie aan melden op tel. 0251-662235. Deelname bedraagt f 2,50 per persoon. AKERSLOOT - De dames senioren 1 versloegen NEA met 17-15. Het is dames 1 weer gelukt twee punten te pakken. Punten die ook nodig zijn voor> behoud in de tweede klasse. Meer vogels nam door Karina Veldt de lei ding, de gelijkmaker liet niet lang op zich wachten en dit was ook het spel- beeld van de eerste helft. Beide teams waren niet in staat afstand te nemen. Ruststand 8-7. Door Laura Verzijde en Petra Jonker nam Meervogels afstand, 12-8. Enige verdedigingsfoutèn en strafminuten gaf NEA de kans tot op één doelpunt te naderen, 12-11. Waarna in de 25ste minuut Meervogelsweer afstand nam, 16-12. Een strafworp in de laatste minuut gaf Meervogels de felbegeerde winst. Bij de heren verloren de Zandvoort- meeuwen vam Meervogels met 12-23. Meervogels begon door het missen van drie geblesseerde spelers met angstge voelens aan deze wedstrijd. Al snel bleek deze vrees ongerond. De rust stand werd 7-11. Na de thee werd er beter verdedigd, werden meer kansen afgemaakt en werd er met flink verschil gewonnen. AKERSLOOT - Op zondag 24 mei zal gelijktijdig met de jaarlijkse kinderdag het open kampioenschap steltlopen plaats vinden. De jaarlijkse kinderdag wordt vanaf 13.00 uur op het Wil- helminaplein gehouden. Een aantal kinderattracties staat kosteloos klaar voor de jeugd. Tevens staan die dag professionele stel ten klaar voor deelname aan het open kampioenschap steltloper. De competi tie bestaat uit een aantal voorrondes in de diverse leeftijdscategorieën waaruit de finalisten komen. Er staan voor de winnaars mooie trofeeën en geldprij zen klaar. Inschrijven is kosteloos en kan op tel. 0251-312120 vragen naar Hans. LIMMEN - Zondag 3 mei startte de witviscompetitie van de visclub Lim men. Slechts dertien deelnemers meld den zich aan het Stet. In de A-groep, waar op gewicht werd gevist, was het Peter van der Heijdt die goed van start ging. Na een uur had hij drie brasems en een blei in het net. Jim Jak op stek 1 had één brasem, zijn broer Rob ook, maar die raakte een karper kwijt door lijnbreuk. Tinus Veldt liet al dit geweld aan zich voorbijgaan en viste op een kleine vis. Jim Jak voerde spanning op door een tweede brasem te verschalken maar Van der Heijdt maakte aan alle twijfel een einde door het vangen van een 70 centimeter lange karper, ruimschoots voldoende voor de hoofdprijs. In de B- groep was het Kees Levering die zijn buurman Veldt volgde op de kleine vis, hij liet geen twijfel wie deze groep ging winnen. Jan Hageman en Jan Leurs streden om de tweede plek, die ze uit eindelijk samen deelden. Hageman kreeg nog te maken met een grote snoek, maar wist zijn positie toch te handhaven. Derde in de B-groep werd Piet Levering. Zondag 17 mei gaan de all-round vis sers weer aan de slag, dit maal in de Knollendammer vaart. Verzamelen om 7.00 uur bij café de Uitkomst, alwaar na afloop prijsuitreiking en verloting. Opgeven is niet nodig. Ook deze wed strijd is het verboden wormen te gebruiken. Deelname kost vijf gulden De uitslag: A-groep 1. P. van de Heijdt 7 kilo 540 gram, 2. J. Jak 1 kilo 740 gram. 3.T. Veldt 1 kilo 640 gram, 4. R. Jak 1 kilo 580 gram. B-groep 1. K Levering 28 stuks, 2. J. Hageman 14 stuks en J. Leurs 14 stuks, 3. P. Levering 12 stuks. ALKMAAR - Op donderdag 21 mei houdt Le Champion vanaf café Du Passage, Scharlo 1 te Alkmaar een toe ristische fietstocht over de afstanden 25 en 50 km. Beide afstanden zijn voor niet-getrainde fietsers goed te volbren gen, omdat deelnemers vanaf 9.00 uur kunnen starten en pas om 16.00 uur terug hoeven te zijn. Het doel van deze tochten is niet de prestatie, maar een leuke dag uit. Daarnaast zijn er op 19 en 26 mei de laatste avondfietstochten vanuit dezelf de locatie over 30 km. Start hiervoor is tussen 18.30 en 19.00 uur. Inlichtingen zijn verkrijgbaar aan de start en bij Karin Ursum, tel. 072-5741637. ALKMAAR - Vandaag, woensdag 13 mei, vindt het concert door eindexa menkandidaten van de klassieke afde ling van het Conservatorium Alkmaar plaats. Lenneke Ruiten (fluit), Eline Noorman (piano), Frans Nunes (hobo), Carolijn Nicolai (hoorn), Wardy Ham burg (saxofoon) en het klarinetkwartet van Conservatorium Alkmaar werken hieraan mee. Het programma is afwisselend en bevat onder meer de Sequenza voor fluitsolo van Berio en Cadenza van Robert voor altsaxofoon en piano. De optredende studenten hebben in de afgelopen jaren een ruime podiumervaring opgedaan door hun medewerking aan tal van pro jecten van het Conservatorium Alk maar. Het concert vindt plaats in het gebouw aan het Nassauplein 11 en begint om 20.15 uur, de toegang is vrij. ALKMAAR - Het Alkmaarse Toon kunstkoor geeft op vrijdag 15 mei een concert in de Grote Sint Laurenskerk te Alkmaar om 20.00 uur. Op het pro gramma staat 'Die Jahreszeiten' van J. Haydn. Medewerking aan dit concert verlenen Hanneke Kaasschieter (sopraan), Lud- wig Gijsegem (tenor), Charles van Tassel (bas), Ada Knop-Kleymeer (cla- vecimbel) en Philharmonica Amster dam. Het geheel staat onder leiding van dirigente Vera Groot. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij Disc 't Loo in Heiloo. Voor reserverin gen kunt u ook bellen met tel. 072- 5120019 of 5710455. De toegangsprijs bedraagt f 30,- (f 27,50 voor houders van CJP en 65+). Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5Ö52620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, afspraken tel. 5335148. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische af spraak) op maandag, woensdag en don derdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders maandag van 18.30 tot 19.30 uur en dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en Ï9.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Parochie secretariaat in de Pius, geopend op vrij dag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. ALKMAAR - Op zaterdag 16 mei ont- moeten zes amateurkoren en -orkesten elkaar in de Alkmaarse Vrijheidskerk in een concert. Op het programma staan composities die in 1996 een prijs wonnen in een wedstrijd die was uitge schreven door Stichting De Kunst, cen trum voor Amateurkunst Noord-Hol land. Uitgevoerd worden Different Cultures met accordeons, blazersensemble (koor en slagwerk) van Arie Vlam. Verder wordt door alle zangers en spelers De Kunst voor harmonieorkest, koor, accordeonorkest, strijkers en slagwerk van Hans Dillo uitgevoerd. Daarnaast zingt Kamerkoor Sine Nomine onder leiding van dirigent Paul Valk een aan tal eigen werken. Aan dit ontmoetingsconcert wordt, behalve door kamerkoor Sine Nomine uit Alkmaar, meegewerkt door harmo nieorkest St. Caecilia en seniorenkoor Con Brio uit Lutjesbroek, strijkers en blazers van het Helders Kamerorkest, de accordeonorkesten Forzando uit Amsterdam en Vita Nova uit Alkmaar. Het concert begint om 20.15 uur. De Vrijheidskerk bevindt zich aan de Hobbemalaan 2 in Alkmaar. De toe gang is f 10,- en de kassa is open om 19.30 uur. Kaarten kunnen ook worden gereserveerd op tel. 072-5617726 (op werkdagen van 14.00 tot 17.00 uur). ALKMAAR - Op zondag 17 mei zal poppodium Atlantis het muzikale mid delpunt zijn van popkoorminnend Noord-Holland. Want Stemband Futu- reBeat organiseert het eerste popko renconcert van Alkmaar: de Stemband Open. In totaal zullen vijf amateur popkoren achtereenvolgens het podi um bestijgen. Het crème de la crème van Noord-Hollandse popkoren is aan wezig. Uptight, Voices, Si Volta, Qui mal Y Pense en Stemband FutureBeat zullen van de partij zijn en gejureerd worden door een vakjury. Het popspektakel begint om 19.00 uur en zal tot in de late uurtjes doorgaan. Tussen de bedrijven door zal Bertje Doperwtje het publiek met zijn acts entertainen. Na de vocale hoogstandjes van de vijf popkoren en Bertje zal de Atlantis discotheek de avond swingend voortzetten met D.J. Pee Jay. Kaartjes zijn bij Atlantis te verkrijgen. Entree is f 5,-. De Stemband Futurebeat.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 15