i 072 - 535 68 88 Diverse wegwerkzaam heden in Heiioo Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis Legitimatie Afvalbrengplaats Telefoonnummer meldingen grofhuisafval Sluiting gemeentehuis UITKIJKPOST - 13 MEI Jlllillls G G HEILOO In Heiioo worden de komende weken diverse wegwerkzaamheden uitgevoerd. Werkzaamheden nabij Garage Zander Ter hoogte van Kennemerstraatweg 105 (nabij Garage Zander en de T-splitsing Kennemerstraatweg-Van Aostastraat) worden saneringswerkzaamheden uitgevoerd. De werkzaamheden starten in week 21 en eindi gen in week 23. Aanbrengen van middengeleider in Kennemerstraatweg Ter hoogte van de Van Aostastraat wordt in de Kennemerstraatweg een middengeleider aan gebracht. Deze middengeleider zorgt ervoor, dat verkeer vanuit de Van Aostastraat voortaan niet meer linksaf de Kennemerstraatweg op kan rijden. Ook kan verkeer dat vanuit de rich ting Limmen komt vanaf de Kennemerstraatweg voortaan niet meer linksaf de Van Aostastraat inrijden. De werkzaamheden starten in week 21 en eindigen in week 23. Verkeersmaatregelen Voor de twee hierboven uit te voeren werk zaamheden gelden de volgende verkeers maatregelen: De werkzaamheden met betrekking tot de sanering bij Garage Zander en het aanbren gen van de middengeleider zorgen helaas voor verkeersoverlast. Het oostelijk wegvak (verkeer vanuit Limmen richting Alkmaar) van de Kennemerstraatweg wordt vanaf de Frederica 's hof tot aan de Dokterslaan afgezet. Verkeer afkomstig vanuit de richting Limmen wordt omgeleid via de Fredericas hof door de M. Geesteranusweg en via de Dokterslaan weer terug naar de Kennemerstraatweg. Voor verkeer afkomstig uit de richting Alkmaar is geen omleiding nodig. Fietsverkeer ondervindt nagenoeg geen hin der van de werkzaamheden. Werkzaamheden nabij Toyota Dealer De Bruijn-Blokker Ter hoogte van Kennemerstraatweg 187 (nabij Toyota Dealer De Bruijn-Blokker en de krui sing van de Kennemerstraatweg-Stationsweg) worden saneringswerkzaamheden uitgevoerd. De werkzaamheden starten in week 23 en eindigen in week 27. Werkzaamheden aan het riool in fietspad langs de Kennemerstraatweg De riolering in het fietspad aan de westkant langs de Kennemerstraatweg tussen de Ter Coulsterlaan en de Stationsweg wordt vervan gen. De werkzaamheden starten in week 23 en eindigen in week 27. Verkeersmaatregelen Voor de twee hierboven uit te voeren werk zaamheden gelden de volgende verkeers maatregelen: Fietsers van het fietspad aan de westkant van de Kennemerstraatweg worden omgeleid naar het fietspad aan de oostkant van de Kennemerstraatweg. Autoverkeer ondervindt vooralsnog geen hin der van de werkzaamheden. Alleen als tijdens de uitvoering van de werk zaamheden blijkt dat ook sanering van de grond onder het wegdek nodig is, kan dat gedeelte van de weg tijdelijk afgezet worden voor autoverkeer. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch con tact opnemen met de heer P. Cornelissen van het Ingenieursbureau, tel. 072 - 535 67 64. Commissie Grondgebiedzaken I De openbare vergadering van de raadscom missie Grondgebiedzaken I: Ruimtelijke orde ning, volkshuisvesting en grondbedrijf van woensdag 20 mei 1998 om 20.00 uur in kamer 25 van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgen de agendapunten: - Voortgang tennis- en squashhal; De gemeente Heiioo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is iedere maandag avond van 18.00 tot en met 20.00 uur Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Meer informatie heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met bureau Voorlichtingen, 072 535 66 41 De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is iedere zaterdag geopend tussen 09.00 en 12.00 uur. Op de Afvalbrengplaats staan bakken voor ijzer, schoon hout, schoon puin, plat glas, grof snoeiafval, grof afval, klein chemisch afval (KCA), groente-, fruit- en tuinafval (gtf) en restafval. U kunt géén bouw- en sloopafval brengen bij de Afvalbrengplaats. Hiervoor kunt u iedere eerste zaterdag van de maand tussen 09.00 en 11.30 uur terecht bij de stortplaats van GP Groot, Kanaaldijk 13 te Heiioo. Van de zaterdagopenstelling wordt veelvuldig gebruik gemaakt. Zoveel zelfs, dat het ver moeden is gerezen, dat ook niet- Heilooënaren met afval komen. Omdat de hoeveelheid afval die wordt gebracht van invloed is op de hoogte van de tarieven, wil de gemeente er zeker van zijn dat alleen de inwoners van Heiioo hun afval komen brengen. Daarom kunnen medewer kers van de Afvalbrengplaats u om geldige legitimatie vragen. Onder legitimatie wordt verstaan uw paspoort, rijbewijs of identiteitskaart. Bent u niet in staat om aannemelijk te maken dat u daadwerkelijk een inwoner van Heiioo bent, dan kan de medewerker van de Afvalbrengplaats u mededelen dat u geen afval kunt inleveren. Als duidelijk is dat u in Heiioo woont, dan kunt u gewoon bij de Afvalbrengplaats terecht. Meer informatie Heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met tel.nr. 072 - 535 68 68. Nieuwe bouwplannen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergun ning te verlenen. Butterlaan 16 - vergroten woning; Tulpencroftlaan 4 - vergroten woning; De Hofstee 3 - vergroten woning; Westerweg 225 - vergroten woning. Ter inzage De ontwerpbesluiten liggen met de bouw plannen en de daarbij behorende stukken vanaf 14 mei 1998 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 47). Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplan nen vrijstelling te verlenen schriftelijk beden kingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiioo, Postbus 11850 AA Heiioo. Hoorzittingen Commissie voor Bezwaarschriften De Commissie voor Bezwaarschriften houdt deze maand hoorzittingen voor de behande ling van de volgende bij burgemeester en wethouders ingediende bezwaarschriften: maandag 18 mei 20.00 uur: afwijzing aanvraag verhuiskostenvergoeding WVG; 20.30 uur: afwijzing verzoek plaatsing op lijst urgent woningzoekenden. woensdag 27 mei 20.00 uur: verlenen bouwvergunning garage annex berging Kennemerstraatweg 13; 20.30 uur: weigering bouwvergunning voor winkel met appartementen Stationsplein 5. De hoorzittingen worden gehouden in kamer 025 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 aan de zijde van het par keerterrein). De hoorzittingen zijn in beginsel openbaar en de belanghebbenden worden in eikaars tegenwoordigheid gehoord. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zit ting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden en het horen afzonderlijk plaatsvinden. Ter inzage De stukken van de vorengenoemde zaken liggen, voor zover deze om persoonlijke of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting ter inza ge bij de secretaris van de Commissie voor Bezwaarschriften, de heer A.C. van der Jagt. Openingstijden van het gemeentehuis zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. Buiten deze openingstijden kunnen de stukken alleen op afspraak met de Secretaris van de Commissie worden ingezien. U kunt de secretaris bereiken op de afdeling Bestuurszaken, kamer 128 in het gemeentehuis, tel. 072 - 535 66 48. Meer informatie Voor meer informatie over het vorenstaande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u ook terecht bij de secre taris van de Commissie. De Commissie voor Bezwaarschriften verga dert iedere derde maandag van de maand. De eerstvolgende vergadering wordt gehou den op maandag 15 juni a.s. Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode: - Nederlands Astma Fonds voor de periode van 10 tot en met 16 mei a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt, dat zij bevoegd zijn te collecteren. LET OP! LET OP! LET OP! Wijziging datum legen rolemmers vanwege Hemelvaartsdag Op donderdag 21 mei a.s wordt geen grofhuisafval en/of worden geen takken opgehaald. De groene rolemmers die normaliter op donderdag 21 mei zouden worden geleegd, worden nu op vrijdag 22 mei geleegd. Belangrijk U wordt verzocht uw rolemmer om 07.30 uur buiten te zetten en tot na 16.00 uur te laten staan. Het legen van de rolemmers kan op vrijdag 22 mei a.s. namelijk tot later dan 16.00 uur gebeuren. Bij voorbaat dank voor uw medewerking! Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tel. 072 - 535 68 68. Vorig jaar heeft de gemeente een nieuwe telefooncentrale gekregen. Daardoor zijn destijds alle telefoonnummers gewijzigd. Ook het telefoonnummer voor grofhuisaf- valmeldingen is veranderd. Wilt u grofhuisafval aanmelden, bel dan U kunt meldingen doorgeven van maan dag tot en met woensdag tussen 08.00 en 12.00 uur. Het gemeentehuis en de gemeentelijke onderkomens zijn op donderdag 21 mei 1998 in verband met Hemelvaartsdag gesloten. Voor de goede orde: het gemeentehuis en de gemeentelijke onderkomens zijn de dag na Hemelvaartsdag, vrijdag 22 mei a.s., wèl geopend, echter met een minimale bezetting. Commissie Welzijnszaken en Burgerij De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Welzijnszaken en Burgerij vindt plaats op dinsdag 19 mei 1998 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgen de punten: - Goedkeuring concept-statuten van de Federatie van Bevoegde Gezagen van het Samenwerkingsverband "Het Spectrum"; - Uitbreiding scholen in Ypestein met twee noodlokalen. Woonzorgloket in Heiioo Inwoners van Heiioo kunnen bij het Woonzorgloket terecht voor informa tie, advies en vragen over de Wet Voorzieningen Gehandicapten, Woon- en Zorgvoorzieningen zoals: *Wonen Bijvoorbeeld een traplift, douchezitje, aangepast toilet, verhuizing naar een seniorenwoning of indicatie voor een "koppelwoning". *Welzijn Bijvoorbeeld voor dagverzorging, alarmeringssysteem, warme maal tijdvoorziening, vervoersvoorzienin gen en invalideparkeerkaart. Zorg Bijvoorbeeld voor Thuiszorg (ver pleegkundige en/of huishoudelijke hulp), Zorgcentrum Overkerck of De Loet, Amberhof of verpleeghuis. Meer weten? Het Woonzorgloket is geopend van maandag- tot en met vrijdagochtend van 08.00 tot 12.30 uur. Het Woonzorgloket is telefonisch bereikbaar van 08.00 tot 16.30 uur onder nummer 072 - 535 67 03. Buiten deze tijden kunt u een boodschap inspreken op het antwoordapparaat. U wordt de volgende werkdag teruggebeld. Noodgevallen Heeft u direct thuiszorg nodig en is het Woonzorgloket telefonisch niet meer bereikbaar, dan kunt u dag en nacht bellen met nummer 072 - 567 00 50. Verleende bouwvergunningen en meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen postitief bevonden: Het Bleekveld 19, J.A. Kösters/C.C. Aelbers - vergroten woning; De Sonneveld 108, J. Singeling - plaatsen berging; Butterlaan 18, S. Schuurmans - vergroten woning; Spillaan 12, G. Brinkhorst - plaatsen dakkapel; De Biender 8, J.M. Olbers - plaatsen berging; M.J. Gul/M.M.K.T. van Duin - vergroten woning; Zeeweg 25, G.G. Zoon-Tromp - vergroten dakkapel; De Waard 82, P.J. van Broeckhuijsen - vergroten woning en plaatsen berging; Baijershoffweg 41, J.G.M.M. Smeenk - veranderen woning; Heerenweg 178, L.G.M. van der Sande - vergroten woning en garage; Bosrank 31, G.J. Roelofsen - veranderen woning en maken dakterras; Hoogeweg 14, E.l. van der Meer/P. Beenhakker, - plaatsen dakopbouw; Westerweg 181, T.P. Schut/G.W. Bak - vergroten woning; Heerenweg 98, P. Roele - vergroten woning; De Moestuin 15, W.M. Bakker - vergroten woning. Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 37 of 535 67 38). Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld. Dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiioo, Postbus 1, 1850 AA Heiioo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit stadium is nog niet bekend of aan de verzoeken mee gewerkt kan worden. Eventuele bouwvergun ningen en voornemens om vrijstelling te ver lenen worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid om de bouw plannen in te zien en eventueel bezwaar in te dienen. Vossenakkers 31, J. Schonewille - vergroten woning; Kennemerstraatweg 472, R.A.J.C. Koppes - vergroten woning; Arklaan 22, H. Tromp - veranderen woning; Goodeslaan 57, H.E.M. Metzelaar - vergroten woning en dakkapel; De Blomhof 16, P. Anepool - vergroten woning; Laan van Zeeman 13, T.P. Knijff - vergroten woning; Werkendelslaan 11, T.L. Kranenburg-Hart - vergroten woning. Raadhuisplein I Pb. I I850 AA Tel. Afd. Voorlichting 5356641. Gemeentehuis is open van 8.00 tot12.30 uur Maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, tel. 5356666. Informatierubriek hnuw wnrrlpn hpnnnnpn

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 4