Cabarettoneel en muzikaal entertainment De Beun presenteert nieuw programma hANRAAds a onnet Voetbal Instuif krant Onze totale VOORJAARSCOLLECTIE 20 30 KORTING VAN SCHAGEN tm nu met TERZAKE KUNDIG uaifi tui Vos Makelaardij wsMk 4111 JOHN MOEN W, A P E L L A Winkelhof 't Loo Heiloo 27 MEI 1998 J>U J Drukkerij uitkijkpost bv NIEUWSBLAD VQÖ R HEILOO E Ml OMSTREKENI 63e JAARGANG NO. 22 l.v.m Pinksteren kopij en advertenties uiterlijk 29 mei, 1 5.00 uur inleveren. Uw vertrouwde Contactlens specialist GOED GEZIEN Getuigen aanrijding met fiets gezocht Kampioenschap haringhappen afgelast Mee met de boswachter Greve. Niets past u beter Alle dinsdagen in juni Dé Hy^heekwinkel reclameprocfucties SCHONG SCHILDERWERKEN B.V. 06-52893094/072-5338472 CEES HACHMANG LOODGIETERS Winkel Redactieacquisitie en administraties De Hoefsmid 5 -1851 PZ - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon: 072 533 01 75 Telefax: 072 533 56 44 Openingstijden kantoor: maandag t/m vrijdag 8.00-17.30 uur Redactie, ma. t/m vrij. 9.00-12.00 uur Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072 515 79 00 (Interholland verspreiders) De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen Rinnegom en Egmond aan den Hoef Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 16.30 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 81 cent (excl.BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. verzorgt tevens al uw drukwerk; van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! C p r i c <t Geesterduin 37, Castricum. 0251-656695 Winkelhof 't Loo 49, Heiloo. 072-5332595 TUMMERS Accountants belastingadviseurs Rijksweg 103 1906 BG Limmen Tel. 072 - 505 70 00 Fax 072-505 37 51 E-mail: tummers.Iimmen@accountnet.nl HEILOO/LIMMEN - Vorige week maandag werd omstreeks 13.15 uur een dertienjarig meisje op de Hoogeweg aangereden. Zij fietste met enkele vriendinnetjes ter hoogte van nummer 40 in de richting van Heiloo. Omdat een achterop rijdende auto toeterde en er langs wilde ging zij opzij. Tijdens het passeren raakte de auto haar, waardoor zij ten val kwam en schaafwonden en een open knie opliep. De bestuurster van de auto reed eerst langzaam door en reed vervolgens weg. Het gaat om een klein, rood autootje, vermoedelijk een Suzuki Alto. De be stuurster, een oudere dame, ging gekleed in iets groens. De aanrijding is door twee getuigen gezien. Deze men sen wordt verzocht zich bij de politie van Heiloo te melden, tel. 072-5337676. HEILOO - Het Nederlands open kam pioenschap haringhappen, dat aanko mende zaterdag gehouden zou worden bij visspecialist Michel in het Hoek stuk, is afgelast. Er hebben zich te wei nig deelnemers ingeschreven, waardoor van een echte wedstrijd geen sprake meer kon zijn. HEILOO - Donderdag 28 mei om 19.30 uur staat de boswachter klaar om u mee te nemen op een wandeling over landgoed Nijenburg. De kans is groot dat de nachtegaal dan van zich laat horen. Heilooërbos en landgoed Nijen burg liggen op een strandwal. De afwis seling van monumentale lanen, holle paden, het zeventiende-eeuwse land huis en het vergezicht op de binnen- duinrand maken dit bos tussen Heiloo en Alkmaar zeer aantrekkelijk voor planten en dieren maar ook voor men sen. De boswachter vertelt u over de vogels die hier broeden, het verjongen van het bos en de geschiedenis van het gebied. Het startpunt is op de parkeerplaats aan de Belieslaan in Heiloo net even over het spoor. Vooraf aanmelden is niet nodig en er zijn geen kosten aan verbonden. HEILOO - Deze week is theater De Beun nog open voor de presentaties van de eindexamenleerlingen van het Alkmaars conservatorium. Maar daar na sluit het theater onherroepelijk zijn deuren, om zich op te gaan maken voor weer een nieuw seizoen van toneel, cabaret en muzikaal entertainment. Deze week heeft de programmacom missie van De Beun, onder leiding van Connie Keijsper, het programma voor het volgende seizoen bekendgemaakt. Een programma in een wat afgeslankte vorm, met slechts tien professionele voorstellingen, maar wel met een paar klinkende namen... Het seizoen gaat van start met twee try- outs van de nieuwe voorstelling van een inmiddels internationaal bekroond artiest: Hans Liberg. Op vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober staat hij met zijn nieuwe show van internationale allure op de planken van de Beun. Interna tionale allure, omdat het de bedoeling is deze voorstelling later te vertalen in het Engels en het Duits. De show zal opnieuw gebaseerd zijn op Libergs grootse muzikaliteit en zijn onwaar schijnlijke gevoel voor humor. Top- entertainment van het hoogste niveau, waarmee de Beun laat zien dat dit theater er toch helemaal bij hoort. Ander muzikaal entertainment is er op donderdag 14 januari met Erik Brey. Vriend en vijand waren het erover eens: het soloprogramma van Erik Brey is boven verwachting geslaagd. Dit muzikale brein en volgens velen het 'gezicht' van Purper heeft na zestien jaar een nieuwe weg ingeslagen. Van achter zijn trouwe compagnon De Vleugel vermaakt Brey het publiek op boeiende en humoristische wijze met een waaier aan muzikaliteiten: klaas- iek, modern, jazz en nog veel meer zal de revue passeren. Snel en scherp Wie de Beun zegt, zegt cabaret. Niet verwonderlijk dus dat er ook dit sei zoen voor de liefhebbers weer een leuk cabaretabonnement in zit. Vier avon den gegarandeerd lachen met een aan tal van Neêrlands leukste cabaretiers. Job Schuring komt zijn opwachting maken op dinsdag 27 oktober met een try-out van zijn nieuwe programma 'Wat nou'. Vorig jaar bewees Schuring Hans Liberg. (foto Bart van Leeuwen) met zijn programma 'Eindelijk' dat hij definitief tot de groten van het cabaret behoort. Met 'Wat nou' gaat hij door op de ingeslagen weg. Wars van oppervlak kigheid, platte grappen en flauwe lol, is 'Wat nou' snel en scherp, met schitte rende verhalen en prachtige liedjes. Ontroerend, maar niet sentimenteel. Hilarisch, maar niet ten koste van. Een tot in de puntjes verzorgd cabaretpro gramma. In een tijd waarin alles vooral snel en hard is, biedt Schuring inhoude lijke kwaliteit van het intelligente soort. Op 27 november neemt Bert Schuiling met 'Allemaal Hollywood' het cabaret stokje over. Was zijn eerste solopro gramma 'Geen idee' volgens Bert zelf één grote try-out, gebleken is wel dat Henk van Ulsen. (foto Gijs Haak die verrassende eersteling, die handel de over de optimistische kijk op het leven van een cabaretier met geheu genverlies, de aanzet vormde tot een succesvolle carrière. In dit tweede solo programma staat Hollywood voor 'onzin'. De onzin van het menselijk bestaan. Want wat kan, mag, wil, zal en moet een mens er voor over hebben om zijn doel te bereiken? Is het al die moeite waard? Gebleekte medelan ders, filtervangers, vrije vallers, adoptie- vaders, fitnessfreaks en interactief publiek zorgen voor een daverende voorstelling. Wondermiddel Op zaterdag 23 januari doet Marcel Verreck de Beun aan. Deze solo caba retier heeft een geheel eigen stijl ont wikkeld. Persoonlijk, scherp, gevoelig, soms intiem, soms uitbundig en soms poëtisch. In zijn derde programma 'Een wondermiddel' combineert hij vier on derdelen van het klassieke cabaret. Hij vertelt een verhaal, zingt het literaire luisterlied, brengt conferences en illus treert door middel van typeringen. Op zoek naar de steen der wijzen, het alles- verlossende machtswoord, het defini tieve trucje. Op zoek naar het wonder middel- Hekkensluiter in de cabaretreeks is op vrijdag 12 maart Crème fraiche met de voorstelling 'Crème Passionel'. Men neme één lange dunne, één lange dikke, één kleine dunne en één kleine dikke. Dit meng je met een gevarieerde dosis muziek, van een snufje close harmony tot een snufje pop. Vervolgens roer je er wat slapstick, cross talks en mime door heen en lardeert het geheel met goede, verzorgde teksten. Nogmaals goed dooreen kneden et voila: Crème Fraïche. Een recept voor een puik avondje vermaak. Dagboek van een gek Liefhebbers van toneel kunnen reik halzend uitkijken naar zaterdag 14 november. Dan speelt Henk van Ulsen de voorstelling 'Dagboek van een gek'. Een toneelklassieker naar de novelle uit 1835 van Gogol, 'Notities van een krankzinnige'. Van Ulsen vestigde in 1965 reeds zijn naam en faam met dit stuk. Omdat Van Ulsen volgend jaar vijftig jaar aan het toneel is, werd het tijd voor een geheel nieuwe versiereen die waarschijnlijk minstens zo opzien barend wordt als toen. Een voorstelling die nog even actueel en indringend belooft te worden. Nog meer toneel op donderdag 26 november, maar van een geheel andere orde. Het blijspel 'Drie keer twee is zes teveel' van Ray Cooney en John Chap man, geregisseerd door niemand min der dan de meester van de lach, John Lanting. Een blijspel met tal van komi sche ingrediënten en onmisbare mis verstanden, goed voor een avondje har telijk lachen. Gespeeld door onder STATIONSWEG 81 HEILOO dealer van: SUPERIORSHOES V Handgemaakte schoenen sinds 1898 Bij De Foresters Voor jongens en meisjes van 5 t/m 10 jaar Aanvang: 18.30 uur Einde: 19.30 uur A aankondiging aangeboden door: MAKELAARS TAXATEURS ONROEREND GOED Nieuwbouw of bestaande bouw Dé Hypotheekwinkel heeft er dé hypotheek voor! Kennemerstraatweg 125 1851 BC HEILOO tel. 072 5320322 AUTOBELETTERING RECLAMEBORDEN OOSTERZIJWEG 122 - TEL.072-5337143 Uitvaartverzorging Heiloo e.o. Henny van der Veer-Stoop Tel: 072 - 532 03 45 anderen Guido Jonckers, Simone Roos- kens en Flip Heeneman. Traditiegetrouw wordt er in de kerstva kantie weer aan de jeugd gedacht. V.o.f. Herrie komt op zaterdag 2 januari de Beun op zijn kop zetten met 'Muzet superet', bestemd voor kinderen vanaf vijf jaar. Twee winkelbedienden in een kleine supermarkt willen niet bij de pakken neerzitten en doorbreken de dagelijkse sleur. Want in de microfoon bij de kassa kun je ook zingen. Een muziekprogramma rond twee muzikale autodidacten, ofwel: hoe word je vedet te in de superette. La Passione Ook niet meer weg te denken uit het Beun-aanbod is het koffieconcert. En ook dit jaar weer een heel bijzondere. La Passione, een Italiaans gezelschap, zingt 'Cantando'. La Passione is in Nederland geen onbekende. Talrijke concerten hebben zij achter de rug. In het Concertgebouw te Amsterdam, een optreden voor de koningin, veel radio- en televisieoptredens, maar liefst vier cd's en optredens in Napels. Publiek en pers zijn er laaiend enthousiast over en Heiloo zal naar alle waarschijnlijkheid volgen. Naast de professionele voorstellingen, is er in de Beun natuurlijk ook weer ruimte gereserveerd voor onder andere de Heilooër toneel- en muziekvereni gingen. U leest er het komende theater seizoen ongetwijfeld meer over in de Uitkijkpost. De nieuwe theatergids wordt vandaag, woensdag 27 mei, samen met de Uit kijkpost huis-aan-huis verspreid. Wie de gids niet heeft ontvangen kan er 27, 28 en 29 mei eentje afhalen bij Theater De Beun aan de Willibrordusweg 2. Het theater is daarna gesloten, maar de gids is ook verkrijgbaar bij de bibliot heken in Heiloo en Egmond en bij de gemeente Heiloo. Elders in deze krant vindt u tevens de intekenlijst afgedrukt, die u tot 1 juli kunt insturen. Zoals gebruikelijk worden de binnen gekomen intekenlijsten op datum inge boekt. Nadat ze uitgesorteerd zijn wordt met alle intekenaars telefonisch contact opgenomen. De bestelde kaar ten kunnen dan vanaf 1 september tegen contante betaling aan de kassa van De Beun worden afgehaald. Over boekingen worden op verzoek op een wachtlijst geplaatst. Erkend schilder- wandafwerkingsbedrijf. Bel voor vrijblijvend offerte Regio NoordL KennemeHand Als bijlage In dit Nieuwsblad de Woningkrant Regio Noord-KennemerJand. Deze Woningkrant komt twee keer per maand uit en wordt huis-aambuis verspreid met het Heerhugowaards Nieuwsblad, Alkmaars Nieuwsblad, De Uitkijkpost en Langedijker Nieuwsblad. In de Woningkrant publiceren de woningcorporaties de leeg gekomen én de toegewezen huurwoningen in de hele regio Noord-Kennemerland. In deze krant is ook alles te lezen over de nieuwe aanpak van woningtoewijzing. Vrienden van de Beun Mede door de bijdragen van de Vrienden van de Beun en tal van giften van bedrijven is de Beun erin geslaagd ook voor het komende seizoen de pro grammering rond te krijgen. De 321 Vrienden van de Beun krijgen deze week het programmaboekje daarom persoonlijk thuisbezorgd. JOSEPH Aanleg - Onderhoud - Gas - Water - C.v. - Sanitair - Dakwerk - Rioolreiniging Holleweg 19, t.o. Albert Heijn, tel. 533 50 85. Hoe dan ook! Grachtenpand R S G R O E P Bedrijfspand Stolpboerderij Eengezinswoning Appartement Rijtjeshuis Waardeert uw... Uw woning? Kennemerstraatweg 129 1850 AC Heiloo Telefoon: (072) 533 53 30 Tevens twee vestigingen in Alkmaar

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 1