L£NTf I 072 - 535 68 88 Het adres voor uw kopieerwerkzaamheden, A4 en A3 kopieën in kleur en zwart/Wit Ook groot formaat kopieën, A2, Al en A0 voor Uitkijkpost Pr in fS h O p bouwtekeningen, borduurwerk en posters STATIONSWEG 86 - TEL. 5320641 - FAX 5320642 o HEILOO Legitimatie Afvalbrengplaats Onttrekken voetpad aan het openbare verkeer Woonzorgloket in Heiloo Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis De glasbak heeft nooit vakantie Plaatsen twee noodlokalen (art. 17 Wet R.O.) Telefoonnummer meldingen grofhuisafval PAGINA 4 UITKIJKPOST - 22 JULI De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is iedere zaterdag geopend tussen 09.00 en 12.00 uur. Op de Afvalbrengplaats staan bakken voor ijzer, schoon hout, schoon puin, plat glas, grof snoeiafval, grof afval, klein chemisch afval (KCA), groente-, fruit- en tuinafval (gtf) en restafval. U kunt géén bouw- en sloopafval brengen bij de Afvalbrengplaats. Hiervoor kunt u iedere eerste zaterdag van de maand tussen 09.00 en 11.30 uur terecht bij de stortplaats van GP Groot, Kanaaldijk 13 te Heiloo. Van de zaterdagopenstelling wordt veelvuldig gebruik gemaakt. Zoveel zelfs, dat het vermoeden is gerezen, dat ook niet- Heilooënaren met afval komen. Omdat de hoeveelheid afval die wordt gebracht van invloed is op de hoogte van de tarieven, wil de gemeente er zeker van zijn dat alleen de inwoners van Heiloo hun afval komen brengen. Daarom kunnen medewer kers van de Afvalbrengplaats u om geldige legitimatie vragen. Onder legitimatie wordt verstaan uw paspoort, rijbewijs of identiteits kaart. Bent u niet in staat om aannemelijk te maken dat u daadwerkelijk een inwoner van Heiloo bent, dan kan de medewerker van de Afvalbrengplaats u mededelen dat u geen afval kunt inleveren. Als duidelijk is dat u in Heiloo woont, dan kunt u gewoon bij de Afvalbrengplaats terecht. Meer informatie Heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met tel.nr. 072 - 535 68 68. @TC De burgemeester van Heiloo maakt bekend, dat de Gemeente Heiloo voorne mens is het voetpad tussen de Vrieswijk en de Zevensprong te onttrekken aan het open bare verkeer, omdat het particuliere terrein van de Zevensprong wordt aangewend voor privé-doeleinden. Ter inzage De stukken hiervoor liggen ter inzage op de eerste verdieping van het gemeentehuis van Heiloo. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. Belanghebbenden kunnen hun zienswijzen binnen vier weken na deze publicatie kenbaar maken bij de Gemeente Heiloo, Raadhuisplein 1, 1851 JL Heiloo. U kunt uw zienswijze ook mondeling kenbaar maken bij de heer R. van der Meer van het Ingenieursbureau, tel. 072 - 535 67 63. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer R. van der Meer van het Ingenieursbureau nr. 072 - 535 67 63. RECYCLEREN van afval is goed HERGEBRUIKEN van afval is beter VERMINDEREN van afval is het beste C==»pf Vervallen vergadering commissie voor Bezwaarschriften Door omstandigheden gaat de eerder aangekondigde vergadering van de Commissie voor Bezwaarschriften van vandaag, woensdag 22 juli 1998, niet door. Inwoners van Heiloo kunnen bij het Woonzorgloket terecht voor informa tie, advies en vragen over de Wet Voorzieningen Gehandicapten, Woon- en Zorgvoorzieningen zoals: *Wonen Bijvoorbeeld een traplift, douchezitje, aangepast toilet, verhuizing naar een seniorenwoning of indicatie voor een "koppelwoning". *Welzijn Bijvoorbeeld voor dagverzorging, alarmeringssysteem, warme maal tijdvoorziening, vervoersvoorzienin gen en invalideparkeerkaart. Zorg Bijvoorbeeld voor Thuiszorg (ver pleegkundige en/of huishoudelijke hulp), Zorgcentrum Overkerck of De Loet, Amberhof of verpleeghuis. Meer weten? Het Woonzorgloket is geopend van maandag- tot en met vrijdagochtend van 08.00 tot 12.30 uur. Het Woonzorgloket is telefonisch bereikbaar van 08.00 tot 16.30 uur onder nummer 072 - 535 67 03. Buiten deze tijden kunt u een boodschap inspreken op het. antwoordapparaat. U wordt de volgende werkdag teruggebeld. Noodgevallen Heeft u direct thuiszorg nodig en is het Woonzorgloket telefonisch niet meer bereikbaar, dan kunt u dag en nacht bellen met nummer 072 - 567 00 50. De gemeente Heiloo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is Iedere maandag» avond van 18.00 tot en met 20.00 uur geopend. Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Meer informatie heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met bureau Voorlichtingen, 072 535 66 41 Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit stadium is nog niet bekend of aan de verzoeken mee gewerkt kan worden. Eventuele bouwvergun ningen en voornemens om vrijstelling te ver lenen worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouw plannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. De Wildtlaan 16, D. Castricum plaatsen carport; Kanaalweg 32, Melkunie Heiloo - plaatsen watertank; Kennemerstraatweg 319, J. Houtzager - vergroten woning (serre); Vossenakkers 5, M.J.J. Pater - plaatsen dakopbouw; Vossenakkers 3, C.J. Sprenkeling - plaatsen dakopbouw; Baijershoffweg H.M. Hooghiemstra - oprichten woning; Westerweg 27, T.J.J. Bruin - vergroten woning; Lijnbaan 3, H.H. den Engelsen - vergroten woning; Westerweg 213, N.C. v.d. Pouw - plaatsen garage; Kennemerstraatweg 430, F. Witkamp - vergroten woning; De Waard 13, S.H.M. Donker - vergroten woning; Westerweg 393, C. Opdam - uitbreiden sauna (kruidenkamer); Zevenhuizerlaan 53, B.H. Peters - vergroten woning; De Oude Werf/Rosendaal - Stichting Veiligheidszorg - plaatsen beveiligingsbord; Obriglaan 60, P. Slinger - plaatsen dakkapel. De zomermaan den staan weer voor de deur. Voor veel men sen betekent dit de boel de boel laten en genieten van een welver diende vakantie. Op de camping en op het strand, luieren in de zon en lekker nergens aan denken. Echter u mag één ding niet ver geten: ook wanneer u op vakantie bent hoort glas in de glasbak! De glasbak heeft immers nooit vakantie en de glasinzameling kan daardoor -ook in de zomer- gewoon doorgaan. In tegenstelling tot de gebruikers weten de lege wijnflessen, sausflesjes van de barbe- que, glazen potten en al het andere glas altijd wél wat hun vakantiebestemming is. Zij kiezen altijd weer voor dezelfde bestem ming, namelijk: de glasbak. Als herboren en gerecycled komen zij terug van vakantie, om weer opnieuw als verpak king dienst te doen in de maatschappij. Op vrijwel iedere camping of in ieder recre atiepark staat tegenwoordig een glasbak, zodat het een kleine moeite is om het glas er even in te gooien. De vaste gewoonte om van de glasbak gebruik te maken moeten we ook op vakantie in stand houden. Wanneer iedereen zich het hele jaar, dus óók in de zomermaanden, trouw inzet voor de glasrecycling, dan halen we vast en zeker het doel van 90% glasinzameling in het jaar 2001. En dat is toch waar we met z'n allen naar streven?! Dus: Het hele jaar staat de glasbak voor u klaar! Óók tijdens de vakantie! Prettige vakantie! Nieuwe bouwplannen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergun ning te verlenen. Bayershoffweg 22 - vergroten woning; Vennewatersweg 12 - vernieuwen en verho gen gedeelte van de bestaande kas achter Vennewatersweg nr. 8 en 10; Matthijs Zonderhuisweg 1 - plaatsen fietsen stalling/containerruimte; Tuinenhof 15 - oprichten woning. Ter inzage De ontwerp-besluiten liggen met de bouw plannen en de daarbij behorende stukken vanaf 22 juli 1998 gedu-rende 4 weken voor een ieder ter inzage in het gemeente-huis bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefoni sche afspraak, nr. 072 - 535 67 47). Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplan nen vrijstelling te verlenen schriftelijk beden kingen naar voren brengen- bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om op grond van arti kel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor een instandhoudingstermijn van vijf jaar vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan "Zuid-Oost II", 2e uitwerking, voor het plaatsen van twee noodlokalen voor de open bare en de r.k. basisschool in Ypestein op het perceel De Hucht 6. Ter inzage Het bouwplan van het gemeentebestuur van Heiloo ligt met de daarbijbehorende stukken vanaf donderdag 23 juli 1998 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 47). Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inza ge liggen kan een ieder tegen dit voornemen om tijdelijk vrijstelling te verlenen schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Verleende sloopvergunning Door het college van burgemeester en wet houders is de hieronder vermelde sloopver gunning verleend: Het Zevenhuizen 36, P.G.J. de Jong - slopen woning met berging. Ter inzage Deze sloopvergunning ligt met de bijbeho rende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 37 of 535 67 38). Indienen van bezwaar Zie voor de procedure voor het eventueel indienen van bezwaren de tekst bij de ver leende bouwvergunningen/meldingen. Verleende bouwvergunning en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen postitief bevonden: De Kleine Kanne 1, B. Jansen - vergroten woning; De Kleine Kanne 3, T.A.E. Levink - vergroten woning; Het Zandstuk 17, H. Pos - vergroten woning; Romplaan 6, M.W. v.d. Ploeg - vergroten woning; Ypesteinerlaan 79, F. Klamer - vergroten woning; Nicolaas Beetsweg 53, R. Leeuw - vergroten woning (dak); Molenweg 3, H. Zwart - vergroten woning; Vossenakkers 31, J. Schonewille - vergroten woning en plaatsen berging; Mariënstein 193, F.L. Assink - vergroten berging; Laan van Frans 10, A.J.F.M. Schneider - vergroten woning. Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 37 of 072 - 535 67 38). Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaam heden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 535 67 37 of 072 - 535 67 <38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Vorig jaar heeft de gemeente een nieuwe telefooncentrale gekregen. Daardoor zijn destijds alle telefoonnummers gewijzigd. Ook het telefoonnummer voor grofhuisaf- valmeldingen is veranderd. Wilt u grofhuisafval aanmelden, bel dan U kunt meldingen doorgeven van maan dag tot en met woensdag tussen 08.00 en 12.00 uur. Raadhuisplein I Pb. I I850 AA Tel. Afd. Voorlichting 5356641. Gemeentehuis is open van 8.00 tot 12.30 uur Maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, tel. 5356666 Informatierubriek ?v:?< nan i i S -\ e

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 4