Veiligheidsproject verder uitgebreid Bedrijvenvoetbal HSV gezellig en geslaagd im'lÊleiitêM Bijdrage voor Stichting Stedenband a Programmering locale radio Oud-papier ngezortden. brieven Dierenbescherming PAGINA 6 UITKIJKPOST - 19 AUGUSTUS Bajan blijkt volwaardig concertinstrument mm Cursus zelfverdediging en weerbaarheid Infocursus Brij derstichting ié/ ff Viswedstrijd 't Kroegje Streekradio Excellence OSU Radio 80 - Het zogeheten Preventiemobiel' wordt ingezet bij het projectSamenwerken aan veilig wonen HEILOO - Het vierde concert in de serie zomeravondconcerten in de Witte Kerk van Heiloo werd afgelopen vrij dag gegeven door Peter Gerter. Deze in Duitsland wonende maar in Rusland geboren musicus heeft zowel aan het conservatorium van Karaganda als aan de beroemde Gnessin muziekacademie te Moskou zijn muzikale opleiding genoten en mag als één der meest vir tuoze bajanisten worden beschouwd. Gerter liet het goed opgekomen publiek horen dat de bajan meer is dan een gewone accordeon. Vanwege het grote octaafbereik en de vele klank kleuren kan met dit instrument vele soorten muziek worden gespeeld. Het eerste werk, 'Winter' uit de Vier Jaargetijden van Vivaldi, vraagt om een orkestrale benadering. Voor Gerter en de bajan geen probleem. Virtuoos en met veel gevoel voor nuan ces leidde Gerter zijn gehoor door deze compositie. Maar ook in werken van Couperin (Passacaille), Daquin (Le coucou) en Rameau (Les cyclopes) bewees Gerter dat een bajan-concert een boeiende en interessante gebeurte nis kan zijn. Voor de pauze werd dat nog eens onderstreept door het meegeven van het majestueuze karakter aan het bekende 'Prelude, fugue et variation' van C. Franck. Gerter is één geheel met zijn instrument, een grandioze musicus met veel gevoel voor detail en met een ongelooflijke vingervlugheid. Na de pauze trakteerde Gerter zijn publiek op muziek van een wat ander karakter. Het instrument bleek ook uit stekend geschikt te zijn voor het spelen van walsen (Straus), tango's (Stra- winsky en Julio de Caro) en Russische dansen (Anton Rubenstein). Gerter speelde ook deze muziek met een hart verwarmende overgave en muzikaliteit, waardoor de muziek een zodanige extra dimensie meekreeg dat zijn publiek gefascineerd naar alle diversi teiten van de gespeelde composities bleef luisteren. Drie toegiften waren dan ook nodig om het langdurig applaus van een dankbaar publiek te honoreren. Laatste zomeravondconcert Het laatste zomeravondconcert zal plaatsvinden op vrijdag 4 september en niet op 28 augustus zoals oorspronke lijk gepland. De serie wordt dan afge sloten met een concert voor en op twee orgels door Hendrik Timmerman en Gerard Leegwater. Met veel specifieke composities van Italiaanse componis ten uit de zestiende eeuw. De orgels zijn zodanig geplaatst dat het publiek tussen beide orgels kan plaatsnemen. Kaarten (f 12,50 en f 10,-) zijn telefo nisch te bestellen (072-5334804 of 5335852) en in voorverkoop verkrijg baar bij de VVV Heiloo. Ook kan wor den gereserveerd (uitsluitend via 072- 5334804) voor het concertdiner a f 42,50 (drie-gangenmenu in restaurant de Loocatie) waarbij kaarten voor het concert zijn inbegrepen. HEILOO - De eerste teams waren afgelopen zondag al om 10.00 uur pre sent, op het sportpark van HSV aan de Bayershoffweg. Om samen het ontbijt te nuttigen, voordat de eerste wedstrij den om 11.00 uur van start gingen. Perfecte weersomstandigheden om te voetballen, maar ook om toe te schou wen, wat velen dan ook deden. Opa's, vaders en kleinkinderen, hele genera ties waren bijeen om deze aflevering van het HSV bedrijvenvoetbaltoernooi te 'ondergaan'. Niet alle 32 deelnemende teams waren even fanatiek bezig. Veel ploegen beschouwen deze dag voornamelijk als een bedrijfsuitje en zijn na drie gespeel de wedstrijden dan ook blij dat ze onder de douche kunnen, om vervol gens de rest van de dag lekker in het zonnetje door te brengen. Dat neemt niet weg dat er stevige pot jes gevoetbald werden. De finale werd uiteindelijk gespeeld tussen Sijs Accountants en Ven's Horeca- slagerijen, waarbij de 'slagers' zich de meerdere toonden en daarmee de tro fee, uitgereikt door voorzitter Kees 'met een K' Schilder, in de wacht sleep ten. Net als op de WK werd er ook een troostfinale gespeeld, en wel tussen Bolten Verf en Wand en Fysio Heiloo. De fysio's moesten hun meerdere erkennen in de schilders, die met de medailles gingen strijken. Na de prijsuitreiking werd het tijd voor de traditionele barbecue, waar de deel nemers gretig op aanvielen, opgeluis terd door zang van dameskoor Dat Koor. En omdat gezelligheid ook bij HSV geen tijd kent, werd de voorbije voetbaldag daarna nog eens uitgebreid en diepzinnig geanalyseerd, onder het genot van een of meer dorstlessende drankjes... Zomertoernooi Komend weekend staat HSV in het teken van het Zomertoernooi, dat vrij dag vanaf 19.00 uur en zondag vanaf 11.00 uur gespeeld gaat worden. Deelnemers zijn de eerste en tweede teams van Foresters en HSV uit Heiloo, Kolping Boys uit Oudorp en FC Uitgeest. De finaleronde van de tweede teams begint zondag om 11.00 uur, de eerste teams spelen hun finale om 14.00 uur. Toeschouwers zijn van harte wel kom op het sportpark van HSV aan de Bayershoffweg, de entree is gratis. HEILOO - Afgelopen week is de gemeente gestart met het project 'Samen werken aan veilig wonen' in de wijken Heiloo noord-west en Heiloo- midden. Dit in samenwerking met het bureau Veiligheid van de politie Noord-Holland-Noord. Het project 'Samen werken aan veilig wonen' richt zich op het verhogen van de feitelijke veiligheid en het veilig heidsgevoel door het aantal woningin braken en het inbraakrisico te verla gen. Verder is het de bedoeling dat een aantal onveilige plekken in de gemeen te wordt aangepakt. Woningen die vol doen aan het keurmerk Veilig Wonen hebben tachtig procent minder kans op woninginbraak. Het 'Samen werken aan veilig wonen' is één van de acties uit de vorig jaar door de gemeenteraad vastgestelde nota Integraal Veiligheidsbeleid. Het project bestaat uit het uitnodigen van bewoners uit de betreffende wijken voor een gratis veiligheidsadvies voor hun woning en het daadwerkelijk geven van een veiligheidsadvies per woning. Op basis hiervan kunnen bewoners preventiemaatregelen aan de woning treffen. Degene die de eventueel nood zakelijke maatregelen treft, ontvangt een certificaat. Er zijn in totaal drie cer tificaten: Veilige woning, Veilig gebouw en Veilige woonomgeving. Een woning met een certificaat Veilige woning krijgt vaak een korting op de verzeke ringspremie. Later dit jaar vindt een inventarisatie plaats van onveilige plekken in de wijken. De wijk Heiloo noord-west wordt omsloten door de Belieslaan, het recre atiegebied Noorderneg, een deel van de Zeeweg, de Pastoor van Muijenweg en de spoorlijn. De wijk telt veel een gezinswoningen, waaronder relatief veel vrijstaande woningen, in een groe ne omgeving. De wijk Heiloo-midden bevindt zich tussen de Laan van Zeeman, de Kerkelaan, de spoorbaan, de Stations weg, Kanaalweg en de A9. De woning bouw wordt hier gekenmerkt door veel vooroorlogse woningbouw, veel vrij staande en tWee-onder-één-kap-wonin- gen. De bewoners van deze wijken ont vangen deze maand een uitnodiging voor een gratis preventie-advies. De kosten hiervan worden betaald door de gemeente en de politie Noord- Holland-Noord. Pilotproject In de eerste helft van dit jaar is in de wijk Heiloo-west een pilotproject 'Samen werken aan veilig wonen' uit gevoerd. Bijna 32 procent van de aan geschreven adressen heeft daarbij een veiligheidsadvies aangevraagd. Het lan delijk gemiddelde ligt op 25 procent. In totaal zijn 118 certificaten verleend, waarvan 94 aan de Woningstichting Heiloo. Op basis van deze resultaten is dan ook besloten tot verdere uitvoe ring van dit project. Het succes van het project hangt mede af van de medewer king van bewoners in de wijken. Vrijdag t/m maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportveldencomplex Het VennewateffVrijtfag en maandag van 18.00 tot 22jQ0-uur,, zaterdag, en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 22 augustus Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Huis-aan-huisactie Fanfare Showband Heiloo in plan Ypestein- Dompvloetlaan en plan Zuid. Dozen en bundels gereed zetten voor 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur, ook op zaterdag. Dagelijks "Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container bij sportpark Het Vennewater, ingang Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. ALKMAAR - Voor vijftig-plus vrou wen start Gré Braaksma in september met een cursus Zelfverdediging en weerbaarheid. Het doel van zelfverde diging is.een realistischer inzicht te krij gen in gevaarlijke situaties en daar ade quaat op te reageren. De deelneemsters leren eenvoudige vechttechnieken, die ze kunnen gebrui ken wanneer ze lastig gevallen worden. Ze leren zich te bevrijden uit allerlei grepen, omklemmingen en verwurgin gen. Ze oefenen ook met kracht op kussens. Het is de bedoeling de eigen kracht te leren mobiliseren, zowel mentaal als fysiek. De aandacht ligt op houding, blik en uitstraling en of dat wat je zegt correspondeert met wat je bedoelt. De cursus start op donderdag 10 sep tember van 13.30 tot 15.00 uur in de Ruimte, Verdoesstraat 2A te Alkmaar. Informatie en opgave: Gré Braaksma tel. 072- 5124014. HEILOO - Het college van burgemees ter en wethouders geeft aan de Stichting Stedenband Heiloo- Swietochlowice (Polen) éénmalig een extra financiële bijdrage van f 2.500,-. Het college heeft hiertoe besloten naar aanleiding van een extra subsidiever zoek van de stichting, vanwege de vie ring van het vijfjarig lustrum van de ste denband. Jaarlijks krijgt de Stichting Stedenband al f 5.000,- van het gemeentebestuur van Heiloo voor het organiseren van activiteiten. Het lustrum wordt gevierd van 12 tot en met 17 september. Een zestigtal gas ten uit de Poolse stad Swietochlowice komt naar Heiloo, onder wie de burge meester. Het thema van dit bezoek is 'vrijwilligerswerk'. Naast diverse workshops, waaraan ook wethouder E. Schoutsen-Bolten een bijdrage levert, staat er een bootreis over het Alkmaardermeer gepland en een feest avond in theater De Beun met mede werking van Florian (Swietochlowice) en harmonieorkest Caecilia. In 1990 zijn de eerste contacten gelegd met de Poolse stad. Op uitnodiging van het ministerie van Binnenlandse Zaken heeft een aantal Polen in dat jaar de gemeenteraadsverkiezingen bijge woond. Dat het Polen uit de stad Swietochlowice waren die naar Heiloo gingen, was het gevolg van al bestaande contacten van de stichting 'Hart voor Polen' met deze industriestad in het zuiden van Polen. De afgelopen jaren hebben diverse activiteiten en uitwisselingen plaatsge vonden: het scholenprogramma met als doel uitwisseling van kinderen en ken nis, uitwisselingen op sociaal en cultu reel gebied en hetTwinningproject (uit wisseling van kennis en ervaringen op het gebied van energie en energiebe sparing). ALKMAAR - De Brijder, centrum voor verslavingsproblematiek, houdt twee informatieve bijeenkomsten voor ouders en verzorgers van jongeren die (problematisch) soft drugs of xtc gebruiken. Tijdens de infocursus van twee avon den komen de volgende onderwerpen aan de orde: informatie over hasj en weed, xtc en andere drugs, experimen teren met middelen, verslaving en motieven om drugs te gebruiken en mogelijkheden van ouders en verzor gers om druggebruik in de opvoeding te hanteren. De infocursus vindt plaats op de dins dagen 8 en 15 september van 19.30 tot 20.00 uur in de Brijderstichting, Kees Boekestraat 20, 072-5272803. Deel name is gratis, een informatiemap kost f 5,-. Inschrijving geldt voor beide avon den. Opgave voor 4 september bij het CAD Alkmaar van de Brijder (072- 5155414) in verband met de beschikba re ruimte. Contactpersoon is Louis van Bueren. Vermiste en gevonden dieren: 072- '5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Vermist Roodcyperse gec. kater met witte bef, buik en teentjes, 14 jr, Bogerdlaan, Limmen. Roodcyperse gec. kater, 1 jr, Kennemerstraatweg/Kerkelaan, Heiloo. Grijscyperse gec. kater, iets rood op de buik, 5 jr, De Oostkanter, Heiloo. Middelgroot konijn, wit met zwarte oren, zwart ring om één oog en zwart vlekje bij de snuit en op de rug, Werkendelslaan, Heiloo. Vijf kleine donkergroene papegaaitjes met rood stipje op de kop, Westerweg, Heiloo. Inl. 072-5616106. Gevonden Oude landschildpad, Bosrank, Heiloo. Donkercyperse poes met crème, Vredenburglaan, Limmen. Witte gec. Perzische kater, Hoeverweeg, Egmond aan den Hoef. Inl. 072-5616106. Poolse schakersin april '96 op bezoek in Heiloo. Gemeentehuis Heiloo Tot eind augustus expositie in de hal van schilderijen van Gerard van Velzen en houtdraaiwerk van Toon van de Reyden, Pierre Hamers en Niek Morsch, dagelijks te zien tussen 8.00 en 17.00 uur en maandag ook van 18.00 tot 20.00 uur. Beeldentuin Ditta Engel Westerweg 182, elke zondag open van 13.00 tot 17.00 uur. Hema Heiloo Expositie van aquarellen van Marianne Eugster. Regionale Thuiszorg Tot half december expositie van schil derijen van Wim Twaalfhoven en Tilly van Tongeren, collages van Sylvia Hoogland en foto's van Sjoekie Tip in het kantoor aan de Nijverheidsweg 33. Dierenartsen Schaap en De Jong Tot en met september expositie 'Een wereld van verschil' van Trudy Keyzer. Maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 19.30 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur, Commandeurslaan 1. Bibliotheek Heiloo Tot 18 september in de kleuterafdeling '(Weer) naar school'. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 13 september schilderijen van Dirk Oudes. Museum aan de Doelenstraat 5 in Alkmaar open van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Orgelzaal Booy Op vrijdag 21 augustus orgelconcert in de zaal aan het Daalmeerpad 13 in Alkmaar door Wybe Kooymans (ver zoekprogramma), aanvang 20.00 uur, toegang f 7,50. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden lang zijn en moeten betreking heb ben op een onderwerp dat in de Uitkijkpost is gepubliceerd. De redactie behoudt zich het recht voor bijdragen in te korten of te weigeren. Ontsteld, verontwaardigd en daarna kwaad Zondagochtend, mooi weer, dus lekker fietsen. Je rijdt je pad af om een dagje te gaan genieten. Wat blijkt? De spiegel van de auto is voor de zoveelste maal het slachtoffer geworden van... een auto, misschien wel vrachtauto, die met een noodgang langs jouw eigendom is gereden en, ondanks het kabaal dat het heeft moeten veroorzaken (de spiegel lag zeker 10 meter verderop), toch maar is doorgereden: de jeugd (of wel misschien een oudere) die al rijdend op de fiets of scooter de spiegel bewust van de auto af heeft getrapt. Twee suggesties en opmerkingen van omwonenden waarop ik antwoordde 'Nee, dat alles kan ik me niet voorstel len, want de doorsnee-automobilist is net zo zuinig op zijn auto als dat wij zijn; de jeugd (of die oudere) stelt het ook niet op prijs als er schade wordt berokkend aan zijn of haar fiets, scootr er of andere eigendommen; beiden weten ongetwijfeld wat de kosten van reparatie zijn. Ben ik dan zo naïef of positief? Laten we het maar op het laatste houden, maar wie of wat is het dan wel geweest? Een schadepost resteert, waarvoor wij veel liever iets leuks hadden willen doen, een autotochtje maken of een biertje drinken of... B. de Vries Heiloo Het bedrijvenvoetbaltoernooi van HSV werd afgesloten met de traditionele barbecue, (foto Starfield) NH Kerk Tot en met 12 september expositie van acrylschilderijen, aquarellen en iconen van Janny Veenstra. Nederlands Hervormde kerk aan de Abdijlaan in Egmond-Binnen, open op zaterdag en zondag tussen 13.00 en 17.00 uur. Hoeve Overslot Expositie 'Bollen, billen en beelden', schilderijen, beelden en objecten van diverse regionale kunstenaars, te zien van donderdag tot en met zondag tus sen 14.00 en 17.00 uur aan de Slotweg in Egmond aan den Hoef. Museum van Egmond De ontstaansgeschiedenis van het gebied en het verleden van de drie Egmonden. Open zondag tot en met vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, Zuiderstraat 7, Egmond aan Zee. Abdijkaarsen Tot en met 29 augustus expositie van schilderijen van Kees Verdonk. Abdij aan de Vennewatersweg 27 in Egmond- Binnen, open van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur, zaterdag van 10.30 tot 16.00 uur. Galerie De Kapberg Tot en met 23 augustus expositie van grafiek vanThea Figee, schilderijen van Lieuwe Kingma en keramiek van Henk Wolvers, open op donderdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.00 uur en op afspraak (tijdens openingsuren op tel. 072-5062645). Slotweg 17, Egmond aan den Hoef. Rabobank Expositie 'De mens en de medemens' van Anneke Hemelrijk. Aquarellen, tekeningen en schilderijen te zien aan de Herenweg 73 in Egmond-Binnen. HEILOO - Voor de vierde keer wordt er op zondag 30 augustus weer gevist om 't Heilooër Hengelaartje. Deze wit- viswedstrijd word gehouden in Plan Oost en de inschrijving is open voor iedereen. Verzamelen om 10.00 uur in 't Kroegje, waar u onder het genot van een kopje koffie en een broodje uw plaatsnummer krijgt uitgereikt. Om 11.00 uur is het startsein en er wordt gevist in de lange vijver bij Frederica's Hof. 's Middags om 14.00 uur is de wedstrijd afgelopen, waarna de prijsuitreiking zal plaatsvinden aan de Westerweg. De inschrijving bedraagt f 5,- en kan tot zaterdag 20.00 uur. Inschrijven bij Peter en Joke van 't Kroegje of telefonisch 072-5337720. Zaterdag Info en muziek 00.00 Geert de Ridder 09.00 Tim Klein 12.00 Martijn Kolkman 15.00 Rob van de Berg 1 8.00 Nonstop Loolijst 21.00 Zondag Info en muziek 00.00 Johan van 't Veld 09.00 Frans van der Meer 1 2.00 Loolijst 30 1 5.00 Peter Hermsen 1 8.00 Walter Hoogenbosch21.00 Maandag Info en muziek 00.00 De Frisse morgen 07.00 Rene van Doorn 1 8.00 Jan de Boer 19.00 Dinsdag Info en muziek 00.00 De Frisse morgen 07.00 Marcel van Leeuwen 1 9.00 Woensdag Info en muziek 00.00 De Frisse morgen 07.00 Robbie van Houten 1 9.00 Donderdag Info en muziek 00.00 De Frisse morgen 07.00 Frank van der Veer 19.00 Vrijdag Info en muziek 00.00 Frank van der Veer 1 8.00 Mare Vermeulen 21.00 Streekradio Excellence is de omroep van Heiloo, te ont vangen op de kabel FM 96.5 in stereo en in de ether op FM 106.3, ieder weekend het hele weekend, wat je oren willen horen. Maandag Deticabesse 09.00 OSU continu 12.00 AKKU-Kort 19.00 Broodje met 20.00 Subbacultcha 21.00 Nachtprogramma 22.00 Dinsdag OSU continu 09.00 Voor ouderen door ouderen 1 0.00 OSU continu 11.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoor!. Akersloot 1 9.00 Platencollage OSU-büem OSU-jazz Nachtprogramma Woensdag Deticabesse 19.30 20.00 21.00 22.00 09.00 Broodje met 12.00 OSU continu 13.00 Gemeentevoorl. Limmen 18.30 Holland Omstreken 1 9.00 Wegwijzer 20.00 Met Tien tot 1 0 21.00 Nachtprogramma 22.00 Donderdag Wegwijzer 09.00 OSU continu 11.00 Trammelant ledikant 18.30 AKKU actualiteiten 19.00 Muziekboetiek 20.00 OSU continu 21.00 Nachtprogramma 22.00 Vrijdag Delicabesse 09.00 OSU continu 12.00 Dat zijn goede berichten 1 7.00 Freak Out! 19.00 Energy! 20.00 House-radio 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zaterdag Dat zijn goede berichten 09.00 OSU continu 11.00 Tune-in 13.00 Beestenboel 14.00 Spinrag 15.00 Interlokaal 16.00 Flash-back 17.00 Freak-out! (herh.) 18.00 Top-30 19.00 Danceline 21.00 Nachtprogramma 23.00 Zondag Trammelant ledikant 9.30 Wie wat waar op zondag 10.00 Goudmerk 1 1.00 Ziezozondag 12.00 Grootspraak 14.00 Luisterrijk 16.00 Zendtijd voor de kerken 18.00 KLasse Klassiek 20.00 Nachtprogramma 21.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 89.0 FM in Akersloot en Limmen, op 104.5 FM in Uitgeest en in de ether op 106.7 FM. Maandag Radio 80 Nacht 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Message from the beach 12.00 In de middag 14.00 Factor 80 16.00 Avondprogramma 18.00 Sportfoyer 20.00 Nighttime 22.00 Dinsdag Radio 80 Nacht 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Message from the beach 12.00 In de middag 14.00 Factor 80 16.00 Horoscopen 18.00 Interactief 20.00 Late Lazy 22.00 Woensdag Radio 80 Nacht 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Message from the beach 12.00 In de middag 14.00 Factor 80 16.00 Avondprogramma 18.00 Halte 107 19.00 Avondprogramma 20.00 Late Lazy 22.00 Donderdag Radio 80 Nacht 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Message from the beach 12.00 In de middag 14.00 Factor 80 16.00 Avondprogramma 18.00 Uitcafé 20.00 Tracks 22.00 Vrijdag Radio 80 Nacht 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band09.00 Message from the beach 12.00 In de middag 14.00 Factor 80 16.00 Top Egmond 18.00 De start van het weekend20.00 Remsporen 22.00 Zaterdag Radio 80 Nacht Rik in de morgen De Koffieshop IQ:80 Thee-splitsing Lukraak Evert is er De juiste toon Late Lazy Zondag Radio 80 Nacht Sloot-Wit-Blauw/ Kerkprogramma/ Gertje en Bertje Ronde van Egmond Muziekmuseum Zondagsport 80 Happy hour RS. De echo van het weekend 20.00 Nighttime 22.00 00.00 08.00 10.00 12.00 14.00 16.00 18.00 20.00 22.00 00.00 09.00 10.00 12.00 14.00 17.00 18.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 6