Arend Koet verbetert Nederlands record Halve marathon Akersloot gelopen op nieuw parcours w gemeente X IW n Kopij Uitkijkpost êt X M QO S&Ucfoett 'Serucfoett, UITKIJKPOST - 23 SEPTEMBER PAGINA 15 KHul 't Jlutunteb jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N, Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.ÖÖ u.) Helloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) x\// PULITIE Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. Wanneer u van deze spelregels afwijkt, kunnen wij niet garanderen dat uw kopij (foutloos) geplaatst wordt. SV Vredeburg Collecte kankerbestrijding Fusie zaalvoetbalverenigingen Handbal Meervogels POLITIE Nu bij uw bestelling uan geboortekaartjes GRATIS een ■s diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar Kerkdienst met verstan delijk gehandicapten Pompoenwedstrijd Intratuin Nationale Afvaldag Scheepvaart Antiquariaat Cursus zelfverdediging Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Collectevergunning Kapvergunningen Verleende bouwvergunningenl-toestemming Sloopvergunningen Inleveren kopij voor: liiiPlil LIMMEN - Een afstand van 8.40 me ter: dat is het nieuwe Nederlandse re cord hink-stap-springen dat Arend Koet uit Limmen vorige week vestigde in de categorie Mannen 65-70 jaar tij dens het Europees Kampioenschap atletiek voor veteranen. Dit kampioen schap werd van 11 tot 19 september gehouden in het Italiaanse Cesenatico. Aan het EK deden in totaal ongeveer vierduizend atleten mee, verdeeld in diverse leeftijdsgroepen. Vrouwen mo gen aan het veteranenkampioenschap meedoen vanaf 35 jaar, voor de man nen geldt een minimumleeftijd van 40 jaar. Arend Koet deed in zijn leeftijdscate gorie ook mee aan het hoogspringen. Daarbij greep hij net naast het brons. De winnaar van de bronzen medaille sprong net als Koet 1.39 meter, Koet had er alleen één poging meer voor nodig. Op de 300 meter horden wist de Lim- mer tot de finale door te dringen en behaalde daar een zevende plaats met een tijd van 56.27. Bij de 200 meter hardlopen haalde hij de finales niet. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 10 september werd in Bergh de 50-jarige J.K. aangehouden. Deze inwoner van Limmen was op 8 maart van dit jaar betrokken bij een schietpartij waarbij een 40-jarige Am sterdammer gewond raakte. Hij wordt er eveneens van verdacht betrokken te zijn geweest bij een diefstal met geweld op twee bejaarde bewoners van een boerderij aan de Zuideinderweg in Limmen. In deze zaak zijn eerder al twee verdachten aangehouden en in middels veroordeeld. J.K. is in bewaring gesteld. Op 14 september reed een echtpaar uit Limmen omstreeks 16.55 uur op een bromscooter vanaf de Rijksweg de Middenweg in, in de richting van de Kerkweg. Op dat moment sprongen drie jongens de rijbaan op, waardoor de bestuurder een noodstop moest maken. Hierna werd hij grof beledigd. Uitein delijk liep de scheldpartij uit op een vechtpartij, waarbij de man in zijn kruis en maag werd geschopt. Hierna liepen de jongens weg in de richting van de Rijksweg. De drie jongens in de leeftijd van 18 tot 20 jaar waren vermoedelijk onder invloed van alcohol. De persoon die op de weg sprong was ongeveer 1.80 m lang, had blond haar en een mager postuur. Hij droeg een blauw hesje of trui met het opschrift 'Martin'. De tweede jongen droeg een gele trui. had donker haar en was ongeveer 1.70 m lang. Van de derde jongen is niets bekend. Op 16 september werd aangifte gedaan van vernieling van een personenauto. Tussen 12 en 13 september werd op de Koningsdam de linkerbuitenspiegel vernield. Op 20 september werd op de Rijksweg de bestuurder van een personenauto gecontroleerd op het gebruik van alco hol omdat de politie tijdens de surveil lance zag dat de man slingerend reed. Een blaastest wees uit dat hij teveel alcohol had gedronken en er werd pro ces-verbaal opgemaakt. Gevonden voorwerpen Als gevonden werden bij het bureau aangemeld een huissleutel en een zwart lederen kinderportemonneetje. Verloren werden een sleutel aan een rood label, een zilveren bedelarmband, een zilveren halsketting en een gele kano met'blauw deksel. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Logopedie Nita te Nuijl, afspraken tel. 5335148. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische af spraak) op maandag, woensdag en don derdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders maandag van 18.30 tot 19.30 uur en dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaarden welzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Parochiesecretariaat in de Pius, geo pend op vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartogj tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - Vorige week vrijdag startte SV Vredeburg het nieuwe schaaksei zoen. Deze eerste avond werd benut om lekker warm te draaien in een vrije ronde. Het Vredeburg achttal speelde een vriendschappelijke match tegen het derde team van de Heemsteedse schaakvereniging. Evenals het vorigei jaar in Heemstede werd het een onbe sliste uitslag: 4-4. J. Admiraal speelde in een Franse ope ning te optimistisch en onderschatte een loperoffer op zijn koningsvleugel, waardoor het mat in vier zetten niet meer was te voorkomen. E. Stolp speel de als vanouds zeer degelijk en wist via dameruil af te wikkelen naar een gewonnen eindspel met twee pionnen meer. R. Rommel hakte er hoorbaar op los en hield één stuk meer over, waarna zijn tegenstander opgaf. G. Hafkamp had het moeilijk in een eindspel met een kwaliteit minder en moest na lange strijd opgeven. J. Limmen speelde een geraffineerd spel letje tegen H. Ebels, die inviel bij zijn oude vereniging. Helaas besliste de klok, waardoor Limmen won zonder zijn eindspeltechniek te kunnen laten zien. M. Limmen speelde avontuurlijk, maar kon zijn achterstand van twee stukken niet meer goedmaken. B. Stolp maakt zijn opstelling meer dan waar en haalde het vierde punt binnen. R. v.d. Storm verloor, waardoor de totaalstand onbeslist 4-4 werd. Volgende week is de eerste competitie avond voor groep A, waarbij het achttal de bondswedstrijd tegen het gedegra deerde, maar sterke Castricum-1 speelt. Groep B speelt een extra vrije ronde. De schaakopleidingen starten pas eind oktober. Kinderen die al in het bezit zijn van een koningsdiploma kunnen gewoon meedoen met de opleiding voor stap 3, waarmee de aansluiting wordt verkregen met de vervolgoplei dingen stap 4 en 5. Op veler verzoek zal de competitie voor de jeugd (groep B) na volgende week weer om 19.00 uur beginnen. Gemeentehuis Limmen Tot 5 oktober expositie van aquarellen van Nico Dingerdis, van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur, behalve vrijdag middag. Galerie Amber Tot en met 10 oktober expositie van ob jecten, sieraden en keramiek van Nadjezjda van Ittersum en monothins en objecten van Wim Zwijsen, te zien van donderdag tot en met zaterdag en op zondag 4 oktober tussen 14.00 en 17.00 uur in de galerie aan de Dussel dorperweg 18 in Limmen. Beeldentuin Akermare Expositie 'Maritiem' met beelden en schilderijen van diverse kunstenaars, onder meer van Hans Blank, David Au- kes, Fred Donant, Lucia Kick, Wil Wiegant, Joze Dijkstra, Ina Buisman, Ruud Zweypfenning en Menno Vee- nendaal. Open op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur, de eerste en derde zondag van de maand en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Gemaal 1879 Tot en met 27 september expositie van beelden van Ab van Wijhe aan de Fiel- kerweg in Akersloot, geopend op zater dag en zondag tussen 13.30 en 16.30 uur. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - De jaarlijkse collecte van de Nederlandse Kankerbestrijding Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) heeft in Limmen f 5.708,05 opgebracht. Het geld wordt besteed aan projecten op het terrein van wetenschappelijk kankeronderzoek, patiëntenbegelei ding en voorlichting. AKERSLOOT - De Akersloter zaal voetbalverenigingen ZVV De Lelie en AZV zijn in de zomermaanden gefu seerd. Ze gaan verder als één vereni ging, genaamd AZV. Daarbij komt dat de afdeling zaalvoetbal van Meervogels '31 is opgeheven en dat de overgeble ven spelers zijn ingepast in de diverse teams. Belangrijkste reden om tot deze fusie over te gaan is dat de besturen van beide verenigingen het zaalvoetbalni veau in Akersloot op een hoger peil willen brengen en houden. AZV zal in de diverse competities gaan deelnemen met één jeugd-, één vetera nen, twee dames-, en elf seniorenteams. Het eerste seniorenteam komt uit in de derde klasse A, het tweede senioren team speelt in de reserve hoofdklasse. Het eerste damesteam komt uit in de tweede klasse A en de junioren, die als nieuw team zijn opgeven, spelen in de hoofdklasse A. AKERSLOOT - De heren senioren 1 van S en K verloren van de Meervogels met 12-25. Door veel gemiste kansen bleef de stand tot in de vijfde minuut blanco, een break van Jeremy Duin gevolgd door score vanuit de hoek van William Kerssens bracht de nodige ver andering. Meervogels speelde, te gehaast, waar door ook de strafworpen werden gemist. Veldcoach Wijnands Krom maande zijn mannen tot kalmte, waar na er in de vijftiende minuut een ommekeer kwam. Fouten aan beide zij den werden afgestraft doch Meervogels was de betere ploeg. Ruststand was 7- 12. Na rust waren de hoge ballen voor de S en K-keeper geen probleem en veel laaggerichte ballen zoals van Jacco Kerssens troffen doel. Halverwege de tweede helft bij de stand 11-20 konden de vogels gaan stunten en werd het een flinke overwinning. Met een verliespar- tij en twee overwinningen op rij een goede start van de veldcompetitie. Topscorer was met negen treffers Jacco Kerssens. Dames senioren 1 van HollandiaT ver sloegen die van Meervogels met 17-15. De veldcompetitie voor dames 1 loopt tot nog toe weinig fortuinlijk. Een wed strijd werd met minimaal verschil gewonnen, twee wedstrijden werden met minimaal verschil verloren. Zo ook tegen Hollandia. Twee gelijkwaardige teams maar een resoluter Hollandia die de kansen in tegenstelling met Meervogels wel benutte. Ondanks ver woede pogingen om tot resultaat te komen bleef zelfs een gelijkspel uit. Klaverjassen Vrijdag 25 september wordt de eerste klaverjasdrive gespeeld bij Meervogels. Om 19.30 uur is de kantine aan de Boschweg open en kan er ingeschreven worden. Eerder opgeven kan ook bij Jan Hollenberg tel. 0251-310182. De drive begint om 20.30 uur en is rond 23.15 uur afgelopen. AKERSLOOT - Op zondag 27 septem ber wordt in Akersloot voor de veer tiende keer de Amak-Raboloop gehou den. Aan de start van de halve mara thon staan onder meer de winnaar van vorig jaar Wil Does, Rachid Moham- madi, Edwin Aardenburg en Cock van der Hulst. Wegwerkzaamheden hebben de orga nisatie genoopt een andere route te kiezen. Deze loopt meer door het dorp en de verwachting is dat dit parcours sneller zal zijn dan het voorgaande. Als ook de weergoden willen meewerken moet het mogelijk zijn een aanval te doen op het parcoursrecord, dat al enige jaren staat op 1.07.21. Ook bij de heren op de tien kilometer is er een sterk deelnemersveld met onder anderen Arno van de Berg en de winnaar van vorig jaar, Abdul Mo- hammadi. Bij de dames belooft het op de 21 km een interessante strijd te wor den tussen Marja de Moei, Wilma van der Eng (vorig jaar sportvrouw van het jaar in Akersloot, Uitgeest en Limmen) en Jolanda Linschoten, met als outsider plaatselijk favoriet Gerda Smit. De jeugd zal ook dit jaar weer strijden om het open kampioenschap van Akersloot. Kinderen tot en met acht jaar lopen twee kilometer, de jeugd van negen tot en met twaalf jaar en van der-' tien tot en met vijftien jaar moet vier kilometer afleggen. Ook voor hen is een ander parcours uitgezet. Wisseltrofee Daarnaast zal de jeugd strijden om de wisseltrofee voor de basisscholen. De school met de grootste deelname ont vangt behalve een beker ook voor één jaar de Amak-wisselbokaal. Deelname voor de jeugd is gratis. Zowel op de halve marathon als op de tien kilometer zijn geldprijzen en prij zen in natura te winnen. Degene die het parcoursrecord op de halve marathon verbetert, kan een geldprijs tegemoet zien. Tijdens de wedstrijd zal een speaker voor de lopers aangeven hoe de indivi duele tijden liggen ten opzichte van het persoonlijk record. De start is om 11.00 uur. Inschrijven kan vanaf 9.30 uur in de kantine van handbalvereniging Meervogels aan de Boschweg. Hier is voldoende kleed- en douchegelegen heid. Aan de inschrijving is een gratis loterij verbonden en alle deelnemers ontvangen een herinnering. «Noord-Holland Noord 112 072- 5122222 •AKERSLOOT 4 oktw" fcier rr, totrttlk tióri» ZandrtM ALKMAAR - Op zondag 27 septem ber wordt weer een oecumenische kerkdienst met verstandelijk gehandi capten gevierd. De dienst begint om 15.00 uur in de Trefpunt aan de Louise de Colignystraat te Alkmaar. Iedereen is hierbij van harte welkom. Ds. Henk Broer, predikant te Hippo- lytushoef, gaat in deze dienst voor. Muzikale medewerking wordt verleend door het gemengd koor Witness uit Broek op Langedijk onder leiding van Carline Witte. Het orgel wordt be speeld door Marion Kroon: Na de dienst is er gelegenheid koffie of limo nade te drinken en wat na te praten in de aula. HEILOO - In april heeft Intratuin kin deren tot en met 12 jaar opgeroepen om mee te doen aan de pompoenwed strijd. Bij Intratuin konden zij gratis een zakje pompoenzaad ophalen, een wedstrijdformulier en een tip hoe je het beste een zo groot mogelijke pompoen kunt kweken. De pompoenen kunnen van donderdag 24 tot en met zaterdag 26 september ingeleverd worden bij Intratuin. De kwekertjes van de drie grootste pom poenen krijgen van elke Intratuin een leuk kinder-tuinpakket. De naam van de eigenaar van de grootste pompoen (én de omvang) wordt door alle 46 Intratuinen doorgegeven aan het hoofdkantoor. Hier wordt nog eens een hoofdprijswinnaar uitgekozen. Deze krijgt een reisje naar EuroDisney voor vier personen aangeboden. Voor de ouders is er op zaterdag 26 september een pompoendemonstratie bij Intratuin. Er wordt onder andere getoond hoe een pompoen uitgesneden kan worden en er bijvoorbeeld een leuk gezichtje of een vaasje van ge maakt kan worden. U vindt Intratuin aan de Vennewatersweg 15 in Heiloo. ALKMAAR - Onder het motto 'Een dag achter je afval aan doet je versteld staan' wordt op zaterdag 26 september de Nationale Afvaldag gehouden. Iedereen is welkom bij afvalverbran dingsinstallatie de Huisvuilcentrale en GP Groot, beide in Alkmaar. De be drijven geven de mogelijkheid om te zien wat er met het afval gebeurt nadat het in de straat is opgehaald. Ook bij Feniks-recycling is het één en ander te zien. De eerste Nationale Afvaldag is de start van een meerjarige campagne van de landelijke vereniging van Afvalver werkers. Het doel is iedereen kennis te laten maken met activiteiten als inza meling, recycling en hergebruik tot en met de uiteindelijke verwerking. Bij de Huisvuilcentrale zal na de officiële ope ning om 11.00 uur de gehele installatie te bezichtigen zijn voor personen vanaf 12 jaar. Alle bezoekers ontvangen een routebeschrijving en mogen op eigen gelegenheid de afvalverbrandingsin stallatie verkennen. Ruim veertig me dewerkers geven informatie. Daarnaast is er in de loshal een milieu markt met onder andere inzamelmate- rialen, voertuigen en demonstraties. Feniks Recycling laat de opwerking en toepassing van bodemas zien. Er rijdt een pendeltrein tussen de Huisvuil centrale en GP Groot, waar vanaf 10.00 uur bezoekers welkom zijn. GP Groot demonstreert al zijn installaties in com binaties met een aantal be- en verwer kers van glas, papier en plastics. Het sorteren van afval, recycling, composte- ren en overslag staan hierbij centraal. Zowel bij de Huisvuilcentrale als GP Groot zijn er ook diverse activiteiten voor de kinderen, zoals springkussens en schminken. Dweilorkesten zullen voor een vrolijke noot zorgen. De Huisvuilcentrale en GP Groot zijn open tot 16.00 uur. AKERSLOOT - Op 16 september ver leende de bestuurder van een bedrijfst- auto op de Geesterweg bij het afslaan naar de Meerweg geen voorrang aan een bromfietster. Als gevolg van de aanrijding raakte de 16-jarige bromfiet ster gewond aan haar heup en pols. Op 19 september werd omstreeks 2.00 uur door een getuige gezien dat een jongeman in het Motel met een vuur wapen liep te rommelen. De verdachte reed vervolgens met twee andere kna pen weg in een rode personenauto. Op de Aert de Gelderlaan in Alkmaar wer den de inzittenden van deze auto aan gehouden en overgebracht naar het politiebureau in Alkmaar. Het vuurwa pen werd onder de bestuurdersstoel aangetroffen. Na onderzoek bleek dat het ging om een neppistool. Nadat de drie waren verhoord en er proces-ver baal was opgemaakt, werden ze naar huis gestuurd. Gevonden voorwerpen: een dameshor loge met goudkleurige band, een groe ne portemonnee met klittenband en een kleine Abus sleutel. Verloren werden vier sleutels aan twee ringen in een zwarte portemonee, een portemonnee met bankpas en een zwart horloge met een briljant. ALKMAAR - In augustus heeft Scheepvaart Antiquariaat Sidonius Ettema in Alkmaar zijn deuren geo pend. Er zijn een paar duizend scheep- vaartboeken, onderverdeeld in onder werpen als Nederlandse Koopvaardij, marine, visserij, bergingswerk, sleep- vaart, reddingswerk en maritieme ge schiedenis. Daarnaast is er veel folder materiaal van oude Nederlandse rede rijen als de Rotterdam Lloyd KNSM. Stoomvaart mij. Nederland en is er veel curiosa en fotomateriaal te vinden. De winkel is elke donderdag open van 13.00 tot 17.30 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Tevens bezoek op afspraak. Het adres is Overdiepad 3b in Alkmaar, tel. 072-5118258. ALKMAAR - Op donderdag 24 sep tember start Gré Braaksma een cursus zelfverdediging en weerbaarheid voor veertigplus vrouwen. Het doel van zelf verdediging is een realistischer inzicht krijgen in gevaarlijke situaties en daar adequaat op te reageren. Cursisten leren eenvoudige vechttech- nieken, leren zich te bevrijden uit aller lei grepen, omklemmingen en verwur gingen en oefenen ook met kracht op kussens. Het is de bedoeling dat cursis ten hun eigen kracht leren mobiliseren, zowel mentaal als fysiek en hun eigen grenzen leren herkennen en aangeven. Door actief met situaties waarin vrou wen soms verzeild raken aan de gang te gaan, wordt het zelfvertrouwen groter. De lessen vinden plaats van 13.30 tot 15.00 uur in De Ruimte, Verdoesstraat 2a te Alkmaar. Informatie en opgave bij Gré Braaksma, tel. 072-5124014. limmen Burgemeester en wethouders van Limmen hebben een collectevergunning verleend aan de Nat Kollekte Geestelijk Gehandicapten voor de periode van 27 september t/m 3 oktober 1998. Voor onderstaande bomen is een kapvergunning verleend. Belanghebbenden die het niet eens zijn met deze vergunning kunnen daartegen binnen zes weken na datum van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en jwet houders van Limmen, Postbus 9, 1906 ZG Limmen. Aantal 14a Soort Berk Standplaats Dusseldorperweg Bij de gemeente is onderstaande aanvraag om een kapvergunning ingekomen. De aan vraag ligt, vanaf de dag na datum van deze publicatie gedurende twee weken ter inzage bij de Gemeenschappelijke Technische dienst. Belanghebbenden kunnen gedurende de ze termijn hun zienswijze over een aanvraag schriftelijk kenbaar maken. Deze reacties dienen te worden gericht aan burgemeester en wethouders, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Voor het inzien van de aanvragen en voor mondelinge reacties kunt u telefonisch een afspraak maken met de heer P. Aalders, tel. 0251 - 314253 Standplaats Visweg 2 en 2a Aantal 6 Soort Populier Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Den Burglaan 18 vergroten van de woning - Molenweg 31 vergroten van een schuur - Theebos 26 bouwen van een erker en plaatsen kap op garage - Pagelaan 23 vergroten van de garage Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indie nen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 15