Limmer college presenteert forse bezuinigingen Handbal Dt Meervogels I Niels Min wint prijsvraag x Kerkeveiling brengt flink geld op X P# LI T I E 'SenicAtett UITKIJKPOST - 11 NOVEMBER PAGINA 14 nood 't Jlinunesi jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heltoo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 Toneeluitvoering verplaatst P u L 1 T 1 E fë&Uc/itett Welfare Rode Kruis Conquista SV De Vrijheid Tentoonstelling bibliotheek Expositie Vredeburg Wereldkampioen op vogelshow Lezing KVG Lezing over koopgedrag Open poolbiljart-toernooi Louis Roekens driebandentoernooi SY De Vrijheid Volleybal stratencompetitie Inleveren kopij voor: WKltHÏIWteU LIMMEN - De toneeluitvoering door de Limmer Plankeniers die gepland stond voor 13 maart, wordt verplaatst naar vrijdag 19 en zaterdag 20 maart. Vrijdagavond is tevens dj René de Zwart aanwezig, zaterdagmiddag vindt de voorstelling voor 55-plussers plaats en na de laatste voorstelling op zater dag 20 maart treedt het duo Harmony op. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 2 november werd op het fietspad van de Rijksweg omstreeks 17.40 uur nabij de kruising met de Vis- weg een 24-jarige fietser aangereden. Op het moment van de aanrijding fiet ste hij aan de verkeerde kant van het fietspad, dus tegen het verkeer in, en voerde ook geen verlichting. Een 37- jarige bestuurder van een personen auto zag hem daardoor te laat toen hij de Visweg opreed. Er was schade zowel aan de fiets als aan de personenauto. Op 3 november vond op de Hogeweg nabij de kruising met de Molenweg omstreeks 10.00 uur een aanrijding tus sen de bestuurder van een bestelauto en een bromfietser plaats. De 16-jarige bromfietser kwam ter hoogte van de verkeersremmende maatregel, vermoe delijk door een te hoge snelheid, op de verkeerde weghelft terecht. Een tege moetkomende bestuurder trachtte nog een aanrijding te voorkomen door de stoep op te rijden. De bromfietser bot ste tegen de nagenoeg tot stilstand gekomen bestelauto aan. De bromfiet ser brak zijn rechteronderarm en lin kerpols. Tevens liep hij letsel op aan zijn linkerknie. Omstreeks 08.30 uur vond op het fiets pad van de Rijksweg een aanrijding tussen twee fietsers plaats. Een 17-jari- ge fietster fietste op het moment van de aanrijding aan de verkeerde kant van het fietspad. Ook had ze vanwege de regen de kap van haar jas op en ver moedelijk was als gevolg daarvan haar zicht niet voldoende. Een 27-jarige te gemoetkomende ligfietser trachtte haar nog te ontwijken maar zonder re sultaat. Op 8 november werden de ruiten van een telefooncel op de hoek van de Visweg en de Pagenlaan vernield. Verloren: een zilveren ketting met een medaillon, twee sleutels aan een hanger met een hond. Gevonden: een porte monnee met een sleutelhanger en sleu tel, een brillenkoker met daarin een afstandsbediening, een leesbril met een zilverkleurig montuur. LIMMEN - De Welfare van het Rode Kruis houdt een verkoopmiddag op maandag 16 november in de Cameren. Van 13.30 tot 15.30 uur zullen alle door de deelnemende dames gemaakte arti kelen voor u uitgestald liggen. De prij zen van de artikelen zijn laag omdat alleen het materiaal berekend wordt. Van de opbrengst wordt weer nieuw materiaal aangeschaft. LIMMEN - De Onroerende Zaakbe lasting (OZB) gaat in twee stappen met vijftig procent omhoog, het zwembad wordt gesloten, subsidies worden ge kort en er moet flink gesneden worden in de eigen kosten van de gemeentelij ke organisatie. Met deze maatregelen wil het college van burgemeester en wethouders geld overhouden om in de komende drie jaren bestemmingsplannen te vernieu wen, huisvestingkosten te verminderen en het onderhoud van wegen en ver keersveiligheid op een verantwoord ni veau te brengen. Door deze bezuinigingen wil het colle ge een voorzien tekort op de begroting ^99 van 1,2 miljoen gulden terugbren gen naar een tekort van 700.000 gulden. Het tekort zou dan in 2002 terugge bracht kunnen zijn tot 26.000 gulden. De tekorten worden aangevuld uit de algemene reserve, die in 1999 1,7 mil joen bedraagt. Uit de exploitatie van Kerkweg-Noord en de nieuwbouw aan de Koekoek ver wacht het college zo'n twee miljoen gulden, een opbrengst die toereikend genoeg moet zijn om de reserves tegen de fusiedatum 2002 aangevuld te heb ben. Pijnlijke boodschap Met deze pijnlijke boodschap trad het Limmer college afgelopen vrijdagmid dag naar buiten. Pijnlijk, omdat veel van wat in het voorjaar in het college werkprogramma was beloofd, niet door kan gaan. Deze ambities bleken on haalbaar, omdat de gemeente in een ronduit slechte financiële positie ver keert. Zo hadden de collegepartijen LG, VVD en PvdA zich in april voorgeno men de OZB-tarieven niet meer dan 6 procent te laten stijgen. Het college stelt nu voor het tarief in twee stappen te verhogen van f 10,- naar f 15,- per vijfduizend gulden waarde in het jaar 2Ó00. Deze maatregel zal de gemeente 800.000 gulden meer opbrengen. Ondanks deze verhoging blijft Limmen onder het landelijk gemiddelde, bena drukte burgemeester E. Huisman. Van de drie fusiepartners heeft Limmen nog steeds de laagste tarieven. Maar van koketteren met lage tarieven is volgens hem geen sprake. „Wij willen liever de zaken nu op orde brengen, zodat we de fusie, die ingeschat is op 2002, niet met Burgemeester E. Huisman: Sprake van voortschrijdend inzicht tekorten in hoeven te gaan." Volgens de burgemeester heeft de gemeente Limmen haar ambities behoorlijk moe ten bijstellen. „Wij zullen nu aan de burgers moeten uitleggen dat er sprake is van voortschrijdend inzicht." Minder subsidie De bibliotheek krijgt volgend jaar 30.000 gulden minder subsidie. In '98 bedroeg deze subsidie f 250.000. Een maatregel die wethouder Will Maré- chal-Goossens bestempelde als 'erop of eronder'. De bibliotheek bezint zich al geruime tijd op de toekomst. Moge lijkerwijs blijft de bibliotheek van Lim men voortbestaan als filiaal van de bieb in Castricum. De bezuinigingsmaatre gel zal vooralsnog niet van invloed zijn op de openingstijden van de biblio theek in Limmen, zo verwachtte de wethouder. Er wordt niet verder geïnvesteerd in het zwembad, dat dus gesloten wordt. Een overweging daarbij is dat het steeds moeilijker is om aan alle milieu- eisen te voldoen. Binnen enkele jaren zou de gemeente voor een investering van enkele tonnen komen te staan. Te veel geld voor een voorziening die slechts drie maanden per jaar open is, zo oordeelde het college. Particulieren die het zwembad toch open willen hou den, kunnen echter wel rekenen op een flinke bijdrage. Gedacht wordt aan ongeveer een ton. Ook de kosten van de gemeentelijke huisvesting worden verlaagd, door een deel van het gemeentehuis te gaan ver huren. Met het vertrek van de milieu afdeling naar het onlangs opgerichte MSA in Alkmaar, is de gemeente te ruim in haar jas komen te zitten. Voor het jongeren- en ouderenbeleid in Limmen zal tevens minder geld uitge trokken worden. Voor de verhuizing van de brandweerkazerne wordt 30.000 gulden in plaats van 60.000 gulden geraamd. Het is nog maar de vraag of de kazerne wordt verplaatst. Daarmee is ook het plan van de vorming van de 'museale hoek' (Hortus bulborum en een bloembollenmuseum) op losse schroeven komen te staan. Ook aan wegenonderhoud en groenvoorziening zal minder besteed worden. Positief voor de burger Positieve voornemens heeft het college ook. De bedoeling is om de komende drie jaar een flink aantal bestemmings plannen te actualiseren. Een maatregel waar de burger flink baat bij heeft, om dat deze dan niet lang meer hoeft te wachten op een bouwvergunning en omdat er minder artikel 19 procedures gevoerd hoeven worden. Ook heeft het college zich voorgeno men om het onde/houd van wegen en de verkeersveiligheid omhoog te bren gen. In het grootste deel van het dorp zullen 30 km zones worden aangelegd, een maatregel waartoe de gemeente wettelijk verplicht is. Burgemeester E. Huisman verwacht, zo zei hij vrijdagmiddag, voor al deze plannen een breed draagvlak in de raad. De begroting wordt op 26 novem ber in de verschillende raadscommis sies besproken; op 17 december komt het begrotingsvoorstel dan voor behan deling in de raadsvergadering. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Dimtronic Meervogels wonnen van Asko Zwaluwen met 18-16. Voor Meervogels met twee punten uit vijf wedstrijden was het een must van Zwa luwen te winnen, en daarmee gelijk met Zwaluwen op de ranglijst te komen. In de beginfase was er veel balverlies van Meervogels, waarvan Zwaluwen profi teerde met 1-3. Meervogels ging met meer zekerheid spelen en Petra Jonker maakte via een strafworp de stand gelijk. Chantal Goldman bracht Meervogels voor de eerste maal op voorsprong, 4-3. Wendy Buter zette met perfecte schijnbewe gingen op de cirkel de tegenstander op het verkeerde been en legde de basis voor een flinke marge, 8-5. Doelvrouwe Jeanine Geels hield deze marge door een aantal schitterende reddingen. Bij de rust was de stand 10-7. Na de thee kon Meervogels mede door een hattrick van Petra Jonker deze voorsprong tot de vijftiende minuut handhaven. In deze fase een enkelblessure voor Wendy Buter en drie maal geel dus rood voor Monique Kerssens, waar door Meervogels zonder tweedelijn schutters kwam te zitten. In de twintig ste minuut gelijk, 15-15, en zelfs door een schot uit de tweedelijn een voor sprong 15-16. Na twee strafworpen, perfect door Wendy Schram genomen, stond er 17-16 op het scorebord. In de laatste hectische minuut maakte Petra Jonker aan alle onzekerheid een eind en scoorde uit haar favoriete Lin kerhoek. Meervogels pakte twee kost bare punten. Het nakijken De heren senioren 1 van Meervogels legden het af tegen Celeritas: 23-30. Meervogels, de debutant in de tweede divisie, stond gelijk met Celeritas op de ranglijst en ook hier was het zaak te winnen voor de aansluiting met de sub top. Voor de rust scoorde Meervogels vier maal door een break out, perfect door keeper Sander Verduin aangegeven. William Kerssens scoorde zowel in de break als uit de hoek. Ruststand 11-13. Na rust scoorde Cees Brandjes op de cirkel, goed aangegeven door Ruud Out, Jeremy Duin zetten heel technisch de hoekverdediging op het verkeerde been en pakte ook zijn doelpuntjes. Daartegenover stond een tysiek sterk Celeritas met uitstekende schutters die Meervogels het nakijken gaf en daar mee duidelijk maakte dat Meervogels een moeilijk zaalseizoen te wachten staat. pfJ LIMMEN - De kinderwerkgroep draait op zaterdag 14 november een leuke film voor alle kinderen tussen de 4 en 11 jaar. Je bent van harte welkom om deze film op groot scherm te komen kijken tussen 10.30 en 12.30 uur. De entree is f 1,-. De tieners kunnen zaterdag weer mee doen met de dropping. Ben je tussen de 11 en 16 jaar, kom dan op zaterdag avond om 19.00 uur naar Conquista. Uiterlijk 23.00 uur ben je weer terug. Het jongerencafé is op vrijdag ert zater dag van 20.30 uur tot 01.00 uur geo pend. Op vrijdag 27 november speelt daar de band Tjoe en Jeroen. LIMMEN - De schietresultaten van vorige week van SV De Vrijheid: klasse A: 1. John Kaandorp 99 pnt, 2. Jeroen Drenth 98 pnt, 3. Erno Koppes 97 pnt. Klasse B: 1. Eric Weijers 98 pnt, 2. Marco Bruin 96 pnt, 3. Ronald Hage- man 94 pnt. Klasse C: 1. Mark Baltus 73 pnt. LIMMEN - In november zijn er weer diverse tentoonstellingen te zien in de openbare biliotheek Limmen. In het kader van de landelijke campagne 'Met gelijke munt', een themacampagne over de euro, is een presentatie inge richt met folders, boeken en ander in formatie-materiaal. Dit jaar is het honderd jaar geleden dat Wilhelmina koningin werd. Met de titel 'Leve de Koningin' is vanaf half no vember een tentoonstelling te zien rond het Oranje-vorstenhuis. 20 November is de Dag van de Rechten van het Kind. Ook daar besteedt de bibliotheek op de jeugdafdeling aan dacht aan door middel van een kleine presentatie over Unicef, het kinder fonds van de Verenigde Naties. Na Sint- Maarten op 11 november kan iedereen weer Sinterklaasboeken komen lenen. Dit jaar zijn er ook videobanden rond Sinterklaas en Kerstmis te leen. Alle presentaties zijn te zien tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek. LIMMEN - Komend weekeinde expo seren Fransje Onderwater-Dijns, Netty Buter-Rozendaal en Atie Visser in Vre deburg hun schilderijen. De tentoon stelling is op beide middagen van 13.00 tot 17.00 uur. Het thema van de expositie is 'kleur'. In de schilderijen van Fransje Onder water-Dijns is een samenspel van hel dere en verzadigde kleuren te zien, waarin het licht bepalend is voor de indruk die het schilderij maakt. Netty Buter-Rozendaal werkt vaak met een beperkt aantal kleuren, die met de vinger aangebracht en uitgestreken worden. In een fijnzinnig samengaan van kleur en lijn ontstaan zo schilderij en die een heel eigen beeld weergeven. Volle kleuren, met vaart met de hand, het paletmes of de kwast aangebracht, brengen op de schilderijen van Atie Visser de herinnering van een land schap, een gedicht of een van haar rei zen tot leven. AKERSLOOT - In sporthal De Lelie aan de Rembrandtsingel te Akersloot houdt vogelvereniging Pracht en Praal op 13, 14 en 15 november weer haar vogelshow. Dit jaar doen daar twee wereldkampioenen aan mee: één met witte kanaries, de andere met grote parkieten. Naast deze soorten is er ook een groot aantal tropische vogels aanwezig. Het bestuur en diverse leden zijn graag bereid om bezoekers van deze show te informeren over hun hobby en vooral de beginners op de juiste weg te hel pen. Naast de weer groots opgezette tombo la met vele prijzen, is er een voeder stand van de firma Ranzijn aanwezig. Ook worden er schilderijen met als thema vogels en keramische voorwer pen geëxposeerd. In de verkoophoek zijn diverse vogels te koop. De openingstijden zijn vrijdag van 14.00 tot 22.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. LIMMEN - Dinsdag 17 november is er een ledenavond van het KVG, afdeling Limmen. Op deze avond zal mevrouw Hyster een videopresentatie houden over whiplash, een aandoening die meestal optreedt als gevolg van een auto-ongeluk. Ook is er gelegenheid voor het stellen van vragen. Op deze avond zijn introducés van harte welkom. Zij betalen f 7,50 entree inclusief twee keer koffie of thee. Leden betalen f 4,50. Aanvang is 20.00 uur bij café De Lantaarn, ingang aan het Stetlaantje. LIMMEN - De leden van de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Limmen kunnen op de volgen de ledenavond inzicht krijgen in hun koopgedrag. Gerda Hageman zal op 17 november een lezing geven over het koopgedrag van vrouwen. U bent wel kom in Ons Huis om 20.00 uur. Introducés betalen f 10,- (inclusief kof fie of thee). De vorige ledenavond namen deelne mers een kijkje in de keuken van de bibliotheek. Er werd uitleg gegeven over de vele mogelijkheden van de bibliotheek in deze tijd, over het werk achter de schermen en over de lees kring. Het was een leerzame avond en voor sommigen waarschijnlijk een duwtje in de rug om vaker de biblio theek te bezoeken. AKERSLOOT - Eind december wordt in De Vriendschap een open poolbil- jarttoernooi gehouden, waaraan ieder een mee kan doen. Er is een eerste prijs van f 250,-, een tweede prijs van f 150,- en een derde van f 75,-. Het toernooi wordt gehouden op 28,29 en 30 decem- ber. Inschrijving voor dit toernooi kan vóór 15 december en het inschrijfgeld bedraagt f 15,-. Er zal achtbal worden gespeeld met een verliezersronde, zodat iedereen een kans heeft om ver der te gaan. Bij veel deelname zullen meerdere pooltafels worden geplaatst. Inschrijving is mogelijk in de bar van café De Vriendschap en inlichtingen zijn op tel. 0251-312866 verkrijgbaar. AKERSLOOT - Voor de vierde maal wordt in biljartcentrum De Vriend schap het Louis Roekens driebanden- toernooi gehouden, en wel op vrijdag 13, zondag 15 en zondag 22 november en vrijdag 11 december. Teams uit Uitgeest, Akersloot, Castricum, HeiloO en Alkmaar strijden om de hoogste eer. Het team van Uitgeest bestaat uit A. Berkhout, J. Roekens, J. Putter, en B. Linsen. Akersloot komt aan het groene laken met Th. Oud, H. Levering, J. Velzeboer en H. Duin. Het team van Castricum, dat winnaar was van de voorgaande drie edities, bestaat uit G. Zomer, C. Liefting, A. Groot en H. Slager. Voor Heiloo komen in actie: A. Boerhof jr., J. Frans, H. Klijn en A. Boerhof sr. Het team van Alkmaar bestaat uit F. Roekens, H. Kerssens, R. Koning en J. Visser. Toeschouwers zijn van harte welkom op de speelavonden, waar moyennes van ruim 1.00 waar schijnlijk geen uitzondering zullen zijn. AKERSLOOT - Een prima sfeer en goede resultaten waren er tijdens de clubavonden van Schietvereniging De Vrijheid de afgelopen periode, en een opkomstpercentage van bijna 95 pro cent. Meerdere schutters kwamen dit seizoen al aan de magische 100 punten, zoals Nico Oud, Jan Deijle, Niek de Goede en Nico Wals. Koningsschutter Han Leijen bleef tot op heden samen met de, andere schut ter in de ereklasse André Swart steken op 99 punten, maar de verwachting is dat beide schutters de komende tijd deze grens zullen bereiken. Bij het pis toolschieten is André Swart op dit moment heer en meester, maar hij voelt de hete adem van onder meer Ruud Put en Dankert van Willigen in zijn nek. Schietvereniging De Vrijheid houdt clubavonden op dinsdag in De Vriend schap en nieuwe leden zijn van harte welkom. Er wordt zowel met geweer als met pistool geschoten, met kaliber 22. De vereniging is zelf in het bezit vari zes geweren en een sportpistool en deze wapens kunnen Vrij gebruikt wor den. LIMMEN - Met zijn vakantieverhaal won Niels Min de Verdubbel-je- beurs- wedstrijd van de Rabobank LimmenOp de foto neemt Min de felicitaties plus bloemen in ontvangst. Op zijn rekening wordt een bedrag van f 425,- bijgeschreven, voor student Niels een compleet maandsalaris. 112 072- 5122222 Noord-Holland Noord •AKERSLOOT LIMMEN - De spektakelveiling die afgelopen vrijdag in de Burgerij werd gehouden heeft een bedrag van f47.115,- opgebracht. Ruim tweehonderd mensen brachten een bod uit op tal van zaken. Zo ging een pondje paling weg voor f 70,-. Veel animo was er voor de kennelijk felbegeerde feestavond voor twee personen. Een kaartje voor twee werd voor f 250,- geveild. Eenderde van de opbrengst van de veiling gaat naar jeugdverenigingen, de rest is bestemd voor onderhoud van de kerkgebouwen in Limmen. (foto Starfield) LIMMEN - Het was Bartigon er, na hun goede prestatie in het Versstraat- toernooi, alles aan gelegen die stijgen de lijn voort te zetten in de stratencom petitie. Die illusie werd wreed ver stoord door BN All Stars en 7 Bier 1 Cola. Het was BN All Stars die, na een 10-0 achterstand in de eerste set, zich herstelde en met een uiterste krachtsin spanning de eerste set winnend wist af te sluiten (1543). De klap kwam hard aan bij Bartigon. De Stars, door het succes in de eerste set boven hun kunnen uitgroeiend, haalde ook de tweede set naar zich toe (12-3). 7 Bier 1 Cola strooide nog meer zout in de wonden bij Bartigon en profiteerde optimaal van de mentale dreun die zij in die wedstrijd had opge lopen (15-1 en 15-4). De strijd om de eerste vijf plaatsen, om een plaats straks in de A-poule, is onge kend spannend. De Schoolweg moest het opnemen tegen The Old-Gene ration en De Meiden. The Old-Gene- ration wist de eerste set te winnen (15- 11). Als de Schoolweg bii een 5-0 stand in hun voordeel het hoofd er bij had gehouden, had zij de set gewonnen. Nu was de tijdklok en de routine echter in het voordeel van The Old-Generation (7-8). Hoofd koel In een boeiende wedstrijd tegen De Meiden wist de Schoolweg wel het hoofd koel te houden en werden de punten gedeeld (15-9 en 4-7). Hoewel de uitslag anders doet vermoeden was de overwinning van De Meiden op De Laatbloeiers enigszins geflatteerd. De Laatbloeiers speelde een uitstekende partij, maar had het geluk niet mee in deze wedstrijd (15-6 en 15-4). De ZWRVTJS doet ook nog volop mee voor een plaats bij de eerste vijf. Zomerschoon werd verslagen (15-14 en 12-8) en van The Old-Generation werd ook een puntje afgesnoept (11-15 en 15-11). Zomerschoon versloeg 7 Bier 1 Cola (15-13 en 15-6). Met De Wiekenders wil het maar niet lukken, tegen De Laatbloeiers ging zij opnieuw onderuit (15-6 en 12-11). Op dinsdag 17 november zijn de volgende wedstrijden in Sportcentrum de Ente- rij, aanvang 20.15 uur. AKERSLOOT - Op 2 november werd vanaf het parkeerterrein van het motel een aanhangwagen gestolen. Deze zat vol met gereedschap dat bestemd was voor verkoop op de markt. Terwijl de eigenaar van de aanhanger met zijn zoon zat te eten in het motel, zag men kans de aanhangwagen, een tandemas ser met blauwe huif, los te koppelen en deze mee te nemen. Op 5 november was de harde wind er de oorzaak van dat een lege aanhanger met huif op de A9 op zijn kant terecht kwam. Door passanten werd de aan hangwagen op de vluchtstrook weer achter het trekkend voertuig gezet. De dissel was echter beschadigd zodat de aanhangwagen door een sleepdienst moest worden weggehaald. Op 6 november werd op het parkeer terrein van het motel een Opel Ascona met het kenteken NZ-36-SP aangetrof fen, die op 4 november in Amsterdam was gestolen. Bij onderzoek bleek dat het voertuig op 6 november was ge bruikt bij een snelkraak in een winkel op het Buikslotermeerplein te Amster dam. Omstreeks 18.45 uur werd in het motel een 45-jarige Amsterdammer aange houden die van een poging tot diefstal uit een motelkamer en diefstal van een kamersleutel wordt verdacht. De man werd aangehouden nadat hij een kamer van een Duitse gast had betreden. Nadat de man zich verontschuldigde en de kamer weer verliet hoorde men dat de sleutel uit de deur werd genomen. Autodiefstal Dezelfde avond werd rond 22.35 uui gemeld dat er een personenauto van het parkeerterrein werd gestolen. Een getuige zag dat een rode Opel Kadett met kenteken YX-22-GK met hoge snelheid het parkeerterrein afreed en vervolgens via de Geesterweg in de richting van Uitgeest wegreed. De auto werd later in Amsterdam gesignaleerd maar tijdens een achtervolging raakte men hem weer kwijt. Later werd de wagen wederom in Amsterdam gezien. Geprobeerd werd de bestuurder aan te houden, maar deze ontkwam door op de politie in te rijden. Wel kon een 29- jarige inzittende worden aangehouden. Tegen 23.00 uur ontdekte de eigenares se van een personenauto dat iemand geprobeerd had haar wagen te stelen. Ook deze stond geparkeerd op het ter rein van het motel. Een portierslot was geforceerd en het contactslot was ver wijderd. Op de kruising van de Geesterweg met de Pontweg Noord vond een aanrijding tussen een snorfietser en een personen auto plaats. De aanrijding ontstond om dat de 60-jarige snorfietser geen voor rang verleende. Als gevolg van de aan rijding liep zij een hersenschudding en gekneusde ribben op. De snorfiets raakte vermoedelijk total loss.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 14