Kenteken graveren Heilooër bowlers verrast in vurige bowlingstrijd - - -- brieven Zaterdagopenstelling Afvalbrengplaats Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis PAGINA 6 UITKIJKPOST - 25 NOVEMBER Vervolg informatierubriek De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is iedere zaterdag geopend tussen 09.00 en 12.00 uur. Op de Afvalbrengplaats staan bakken voor ijzer, schoon hout, schoon puin, plat glas, grof. snoeiafval, grof afval, klein chemisch afval (KCA), groente-, fruit- en tuinafval (gtf) en restafval. U kunt géén bouw- en sloopafval brengen bij de Afvalbrengplaats. Hiervoor kunt u iedere eerste zaterdag van de maand tussen 09.00 en 11.30 uur terecht bij de stortplaats van GP Groot, Boekelermeerdijk 13A te Alkmaar. Legitimatie Van de zaterdagopenstelling wordt veelvuldig gebruik gemaakt. Zoveel zelfs, dat het ver moeden is gerezen, dat ook niet- Heilooënaren met afval komen. Omdat de hoeveelheid afval die wordt gebracht van invloed is op de hoogte van de tarieven, wil de gemeente er zeker van zijn dat alleen de inwoners van Heiloo hun afval komen brengen. Daarom kunnen medewer kers van de Afvalbrengplaats u om geldige legitimatie vragen. Onder legitimatie wordt verstaan uw paspoort, rijbewijs of identiteitskaart. Bent u niet in staat om aannemelijk te maken dat u daadwerkelijk een inwoner van Heiloo bent, dan kan de medewerker van de Afvalbrengplaats u mededelen dat u geen afval kunt inleveren. Als duidelijk is dat u in Heiloo woont, dan kunt u gewoon bij de Afvalbrengplaats terecht. Meer informatie Uiteraard is de Afvalbrengplaats ook van maandag tot en met vrijdag geopend tussen 08.00 en 16.00 uur. Heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met tel.nr. 072 - 535 68 68. De gemeente Heiloo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is iedere maandag avond van 18.00 tot en met 20.00 uur geopend. Maatschappelijke voorzieningen Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Meer informatie heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met bureau Voorlichtingen, 072 535 66 41 nnntiT PftWi IMO ..~v %s\" Cursus Mandala-borduren Modeltekenen gevorderden en beginners Juwelier Peek eigenaar van uniek klokje Info over ouderen met psychiatrische problemen Concert Slotkapel i Dj's Kouwen en Co. Ypestein swingt Tentoonstelling van Foresters handbal Plattelandsvrouwen kerststallen Agenda Sporthal Het Vennewater Het Zevenhuizen 48 1852 JC Heiloo tel 5333152 i^nnewat^ Za. Zo. Ma. Kenteken graveren. Winnaars van de single Scratch bowlingweek, de nummer één Peter Bloem, nummer twee John Snijder en derde Wouter Haringhuizen. HEILOO - Het afgelopen zestiende weekend werd in het Bowling-Snooker en Partycentrum Heiloo aan de Kenne- merstraatweg de Active Single Scratch Week Heiloo 1998 gespeeld, waarin toppers uit binnen- en buitenland weer met elkaar de strijd aanbonden voor een deel van de prijzenpot van 17.000 gulden. De finales eerste klasse werden op zaterdag 14 november gespeeld. Bij de dames, waar de eerste prijs werd be haald door Daniela Labas uit Pur- merend, kwam Trudy Pos uit Heiloo (Jeugdleidster van BVH) slechts twee pins te kort voor een plaats bij de eer ste drie. Even beter verging het Wouter Haringhuizen uit Heiloo, die voor het eerst aan een groot toernooi deelnam en meteen een dijk van een prestatie neerzetten. Hij presteerde het onder luide aanmoedigingen van het politiek een derde plaats te veroveren. Eerste werd hier Peter Bloem uit Schagen met een totaal score van 1964. Finaleplaats handhaven Alvorens er zondagmiddag 15 novem ber begonnen kon worden aan de Masters Finale moesten er eerst nog drie voorrondes worden gespeeld. De verrassing was hier de voor de finale geplaatste dames van Bowlingvere niging Heiloo Sandra Poppenk (als vierde) en Anita de Boer (als achtste), beiden uit Heerhugowaard. Met een door pech achtervolgde tweede game moest Anita uiteindelijk genoegen ne- "men met de achtste plaats, terwijl Sandra met een gemiddelde van 184 haar vierde finaleplaats kon handha ven. Annemiek van den Bogaart uit Eindhoven won uiteindelijk verdiend de wisselbeker met een finalegemiddel de van 209,83 en met een voorsprong van 94 pins op de als tweede geëindig de Annemiek Altewischer uit Wad- dinxveen. Bij de heren had Bert Beverdam uit Ter Apel met een gemiddelde van 231,33 over zes games voorronden al direct een grote voorsprong op zijn concur renten genomen. In de vier games halve finale volgde voor hen een inhaalslag. Roel Mol uit Schiedam en Frans Claus uit Zoetermeer sloegen toe met een totaalscore van 924 en 916. Bert kwam met 859 iets tekort. De drie games finale werd voor de eer ste drie een close finish. Ondanks de mooie score van Remco Verboon uit Vlaardingen 224,213 en 223 en die van Roel Mol 236 en 201 bleef de iets afzwakkende Bert (581) overeind en legde hij beslag op de wisselbeker met een totaalscore van 2828. De uitslagen: Heren Masters - 1. Bert Beverdam, Ter Apel; 2. Roel Mol, Schiedam; 3. Remco Verboon, Vlaar dingen. Dames Masters - 1. Annemiek vd Boogaart, Eindhoven; 2. Annemiek Altewischer, Waddinxveen; 3. Bettina Lund, Rotterdam. Heren Je klasse - 1. Peter Bloem, Schagen; 2. John Snijder, Spijkenisse; 3. Wouter Haringhuizen, Heiloo; 14. Joep Witte, Heiloo. Dames le klasse - 1. Daniele Labas, Purmer- end; 2. Inge Clement, De Kwakel; 3. Tjandra Ong, Evfrijk; 4. Trudy Pos, Heiloo. HEILOO - Op zaterdag 28 november is er weer de mogelijkheid om uw ken teken te laten graveren in uw autorui ten ter voorkoming van diefstal. Vorig jaar werden er 27.376 auto's gestolen. Om uw auto minder aantrek kelijk te maken voor diefstal, adviseren politie en verzekeringsmaatschappijen autobezitters het kenteken in alle rui ten van de auto te laten graveren. Wanneer het kenteken in de ruiten is gegraveerd, maakt dat een gestolen auto onverkoopbaar omdat dan eerst alle ruiten vervangen moeten worden. Door de afschaffing van deel III achter de voorruit per 1 januari vorig jaar is het niet meer zichtbaar of een auto is voorzien van valse kentekenplaten. Indien de auto is gegraveerd blijft het gemakkelijk controleerbaar voor doua ne en politie of ze eventueel te maken hebben met een gestolen auto. Een professioneel team van B en P Autobeveiliging is aanwezig bij 't Loo van 10.00 tot 16.00 uur. Met een WA Plus verzekering kunt u dan tevens gra tis uw voorruit laten repareren. HEILOO - Op dinsdag 5 januari start in het Trefpunt de cursus Mandala-bor duren. De cursus wordt gegeven van 10.00 tot 12.00 uur en bestaat 'uit zes tien lessen die eens in de veertien dagen gegeven worden. Docente is Annelies Krouwels. In deze cursus leert u de rijke wereld van de symmetrie kennen. Al tekenend en bordurend ontstaan er symmetrische patronen vanuit een middelpunt. Het woord mandala betekent dan ook middelpunt. Mandala's maken is al eeuwenoud. Christenen ontwierpen de glas in loodramen (rosetten) van hun kathe dralen op deze wijze en Hindoemon niken mediteren dagelijks door middel van het maken van zandmandala's. Moslims maken hun kunstige tapijten volgens dit principe. Voorbeelden van geborduurde mandala's zijn te zien in de vitrine in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2. De kosten voor de cursus bedragen f 52,50. Informatie en opgave Aktief 55+, tel. 072-5331297. HEILOO - Op maandag 11 januari start in het Trefpunt de cursus modelte kenen voor gevorderden en op maan dag 18 januari gaat, eveneens in het Trefpunt, van start de modeltekencur- sus voor beginners. Beide cursussen worden eens in de veertien dagen gege ven. De lestijden zijn van 10.00 tot 12.00 uur. Docente is Saskia Sengers. Het tekenen en schilderen van mensen kan uitdagend en intrigerend zijn. Het gaat hierbij niet alleen om een anato misch juiste weergave, maar ook om de expressiviteit van het mensenlijk li chaam in houding en beweging. Gedu rende de cursus zal er gewerkt worden met aangeklede en naaktmodellen. Be weging, anatomie, compositie, kleurge bruik, materialen en technieken zijn de elementen die een getekend model tot leven laten komen op papier of doek. Deze aspecten komen tijdens de lessen uitgebreid aan bod, alsmede het teke nen of schilderen van portretten. De docente geeft hierbij uitleg en schrifte lijke informatie. De cursus is zowel voor beginners als gevorderden ge schikt. De kosten voor beide cursussen bedra gen f 100,- voor acht lessen. Informatie en opgave Aktief 55+ tel. 072-5331297. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden lang zijn en moeten betreking hebben op een onderwerp dat in de Uitkijkpost is gepubliceerd. De redactie behoudt zich het recht voor bijdragen in te korten of te weigeren. Huisdierenbelasting Wat een geluk dat er bij de stemming over verhoging van de hondenbelasting in de gemeenteraad geen meerderheid kon worden bereikt. Ik heb een voor stel: laten we alle eigenaren van huis dieren die aan de openbare weg ko men, laten meebetalen aan huisdieren belasting, als er dan toch belasting moet worden betaald. Niet alleen de ei genaren van honden voor alles laten opdraaien! Nu niet zeggen: dat staat de wet niet toe, want dan maken we toch zo'n wet? Wij hebben een hond en we betalen belasting voor haar. Ze heeft twee jaar op de hondencursus gezeten en ze luis tert goed. Ze poept niet op straat, op het voetpad of daar waar het niet is toe gestaan. Ze is aangelijnd waar het moet en los waar het mag. Maar dan al die paarden die ons dorp doorkruisen... die betalen geen belas ting! Ze lopen meestal op de speciale paardenpaden, maar ook heel vaak door het dorp op straat, door de ber men (waar ze kluiten gras lostrappen en de berm beschadigen) of dwars door het Baafje in galop (want daar heb je lekker de ruimte). En dat is nou juist het losloopgebied voor de honden, dus als er een komt aan galopperen, doe dan je hond maar weer aan de lijn! Ze poepen grote hopen op straat en op het voetpad en ook in de berm waar hon deneigenaren de po'ep van hun dier moeten opruimen. En dan alle poezen! We hadden er zelf twee. Ontzettend lief, maar lastig voor onze buurvrouw, want bij haar poepten ze in de tuin. Op de bak waren ze niet gewend, want op ons vorige adres waren ze altijd in het bosje achter ons huis. Nu ze al jaren dood zijn en er geen nieuwe poes in huis kwam om die reden, zitten we nu met de poep van de buurtpoezen. Wat een stank op een warme zomerdag en wat smerig als je in je tuin aan het werk bent en je grijpt erin. M.D. Sanstra Heiloo Waarom niet? Hallo, ik ben Max en drie en een halve vinger oud. Zaterdag was het zover. Na een opwarmertje vorige week in Aker sloot stond ik om 11.00 uur startklaar om mijn in het rood gehulde held vanaf Overkerck te volgen helemaal naar het gemeentehuis, en niet in een rechte lijn hoor, maar middels een barre tocht door het vroeger kleine Heiloo. Ja, zelf hoefde ik niet te lopen, ik zat bij de sterkste pappa van de wereld op zijn nek. Ik had al een vreemd voorgevoel ge kregen tijdens onze kruistocht toen er geen regen van strooigoed op onze tere kinderhoofdjes neerdaalde, maar er zorgvuldig werd uitgedeeld. Om een koud verhaal kort te maken. Alle lied jes waren op, het gevoel in mijn handjes was weg, pappa kon niet meer praten en de Sint had niet gezegd dat het niet door zou gaan. Opa was al gestopt met toeteren met de toeterclub en de Goed heiligman had gezegd dat we onze schoenen gevuld met wortels en stro moesten gaan zetten. Onder begelei ding hoefde ik alleen nog maar even om de hoek bij de ingang te stoppen, dat was namelijk al jaren zo. Ik en nog vele lotgenoten, al dan niet vergezeld van eigenlijk weg willende ouders ston den daar klappertandend, met warme hartjes en maar één doel voor ogen, dat lonkende zakje lekkernij mee naar huis te nemen. Maar de Sint had helemaal niks achtergelaten... Dan maar even langs opa die getoeterd had. om op te warmen en wat lekkers naar binnen te werken. Niet begrijpend en met tintelende wangetjes zei ik te gen opa dat we wel zoet waren, maar geen lekkers hadden gekregen. Opa keek naar zijn kleinzoon met tranen in zijn ogen, pakte mijn bolletje, pinkte een traan weg en zei heel zachtjes met een kleine trilling in zijn warme stem: 'Bezuinigingen, m'n jongen'. Max Ruigewaard Heiloo HEILOO - Op 16 november vond in Showbizcity te Aalsmeer de veiling plaats van de eerste 25 Seiko Kinetic chronografen ter wereld. Maar liefst tweehonderd Seiko dealers, onder wie juwelier Peek, waren naar Aalsmeer gekomen om een exemplaar te be machtigen. In totaal werd er f 207.000,- bij elkaar geveild, dat ter plaatse werd geschonken aan de Nederlandse Hart stichting. Van de Seiko Kinetic Chronograaf zijn wereldwijd slechts duizend stuks ver vaardigd, waarvan 25 exemplaren bestemd waren voor Nederland. Het ontwerp doet denken aan het dash board van snelle spannende sportau to's. Tijdwaarneming gebeurt tot op ééntiende seconde nauwkeurig door een volledig mechanische chronograaf. De achterzijde is doorzichtig. De chro nograaf heeft geen batterijwissel nodig en loopt met quartz-accuratesse. Hij wekt door de bewegingen van arm en pols van de drager zijn eigen, schone energie op. Peek zal de Kinetic chronograaf aan de consument aanbieden vanaf eind no vember. Dan houdt hij een show van de Kinetic-collectie. Iedereen die be langstelling toont, krijgt een leuke attentie. HEILOO - Donderdag 10 december is er van 14.00 tot 16.00 uur in het Trefpunt een voorlichtingsbijeenkomst over de hulpverlening aan ouderen met psychiatrische problemen, die zijn opgenomen in het Van Foreest Cen trum te Heiloo. In het bijzonder wordt ingegaan op het nieuwe project 'de Uitkomst'. De toegang is gratis en iedereen is welkom. In het Van Foreest Centrum verblijven oudere, psychiatrische patiënten, die door hun langdurige opname zijn ver vreemd van de maatschappij. Steeds meer blijkt uit onderzoek, dat zij echter wel degelijk behoefte hebben aan het onderhouden van maatschappelijke contacten. De professional hulpverle ners hebben een afgebakende behan- deltaak binnen de kliniek. Voor het contact met de buitenwereld zijn de patiënten vaak aangewezen op de hulp van vrijwilligers; op mensen, die de inhoud van hun eigen leven willen intensiveren door het leven van een ander meer zin te geven. PC Willibrord valt onder één grote regionale instelling voor hulpverlening aan mensen met psychische of psychia trische problemen, de Geestelijke Gezondheids Zorg Noord-Holland Noord (GGZ Noord Holland Noord). Het Van Foreestcentrum is een onder deel daarvan. De voorlichtingsmiddag wordt georga niseerd door GGZ Noord Holland Noord, ANBO, KBO en de Stichting Ouderenwerk Heiloo. Voor informatie: Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297, of Van Foreest Centrum, 072-5312312, N. Adrichem of P. Brom mer. EGMOND - Op zondag 29 november concerteren in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef Sandra de Bruin op piano en Runar Oskarsson op klarinet. Sandra de Bruin is in 1977 afgestudeerd aan het Sweelinck Conservatorium te Amsterdam en studeert nu kamermu ziek. De afgelopen jaren speelde zij in diverse ensembles en orkesten. Runar Oskarsson is geboren op IJs land. Hij studeerde achtereenvolgens aan het Reykjavik Music College (do cent en solist), het Sweelinck Con servatorium (uitvoerend musicus) en het Rotterdamse Conservatorium (ka mermuziek). Hij speelt geregeld in diverse kamermuziekensembles. San dra de Bruin en Runar Oskarsson ver zorgden concerten in Nederland en IJsland. Afgelopen jaar maakten zij hun eerste cd. Zij zullen werken spelen van Milhaud, Ravel, Sigurbjornsson en Berg. De aanvang van het concert is om 15.00 uur. De toegangsprijs is f 15,-, 65 plus en CJP f 12,50. Daarbij is inbegrepen een kopje koffie of thee met koek. U kunt toegangskaarten reserveren via tel. 072-5062033 en 5062387- HEILOO - Op zaterdag 28 november houdt wijkvereniging Ypestein weer een aantal swingende evenementen voor de jeugd. Er is weer Ypedisco in de Ypsalon aan De Hucht 4. Het vaste dj duo Kouwen en Co zorgt weer voor het geluid en de effecten. Wie tussen de 7 en 13 jaar oud is, is wel kom om 19.00 uur. Om 20.30 uur is het feest voorbij. Wie moe is van het hou sen kan biljarten en tafelvoetballen. Entree en consumpties kosten een piek. Voor de jeugd van 13 tot en met 15 jaar is er een gave disco in de Ypsalon, eveneens met het dj-duo Kouwen en Co. Deze disco duurt van 21.00 tot 23.00 uur. Entree en consumpties zijn ook hier een piek. Eigen cd's kunnen gedraaid worden. Inlichtingen over beide evenementen zijn verkrijgbaar bij Josine Smit, tel. 072-5338696. ercnioings- If nieuws^A HEILOO - Na de onnodig verloren wedstrijd tegen Nijenrodes was het eer ste zaalteam van de Foresters een weekend vrij. Dit hing samen met de Haarlemse handbalweek. De overige seniorenteams moesten echter wel aan de bak. Voor het tweede team stond de zware uitwedstrijd tegen JHC op het pro gramma. De dames uit Julianadorp hebben een snelle en vooral fysiek ster ke ploeg. Het verloop van de wedstrijd was erg spannend. De eerste helft ver iep grotendeels gelijk. Tot bij de stand 10-11 keepster Hilde Zeeman een straf- worp stopte en er daardoor voor zorg de dat de Foresters ging rusten met 1 doelpunt voorsprong. De tweede helft was ongeveer een kopie van de eerste. Toen bij de stand 15-16 Foresters een twee minuten straf kreeg, gooiden de dames er nog een tandje bij. Als leeuwen werd er verde digd en juist in deze fase wist Danielle Koppes opnieuw te scoren. De tegen stand van JHC was echter lang niet gebroken, maar onder de leiding van de overal aanwezige Caroline Koppes lie pen de Foresters dames nog verder uit. De punten gingen mee naar Heiloo, 15- 19 was de uitslag. Dames 3 was door omstandigheden met maar drie spelers van het eigen team. De invallende b junioren deden het goed, maar zijn fysiek toch nog iets te licht, vooral als er te weinig senioren bij zijn. Helaas werd er verloren van WW met 22-9. Kaarsenactie Donderdag 26 november proberen de jeugdhandballertjes en voetballertjes van de Foresters met de jaarlijkse kaar senverkoop hun eigen kas wat bij te spijkeren. U kunt de kinderen verwach ten tussen 17.00 en 19.00 uur. De Kinetic Chronograaf. HEILOO - Donderdag 10 december kunt u bij Marian Wittebrood, Heere- weg 90, onder leiding van Til Hagens een aangekleed waxinelichtje maken. Er wordt versierd met vilt en kerststof. U kunt voor de ochtend (9.30 tot 11.30 uur) of de middag (13.30 tot 15.30 uur) intekenen. Deelnemers moeten een schaar en een puntige naald met groot oog meenemen. Materiaalpakketjes zijn tegen kostprijs verkrijgbaar. Opgeven kan tot 1 december bij Marian Wittebrood, tel. 072-5335415 -of Wybrich de Man, tel. 072-5336693. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN EGMOND - Van 28 november tot en met 2 januari presenteert Abdijkaarsen de jaarlijkse expositie van kerststallen. Corrie en Piet Wijnker zijn actieve leden van de vereniging Vrienden van de kerststal. Zij hebben intussen een grote en bijzondere mooie verzameling kerstgroepen bijeengebracht. Een klei ne honderd groepen uit hun collectie zijn op de expositie te bewonderen. De tentoonstelling geeft een goed beeld hoe in vele culturen en landen het kerstgebeuren wordt uitgebeeld. Tot de pronkstukken van de expositie behoren ongetwijfeld een aangeklede Santongroep uit de Provence en de groep van Simon Min, die vroeger in de Dionysiusparochie te Heerhugowaard zijn plaats had. Vanzelfsprekend is deze verzameling niet te koop, maar wie op zoek is naar een eigen kerststal hoeft niet met lege handen huiswaarts te keren. Ook dit jaar is er een zeer gevarieerd aanbod van kerststallen in diverse maten en stijlen te koop. Ook kerstlicht ont breekt niet in de winkel. Er is een groot assortiment abdijkaarsen en tevens is er pottenbakkerswerk. In de kerstpak- kettenhoek zijn exclusieve producten uit diverse Europese kloosters te vin den. Voor kinderen tot 12 jaar die samen met hun ouders de tentoonstel ling bezoeken, ligt er een mooie kerst plaat klaar. Op de openingsdag op zaterdag zal vanaf 13.30 uur de harpiste Jacqueline Braak de expositie met muziek oplui steren. De tentoonstelling is verder geopend van maandag tot en met zater dag van 10.30 tot 16.30 uur. Abdij kaarsen is te bereiken via de toegang aan de Vennewatersweg 27 (ingang bij de boerderij) te Egmond-Binnen. Op eerste kerstdag is de tentoonstelling gesloten en op tweede kerstdag geo pend van 13.30 tot 16.30 uur. Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 5336631 WO. - DO. - Vrij. Za.- Zo.- Ma. - Di. - Wo. Do. - Vrij. I Di. Wo. Do. Vrij. 25 nov. 26 nov. 27 nov. 28 nov. 29 nov. 30 nov. 01 dec. 02 dec. 03 dec. 04 dec. 05 dec. 06 dec. 07 dec. 08 dec. 09 dec. 10 dec. 11 dec. Za. - 12 dec. Zo. Ma Di. - Wo. Do. Vrij. 13 dec. 14 dec. 15 dec. 16 dec. 17 dec. 18 dec. Za. - 19 dec. 13.00 - 18.30 u. 19.00 - 22.30 u. 14.00 - 15.30 u. 19.00 - 22.30 u. 08.30 - 12.15 u. 17.00 - 18.30 u. 19.00 - 23.15 u. 11.30 - 16.30 u. geen verhuur 13.30 - 15.00 u. 17.00-23.00 u. 08.30 - 15.00 u. 18.30 - 23.00 u. 17.00 - 18.30 u. 19.00- 22.30 u. 14.00 - 15.30 u. 19.00 - 22.30 u. 08.30 - 12.15 u. 17.00 - 18.30 u. 19.00 - 23.15 u. geen verhuur 10.00 - 14.30 u. 13.30 - 15.00 u. 17.00 - 23.00 u. 08.30 - 15.00 u. 19.00 - 23.00 u. 17.00 - 18.30 u. 19.00 - 22.30 u. 14.00 - 15.30 u. 19.00 - 22.30 u. 08.30 - 12.15 u. 17.00 - 18.30 u. 19.00 - 23.15 u. 11.30 - 16.30 u. 17.00 - 20.00 u. geen verhuur 13.30 - 15.00 u. 17.00 - 23.00 u. 08.30 - 15.00 u. 18.30 - 23.00 u. 17.00 - 18.30 u. 19.00 - 22.30 u. 14 00 - 15.30 u. 19.00 - 22.30 u. 08.30 - 12.15 u. 17.00 - 18.30 u. 19.00 - 23.15 u. 11.30 - 17.30 u. 18.30 -22.30 u. Zo - 20 dec. 11.30 - 17.30 u. Ma. Di. 21 dec. 22 dec. 20.00 - 23.00 u. 09.00 - 16.00 u. Basketball Zaalvoetbal Sportinstu.if Zaalvoetbal Schoolgym Basketball Zaalvoetbal Zaalvoetbal Schoolgym Volleybal Schoolgym Volleybal Basketball Zaalvoetbal Sportinsuif Zaalvoetbal Schoolgym Basketbal Zaalvoetbal Handbal Schoolgym Volleybal Schoolgym Volleybal Basketball Zaalvoetbal Sportinstuif Zaalvoetbal Schoolgym Basketball Zaalvoetbal Zaalvoetbal Basketball Schoolgym Volleybal Schoolgym Volleybal Basketball Zaalvoetbal Sportinstuif Zaalvoetbal Schoolgym Basketball Zaalvoetbal Zaalvoetbal Zaalvoetbal toernooi Zaalvoetbal toernooi Volleybal Zaalvoetbal toernooi Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Iedere donderdag kunt u van 18.00 tot 19.00 u. nog huren voor een uurtje zaalvoetbal.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 6