IJs Kops verlaat jarig aannemersbedrijf Sint en Pieten geven nu ook tandenpoetsles Boevet\t\o De smurfen 14,95 POLITIE Holland op het ijs kfjfi DEUTEKOM Surprise PAGINA 2 UITKIJKPOST - 2 DECEMBER De smurfen Surprise Holland op het ijs Clubkampioenschappen Boek van de week: CD van de week: De praktijk van dokter F.A. Poelakker is 10 en 11 december GESLOTEN wegens nascholing. De praktijk wordt waargenomen door Dr. J.J. van der Dussen en Dr. T. Elzinga, Kerkweg 16 te Limmen. Tel- 072 5051272 De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644. WÊ Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede 'afhankelijk van het advertentie-aanbod. Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Hopman en Partners ERA Dojo 't Loo Kerstbuffet voor alleengaanden CDA info-uur Kerst-cd Miller Sisters Spreekuur PvdA Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Mateloos populair waren ze toen ze destijds voor het eerst op televisie ver schenen: de kleine blauwe wezentjes met hun witte puntmutsen en hun hoge stemmetjes die de smurfen worden ge noemd. Niet alleen kinderen zaten aan de buis gekluisterd om de spannende en vaak humoristische belevenissen van de sympathieke wezentjes, de boze tovenaar Gargamel en zijn kat Azrael te kunnen volgen, ook menig volwasse ne was op de hoogte van de avonturen van het smurfenvolkje. Zeker toen de smurfen zich ook op het muzikale pad begaven en samen met Vader Abraham een flinke hit scoorden. Daar moest een vervolg op komen, zo vonden velen. Inmiddels; vele jaren na de geboorte van de smurfen, zijn dan ook al een aantal cd's uitgebracht met swingende smurf-nummers. De blauwe muzikantjes hebben zich zelfs be kwaamd in de house-muziek! De cd 'Surprise' is gevuld met ware feestnummers. Titels als Happy birth day, De smurfen verjaardagsmedley. Wij wensen jou een heel mooi kerst feest, Gelukkig nieuwjaar zeggen ge noeg. En om actueel te blijven: er is ook een speciale smurfen-sinterklaasmed ley opgenomen. De andere titels Nee, da's niet zo mooi. Smurf maar met ons mee, Een aap lust graag bananen, Ik heb een kadootje van de grote smurf gehad, Wat is er mooier dan de winter, Wat hebben wij gelachen en Jodelahitie nodigen eigen lijk alleen nog maar meer uit om deze cd te beluisteren. 'Trek de Hollander dansschoenen aan; gesp hem sporen aan de hielen; schoei hem met treurspellaars of de blijspel muil; gij verandert daarmee de man niet. Hij wordt daarom nog geen ware danser, ruiter of komediant. Hij blijft een Nederlander die danst, rijdt of ko medie speelt.' Dat concludeerde de Franse auteur Henri Harvard toen hij eind negentiende eeuw door Neder land reisde. 'Maar geef de Nederlander een paar schaatsen onder de voeten - en hij is geen Nederlander meer. Hij is schaatsenrijder, zo geheel schaatsenrij der, als ooit een Spanjaard danser, een Engelsman ruiter of een Fransman koriiediant is. De zevenmijlslaarzen die van Klein Duimpje een Gerrit Lang been maakten veranderden de hout hakkersknaap niet meer dan de schaats de Nederlander.' En eigenlijk is er al die tijd nog weinig veranderd. Als het kwik onder nul zakt stijgt hier de spanning. Honderd duizenden mensen nemen een vrije dag zodra de eerste schaatstochten moge lijk zijn, om nog maar niet te spreken over het moment dat de beroemde Elf stedentocht wordt uitgeschreven: dan staakt iedereen zijn werkzaamheden. In het boek Holland op het ijs geven talrijke prachtige kleurenfoto's van Co Rentmeester het deze oer-Hollandse karaktertrek en het ouderwetse, Ne derlandse wintergevoel weer, dat elke lezer ongetwijfeld zal herkennen. 072- 5122222 11 «Noord-Holland Noord HEILOO met foto's van Co Rentmeester voor 59,00 Heerenweg 67*69.1851 KL HeBoo ■HM FJB naast Wintel hoi t Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel Het team van bouwbedrijf Kops, met rechts Patrick Kops, daarnaast vader IJs en helemaal links broer Richard (foto EWD) Anders is tegenwoordig ook de manier waarop het bedrijf aan zijn opdrachten komt. ..Destijds werden die openbaar aanbesteed via een advertentie in de krant. Iedereen mocht reageren en de aannemer die de klus het goedkoopst kon uitvoeren, kreeg 'm. De aanbeste ding gaat nu onderhands, je wordt benaderd om offerte uit te brengen." Voor opvolgers Patrick en Richard Kops is dat laatste de normaalste zaak van de wëïeld. Pattick wêfkt af zes jaar bij het bedrijf, waar overigens verder nog zes -tinimerlieden in dienst zijn. Ter ere van het negentigjarig jubileum en het afscheid van IJs Kops houdt het aannemersbedrijf een receptie op vrij dag 4 december van 17.00 tot 20.00 uur in restaurant Alkmaarse Poort aan de Omvaf 72. in Alkmaar. HEILOO - In 1908 begon zijn opa een aannemersbedrijf aan de Stationsweg in Heiloo, dat later werd overgenomen door zijn vader. Inmiddels is IJs Kops (61) zelf al vijfenveertig jaar de stuwen de kracht achter het familiebedrijf. Lang genoeg vindt hij, en de viering van het negentigjarig bestaan van het bedrijf is voor hem dan ook het mo ment om het roer uit handen te geven aan zijn zoons Patrick en Richard. Getwijfeld over zijn toekomst heeft IJs Kops nooit: hij zou het bedrijf van zijn vader overnemen. ,,Je bent erin opge groeid en dat doe je dan gewoon. Het bouwen zit als het ware in je genen. Bovendien is het schitterend werk. Je maakt iets dat blijft, het kan er over honderd jaar nog staan." Zeker is dat er in negentig jaar tijd door het aannemersbedrijf al heel wat gebouwd, verbouwd én gerestaureerd is. In de beginjaren dicht bij huis, want het enige beschikbare vervoer voor de aanvoer van bouwmateriaal en perso neel was de bakfiets. Maar toen er vlak na de oorlog een auto kwam, kon het werkgebied van Kops zich geleidelijk uitbreiden tot de wijde regio rond Heiloo met af en toe uitstapjes naar steden als Haarlem en Amsterdam. Het enthousiasme van IJs Kops voor het bouw-vak is ook gelegen in de grote afwisseling die het vv^rk kenmerkt, „Wé werken voor particulieren, voor architecten en andere instellingen. Nieuwbouw, zoals huizen en kantoren, maar bijvoorbeeld ook kleine en grote verbouwingen, renovaties en restaura ties om woningen weer aan te passen aan de moderne eisen. Verder doen we onderhoudswerk, kleine dingen als het repareren van een slotje, maar ook aan- passsen van woningen aan de eisen voor het politiekeurmerk." Natuurlijk is er in de jaren dat IJs Kops in de bouwwereld zit veel veranderd. Milieu, kwaliteit van woningen en gebouwen en veiligheid zijn tegenwoor dig veel meer en veel strakkker gere geld dan vroeger. „Er zijn veel nieuwe regelingen en voorschriften gekomen, maar daar groei je gewoon in mee. Constructies als dubbel glas en isolatie bestonden vroeger niet, maar zijn nu de gewoonste zaak van de wereld." Maar er zijn nog veel meer verschillen met vroeger. Kops noemt de papieren die nodig zijn om een aannemersbedrijf te kunnen runnen. „Vroeger had je ge noeg aan je vakdiploma's, nu moet je bedrijf voldoen aan een kwaliteitskeur merk. We zijn bijvoorbeeld al jaren aangesloten bij de NVOB en op dit moment zijn we bezig met het keur merk Erkende hoofdaannemer." HEILOO - Sint-Nicolaas en zijn zwar te Pieten zijn behoorlijk met de tijd meegegaan. Zij delen tegenwoordig niet alleen snoep uit, maar geven ook allerlei adviezen, met name aan de kleintjes, over het schoonhouden van het gebit, na het verorberen van al dat lekkers. En zo kon het gebeuren dat afgelopen maandag in de kleuterklassen van openbare basisschool De Springschans Sint en zijn poetspieten op bezoek kwa men voor een heuse tandenpoetsles. Normaliter geven de doktersassistentes van de afdeling Jeugdgezondheidszorg van de GGD Noord-Kennemerland de ze lessen, maar nu nam Sint himself daar eens uitgebreid de tijd voor. De kinderen hadden ook een aandeel in de les. Zij moesten zaken als manda rijntjes, snoepjes, tandenborsteltjes en dergelijke uit de mand van zwarte Piet pakken, om ze vervolgens op een rood of een groen kleedje te leggen. Zo maakten ze uit of iets wel of juist niet goed is voor de tandjes. Zwarte Piet liet aansluitend zien waarom zijn tanden zo wit en zo gaaf zijn. Hij gaf een aan schouwelijke poetsdemonstratie met een heel groot gebit en een enorme tandenborstel. De les werd besloten met het uitdelen van zakjes gevuld met tandenborstel en tandpasta, onder het zingen van een tandenpoetsliedje. Daarna poetsten de Goedheiligman en zijn trouwe helpers snel de plaat, want er moesten ook nog scholen in Alk maar en Heerhugowaard bezocht wor den. En die Sint heeft het deze dagen al zo druk... Tandenpoetsles op de Springschans. t l H voor Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, H. Schwagermann en C.W. Willeboordse): voor spoedgevallen 's avonds en in het weekend is de dienst doende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker, huisarts te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekend is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Daarbuiten voor spoedgevallen geopend, echter geslo ten wanneer apotheek Sibilo dienst heeft. Nacht- en weekenddienst 4 - 11 dec: Apotheek Sibilo. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 5337531. (Volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Diëtiste Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, tel. 5332287, tussen 17.00-19.00 uur; Ria Penders, Hoefcamplaan 13, Heiloo, tel. 5336673. Fysiotherapie Spreekuur volgens afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewisweg 34, tel. 5331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, tel. 5333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28. tel. 5333271; Maatschap voor fysiotherapie Waal, Kennemerstraatweg 452, tel. 5331266; PA. Slinger, De Loet 6, tel. 5333746; fysiotherapeute C.W. Meulenberg, De Krommert 16a, tel. 5340500; Fysio Hei loo, Slimpad 16a, tel. 5339355; Fysiothe rapie Stromend, Mariënstein 178a, tel. 5336446. Sportfysiotherapie Sportinstituut Het Vennewater, tel. 072-5330344. Chiropractie M. Roosenberg, Kennemerstraatweg 69, tel. 5339963, behandeling volgens afspraak. Homeopathie N. van Amstel, arts, consultatieve prak tijk voor homeopathie en acupunctuur, behandeling op afspraak, de Loet 6, 5335315 en Julianaweg 72 in Egmond a/d Hoef, tel. 5069838. F. van der Kroon, homeopathie en na tuurgeneeskunde. De Rietvink 16, tel. 5332605. I. van der Lubbe, klassiek homoeopaat, Stationsweg 41, tel. 5338985. Mondhygiëniste Simone Hackenitz-Hoogendoorn, tel. 533)165.,, Tandprothetische praktijk Jan Japsen, Heerenweg 72. tel. 5337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Be handeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Oefentherapie Mensendieck W. Zonjee-Tol en A.H. te Morsche, Westerweg 128a, tel. 5338114. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Oefentherapie Cesar Ingrid Hoefmans en Karen Besse, Stationsweg 15, tel. 5330592. Artsenlaboratoriuin Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Logopedie Tineke Hensen, De Sonneveld 124, tel. 5335352; Nita te Nuijl.Termijen 101, tel. 5335148; Jolanda de Wit, Vredenoord 30, tel. 5338073. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny van der Veer- Stoop, tel. 5320345. HEILOO/CASTRICUM - Hopman en Partners ERA Makelaardij is sinds kort versterkt met Leny Sommeijer, voorheen Match Makelaar in Heiloo. Haar werkterrein blijft gewoon Heiloo, want dit dorp kent ze door en door. De grote expertise van Hopman en Part ners en haar eigen ervaring moeten zorgen voor een deskundige en tevens persoonlijke begeleiding. Hierdoor kan zij de mensen in Heiloo optimaal van dienst zijn. Het kantoor van Hopman en Partners is behalve bij de NVM ook aangesloten bij ERA. ERA is een internationale organisatie van makelaars, die sinds 1994 ook in Nederland gevestigd is. Het team van Hopman en Partners is bereikbaar op tel. 0251-657700. Leny Sommeijer zelf kunt u ook thuis bellen, op 072-5320021. Leny Sommeijer. HEILOO - Op maandag 23 november werd door een tot nu toe onbekende man uit een woning aan de Heerenweg een geldbedrag uit een portemonnee gestolen. De man sprak de 78-jarige bewoner van de woning op straat aan, informeerde hoe het met hem en zijn echtgenote ging en liep met hem mee naar binnen. Op een zeker moment liet de bewoner de man bij zijn echtgenote achter omdat hij boodschappen ging doen. Tijdens het gesprek zei de man tegen haar dat hij een gaslucht meende te ruiken. Toen de vrouw naar de keu ken ging zag hij kans een geldbedrag uit een portemonnee te stelen. Ver volgens verliet hij de woning. De bestuurster van een personenauto reed op de Zeeweg komende vanaf Het Malevoort tegen een verkeerslichtin stallatie in de middenberm aan. Dit werd veroorzaakt omdat ze tijdens het rijden de ruiten van de auto aan het schoonmaken was. Auto's terecht Op 24 november werd op een parkeer plaats aan de Werkendelslaan een rode Opel Corsa met het kenteken JP-66- TN aangetroffen. De auto was op 25 oktober uit Vredenoord gestolen. Op 25 november werden op het station Heiloo omstreeks 16.00 uur drie perso nen aangehouden die ervan worden verdacht een overval te hebben ge pleegd in Castricum. Na hun aanhou ding werden zij overgedragen aan de politie van Kennemerland. Omstreeks 19.00 uur werd er gemeld dat er een auto op de Westerweg in brand stond. Toen de politie ter plaatse kwam, bleek er een beigekleurige VW Golf in brand te staan. De vlammen kwamen onder de motorkap vandaan en hadden reeds het compartiment be reikt. Enkele omstanders waren al bezig met emmertjes water het vuur te doven. Ondanks alle pogingen brandde het voertuig compleet uit. Wel werd voorkomen dat de brand oversloeg naar een belendend perceel. De brand is waarschijnlijk ontstaan omdat men een deken onder de motorkap had gelegd in verband met startproblemen. Öp de A9 raakte omstreeks 15.30 uur een 26-jarige bestuurster van een per sonenauto de macht over het stuur kwijt. Hierop raakte het voertuig in een slip en kwam tegen de vangrail tot stil stand. Hierdoor ontstond schade aan de auto en aan de vangrail. In een woning aan de Kennemerstraat weg werd ingebroken. Nadat men aan de achterzijde van de woning op het balkon was geklommen, werd een bal kondeur opengebroken. De gehele wo ning werd doorzocht. Gestolen zijn onder andere een televisie en een vi deorecorder. Op 26 november werd tijdens de sur veillance op de Westerweg een brom fiets voor een technische controle uit het verkeer genomen. De brommer bleek teveel decibellen te produceren. Proces-verbaal werd opgemaakt. Een 38-jarige inwoner van Heiloo is aangehouden omdat hij verdacht wordt van het illegaal verkopen van vuur werk. Bij de man werd in totaal voor 568 kilogram vuurwerk in beslag geno men. Hij betrok zijn vuurwerk bij een groothandel in vuurwerk in Best. Drie jaar geleden is hij met deze handel begonnen. Hij had een eigen klanten kring opgebouwd. Met het bedrijf uit Best werd afgesproken dat hij op basis van commissie het vuurwerk verkocht aan zijn klanten. Dus hoe meer hij ver kocht hoe meer hij eraan verdiende. De man is in verzekering gesteld. De poli tie stelt een onderzoek in. Straatklinker Op 27 november vond op de A9 een aanrijding plaats waarbij drie voertui gen waren betrokken. De aanrijding ontstond omdat een van de bestuurders remde. Dit werd te laat gezien door een achteropkomende bestuurder die op zijn voorganger botste. Deze schoot vervolgens door en botste tegen zijn voorganger. Er was alleen materiële schade. Op een parkeerterrein aan de Willi- brordusweg werd een witte Opel Ka- dett met het kenteken XF-37-FJ aange troffen. De auto was tussen 11 en 14 november vanaf Het Veld gestolen. Met een straatklinker werd een winkel ruit van een winkel in 't Loo vernield. Vermoedelijk werd getracht de ruit te breken om daarna goederen uit de eta lage weg te nemen. Maandagmorgen is een 51-jarige inwo ner van Koog aan de Zaan gewond geraakt toen hij plotseling vanuit een inrit de Kennemerstraatweg op liep. Daar kwam hij onzacht in aanraking met een passerende tractor met opleg ger. De man is met een hoofdwond naar het MCA overgebracht. Evenals broer Richard, die ruime werk ervaring heeft in de aannemerswereld in Amsterdam en omgeving, heeft hij een technische achtergrond. Net als hun vader was het ook voor hen duide lijk dat ze later in het aannemersbedrijf zouden gaan werken. „Het zit er gewoon in, op de kleuterschool wist ik het al," aldus Richard. Het werk dat ze momenteel doen, cal culaties maken en plannen en coördi neren van de werkzaamheden, blijft hetzelfde. „Alleen krijg je daar nu ook alle financiële verantwoordelijkheid bij," geeft Patrick aan. Wat de broers betreft gaan ze op dezelfde voet verder. „Samen met onze vakbekwame mede werkers en onderaannemers willen we altijd een degelijk, kwalitatief goed product neerzetten. Daarbij streven we steeds naar beter." Als wens voor de toekomst noemen ze nog wel een nieuw, groter pand met een ruimere werkplaats. IJs Kops ziet het allemaal met vertrou wen tegemoet. „Ik vind het heerlijk dat ik de kar niet meer hoef te trekken, het is nu tijd voor de jongens." HEILOO - Afgelopen zaterdag waren er bij Dojo 't Loo clubkampioenschap pen voor de jeugd. In alle leeftijdscate gorieën werd fanatiek gestreden om een beker. In totaal namen tachtig leden deel. De uitslagen: 5 en 6 jarigen 1. Alexander Lancee, 2.Tiemen de Bij, 3. Job de Hoek, 1Nick vd Heide, 2. Binny vd Velde, 3. Timo Lesterhuis; 7, 8 en 9 jarigen - 1. Nick Wolven, 2. Scott Kos ters, 3. Olaf Boekei, 1. Wout Wolven, 2. Rick Stammes, 3. Bart Kareis, 1. Ivan Sindhunata, 2. Marleen vd Steen, 3. Johannes Ravestein; tot en met 15 jari gen - 1. Tim Kunst, 2. ïan Weeteling, 3. Patrick Vogel, 1. Pim Schuit, 2. Maik Kareis, 3. Anita Petricevic, 1. Tim Zonneveld, 2. Rick Molenaar, 3. Step- han Wehnes. EGMOND - De interkerkelijke werk groep voor alleengaanden houdt op zondag 13 december een gezellig Chi nees-Indisch kerstbuffet voor alleen gaanden bij restaurant Ocean Palace te Egmond aan Zee. Het buffet wordt omlijst door veel kerstsamenzang en driemaal een solo-optreden van zanger Alex Didden. Na afloop is er voor iedereen een aandenken. De kosten voor dit buffet bedragen f 25,- per persoon. Iedereen vanaf on geveer 25 jaar die geen levenspartner heeft is welkom bij dit buffet wat aan vangt om 18.30 uur. Voor meer informatie en opgave kunt u bellen naar D. Klaver, 072-5121939 of M. Schutte, 072-5063047. HEILOO - De CDA-fractieleden hou den hun maandelijkse info-uur op don derdag 10 december van 19.30 tot 20.30 uur. U bent daar van harte welkom met uw vragen en opmerkingen. U kunt hen vinden in de kamer van wethouder Worm-de Moei (oude ingang). Voor inlichtingen en afspraken kunt u bellen met E. Schoutsen-Bolten, tel. 072-5334319. HEILOO - Maria's Kind, de speciale kerst-cd van de Miller Sisters, is weer te koop bij Center Disc aan het Slimpad en bij zuster Humilia in de pastorie aan de Kapellaan in Heiloo. De cd bevat sfeervolle en bekende kerstmelodieën, die in het Nederlands worden gezon gen. De Miller Sisters zijn de acht zusjes Molenaar. Zij komen oorspronkelijk allenaal uit Heiloo. De cd kost f 24,95, de muziekcassette f 14,95. Ze zijn ook bij elk van de sisters thuis te koop. Voor inlichtingen kunt u bellen met Marja Hoogland, 072-5334453 of Tine ke Stoop, 072-5740245. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. H. van het Maal- pad, 12 plus. Gereformeerde Kerk Heiloo Zondag 10.00 uur: ds. A. Boezewinkel. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds.T. Verhoef. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger pastor H. Helsloot, kinderwoorddienst. Moeder Godskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger M. Strack van Schijndel. Kapel PC Willibrord Zondag 10.00 uur in de grote kapel dienst van schrift en tafel, voorganger ds. M. Braamse. Woensdag 16.45 uur kleine kapel, voorganger pastor F. Kortekaas. OL Vrouw ter Nood Zaterdag viering Priesterzaterdag: 11.30 uur rozenkransgebed en biecht gelegenheid, 12.00 uur Heilige Mis, 14.00 uur stille aanbidding, 14.30 uur sluitingslof, info tel. 072-5053101. Zondag 10.30 uur hoogmis. Elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur: eucharistieviering kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Diensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dinsdag en donderdag 19.00 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every sunday at 5 p.m. (17.00 uur). Families welcome. Sunday school-creche facilities. Infor mation: tel. 5333396. Pinkstergemeente Heiloo Zondag 10.00 uur dienst. Zondags school 10.30-11.30 uur. Bijbelstudie: woensdag 20.00 uur. Kerkgebouw: Maas Geesteranusweg, Heiloo. Infor matie op tel. 5337282. Geest en Kracht Volle Evangelie Centrum Zondag dienst om 10.00 uur. Woensdag bijbelstudie om 20.00 uur. Om de week bijbelstudie voor vrouwen op woens dagmorgen. Inlichtingen: tel. 5332649. HEILOO - De gemeenteraadsfractie van de Partij van de Arbeid houdt spreekuur op donderdag 10 december van 19.30 tot 20.15 uur. U bent welkom in het gemeentehuis, oude ingang, in de kamer van de gemeentesecretaris, links in de hal. Wie wil komen, kan het beste vooraf even contact opnemen met een van de raadsleden: Aad van IJperen, tel. 072- 5339845, Roelof Bos, 072-5335747 of Gré Ris, 072-5332429.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 2