TT m De Egmonden 2 1 3 Verzoek hogere waarde geluidbelasting Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis Woonzorgloket in Heiloo Oud-papieracties in Heiloo Activiteiten Egmond PAGINA 6 UITKIJKPOST - 13 JANUARI Vervolg informatierubriek Hoorzittingen Commissie voor Bezwaarschriften januari 1999 Toelichting In het kader van het bestemmingsplan Stationsomgeving is reeds een akoestisch onderzoek uitgevoerd en een hogere waarde verzocht bij Gedeputeerde Staten van Noord- Holland. Deze hogere waarde (voor één woning) is op 17 oktober 1997 verleend. In de definitieve bouwaanvraag voor de bouw van een winkel met daarboven appartementen op de hoek Heerenweg/Stationsweg wordt echter uitgegaan van 4 woningen in plaats van 1 woning. Voor de 3 extra woningen moet een hogere waarde worden aange vraagd. Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend, dat zij voor nemens zijn een verzoek in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland voor de vaststelling van een hogere waarde inge volge de Wet geluidhinder vanwege de bouw van appartementen op de hoek Heerenweg/Stationsweg te Heiloo. - De toegestane geluidbelasting van 60 dB(A) (ten gevolge van railverkeerslawaai) op de uitwendige scheidingsconstructie van 3 woningen zal, vanwege de spoorlijn Alkmaar-Heiloo-Castricum, met 2 dB(A) worden overschreden. - De toegestane geluidbelasting van 50 dB(A) (ten gevolge van wegverkeer- slawaai) op de uitwendige scheidings constructie van 3 woningen zal, vanwege de Stationsweg en Heerenweg, met 9 dB(A). worden overschreden. Ter inzage Het ontwerpverzoek voor de vaststelling van een hogere waarde ligt met de bijbehorende stukken met ingang van 13 januari a.s. gedu rende twee weken ter inzage op het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1, bij de afdeling VROM, Milieu, kamer 110. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. 's Middags kunt u na telefoni sche afspraak terecht, nr. 072 - 535 67 31. Indienen van opmerkingen Gedurende de termijn dat de stukken van dit ontwerp-verzoek ter inzage liggen kan een ieder ten aanzien hiervan schriftelijke opmer kingen indienen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1^50 AA Heiloo. Openbare zitting Ook wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om op vrijdag 22 januari 1999 om 10.00 uur tijdens een openbare zitting in het gemeentehuis opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer K. Besseling van de afdeling VROM, Milieu, tel. 072 - 535 67 31. Verleende sloopvergunning Door het college van burgemeester en wet houders is de hieronder vermelde sloopver gunning verleend: Dompvloetlaan 2 t/m 20 en 1 t/m 43 - slopen asbestgolfplaten van de schuurdaken Ter inzage Deze sloopvergunning ligt met de bijbeho rende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nrs. 072 - 535 67 37 of 535 67 38). Indienen van bezwaar Zie voor de procedure voor het eventueel indienen van bezwaren de tekst bij het artikel "verleende bouwvergunningen/meldingen" op deze informatiepagina. RECYCLEREN van afval is goed HERGEBRUIKEN van afval is beter VERMINDEREN van afval is het beste ■tr.; De Commissie voor Bezwaarschriften houdt deze maand de volgende hoorzittingen voor de behandeling van de volgende bij burge meester en wethouders ingediende bezwaar schriften. Maandag 18 januari 20.00 uur a. Weigering bouwvergunning drie woningen nabij Westerweg 21 b. Weigering bouwvergunning twee woningen nabij Westerweg 21 20.45 uur Verlenen bouwvergunning oprichten woning Het Zevenhuizen 36 Woensdag 20 januari 20.00 uur Afwijzing aanvraag verstrekking rolstoel (WVG) 20.30 uur In mindering brengen belastingteruggave op bijstandsuitkering 21.00 uur Afwijzing inschrijving als urgent woningzoekende 21.30 uur Afwijzing inschrijving als urgent woningzoekende Maandag 25 januari 20.00 uur Weigering bouwvergunning uitbreiding sauna Westerweg 393 20.30 uur Weigering bouwvergunning woning Spanjaardslaan 21.00 uur Verlenen bouwvergunning vergroten bijkeuken Oosterzijweg 13 De hoorzittingen worden gehouden in kamer 025 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 aan de zijde van het par keerterrein). De hoorzittingen zijn in beginsel openbaar en de belanghebbenden worden in eikaars tegenwoordigheid gehoord. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zit ting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden en het horen afzonderlijk plaatsvinden. Ter inzage De stukken van de vorengenoemde zaken liggen, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting ter inza ge in het gemeentehuis. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. 's Middags kunt u na telefoni sche afspraak terecht. De stukken liggen ter inzage bij de de secretaris van de Commissie voor bezwaarschriften, de heer A.C. van der Jagt, afdeling Bestuurszaken, kamer 126 in het gemeentehuis. Met hem kunt u ook tele fonisch een afspraak maken, nr. 072 - 535 66 48. Buiten de openingstijden kunt u de stuk ken alleen op afspraak met de secretaris van de Commissie inzien. Meer informatie Voor meer informatie of over de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u ook terecht bij de secretaris van de Commissie. Eerstvolgende vergadering De eerstvolgende vergadering van de Commissie is in afwijking van het normale schema op woensdag 17 februari a.s. De gemeente Heiloo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is iedere maandag avond van 18.00 tot en met 20.00 uur geopend. voor het publiek: Burgerzaken Maatschappelijke voorzieningen Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Meer informatie heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met bureau Voorlichtingen, 072 535 66 41 Inwoners van Heiloo kunnen bij het Woonzorgloket terecht voor informa tie, advies en vragen over de Wet Voorzieningen Gehandicapten, Woon- en Zorgvoorzieningen zoals: *Wonen Bijvoorbeeld een traplift, douchezitje, aangepast toilet, verhuizing naar een seniorenwoning of indicatie voor een "koppelwoning". *Welzijn Bijvoorbeeld voor dagverzorging, alarmeringssysteem, warme maaltijd voorziening, vervoersvoorzieningen en invalideparkeerkaart. Zorg Bijvoorbeeld voor Thuiszorg (ver pleegkundige en/of huishoudelijke hulp), Zorgcentrum Overkerck of De Loet, Amberhof of verpleeghuis. Meer weten? Het Woonzorgloket is geopend van maandag- tot en met vrijdagochtend van 08.00 tot 12.30 uur. Het Woonzorgloket is telefonisch bereikbaar van 08.00 tot 16.30 uur onder nummer 072 - 535 67 03. Buiten deze tijden kunt u een boodschap inspreken op het antwoordapparaat. U wordt de volgende werkdag teruggebeld. Noodgevallen Heeft u direct thuiszorg nodig en is het Woonzorgloket telefonisch niet meer bereikbaar, dan kunt u dag en nacht bellen met nummer 072 - 567 00 50. ffïóy ifiB /mbloviv:. 3.toTi ioff? wois'öfifjd At>+iu Ij (^fli Ut- io oIbJoJ) .mobiK no srrmow I m Kaartverkoop Heilooër Operette Vereniging HEILOO - In tegenstelling tot wat er in het programmaboekje van de Beun vermeld staat, begint de kaartverkoop voor 'Eine Nacht in Venedig' van HOV op vrijdag 29 januari. De Heilooër Operettevereniging geeft dit jaar vier voorstellingen van deze operette. Op zaterdag 20 februari in De Clinghe in Castricum en op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 februari (matinee) in de Beun. De hoofdrollen van 'Eine Nacht in Venedig' van Johann Strauss jr. hebben een sterke bezetting, zo heeft de ope rettevereniging alvast beloofd. Meer hierover leest u in de Uitkijkpost van 27 januari. Pakketten voor Polen HEILOO - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor fami lie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgele verd. Inleveren van pakketten kan in Alkmaar geschieden bij Annette Velt huis, Rhijnvis Feithlaan 94, op woens dag 20 januari van 16.00 tot 19.30 uur (tel. 072-5331802). De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige karton nen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde en afzen der dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakket ten mogen ook brieven en tijdschriften bevatten, echter géén geld. Het maximale gewicht van een pakket is 25 kilogram, de kosten zijn f 7,50 per pakket plus f 2,50 per kilo. Bij inleveren van het pakket is men verplicht een legitimatiebewijs te tonen. Lezing NVVH HEILOO - Op 20 januari om 13.45 uur houdt de arts N. van Amstel in het Open Huis een lezing over homeopa thie en acupunctuur. Naast een uitleg over het ontstaan van de klassieke homeopathie wordt ook aandacht geschonken aan andere vormen van homeopathie. De ziekten die behan deld kunnen worden, worden bespro ken en wat je zelf zou kunnen doen. Ook hoort u iets over de manier waar op homeopathische middelen worden gemaakt en de verschillen met 'gewo ne' medicijnen. Bij de uitleg over de eeuwenoude acupunctuurtherapie ko men de verschillende vormen, de basis principes, de mogelijkheden en de risi co's aan de orde. Introducees en overige geïnteresseer den zijn welkom, de kosten voor hen zijn f 5,- per persoon. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur, ook op zaterdag. Dagelijks Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container bij sportpark Het Vennewater, ingang Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerke- laan/Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. DVW-zeevissen HEILOO - De afdeling zeevissen van de Heilooër hengelsportvereniging DVW gaat op 30 januari het nieuwe visseizoen openen met een wrakvis wedstrijd op de Noordzee met de ms Marsdiep. Er zijn onder voorbehoud nog enkele plaatsen vrij, dus wie mee wil vissen kan zich opgeven. De daar opvolgende wedstrijd is op 20 februari vanaf de Noordpier in Wijk aan Zee. Er is een nieuwe regel ingevoerd in de puntentelling. Iedereen die een DVW- recordzeevis vangt, kan hiermee maxi maal twee keer vijfhonderd punten extra verdienen. Degenden die de afge lopen jaren hebben meegevist op zee hebben het jaarverslag 1998 al ontvan gen met daarin de agenda voor 1999. Overige geïnteresseerdeb kunnen deze ook op de jaarvergadering in maart krijgen of opvragen bij E. Wijckelsma, 072-5337330, of R. Blok, 072-5336108. Winterexcursie IVN HEILOO - Op zondag 16 januari staat voor u bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg om 10.00 uur een natuurgids klaar om u te laten genieten van alles wat daar te zien is. De bedoeling is deze keer naar de over kant te gaan, waar het Engelse werk bezocht gaat worden, evenals de tuin die in Franse stijl is aangelegd. Deze keer dus onder meer aandacht voor de cultuurhistorie. De wandeling zal onge veer anderhalf uur duren. Elke zondag is in Bergen aan Zee, eer ste afslag links, in het dierenpark met kippen, ganzen, lama's en nog veel meer, vanaf 12.00 uur het informatie centrum van het IVN geopend. Hier kunt u bijvoorbeeld de spullen die u op het strand vond determineren of onder een microscoop bekijken. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen 072-5335282. TY Heiloo HEILOO - De district winter buiten competitie, die georganiseerd wordt door het district Noord-Holland-Noord van de KNLTB, wordt in een periode van zes maanden gespeeld. Zondag 10 januari was het de vierde keer dat de spelers in het strijdperk traden. Van TV Heiloo, dat met vijf teams is vertegenwoordigd, speelden drie teams, de overigen konden door ziekte geen doorgang vinden. Het dames 1 team, dat in de eerste klasse speelt, ver pletterde Vennewater 1 met 6-0. Onfortuinlijker was het herenteam tweede klasse dat met dezelfde cijfers tegen Barsingerhorn 2 onderuit ging (0-6).Tenslotte was het gemengde team 3, spelend in de vierde klasse, succesvol tegen Wijdewormer 2. Het werd 5-0. Zelfverdediging voor meisjes ALKMAAR - Op 26 januari start Gré Braaksma een cursus weerbaarheid en zelfverdediging voor meisjes van 8 tot en met 11 jaar. In deze cursus gaat het er om dat meisjes zich weerbaar maken en reageren op ongewenst gedrag. Ze leren situaties van lastig gevallen wor den te onderkennen en leren hoe ze moeten handelen, bijvoorbeeld niet in paniek te raken, duidelijk te zeggen wat hen niet bevalt en de ander daarbij recht aan te kijken, zich groot te maken en de stem overtuigend te laten klinken. Tegen daadwerkelijk geweld leren cur sisten trappen, klauwen, loskomen uit grepen, schreeuwen, bevrijden uit groepsaanvallen en vechtlust aankwe ken door worstelspelen. De lessen wor den gehouden van 16.00 tot 17.30 uur in De Ruimte aan de Verdoesstraat 2a te Alkmaar. Informatie en opgave bij Gré Braaksma, tel. 072-5124014. Cursus sporten en gezond eten HEILOO - Sportinstituut Het Vennewater en diëtist Ria Penders bie den een cursus aan om evenwicht te vinden tussen sporten en gezond eten. De cursus bestaat uit een voedings- en bewegingsprogramma van twee weken. Deelnemers sporten een a twee keer per week en krijgen elke week infor matie over de vele aspecten die rond voeding en gewicht spelen. De cursus start woensdagavond 27 januari in Sportinstituut Het Venne water aan Het Zevenhuizen 48 te Heiloo. Voor inlichtingen en opgave kun je terecht bij Sportinstituut Het Vennewater, 072-5330344 (Ingrid Vel) of diëtist Ria Penders, 072-5336673. Ledenvergadering TV 't Vennewater HEILOO - Tennisvereniging 't Vennewater houdt donderdag 14 janu ari de jaarlijkse algemene ledenverga dering. Deze vergadering begint om 20.00 uur. Op de agenda staat onder meer de verkiezing van een nieuwe secretaris en de verslagen van de ver schillende activiteitencommissies. De vergadering vindt plaats in het club huis op het tenniscomplex. Aansluitend vindt traditiegetrouw de nieuwjaarsre ceptie plaats. Film in het Trefpunt HEILOO - Plaatsgenoot en filmer Nico Mantel vertoont op donderdag 28 janu ari in het Trefpunt een film die gemaakt is in Finland. De film wordt omlijst met gesproken commentaar en muziek van de Finse componist Jean Sibelius. Het land der duizend meren heeft prachtige rotslandschappen. De houten kerken zijn beroemd. Verder zijn er beelden uit Lapland en wordt de zeld zame lichtval van de middennachtzon toegelicht. De zaal gaat open om 13.30 uur, de film begint een half uur later. De entree bedraagt f 3,50, inclusief koffie of thee. Zangavond gezamelijke kerken ALKMAAR - De lutherse kerk, de remonstrantse kerk, de doopsgezinde gemeente, de oud-katholieke parochie, de Samen-Op-Weg gemeente (Tref- puntkerk), de rooms-katholieke parochie van de H. Laurentius en Matthias (St. Jozef en Don Bosco) houden een geza menlijke zangavond op woensdag 20 januari. Plaats van handeling is de Don Boscokerk aan het Geert Groteplein in Alkmaar. De aanvang is om 20.00 uur. Deze avond staat in het kader van de week van gebed voor de eenheid van de christenen. Sans Atout HEILOO - De bridge-uitslagen van Sans Atout van afgelopen maandag: A- lijn: 1. De Lange-Schouten 60,4,2. fam. V. Diepen 60. B-lijn: 1. fam. Kuyt 60,9,2. Rootjes-Roozen 58,3. C-lijn: 1. De Ruyter De Wildt-Tromp 62,9.2. Nah.-V. Steeg 57,9. D-lijn: 1. Vriend-V. Ophem 60,8,2. V. Doornbos-V. Es 57,9. E-lijn: 1. fam. Kemper 66,1, 2. V. Toornburg-De Vries 64,5.F-lijn: 1. fam. Bakker 57,8,2. Visser-V. Gans 57,3. Heilooër Bridge Club HEILOO - De Heilooër Bridge Club speelde dinsdag 5 januari als volgt: A- lijn: Brinkhuis-Meuleman 62,50, Jacobs-Vriend 53,60. B-lijn: fam. Happe 68,80, Frugte-Heyne 59,60. Donderdag 7 januari was de uitslag: A- lijn: Haan-V. Loon 74,20, Berkman-V.d. Vlies 66,70, B-lijn: Bennink-V.d. Vlies 64,10, fam. Boukens 52,90, C-lijn: Muller-Mutsaerts 59,60, fam. Roozen 53,80, D-lijn: Nielen-Beentjes 55,60, Olgers-Werkhoven 62,90. Diakenwijding EGMOND - De bisschop van Haarlem, Jan Lambert Wirix-Speetjens, zal op zondag 28 februari, de tweede zondag van de veertigdagentijd, de dia kenwijding toedienen aan Mattijs Ploeger, pastoraal werker van de oud- katholieke parochie van de H. Agnes te Egmond aan Zee. De wijding vindt plaats tijdens de eucharistieviering om 10.00 uur in de kerk aan de Voorstraat 112. Na afloop van de dienst is iedereen welkom in het verenigingsgebouw (Julianastraat 5) om de diaken geluk te wensen. Informatiebijeenkomsten over drugsgebruik ALKMAAR - De Brijder, centrum voor verslavingsproblematiek, houdt op 19 en 26 januaritwee informatieve bijeenkomsten voor ouders en verzor gers van jongeren die (problematisch) soft drugs of xtc gebruiken. Tijdens de infocurus komen aan de orde informatie over hasj/weed, xtc en andere drugs, het experimenteren met middelen, verslaving, motieven om drugs te gebruiken en mogelijkheden van ouders om drugsgebruik in de opvoeding te hanteren en info over hulpverleningsmogelijkheden. De infocursus vindt plaats van 19.30 tot 22.00 uur op de Kees Boekestraat 20 in Alkmaar, tel. 072-5272803. Deelname is gratis. De informatiemap kost f 5,-. Inschrijving geldt voor beide avonden. Opgeven kan voor 16 januari op tel. 072-5155414 bij Louis van Bueren. Mobiel consultatiebureau Thuiszorg EGMOND - Begin januari start Regionale Thuiszorg met een mobiel consultatiebureau in Egmond aan Zee en Egmond-Binnen. Tot voor kort was het consultatiebureau hier gevestigd in een wijkgebouw. Uit financiële overwegingen heeft Thuiszorg besloten om deze wijkge- bouwen af te stoten, maar vindt het belangrijk om dicht bij de klanten te blijven. Het verlenen van deskundige zorg aan kinderen van 0 tot 4 jaar en hun ouders wil de organisatie zo veel mogelijk op loopafstand van de klant aanbieden, wat mogelijk is met het mobiele consultatiebureau. Nieuwe programmering Radio 80 EGMOND - Vanaf zaterdag 16 januari zal de programmering van Radio 80 in een nieuw jasje gestoken worden, met meer actueel nieuws, informatie en gezellige programma's. Speerpunten zijn bijvoorbeeld het nieuwe live och tendprogramma BESt Wakker met nieuws, informatie, weer en verkeer en muziek en het middenprogramma MiddagBreak. Formule 80. is een nieuw live program ma met actuele thema's, weer en ver keer en muziek. Op vrijdag begint voortaan het weekend met de BesTop20, de populairste en meest gedraaide hits van de regio van 17.00 tot 19.00 uur. Het uitcafé is in het ver volg open van maandag tot en met vrij dag van 19.00 tot 20.00 uur, behalve op donderdag. Dan worden gemeentelijke zaken onder de loep genomen in De Kijk op Zwartendijk. Radio 80 is te horen op 107,0 FM in de ether en op de kabel op 96,5. Gemeentehuis Tot 26 maart expositie van schilderijen van Henk van Dijlf te zien van maan dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (donderdag tot 18.00 uur) en op afspraak. Nieuw nummer Geestgronden uit EGMOND - Het nieuwe nummer van Geestgronden, Egmonds historisch tijdschrift, is uit. Het tijdschrift is een uitgave van de Stichting Historisch Egmond (SHE) en wordt drie a vier maal per jaar verspreid. Geestgronden heeft tot doel het vastleggen en ver spreiden van informatie en kennis over het Egmondse verleden van prehistorie tot heden. Jaargang 5, nummer 3 en 4 van Geestgronden is een dubbel nummer met een gevarieerd aanbod van artike len. Kees Blaauboer opent Geest gronden met een artikel over het vis sersmonument in Egmond aan Zee. Naar aanleiding van de tachtigjarige herdenking van het einde van de Eerste Wereldoorlog diepte hij nadere gege vens op rond de op het monument ver melde slachtoffers. Anita van Breugel, monumentendeskundige bij de ge meente Egmond, belicht aan de hand van buitenlandse, Nederlandse en spe cifiek Egmondse voorbeelden, of en in hoeverre gebouwen van macht getui gen. Bollenteelt Jan Hopman vervolgt zijn artikel over de bollenteelt op de Egmondse Geestgronden. Ditmaal schrijft hij onder andere over de ontginning van het duinterrein tussen 1900 en 1950. Jos Hof zet de serie over de familie Rijscamp voort. Deze aflevering gaat over Hector Dircksz. Rijscamp, gebo ren in 1625 in Amsterdam en in 1769 in Egmond aan den Hoef overleden. Piet Groen uit Egmond aan Zee heeft zich verdiept in de historie van zijn eigen pand, dat in 1743 als vissershuisje werd gebouwd. Het artikel 'Bij de familie Valkering op bezoek' verschaft een aar dig tijdsbeeld van familieleven net na de eeuwwisseling en Arjen Zwart ver volgt zijn fotoserie over het zeedorpen landschap benoorden Egmond aan Zee. Het zijn de laatste foto's van de serie 'Om de noord' in Geestgronden. Donateurs van SHE krijgen Geestgronden automatisch toegezon den. Nadere informatie is verkrijgbaar bij Hannie de Vries, tel. 072-5061817. 1 O 1 O - O - ui

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6