Limmen waakt over voorzieningen in profielschets voor nieuwe gemeente Limmer bedrijven kiezen ondernemer van het jaar Commissie geeft krediet voor aanloop naar fusie L X Activiteiten Limmen POLITIE PAGINA 12 UITKIJKPOST - 20 JANUARI Inleveren kopij voor: tond t Jlimmeh jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N, Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.08 u.) Helloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Uylenspieghels nieuws Prima opkomst bloedafname-avond Geslaagd Meervogels presteren goed Winterconcert Excelsior Expositie bibliotheek P#L I T I E 'Senic/itett ^genioren ^info Computerles 55-plus Koffieconcert De Vredeburgers Klaverjassen in De Cameren Kader biljarttoernooi \Jy SV Vredeburg Halve marathon van Castricum w LIMMEN - Afgelopen zaterdagoch tend werden negen Limmer onderne mers door de Uylenspieghels geridderd met een elfstekenkruisje met bijpassen de oorkonde, als dank voor elf jaar (of meer) belangeloze steun en bijdrage aan de carnavalsvereniging. 's Avonds werd in de Burgerij de jubi leumavond gehouden om het 33-jarig bestaan van de Uylenspieghels te vie ren. Onder grote belangstelling werd de avond geopend door Prins Tyl IX (Gerard Broedersz), waarna onder lei ding van de Spoetniks het evenement muzikaal van start ging. Gastoptredens werden verzorgd door Harry Slinger, X-Marks the Spot, dat zowel met zang als dans opzien baarde en de diva van de feestneuzen Imca Marina. Er werd dan ook tot in de late uurtjes gedanst en gefeest. De opening van de tentoonstelling 'Van historie tot heden' van de carna valsvereniging en de alternatieve raadsvergadering die gepland waren op donderdag 21 januari, zijn verplaatst naar donderdag 4 februari. De opening van de tentoonstelling vindt plaats om 20.00 uur in de bibliotheek van Lim men. De alternatieve raadsvergadering is om 20.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. Gemeentehuis Limmen Tot en met 2 februari expositie van foto's van inzenders voor de fotowed strijd van de Culturele Raad en natuur foto's van Jan Castricum, te zien tijdens kantooruren behalve vrijdagmiddag. De Lelie Toneelvereniging Rossenbacker speelt op zaterdag 23 januari de komedie California Suite in het cultureel cen trum aan de Rembrandtsingel 3 in Akersloot vanaf 20.15 uur, entree f 10,- Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - De afdeling bloedinzame- ling van het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusiedienst van het Nederlandse Rode Kruis is verheugd over de prima opkomst op de bloedaf- name-avond van 11 januari. Tijdens deze avond hebben 244 mensen zich gemeld. Na de keuring konden 228 donors vrijwillig bloed afstaan (onder wie 15 nieuwe donors). Doordat er meer brancards aanwezig waren ver liep de avond zeer spoedig. Ook werden op deze avond donorer kenningen uitgedeeld. Mensen die voor de vijfde, tiende of twintigste keer hun bloed afstonden kregen respectievelijk een bronzen, verzilverde of vergulde jasspeld. Het Rode Kruis houdt in augustus opnieuw een bloedafname- avond. LIMMEN - In de extra commissiever gadering die afgelopen maandag plaatsvond, hebben de fracties hun mening gegeven over een globaal pro fiel van een toekomstige nieuwe gemeente, dat werd opgesteld door het college van burgemeester en wethou ders. Het ging hier om de eerste fase in het fusieproces van de gemeenten Limmen, Akersloot en Castricum (eventueel aangevuld met Uitgeest). Deze fase loopt vanaf het formele fusiebesluit (dat in juni genomen zal worden) tot de wettelijke fusie. De stuurgroep CAL, waarin wethouders van de drie CAL-gemeenten vertegen woordigd zijn, heeft afgesproken dat elk college een eigen eerste aanzet levert voor een profiel van de nieuwe gemeente, dat als basismateriaal zal dienen. Het Limmer CAL-profiel is opgesteld vanuit de wensen en belangen van het dorp Limmen. Uitgangspunt is volgens Limmen dat de nieuwe gemeente een groene buffer is tussen Alkmaar en IJmuiden (tussen Kaas- en Staalstad). J. Nuijens van de VVD pleitte ervoor de omschrijving te verbreden en om ook bedrijvigheid erin te verwerken. Nieuwe woningbouw in Limmen moet plaatsvinden op inbreilocaties op de strandwal. Om de eigen identiteit van het dorp te behouden zou detailhandel geconcentreerd moeten blijven rond de Vuurbaak en de Kerkweg. A. van Noord (CDA) verbaasde zich over de zinsnede dat woningbouw in Limmen tevens moet dienen om te voorzien in de behoefte van Castricum en Aker sloot. 'Eerst heeft Limmen in fusiebe sprekingen Heiloo de rug toegekeerd omdat we geen bebouwing wilden, nu komt datgene wat we niet dus terug vanuit het zuiden,' aldus Van Noord. Limmen maakt zich verder sterk voor een verbinding tussen de Rijksweg en de A9, ter hoogte van de Lagelaan. De Rijksweg moet worden gezien als secundaire weg. Museale hoek Limmen wil kleinschalige bedrijventer reinen ontwikkelen die vooral bedoeld zijn als vestigingsplaas voor aan de kern gebonden, maar milieuhinderlijke bedrijven. Boven-lokale bedrijvigheid zou een plek moeten krijgen in de Boekelermeer. Volgens Limmen moeten al bestaande recratieve en toeristische voorzienin gen verbeterd worden in kwaliteit en beter op elkaar worden afgestemd. Dag- en verblijfsrecreatie rond Uit- geester- en Alkmaardermeer moet worden versterkt en Limmen is voor stander van verdere ontwikkeling van landelijk gebied voor recreatie, zoals bijvoorbeeld uitbreiding van mogelijk heden voor 'kamperen bij de boer'. CDA en VVD ijverden ervoor om ook de realisatie van een museale hoek in het profiel op te nemen, maar burge meester E. Huisman raadde de Limmer gemeenteraad aan er voor te zorgen dat die er gewoon komt. Volgens het profiel moeten er voor het bestuur wijkraden komen in de vorm van een adviesorgaan. Per wijk (dorp) moet een wethouder als eerste bestuur lijk aanspreekpunt worden aangewe zen. Dat zo'n wethouder dan wel uit Limmen moet komen, zoals werd geop perd door de commissie, is volgens Huisman niet van belang. Op advies van CDA'er A. van Noord wordt in het profiel duidelijker aange geven dat de sociale activiteiten in het dorp en de gebouwen die daarvoor gebruikt worden, moeten blijven bestaan. Discussie ontstond er over de vraag of de nieuwe gemeente zich in regionale samenwerking moet aansluiten bij Noord-Kennemerland of de IJmond. PvdA, CDA en VVD gaven aan 'naar het noorden te willen blijven kijken' met een keuze voor Noord-Kenne merland. De Limmer gemeenschap be raadt zich nog over deze vraag. Volgens LG'er Schijf kan in geval van samen voeging met zowel Castricum als Uitgeest de druk richting IJmond be hoorlijk groot worden. De Hortus Bulborum, die deel uit moet gaan maken van de nieuw te vormen museale hoek. De gemeenteraad kan hiertoe nog besluiten voordat de fusie met Akersloot en Castricum een feit is. LIMMEN - Oud-plaatsgenote Kim Bakker is aan de Vrije Universiteit van Amsterdam geslaagd voor het docto raal examen geneeskunde. LIMMEN - Garage- en autoschadeher- stelbedrijf Van der Steen en Kleverlaan mag zich 'Ondernemer van het jaar 1998' noemen. Tijdens een drukbezoch te en gezellige nieuwjaarsreceptie van de Bedrijven Groep Limmen en de Limmer Ondernemers Vereniging werd deze uitverkiezing bekend gemaakt. Alle ondernemers konden hun stem uitbrengen in twee categorieën, een manszaken en overige ondernemingen. De prijs in deze laatste categorie viel Van der Steen en Kleverlaan te beurt vanwege de nieuwbouw van hun pand op de hoek Rijksweg-Visweg. Volgens de ondernemers getuigt deze stap van het bedrijf van enorme lef, vertrouwen in de toekomst en vertrouwen in de nieuwe opzet van het bedrijf, dat hier mee alle activiteiten (garage en schade- herstel) onder een dak brengt. In de categorie eenmanszaken viel de keus op Olga Grootendorst. Zij zette de schoenen-speciaalzaak van haar moeder voort aan de Vuurbaak. Zij werd een ondernemer met visie en doorzettingsvermogen genoemd. De aanmoediginsprijs voor jonge, star tende ondernemers ging naar Nuko elektrotechniek en brand- en inbraak beveiliging. Volgens het juryrapport hebben de eigenaars van dit bedrijf, Erno Koppes en John Nuijens, veel lef en inzet getoond. Door hun vakman schap hebben zij de basis gelegd voor een gezond bedrijf. De prijzen werden uitgereikt door Siem Admiraal en bestonden uit een gegraveerd herinneringsbord, een bos bloemen en uiteraard de eeuwige roem. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van handbalvereniging Meervogels speelden gelijk tegen DSVD met 15-15. De Meervogels hebben zich gerevan cheerd voor de tegenvallende prestatie van vorige week tegen VZV en zijn met een welkom punt uit Deurningen te ruggekomen. De hele wedstrijd waren de teams aan elkaar gewaagd, met in de beginfase een licht voordeel voor DSVD. Petra Jonker zette door viermaal achtereen te scoren de Meervogels op voorsprong van 4-3. Een strafworp in de 28ste minuut bracht weer voordeel voor de gastvrouwen, maar in de allerlaatste seconden werd de stand toch weer gelijk. Wendy Buter was na rust sterk aanwe zig en scoorde meteen een doelpunt: 8- 7. In een fase waarin Meervogels werd overrompeld scoorde DSVD vier maal en Meervogels kwam op een achters tand van 11-8. Pas aan het eind lukte het Meervogels weer op gelijke hoogte te komen: 13-13. In de resterende minu ten wist Meervogels met slechts vier speelsters op het veld bij te blijven: 14- 14. In de laatste minuten was er toch weer achterstand voor Meervogels met 14-15, maar in de laatste seconden was het Wendy Schram die 15-15 scoorde. Winst voor heren De heren senioren 1 wonnen van Snelkwiek met 28-24. De heren van Meervogels moesten veel goedmaken na twee recente nederlagen. Snelkwiek, stevig genesteld in de subtop van de tweede divisie, bleek een tegenstander met twee uitblinkers die vooral uit de tweede lijn konden scoren. Tot halver wege de eerste helft had Snelkwiek overwicht: 6-8. Een hattrick van Jacco Kerssens en een tweede doelpunt bracht in de 20ste minuut de gelijkma ker: 9-9. Cees Brandjes en William Kerssens wisselden van plaats en scoor den elk twee maal ruststand was 14-11. Direct na de rust wonnen twee man van Meervogels wegens tijdstraffen op de bank.Toch kon Meervogels nog scoren: 15-11. De marge van vier, soms vijf doelpunten werd tot de 20ste minuut gehandhaafd. Een alles of niets offen sief van Snelkwiek had succes en resul teerde in een 23-22 stand, waarna Meervogels de laatste vijf minuten vooral het hoofd koel hield en met 28- 24 won. Spectaculaire wedstrijd De junioren BI van Meervogels won nen van Volewijckers met 18-15. De meest spectaculaire wedstrijd van het weekend was deze strijd tegen de kop loper in de jeugddivisie. Volewijckers liet meteen zien dat zij terecht boven aan staan. Maar later naderden Meer vogels tot één doelpunt 6-7. Een gemis te strafworp had Meervogels op gelijke hoogte kunnen brengen. Volewijckers benutte wel de strafwor- pen en met de rust was het 6-9. Direct na rust was het initiatief bij Meervogels en keepster Anouk Putter stopte in deze belangrijke fase een strafworp. Met een hattrick van Annemiek Verduin kwam er een gelijk stand van 9-9 op het bord. Ondanks zes strafwor- pen, waarvan er drie werden gestopt, was bij het eindsignaal Meervogels de winnaar. De winnende ondernemersvan links af E. KoppesJ. NuijensTiny en Cor KleverlaanOlga Grootendorst en partner. LIMMEN - Op zaterdag 23 januari houdt muziekvereniging Excelsior een winterconcert in Dansschool Two Step. De aanvang is 20.00 uur, de entree is gratis en de zaal gaat om 19.30 uur open. U kunt deze avond luisteren en genie ten van het opleidingsorkest onder lei ding van Ester Hoek. Zij zullen weer enkele nieuwe muziekstukken spelen die zij de afgelopen tijd hebben inge studeerd. Ook de slagwerkgroep met als instructeur Harold Versteeg laat weer van zich horen, evenals de harmo nie met dirigent Cock van de Molen. Zij spelen onder andere Marajesh Bazar en Star wars. AKERSLOOT - In januari en februari is er in de bibliotheek van Akersloot een expositie van olieverfportretten en figuren, vervaardigd door Ineke Mein- tjes-Ooteman, lid van teken- en schil- dergroep HUIB. Ineke Meintjes begon met deze tech niek, toen drie jaar geleden in deze groep een nieuwe begeleider kwam. Deze was gespecialiseerd in olieverf technieken. De begeleider vertrok na korte tijd, maar Ineke was enthousiast geworden en ging op eigen kracht ver der. Met raad en daad bijgestaan door meer ervaren leden van HUIB ont stond er een serie vrouwenfiguren- en portretten. 112 'Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 15 januari is in een wo ning aan de Zomerschoon ingebroken. Een raam aan de achterzijde van de woning werd geforceerd. De gehele woning werd doorzocht. Een televisie, computer en wat kleingeld werden gestolen. Op 16 januari is uit een showroom aan de Rijksweg een personenauto gesto len. De dader is vermoedelijk binnen gekomen door een raam van de werk plaats te vernielen. Hierna stal hij een spiksplinternieuwe auto waarmee hij door een grote etalageruit reed. Korte tijd later werd de auto in Purmerend gesignaleerd. De man, een 29-jarige in woner van Beverwijk, kon worden aan gehouden. Hij is overgebracht naar het politiebureau in Alkmaar en ingesloten voor verhoor. Op 17 januari werd geprobeerd in te breken in een woning aan De Wieken. Het slot van de achterdeur werd gefor ceerd. De daders zijn waarschijnlijk ge schrokken van een hond, waardoor zij van verdere pogingen hebben afgezien. Bewoners van een woning aan de Oosterzijweg ontdekten bij thuiskomst omstreeks 22.45 uur dat er in de woning was ingebroken. Een keuken raam was geforceerd, nadat eerst ge probeerd was de achterdeur open te krijgen. De gehele woning bleek door zocht. Er worden alleen wat kleingeld en enkele ringen vermist. Omstreeks 21.15 uur ontstond brand in een personenauto in een schuur van een woning aan de Rijksweg. De schuur en een aantal andere voertuigen liepen schade op. n LIMMEN - De Rabobank West- Kennemerland te Limmen organiseert samen met de SWOL een personal computer-cursus voor 55-plussers. Het programma bestaat uit drie bijeenkom sten van elk twee uur op de drie vaste middagen binnen één week. U krijgt een uiteenzetting over wat er gebeurt nadat u de computer heeft ingescha keld, over hardware (de computer) en software (de programma's). De kosten bedragen f 12,50 per per soon of f 20,- per echtpaar. Deze bij dragen komen te goede aan de oude- renorganisaties. Voor inlichtingen en opgave kunt u bellen met N. Seignette, 072-5051324 of met A. van Bleisem, 072-5051295. De bijeenkomsten starten in februari. LIMMEN - Op zondag 24 januari geeft gemengd koor De Vredeburgers onder leiding van Gerard Leegwater een kof fieconcert. Solist is de counter tenor 1 Jan Brink. Het concert wordt gegeven in Vrede- burg om 11.30 uur. De bovenzaal is open vanaf 11.00 uur. De toegang is gratis. LIMMEN - Op vrijdag 29 januari is er in zorgcentrum De Cameren een kop- pel-klaverjasdrive. Deze drive staat in het teken van de vier generaties die zul len deelnemen. Tevens is er een loterij. De opbrengst is bestemd voor ontspan ningsactiviteiten voor ouderen. De zaal gaat open om 18.45 uur, de drive begint om 19.30 uur. De entree bedraagt f 5,- inclusief koffie of thee. AKERSLOOT - R Jongert uit Mon- nickendam is er afgelopen zondag in geslaagd het derde Oliebollen Kader toernooi in biljartcentrum De Vriend schap in Akersloot op zijn naam te brengen. Dit toernooi, dat in twee pou les werd verspeeld, was zeer spannend. In de poule kwamen P. Kraaivanger uit Medemblik en J. Ripke uit Heemskerk beiden op acht punten, maar door een beter carambolenpercentage ging P. Kraaivanger door naar de finale. In poule B stonden P. Jonger en J. Bijvoet op acht punten en in deze poule ging P. Jongert door met het hoogste carambolepercentage. In de finale keek P. Jongert lange tijd tegen een grote achterstand op. P Kraaivanger scoorde in drie beurten 130 caramboles en leek deze finalepartij te gaan winnen, maar Jongert wist met subliem spel de partij toch naar zich toe te trekken en finish te met een mooie serie van 96 caram boles. LIMMEN - Afgelopen maandag ging de commissie algemeen bestuur, finan ciën en grondgebied akkoord met een voorstel om f 44.000,- beschikbaar te stellen. Dit geld is nodig voor een extern advies en voorbereiding die nodig zijn om in juni een definitief besluit te kunnen nemen over een ge meentelijke fusie. Daarmee gaan de ontwikkelingen verder in de richting van een samenvoeging van Limmen met Castricum en Akersloot, eventueel aangevuld met Uitgeest. Ruim een jaar geleden sprak de Lim mer raad haar voorkeur uit voor een fusie van de gemeente met Akersloot en Castricum (CAL-variant). Ook de gemeenteraden van Akersloot en Cas tricum uitten dezelfde wens. In de CAL-stuurgroep, waarin van alle drie de gemeenten wethouders zitting heb ben, is daarna verder gesproken over mogelijke aansluiting van de gemeen ten Heiloo en Uitgeest. Heiloo koos ervoor om zelfstandig te blijven, terwijl de gemeenteraad van Uitgeest daar over een definitief besluit zal nemen in april. Dat laatste leidde tijdens de commissie vergadering tot enige onzekerheid bij de Limmer fracties. Zal het Uitgeest lukken om na dit besluit zo snel aan te haken dat er inderdaad in juni een gezamenlijk fusiebesluit ligt, vroeg J. Mooij (PvdA) zich af. Gisteren heeft Uitgeest burgemeester E. Huisman geïnformeerd of ze daartoe in staat is, maar bij het ter perse gaan van deze krant was daarover nog niets bekend. LG'er R. Schijf vroeg zich af hoe het zit met de positie van Akersloot in het proces. Vorige week dinsdag boog een raadscommissie zich daar over een kre- dietvoorstel voor de voorbereidingen van het fusieproces. Een meerderheid van VLA en CDA adviseerde om te wachten met die beslissing tot het standpunt van Uitgeest duidelijk is, ter wijl PvdA en VVD aangaven al in fe bruari te willen beginnen met vervolg onderzoek. Wel was de Akersloter commissie unaniem van mening dat een fusie van alleen Akersloot en Uit geest geen voldoende basis is voor de toekomst en opteerde zij duidelijk voor een fusie van de CAL-gemeenten, eventueel aangevuld met Uitgeest. Huisman zei ook hierover binnenkort een antwoord te verwachten. Lijken in de kast Geen unanieme overeenstemming was er over het bureau dat het externe ad vies moet gaan uitwerken. A. van Noord van het CDA was het niet eens met de keuze van de stuurgroep voor het Groningse BDO Camps Obers, dat eerder een onderzoeksrapport uit bracht op grond waarvan de CAL- gemeenteraden kozen voor een fusie. In het externe advies, dat vóór juni af moet zijn, moet een toekomstig profiel van de nieuwe gemeente staan, van de bestuurlijke- en ambtelijke organisatie die daarbij horen en een overzicht van de huidige en toekomstige financiële positie van fusiepartijen van de nieuwe gemeente. Van Noord gaf voorkeur aan voor Moret, Ernst Young omdat hun of ferte volgens hem een zakelijker in druk maakt en dit bureau uitgebreider ingaat op de financiën. De CDA'er benadrukte het belang van een goede financiële paragraaf om 'lijken in de kast', onverwachte financiële proble men, te voorkomen. Burgemeester Huisman legde uit dat het externe advies juist is bedoeld om verrassingen te voorkomen en de fusiepartners op dit vlak open met elkaar te laten com municeren. Huisman gaf het feit dat BDO eerder onderzoek deed in Lim men en het vertrouwen in en overtui gingskracht van de BDO-onderzoekers als doorslaggevende punten voor de keuze van BDO. De totale kosten voor het advies bedra gen ruim f 170.000,-. Daarvan wordt f 40.000,- betaald door de Provincie Noord-Holland en het resterende bedrag komt voor rekening van de drie CAL gemeenten, die elk 44.000 gulden moeten bijdragen. Alle fracties gaven aan veel belang'te hechten aan het betrekken van de bur gers bij de besluitvorming, maar hoe dat moet gebeuren is nog onduidelijk. PvdA en CDA vinden dat burgers tij dens het proces steeds geraadpleegd moeten worden. 072- 112 5122222 "Noord-Holl ■Noord-Holland Noord AKERSLOOT AKERSLOOT - Op 15 januari werd omstreeks 08.00 uur een 17-jarige bromfietser op het fietspad van de Geesterweg aangereden. De bromfiet ser reed op de Geesterweg na de roton de in de richting van de Boekei, toen hij door een personenauto werd aangere den. Hierdoor verloor hij de macht over het stuur en reed de sloot in. Hij raakte gewond aan zijn knie. De brom mer liep schade op. De auto ging er na de aanrijding vandoor. Het gaat ver moedelijk om een donkergroene perso nenauto, mogelijk een Opel Vectra. Eventuele getuigen wordt verzocht contact op te nemen met de politie. In een woning aan het Kloosterlaantje werd ingebroken. Toegang werd ver schaft door het forceren van een keu kenraam. Een geldbedrag werd gesto len. Op 16 januari werd aan de Julianaweg in een winkel ingebroken. Men kwam binnen door het forceren van een keu kenraam. Vanuit het woongedeelte ach ter de winkel werd een geldbedrag gestolen. Op 17 januari werd in een woning aan de Julianaweg ingebroken. Een boven raam werd geforceerd, nadat eerst ge probeerd werd de achterdeur open te breken. De gehele woning werd vervol gens doorzocht. Er wordt niets vermist. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde SV Vredeburg ronde dertien van de interne competitie. E. Stolp zette een overweldigende aanval in op de koningsstelling van H. Ebels, die zich echter secuur verdedigde en na wat minder sterke zetten van Stolp zelfs de aanval overnam op de andere vleugel. In het late eindspel bleek deze aanval doorslaggevend, zodat Stolp zijn eerste verliespartij moest noteren. De spanning in de top keert enigszins terug doordat J. Admiraal won van M. Limmen. K. Aafjes zorgde voor een verrassing door te winnen van de ster ke G. Hafkamp, die zijn tegenstander even onderschatte en er verder niet meer aan te pas kwam. Dirk Aafjes merkte tegen R. Rommel het belang van een goede openingskennis. Binnen een uur kon Aafjes zijn stukken oprui men en een nul noteren. Afgelopen donderdag verloor Vrede burg met 3-5 de belangrijke bondswed strijd tegen de Groene Zes uit Bovenkarspel. H. Ebels en B. Stolp wonnen, J. Admiraal en J. Limmen speelden remise en E. Stolp, G. Haf kamp, M. Limmen en R. Rommel ver loren hun partij. Om degredatie te voorkomen moet de volgende partij tegen Attaqueer uit Nibbixwoud wor den gewonnen. Uitslagen Groep A: H. Ebels-E. Stolp 1-0, M. Limmen-J. Admiraal 0-1, K. Aafjes-G. Hafkamp 1-0, R. Rommel-D. Aafjes 1- 0, V. Deen-H. Levering 1-0, T. Al-J. de Graaf 1-0, M. Wester-P. Vd. Heijdt 0-1, N. Pepping-E. V. Duin 0-1, H. Brak-G. de Graaf 1-0. Groep B: Koen Kramer-Barry Blekemolen 1-0, Eric Mooij-Robert Termes 0-1, Nick van Leen-Maarten Kos 0-1, Samer Sofan-Mark Beentjes 0- 1, Jeroen Duin-Wouter van Leen 1-0, Bas van Kins-Mary Hoogeboom 0-1, Maurice Tijm-Pandora van Rees 0-1, Martijn Mooij-Bas Schijf 1-0, Inge Mooij-Jan Valkering 0-1, Evelien Beentjes-Karin Kos 0-1, Helen Termes- Raymond Weijers 0-1. CASTRICUM - Op zondag 24 januari houdt Atletiek Vereniging Castricum de jaarlijkse Rabo Halve Marathon van Castricum. Deze loop werd voor het eerst in 1972 gehouden. De halve mara thon (21,1 km) is zowel wedstrijd- als prestatieloop. Daarnaast zijn er ook prestatielopen over 4, 7,5 en 11,3 km. Voor alle afstanden zijn parcoursen door het Noord-Hollands duinreser vaat uitgezet. Omdat momenteel graafwerkzaamhe den in het duin worden uitgevoerd, kan aanpassing van het parcours noodzake lijk zijn. Het is mogelijk dat afstanden in geringe mate afwijken. Start en finish van alle afstanden is aan de Zeeweg in Castricum. bij atletieksportpark De Duinloper, voor de halve marathon en de 11,3 km om 10.30 uur vertrek, vijf minuten later gevolgd door de lopers van de 7,5 of de 4 km. Vanaf 9.15 uur kan op De Duinloper - waar kleed- en (beperkte) douchegelegenheid is - wor den ingeschreven. Op alle afstanden zijn geldprijzen te winnen. Bij de wedstrijdloop op de hal ve marathon is het prijzenpakket uitge breider en zijn er ook prijzen voor vete ranen. Bij verbetering van het par- coursrecord is zowel voor dames als heren een extra prijs van f 100,- te ver dienen. Het record staat bij de heren op naam van John Duinmeijer met een tijd van 1.10.00 uur en bij de dames van Katinka Wiltenburg met 1.24.46 uur. De 7 en 11,3 km tellen mee voor de Heckett Cup. Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met R. Geutskens, tel. 0251-650575.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 12