Heiloo viert internationaal ouderenjaar Dagactiviteitencentrum biedt volwaardige werkplek Caesar treedt op in de Buk Organisaties slaan handen ineen Activiteiten Heil Dierenbescherming Activiteiten Egmond PAGINA 6 UITKIJKPOST - 20 JANUARI Flashing wint slijtageslag Annet Haar Zaak wordt Intercoiffure salon Voorspeelavonden en popconcert Muziekschool Plusactiviteiten Bonhoeffer Brood van het boerenland Vernieuwde sauna Zuiderduin Heiloo turnt goed Agenda Sporthal 0kx, Het Vennewater Het Zevenhuizen 48 1852 JC Heiloo tel 5333152 Zwembad Het Baafje r—\ a i a i a /s Vestigingsleider Piet Mulder in het winkeltje van het DAC. (foto Starfield) HEILOO - Van houten hobbelpaarden tot kaarsen in alle denkbare maten, tin ten en vormen en van prachtig gebon den schrijfboekjes tot vrolijk gekleurde kokosmatten: de winkel van het Dag activiteitencentrum (DAC) van de GGZ Noord-Holland Noord (PC Willibrord) aan de Kennemerstraatweg 231 verkoopt het allemaal. In een kleurrijke opstelling staan de artikelen bijeen. Wie een keuze heeft gemaakt, wordt vervolgens vriendelijk en vak kundig geholpen bij de kassa door één van de medewerkers. De winkel van het DAC bestaat nu twee jaar. Het is één van de onderdelen van het DAC die mensen met een psy chiatrische achtergrond een zogenaam de leer-werkplek bieden, met als doel om mogelijkerwijs de stap naar de 'gewone maatschappij' makkelijker te kunnen maken. „De deelnemers krij gen hier training," vertelt Piet Mulder, vestigingsleider van het DAC. „Zo, le ren we ze om een klant goed te woord te staan, hoe ze moeten afrekenen en met de kassa om moeten gaan." Vogelhuisjes en houten tulpen Wie een leuk cadeautje zoekt vindt in de winkel, die geopend is van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 16.00 uur, zeker wat van zijn gading. Maar ook voor praktische of decoratieve spullen voor binnen- of buitenshuis kan iedereen bij de winkel terecht. Er staat bijvoorbeeld kleurig houten kinder speelgoed, vogelhuisjes, decoratieve houten tulpen voor in huis, poppen- kleertjes, beeldjes, bloemstukjes en zelfs enkele meubelstukken. Een aantal artikelen is gemaakt door cliënten van PC Willibrord, onder meer van de hout bewerkingsafdeling. Andere spullen worden geleverd vanuit diverse instan ties voor psychische gezondheidszorg elders in Nederland of worden gepro duceerd door particulieren. In de winkel is ook een speciale twee dehands-hoek met kleding, boeken en huisraad zoals vazen en glaswerk, vaak geschonken door mensen die de spul len over hebben. „Daar wordt veel gebruik van gemaakt door mensen uit onze eigen doelgroep," constateert Piet Mulder. „Mensen die te maken hebben of hebben gehad met de geestelijke gezondheidszorg en bijvoorbeeld zelf standig wonen. Ze hebben helaas vaak HEILOO - Flashing Heiloo moest za terdag aantreden tegen WVGV uit Weesp. Van tevoren hadden de basket ballers al de nodige problemen. Coach Huub Hartman was niet aanwezig en assistent-coach Ronald Wernsen nam de honneurs waar. Ook had Flashing te kampen met blessures. De centers Arno Jünger en Martijn Admiraal kon den om die reden niet meedoen en er waren geen vervangers beschikbaar. Het werd een spannende en aantrekke lijke wedstrijd tussen twee ploegen die makkelijk scoorden en verdedigend regelmatig een steekje lieten vallen. De gasten uit Weesp namen vanaf het begin het initiatief en leidden de gehe le eerste helft. Ze konden nooit echt uitlopen en de voorsprong werd nooit groter dan acht punten verschil. Na de rust pakte Flashing de zaken beter aan. Ze namen het initiatief en vochten zich terug in de wedstrijd. Met name David Wesselius (37 punten) en Ralph van Boeghem (25 punten) namen hierbij het voortouw. Flashing stond halverwege de tweede helft met maximaal 11 punten voor toen bij Martijn Barth bij het pakken van een rebound zijn schouder uit de kom schoot. Dit kwam het spel van Flashing niet ten goede en Flashing kwam ook steeds meer in foutenlast. De laatste drie minuten werden een zinderende finale. WVGV kroop steeds dichterbij en Flashing kon de druk steeds slechter aan. De laatste twee minuten stonden de Heilooër basket ballers met nog maar vier man in het veld. Het bleek net voldoende. Vier seconden voor het einde miste de lange center van WVGV een vrije worp die de partijen op gelijke hoogte had kun nen brengen en zo werd de eindstand van 94-93 bereikt. weinig geld te besteden en vinden hier dan toch iets leuks om hun huis een beetje gezellig in te richten." De inrichting van de winkel en het eta leren van de artikelen wordt door de deelnemers zelf verzorgd, evenals het bepalen van de prijzen, dat laatste in overleg met de begeleiders van het DAC. „Het gaat erom dat mensen met een psychiatrische achtergrond hier in een enigszins beschermde omgeving dingen kunnen leren. In deze winkel is er over het algemeen niet de drukte die in andere winkels vaak heerst. Ge middeld lopen hier per dag zo'n vijftien klanten binnen. Er is dus meer tijd en rust om die goed te kunnen helpen." Probleem waar de winkel momenteel mee kampt, is ruimtegebrek. Een deel van de winkelwaar staat zelfs opgesla gen in een oud paviljoen van Willi brord. „Gelukkig komt daar binnen kort verandering in," vertelt Piet Mul der. „Per maart kunnen we waarschijn lijk ook gebruik maken van het huis naast hetD&G. Drê.fi&ra ruimte, is heel erg welkom." Computers en keukenapparatuur Behalve de winkel zijn er in het Dag activiteitencentrum ook een fietsenma kerij (waar fietsen worden gerepareerd en tweedehands fietsen worden ver kocht), een drukkerij (waar behalve drukwerk ook kopieer- en boekbind- werkzaamheden worden verzorgd), een creatieve ruimte (waar mensen met een psychiatrische achtergrond cursussen en activiteiten op creatief gebied kun nen volgen), een computerruimte, een ontspanningsruimte en een keuken. Bijna elk onderdeel is gebaseerd op leren. Zelfs de dagelijks wisselende lunch wordt verzorgd door bezoekers van het DAC, die daarmee tegelijker tijd leren om met moderne keukenap paratuur om te gaan. Daarnaast is het sociale aspect van groot belang, zo geven vaste bezoekers Gijs en Chris aan. „Het is hier gezellig, we zitten hier soms met wel z'n twintigen bij elkaar. Veel leuker dan alleen thuis zitten in je eentje." Om alles binnen het centrum in goede banen te leiden bestaat er een deelne mersraad, die bestaat uit deelnemers van de DAC-activeiten. Ze vormen in feite een tussenschakel tussen de deel nemers en de begeleiders en vestigings leider. „Ideeën van deelnemers geven wij door aan de leiding en we vertalen ze in allerlei nieuwe activiteiten," legt voorzitter Piet uit. „In het DAC zijn de wensen van de deelnemers het belang rijkst. Zij geven aan waar ze behoefte aan hebben, bijvoorbeeld bepaalde cur sussen of activiteiten. De begeleiders bekijken dan of die mogelijkheden geboden kunnen worden." Piet Mulder geeft een voorbeeld. „Er is nu een grote behoefte aan computercursussen. We hebben een paar oude computers staan, maar daar kunnen we bijvoor beeld niet het Internet mee op. We pro beren nu sponsors te vinden zodat we nieuwe apparatuur aan kunnen schaf fen." Tweekleuren drukpers Het DAC maakt dan wel geregeld gebruik van spullen, diensten en finan ciële middelen van buiten, op zijn beurt levert het DAC ook diensten waar de 'gewone maatschappij' gebruik van kan maken. De winkel, de fietsenmakerij en de drukkerij zijn goede voorbeelden. De drukkerij heeft vele opdrachtgevers vanuit die 'gewone maatschappij'. Drukkers Eef Sermont en Rob Zink- weg drukken met hun tweekleuren drukpers onder meer het briefpapier, nota's en stickers voor PC Willibrord, maar ook voor diverse verenigingen wordt druk- en kopieerwerk verzorgd. „We bouwen alleen wel een wat ruime re marge in wat betreft levertijd," aldus Piet Mulder. „Het werken hier moet in principe stressvrij zijn. Je moet hier niks. Er wordt rekening mee gehouden dat deelnemers een terugslag kunnen hebben." In totaal staan er zestig deelnemers op de loonlijst van het DAC. „Het is een kleine vergoeding, maar ik heb er eigenlijk nooit iemand over horen kla gen," geeft Mulder aan. „Andere din gen zijn belangrijker." Tot nu toe zijn er nog weinig medewerkers die de over stap naar de 'maatschappij' hebben gemaakt, hoewel een aantal regelmati ge bezoekers van het DAC wel bezig is met het oprichten van een eigen be drijfje binnen het DAC of stage lopen bij reguliere bedrijven. „Een overstap naar de 'maatschappij' zal ook lang niet voor iedereen mogelijk zijn," weet Piet Mulder. „Voor velen is dit het toppunt van wat ze kunnen bereiken. Maar de deelnemers zijn vaak maar wat trots, hoor. En dat is misschien wel het belangrijkste van het DAC: mensen zijn hier bezig met een volwaardige taak, en daardoor zie je hun zelfvertrouwen en eigenwaarde groeien." HEILOO - Onlangs is Annet Haar Zaak uit 't Loo toegetreden tot de groep van Intercoiffure kapperszaken. De feestelijke installatie vond plaats in Kasteel Oud Wassenaar. Intercoiffure is een van oorsprong Franse organisatie, met vestigingen over de hele wereld. Het Intercoiffure- label moet gezien worden als een kwa liteitsmerk. De intercoifurre-kapper is op de hoogte van de laatste haartrends en staat garant voor een mooi kapsel of een persoonlijk advies. Annet Haar Zaak M/V wil zich met dit lidmaatschap nog beter op de markt profileren. Het lidmaatschap maakt het mogelijk om cursussen te volgen en een goede haarmodeshow te presenteren. De naam Intercoiffure gaat deel uitma ken van de totale naam van de zaak. In het vervolg zal de zaak Annet Haar Zaak M/V, Intercoiffure heten. HEILOO - 1999 Is door de Verenigde Naties uitgeroepen tot internationaal jaar van de ouderen. De bedoeling er van is te laten zien dat ouderen, onge acht hun ras of leeftijd, ook op de voor grond kunnen treden en in het middel punt kunnen staan. Dit gegeven was in Heiloo aanleiding tot de oprichting van twee commissies waarin diverse maat schappelijke organisaties vertegen woordigd zijn. Het lokaal comité oude renjaar en de stuurgroep ouderenjaar stelden samen een gevarieerd activitei tenprogramma op voor dit speciale ouderenjaar. 'Naar een samenleving voor alle leeftij den' luidt het motto dat het ouderen jaar internationaal heeft meegekregen. De leden van het lokaal comité (met vertegenwoordigers van Stichting Ou derenwerk, bibliotheek, Woon- en Zorgcentrum Heiloo, Nivon en Hori zon College) en de stuurgroep (met vertegenwoordiging vanuit Stichting Ouderenwerk, ouderenbonden ANBO en KBO en met een aantal ouderen die op persoonlijke titel deelnemen) kun nen zich hier prima in vinden. De diver se activiteiten in hun ouderenjaar-pro gramma, waar ook mensen jonger dan 55 jaar aan mee kunnen doen, zeggen in dat opzicht eigenlijk al genoeg. En volgens Rietje Terol van de Stichting Ouderenwerk zijn ouderen in feite zeker geen aparte groep. „Het vel wordt dan misschien wel wat rimpelig, maar verder verandert er niet zoveel. Ouderen maken gewoon deel uit van de maatschappij." Toch kunnen senioren de extra aan dacht gedurende een speciaal ouderen jaar best gebruiken, vinden de commis sieleden. Er valt nog veel te doen aan het vergroten van het bewustzijn bij senioren zelf met betrekking tot het verouderen, zo geven ze aan. Ouderen kunnen door meer activiteiten ook gestimuleerd worden om actief mee te doen. Bovendien is er de hoop dat de soms negatieve houding ten opzichte van ouderen verandert. „De neiging tot discrimineren van ouderen is gewoon aanwezig," stelt Rietje Terol vast. „De ouderen hier hebben het materialis tisch gezien wel heel goed, maar daar tegenover staat een flinke verschraling van de zorg ten opzichte van de mede mens." Er is ronduit pittig gebrainstormd en af en toe stevig gediscussieerd bij het opstellen van het programmaboekje, vertellen de commissieleden. Een aan tal uitgangspunten van de Verenigde Naties diende als leidraad, namelijk recht op onafhankelijkheid, deelname aan de maatschappij, zorg, ontplooiing en waardigheid. Uiteindelijk kwamen de groepen uit op de thema's veilig heid, gezondheid en ontplooiing, the ma's die actueel blijken onder senio ren. Achterliggende gedachtes bij de sa- I menstelling van de activiteiten waren dat ouderen zelf konden meedenken HEILOO - De Muziek- en Dansschool Heiloo houdt deze week twee voor speelavonden. De eerste is op donder dag 21 januari.Tromboneleerlingen van Henk Ummels en keyboardleerlingen van Marja Kraakman brengen hun ingestudeerde muziekstukken ten ge hore. Maandag 25 januari laten de klarinet leerlingen van Celeste Zewald en dwarsfluitleerlingen van Anke Buringa hun muzikale prestaties in uiteenlopen de stijlen horen. Beide avonden vangen aan om 19.30 uur en zijn zeker ook geschikt voor jonge leerlingen om een idee te krijgen over een bepaald instru ment. Op donderdag 28 januari wordt het eerste concert in een reeks van zes pop concerten gehouden door BACHHH popcollectief Noord-Holland. Dit is een initiatief van zes muziekscholen en creativiteitscentra in de regio. Begin nende en gevorderde pop- en jazz bands van deze instituten worden in de gelegenheid gesteld ervaring op te doen op bekende poppodia in de regio. Daarnaast organiseert BACHHH workshops en clinics door bekende popmuzikanten. De Stedelijke Muziek- en Dansschool Beverwijk is de eerste gastschool. Zij ontvangt op donderdag 28 januari tien bands uit de hele regio in Club Cecils (voorheen 't Vervolg), Hoflanderweg 104 in Beverwijk. Aanvang is 20.00 uur en de toegang is f5,-. over het programma (reden om een aantal senioren deel te laten nemen in de stuurgroep) en dat er voort zou wor den geborduurd op activiteiten die al plaatsvinden. „Door die aan te vullen of te verbeteren ben je effectiever bezig dan als je alles nieuw op moet starten, aldus Irene Zijlstra, coördinator van de commissies. Jaarprogramma In het jaarprogramma, dat naast de normale cursussen en activiteiten voor senioren plaatsvindt, is veel ruimte voor educatie. „De senioren van nu zijn van een generatie van mensen die vaak hun hele leven hard hebben gewerkt en eigenlijk geen tijd of mogelijkheid heb ben gehad om eens een cursus naar hun eigen interesse te volgen," aldus Riet van den Burg van de afdeling educatie van het Horizon College, dat al diverse cursussen voor senioren in Heiloo ver zorgt. Veiligheid staat centraal in de cursus sen Wijzer wonen (over het voorkomen van ongelukken in huis en inbraakpre ventie), Voorkom vallen en Grenzen stellen (over omgaan met agressie op straat). De bibliotheek en het Horizon college zijn onlangs al gestart met cur sus Omgaan met nieuwe media over onder meer Internet en cd-rom. Op 9 oktober kan alle kennis worden getest op de Nieuwe mediadag, waar een pre sentatie wordt gegeven van de nieuwste media en toepassingen. De bibliotheek brengt een flink brokje leesbevordering in het programma in, ook omdat bekend is dat nog lang niet alle ouderen het plezier kennen van lezen. Van 22 maart tot 19 april is er in de bibliotheek een tentoonstelling van oude, nostalgische kinderboeken, waar van een deel ook wordt uitgeleend. Op 5 juli geeft streekromanschrijfster Greetje van de Berg een lezing, die misschien zoveel fans van streekro mans bijeenbrengt dat er een leesclub kan worden opgericht. In zorgcentrum Overkerck wordt op 26 augustus onder het motto 'Op het nachtkastje' gepraat over boeken waar deelnemers vroeger en nu van genie ten. Ook in Heiloo wilden de organiserende commissies een internationaal tintje geven aan de viering van het jaar voor de ouderen. Gekozen is om in te sprin gen op de bestaande contacten in het Poolse Swietochlowice. „Ouderen daar hebben het een stuk minder rijk dan wij. We willen onszelf daar bewust van maken iets van onze rijkdom met hen delen," zo verwoordt Rietje Terol de overwegingen. Op 5 november wordt een Poolse maal tijd geserveerd met begeleiding van CASTRICUM - Bij het Bonhoeffercol- lege gaan de zogenaamde Plusactivi teiten weer van start. Op woensdag 27 januari start de cursus Zelfverdediging voor vrouwen, die bestaat uit tien les sen van een kleine twee uur. Deze cur sus is bestemd voor meisjes en vrouwen tussen 18 en 55 jaar en wordt gegeven in de avonduren. Zaterdag 30 januari begint er om 9.30 uur een Basiscursus tekenen, voor iedereen die wil gaan tekenen. De cur sus omvat tien lessen van 2,5 uur. Op maandag 2 februari start de cursus Vij vers. In vier lessen van anderhalf uur leren de deelnemers van alles over aan leg en onderhoud van diverse soorten vijvers. Deze lessen worden 's avonds gegeven. Op zaterdag 6 maart tenslotte begint om 9.30 uur de cursus Ontspannings massage voor vrouwen. In acht lessen van 2,5 uur geven en krijgen de cursis ten een massage. Voor meer informatie over het cursusaanbod en voor inschrij ving kunnen belangstellenden bellen met 0251-659119. HEILOO - Echte Bakker Jan Hemmer houdt van ambachtelijke traditie. Daar om reist hij dit jaar regelmatig terug in de tijd om zijn oude broodrecepten weer eens op te zoeken. Maar tijdens het laatste jaar van de eeuw presenteert hij ook nieuwe broodtoppers waaron der het bunderbrood, een gezond don ker meergranenbrood. Een bunder is een oude oppervlakte- maat die boeren vroeger gebruikten. Tienduizend vierkante meter oftewel een hectare komt overeen met een bunder, waarop de tarwe en de rogge wuifden in de wind. Bunderbrood is een ambachtelijk brood gebakken met granen recht van het boerenland. Bak ker Hemmer bakt zijn nieuwe brood van een uitgekiende melange van vol koren, tarwemeel, roggevlokken, lijn zaad, haver, gerst en boekweit, rijk aan vitaminen en mineralen. HEILOO - Zaterdag 23 januari treeft de band Caesar op in Buk Buk. Caesar is zeker bekend bij mensen die naar festivals als Lowland of Pinkpop gaan. Caesar wist met de goed verkopende cd No Rest For The Lonely als vierde te eindigen in de eindejaarslijst van de Oor. Als support-act speelt de band Zilch uit Alkmaar en omgeving. In het diepste geheim wordt door Zilch al tijden gewerkt aan de meest ideale song. Sinds de komst van een nieuwe zanger spelen zij harder, sneller, ruiger, maar vooral echte liedjes met een eigen sound. De entree voor deze avond is f 15,- en de zaal gaat om 21.00 uur open. Donderdag 21 januari is het Buk-café open en worden de films Blind Kind uit 1965 en Gummo vertoond. Die laatste gaat over een lijmsnuivend, met een buks op katten jagend kind uit het Amerikaanse dorpje Nexia. De filmma ker Harmony Korine brengt op ontroe rende, humoristische en schokkende wijze het leven van 'white trash' in beeld. De toegang is gratis en het café gaat om 20.00 uur open. Poolse muziek in het Trefpunt en van 27 september tot 12 november is daar een fototentoonstelling over de leef omstandigheden in de Poolse plaats. De opbrengst van de maaltijd en van een bingo op 11 november worden besteed aan het verbeteren van leefomstandig heden in verzorgingshuis De gouden herfst en voor een afdeling fysiothera pie in het ziekenhuis in de Poolse zus terstad. Oud en jong ontmoeten elkaar bij acti viteiten als de Opa- en omadag op 22 februari in de bibliotheek, het bezoek van enkele groepen leerlingen van basisscholen aan Overkerck, waar ze een uitvoering geven van sprookjes, en de wandelpuzzeltocht door Heiloo van het Nivon op 3 oktober. Hoogtepunt van het ouderenjaar is ongetwijfeld 1 oktober, de officiële dag van de ouderen. De hele dag door bruist het Trefpunt van de activiteiten, met lezingen, dans, zang, toneel en veel, heel veel informatie op de ouderen- beurs. Het complete programmaboekje is af te halen bij het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Het boekje kan ook worden toegestuurd, daarvoor kunt u bellen met tel. 072-5331297. EGMOND - Hotel Zuiderduin heeft onlangs de sauna-accommodatie in een nieuw jasje gestoken. Er is gekozen voor een stijl die doet denken aan de Griekse en Romeinse oudheid. Deze stijl is in de gehele accommodatie door gevoerd. In het zwembad en de ruime relaxruim te zorgen pilaren en schilderingen voor een sfeervolle uitstraling. Naast drie sauna's vindt u in deze accommodatie tevens een Turks bad, Japanse baden, een dompelbad en een voetenbad. Om deze renovatie nog meer glans te geven, geeft Zuiderduin tot en met 28 februari korting op een saunabezoek. Daarvoor kunt u de coupon in de advertentie van Zuiderduin elders in deze krant volledig invullen en inleve ren bij de sauna van het hotel. Voor meer informatie kunt u bellen met Hotel Zuiderduin, tel. 072-5065000. HEILOO/TUITJENHORN - Op zaterdag 16 januari vond in Tuitjenhorn de tweede competitiewedstrijd voor Noord-Holland regionale wedstrijds port turnen plaats. Juniorturnster Leontine Warmer uit Heiloo leverde een uitstekende prestatie door als derde in een groot veld van 38 turnsters te eindigen met '32.05 puhten. Lotte" Baan moest met een 21ste plaats in de klasse' jeugdtdrnsïeris f n 2T:2S? genoe gen nemen. De Beun Zaterdag 23 januari cabaretvoorstel ling 'Een wondermiddel' door Marcel Verreck, aanvang 20.15 uur, entree f 22,50/(f 20,-. Klein Varnebroek Zondag 24 januari Literair Jazz Café met schrijfster Conny Braam en het Opus 4 kwartet, in het restaurant aan de Omloop 22, aanvang 11.00 uur, toe gang f 12,50. Trefpunt In januari en februari expositie van schilderijen in olie, aquarel en inkt van Gerard van Velzen, dagelijks tussen 9.00 en 17.00 uur. Dierenartsen Schaap en De Jong In de praktijk aan de Commandeurs laan 1 in Heiloo expositie van schilde rijen van Marianne Eugster, te zien van maandag tot en met vrijdag van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, op zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Casa Design Expositie van schilderijen van Rina Snel bij Casa Design in 't Loo. 't Oosthonk Maandag 20.00 uur darten. Woensdag 10.00 uur naailes, kosten leden f 6,50 en niet-leden f 7,50; 19.45 uur competitie avond bridgeclub Oosterpark. Activi teiten aan de Oostkanter 14 in Heiloo. Bibliotheek Heiloo In januari presentatie van materialen in de vitrine van zorgcentrum De Loet over kabouters en in de bibliotheekaf deling van Overkerck over winter. Galerie Dijk 1 Tot en met 6 februari expositie van schilderijen van Tineke Tukker en pa pierwerk van Marija Ilic. Galerie aan de Dijk 1 in Alkmaar geopend van don derdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur, zondag 7 februari van 14.00 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak op tel. 072-5124022. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 21 februari tekeningen uit eigen collectie in het Stedelijk Museum aan de Doelenstraat 5 in Alkmaar, open van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Regionaal Archief Tot en met maart tentoonstelling van bijbels uit de bibliotheekcollectie aan de Hertog Aalbrechtweg 5 in Alkmaar, open van dinsdag tot en met vrijdag tij dens kantooruren. Galerie 1719 Tot en met 6 februari schilderijen te zien van Ton van Kesteren aan het Verdronkenoord 29, van donderdag tot en met zaterdag tussen 13.00 en 17.00 uur en donderdag tevens van 19.00 tot 21.00 uur. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Vermist Cyperse gec. kater met witte kin en wond aan de schouder, 11 jr, Torenlaan, Heiloo. Slanke zwarte ongec. kater met witte haren tussen de achterpoten, 10 maan den, De Sonneveld, Heiloo. Rode gec. kater met witte bef, buik en wat wit aan de pootjes, 5 jr, De Kar- remel, Heiloo. Rode gec. kater met witte bef, buik en voetjes, zwarte vlooienband, tat.nr. XX 1459,7 jr, Molenweg, Heiloo. Cyperse poes, 8 maanden, met rode vlekken, wit befje, witte borst en sokjes en wit onder de buik, Hildebrandhof, Heiloo. Inl. 072-5616106. Gevonden Rode ongec. kater met witte bef en voetjes, Hoeverweg, Egmond aan den Hoef. Zwarte gec. kater, witte bef, wit onder buik en aan de linkerkant van de neus, Buurtweg, Akersloot. Schildpad-lapjespoes, witte pootjes, witte neus en befje, witte staartpunt, terrein PC Willibord, Heiloo. Inl. 072-5616106. Deformatie Caesar. Gemeentehuis Tot 26 maart expositie van schilderijen van Henk van Dijl, te zien van maan dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (donderdag tot 18.00 uur) en op afspraak. Telefoonnummers van ée partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic),(072) 5330344 Sportcafè en Bitjartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 53366S1 Wo. -20 jan. Do. -21 jan. Vrij. -22 jan. Za. -23 jan. Zo. -24 jan. Ma. -25 jan. Di. -26 jan. Wo. -27 jan. Do. -28 jan. Za. -30 jan. Zo. -31 jan. Ma. -01 febr. Di. -02 febr. Wo. -03 febr. Do.- 04 febr. Vrij.- 05 febr. Za.- 06 febr. Zo.- 07 febr. Ma.- 08 febr. Di.- 09 febr. Wo.-10 febr. Do.-11 febr. Vrij.-12 febr. Za. -13 febr. Zo.- 14 febr Ma.- 15 febr. Di.- 16 febr. 13.30-16.30 17.00-18.30 19.00 - 22.30 14.00-15.30 19.00 - 22.30 08.30- 12.15 17.00-18.30 19.00 - 23.15 12.30-16.30 17.00 -18.30 19.00 - 20.00 10.00-14.30 13.30-15.00 17.00 - 23.00 08.30 - 15.00 19.00 - 23.00 13.30-16.30 17.00-18.30 00 -22.30. 14.00-15.30 19.00 - 22.30 08.30 - 12.15 17.00-18.30 19.00 - 23/15 11.30-12.30 13.00-18.00 19.00 - 22.00 geen verhuur 13.30-15.00 17.00 -23.00 08.30 - 15.00 18.30 -23.00 13.30-16.30 17.00-18.30 19.00 - 22.30 14.00-15.30 19.00 - 22.30 08.30 - 12.15 17.00-18.30 19.00 - 23.15 11.30-16.30 17.00 - 20.00 20.30 - 21.30 10.00-15.00 13.30-15.00 17.00 - 23.00 08.30- 15.00 19.00 - 23.00 14.00-17.00 18.00-19.00 19.00-22.30 14.00-15.30 19.00-22.30 08.30 - 12.15 17.00-18.30 19.00 - 23.15 15.30-16.30 17.00- 20.00 10.00-13.00 14.00-17.00 13.30-15.00 17.00 -23.00 08.30 - 15.00 19.00- 23.00 u. Zaalvoetbal u. Basketbal] u. Zaalvoetbal u. Sportinstuif u. Zaalvoetbal u. Schoolgym u. Basketball u. Zaalvoetbal u. Zaalvoetbal u. Basketball u. Zaalvoetbal u. Handbal u Schoolgym u. Volleybal u. Schoolgym u. Volleybal u. Zaalvoetbal u. Basketball u.,Zaalvoetbal u. Sportinstuif u. Zaalvoetbal u. Schoolgym u. Basketball u. Zaalvoetbal u. Zaalvoetbal u. Volleybal u. Basketball u. Schoolgym u. Volleybal u. Schoolgym u. Volleybal u. Zaalvoetbal u. Basketball u. Zaalvoetbal u. Sportinstuif u. Zaalvoetbal u. Schoolgym u. Basketball u. Zaalvoetbal u. Zaalvoetbal u. Basketball u. Zaalvoetbal u. Handbal u. Schoolgym u. Volleybal u. Schoolgym u. Volleybal u. Jeugd instuif u. Basketball u. Zaalvoetbal u. Sportinstuif u. Zaalvoetbal u. Schoolgym u. Basketball u. Zaalvoetbal u. Zaalvoetbal u. Basketball u. Sportinstituut u. Basketball u. Schoolgym u. Volleybal u. Schoolgym u. Volleybal Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Iedere donderdag kunt u van 18.00 tot 19.00 u. nog huren voor een uurtje zaalvoetbal. Zaterdag 20 maart a.s. vindt in de sporthal een concert van René Froger plaats. Kaartverkoop via het sportcafè De zondagen 7 maart en 11 april 1999 zijn gereserveerd voor het organiseren van een vlooienmarkt. De Omloop 11 <V kv 1852 RJ Heiloo tel 5333909 *0p 2 november 1998 heeft de gemeenteraad de tarieven voor 1999 vastgesteld. In de voor verkoop (hierover wordt u in februari/maart 1999 via deze krant geïnformeerd) bedragen de prijzen voor een abonnement: Gezinsabonnement 210,00 Bijkaart bij gezinsabonnement 10,00 Persoonlijk abonnement: 2 t/m 15 jaar 75.00 16 jaar en ouder 105,00 De bezoekcijfers van de laatste 4 jaar: Toten met6 sept. 1998 1998 1997 1996 1995 42.716 62,092 39,910 #66.97Q Vanaf zaterdag 1 mei 1999 bent u weer weikom in zwem bad Het Baafje. *ln het seizoen 1999 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6