Handbal-sterren gezocht ^3" brieven Ontwerp-Besluit Wet milieubeheer. Woonzorgloket in Heiloo Dierenbescherming PAGINA 6 UITKIJKPOST - 10 MAART Vervolg informatierubriek Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekenddat zij voornemens zijn om op de hieronder vermelde aanvraag om een ver gunning ingevolge artikel 8.1 van de Wet milieubeheer (W.m.) positief te beschikken onder oplegging van een aantal voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. - C.J. BergerNijenburgerweg 7, 1812 LT ALKMAARvoor het oprichten en in werking hebben van een rundvee- en schapenhouderijgelegen op het perceel verlengde Boekelermeerweg (sectie D 176/174) te Heiloo. Ter inzage De aanvraaghet ontwerp-besluit en andere op de zaak betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in het gemeentehuis van Heiloo bij de afdeling /ROM, Milieu van donderdag 11 maart tot en met 8 april 1999. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Desgewenst kunt u bij de afdeling VROM, Milieu kosteloos een mondelinge toelichting krijgen. Afschriften van de stukken zijn tegen kostprijs verkrijgbaar. Na 8 april 1999 kunnen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen het besluit kan worden ingesteld, worden ingezien na afspraak met de afdeling VROM, Milieu. Indienen van bedenkingen Ingevolge artikel 3.24, eerste lid van de Algemene wet bestuursrecht kunt u binnen 4 weken na dagtekening van deze kennisgeving tegen het ontwerp van het besluit schriftelijke bedenkingen inbrengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt kan gelijktijdig in de brief vragen zijn/haar per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Als hierom telefonisch wordt gevraagd kan gedurende de termijn dat de stukken ter inza ge liggen een openbare zitting tot gedachten- wisseling worden gehouden. Tijdens deze zitting kunt u mondelinge bedenkingen inbrengen. U kunt dan over de aanvraag en het ontwerp van het besluit van gedachten wisselen met het bevoegd gezag, eventueel de aanvrager en de overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig schriftelijk of mondeling bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit kunnen later beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch con tact opnemen met de afdeling VROM, Milieu, tel. 072 - 535 67 32. Agenda voor de vergadering van de Senioren Raad Heiloo De vergadering is openbaar en wordt gehou den op maandag 15 maart 1999 om 15.00 uur in het Open Huis. De vergadering vindt in het Open Huis plaats vanwege de verbou wing in het gemeentehuis. Agenda 1 Opening 2 Notulen vergadering van 18 januari jl. en notulen van het Dagelijks Bestuur d.d. 14 december jl. 3 Ingekomen en uitgaande stukken. 4 Mededelingen 5 Concept jaarverslag 1998 6 Evaluatie functioneren Seniorenraad Heiloo 7 Advisering 8 Afstemmingsprocedure Seniorenraad Heiloo versus Gemeentelijke commissies, Rondvraag en vaststelling volgende vergadering Mogelijkheid tot inspreken Wilt u gebruik maken van de mogelijkheid tot inspreken tijdens de vergadering, dan kunt u zich onder vermelding van het betreffende agendapunt voor aanvang van de vergade ring aanmelden bij de secretaris van de Seniorenraad, mevrouw M.J. van Roozendaal-Bersee, tel. 072 - 533 05 35. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch con tact opnemen met het secretariaat van de Senioren Raad Heiloo, mevrouw M.J. van Roozendaal-Bersée, tel. 072 - 533 05 35. Inwoners van Heiloo kunnen bij het Woonzorgloket terecht voor informa tie, advies en vragen over de Wet Voorzieningen Gehandicapten, Woon- en Zorgvoorzieningen zoals: *Wonen Bijvoorbeeld een traplift, douchezitje, aangepast toilet, verhuizing naar een seniorenwoning of indicatie voor een "koppelwoning". *Welzijn Bijvoorbeeld voor dagverzorging, alarmeringssysteem, warme maal tijdvoorziening, vervoersvoorzienin gen en invalideparkeerkaart. Zorg Bijvoorbeeld voor Thuiszorg (ver pleegkundige en/of huishoudelijke hulp), Zorgcentrum Overkerck of De Loet, Amberhof of verpleeghuis. Meer weten? Het Woonzorgloket is geopend van maandag- tot en met vrijdagochtend van 08.00 tot 12.30 uur. Het Woonzorgloket is telefonisch bereikbaar van 08.00 tot 16.30 uur onder nummer 072 - 535 67 03. Buiten deze tijden kunt u een boodschap inspreken op het antwoordapparaat. U wordt de volgende werkdag teruggebeld. Noodgevallen Heeft u direct thuiszorg nodig en is het Woonzorgloket telefonisch niet meer bereikbaar, dan kunt u dag en nacht bellen met nummer 072 - 567 00 50. Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De Commissie voor Bezwaarschriften houdt deze maand op maandag 15 maart a.s. hoorzittingen voor de behandeling van de volgende bij burgemeester en wethouders ingediende bezwaarschriften. 20.00 uur Tegen verlenen bouwvergunning berging/tuinhuisje en overkapping Oosterzijweg 13. 20.30 uur Tegen korting op bijstandsuitkering. 21.00 uur Tegen uitsluiting bijstandsuitkering. De hoorzittingen worden gehouden in kamer K05 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 aan de zijde van het parkeerterrein). De hoorzittingen zijn in beginsel openbaar en de belanghebbenden worden in eikaars tegenwoordigheid gehoord. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zit ting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden en het horen afzonderlijk plaatsvinden. Ter inzage De stukken van de bovengenoemde zaken liggen, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting ter inza ge. bij de Secretaris van de Commissie voor Bezwaarschriften, de heer A.C. van der Jagt. U vindt de heer Van der Jagt op de afdeling Bestuurszaken, kamer 126 in het gemeente huis, tel. 535 66 48. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. 's Middags kunt u eventueel na telefonische afspraak terecht. Meer informatie Voor meer informatie over het vorenstaande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u ook terecht bij de Secretaris van de Commissie. Eerstvolgende vergadering De Commissie voor Bezwaarschriften verga dert elke derde maandag van de maand. De eerstvolgende vergadering is op maandag 19 april a.s. SV Oppositie Tiende Jeugdmuziekdagen TV 't Vennewater Wandeling Te Voet Handbal Foresters Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje De Omloop 11 1852 RJ Heiloo tel 5333909 £aaf3^ Vermiste en gevonden dieren: 072- .5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Kids for animals: 072-5336180. Vermist Donkere schildpadpoes met rood streepje op de kop, lichtgekleurde bef en buik, 10 maanden, Hogeweg, Lim- men. Kleine zwart/witte poes, erg schuw, 2 jr, Koningsdam, Limmen. Zwarte gec. kater, 7 jr, Vredenburglaan, Limmen. Roodcyperse gec. kater met klein wit befje, 3 jr, Heerenweg, Heiloo. Zwartcyperse, gec. kater met witte onderkant, 2 jr, Uitgeesterweg, Lim men. Cyperse poes met witte bef en voetjes, rood bandje met zilverkl. koker, oorta toeage XX 1488, Haesackerlaan, Hei loo. inl. 072-5616106. Gevonden Lichtgrijze langharige kater, Wester- weg Bayershoffweg, Heiloo. Ongec. rode kater met witte bef en sok jes, Anna van Burenlaan, Egmond aan den Hoef. Inl. 072-5616106. HEILOO - In de 23ste ronde van de interne schaakcompetitie bij SV Op positie werden tal van interessante par tijen gespeeld. Folkertsma had tegen Manni lange tijd het beste van het spel. Het ruimtelijk overwicht^ leek lang zaam maar zeker zijn vruchten af te werpen, maar vanaf het moment dat Folkertsma een pionnetje kon verschal ken maar dit versmaadde, verliep zijn voordeel. Vanuit de schemering van zijn stelling toverde Manni een fraaie combinatie op het bord die winst ople verde. Het duurde even voordat Fol kertsma de schoonheid ervan onder kende, maar daarna gaf hij dan ook op. Ook Van Etten had in zijn partij tegen Langereis de beste kaarten in handen. Na een uitstekend gespeelde opening had hij de touwtjes in het middenspel stevig in handen. Maar 'un petit combi nation' van Langereis deden de kansen keren, waarbij de klok ook nog eens een duit in het zakje deed. Na een tac tisch grapje van de zwartspeler was het over en kon Van Etten teleurgesteld zijn koning omleggen. In de partij tussen de jeugdspelers Ranzijn en Reus stond er veel prestige op het spel. Daarbij was Ranzijn licht in het voordeel omdat Reus zijn goede vorm van de laatste weken niet heeft kunnen vasthouden. Tot het begin van het eindspel ging de strijd gelijk op, waarbij het leek alsof Reus de wed strijd naar zich toe kon trekken omdat hij een belangrijke open lijn in handen had. Ranzijn had toch beter gekeken, want hij creëerde op subtiele wijze een vrijpion die hem de overwinning bezorgde. De uitslagen: Groot-Vd Werff 1-0, V Etten-Langereis 0-1, Folkertsma-Man- ni 0-1, Maas-Bosma remise, Heeringa- Jongkind remise, Kracht-Vd Wal remi se, Dahi-Huffnagel remise, Ranzijn- Reus 1-0, Koenders-Sauer remise, Jonkheer-Hassing 1-0, De Jager-Hor- ninge 1-0, Niehaus-Blom 0-1, Kraa- yenbrink-G. vd Brink remise en La- mers-Tuinstra remise. NOORD-SCHARWOUDE - Op 8 en 9 mei worden voor de tiende keer jeugdmuziekdagen gehouden in Noord-Scharwoude. De muziekdagen zijn inmiddels uitgegroeid tot een mu- ziekgebeuren waarin ook ouderen kun nen meespelen. De minimum leeftijd is ongeveer 14 jaar, er is geen maximum leeftijd. Deelnemers moeten minimaal vier jaar les op het instrument hebben gehad waarmee zij meedoen. De instrumenten die worden gevraagd zijn (alt)viool, cello, contrabas, dwars fluit, klarinet, hobo, fagot, koperblazers (saxofoon, trompet trombone, tuba) en slagwerk. Er wordt twee dagen inten sief gemusiceerd onder leiding van musici uit het Radio Symphonie Orkest met dirigenten Gerard Poot'en Otto de Jong. Daarna volgt een slotconcert. De deelnemers komen uit heel Neder land. Ook wordt weer een groot koor gevormd voor iedereen. Enige kennis van muziek lezen of een goed muzikaal gehoor is noodzakelijk. Dit koor staat onder leiding van Rina Meijering. Ook voor het koor is de minimum leeftijd 14 jaar. Het koor zal samen met het orkest uit ongeveer 250 deelnemers bestaan. Op zondag 9 mei zal een slotconcert worden gegeven. Welke werken wor den uitgevoerd is nog 'geheim', maar ongeveer een maand voor de muziek dagen krijgen de deelnemers de mu ziek thuisgestuurd. Inschrijfgeld voor het orkest is f 70,-, voor het koor f 35,-. Voor meer infor matie of een aanmeldingsformulier kunt u bellen met C. Degenkamp-Vlot- man, tel. 0226-422339. Voor deelnemers die willen overnachten wordt een slaapplaats gezocht. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden lang zijn en moeten betreking hebben op een onderwerp dat in de Uitkijkpost is gepubliceerd. De redactie behoudt zich het recht voor bijdragen in te korten of te weigeren. Kattenterreur Katten zijn een dagelijkse ergernis. Ze gebruiken je tuin als openbare wc, ze jagen op vogels, vooral als er sneeuw ligt en het koud is en de vogels moeite hebben om zich in leven te houden, ze slaan de vissen uit de vijver als zij naar de oppervlakte komen om een beetje op te warmen als de zon begint te schij nen in het voorjaar, ze zitten met hun modder- en zandpoten op de motorkap van je auto, ze graven de bollen uit en dat alleen maar omdat hun eigenaren te beroerd zijn om ze binnen te hou den. Katten hebben in Nederland geen natuurlijke vijanden en horen dan ook niet buiten los te lopen. Gebeurt dat toch, dan moeten andere dieren beschermd worden door de katten aan te pakken. Wie weet hoe dat het beste kan gebeuren zonder onnodig lijden? Ligt hier een taak voor de dierenbe scherming? In ieder geval lijkt het gewenst om een forse kattenbelasting in te voeren, zodat de groei van het kat- tenbestand wordt geremd. Nu de lente in aantocht is een goede raad voor de kattenbezitters: houd uw kat binnen of aan een lijn in uw tuin, u bent verant woordelijk voor zijn welzijn. J. van Dijk Heiloo HEILOO - Fanatiek zijn ze, deze sportieve meisjes tussen de 7 en 10 jaar oud, die al een tijdje bij Foresters handballen. Trainen vinden ze leuk, maar wedstrijden spelen is helemaal het einde. Daarom gaan ze binnenkort meedoen in de handbalcompetitie. Er is alleen één pro bleem: er zijn nog drie speelsters te weinig om een compleet team te vor men. Wie mee wil doen kan bellen met Ingrid Vos, tel. 072-5332223. Ook dames die graag door de week willen handballen, zijn welkom in het nieuw te vormen recreantenteam. mmmm Donderdag 11 maart De Duif, Mariënstein 180, tussen 8.30 en 16.30 uur. Vrijdag t/m maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportcomplex 't Vennewater, vrijdag en maandag van 18.00 tot 22.00 uur, zaterdag en zondag 10.00 tot 17.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/Ug Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur, ook op zaterdag. Elke woensdag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op 't Vennewater, van 13.00 tot 20.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan de Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Hei loo, container bij het clubhuis op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. HEILOO - Zondag zijn de laatste wed strijden gespeeld in de tennis-winter- competitie van het district Noord- Holland Noord. Ondanks de overvloe dige regenval waren de kunstgrasbanen van 't Vennewater zeer goed bespeel baar. Het eerste damesteam, dat in de hoog ste klasse speelt, won thuis met 5-1 van De Drieban uit Venhuizen. De beide dubbelpartijen werden gewonnen, evenals drie van de vier enkelpartijen. Ondanks deze ruime winst kon het damesteam de vorig jaar behaalde titel niet prolongeren. Het eerste herenteam van aanvoerder Gert-Jan de Boer, dat in de tweede klasse speelt, won de uitwedstrijd tegen Barsingerhorn met 4-2. Het team werd tweede in de poule. Het tweede heren team moest het thuis eveneens opne men tegen De Drieban. Het team met aanvoerder Cees Bakker zorgde voor een spannende strijd. Uiteindelijk ein digde de wedstrijd in 3-3. Gemengd 1 verloor in de derde klasse met 3-2 van en in 't Zand. REGIO - Op zondag 14 maart houdt de vereniging van wandelaars Te Voet, regio Noord-Holland, een begeleide kennismakingswandeling van Bever wijk via Wijk aan Zee naar Castricum. Het is een afwisselende wandeling door de parken Scheybeek en Westerhout, over het strand en door de duinen van het Noordhollands Duinreservaat. De start van de wandeling is om 11.00 uur bij de stationsrestauratie bij station Beverwijk. De lengte van de wandeling is ongeveer 20 km. De kosten van de routebeschrijving bedragen f 2,-. Herinrichting Stationsomgeving In de informatierubriek van 3 maart j.l. schrijft de gemeente: 'Wij willen u erop wijzen dat elementen die in het bestem mingsplan vastliggen, zoals bebou wingshoogten, bebouwingsvlakken en gebruik van bebouwing, niet voor een reactie openstaan'. Dit begrijp ik niet. In het beeldkwaliteitsplan wordt voor gesteld op de plaats van de huidige bloemenwinkel van Scholten een flat te bouwen met vief lagen, onder winkels en boven penthouses. Dit is de vrije keuze van de architect, al dan niet gesouffleerd door gemeenteambtena ren. Het bestemmingsplan geeft een maximale bebouwingshoogte, maar geen verplichting om zo hoog te bou wen, ook zou de flat op een andere plaats kunnen zijn gesitueerd. Waarom mag de burger hierop dan geen reactie geven? Het al dan niet bouwen van een flat is van groot belang, speciaal in verband met de precedentwerking. Hoe kan de gemeente voorkomen dat de gehele Stationsweg wordt volgebouwd met flats met vier lagen, waardoor de Stationsweg verwordt tot een te smalle straat met te hoge bebouwing en het dorpse karakter geheel verloren gaat. Forensen zullen toch de viooltjes van Ranzijn missen. Het al dan niet bouwen van een flat is van veel groter belang dan het eventu eel autovrij maken van de Stationsweg. De ervaring in Alkmaar leert dat het laatste type beslissingen gemakkelijk kunnen worden teruggedraaid, met de hoogte van een flat is dit echter wat moeilijker. De wat te nadrukkelijke aandacht voor het autovrij maken van de Stationsweg geeft mij stof tot naden ken. J.M. Blanken Heiloo Zandzoom In het provinciaal Streekplan 1994 tot 2015 wordt het gebied tussen Heiloo en Limmen aangewezen als bollenconcen- tratiegebied. Ongeacht dit plan ontwik kelen Heiloo en Limmen een structuur visie Zandzoom tot het jaar 2020, ter wijl er nog een structuurvisie Heiloo tot 2015 loopt. En passant wordt maar direct meegenomen een aftakking van de A9, alsof dat al is vastgesteld! Of is het onderhands al beslist? Hetgeen Limmen goed zal uitkomen, want laat het verkeer maar door Heiloo gaan. Het is dan ook het enige infrast ructurele aspect dat genoemd wordt. Zonder vooraf gemaakte infrastructuur is elk plan onhaalbaar. Er is mogelijkheid tot inspraak, maar met nog vers in het geheugen de inspraakprocedures van de v Structuurvisie 1992 met 163 reacties, die op een enkele onbelangrijke reactie na allen werden afgewezen, behoeft men ook nu van de inspraak (ondanks de fase-gedachte) niet al te veel te ver wachten. Toch zou ik iedereen, in het belang van een leefbaar Heiloo, willen adviseren aanwezig te zijn op 31 maart en te reageren. Niets doen geeft de overhe den, dus ook de gemeente Heiloo, vrij spel. Met de Zandzoom-visie kan men beter niet meer spreken over het dorp se karakter, maar over het stedelijk karakter van Heiloo. En net zoals met de Boekelermeer worden de bollente- lers en agrariërs en hun gezinnen al snel niet meer tot burgers van Heiloo gerekend. A. van der Meulen Heiloo NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - De zaalhandbalcompetitie loopt ten einde, maar het eerste team van de Foresters is nog niet uit de degradatiezorgen. Afgelopen zondag moesten de dames aantreden tegen het als derde geklasseerde Havas. De thuis wedstrijd was nipt met één doelpunt verschil verloren. Het was voor de ploeg uit Heiloo dus bittere noodzaak om te winnen. Het team was eindelijk weer redelijk compleet, alleen Ellen Vos ontbreekt nog steeds door een knieblessure. De eerste helft ging de wedstrijd gelijk op. De dames uit Almere gaven zich niet gewonnen.Tot de stand 7-7 heeft Fores ters steeds tegen een achterstand aan gekeken. Daarna kwamen de dames op voorsprong en ze gingen rusten met een 10-9 voorsprong. Het begin van de tweede helft gaf bijna hetzelfde beeld. In een periode waarin met veel zelfvertrouwen werd gespeeld liepen de Foresters uit tot 13-7. Toen door ongelukkige fouten van Foresters de dames uit Almere toch weer terug konden komen sloop weer de angst in de Foresters ploeg. Maar de Heilooër ploeg kon de wedstrijd toch vasthou den. De concurrenten hebben echter ook allebei gewonnen en er is dus nog niets veranderd. Zondag 14 maart in sporthal het Vennewater is Zeeburg uit Amsterdam tegenstander. De wedstrijd begint om 12.45 uur. Het Zevenhuizen 48 1852 JC Heiloo tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater; Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic},(0725330344 Sportcafè en Bitjartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 53366B1 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Iedere donderdag kunt u van 18.00 tot 19.00 uur nog huren voor een uurtje zaalvoetbal. Zaterdag 20 maart a.s. vindt in de sporthal een concert van René Froger plaats. Kaartverkoop via het sportcafè of café Aris de Wit (Heerenweg). *De zondag 11 april 1999 is gereserveerd voor het organiseren van een vlooienmarkt. (Inl. 0229 244739) Vrij. Za. Zo. Ma. Di. 25 maart 14.00 - 15.30 u Sportinstuif 19.00-22.30 u. Zaalvoetbal 26 maart 08.30 - 12.15 u. Schoolgym 17.00 - 18.30 u. Basketball 19.00- 23.15 u. Zaalvoetbal 27 maart 14.30 - 16.30 u. Zaalvoetbal 17.00- 20.00 u. Basketball 28 maart 29 maart 13.30 - 15.00 u. Schoolgym 17.00-23.00 u. Volleybal 30 maart 08.30 - 15.00 u. Schoolgym 19.00- 23.00 u. Volleybal 31 maart 17.00 - 18.30 u. Basketball 19.00- 22.30 u. Zaalvoetbal 14.00- 15.30 u. Sportinstuif 19.00-22.30 u. Zaalvoetbal 17.00- 18.30 u. Basketball Do. Vrij. Za. Zo. Ma. Di. Wo. Do. 01 april 02 april 03 april 04 april 05 april 06 april geen verhuur 1e paasdag geen verhuur 2e paasdag 08.30- 15.00 u. Schoolgym 18.30- 23.00 u. Volleybal Wo. Do. Vrij. Za. Zo. Ma. Di. Wo. Do. Vrij. Za. Zo. Ma. Di. Wo. 10 maart 17.00 - 18.00 u. Basketball 19.00 - 22.30 u. Zaalvoetbal 11 maart 14.00 - 15.30 u. Sportinstuif 19.00- 22.30 u. Zaalvoetbal 12 maart 08.30- 12.15 u. Schoolgym 17.00 - 18.30 u. Basketball 19.00 - 23.15 u. Zaalvoetbal 13 maart 10.30 - 16.30 u. Zaalvoetbal 14 maart 10.00 - 15.00 u. Handbal 15 maart 13.30 - 15.00 u. Schoolgym 17.00 - 23.00 u. Volleybal 16 maart 08.30 - 15.00 u. Schoolgym 18.30-23.00 u. Volleybal 17 maart 17.00 - 18.30 u. Basketball 19.00- 22.30 u. Zaalvoetbal 18 maart 14.00 - 15.30 u. Sportinsuif 19.00- 22.30 u. Zaalvoetbal 19 maart 08.30 - 12.15 u. Schoolgym 17.00- 18.30 u. Basketball 19.00- 23.15 u. Zaalvoetbal 20 maart concert René Froger 21 maart 14.00 - 17.00 u. Basketball 22 maart 13.30 - 15.00 u. Schoolgym 17.00- 23.00 u. Volleybal 23 maart 08.30 - 15.00 u. Schoolgym 18.30 - 23.00 u. Volleybal 24 maart 17.00 - 18.30 u. Basketball 19.00 - 22.30 u. Zaalvoetbal Op 2 november 1998 heeft de gemeenteraad de tarieven voor 1999 vastgesteld. In de voor verkoop (zie de bestelbon in deze krant) bedra gen de prijzen voor een abonnement: Gezinsabonnement 210,00 Bijkaart bij gezinsabonnement 10,00 Persoonlijk abonnement: 2 t/m 15 jaar 75,00 16 jaar en ouder 105.00 De bezoekcijfers van de laatste 4 jaar: Toten met6sept. 1998 1998 1997 1996 1995 42.716 62.092 39.910 66.970 Voor het komende zwemseizoen is het zwembad op zoek naar één of twee zwemonderwijzers (m/v). Heeft u interesse? Bei de gemeente Heiloo (tel. 5356681). Vanaf zaterdag 1 mei 1999 bent u weer welkom in zwembad Het Baafje. *ln het seizoen 1999 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6