Bonte avond, winterspelen en een heleboel muziek Stichting Limbon bedenkt spetterend 'Limmennium' Rick Beers (9) vinder van eerste keivitsei Meervogels vecht tegen dreigende degradatie Lammetjes dartelen weer door de wei ÊT Activiteiten Limmen UITKIJKPOST-17 MAART PAGINA 13 Inleveren kopij voor: tand 't limmen jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden m I Info-filmavond bloemendagen Vervoer naar toneelmiddag ouderen Klaverjasdrive Pax Christi groot succes Stolp slaat aanval af bij SV Vredeburg SV De Vrijheid tttiSmg P L I T I E ^entc/tten Conquista nieuws Avondje Amsterdam voor Vrienden van Vredeburg Niet schaatsen, dan maar skeeleren! Lezing over kunst en spiritualiteit in Akermare Klaverjasdrive in De Vriendschap f fJM^w§ ê?4 f, 9, Wma IS LIMMEN - Op dinsdag 23 maart houdt de Stichting Bloemendagen Limmen voor alle inwoners van Limmen de info-filmavond over de aankomende bloemendagen. De aanvang is om 19.45 uur in Vredeburg. Tijdens deze avond wordt ook een routewijziging bekend gemaakt. De films van Cees Bos en Kees Hooij- boer worden vertoond. Niet alleen de film van de afgelopen bloemendagen, maar tevens die van twintig jaar terug. Hierin is onder andere te zien hoe de bloemenkoningin een bezoek brengt aan de voetbalkampioen van dat jaar. De toegang is gratis en de koffie staat klaar. LIMMEN - Zaterdag 20 maart wordt door de Limmer Plankeniers, op uitno diging van de SWOL en de Zonnen- bloem, een toneelmiddag voor ouderen gehouden, met het stuk 'Madame Fu- tura'. De entree is vrij. Het stuk begint om 14.30 uur. Wie slecht ter been is, kan voor vervoer bellen op 19 maart met D. Wester, tel. 072-5051561 of met A. van Bleisem, 5051295. LIMMEN - Afgelopen vrijdag werd in de Pax Christi-basisschool de jaarlijkse klaverjasdrive gehouden. Plaatselijke en regionale bedrijven hadden gezorgd voor mooie prijzen. Zestig koppels streden om de twintig hoogste plaatsen. De uitslag: 1. Monika en Marijke, 5832 punten; 2. Sven en Gerard Dullemans, 5524; 3. Theo Kaptein en Jan Jaap Lam berts, 5400; 4. Lucy Kaptein en Hanny van Duin, 5367; 5. Annie Groot en Cor Bakker, 5347; 6. mevr. Tromp en Glas, 5214; 7. Mats Winder en Jos van Die pen, 5201; 8. Harry Zandbergen en Kees de Winter, 5129; 9. fam. Scheep maker, 5074; 10. Alie en Klaas de Winter, 5068. De superhoofdprijs, een kinderfiets, ging naar de heer Zand bergen. De prijsuitreiking werd gedaan door spreekstalmeester Mark Admiraal, die er een ware show van maakte. De gezelligheid bleef tot in de kleine uur tjes. De totale opbrengst van de drive is ruim 3000 gulden. Van dit geld kunnen weer leuke evenementen voor de kin deren van de Pax Christi georganiseerd worden. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde SV Vredeburg ronde twintig van de interne competitie. De als tweede ge plaatste H. Ebels probeerde met voor zichtig manoeuvreren een aanval op de koppositie van E. Stolp. In het midden spel sloeg Ebels echter de verkeerde pion, waarna de positioneel sterke Stolp kon afwikkelen naar een better eindspel, waarin Ebels bezweek na stukverlies. De als derde geplaatste J. Admiraal profiteerde van deze uitslag door een zwakke opening van R. Rom mel af te straffen en zijn pionwinst technisch uit te bouwen naar een gewonnen eindspel. G. Hafkamp speelde weer als vanouds en rukte met al zijn pionnen ten strijde tegen de koning van B. Stolp. Stolp ver zuimde zich hiertegen goed te verdedi gen door zijn stukken op de andere vleugel te laten staan, waarna Hafkamp met een onhoudbare mataanval de par tij besliste. J. Limmen had groot voor deel bereikt tegen D. Schut, maar wilde zijn vrijpionnen te snel laten oprukken en vergat zijn verdediging. Schut sloeg met torenwinst toe en won hierdoor verrassend. G. de Graaf stijgt langzaam op de lijst door een regelmatige overwinning op R van der Heijdt. N. Pepping stond gewonnen tegen E. van Duin, maar gaf tot verbazing van Van Duin al zijn voordeel weer weg, waardoor Van Duin toch nog won. Komende dinsdag speelt Vredeburg tegen het sterke Caissa in Hoorn. Theoretisch heeft Vredeburg bij winst nog een kleine kans degrada tie te ontlopen. Uitslagen. Groep A: E. Stolp-H. Ebels 1-0, J. Admiraal-R. Rommel 1-0, G. Hafkamp-B. Stolp 1-0, G. de Graaf-P. vd Heijdt 1-0, D. Schut- J. Limmen 1-0, T. Al-D. Aafjes 0-1, H. Levering-J. Tebbens 1-0, E. van Duin-N. Pepping 1- 0, J. de Graaf-H.de Hoog 1-0. Groep B: Koen Kramer-Maarten Kos 1-0, Mark Beentjes-Robert Termes 0-1, Eric Mooij-Barry Blekemolen 0-1, Jeroen Duin-Tjeerd Blom 1-0, Samer Sofan- Nick van Leen 0-1, Wouter van Leen- Jan Valkering 0-1, Martijn Mooij- Duncan Keijzer 0-1, Maurice Tijm- Raymond Weijers 0-1, Mary Hoogeboom-Inge Mooij 0-1, Bas Schijf-Pandora van Rees 0-1, Helen Termes-Evelien Beentjes 1-0. LIMMEN - De resultaten van schiet vereniging De Vrijheid van vorige week: A-klasse: 1. M. Ehlhardt 99 pnt. B-klasse: 1. M. Bruin 98 pnt, 2. E. Wijers 92 pnt, 3. R. Hageman 89 pnt. C-klasse: 1. F. Bakker 88 pnt, 2. Landrover Baltus 80 pnt. D-Klasse: 1. J. Pepping 23 pnt, 2. H. v. Ammers 16 pnt. (voor 16.30 u.) Het kievitsei van Rick Beers. (Fotostudio Starfield) LIMMEN - Eén kievitsei maakt mis schien nog geen lente, maar als het er meer worden, wordt het toch serieus. De negenjarige Rick Beers uit Limmen vond er afgelopen weekend maar liefst twee. Apetrots is hij, want waarschijn lijk is hij de eerste die in deze regio een kievitsei heeft ontdekt. Vorige week al trok Rick er samen met zijn vader op uit om te proberen een kievitsei te vinden. Inmiddels een tradi tie bij de familie Beersen, waar elk jaar door jong en oud druk wordt gespeurd. Afgelopen zaterdagmiddag was het raak: het was Rick die in een modder- poeltje in de Limmer Polder een heus kievitsei ontwaarde. Het was niet de eerste keer, want vorig jaar al vond hij er diverse. Anderen hadden toen echter pok al exemplaren ontdekt, dus de eer van 'het eerste ei' kwam er niet aan te pas. Maar dit jaar is, voor zover hij weet, nog niemand hem voor geweest. „Voor deze ene keer heb ik het ei mee naar huis genomen en het uitgeblazen. Alleen omdat het het eerste is, want verder laat ik de eieren gewoon in het nest liggen." Na zaterdag had Rick de smaak te pak ken en zocht fanatiek verder, wat leid de tot de vondst van een tweede ei. „Ik denk dat ik vanaf nu steeds meer eieren zal vinden, want nu begint het broed- seizoen van de kieviten pas echt," aldus Rick. Het liefst zou hij zich, naar eigen zeg gen, aansluiten bij de stichting Noord- Hollands Landschap, waar zijn vader ook actief voor is, maar hij denkt zelf dat hij er nog te jong voor is. In elk geval gaat hij nog wel even door met eieren zoeken, want hij wil zijn record van vorig jaar zeker verbreken. En dat ene eerste kievitsei? Dat blijft als een trofee op een mooie plek in zijn kamer staan... LIMMEN - Bij een unieke gebeurtenis hoort een uniek feest. Dat vinden in elk geval de leden van de Stichting Ge nootschap Limbon. En omdat lang niet iedereen het einde van een millennium en het begin van een nieuwe eeuw mee maakt, is dat volgens hen zeker een feestje waard. Een spetterend feest, wel te verstaan, voor alle Limmers.1 Ruim twee jaar geleden ontstonden de eerste plannen, onlangs presenteerde Limbon het Limmennium-feestprogramma zo als dat er in grote lijnen uitziet. Bijna twee weken lang zal Limmen bruisen van- de activiteiten, als het aan Limbon ligt. Al in de week vóór Kerst mis beginnen de festiviteiten, die pas worden afgerond op de derde dag van het nieuwe millenium. Kunst, muziek, dans, sport en spel, toneel en natuurlijk een groot vuurwerk vórmen onderde len van het programma, met als hoog tepunten een optreden van BZN en van mannenkoor Jubilate uit Katwijk, een bonte avond, heuse winterspelen, een speciale vijftig-plus avond en een knallende oud- en nieuwnacht. De financiering van het spektakel, dat naar schatting van de orgaisatoren tus sen de anderhalf en twee ton gaat kos ten, is nog niet rond. Wel al hebben de eerste sponsors hun steun toegezegd en is er een garantstelling binnen van een Limmer bedrijf. Verder zijn nog niet alle vergunningen geregeld. „Maar we hebben vertrou wen in de gemeente Limmen dat dat allemaal goed komt," aldus de pr-man van de stichting, Henk Brandsma. Opluchting Het organiseren van een feestje is de elf leden van Limbon wel toever trouwd. De groep ontstond in 1990 ter gelegenheid van de viering van het 1250-jarig bestaan van Limmen. Vijf jaar later was vijftig jaar bevrijding opnieuw reden om het aanwezige orga nisatietalent aan te wenden. En nu zijn alle ogen dus gericht op de Limmen- niumviering. Uitgangspunt was al vanaf het begin een groots feest te organiseren voor jong en oud met voor elk wat wils voor een betaalbare prijs. Het idee om dat te doen in een mega-locatie waar een paar duizend Limmers ondergebracht zou den kunnen worden, bijvoorbeeld in een reusachtige tent in het dorpspark, moest de organisatie vanwege het kos tenplaatje laten varen. „Na lang zoeken, wikken en wegen hebben we uiteindelijk besloten ge bruik te maken van de locaties waar normaal ook activiteiten plaatsvinden, zoals Vredeburg, de Burgerij, sporthal d' Enterij, café De Lantaarn en het dorpspark," licht Limbon-lid Frans Scheepmaker toe. „En eigenlijk was die beslissing een opluchting, want toen pas konden we echt beginnen met het maken van het programma." Scheepmaker noemt meteen het con cert dat de bekende Nederlandse band BZN op 23 december zal geven in de sporthal. „Dat stond al eerder op ons verlanglijstje, maar was tot nu toe niet uitvoerbaar. Maar nu gaat het er dan toch van komen!" Het Limmennium heeft de dag ervoor dan al de aftrap gehad, met een optre den van het 150 personen tellende Katwijks mannenkoor Jubilate en een aantal gerenommeerde solisten. Ook de jongeren, over het algemeen liefheb bers van meer populaire muziek, ko men aan hun trekken bij een concert. Welke band er op 26 december in de sporthal staat is nog niet bekend, maar het wordt in elk geval een bekende groep, zo verzekert de organisatie. Van mega-bingo tot bonte avond Creatieve Limmers kunnen aan de slag voor een tentoonstelling van kerststal len, schilderijen en bloemsierkunst, waar ook een wedstrijd aan wordt ver bonden. Tevens schrijft de organisatie een wedstrijd uit voor het versieren van tuin en huis met de mooiste verlichting. „Het moet in de toekomst iets worden zoals de Bloemendagen," memoreert Scheepmaker. „Een jaarlijks terugke rend evenement waar heel Limmen aan meedoet." Activiteiten voor iedereen zijn verder de bonte middag en avond op 27 december met soundmix-, playback, en live-optredens van bekende en minder bekende Limmers en de winterspelen op 28 en 30 december, een sportief spel zonder grenzen dat op verschillende plekken in het hele dorp plaatsvindt. Klaverjassen, bridgen en biljarten komen allemaal aan bod tijdens toer nooien, en op 29 december vindt er zelfs een mega-bingo plaats. Het is een greep uit de vele activiteiten, want daarnaast staan onder meer nog diverse optredens van bands, toneel door de Limmer Plankeniers, een To- mas Vaer en Pieternel-spel (op 3 janu ari), een grote oecumenische kerk dienst op tweede kerstdag en een jeug- dactiviteitenmiddag op het program ma. Pyrotechnicus Absoluut hoogtepunt is natuurlijk de jaarwisseling. Die avond wordt het cen trum van Limmen omgetoverd in één grote promenade, tussen het gemeente huis en De Lantaarn, waar iedereen door prachtig verlichte straten wandelt tussen de diverse locaties waar activi teiten plaatsvinden. Vaststaat dat op deze avond de entree overal gratis is. Er is voor tienduizend gulden vuur werk ingekocht en 'pyrotechnicus' Bas Meegdes, die het vuurwerk zal afste ken, is al druk bezig met het volgen van cursussen om het millennium veilig en verantwoord uit te luiden. Voor de ouderen en alleenstaanden, maar ook voor wie de jaarwisseling ge woon gezellig in grotere kring wil vie ren, is er 31 december een vijftig-plus avond in Vredeburg. „We hebben het idee dat daar grote behoefte aan be staat," aldus Scheepmaker. „En wie weet dat ook dit kan uitgroeien tot een jaarlijkse activiteit." Muziektent De komende tijd zal de organisatie zich onder meer inzetten om meer sponsors te vinden. „We willen de entreeprijzen zo laag mogelijk houden, én de giften van sponsors worden dan ook in de eer ste plaats daarvoor gebruikt," vertelt Henk Brandsma. „Maar mocht er geld over zijn, dan wil de stichting dat gebruiken om een muziektent te plaat sen in het dorpspark, waar al lang plan nen voor bestaan. Zo komt alles uitein delijk terecht bij'de Limmer bevolking, en dat is ook de bedoeling van Lim bon." Brandsma verwacht dat de kaart verkoop voor de verschillende optre dens en evenementen na de zomerva kantie van start kan gaan. Ondertussen hebben de organisatoren er het volste vertrouwen in dat alles rond komt en dat het een spetterend Limmennium zal worden. „We hebben een naam hoog te houden op organisa tiegebied. Als het aan ons ligt wordt het echt een onvergetelijk feest. En wat oudejaarsavond betreft: Youp van 't Hek kun je opnemen op video, maar zo'n feest, daar moet je gewoon bij zijn! NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 12 maart is in een wo ning aan de Vuurbaak ingebroken. Men kwam binnen door het vernielen van een achterraam. De woning werd door zocht. De buit bestond uit een stereoto ren, een videorecorder, een verrekijker, sieraden en twee fototoestellen. Tijdens een alcoholcontrole op de Rijksweg werden drie bestuurders ge controleerd op het gebruik van alcohol. Een 20-jarigé inwoner van Castricum bleek te diep in het glaasje te hebben gekeken. Proces-verbaal werd opge maakt. Op 14 maart is in een woning aan de Hogeweg ingebroken. Om binnen te komen werd een raam vernield. Onder andere een stereotoren dn een televisie zijn gestolen. Tijdens de surveillance zag de beman ning van een politieauto een bromfiets met twee knapen daarop met hoge snelheid over de Hogeweg rijden. De brommer werd gevolgd door een brom fietser die nog harder reed. Direct werd de achtervolging ingezet. Hierbij werd een snelheid gemeten tussen de 60 en 70 km. Een van de bromfietsers kon worden staande gehouden. De bestuur der droeg ook geen helm. De bromfiets is voor een technisch onderzoek over gebracht naar het politiebureau. LIMMEN - De lente komt er weer aan en je ziet weer overal dieren. Om dat eens goed te bekijken organiseert Conquista voor de kinderen van 4 tot 12 jaar een tochtje naar de kinderboer derij. Op zaterdagochtend 20 maart om 10.30 uur vertrekken de medewerkers van Conquista (en iedere ouder die natuurlijk mee wil) naar de kinder boerderij. De entree is f 1,- en de hele stoet is weer om 12.30 uur weer terug bij Conquista. De tieners hebben deze week op zater dagmiddag een extra activiteit. Zij gaan levend ganzenbord spelen. Dit is een spel ongeveer zoals het bordspel, alleen ben je nu zelf de pion. In Conquista komen allerlei opdrachten te hangen die je uit moet voeren. Degene die de opdrachten het best uitvoert, wint het ganzenbordspel en krijgt een leuke prijs. Het begint om 14.00 uur. Op zaterdagavond wordt er voor de tie ners weer een film gedraaid bij Conquista. De entree is verlaagd naar f 1,50. De zaal gaat om 19.00 uur open en de film start om ongeveer 19.30 uur. De jongerenzaal is open van 20.30 tot 01.00 uur, zowel op vrijdag als op zater dag. Hou je van gezelligheid, poolen, darten, flipperen en tafelvoetbal? Dan ben je bij Conquista aan het goede adres. AKERSLOOT - De dames senioren 1 handbalsters van Meervogels speelden tegen E en O en wonnen met 18-16. Het was een cruciale wedstrijd, want bij winst zou Meervogels zich ontworste len uit de degradatiezone. In de beginfase scoorde Wendy Buter hard en zuiver uit de tweede lijn. Tot halverwege de eerste helft waren het strafworpen voor en tegen die de stand bepaalden, maar Meervogels was de betere ploeg. Halverwege de eerste helft was het Mirjam Stuifbergen die vanaf de tweede lijn een 6-2 achters tand op het bord bracht. In de twintigste minuut was ook Chan- tal Goldman succesvol met haar scho ten en nadat Wendy Schram de hoek- verdediging op het verkeerde been zette, had Meervogels een 10-5 stand bereikt. De resterende tijd lukte alles bij de gasten. Jeanine Geels kon on danks haar goede vorm niet voorko men dat, mede door het slechte verde digen van Meervogels, de gasten uit Emmen met de stand 11-11 gingen rus ten. Direct na rust creëerde Meervogels meer kansen. Door twee breaks van Lenneke Dehe en Petra Jonker was de voorsprong weer twee punten: 13-11. Met drie strafworpen, waarvan er één werd gestopt en één fraai doel trof uit de tweede lijn, werd de stand weer gelijk (14-14), die coach Dolf de Beurs noopte tot een time out. De dames wisten dat scoren nu belang rijk was en hielden zich aan de opdrachten. Nog éénmaal kwam E en O op gelijke hoogte, 15-15. De laatste minuut dicteerde Meervogels de wed strijd. Met eindstand 18-16 stijgt Meer vogels één punt uit boven de gasten uit Emmen. Degradatie ontlopen De heren senioren speelden tegen CSV gelijk met 20-20. Om degradatie te ont lopen was dit wel de opdracht van trai ner en coach Jan de Greef. De eerste helft kreeg vooral door Eddy Krom op de cirkel een goed aanzien. Hij werd goed aangespeeld en benutte zijn kan sen. Doelman Cees Wevers was de eer ste helft niet in vorm, maar kreeg na de rust toch weer het vertrouwen van Jan de Greef. Meervogels scoorde vooral in ondertal. Ron Out kon enige malen ongehinderd tot de cirkel naderen en scoorde loep zuiver. De ruststand was 11-11. Direct na rust liep CSV uit naar 11-14, maar Meervogels vocht terug en halverwege de tweede helft kwam de aansluitings treffer van Jacco Kerssens: 15-16. Het balverlies achtervolgde de heren de gehele competitie. Het werd ook door CSV benut en vlak voor tijd stond Meervogels achter met 17-19. De wil om te winnen kwam ook nu weer naar boven. CSV bleek in de laat ste minuut de mindere. In de laatste seconden scoorde Johan Matthesius uit een onmogelijke situatie de gelijkma ker. LIMMEN - De voorjaarsbijeenkomst van de Vrienden van Vredeburg staat in het teken van Amsterdam. Op vrij dagavond 26 maart neemt de Amster damse publicist en stadsgids Herman Souer de vrienden mee in Mokum, aan de hand van dia's en zijn deskundig en onderhoudend commentaar. Puur Jor danees-is het cabareteske optreden van de zingende Lilystreet Sisters. Twee mooie dames uit de Leliestraat, het hart van de Jordaan. De avond, die wordt gehouden in de bovenzaal van Vredeburg, wordt opge luisterd door het oer-Amsterdamse Rembrandt-Duo. Alleen leden van de Vereniging Vrienden van Vredeburg hebben toegang, maar het is ook moge lijk om op de avond zelf nog lid te wor den. Het slotevenement van het sei zoen is, in tegenstelling tot eerdere berichten, op vrijdag 9 juli. LIMMEN - Met het schaatsen op na tuurijs was het de afgelopen winter droevig gesteld. Als troost is er nu voor de schaatsliefhebber een serie skeeler- tochten op touw gezet. Het gaat om vijf recreatieve tochten voor skeelers en skaters, op vijf zondagen in april, mei, juni en juli. De parcoursen zijn uitgezet op basis van de oerhollandse schaats tochten, zoals die in fatsoenlijke win ters gereden kunnen worden. Op zondag 11 april is er de Toertocht Opmeer, 2 mei de Eilandspoldertocht, 30 mei de Districtsdorpentocht, 20 juni de Grote Waterland-Oosttocht en op 11 juli de Vijf Dorpentocht. De organisatie is in handen van Alba tros in Limmen. Voor informatie en in- schrijformulieren zijn zij te bereiken op tel. 072-5053076. VV Limmen In de kantine aan de Dampegheestlaan op zaterdag 20 maart klaverjasdrive (19.30 uur) en jeugdveiling (22.30 uur) yan jeugdvoetbalvereniging,Limmen. De Burgerij Vrijdag 19 en zaterdag 20 maart om 20.00 uur brengen de Limmer Planke niers de komedie Madame Futura, za terdag om 14.30 uur voor de SWOL en de Zonnebloem. Muziek na afloop, op vrijdag dj René de Zwart en op zater dag duo Harmonie. Bibliotheek Akersloot In maart en april expositie van foto's van Ben de Graaf Bierbrauwer: Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. AKERSLOOT - Zondag 21 maart zal in galerie Akermare de derde lezing over het thema kunst en spiritualiteit worden gehouden. Onderwerp is de spirituele opleving in de 19de en 20ste eeuw, die aan de hand van de schilder kunst wordt besproken. Naar voren komt hoe bij de westerse mens vanaf de Romantiek het gevoels leven en de innerlijke werkelijkheid een grotere plek gaan innemen. Rond 1800 ontstaat onder schilders de be hoefte om de spirituele beleving uit te drukken op een nieuwe manier, los van de traditionele, christelijke vormentaal. De zichtbare werkelijkheid wordt in de 19de eeuw steeds minder het uitgangs punt van de schilder, wat uiteindelijk leidt tot de 20ste eeuwse abstracte kunst. Schilders als Runge, Blake en Turner komen aan de orde, evenals Gauguin, Rédon en van Gogh. Bij de 20ste eeuw- se spirituele schilderkunst wordt werk van de mediamieke schilders Lead- beater en Klimt besproken, en ook het meer recente werk van Rothko en Beuys. De samenstellers van de lezing, drs. Christine Bangert en Glenn Sluisdom, gaan tevens in op de diepere betekenis van kunst en het effect van kleuren en vormen op de menselijke geest. Ook de ideeën van de Russische schilder Wassily Kandinsky komen aan de orde. De lezing wordt geïllustreerd door dia's en zal plaatsvinden van 14.00 tot 16.00 uur. De kosten zijn f 25,- of f 40,- voor partners. Opgeven is noodzakelijk en kan op tel. 0251-312598. AKERSLOOT - Vrijdag 19 maart staat er weer een klaverjasdrive op het pro gramma van de Vriendschap. Besloten is om voor een keer uit te wijken naar de vrijdagavond. Kanshebbers voor de seizoenshoofdprijs zijn Gerard van Klaveren, Nico Wals, Joost Winter en Lau van Roon. De drive, die voor iedereen toeganke lijk is, start om 20.00 uur en voor de mensen die minder gelukkig zijn met het kaarten is er altijd nog de mogelijk heid om via de verloting toch naar huis te gaan met een of meerdere prijzen. Telefonisch aanmelden vooraf is moge lijk, op 0251-312866, of aanmelden op de avond zelf. LIMMEN - Wie het afgelopen weekend op de fiets is geklauterd om eens lekker van het mooie voorjaarsweer te genietenkan het niet zijn ontgaanOveral dartelen jonge lammetjes weer vrolijk in de weiZoals op dit weiland aan de Westerweg in LimmenEn al is het de gewoonste zaak van de natuurvertederend blijft het (Fotostudio Starfield

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 13