opgelet! Plankeniers op hun best in superklucht Harmonie Excelsior neemt afscheid van voorzitter it X X I.V.M. PASEN Agenda Akersloot limmen in woord en beeld jJl UITKIJKPOST - 24 MAART PAGINA 11 kopij en advertenties inleveren uiterlijk vrijdag 2 april, 16.30 uur. Tuinkeuring Bloemendagen Dans in Beeld Topspelers handhaven zich bij gedegradeerd Vredeburg HSV Limmen gooit de hengels weer uit x\// P#L I T I E 'Senic&tett Veel animo voor Poëzie in Vredeburg P%L 1 T 1 E 'Senic/tten Opbrengst Jantje Beton-actie SV De Vrijheid Conquista nieuws Handbal Meervogels Thomas Duin wint beker bij turnwedstrijd TIOS Rabopoldertrimloop Titels voor Oranje-Wit heren De UithijNpost. Hét gratis UjeeHöiad voor Heiloo en Banenmarkt Tempo-Team Rowwen Hèze in d'Enterij noodt tJUmmjttie LIMMEN - In verband met de vele wij zigingen moet er een nieuwe lijst ge maakt worden van mensen die aan de tuinkeuring willen meedoen. Dit houdt in dat deelnemers van voorgaande jaren zich ook opnieuw moeten aan melden. De tuinkeuring wordt gehouden tussen zaterdag 17 en zaterdag 24 april. De aanmelding sluit op zaterdag 10 april. Opgeven kan zo mogelijk met vermel ding van soort tuin (groot, klein, sfeer- of bollentuin) bij: Henk Segerius, Meidoornlaan 21, tel. 072-5051772 of Jan Duikersloot, Dusseldorperweg 68, tel. 5051372. LIMMEN - In het gemeentehuis wordt het resultaat van het project Dans en Beeld getoond. Creativiteitscentrum Ibis uit Alkmaar organiseerde dit pro ject in samenwerking met de danssec- tor van Stichting De Kunst voor ama teurdansers en beeldende amateurkun stenaars. In het project Dans en Beeld werden de raakvlakken, overeenkomsten en verschillen onderzocht die tussen de beide disciplines bestaan. Dansers tekenden en tekenaars dansten onder de bezielende leiding van Jan Pijnen burg, Ingeborg van Bleisem en Margret Schilder. Op de tentoonstelling zijn schetsen te zien die ontstonden tijdens de danssessies, in krijt en klei, naast werk van Freddy Arends en Ruth Zwa- nepol, die in hun werk het thema muziek en beweging niet meer hebben losgelaten. Het fotowerk van Ed Burgerjon geeft een impressie van de lessen. De tentoonstelling loopt tot 5 mei en is te bezichtigen op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur, behalve op vrijdag. Op 29 mei worden er weer workshops Dans en Beeld aan geboden bij Ibis aan de Jan van Goyenstraat 318 in Alkmaar. Inlich tingen: 072-5053097. Een klap met de koekenpanzo pak je eigenwijze en betweterige echtgenoten an(Fotostudio Starfield) LIMMEN*- Je zult er maar mee zitten: een echtgenoot die extreem lui, betwe terig of pessimistisch is. Wanneer je dan ook nog samen met die echtgenoot een vakantie van drie weken op een Nun- speetse camping in het vooruitzicht hebt, wordt het tijd voor goede raad. Dat vonden Thea (Stina Hof), Annie (Margo Min) en Marjan (Els Mulder) in elk geval wel. Afgelopen vrijdag rie pen ze tijdens een voorstelling van de Limmer Plankeniers in een goed gevul de Burgerij de hulp in van waarzegster Madame Futura Hoewel Madame Futura (een rol die knap en consequent werd vertolkt door Mary Winder) in haar raadgevingen vooral werd geleid door financiële mo tieven, namen de dames die raad met zich mee in hun reisbagage. En een maal aangekomen op de camping, die op het toneel prachtig was vormgege ven met een eenvoudig maar zeer inventief decor van John Droog en di verse typerende kampeerartikelen, bleek dat de woorden van de waarzeg ster toch van pas kwamen. In een reeks komische scènes die door de acteurs vlot werden neergezet, werd de onmin in de echtelijke relaties van de drie vrouwen en hun mannelijke wederhelften overduidelijk. De nega tieve karaktereigenschappen van res pectievelijk Klaas, Flip en Tom werden wel-heel extreem afgeschilderd in op en top traditionele rollenpatronen. Dat al les leidde tot een hoop geruzie tussen de verschillende echtelieden. Met een lachwekkende weergave van zo nu en dan voor menigeen herkenbare situ aties slaagden de Plankeniers erin om het publiek op sympathieke manier een spiegel voor te houden. Vooral John Groot Kreeg in de rol van Klaas met zijn tot in het absurde door gevoerde luie gedrag de lachers op zijn hand en Peter de Rooij maakte als de overdreven betweterige onderwijzer Flip een geslaagd toneeldebuut. Toen de dames, in een uiterste wan hoopspoging om de situatie te verande ren, hun heil zochten in de uitvoering van de raadgevingen van Madame Futura en dat ook nog resultaat bleek te hebben, bloedde de actie in het tot dan toe boqjende stuk een beetje dood. Toch wisten de Plankeniers in een epi loog met een bezoek van de drie man nen aan Madame Futura, de komische actie van eerder voor een deel weer terug te halen. En daarmee bewezen de Limmer acteurs eens te méér dat het genre van de klucht hen zeer wel toe vertrouwd is. André Dekker (l) bij het afscheid van burgemeester Molhoek in 1985. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde SV Vredeburg ronde 21 van de interne schaakcompetitie. De vier hoogst ge plaatste spelers wonnen ieder hun par tij, zodat er onderling geen verschui ving optrad. E. Stolp en G. Hafkamp speelden een goede partij, waarbij Hafkamp een pion offerde voor aanval. Toen deze aanval tenslotte niet door sloeg en remise naderde, verslapte Haf kamp enigszins en bleek Stolp de sterk ste zenuwen te hebben en de partij in zijn voordeel te beslissen. Met nog drie ronden is Stolp praktisch niet meer van het kampioenschap af te houden. Een klein drama speelde zich af in de partij tussen H. Ebels en R. van de Storm. Van de Storm had met drie op gerukte pionnen en een toren tegen een loper en paard een zekere remise en onder normale omstandigheden grote winstkansen. Maar met nog slechts enkele minuten speeltijd werd hij zenuwachtig en gaf hij tot ontzetting van de omstanders een pion en zijn to ren weg, waarna Ebels op tijd won. M. Limmen herstelde zich goed van een zwakke opening tegen J. Admiraal en leek een remise binnen te halen. Helaas overzag Limmen een klassiek geval van overbelasting en kon Admiraal door het Uitschakelen van een verdediger een vol stuk winnen. Afgelopen dinsdag verloor Vredeburg met 7-1 van het sterke Caissa in Hoorn. Alleen J. Admiraal wist met winst de eer te redden. Caissa werd hiermee kampioen in poule 2B en Vredeburg degradeert naar de derde klasse van de NHSB. Vrijdag 26 maart speelt Vredeburg het paastoernooi. De uitslagen. Groep A: G. Hafkamp-E. Stolp 0-1, J. Admiraal-M. Limmen 1-0, H. Ebels-R. vd Storm 1-0, B. Stolp-R. Rommel 0-1, K. Aafjes-D. Schut 0-1, H. Levering-R vd Heijdt 0-1, J. Limmen-D. Aafjes 1-0, E. van Duin-C. Pepping remise, N. Pepping-J.Tebbens 0-1, H. de Hoog-G. de Graaf 0-1. Groep B: Koen Kramer-Eric Mooij 1-0, Robert Termes-Tjeerd Blom 1-0, Barry Blekemolen-Jan Valkering 0-1, Jeroen Duin-Pandora van Rees 1-0, Wouter van Leen-Nick van Leen 0-1, Maarten Kos- Mary Hoogeboom 1-0, Mark Beentjes-Raymond Weijers 1-0, Samer Sofan-Helen Termes 1-0, Inge Mooij- Karin Kos 1-0, Evelien Beentjes-Bas Schijf 0-1. LIMMEN - Tijdens de laatste jaarver gadering van Harmonie Excelsior gaf André Dekker na 26 jaar van toewij ding zijn voorzittershamer over aan de nieuwe voorzitter Nico Jan Kroone. Dekker vond het na meer dan een kwart eeuw tijd voor vernieuwing en dus verjonging. De nieuwe voorzitter memoreerde daarop in zijn maiden speech het wel en wee van de vereni ging gedurende de lange loopbaan van Dekker. André Dekker startte in 1973, toen hij de leidende rol overnam van zijn vader, Dorus Dekker. De vereniging telde toen zo'n dertig leden. Er werd weke lijks op de dinsdagavond gerepeteerd in het Parochiehuis, op het toneel, let terlijk tussen de gordijnen. Gezellig en knus was het, maar vervelend als de harmonie het veld moest ruimen voor een andere festiviteit. De toenmalige burgemeester Molhoek wist raad en de harmonie haar intrek in de bovenzaal van Vredeburg. Met de vereniging nog optredend in blauwe uniformen met pet en gouden biezen, ging het aanvankelijk niet zo goed. Een krimpend ledenaantal, weinig nieuwe leden en wisselende dirigenten. Dekker bedacht een enquête, de inspraak was geboren en er ontstond nieuw elan. Er kwamen nieuwe uniformen en muziek instrumenten, een op de jeugd gerichte werving en een nieuwe dirigent, Cock van der Molen. De geschiedenis herhaalde zich. Vre deburg bleek in trek en menig keer moest de harmonie het veld ruimen. Het oude pand van gemeentewerken aan de Schoollaan werd het nieuwe en huidige onderkomen Van de harmonie. De gemeente stelde zelfs een verbou wingskrediet beschikbaar, zodat een hele oude wens, een eigen gebouw, omstreeks 1982 in vervulling kon gaan. Koffieconcert Zondag 28 maart geeft Excelsior een koffie-concert in de Burgerij, aanvang 11.00 uur. Het opleidingsorkest onder leiding van Esther Hoek zal als eerste te horen zijn. Zij spelen Millennium song van Kees Vlak. Ook staat op de lessenaar het werk Pavane in blue van Ted Huygens, waarin twee solisten te horen zijn, Hans de Goede op trompet en Willemijn Koot en alt-saxofoon. Daarna is het de beurt aan de slag werkgroep met instructeur Harold Versteege, gevolgd door de harmonie met dirigent Cock van der Molen. U wordt op een muzikale reis meegeno men naar de films Evita, My name is Bond en Dances with wolves, maar u kunt ook genieten van de oosterse klanken van Marrakech bazar en het nieuw ingestudeerde nummer Shalom. LIMMEN - Na een periode van relatie ve rust gaat de visvereniging HSV Lim men deze week van start met de eerste activiteiten. Vrijdag 26 maart wordt de jaarlijkse ledenvergadering gehouden in café De Lantaarn om 20.00 uur. Naast een terugblik op het afgelopen jaar zijn er bestuursverkiezingen en worden de wedstrijden en de ontwikke lingen op hengelsportgebied bespro ken. Alle leden zijn van harte welkom. Zondag 28 maart1 zitten ae all-roundvis- sers weer langs de waterkant. De eerste wedstrijd is aan het Noord-Hollands Kanaal tussen Akersloot en Heiloo. Vertrek is om 7.00 uur vanaf café De Uitkomst, er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur. Reglement is op aanvraag verkrijgbaar bij P. van der Heijdt, tel. 0251-310429, op de ledenvergadering of aan de waterkant. Inleggeld is f 5,-, na afloop zijn de prijs uitreiking en de verloting in café De Uitkomst. Er wordt gevist met de vrije hengel (wormen zijn niet toegestaan) en de vis wordt na afloop gewogen. Voor deze competitie hoeft u zich niet van tevoren op te geven en ook is het niet verplicht om lid van de HSV Limmen te zijn. Wel dienen deelnemers in het bezit te zijn van een geldige sportvisakte en een lidmaatschap van een visvereniging in de federatie Mid den Noord-Holland. 112 -Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT LIMMEN - Voor de manifestatie Poëzie in Vredeburg van de Culturele Raad Limmen op zaterdag 27 maart hebben zich veertien deelnemers aan gemeld. Ze komen uit verschillende plaatsen uit de regio, van Egmond tot Hoorn, van Castricum tot Warmen- huizen. Zij hebben gezamenlijk 45 gedichten ingestuurd. Daaruit is door de Culturele Raad een bloemlezing samengesteld die op de poëzie-avond voor vijf gulden verkrijgbaar is. Op deze avond zullen de deelnemers hun eigen pennenvruchten voordragen. Het niveau varieert van candlelight tot hoge lyriek, van liefhebberij tot bijna- professioneel. Daarnaast zal er ook worden gezongen door Jelle van der Meulen uit Castricum. Hij begeleidt zichzelf op de accordeon bij het zingen van gedichten van onder anderen Slauerhoff, Piet Paaltjens en Willem Wilmink. De avond begint om 20.30 uur, vanaf 20.00 uur is de zaal open. De toegangsprijs bedraagt f 5,-. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN AKERSLOOT - Op 19 maart meldde een getuige omstreeks 20.30 uur dat er in een personenauto op de Outerlant werd ingebroken. De dader, een 19- jarige inwoner uit Velsen, kon worden aangehouden. Hij werd voor verhoor overgebracht naar het politiebureau in Alkmaar. LIMMEN - Meer dan dertig jeugdle den van de Limmer IJsclub hebben er voor gezorgd dat de collecte voor Jantje Beton een succes werd. Er werd in Limmen ruim f 2.500,- opgehaald. LIMMEN - De schietresultaten van SV De Vrijheid van vorige week: A-klasse: 1. M. Ehlhardt 99 pnt, 2. J. Drenth 96 pnt, 3. J. Hageman 94 pnt. B-klasse: 1. R. Hageman 98 pnt, 2. E. Weijers 97 pnt, 3. M. Bruin 94 pnt. C-klasse: 1. M. Baltus en F. Bakker 85 pnt. LIMMEN - Op 16 maart verleende een 26-jarige automobiliste bij het inrijden van een oprit van een bedrijf aan de Rijksweg geen voorrang aan een brom fietster. Een aanrijding met de 17-jarige bromfietster was het gevolg. Er was alleen materiële schade. Gevonden: een mapje met een bankpas en een duinkaart. LIMMEN - De kinderwerkgroep heeft voor komende zaterdag een knutselac- tiviteit georganiseerd. Volgende week is,het Pasen, dus er worden paashazen gemaakt. Ben je tussen de 4 en 12 jaar dan kun je meedoen, van 10.30 tot 12.30 uur. De entree is f 1,-. De tieners kunnen dansen op de zater dagavond van 19.00 tot 23.00 uur. Ben je tussen de 11 en 16 jaar oud, ga dan gezellig meebewegen. De jongeren kunnen twee avonden in de week naar Conquista gaan. De jon- gerenzaal is open op vrijdag- en zater dag van 20.30 tot 01.00 uur voor jonge ren vanaf 16 jaar. Darten, poolen en flipperen en tafelvoetballen staan gere geld op het programma, maar ook een biertje drinken onder het genot van je favoriete muziek behoort tot de moge lijkheden. Conquista heeft op tweede paasdag een rommelmarkt/fancy fair, van 12.00 tot 17.00 uur. Tevens is er een rad van avontuur, waar weer prachtige prijzen te winnen zijn. De hoofdprijs bestaat uit twee dinercheques. Heeft u nog spullen voor de rommelmarkt, dan kunt u contact opnemen met Jolinda van Diemen, 072-5054248. Conquista is deze dag gehuld in country en western stijl, wie zin heeft om een dansje te maken, is welkom. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van KS Kwiek versloegen die van Meervogels met 28-17. Stond er vorige week een team in De Lelie dat beide punten thuishield, in Raalte moest men de punten ondanks hard werken en inzet aan KS Kwiek laten. Al in de twaalfde minuut keek Meervogels tegen een 7-2 achterstand aan, en toen tot overmaat van ramp ook Mirjam Stuifbergen geblesseerd uitviel werd Meervogels vooral verdedigend kwets baar; 14-8 werd de ruststand. KS Kwiek is thuis een moeilijk te klop pen tegenstander, maar kreeg ook te veel vrijheid om uit de tweedelijn te scoren. Meervogels benutte ook de kans, die via Helma Krom en Lenneke Dehe werden verzilverd. Het was een bijzonder 'lieve' wedstrijd, zonder een gele kaart of tijdstraf. Van de drie wedstrijden die nog ge speeld moeten worden, moet er mini maal één gewonnen worden om zich te handhaven in de eerste divisie. Zondag is de meest cruciale wedstrijd tegen AHV Kwiek om 12.00 uur in De Lelie. Heren senioren blijven in tweede divi sie De heren senioren van Fulmen Fide- litas wonnen van Meervogels met 27- 19. De laatste wedstrijd van de zaal competitie werd afgesloten tegen de kampioen van de tweede divisie. Meervogels en DSS waren de degradie- kandidaten. Als DSS zou winnen dan had Meervogels aan één punt genoeg; zou Meervogels verliezen en DSS win nen dan zou Meervogels dus degrade ren. In de beginfase van de eerste helft kon Meervogels de kampioen bijhouden en zelfs op voorsprong komen, 8-10. Tegen eind eerste helft ging het minder goed. Fidelitas kreeg aansluiting, de ruststand was 14-11. Direct na rust speelde Meer vogels te gehaast en miste veel kansen en pas bij de stand 20-13 ging Meervogels beter handballen en kwa men zij tot 21-17. De terechte kam pioen liep uit naar de eindstand 27-19. Meervogels was nu afhankelijk van het resultaat van DSS. Tot grote opluchting verloor DSS van Snelwiek en blijven de heren in de tweede divisie. Bibliotheek Akersloot Donderdag 25 maart om 20.00 uur lezing over de Trans-Groenland ski-ex peditie in 1997 door Ekon Hartog, aan vang 20.00 uur, toegang f 7,50. In maart en april expositie van foto's van Ben de Graaf Bierbrauwer, tijdens openingsuren. Motel Akersloot Zondag 28 maart creatieve hobbybeurs aan de Geesterweg 1, tussen 10.30 en 17.00 uur, entree f 5,-. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36-te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen> contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - Afgelopen zondag werden er door gymnastiekvereniging TIOS onderlinge wedstrijden gehouden in de gymzaal aan de Hogeweg, die bij elke wedstrijd goed gevuld was met publiek. Van de groepen 3 en 4 ging Thomas Duin met de beker naar huis, met een puntentotaal van 51.0, ééntiénde punt meer dan Fleur Bos die met 51,9 pun ten de tweede plaats behaalde. Met de brugoefening was Eileen Groenland het beste. Zij behaalde een 7,8 op dit onderdeel. De jongens deden het dit jaar uitste kend, want naast Thomas Duin behaal de Marcel Kranendonk een hoogste score op het onderdeel lange mat. Ja- nine Pirovano was tenslotte het beste met haar oefening op de balk. Bij de oudere recreanten uit de groe pen 5,6,7 en 8 was het Ursula Min die met 42,3 (zij doen een conditie-onder deel minder) een eerste plaats behaal de en dit jaar de beker mee naar huis mocht nemen. In deze groep was Linda Baltus de beste op de balk, Jenny Groot met een 9,3 superieur met haar sprong over de kast en Mary Hoge- boom kreeg een 8,3 van de jury voor haar oefening op de lange mat. Daarna was het de beurt aan de kern ploeg en selectie. Hier ging de beker naar Ellen Dirkson, met een totaal van 32,2 punten. Bij deze wedstrijd is er geen conditie-onderdeel, maar bestaat de wedstrijd uit vier onderdelen. Ellen was ook het beste op de balk met een 8,0, waar Andrea Welboren een tweede plaats op behaalde met een 7,8. Iris Welboren was op de spanbrug de beste met een 8,3 en een tweede plaats van Sharon van de Peet. Op de lange mat deed Andrea Welboren een perfecte oefening. Zij kreeg hiervoor een 8,8 en was daar eerste mee. Sabine Karsten en Denice Groot deden eveneens een hele goede oefening op de lange mat goed en kregen 8,7 en 8,5. Mandy Tijm ten slotte was de beste van de keurploeg met haar sprongoefening. AKERSLOOT - Zondag 28 maart wordt alweer de laatste Rabopolder trimloop gelopen van dit seizoen. Het parcours loopt als vanouds door en langs het dorp Akersloot. De afstanden zijn 4 km (speciaal voor de jeugdigen) en de 8 en 14 km voor volwassenen en veteranen. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg waar om 10.30 uur de start is. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. Deze trimloop geldt ook voor het trimloopboekje van de KNAU. LIMMEN - Ondanks dat er in de stra- tencompetitie enkele belangrijke wed strijden op het programma stonden, ging de meeste aandacht deze keer naar veld 1, waar het eerste herenteam van Oranje-Wit tegen de medekam- pioens-kandidaat Ardea 2 moest aan treden. Oranje-Wit had slechts een punt nodig om zich kampioen te noe men. In een zenuwslopend duel, waarin Oranje-Wit op 0-2 achterstand kwam, hervonden de Limmer heren zich en kwamen terug op 2-2. In de vijfde set gaven beide teams elkaar niets toe. Oranje-Wit nam steeds een voorsprong tot zelfs 14-13. In een laatste krachtsinspanning wisten de Heerhugowaarders tenslotte toch de set naar zich toe te halen, 14-16, en daarmee de winst van de wedstrijd, 2-3. Door deze uitslag behaalde Oranje-Wit wel dat ene belangrijke puntje en nadat vorige week het tweede herenteam de titel in hun klasse had behaald ging de champagne nu voor heren 1 de kleed kamer rond. Stratencompetitie nadert ontknoping Op de velden 2 en 3 werd in de play offs van de stratencompetitie de vierde ronde gespeeld. Zomerschoon ver speelde zijn kans op prolongatie van de titel door verlies in de wedstrijd tegen De Meiden en het gelijke spel tegen De Laatbloeiers. Zomerschoon is uitge speeld en de beslissing zal op de laatste speelavond vallen. Grote favoriet nu voor de titel is het team van De Mei den, alhoewel de Schoolweg ook nog een kans heeft maar die is wel heel erg klein. In poule B deden zowel de BN All Stars als de ZWRVTJS goede zaken door voor beide een overwinning. In hun onderling duel speelden zij gelijk. Voor de ZWRVTJS was dat evenwel niet genoeg. Zij zijn in deze poule uit gespeeld. Grote favoriet hier zijn de BN All Stars. Zij hebben nog één punt nodig. Uitslagen A-poule: De Laatbloeiers- Zomerschoon 1-1, The Old-Genera- tion-De Laatbloeiers 2-0, Zomer- schoon-De Meiden 0-2, De Meiden- The Old-Generation 2-0. B-poule: Bar- tigon-ZWRVTJS 0-2, 7 Bier 1 Cola- Bartigon 2-0, ZWRVTJS-BN All Stars 1-1, BN All Stars-7 Bier 1 Cola 2-0. CASTRICUM - Het regent banen bij Tempo-Team Uitzendbureau tijdens de regionale banenmarkt op zaterdag 27 maart van 10.00' tot 15.00 uur. Tempo- Team biedt op deze banenmarkt in de vestiging aan de Dorpsstraat 114 in Castricum iedereen de kans om een passende baan te vinden. In samenwerking met bedrijven uit de regio heeft Tempo-Team een groot aan tal vacatures verzameld op het gebied van kantoor, industrie, techniek, schoonmaak en catering. Bezoekers van de banenmarkt kunnen met vragen over werktijden, salaris en andere zaken, zoals bijvoorbeeld over de nieu we wet Flexibiliteit en Zekerheid, terecht bij Tempo-Team medewerkers. Voor diegenen die zich tijdens de banenmarkt inschrijven, ligt een leuk presentje klaar. De mensen die in de 'regen' van banen een baan vinden en aan de slag gaan, ontvangen een para plu. Meer informatie is verkrijgbaar op tel. 0251-652300. LIMMEN - Op zondag 4 april, eerste paasdag, kunnen muziekliefhebbers terecht in sporthal d'Enterij. Dan doet de groep Rowwen Hèze Limmen aan. Deze spraakmakende band heeft het Nederlandse zalen- en feesttent-circuit veroverd met een mengeling van Tex Mex, polka's en Ierse folk. De num mers worden gezongen in Limburgs dialect en gespeeld op accordeon, gitaar, bas, drums en trompet. In februari werd de groep geëerd met de Gouden Harp van de Stichting Conamus. Begin april, zo is de verwach ting, verschijnt een nieuwe single, in mei gevolgd door een nieuw album. In het voorprogramma speelt Liever Live. Kaarten voor deze avond zijn te koop bij café de Lantaarn (072-5053773) of de sporthal (5052931).' De zaal gaat op 4 april om 18.00 uur open. Rowwen Hèze.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 11