Aktief Kreatief in Keukens s nfrK) Verdient uw belasting adviseur zichzelf terug B Reinders LIMMENLET OP!!! ijl|jj§| Een flitsende start van een ei gemeente 3 Beperkte verkoopdagen voor particulieren j SiimiiiM SINMGE'S AARDAPPELEN, GROENTEN EN ERDIT J «uï![ •- ui ZOMERDIJK KEUKENS Telefoon 072 505 30 09 Rabobank donderdagavond van iedere maand terecht op het startersspreekuur van Rabobank West-Kennemerland I pEL| 1? rijl ||i Rijksweg 35-37 Limmen 072 505 38 38 erkend keuken specialist Uw belastingadviseur doet zijn werk goed als u door zijn diensten minder belasting betaalt. Daarvoor heeft u hem immers ingehuurd. Hij dient al minstens zijn eigen declaraties terug te verdienen. Indien dit bij u niet het geval is, is er toch iets mis. Vooral als u daarnaast ook nog eens fors betaalt voor zijn matige diensten. Zowel particulieren als ondernemers bieden wij de mogelijkheid de financiën zowel fiscaal als juridisch te laten doorlichten. Dit middels een, uiteraard vrijblijvend en gratis, gesprek. Zoiets kan zeer verfrissend werken. En bovendien is er een grote kans dat dit u onverwachte voordelen en adviezen oplevert. Immers, een goede adviseur verdient zichzelf terug. Belt u voor meer informatie |=a Administratiekantoor 072 - 532 21 46 Nijverheidsweg 31 F 1851 NW Heiloo Telefoon 072 - 532 21 46 Fax 072 - 532 21 47 Maroc sinaasappelen, 3 kilo 5,00 Extra Jonagold, 3 kilo5,00 Jaffa sinaasappelen, per net 2kilo) 2,50 Hollandse bloemkool, per stuk1,50 Krop sla komkommer, samen 1,50 Verse witlof, per kilo2,00 Hèt adres root de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! V Uitvaartverzorging Üa Groot v/h begrafenisonderneming Hoogeboom Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen Dog en nacht bereikbaar voor het verzorgen van uitvaarten in Limmen en omgeving. MANNES SCHOENREPARATIE Westerweg 312 - Heiloo Uw schoenreparatie wordt gemaakt door de kampioen van Europa! Open: maandag 13.30-18.00 uur Woensdag- en vrijdagochtend 9.00-12.30 uur. Haal het mooiste uit jezelf, met een passend kleurenadvies. Ged. kleurendeskundige/visagiste/ kledingstijl heeft weer een LENTE-AANBIEDING. NU 75 PER BEHANDELING. R. Coomans, Bergen aan Zee Tel. 072 5899079 Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Gecombineerde Openbare commissievergadering Algemeen Bestuur, Financiën, Grondgebied Welzijn, Economie, Verkeer en Volkshuisvesting Voorbereidingsbesluiten Voorgenomen medewerking Afsluiting wegen Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Aangevraagde sloopvergunning: Drank- en Horecavergunning Collectevergunning Ophalen grof huisvuil Wat is géén grof huisvuil? Meer informatie? UITKIJKPOST - 14 APRIL PAGINA 16 n ar <3 - "5 ra U U O OM2£ i W r»™ c™} (S) 'rjf^ 0_0 !f-5l UI lil; Hifi Vrijdag koopavond Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 16 april in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! (Binnen 2 dagen) De derde donderdag van iedere maand houdt starterscóördinator Paul van Uitert spreekuur van 18.30 tot 20.00 uur in kantoor Dorpsstraat 62 te Castricum. U denkt erover een eigen bedrijf te starten. Misschien hebt u de eerste stappen al gezet. Maar hoe gaat u verder? Waar kunt u terecht met uw vragen? Om u op weg te helpen houdt Rabobank West-Kennemerland een spreekuur voor startende ondernemers op de derde donder-dagavond van iedere maand. Van 18.30 tot 20.00 uur kunt u binnenlopen bij ons kantoor Dorpsstraat 62 te Castricum. U kunt er uw vragen kwijt; krijgt informatie en waar nodig maakt onze starterscoödinator een afspraak met u voor een vervolggesprek. Dat kost u niets; u kunt er alleen maar \j/ijzer van worden. Om u op weg te helpen - het startersspreehuur van Rabobank West-Kennemerland men liUl'd ilb tijdstip: donderdag 22 april 1999 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen (in de raadzaal). agenda: 1Opening 2. Verslag van de gecombineerde vergadering van 18 maart 1999 (wordt nagezonden) 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Voorbereidingsbesluit Rijksweg 102 5. Beschikbaarstelling krediet ad f 46.000,- voor inlopen achterstanden milieutaken 6. Reconstructie BN-straat, Achterweg en Visweg 7. Rekening 1998 en begroting 2000 van de GTD (commissievoorstel wordt nagezonden). 8. Organisatieverordening 9. Mondelinge informatie voortgang aanpak millenniumproblematiek 10. Verhuiskosten SWOL I IVaststelling beleidsplan Abw 1999 (reeds in uw bezit) 12. Rondvraag 13. Sluiting* Na afloop van de vergadering zal t.b.v. de commissieleden een (besloten) bijeenkomst worden gehouden over de inrichting van de begroting 2000. Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken af halen bij de receptie van het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 8 april 1999 besloten heeft een herziening voor te bereiden van de bestemmings plannen: - 'Vinkenbaan': ten behoeve van het perceel Hogeweg 55; - 'Disseldorp': ten behoeve van het perceel Lage Weide 2; - 'Uitbreidingsplan in onderdelen': ten behoeve van woningbouwplan 'Kerkweg-Noord'. Het plangebied maakt deel uit van de oude dorpskern ten oosten van de Rijksweg. Het betreft een groot open binnengebied dat grotendeels begrensd wordt door de achter zijde van bebouwing en erven van de Dusseldorperweg, Kerkweg, Middenweg, Rijksweg en Visweg. Slechts over enkele kleinere gedeelten grenst het plangebied di rect aan de Dusseldorperweg, Rijksweg, Visweg en Kerkweg. Het plangebied heeft een oppervlakte van ca. 6,5 ha. De besluiten treden in werking op 15 april 1999 en liggen vanaf die datum met de daar bij behorende voorstellen en tekeningen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellings mogelijkheid, als omschreven in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto 50 lid 5 van de Woningwet, medewerking te verlenen aan het realiseren van: het vergroten van de woning op het perceel Keizerskroon 7; - het realiseren van een dakkapel op de woning op het perceel Plantraam 4; - het realiseren van een garage bij de woning op het perceel Dusseldorperweg 57; - het realiseren van een kap op de garage op het perceel Schoolweg 17. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedu re. Het verzoek ligt vanaf 15 april 1999 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, maken bekend dat de volgende wegen voor alle verkeer zullen worden afgesloten gedurende de pe riode 19 april tot en met 12 mei 1999: Startingerweg en Uitgeesterweg De wegafsluiting is noodzakelijk in verband met de herinrichting van bovengenoemde wegen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwver gunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: - Dusseldorperweg 48 bouw van een erker - Het Achtkant 30 bouw van een serre Thalia 11 bouw van een berging carport Achterweg naast nr. 16 slopen van een oude schuur De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Burgemeester en wethouders van Limmen hebben aan voetbalvereniging Limmen, met ingang van I april 1999 een drank- en horecavergunning verleend op grond van artikel 3, eerste lid, onder c, van de Drank- en Horecawet.. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden op grond van artikel 7.1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van de gemeente Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hiervoor bedragen 200,00 voor natuurlijke personen en 400,00 voor rechtspersonen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen hebben een collectevergunning verleend aan Nationaal Fonds Sport Gehandicapten voor de periode van I I t/m 17 april 1999. In Limmen wordt elke laatste donderdag van de maand het grofvuil opgehaald. Dit ge beurt na telefonische melding bij G.P. Groot, tel. (072)5413533. Het snoeiafval uit de tuin en ook koelapparaten kunt u hierbij opgeven. Bij het grof huisvuil worden nog steeds zaken aangeboden die daar niet thuishoren. Het onderstaande afval mag u zeker niet als grofvuil aanbieden: Bouw- en sloopafval, asbest, autobanden, en materialen die zijn vrijgeko men bij tuinrenovaties (hagen, bomen, bielzen, schuttingen enz.). Bij bouw- en sloopafval moet u bijvoorbeeld denken aan alle materialen die vrijkomen bij een verbouwing, hoe klein ook. Schuurtjes en kippenhokken behoren hier ook bij. Bouw- en sloopafval dient uzelf en voor uw eigen rekening af te (laten) voeren naar bij voorbeeld de stortplaats van G.P. Groot aan de Kanaaldijk te Heiloo. Kleine hoeveelheden schoon puin (tot 100 kg) kunt u gratis aanleveren op het terrein van gemeentewerken aan de Hogeweg 123, uitsluitend op werkdagen tussen 10.00 en 10.45 uur. Voor vragen kunt u contact opnemen met de heer P. Fluit, tel. 0251-314253.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 16