Veel kijkers bij jaarlijkse Kom in de kas Limmer kapster kampioen Fado in vredeburg Gemeente zoekt investeerders zwembad --X- -A*. X vzv P#L 1 T 1 E M, Adressen Limmen UITKIJKPOST-14 APRIL PAGINA 17 Themamiddag over dementie SV de Vrijheid L 1 T I E "Senicdtett HSV Limmen Meervogels veilig ondanks verlies tegen Kampioenschap beslist bij Vredeburg KVG sluit seizoen af Kunst en spiritualiteit in Akermare Kampioenschap driebanden Themadag landschapshistorie tJUmm&i jhie LIMMEN - Op zaterdag 17 april treedt in Vredeburg aan de Dusseldorperweg 64 in Limmen vanaf 20.15 uur de groep Fado op. De groep bestaat uit Eric Bakker (zang), Jeroen Becx (gitaar/gui- tarra) en Hans van Geldere (gitaar). De groep werd in 1994 door Eric Bakker opgericht. Eric studeerde zang aan het Amsterdamse Sweelinck Con servatorium, afdeling geïmproviseerde muziek. De liefde voor treurig klinken de muziek en de melodie van de Por tugese taal brachten hem ertoe de Portugese fado te bestuderen, waarin hij overeenkomsten voelde met de Amerikaanse blues. Hij maakte een theaterprogramma over het leven van Amalia Rodrigues en ging een aantal maal als fado-solist op tournee met het Ricciotti Ensemble. Fado trad op voor de Portugese gemeenschap in Amsterdam en voor de radio. Op het programma staan deze avond naast enkele Portugeestalige fado's ook de door J. Slauerhoff ver taalde fado's uit het begin van deze eeuw. LIMMEN - De KBO afdeling Limmen houdt op dinsdag 20 april om 14.00 uur in Vredeburg aan de Dusseldorperweg 64 een themamiddag over dementie. Namens de Alzheimervereniging Noord-Holland zal J. van Beukering voorlichting geven over dementie. Zij zal vertellen over gedragsproble men bij dementerende ouderen en geeft informatie over waar en bij wie hulp gevraagd kan worden en wat de dokter eventueel kan doen bij demen tie. Alle vijfenvijftig-plussers uit Lim men zijn welkom. De zaal gaat om 13.30 uur open. LIMMEN - SV De Vrijheid heeft vori ge week de volgende resultaten geboekt: A-klasse 1. Marco Elhardt 99, 2. Jeroen Drenth 98, 3. Jolanda Hageman 94. B-klasse 1. Eric Weijers 97, 2. Ronald Hageman 94, 3. Marco Bruin 94. C-klasse 1. Freek Bakker 96, 2. Piet Groot 87,3. Mark Baltus 72. LIMMEN - Een kleine twee maanden heeft de Werkgroep Privatisering Zwembad de tijd om met een kandi daat te komen die het zwembad in Limmen wil overnemen. Slaagt de werkgroep daar niet in, dan valt na het zomerseizoen definitief het doek voor het kinderzwembad Dampegheest. Sluiting van het zwembad is een gevolg van de forse bezuinigingen die het Lim- mer college eind vorig jaar presenteer de. Bezuinigingen die nodig zijn om de aanstaande fusie met Akersloot en Castricum in elk geval zonder schulden in te gaan. De gemeenteraad besloot in december het zwembad, dat in de jaren zeventig is gerealiseerd, nog een sei zoen open te houden. Een maatregel die een extra tekort van f 25.000,- op de begroting zette. In maart heeft de gemeente de Werk groep Privatisering Zwembad in het leven geroepen. Leden van deze werk groep zijn Claus de Goede (namens de burgers), Cees Admiraal (uit het be drijfsleven), Nico Bult (gemeenteraads lid) en voorzitter is Harry Snijder, oud wethouder van de gemeente Limmen. De werkgroep heeft de opdracht mee gekregen de mogelijkheden te onder zoeken om het zwembad te privatise ren. De gemeente is dus op zoek naar een of meer kandidaten die het zwembad over willen nemen. Deze moeten wel solva bel zijn. Want het zwembad openhou den tot 2004 (per die datum vervallen de milieu-ontheffingen) kost minstens 1,5 ton. Om het zwembad ook daarna open te houden, is een investering van 7 a 8 ton nodig. Uitbreiding mogelijk Belangstellenden moeten daarom aan een aantal randvoorwaarden voldoen. Er moet een bedrijfsplan worden over legd, waarin wordt aangetoond dat het zwembad in elk geval tot 2004 open blijft. Plannen voor het openhouden van het zwembad na 2004 hebben de voorkeur. De gemeente brengt het ter rein 'om niet' in, maar wanneer de ex ploitant stopt of van de plannen afziet, valt het terrein met de opstallen ook weer om niet terug aan de gemeente. Deze voorwaarde dient om te voorko men dat er andere activiteiten plaats gaan vinden, zoals bijvoorbeeld wo ningbouw. Dat wil niet zeggen dat er voor een eventuele investeerder geen mogelijk heden zijn. De gemeente staat niet negatief tegenover een uitbreiding met bijvoorbeeld een sauna, een camping of zelfs een aantal recreatiewoningen. Volgens wethouder F. van Wieringen, die sport in zijn portefeuille heeft, kan er echter geen sprake zijn van groot schaligheid. Limmen hoeft niet bang te zijn voor de komst van een Center- Ms 072- 112 5122222 •Noord-Holland Noord «AKERSLOOT 112 -Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 10 april werd voor de showroom van een autobedrijf aan de Rijksweg een personenauto gestolen. De wagen stond op de openbare weg. Het gaat om een rode Seat Ibiza met het kenteken JJ-GD-83. De auto was afgesloten. Verloren: een gekleurde windvaan, een rode portemonnee met inhoud en een gouden oorbel. AKERSLOOT - Op 6 april werd omst reeks 22.45 uur brand gemeld in de sportzaal bij de Mozartschool aan de Mozartlaan. Het vuur woedde tussen het dak en het plafond van de sport zaal. De brandweer slaagde erin de brand te blussen. Een smeulende con tactdoos was de oorzaak. Op 9 april omstreeks 04.20 uur botste de bestuurder van een personenauto op de A9 tegen een actiewagen van Rijkswaterstaat aan. Ter hoogte van de afslag Akersloot, in de richting van Alkmaar, werd door middel van signa leringsborden boven de weg aangege ven dat een rijstrook zou worden afge sloten. Ter beveiliging was een actiewa gen van Rijkswaterstaat op de rijstrook geplaatst. Een 35-jarige Alkmaarder wisselde niet tijdig van rijstrook en bot ste tegen de actiewagen aan. De auto vloog over de kop en belandde in de sloot. De wagen was total loss. De be stuurder kwam met de schrik vrij, hij droeg een veiligheidsgordel en de auto had een airbag. Wel bleek de man alco hol op te hebben. Een proces-verbaal werd opgemaakt. In samenwerking met de technische verkeersafdeling werd op de Geester- weg een technische verkeerscontrole gehouden. Het terrein van het motel fungeerde als opvangplaats. Gecontro leerd werden vrachtauto's en bestel auto's, al dan niet met aanhangwagens. Er werden negen processen-verbaal opgemaakt. Op de Noord werd een bedrijfsauto aangetroffen die in Krommenie was gestolen. Uit de laadruimte was voor een aanzienlijk bedrag gereedschap weggehaald. Op 10 april werd omstreeks 14.30 uur gemeld dat een boot met opvarenden in het water van het Alkmaardermeer in nood zou zijn. Ter plaatse bleek dat een speedboot met drie mannen in het waterskigebied pech had gekregen. De boot was tegen de walkant geslagen en maakte water. Met behulp van een ple zierjacht konden de mannen naar de wal overgebracht worden. Ze bleken onderkoeld te zijn. De speedboot werd door de brandweer naar de jachthaven gesleept. In de nacht van zaterdag 10 op zondag 11 april zijn op de Molenlei van twee personenauto's de ruiten ingeslagen. Van een van de wagens werd de anten ne afgebroken en werden twee verstra- lers van de voorkant gehaald. Uit de andere auto werden twee autorace kuipstoeltjes geschroefd. Verloren: een alarmsleutel aan een witte musketonhaak, een halsketting met grote schakels en een herenbril. Pares. Om kandidaten tegemoet te komen, is de gemeente bereid om eenmalig f 100.000,- in het bad te steken. Een laatste voorwaarde is dat het openhou den van het zwembad niet volledig op vrijwilligerswerk is gestoeld. De leden van de kersverse werkgroep en Van Wieringen lieten vorige week niets los over mogelijke kandidaten. Wel zouden er al enkele namen ge noemd zijn. Eind mei presenteert de werkgroep haar eindrapportage. Het zwembad, dat bestaat uit een bas sin van 25 bij 10 meter, drie kleuterbas sins en een speelweide, gaat op 1 mei open. Afhankelijk van het weer komen er per seizoen tussen de 7.000 en 15.000 bezoekers. De kaartverkoop brengt jaarlijks zo'n f 20.000,- op. Daar moet dik geld bij, want de exploitatie van het zwembad komt per jaar in de buurt van een ton. LIMMEN - Afgelopen vrijdag hield HSV Limmen de jaarlijkse ledenverga dering, met een matige opkomst. Na 25 jaar nam penningmeester Joop Baltus afscheid. Hij kreeg het erelidmaatschap van de HSV Limmen. De nieuwe pen ningmeester is Rob Jak, al enige tijd actief bij de Jeugdvisclub als voorzitter. De wedstrijden voor het komende jaar zijn dit keer bepaald via een enquête en er is een tendens naar dieper water bij het baarzen. Over de verkiezingen van het bestuur van de waterschappen werd gesproken door de heer Van Ewijk. HSV Limmen wil dit jaar vis gaan uit zetten in de polder, allereerst paling en zeelt. Later wordt bekeken of er nog andere vis moet worden uitgezet. Er werd verder nog geattendeerd op de strengere controle in de polder en andere wateren, met name ook op str open met fuiken. Zondag 18 april wordt er weer gevist voor de all-round competitie. Deze keer in de Nauernasche vaart bij As sendelft. Vertrek is om 7.00 uur vanaf café De Uitkomst, waarop na afloop prijsuitreiking en verloting plaatsvin den. Deze wedstrijd is het gebruik van wormen als aas en voer verboden. De vis dient in een ruim leefnet te worden bewaard en zal na afloop van de wed strijd worden gewogen en teruggezet. Deelname kost f 5,- en vooraf opgeven is niet nodig. Wie wil vissen in de wateren rond Limmen moet vergunning van HSV Limmen hebben en boven de 15 jaar ook een sportvisakte. Documenten zijn te koop bij R. Jak, tel. 072-5053858 of R van der Heijdt, 0251-310429. AKERSLOOT/LIMMEN - De tijd is weer aangebroken om er lekker op uit te trekken. Dat was afgelopen weekend zeker goed te merken. Wie niet in een van de vele musea was beland die de deuren openden ter gelegenheid van het nationaal museumweekend, nam wel een kijkje bij een van de agrarische bedrijven die zondag open dag hielden, zo leek het. Het evenement Kom in de Kas trok veel bezoekers, waarschijnlijk ook omdat het zonnetje zich afgelopen zondag veel liet zien. In Akersloot en Limmen waren er acht gegeven bedrijven en een korenmolen waar medewerkers uitleg en demonstraties gaven over hun werkzaamheden. Land bouw, veeteelt, bollen- en bloementeelt en zelfs visvangst kwamen aan bod. Gebroeders Dil bv aan de Kerklaan 45 in Akersloot kon tussen de vier- en vijf honderd bezoekers begroeten, naar schatting van eigenaar Hein Dil. Bij de groothandel in aal, paling en zoetwater vis, die al sinds 1845 zoetwatervis uit het Alkmaardermeer vangt en ver koopt, werd getoond hoe de vis ver werkt wordt en werden demonstraties paling roken en fuiken van LIMMEN - Onlangs werd Maartje Brandjeskapster bij Margays Haar mode in LimmenNederlands Kampioene in de categorie consumenten mode. In het totaalklassement van de nationale kappers-titelstrijd die werd gehouden in de Jaarbeurs in Utrechteindigde zij als tweede. In de wedstrijd werd de combinatie van kapsel, visagie en kleding beoordeeld door een vakjury. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van VZV versloegen die van Meervo gels met 21-19. Ondanks het grote ver lies thuis begonnen de dames vol zelf vertrouwen de uitwedstrijd in 't Veld. Dat VZV moest winnen om kansen op het kampioenschap te behouden was geen reden om zich vroegtijdig bij een beslissing neer te leggen, en het spel van zodanig te ontregelen dat Meer vogels door een break van Chantal Goldman na twaalf minuten op voor sprong kwam. Met de rust was er een 11-8 voorsprong voor VZV. Na rust hield Meervogelskeepster Jea- nine Geels door veel spectaculaire red dingen Meervogels in de race. Monique Kerssens schoot de gelijkmaker in het doel. Daarna werd er om en om ges coord. Wendy Buter scoorde nog een maal de gelijkmaker. De zwakte van de Meervogelsdoelvrouwe werd ontdekt, zij had moeite met de lage ballen van VZV speelster Ivankovic. Bij de stand 19-19 in de eindfase werden twee straf- worpen benut door VZV en werd de overwinning bezegeld. Mede door het verlies van het Hengelose Olympia handhaaft Meervogels zich in de eerste divisie. Zondag is de laatste thuiswed strijd tegen DSVD. Senioren verliezen De heren senioren 1 van Meervogels verloren van CSV met 18-24. De gasten startten furieus en bereikten snel een 0- 4 voorsprong. Na tien minuten nam Meervogels het initiatief en door de bal snel te spelen en twee man op de cirkel kwam er een 7-6 voorsprong. Hierna liet Meervogels aanvallend en verdedi gend teveel steken vallen. De ruststand was 13-18. Na rust weer een beter handballend CSV, dat vier maal op rij scoorde, 13-22. Hierna ging CSV stunten, wat niet altijd lukte. Hierdoor kon Meervogels tot 24-18 naderen. Meervogels had zon dag niet de vorm om de achterstand in te halen en verloor terecht van een sterker CSV. boeten. Ook waren diverse 'bewoners' van het Alkmaardermeer in levenden lijve te bewonderen, met vooral de bot en de wolhandkrab als indrukwekken de verschijningen. Hein Dil schreef zelfs een prijsvraag uit, waarbij de hoeveelheid paling in een bak met water geraden moest wor den. Maar liefst tweehonderdtachtig bezoekers waagden een gokje. Vijf van hen raadden het juiste aantal van zes endertig en won daarmee eigen ger ookte paling uit de eiken-gestookte rokerij van het bedrijf. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde SV Vredeburg ronde 22 van de interne competitie. Koploper E. Stolp nam geen risico's tegen de onberekenbare outsider R. van der Storm en bood in een goede stelling remise aan, hetgeen Van der Storm aannam. Met deze remi se is Stolp twee ronden voor het einde van de competitie niet meer in te halen en verzekerde hij zich aldus van het kampioenschap. De strijd om het zilver gaat tussen H. Ebels en J. Admiraal. Ebels wist met een solide verdediging de agressieve koningsaanval van R. Rommel te pare ren. Rommel speelde puur op aanval en schoof zonder te rokeren al zijn koningspionnen naar voren in de rich ting van de koning van Ebels. Ebels profiteerde van de kwetsbare centrum- lijnen en de zwakke lopers van Rom mel en creëerde sterke tegenkansen. In Veel bezoekers voor de palingrokerij in Akersloot. (Fotostudio Starfield) Gemeentehuis Limmen Tot 5 mei expositie van resultaten van het project Dans en Beeld met schetsen in krijt en klei, schilderijen van Freddy Arends en Ruth Zwanepol en foto's van Ed Burgerjon, te zien op werkda gen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur, behalve vrijdagmiddag. Galerie Amber Tot 18 april tentoonstelling van aqua rellen en tekeningen van Elbert de Leur en beelden van Harry Tijm, te zien aan de Dusseldorperweg 18 van donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Bibliotheek Akersloot In april expositie van foto's van Ben de Graaf Bierbrauwer, tijdens openings uren. Gemaal 1879 Tot en met 25 april schilderijen te zien van Margriet Bötticher-Keuning in het gemaal aan de Fielkerweg in Akersloot, geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 16.30 uur. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. het eindspel trok Ebels aan het langste eind en consolideerde hiermee zijn tweede plaats. J. Admiraal kreeg te maken met de Siciliaanse lijfvariant van G. Hafkamp. Admiraal vergrootte de druk op de damevleugel en dwong Hafkamp tot secuur verdedigen. Na pionverlies en een zwakkere paardzet stortte de stel ling van Hafkamp als een kaartenhuis in elkaar en gaf hij op. G. de Graaf onderschatte de taaiheid van D. Schut, die in een mindere stelling bleef speu ren naar tegenkansen. Uiteindelijk leverde dit een onverwacht succes op doordat de Graaf zijn onderste rij ver waarloosde en ondekbaar mat moest incasseren. K. Aafjes toonde zijn concentratie en bouwde zijn voordeel goed uit naar een winststelling tegen P. van der Heijdt. B. Stolp en D. Aafjes hielden elkaar lang in evenwicht, in een middenspel met torens en pionnen toonde Stolp zich toch de meerdere en won verdiend. N. Pepping speelde in een magistrale par tij J. de Graaf finaal van het bord. Lange nabeschouwingen aan de bar konden deze prestatie geen ander aan zicht geven. Uitslagen: Groep A: E. Stolp-R. vd Storm remise, R. Rommel-H. Ebels 0-1, J. Admiraal-G. Hafkamp 1-0, D. Schut- G. de Graaf 1-0, P. vd Heijdt-K. Aafjes 0-1, J. Limmen-H. Levering remise, B. Stolp-D. Aafjes 1-0, E. van Duin-T. Al 0-1, N. Pepping-J. De Graaf 1-0, M. Wester-C. Pepping remise. Groep B: Jan Valkering-Koen Kramer 0-1, Samer Sofan 0-1, Barry Bleke- molen-Mark Beentjes 1-0, Jeroen Duin-Maarten Kos 1-0, Nick van Leen- Tjeerd Blom 1-0, Eric Mooij-Duncan Keijzer 1-0, Pandora van Rees-Wouter van Leen 0-1, Martijn Mooij-Karin Kos 1-0, Inge Mooij-Maurice Tijm 1-0, Evelien Beentjes-Raymond Weijers 1- 0, Helen Termes-Bas Schijf 1-0. LIMMEN - Het Katholiek Vrouwen Gilde afdeling Limmen houdt op woensdag 21 april de laatste avond van het winterseizoen, traditiegetrouw sa men met de Plattelandsvrouwen uit Limmen. Een cabaretgroep uit Edam treedt op en de titel van het program ma luidt 'Nederland op z'n best'. Tijdens de pauze is er een verloting. Het koffie- en theegeld bedraagt f 4,50. Aanvang is 20.00 uur in De Burgerij. AKERSLOOT - Op zondagmiddag 18 april zal in Galerie Akermare de vierde en laatste lezing over het thema Kunst en spiritualiteit worden gehouden. Het onderwerp is beeldhouwkunst. De be tekenis van het beeld in de Europese geschiedenis en in andere culturen zal onder de aandacht worden gebracht. Drs. Christine Bangert gaat onder meer in op het idolenbeeld, het Afrikaanse cultusbeeld en zijn invloed op de wes terse kunst, de totempaal en het Zen boeddhisme in de Japanse beeldhouw kunst. Ook megalitische monumenten als Stonehenge komen ter sprake en de twintigste eeuwse 'landscape-art'. De technieken van het werken in steen en hout worden besproken door beeld houwer Frits Bangert, die eveneens zal ingaan op het proces van het creëren aan de hand van zijn eigen werk. De lezing vindt plaats van 14.00 tot 16.00 uur. De kosten bedragen f 25,-, of f 40,- voor partners. Koffie en thee zijn bij deze prijzen inbegrepen. Inschrijven is noodzakelijk en kan bij Galerie Akermare, Uiterdijk 2, tel. 0251- 312598. AKERSLOOT - Zondag 18 april zal wereldkampioen drie banden Dick Jaspers aantreden in biljartcen trum De Vriendschap Akersloot tegen de nummers één, twee en drie van het Akerslootse driebanden-kampioen schap, dat hetzelfde weekend wordt gehouden. Op vrijdag 16 april wordt gespeeld vanaf 19.00 uur, op zaterdag 17 april vanaf 19.00 uur en zondag 18 april vanaf 14.00 uur. Op zondag treden omstreeks 19.00 uur de drie besten aan tegen Jaspers. Zowel de finale als de wedstrijden tegen Dick Jaspers zijn gratis te bezoe ken. Dick Jaspers moet tegen iedere kandidaat vijftig caramboles maken. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Logopedie Nita te Nuijl, afspraken tel. 5335148. Natuurgeneeskundige massagetherapie Praktijk voor natuurgeneeskundige massagetherapie E. van der Geest, tel. 072-5066765. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders maandag van 18.30 tot 19.30 uur en dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275, spreekuur dinsdag en don derdag van 12.00 tot 13.30 uur. Diens ten: zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur. Parochiesecretariaat in de Pius, geopend vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. CASTRICUM - De Milieufederatie Noord-Holland houdt op zaterdag 24 april een themadag over de historie van het landschap. De dag vindt plaats in Castricum en wordt gehouden van 10.00 tot 16.00 uur. Kosten zijn f 15,- voor contactpersonen en organisaties die lid zijn van de Milieufederatie en f 30,- voor niet-leden. Wie meer wil weten kan een programma opvragen op tel. 075-6351598. i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 17