WATERSCHAPSVERKIEZINGEN ko mi 53 SI iQl S3 'J3 'El E ©EöEllOtlM T. éakker OTTEVEEL LJMMM LET OP!!! k w gemeente jlf hoveniersbedrijf FRANS VELDT (Baffyrij HET NEDERLANDSE RODE KRUIS AFDELING HEILOO •amtm Algemene Europese Zaken Stem lokaal Heiloo 2000 ondersteunt deze kandidaten! Ook wij komen op voor de natuur! Gevraagd Vlotte Scholiere Sikkens Cetol TGL Plus Cetol TGL Satin VLIEGENSVLUG REPAREREN OF VERNIEUWEN??? VLOTTE VERKOOPSTER ALGEMENE LEDENVERGADERING BROMFIETSVERZEKERING SIMM'S AARDAPPELEN, GROENTEN EN ERUIT "V John Daas Tom ten Hoope Het Lange Rond Margot v. Gelder-Kop Het Lange Rond USHN Hans van Gelder Het Lange Rond USHN Het Lange Rond categorie gebouwd kiesdistrict 2 categorie ingezetenen kiesdistrict 1 categorie ingezetenen kiesdistrict 2 categorie ingezetenen categorie gebouwd categorie ingezetenen kiesdistrict 1 Poorter Tafelzilver sikkens DECORETTE URSEM Strijk met de eer Schilder Sikkens STUKADOORSBEDRIJF DE vakman^ voor materiac .advies! Dan verzorgen wij vrijblijvend prijsopgave binnen één week voor 't vervaardigen, c.q. plaatsen van: ramen deuren kozijnen alle beglazingen dakkapellen dakramen lichtkoepels dakpannen nokvorstén schoorstenen dakgoten boeidelen waterborden luifels dak- en gevelbekleding i i hout - kunststof - metaal serres erkers carports pergola's schuttingen hang- en sluitwerken inbraakpreventief houten sierluiken in div. modellen t.b.v. gevelkozijnen open haarden interieurafwerkingen binnendeuren etc... TEVENS: uitbouw van kamer-keuken-bijkeuken- garage, indien gewenst regelen wij uw bouwvergunning van ontwerp tot bestektekening etc. T. O. bouw b.v. Rijksweg 68 1906 BJ Limmen tel. nr.: 072 505 2064 mob: 06 55860575 fax: 072 505 3331 Gevraagd: voor 38 uur per week of 30 uur (zaterdags vrij) Dusseldorperweg 60 1906 AL Limmen Graag telefonisch reageren op tel. nr. 072 5051336 of na 18.00 uur 072 5053965 Welfare Vakantie werk Telefoon Cirkels Speel-O-theek SSURANTIEKANTOOR Hogeweg 43, 1906 DH Limmen telefoon 072 5053061 Email: akwmr@xs4all.nl Super Maroc sinaasappelen, 3 kilo 5,00 Extra mooie Elstar, 6 pond 5,00 Verse witlof, per kilo1*50 Flinke krop ijsbergsla1*25 Het adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! In het kader van de a.s. i Europese Verkiezingen spreekt drs. M.j. Sanders-Ten Holte (kandidate op de VVD-lijst), op maandagavond 26 april in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 over het onderwerp Aanvang 21.15 uur. De toegang is vrij. ledereen is welkom. Gecombineerde aanslag gemeentelijke belastingen Voorbereidingsbesluit Voorgenomen medewerking Voorgenomen medewerking Aanwezigheidsvergunning speelautomaten Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Jaarmarkt 1999 Herdenking 4 mei 1999 Gemeentehuis en gemeentewerken gesloten Verleende bouwvergunningenl-toestemming Sloopvergunningen Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Chemocar weer in Limmen Collectevergunning Wijziging datum ophalengrofvuil en takken! UITKIJKPOST - 21 APRIL PAGINA 11 16 jaar Opleiding Havo/VWO/Gyinnasium om 1 of 2 middagen per week te assiste ren in onze winkel. Vrijdag of zaterdag aanmelden tussen 10.00 - 17.00 uur in onze winkel Ridderstraat 6 - i811 EX Alkmaar Kerkweg 24 1906 AW Li mme n tel. 072 505 36 46 aanleg en verzorging van uw tuin Sikkens Cetol TGL Plus en Satin zijn professionele transparante lakken in glans en zijdeglans voor buiten. Door een speciaal UV-filter en een goede elasticiteit zijn Cetol TGL Plus en Satin optimaal houtbeschermend. Goed duurzaam: 3 tot 4 jaar. Heerenweg 144 - 1851 KW Telefoon 072 5320505 Erkend SPECIALIST Bij een Erkend Sikkens Specialist bent u aan het juiste adres! Stukadoorsgereedschap nodig? Van afplakband tot troffel, van spaan tot werkkleding. Ook kwasten, rollers en bouw lampen. En... goede werkschoenen. Vraag ons advies! De Wagenmaker 6, Heiloo Tel. 072-5330439 Het bestuur van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Heiloo, nodigt de leden uit voor de jaarlijkse op donderdag 22 april 1999 om 20.00 uur in het gebouw van het Rode Kruis, Slimpad 16c, Heiloo. Onderdeel van deze Algemene Vergadering vormt o.a. de goedkeuring van de nieuwe Statuten voor de afdeling Heiloo van het Nederlandse Rode Kruis. De belangrijkste wijzigingen betreffen: - De financiële paragraaf in het kader van het keurmerk van het_Centraal Bureau voor de Fondswerving, kortweg CBF-keurmerk. - De vorming van de Districten nieuwe stijl voor het stimuleren en coördineren van het strategisch kernprogramma van het Nederlandse Rode Kruis. - Vormgeven aan het kernprogramma van het Nederlandse Rode Kruis op afdelingsniveau. De volledige agenda, het concept van de nieuwe Statuten en het Huishoudelijk Reglement liggen ter inzage in het gebouw op bovengenoemd adres op de volgende tijden: woensdag van 10.00 tot 12.00 uur, donderdag van 15.00 tot 17.00 uur. Buiten dez^tijden is inzage ook mogelijk na telefonische afspraak, tel. 072-5333397. J.A.A. Snel, secretaris van de afdeling. Fiets met hulpmotor WA.van 16 tot 24 jr.80,00 Fiets met hulpmotor WA, v.a. 24 jr. e.o.45,00 Snorfiets/Automaatje WA., van 16 tot 24 jr. 209,77 Snorfiets/Automaatje WA., v.a. 24 jr. e.o..140,00 Versnellers WA., van 16 tot 24 jr551,77 Versnellers WA., v.a. 24 jr. e.o470,00 Deze premie is per 1 mei 1999 voor 12 mnd, incl. plaatje en poliskosten etc. En te verkrijgen bij: Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 23 april in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! limmen Deze week zal bij u de gecombineerde aanslag gemeentelijke belastingen voor 1999 in de bus vallen. Hiermee zullen de volgende aanslagen worden opgelegd: Onroerende-zaakbelastingen De onroerende-zaakbelastingen betaalt u voor elk pand dat u op I januari 1999 bezit of gebruikt. Het kan hierbij zowel om woningen als om bedrijfspanden gaan. Voor de grondslag van de onroerende-zaakbelastingen wordt de WOZ-waarde gehanteerd. De WOZ-waarde is vastgesteld naar het prijspeil op de waardepeildatum l-l-1995. Deze waarde geldt voor de periode I S>97 tot en met 2000. Het tarief voor de onroerende zaakbelastingen bedraagt per volle 5.000,- van de WOZ-waarde: - Voor eigenaren 6,97; - Voor gebruikers 5,58. Afvalstoffenheffing Deze aanslag wordt opgelegd aan elke een-, twee- of meerpersoonshuishouding, in het gebied waar de gemeente huisvuil ophaalt. De tarieven bedragen: 1. Voor een eenpersoonshuishouden 300,-. 2. Voor een tweepersoonshuishouden 400,-. 3. Voor een meerpersoonshuishouden 500,-. Rioolrecht Deze aanslag wordt opgelegd aan de gebruiker van elk bouwwerk dat is aangesloten op de riolering van de gemeente en bedraagt 220,-. Hondenbelasting Wordt opgelegd aan houders van één of meer honden. De belasting bedraagt: 1. Voor een eerste hond 101,50. 2. Voor een tweede hond 126,50. 3. Voor een derde hond ƒ151,50. 4. Voor iedere hond meer bedraagt het tarief 25,- meer dan over de voorafgaande is geheven. Lokale lastenverlichting Evenals vorig jaar zal dit jaar zal 100,- worden afgetrokken van het belastingbedrag dat u moet betalen. Dit is de zogenaamde "Zalmsnip" of lokale lastenverlichting die de Rijksoverheid heeft besloten om aan alle gebruikers van woningen te geven vanwege de stijging van de gemeentelijke belastingen. Automatische incasso Eind maart heeft u informatie gekregen over de mogelijkheden van automatische in casso, waarbij-u in acht tepmijFven-kwit betalen. Als u de groene kaart heeft ingezonden staat op het aanslagbiljet dat het totale bedrag in acht termijnen wordt afgeschreven. Dit zal steeds aan het eind van de maand omstreeks de 30e gebeuren. Heeft u geen machtiging afgegeven dan treft u twee acceptgirokaarten aan waarmee u kunt betalen. De eerste keer voor 31 mei 1999 en de tweede keer voor 31 juli 1999. De verordeningen liggen ter inzage op het gemeentehuis. Telefonisch zijn wij bereikbaar op nummer 072-5051456. Wij staan u graag te woord dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 8 april 1999 besloten heeft een herziening voor te bereiden van het bestemmingsplan: 'Strandwal': ten behoeve van het perceel Rijksweg 102 Het besluit treedt in werking op 22 april 1999 en ligt vanaf die datum met de daarbij behorende voorstellen en tekeningen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellings mogelijkheid, als omschreven in artikel 18 a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het realiseren van: - een schuurtje op het perceel Koningsdam 77. Deze melding bouwvoornemen is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. Het bouwplan ligt vanaf 22 april gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belangheb benden schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellings mogelijkheid, als omschreven in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (juncto 50 lid 5) van de Woningwet, medewerking te verlenen aan het realiseren van: 'Vinkenbaan': ten behoeve van het perceel Hogeweg 55; 'Disseldorp': ten behoeve van het perceel Lage Weide 2; 'Uitbreidingsplan in onderdelen": ten behoeve van woningbouwplan Kerkweg-Noord Het plangebied maakt deel uit van de oude dorpskern ten oosten van de Rijksweg. Het betreft een groot open binnengebied dat grotendeels begrensd wordt door de achter zijde van bebouwing en erven vah de Dusseldorperweg, Kerkweg, Middenweg, Rijksweg en Visweg. Slechts over enkele kleinere gedeelten grenst het plangebied di rect aan de Dusseldorper-weg, Rijksweg, Visweg en Kerkweg. Het plangebied heeft een oppervlakte van ca. 6,5 ha. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. De verzoeken liggen vanaf 22 april 1999 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. De Burgemeester van Limmen heeft aan Eetcafé 'De Uitkomst", gevestigd aan de Rijksweg 7 te Limmen, van I januari 1999 tot en met 31 december 1999 een aanwe zigheidsvergunning voor één kansspelautomaat verleend op grond van artikel 30b van de Wet op de Kansspelen. De burgemeester van Limmen heeft aan Stolp Snacks, gevestigd aan de Rijksweg 106 te Limmen, van I januari 1999 tot en met 31 december 1999 een aanwezigheidsvergun ning voor één behendigheidsautomaat verleend op grond van artikel 30b van de Wet op de Kansspelen. Tegen deze besluiten kunnen belanghebbende op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de Burgemeester van de gemeente Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voor ziening worden gevraagd aan.de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hiervoor bedragen 200,00 voor natuurlijke personen en 400,00 voor rechtspersonen. De Burgemeester van Limmen heeft aan Winkeliersvereniging Limmen op 8 april 1999 een vergunning verleend voor het houden van een jaarmarkt op 21 juli 1999, op grond van artikel 176 van de Algemene Plaatselijke Verordening. Tegen dit besluit kunnen belanghebbende op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de Burgemeester van de gemeente Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit ver eist, kan hangende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hiervoor bedragen 200,00 voor natuurlijke personen en 400,00 voor rechtspersonen. In Limmen vinden op dinsdag 4 mei a.s. diverse herdenkingsactiviteiten plaats. Om 16.30 gur komen de kinderen van de basisscholen Pax Christi en Sint Maarten bij elkaar op de begraafplaats bij de Nederlands Hervormde Kerk aan de Zuidkerkenlaan. De kinderen brengen daar een bloemenhulde bij de oorlogsgraven en de burgemees ter zal een korte toespraak houden. De oorlogsgraven zijn van H.R. Tribbeck (28) en W.R. Zeiler (25). Zij waren de be manningsleden van een Engelse jachtbommenwerper die op weg naar Duitsland boven Limmen in moeilijkheden kwam en neerstortte. De graven zijn sinds een paar jaar geadopteerd door de Limmer basisscholen. Om. 18.30 uur begint in de RK kerk een herdenkingsbijeenkomst. Na deze bijeen komst vertrekt om 19.20 uur een Stille Tocht vanaf het voorplein van de kerk. De Stille Tocht gaat via de Kerkweg, Vuurbaak, Enterij en Rijksweg naar het oorlogs monument op de grens van Limmen en Castricum. Bij het monument vindt de herdenking plaats met om 20.00 uur twee minuten stilte. Tijdens deze plechtigheid staan burgers van zowel Castricum als Limmen stil bij de be tekenis van vrede en vrijheid en de inzet van mensen voor dat doel. Vooral wordt daar bij gedacht aan de mensen die hun leven hebben ingezet en verloren. Op vrijdag 30 april en woensdag 5 mei zijn het gemeentehuis en de werkplaats gemeentewerken gesloten. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Achterweg naast nummer 16 het slppen van een opslag/berging Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indie nen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwver gunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: -Rijksweg 102 uitbreiding kantoorpand - Dusseldorperweg I bouwen van een dakkapel - Rijksweg 55 het vergroten van de woning - Achtkant 29 legalisatie van een tuinhuisje De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Op vrijdag 23 april 1999 kunt u uw huishoudelijke klein gevaarlijk afval (K.G.A.) weer afgeven bij de chemocar. De chemocar staat dan op de volgende plaatsen: - bij de 'Burgerij' van 12.35 tot 15.30 uur - op het Achtkant bij de kruising met de Hogeweg van 15.35 tot 17.00 uur Het is niet de bedoeling dat er bij de halteborden K.G.A. wordt achtergelaten. Bedrijven dienen hun K.G.A. rechtstreeks aan een vergunninghouder af te geven en niet bij de chemocar. Heeft u vragen, dan kunt u bellen met de milieuconsulente B. Verbeek, te breiken op dinsdagmiddag en donderdagochtend te Limmen, tel.: 072 - 5051456 en op andere tijden te bereiken bij de MSA te ALkmaar, tel.: 072 - 5142254. Maak gebruik van deze mogelijkheid om zelf uw bijdrage te leveren aan een schoner milieu! Burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen hebben een collectevergunning verleend aan Nederlandse Hartstichting voor de periode van 18 t/m 24 april 1999. Normaal kan in Limmen op dev laatste donderdag van de maand het grofvuil en de takken worden aangeboden om te worden opgehaald. Maar een dag later is het koninginnedag en I mei beginnen de bloemendagen in Limmen. Limmen hoort er dan piekfijn uit te zien. Om de gemeente de gelegenheid te geven om de straten te kunnen vegen en de restanten van takken en grofvuil te verwijderen willen wijde ophaaldag twee dagen vervroegen. In plaats van donderdag 29 april 1999 wordt het grofvuil 27 april 1999 opgehaald. Ook takken kunt u tot en met 27 april 1999 aanbieden. Wanneer u naar G.P. Groot belt dan wordt het ook nog gemeld door de telefonist. Woensdag 28 april 1999 worden de straten in Limmen door de Bemo geveegd. U wordt dan verzocht om zoveel mogelijk de auto niet langs het trottoir te laten staan. Dan kan de veegwagen goed bij de goot. Ook zou het fijn zijn wanneer u deze dag het vuil van uw eigen straatje en de stoep voor uw woning naar de goot heeft geveegd. Dan kan de machine dit veegvuil ook nog meenemen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 11