Moorkoppen wedstrijd bij Van Velzen PCC'ers collecteren voor Kosovo Fanfare Showband toont nieuw uniform cm Kijk op de zaak Oud-papieracties in Heiloo UITKIJKPOST - 28 APRIL PAGINA 6 KO OK-verkoop Poëzie en muziek in Cantina Architectura ALKMAAR - Zondag 2 mei vindt weer een poëzie- en muziekmiddag plaats in Cantina Architectura aan de Geestersingel 11 in Alkmaar. De aan vang is 14.00 uur. Optredende dichters zijn Ingrid Koens, Zij uit Hem, een pseudoniem van Astrid, Jan Nijhof en Rob Vos. De muziek wordt verzorgd door het duo Jan van Weelden en Piet Duyker- sloot "van het Waves jazzkwartet. De presentatie van deze middag is in han den van Ton Verplanke. Informatie krijgt u bij Maria van Latum, 072- 5113265. De toegang is gratis. Slagroomchocola en plezier: de moorkoppen wedstrijd van de jarige banketbakker was een groot succes. HEILOO - Veel slagroom, veel chocola en veel plezier: de moorkoppenwed- strijd van banketbakkerij Van Velzen was een groot succes. Tientallen kinde ren en ook een clubje volwassen deden afgelopen zaterdag mee met de han- den-op-je-rug-moorkopeetwedstrijd. De wedstrijd vond plaats in 't Loo. De moorkoppen moesten zo snel mogelijk opgegeten worden, maar dan wel zon der handen. Het leek eenvoudig, maar het viel niet mee. Er werd veel gela chen, want al snel zaten de deelnemers onder de slagroom en chocola. De hele dag door waren er wedstrijdjes en dus winnaars die een heerlijke taart mee naar huis kregen. De snelste tijd van de dag kwam op naam van Tim van Hekken, die in 28 seconden zijn bord helemaal leeg had. Banketbakkerij Van Velzen bestaat tachtig jaar en viert dit met diverse acties en aanbiedingen. Een van de acties was de moorkoppenwedstrijd in 't Loo, maar er staat meer op het pro gramma. Speciaal voor kinderen orga niseert Van Velzen de moederdagtaart ontwerpwedstrijd. Als je wint, wordt de taart echt gemaakt. Een bijzondere manier om je moeder te verrassen en bovendien zijn er mooie prijzen mee te winnen. De deelnameformulieren kun nen tot en met zaterdag 1 mei ingele verd worden. In 't Loo worden zater dag 1 mei kinderverrassingen uitge deeld en natuurlijk zijn er elke week aanbiedingen. Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Het bedrijf werd tachtig jaar geleden opgericht door opa Cees Van Velzen. Sindsdien is er veel veranderd. In 1961 werd een nieuw pand gebouwd en stop te de verkoop van brood. Van Velzen werd een echte banketbakkerij. In 1919 stond er één man achter de oven en één dame achter de toonbank. Op dit moment werken er in de twee filialen meer dan twintig mensen. Banketbak kers, winkeldames, fulltimers en partti mers. Het enthousiasme is altijd geble ven. Iedereen werkt hard en met veel pleizer om het beste gebak van Heiloo en omstreken te maken. TY Het Vennewater HEILOO - De derde competitieweek was voor de meeste teams van 't Ven newater succesvol. Met het gemengd team van captain Jeannet Wijker, dat op zaterdag speelt, wil het nog niet echt lukken. Dit team verloor met 5-0 tegen koploper Kaag 2. Willeke van Etten en Jeannet Wijker roken wel even aan een overwinning in het damesdubbel, maar moesten uiteindelijk het onderspit del ven. Het eerste gemengde zaterdag team won op zijn beurt met 5-0 uitwed strijd tegen Limmen. De uitslagen: Zondagcompetitie lande lijk gemengd: Vennewater 2-Zandvoort 9 6-2, Vennewater 3-Hofgeest 2 3-5, Vennewater 4-Osdorp 2 4-4. Dames: Vennewater 1-Westerkegge 1 1-5. Ju nioren: Vennewater 1-TC Helder 5-3. District gemengd: Vennewater 1-Wings 1 5-0, Heren 18+ Vennewater 1-Wog- num 1 0-6. Zaterdagcompetitie ge mengd: Limmen 1-Vennewater 1 0-5, Hulk 1-Vennewater 2 2-3, Kaag 2- Vennewater 3 5-0, Beem Star 3-Venne- water 4 4-1. Heren: Vennewater 1-Lim- men 2 4-2, Vennewater 2-Hoorn 2 4-2, Vennewater 3-Westerhout 2 0-6, Ven newater 4-Julianadorp 1 1-5, Venne water 6-Castricum 6 2-4, Vennewater 7- Hogedijk 8 1-5, Hogedijk 9-Venne- HEILOO/ALKMAAR - Op zaterdag 1 mei houdt de Stichting KOOK weer een verkoop. U kunt dan van 10.00 tot 14.00 uur in het pand aan het Victorie park 2 in Alkmaar voor weinig geld allerlei tweedehands huisraad en kle ding kopen. De opbrengst wordt ge bruikt om ontwikkelingsprojecten in de Derde Wereld te financieren. Over de maand maart bedroeg de opbrengst f22.617,70. In de maand mei helpt KOOK de be volking in het Nkayi-gebied in de bin nenlanden van Zimbabwe. Door de regelmatig terugkerende droogte heb ben veel gezinnen hun trekdieren ver loren, zodat het land alleen nog met schoffel en hak bewerkt kan worden. Het bewerken van het land is erg zwaar. Vanuit de plaatselijke bevolking is nu de vraag gekomen naar een trac tor en een ploeg. Heeft u nog bruikbare spullen, dan kunnen die worden afgeleverd bij de familie de Boer, Schuine Hondsbos- schelaan 2, tel. 072-5330086. Indien u spullen wilt laten ophalen dan kunt u bellen met 072-5117891, op maandag en woensdag van 9.00 tot 16.00 uur en op de overige werkdagen van 15.30 tot 16.30 uur. water 8 4-2, Vennewater 9-Dirkshorn 4 4-2. Heren 35+: Vennewater 1-Dirks- horn 1 4-2, Vennewater 2-Castricum 3 0-4. Heren 50+: Vennewater 1-Hoog Op 1 2-2, Vennewater 2-De Rijp 1 2-2. Gemengd 35+: Vennewater 1-Hoorn 1 1-3, Vennewater 2-Neckslag 1 4-0, Vennewater 3-Dirkshorn 2 2-2. Junioren tot 16 jaar gmengd: Vennewa ter. 1-Bergen 1 1-5. Meisjes 12-15: Vennewater 1-TOB 1 4-2, Vennewater 2-Hogedijk 2 3-3. Jongens 12-15: Vennewater 1-DOG 1 1-5, Vennewater 2-Zeswielen 1 1-5, Vennewater 3 LTVZ 1 4-2. Damesdistrict: Niedorp 1-Venne water 1 3-3, 't Zijpke 1-Vennewater 2 3- 3, Vennewater 3-Julianadorp 1 4-2. Dameskring: Akersloot 1-Vennewater 1 1-3, Vennewater 2-Alkmaar 1 4-0, Oudorp 1-Vennewater 3 4-0, Vennewa ter 4-Alkmaar 2 2-2, Vennewater 5- Pancras 3 3-1, Vennewater 6-Alkmaar 3 2-2, Alkmaar 5-Vennewater 7 1-3, Vennewater 8-Egmond aan Zee 1-3, Vennewater 9-Schoorl 2 0-4, Hogedijk 3-Vennewater 10 4-0, Vennewater 11- Zeswielen 6 2-2, Groetincke 5- Vennewater 13 4-0, Heerhugowaard 10-Vennewater 14 4-0, Warmenhuizen 3-Vénnewater 15 2-2, Vennewater 16- Zeswielen 9 4-0, Vennewater 17- Warmenhuizen 0-4, Tulp 3-Vennewater 18 4-0. De kampioenen van HZV De Witburger. Dames HZV De Witburger kampioen HEILOO - Met een klinkende 14-0 overwinning op EVC besloten de dames van HZV de Witburger de com petitie. Een zeer succesvol seizoen, dat uiteindelijk het kampioenschap op bracht. Met een verloren partij, twee gelijkspelen en negentien overwinnin gen is het kampioenschap bij het juiste team terechtgekomen. Na een viertal jaren in de tweede klasse A de boot net gemist te hebben, werd dit jaar getracht via de tweede klasse B de felbegeerde promotie af te dwingen. Dit lukte uit eindelijk drie weken geleden tegen De Rijp. Vorige week woensdag werden de bloemetjes even buiten gezet en met champagne een toost uitgebracht op het komende seizoen wanneer de dames jn de eerste klasse gaan uitko men. Ed Heidema Erkend Hovenier HEILOO - Sinds kort mag Ed Heide ma zich officieel Erkend Hovenier noe men. Dit beschermde kwaliteitsvignet is geïntroduceerd door de Stichting Er kenningen Hoveniers. Hiermee voldoet hoveniersbedrijf Ed Heidema aan de strenge, objectief toetsbare eisen die door de stichting zijn opgesteld, op het gebied van betrouwbaarheid, kwaliteit, service en garantie. In de brochure 'Een Erkend Hovenier staat voor gegarandeerd tuinvakwerk' staat overzichtelijk beschreven wat de consument van een erkend hovenier kan verwachten. Daarnaast bevat de brochure informatie over een garantie- en geschillenregeling. De brochure is bij Ed Heidema, Hoogeweg 57 in Heiloo verkrijgbaar, tel. 072-5052925. De Erkend Hovenier is officieel erkend door de Stichting Erkenningen Hove niers te Bunnik. Deze stichting is in het leven geroepen om het vak van hove nier op een hoger plan te brengen en de consument waarborgen te kunnen bie den op het gebied van vakbekwaam heid, betrouwbaarheid en kwaliteit. Kwaliteit wordt op het werk beoor deeld door controleurs van de stichting. Alleen hoveniers die blijvend voldoen aan de strenge eisen mogen het beeld merk Erkend Hovenier voeren. Foresters kampioen HEILOO - Afgelopen zondag is het gelukt: het eerste elftal van De Fores ters is kampioen geworden van de vier de klasse A. In een zeer spannende wedstrijd werd SRC uit Schagen, dat nog in de race was voor een periode- titel, met 2-1 verslagen. Het talrijke publiek zat lang in spanning want het leek er aanvankelijk op dat De Fores ters via een snel verkregen 2-0 voor sprong op makkelijke wijze de titel zou binnenhalen. Het nog voor rust door SRC gescoorde tegendoelpunt uit een toekende strafschop bracht alle span ning terug. Maar toen scheidsrechter Marijt na 97 minuten spelen uiteindelijk het laatste fluitsignaal gaf, was de vreugde op Het Vennewater groot. Spelers en trainer gingen op de schouders van enthousias te supporters en het feest kon begin nen. Van de buiten geplaatste tap werd ruim gebruik gemaakt. In de kantine werden ondertussen op spontane wijze zowel het eerste elftal als het zesde dat reeds eerder het kampioenschap bin nen haalde, gehuldigd. Het was een hoogtijdag voor De Foresters, dat vol gend jaar zijn rentree gaat maken in de derde klasse. Sans Atout HEILOO - De uitslagen van dames bridgeclub Sans Atout van 21 april. A- lijn: 1. Dekker-Bierman 61.67, 2. Daudeij-Middelbeek 60.83. B-lijn: 1. De Waard-Burgers 59.17, 2. Dolmans- Leep en Werdmuller-Meijering 58.33. C-lijn: 1. Hendrikse-V.d. Molen 61.46,2. Oosterwijk-Kemper 57.81. D-lijn: 1. Tonino-Motta 56.94, 2. V.d. Wiele-V. Baarsen 56.25. E-lijn: 1. Velzeboer- Ursem 69.44, 2. V. Riemsdijk-V. Noort 66.67. Kunst in het MCA ALKMAAR - In mei en juni wordt in het Medisch Centrum Alkmaar ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de KAM (Kunst Als Medicijn) geëxposeerd uit overwegend eigen be zit. Werken van kunstenaars uit de re gio en van kunstenaars die onze regio als onderwerp kozen, zijn te zien. Ook krijgt het MCA twee panelen van de kunstenaar Lucebert in bruikleen. De overdracht hiervan is op maandag 3 mei om 16.00 uur in de Pieter van Foreestzaal. Paulien Bakker exposeert ALKMAAR - In mei exposeert de Alkmaarse kunstenares Paulien Bak ker haar meest recente werk in theater De Vest. Paulien Bakker (1966) begon haar artistieke loopbaan in 1983 met een studie schilderen en beeldhouwen aan de Vrije Academie te Den Haag. In 1997 begon haar artistieke loopbaan tijdens de Kunsttiendaagse te Bergen. Paulien Bakker schildert met kracht. Haar kleurgebruik is expliciet en haar onderwerpen indringend. Een aantal jaren nam ze vooral de menselijke gestalte als thema, nu zijn het land schappen die haar inspireren. Haar stijl is onveranderd: eigenzinnig en scherp. De expositie is te bezichtigen van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en tijdens voorstellingen in het theater. Verder is in het stiltecentrum een spe ciale fototentoonstelling ingericht met de titel 'Stilte in de regio'. Om zoveel mogelijk kunstwerken te kunnen bekij ken is een wandelroute uitgezet. Deze begint op de begane grond van het zie kenhuis vanaf de ingang Metiusgracht. De expositie is dagelijks toegankelijk van 9.00 tot 20.00 uur. Bij de rode trap is tevens een diapresentatie opgesteld. Heilooër Bridge club HEILOO - De uitslag van HBC van dinsdag 20 april: A-lijn: Klerk-Stark 55.00, Jacobs-Vriend 55.00. B-lijn: Kraakman-V.d. Molen 63.30, fam. Muller 61.80. Donderdag 22 april speelde de club als volgt: A-lijn: fam. Neefjes 57.80, Koster- V.d.Burg 56.30. B-lijn: fam. de Jong 62.50, Dubbeld-Mooy 60.00. C-lijn: Muller-Mutsaerts 62.10, Evers-Haan 57.50. D-lijn: fam. Buys 66.70, Leek- Theune 59.00. HEILOO - Vestigingsdirecteur Henk Kuitenbrouwer van het PCC probeert onder het toeziend oog van zijn leerlingen het record tennis te verbeteren, tijdens de actiedag die begin april op deze school gehouden werd Heiloozamelde geld in voor de NovibIn totaal brachten alle vestigingen van het PCC 45.500,- bijeenDe leerlingen in Heiloo waren daarna het actievoeren nog niet moe. Vorige week collecteerden zij onder familie leden voor Kosovo en haalden daarmee f 2100,- op. Vrijdag t/m maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportcomplex 't Vennewater, vrijdag en maandag van 18.00 tot 22.00 uur, zaterdag en zondag 10.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 1 mei Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Benedictusschool, Hasebroekweg 21, tussen 9.00 en 11.30 uur. Paulusschool. Papier gebundeld neer zetten bij Buk Buk, tussen 9.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huisactie tussen Past. van Muijenweg, Ewisweg, Het Ze venhuizen en Westerweg. Dozen en bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/Ug Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur, ook op zaterdag. Elke woensdag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op 't Vennewater, van 13.00 tot 20.00 Het meisjesteam van de Willibrord wist dat van de Zuidwester te verslaan. Willibrord en de Duif verrassend kampioen Schoolvoetbaltoernooi HEILOO - Bij de voorronde was bij de jongens al gebleken dat de diverse teams elkaar weinig ontliepen. Een enkel doelpunt zou beslissend zijn wie de finale zou spelen en wie niet. En dat kwam allemaal uit op vrijdag 23 april op de velden van HSV, bij de eindstrijd van het De Boer Staal Schoolvoetbal toernooi van Heiloo. De kanshebbers speelden gelijk, verlo ren of wonnen met miniem verschil. In de finale troffen tenslotte de Duif en de Benedictus elkaar en de jongens van de Duif wisten deze strijd om het kam pioenschap in hun voordeel te beslis sen. Bij de meisjes was het niet de favo riet Zuidwester A, die zich met grote cijfers had geplaatst voor de finale, maar het team van de Willibrord dat zich na afloop kampioen van Heiloo mocht noemen. Willibrord nam snel een 1-0 voorsprong en toen was er voor de Zuidwester geen doorkomen meer aan. Teleurstelling bij de Zuidwester, grote vreugde bij de Willibrord. De Duif en Willibrord gaan vandaag, woensdag 28 april, door voor het regio nale kampioenschap in Limmen. Eindstanden. Eredivisie meisjes: Willi brord A, Zuidwester A, Zuidwester B, Springschans A, Radboud, Willibrord B. Eredivisie jongens: De Duif, Bene dictus, Paulus, Springschans A, Zuid wester A, Meander. Eerste divisie meisjes: De Duif, Paulus, Benedictus, Meander, Springschans B, Freinet. Eerste divisie jongens: Willi brord A, Radboud, Freinet A, Freinet B, Springschans B, Zuidwester B. uur. Dagelijks Willibrordschool, container naast de A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan de Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Hei loo, container bij het clubhuis op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Cd-rom uitleg in bibliotheek HEILOO - Op dinsdag 4 mei is er in de bibliotheek weer een cd-rom uitleg, van 16.00 tot 17.00 uur. De uitleg heeft een open karakter, deelname is gratis en iedereen kan in en uit lopen. Aan de orde komt wat een cd-rom is en hoe deze wordt geïnstalleerd op de compu ter, daarnaast worden steeds drie in het oog springende cd-rom's behandeld. Het thema is dit keer tuinieren. De bibliotheek is vanaf zaterdag 1 mei tot en met zaterdag 28 augustus op zaterdag gesloten. De bibliotheek is ook op Koninginnedag, 5 mei en Hemelvaartsdag (donderdag 13 mei) gesloten. Op dinsdag 4 mei is de biblio theek wegens dodenherdenking vanaf 18.00 uur4 gesloten. Op de vrijdag na Hemelvaartsdag (14 mei) is de biblio theek open. Om het voorjaar te vieren houdt de bibliotheek tijdens de hele meivakantie een voordeelactie. Alle materialen waarvoor leengeld betaald moet wor den zijn in deze vakantie zeer aantrek kelijk geprijsd. Deze actie start op woensdag 28 april en loopt door tot vrijdag 14 mei. Informatie over leen geld krijgt u in de bibliotheek. Plattelandsvrouwen HEILOO - De Plattelandsvrouwen maken op 29 april een uitstapje naar Friesland. De bus vertrekt om 9.00 uur op de hoek van de Westerweg en de Pastoor van Muyenweg. Rond 17.30 uur worden de dames in Heiloo terug verwacht, op dezelfde plaats. FSH in het nieuwe uniform. HEILOO - Onlangs heeft op haar jaar lijkse donateursconcert de Fanfare Showband Heiloo haar nieuwe uniform gepresenteerd. Voor een goed gevulde zaal werd een gevarieerd programma uitgevoerd. Voor de pauze met een optreden van het jeugdorkest, een solo optreden van twee majorettes, een echt shownummer van de tamboers en mu ziekstukken van de gehele showband. Dat alles nog in de 'oude' outfit. Na de pauze werd onder het spelen van Greenville al marcherend het nieuwe uniform aan donateurs, sponsors en andere belangstellenden getoond. Op vallend is dat de hoofdkleur bordeaux rood, het visite-kaartje van de FSH, in stand is gebleven. De majorettes lieten van zich spreken met een verrassend optreden op de compositie Gloria Estafette van Gloria Estefan. De avond werd voortgezet met lekker in het gehoor liggende showmuziek. Nummers als Marching through America, Bridge over the River Kwai, Singing in the Rain en Love is Blue vonden gretig aftrek bij de aanwezigen. Deze nummers zijn onder deel van een geheel nieuwe show, die momenteel wordt ingestudeerd. Een show die men in augustus in Dedems- vaart voor het eerst gaat opvoeren. Op deze muziekavond werden tevens drie jubilarissen door voorzitter B. de Vries in het zonnetje gezet. Paulien Tervoort en Sonja Manshanden, omdat zij beiden tien jaar majorette zijn en Femmie Kuiper, omdat zij zich al twaalfeneenhalf jaar belangeloos als showinstructrice van de majorettes voor FSH inzet, hetgeen nog eens werd onderstreept door een optreden van haar leerlingen. SY Oppositie HEILOO - In de voorlaatste ronde van de interne competitie viel nog heel wat te beleven. Ronald Groot, die volgende week formeel de titel zal prolongeren, ondervond sterke tegenstand van Frits van der Werff, die in een moeilijk eind- psel zijn tegenstander echter niet wist te verrassen. Achtervolger Cor van Et- ten had tegen Jongkind gelijke kansen, maar met het verstrijken van tijd kwam zijn tegenstander toch iets beter te staan. Jongkind bleef geduldig manoeu vreren en wist met subtiele zetten de winst tenslotte binnen te halen. Ook Heeringa, die de korte verliespar- tij tegen Groot van enige weken gele den alweer te boven is, won met fijnzin nig spel van de sluwe Dahi. Minder goed verging het Johan van de Wal, die nonchalant opende tegen Reus, al gauw een stuk achter kwam en er vervolgens niet meer aan te pas kwam. De anders zo solide spelende Van de Wal sprak na zijn verliespartij over schaakvermoeid heid nu het einde van de competitie in zicht is. Aan de zegereeks van Jonkheer kwam een einde toen hij in gewonnen stelling een plan bedacht dat nog eerder de winst voor hem zou moeten opleveren. Hij kwam bedrogen uit toen Martin Ranzijn zijn actie makkelijk wist te weerleggen en zelf met enige rake zet ten de winst verrassend zag binnenha len. Hans Hassing was na vijftien zetten al uitgespeeld dankzij een overwinning op Horninge en Ton Lamers wist de zwak spelende Gerard van de Brink een halfje te ontfutselen. De uitslagen: V.d. Werff-Groot 0-1, V. Etten-Jongkind 0-1, Folkertsma-Bosma remise, Langereis-Kracht remise, Maas- Manni 0-1, Heeringa-Dahi 1-0, Jonk- heer-Ranzijn 0-1, Reus-V.d. Wal 1-0, Sauer-De Jager remise, Lamers-G. v.d. Brink remise, Huffnagel-Ligthart 1-0, A. v.d. Brink-Blom 0-1, Hassing-Hor- ninge l-0,Tuinstra-Kraayenbrink 1-0. Het Zevenhuizen 48 1852 JC Heiloo tel 5333152 Telefoonnummers van óe partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafè en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Iedere donderdag kunt u van 18.00 tot 19.00 uur nog huren voor een uurtje zaal voetbal. Ook voor het seizoen 1999/2000 kunt u nu al reserveren!! Zowel voor wekelijks gebruik als voor incidentele evenementen (toernooi en, markten, concerten e.d.). Wo. -28 april Do. -29 april Vrij. -30 april Ma. -03 mei Di. -04 mei Wo. -05 mei Do. -06 mei Vrij. -07 mei Ma. -10 mei Di. -11 mei Wo. -12 mei Do. -13 mei Vrij. -14 mei Ma. -17 mei Di. -18 mei Wo. -19 mei Do. -20 mei Vrij. -21 mei Ma. -24 mei Di. -25 mei 17.00- 18.30 u. Basketball 19.00- 22.30 u. Zaalvoetbal 14.00 - 15.30 u.Sportinstuif 18.00-22.30 u. Zaalvoetbal geen verhuur Koninginnedag 20.00- 22.00 u. Volleybal 18.00 - 23.00 u. Zaalvoetbaltoemooi 17.00-22.00 u. Volleybal 18.30 £3.00 u. Volleybal 11.00-1ÉX) u. Basketoafitoemooi 11.00 -18.00 u. Basketoafitoemooi 13.30- 15.00 u Schoolgym 17.00-22.00 u. Volleybal 08.30- 15.00 u. Schoolgym 08.30 - 12.15 u. Schoolgym geen verhuur 2e pinksterdag 08.30 - 15.00 u. Schoolgym De Omloop 11 1852 RJ Heiloo tel 5333909 Zaterdag 1 mei 1999 gaat zwembad Het Baafje weer open! Op 2 november 1998 heeft de gemeente raad de tarieven voor 1999 vastgesteld. Nu de voorverkoop voorbij is bedragen de prijzen voor een abonnement: NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN O AASTREKEN Gezinsabonnement 260,00 Bijkaart bij gezinsabonnement 10,00 Persoonlijk abonnement: 2 t/m 15 jaar 90,00' 16 jaar en ouder 130,00 De door u in de voorverkoop bestelde abonne menten kunnen worden afgehaald In Het Baafje op: maandag 26 april tussen 14.00 en 16.00 uur dinsdag 27 april 14.00 en 16.00 uur woensdag 28 april 14.00 en 16.00 uur De bezoekcijfers van de laatste 4 jaar: Toten met 6 sept. 1998 1998 1997 1996 1995 42.716 62.092 39.910 66.970 Vanaf zaterdag 1 mei 1999 bent u weervan harte welkom in zwembad Het Öaafje. *ln het seizoen 1999 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur Op zaterdag en zondag sluit het zwembad om 18.30 uur! Heeft u uw abonnement nog niet afge haald? Bel 5333909 en probeer nog wat te regelen! Niet afgehaalde abonnementen worden na 10 mei 1999 afgeaeven tegen de normale prijs, dus zonder de voorverkoopkorting!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6