Peter Rijs Broekman Bokma Makelaarsgroep Beëdigd als makelaar-taxateur o.g. P a Programmering locale radio Jngewrtdm brieven osu Stemmen bij volmacht Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis Woonzorgloket in Heiloo UITKIJKPOST - 12 MEI PAGINA 8 Vervolg informatierubriek De burgemeester van de gemeente Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van het Europees Parlement op donderdag 10 juni 1999 een kiezer is toegestaan bij volmacht te mogen stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Machtiging door schriftelijke aanvraag Op het gemeentehuis zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor de verzoek schriften om bij volmacht te mogen stemmen. Het verzoekschrift moet uiterlijk op 27 mei 1999 door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente waar hij/zij op de dag van kandidaat stelling (28 april 1999) als kiezer is geregistreerd. Het verzoek wordt niet ingewilligd wanneer het aan de verzoeker is toege staan om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag van kandidaatstelling (28 april 1999) als kiezer zijn geregistreerd. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. De volmachtstem moet tegelijk met de eigen stem worden uitgebracht. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienenna ontvangst van de oproepingskaarttot en met de dag van de stemmingzelf een andere kiezer machtigen voor hem/haar te stemmen. Dit geschiedt door de oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. Een op deze manier aangewezen gemachtigde moet op de dag van kandidaatstelling (28 april 1999) in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn geregistreerd die de volmacht geeft. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee volmach ten aannemen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Burgerzaken, tel. 072 - 535 67 20. De gemeente Heiloo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is iedere maandag avond van 18.00 tot en met 20.00 uur Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Meer informatie heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met bureau Voorlichtingen, 072 535 66 41 Inwoners van Heiloo kunnen bij het Woonzorgloket terecht voor informatie, advies en vragen over de Wet Voorzieningen Gehandicapten, Woon- en Zorgvoorzieningen zoals: Wonen Bijvoorbeeld een traplift, douchezitje, aangepast toilet, verhuizing naar een seniorenwoning of indicatie voor een "koppelwoning". Welzijn Bijvoorbeeld voor dagverzorging, alar meringssysteem, warme maaltijdvoor ziening, vervoersvoorzieningen en invalideparkeerkaart. Zorg Bijvoorbeeld voor Thuiszorg (verpleeg kundige en/of huishoudelijke hulp), Zorgcentrum Overkerck of De Loet, Amberhof of verpleeghuis. Meer weten? Het Woonzorgloket is geopend van maandag- tot en met vrijdagochtend van 08.00 tot 12.30 uur. Het Woonzorgloket is telefonisch bereikbaar van 08.00 tot 16.30 uur onder nummer 072 - 535 67 03. Buiten deze tijden kunt u een boodschap inspreken op het antwoordapparaat. U wordt de volgende werkdag teruggebeld. Noodgevallen Heeft u direct thuiszorg nodig en is het Woonzorgloket telefonisch niet meer bereikbaar, dan kunt u dag en nacht bellen met nummer 072 - 567 00 50. Een avond op stap met de boswachters van Natuurmonumenten Varen en wandelen met het NIVON Rode Kruis Heiloo: Gift voor Kosovo Vogelexcursie Ter Coulster Expositie Abraham Brouwer Liedjes van Annie M.G. Schmidt UFO lezing in Buk Buk Buk Buk en Tendenz Ingezonden brief Info-bij eenkomst alcohol Heilooër Bridge Club Adreswijziging secretariaat Ned. Rode Kruis Afd. Heiloo Kennismaken met hockey bij Terriers Excellence Streekradio Radio 80 Voor de Arrondisssemenlsrechtbank te Alkmaar wordt Peter Rijs gefeliciteerd door Willem Amels Heiloo - Op 29 april 1999 is Peter Rijs officieel toegetreden tot het selecte gilde van de makelaars en taxateurs van onroerende goederen. Op deze licht bewolkte, maar voortreffelijke dag is Peter Rijs door de Alkmaarse Arrondissementsrechtbank beëdigd. Met deze daad bevestigde de Alkmaarse rechter dat Peter Rijs, werkzaam als kantoorleider van Broekman Bokma Makelaarsgroep aan de Kennemerstraatweg 129 in Heiloo, zich nu officieel makelaar-taxateur o.g. mag noemen. De titel van makelaar in onroerende goe deren is namelijk beschermd. In weerwil overigens van Paars, dat de concur rentie tussen makelaars wil vergroten en daartoe dit beroep vrij wil geven. Waarom is de beëdiging zo belangrijk? eter Rijs: Het is een bewijs van deskundigheid, alsmede een keurmerk. En dus mag de cliënt zich in vertrouwde handen weten. Het kopen of verkopen van een (t)huis is niet zomaar iets! Dat moet in een per soonlijke begeleiding deskundig en soepel gebeuren. Tenslotte gaat [iet altijd om emoties en heel veel geld. En daarmee kan je geen risico nemen! Het afschaffen van de beschermde titel voor makelaars zal mijns inziens dan ook leiden tot verwarring. Want dan kan een ieder zich straks zonder gede gen vakopleiding en toetsing makelaar noemen. Wat houdt zo'n beëdiging nu in? Peter Rijs: Ach, de beëdiging zelf is slechts een ceremoniële daad. Daaraan vooraf gaat echter een pittig examen. Wij noemen dat het afleggen van de proeve van bekwaamheid. Eerst moe ten wij aan een locatiecommissie tonen dat wij de regio goed kennen. Een makelaar uit Veendam krijgt met ande re zaken, prijzen en situaties te maken dan makelaars uit de regio Alkmaar. Die commissie bestaat uit deskundige vertegenwoordigers van de Kamer van Koophandel, uit het bedrijfsleven, uit het bankwezen en uiteraard ook uit de makelaardij zelf. In de twee jaar dat ik hier nu werk hebben Willem Amels en ik veel samen getaxeerd en heb ik hierdoor ik veel van hem geleerd. Ik hoop in de toekomst van tijd tot tijd van zijn deskundigheid gebruik te blijven maken. Is er dan geen sprake van vriendjespolitiek Peter Rijs: Nee, nee, zeker niet. Sterker nog, juist omdat het aantal aanvragen de laatste tijd nogal groeit, wordt er streng beoordeeld en worden er hogere eisen gesteld. Dat houdt o.a. in dat wij drie objecten te weten een woonhuis, een bedrijfspand en een zichtlocatie moesten taxeren. Een zichtlocatie is bijvoorbeeld een stuk grond met daarop een half afgebroken garage. Deze locatie moesten wij beoordelen en vertalen in een goed advies voor iemand die ter plaatse een project zal gaan ontwikkelen. Deze vaktest moesten wij vervolgens mon deling verdedigen tegenover een commissie van circa acht personen, die allen affiniteit hebben met onroerend goed. Wie is Peter Rijs? Peter Rijs: Ik ben 37 jaar, geboren in Amsterdam en getogen in Heiloo. Ik heb in Heiloo ruim tien jaar van mijn jeugd doorgebracht. Ik ben op mijn 23ste naar de gemeente Langedijk ver huisd. En daar woon ik nog steeds. Vanaf 1995 werk ik bij Broekman Bokma Makelaarsgroep (eerst in Alkmaar, later in Heiloo). Mijn start in de Makelaardij was in 1990 toen ik als assistent-makelaar werd aangenomen bij Makelaardij Van Brenk in Hoorn. Het bedrijf waar ik nu werk is de laat ste jaren sterk gegroeid. 3 Jaar geleden waren het nog 2 bedrijven.; Broekman en Bokma Makelaardij en Amels Makelaardij. In 1997 zijn die gefu seerd. In 1998 is Vlotman Assurantiën overgenomen en is een eigen hypotheekketen onder de naam de Hypotheek Analist gestart. Kortom een volledig pakket van financiële dienstverlening. Over twee weken wordt het vierde makelaarskantoor in Heerhugowaard geopend. Inmiddels werken er meer dan 30 mensen bij de gehele organisatie en naar ik heb begrepen staan er nog meer plannen op stapel. Hoé ziet jouw toekomst eruit? Peter Rijs: Ik ben zeer tevreden op dit moment. We hebben met Willem Amels, Mirjam ter Beeke en Inge Koelman een leuk team in Heiloo. Voor mij verandert er niet zoveel. In de directe toekomst blijf ik mij bezig houden met het begeleiden bij aan- en verkoop van onroerend goed. Tevens zal ik voor o.a. hypotheken taxeren en waarde-indicaties afgeven. Verder lig gen alweer verschillende cursussen in het verschiet. Bijvoorbeeld de Wet Waardebepaling Onroerende Zaken (WOZ). Met uiteraard ook andere cursussen zal ik mij - na de beëdiging ook individueel verplichte - NVM-lid- maatschap waar moeten (blijven) maken. Ofwel: mij nieuwverworven - en nog steeds beschermde - titel van NVM-makelaar! HEILOO - De boswachters van Na tuurmonumenten nodigen u uit om samen met hen het voorjaar te beleven in het prachtige bos van het landgoed Nijenburg. Op woensdagavond 12 mei om 19.30 uur start vanaf de parkeerplaats aan de Belieslaan een rondwandeling op het landgoed Nijenburg. Bezocht wordt het Overbos en het Heilooërbos, waar naast de geschiedenis en het beheer van het landgoed vooral aandacht wordt besteed aan alles wat nu bloeit, zoals de boshyacint en lelietje van da len en het fluitekruid. De bomen zijn nu fris groen, net in blad, de één staat te bloeien, de ander heeft al zaad. Bij goed weer zullen we zeker de vogels horen zingen, misschien zelfs de nach tegaal. De rondwandeling duurt twee uur en stevige wandelschoenen of laarzen worden aangeraden. Er zijn aan deze excursie geen kosten verbonden. HEILOO - Op zondag 16 mei a.s. orga- niseert de afdeling Heiloo van het NIVON een vaar- en wandelexcursie naar het Wormer- en Jisperveld en de Schaalsmeerpolder in de Zaanstreek. De tocht begint met een vaarexcursie door het Wormer- en Jisperveld, een brak laagveen-weidegebied van ca. 2.000 ha, gedeeltelijk eigendom van de Vereniging Natuurmonumenten. Dit waterrijke gebied is zo'n duizend jaar geleden ontstaan door afgraving en ontwatering en doorsneden door tal van sloten, 's Middags volgt een wande ling over het voetpad rond de Schaals meerpolder, één van de rijkste weide- vogelgebieden van West-Europa. Maximum aantal deelnemers 25. Er zijn nog plaatsen beschikbaar. Kijker, fototoestel, lunchpakket (en eventueel regenkleding) mee. Kosten: Leden Natuurmonumenten f 10,—; niet-leden f 12,50; kinderen t/m 12 jaar f 5,- (excl. reiskosten). Opgeven zo spoedig mogelijk bij de fam. Mulder, tel. 072-5333127. Bij aan melding worden de bijzonderheden bekend gemaakt over tijd en plaats van vertrek. HEILOO - Tijdens de ledenvergade ring van de Afdeling Heiloo van hte Nederlandse Rode Kruis werd besloten tot een gift van f 2.000,- voor de hulp verlening aan de slachtoffers in Kos ovo. Tevens werd een gift toegekend aan het Rode Kruis-project 'Nguyen Due Son' in Dong Ha, Vietnam, waarbij onderdak en scholing voor een beroep wordt verleend aan verweeste straat jongens. Tenslotte werd ook een gift toegekend aan het Rode Kruis-project 'Save Li ves'. Dit project biedt medische en materiële hulp aan vereenzaamde, zeer bejaarde bewoners van afgelegen berg dorpen in Kroatië. Het geld voor deze giften werd bijeen gebracht door het werk van de vele vrijwilligers van de Afdeling, zoals de Welfare, Vakantieprojecten, Telefoon cirkels en Speel-o-theek. Daarnaast werd de Afdeling verblijd met de gulle financiële bijdragen van leden en dona teurs, waarvoor op deze plaats namens het bestuur van de Afdeling nogmaals hartelijk dank wordt gezegd. Tijdens de ledenvergadering werden 3 vrijwilligers gehuldigd. Mw. Agnes Vonk verzorgde gedurende 10 jaar de Rode kruis-Vakantieprojecten voor langdurig zieken. Tevens werden de dames Rie Houtenbos en Anneke Spanjaart gehuldigd voor hun 20-jarig vrijwilligerswerk bij de Welfare. Eén en ander werd bevestigd met een oorkon de en een bloemetje. De Afdeling nam afscheid van de secre taris dhr. Hans Snel, die gedurende 5 jaar het afdelingssecretariaat nauwge zet beheerde. Mevrouw Hélène Schnei der werd als zijn opvolgster geïnstal leerd. Tevens werd mevrouw Frances Dammers als vice-voorzitter benoemd. De afgelopen jaren werd binnen het Nederlandse Rode Kruis intensief gewerkt aan een reorganisatie om het nieuwe millennium met elan in te kun nen gaan. Daartoe kent het Neder landse Rode kruis nu een efficiënt Landelijk Bestuur en een dienstverle nend Landelijk Bureau om de verschil lende taakvelden, samen te vatten als 'Hulp aan de meest kwetsbaren' uit te kunnen voeren. Hiertoe werden Dis tricten gevormd, waarbij de Afdeling Heiloo deel uitmaakt van het District Noord-Kennemerland. De door deze reorganisatie vereiste herziening van de Afdelingsstatuten werd aan de ledenvergadering voorge legd en goedgekeurd. HEILOO - Voor mensen die graag wat meer willen weten over vogels en over het herkennen van vogels houdt het IVN dinsdagavond 18 mei een speciale vogelexcursie. Om 19.00 uur wacht een Papier en linnen waren belangrijk om viertal gidsen hen op onder de leeu- zich op uit te leven. Nu gebruikt hij ook Een schilderij van Abraham Brouwer EGMOND - Van 8 tot en met 25 mei exposeert Abraham Brouwer in de Noordeinder Vermaning bij Graft-de Rijp. Het werk van Abraham Brouwer (56) uit Egmond aan den Hoef heeft de laatste jaren een grote verandering doorgemaakt. Vroeger werk werd veel geïnspireerd door landschappen in eigen land, Frankrijk, Engeland, en Oostenrijk. Tegenwoordig is hij bezig z'n werk meer expressie te geven, door indrukken van buitenaf in zich op te nemen en daar een eigen creativiteit aan te geven. wen, die de ingang van het Ter Coulsterbos markeren. Aan te bevelen is een kijker mee te nemen en het kan in het, overigens, mi- nibos wel eens modderig zijn. Voor nadere inlichtingen kunt u boven staand nummer bellen. hout, ijzer en resten uit het verleden. Dit alles prikkelt zijn fantasie. De wer kelijkheid enigszins of totaal te veran deren boeit hem. De expositie is te zien op vrijdag, zater dag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Ook op Hemelvaartsdag en Pinksteren. HEILOO - Volgende weèk donderdag wordt landelijk de verjaardag van de schrijfster Annie M.G. Schmidt gevierd. De dag ervoor, woensdag 19 mei, begint het verjaardagsfeestje al bij Boekhandel Deutekom in Heiloo. Om half twee 's middags komen kinde ren uit diverse groepen van Basisschool St. Radboud uit Heiloo een medley brengen van bekende liedjes van haar. De kinderen gaan o.a. 'Dikkertje Dap\ 'M'n Opa' en 'Op de step' zingen. Dit alles vindt plaats voor de winkel. U bent van harte welkom om te komen kijken en luisteren! HEILOO - Onder de titel 'Zij zagen ze vliegen' wordt er op vrijdag 14 mei een lezing gehouden in Buk Buk over het verschijnsel 'UFO' (Unidentified Fly ing Object). Deze lezing, die rond 21.00 uur begint, wordt gegeven door een aantal leden van de stichting in oprich ting 'Zij zagen ze vliegen'. De onafhan kelijke onderzoekers van deze stichting houden zich bezig met het verzamelen, onderzoeken en presenteren van infor matie op het gebied van UFO's. Deze lezing is de laatste van een serie regionale informatie-avonden, ter voorbereiding op een internationaal congres dat in november in Utrecht wordt gehouden. De entree voor deze avond is f 5,-, reserveren kan op tel. 072-5115365 of 5337741. HEILOO - Vrijdag 14 mei is er zoals elk jaar weer een Spring Party. Op dit feest kun je je lentegevoel weer hele maal uiten op de muziek. Tijd: van 20.00 tot 23.00 uur voor de prijs van één gulden. Neem al je vrienden en vriendinnen mee met een leeftijd van 12-15 jaaf en maak er met z'n allen een feest vanM! HEILOO - Ontwikkelingsvisie weste lijk stationsgebied. In de Informatierubriek van 5 mei jl. geeft de gemeente haar visie op de ont wikkeling van het westelijk stationsge bied. In de praktijk betekent dit dat de gemeente op de hoek Westerweg Sta tionsweg (panden Rabobank en VSB bank) een pand vergelijkbaar met de Dirk Bakkerhof, aan de noordkant van de Zeeweg, wil bouwen. Echter, met 4 bouwlagen i.p.v. 3, met een perceelbreedte van 30 m i.p.v. 15 m en met op de begane grond de biblio theek. Op de hoek van voorheen schoon maakbedrijf Beja,de locatie BP-station en Nissangarage en garage Bleeker wil de gemeente overeenkomstige panden verwezenlijken. Dit om, komend vanaf de Zeeweg, een waardig entree van het stationscentrum te realiseren. Gemeenteraad van Heiloo, u hebt er bij herhaling op aangedrongen dat het dorpse karakter van Heiloo gehand haafd moet blijven. Gelooft u dat de plannen van de ge meente hieraan bijdragen? Fluit daarom de gemeente terug en eis dat alle nieuwbouw in het gebied moet voldoen aan het nog maar 4 jaar oude bestemmingsplan, d.w.z. twee bouwla gen met kap. De bibliotheek functio neert even goed onder één laag appar tementen als onder drie lagen apparte menten. Gelooft u dat wanneer de Dirk Bakker hof op de hoek van voorheen Schoon maakbedrijf Beja zou zijn gebouwd, dit een waardige entree van het stations centrum zou hebben gegeven? De werkzaamheden aan beide zijden van de Stationsweg bij kapper Beentjes lijken op het bouwrijp maken van het terrein. Dit kan, gezien de nog komen de inspraakprocedure, toch niet waar zijn. J.M. Blanken, Heiloo. ALKMAAR - De Brijder Stichting houdt op dinsdag 18 en 25 mei in Alk maar een alcohol-infogroep voor fami lieleden/vrienden van mensen met alcoholproblemen. Iedereen uit de re gio Den Helder, Schagen en Alkmaar is welkom. In deze bijeenkomst wil de Brijder Stichting familieleden informeren over de gevolgen van het overmatig alcohol gebruik voor het lichaam, het denken en het doen maar vooral over de gevol gen voor het gezinsleven. Er wordt besproken welke hulpverle ningsmogelijkheden er zijn en er wor den richtlijnen gegeven die kunnen hel pen om de gevolgen van het alcoholge bruik op de omgeving te verminderen. De twee bij elkaar horende bijeenkom sten worden gehouden van 20.00 tot 22.00 uur in de Brijder Stichting, Kees Boekestraat 20, Alkmaar, 072-5272803. Kosten zijn f 5,-- inclusief informatie materiaal. Opgave graag voor 17 mei op tel. 072-5155414. HEILOO - Donderdag 6 mei speelde HBC als volgt: A-lijn: Kat-Smit 68.23, ds. de Bruyckere-Start 57.29. B-lijn: fam. Möoy 61.98, ds. Muller- Mutsaers 61.46. Met ingang van heden is het adres van het secretariaat van het Nederlandse Rode Kruis afd. Heiloo: mw. H. Schneider, Laan van Frans 10,1851 SH Heiloo, tel. 072-5333258. HEILOO - Bij hockeyclub De Terriers kunnen kinderen op twee woensdag middagen kennismaken met hockey: lekker in de buitenlucht samen met an deren sporten. Met eenvoudige - maar leuke - oefeningen worden kinderen vanaf zes t/m twaalf jaar de eerste han digheidjes bijgebracht. En die zijn snel aangeleerd, want hockey is helemaal geen moeilijke sport. De Tnlooptrainingen' worden verzorgd door onze (gediplomeerde) jeugdtrai ners en -trainsters met hulp van enkele jeugdleden. De club zorgt voor een hockeystick. Kom een keertje kijken en oefenen op woensdag 19 en 26 mei (twee keer mag natuurlijk) vanaf 13.30 tot 15.00 uur aan het Zevenhuizen bij de sporthal. Uiteraard is dan aanvullen de informatie te krijgen over hockeyen bij De Terriers, waar trouwens ook oudere sportievelingen, voor onder andere conditietraining en recreatie- hockey, welkom zijn. Inlichtingen: mevr. Pien van Nass, tel. 072-5330681. Geen opgave ontvangen Maandag Deticabesse 09.00 OSU continu 1 2.00 AKKU-Kort 19.00 Broodje met 20.00 Subbacuttcha 21.00 Nachtprogramma 22.00 Dlnsdaa OSU continu 09.00 Voor ouderen door ouderen 10.00 OSU continu 11.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoort. Akersloot 1 9.00 19.30 20.00 21.00 22.00 09.00 12.00 13.00 Platencollage OSU-bliem OSU-jazz Nachtprogramma Woensdag Delicabesse Broodje met OSU continu Gemeentevoori. Ltmmen 1 8.30 Holland Omstreken 1 9.00 Wegwijzer 20.00 Met Tien tot 10 21.00 Nachtprogramma 22.00 Donderdag Wegwijzer OSU continu Trammelant ledikant 18.30 AKKU actualiteiten 1 9.00 ,Mü*tèkbc*et)ek OSU continu Nachtprogramma Vrijdag Delicabesse OSU continu 09.00 11.00 20.00 21.00 22.00 09.00 12.00 Dat zijn goede berichten 1 7.00 Freak Out! 1 9.00 Energy! 20.00 House-radio 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zaterdag Dat zijn goede berichten 09.00 OSU continu 11.00 Mark de Reus 12.00 Wessel Wïchman 14.00 Michael Gorter 16.00 Michelle Vergeer 18.00 OSU top 30 19.00 Arwin Zonneveld 21.00 Nachtprogramma 23.00 Zondag Trammelant ledikant 9.30 Wie wat waar op zondag 10.00 Goudmerk 11.00 Ziezozondag 12.00 Grootspraak 14.00 Luisterrijk 16.00 Zendtijd voor de kerken 18.00 KLasse Klassiek 20.00 Nachtprogramma 21.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 89.0 FM in Akersloot en Limmen, op 104.5 FM in Uitgeest en in de ether op 106.7 FM. Maandag Radio 80 Muzieknacht 00.00 BESt wakker! 07.00 Hits aan de lopende band09.00 Middag Break 12.00 Noen 14.00 Formule 80 17.00 Uitcafé 19.00 Sportfoyer 20.00 Nighttime 22.00 Dinsdag Radio 80 Muzieknacht 00.00 BESt wakker! 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Middag Break 12.00 Noen 14.00 Formule 80 17.00 Uitcafé 19.00 Interactief 20.00 Nighttime 22.00 Woensdag Radio 80 Muzieknacht 00.00 BESt wakker! 07.00 Hits aan de lopende band 09'. 00 Middag Break 12.00 Noen 14.00 Formule 80 17.00 Uitcafé 19.00 Van Oscar tot Edison 20.00 Nighttime 22.00 Donderdag Radio Muzieknacht 00.00 BESt wakker! 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Middag Break 12.00 Noen 14.00 Formule 80 17.00 De kijk op Zwartendijk 19.00 Afrit 80 20.00 Uitcafé extra 21.00 Nighttime 22.00 Vrijdag Radio 80 Muzieknacht 00.00 BESt wakker! 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Middag Break 12.00 Noen 14.00 BesTop 20 17.00 Uitcafé 19.00 De start van het weekend 20.00 Nighttime 22.00 Zaterdag Radio 80 Muzieknacht00.00 Vroeg-op 07.00 Dubbel D 08.00 De Koffieshop 10.00 Thee-splitsing 13.00 Lukraak 16.00 Wit op zwart 18.00 Point 20.00 Nighttime 22.00 Zondag Radio 80 Muzieknacht 00.00 Vroeg-op 07.00 Sloot-Wit-Blauw 08.00 Kerkprogramma 09.00 De ronde van Egmond 10.00 Muziekmuseum 12.00 Zondagsport 80 14.00 Happy hour 17.00 RS. 18.00 De echo van het weekend 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 8