Heiloo maakt schoorvoetend kennis met edele kunst van het beddenracen Kids for Animals in actie HSV neemt afscheid van trainer en begeleiding Ir Radboudleerlingen zingen Annie VLG. hj&iim* ngewndm brieven FAoifw6 üu KiJKFuS i - Ju Ni 1 Buk terug in de tijd Nivon wandelt Napoleonroute Zomerfeest Overkerck Fietsdag voor jong en oud Heilooër Bridge Club TV Heiloo Avondvierdaagse TC Alcmaria Yictrix Bibliotheek start cursussen Internet Instuif Foresters handbal enioren info Computercursussen Cursus schrijven Dames 1 HSV kampioen Fitness voor vijftig plus vrouwen Rapport over ouderenzorg Info-bij eenkomst Ypsilon GTH turnsters naar regiofinale Openingstijden VVV HEILOO - Zoals elke donderdag avond is het Buk Buk-café ook deze week vanaf 20.00 uur geopend voor een gezellig spelletje darts, een lekker muziekje en een lekker biertje. Vrijdag 4 juni is er weer een TnT-party, met de beste club, techno en trance mu ziek van de beste dj's. De Buk is open van 21.00 tot 2.00 uur, entree is f 12,50. Zaterdag 5 juni houdt de Buk een 80's- Party. Deze avond wordt alleen muziek uit de jaren tachtig gedraaid door dj Sofie, zoals van The Communards,Talk- Talk, Madonna en Depeche Mode. De zaal gaat om 21.00 uur open de toegang bedraagt f 7,50. Zondag 6 ji i is er Chilly Sunday waar je kunt uitrusten of juist doorgaan, met een biertje, muziek en een dartbord. De Buk is open vanaf 14.30 uur en de toegang is gratis. HEILOO - Op zondag 6 juni sluit het Nivon Heiloo gewoontegetrouw het activiteitenseizoen af met een geza menlijke wandeling. Dit jaar is gekozen voor de Napoleonroute, een wandeling langs en over de historische vestingwer ken nabij Den Helder. De route voert langs enkele voormalige forten en verder door het natuurgebied de Grafelijkheidsduinen, eigendom van de Stichting Het Noordhollands Land schap. Ook het meer dan 1100 jaar oude dorpje Huisduinen wordt be zocht. De wandeling is ongever 15 km lang. Deelnemers dienen hun lunchpakket mee te nemen, onderweg wordt koffie gedronken en - bij mooi weer - gepick nickt. Opgeven kan bij Ina Bennen, tel. 072- 5336427 of Reina Mulder, tel. 5333127. Vertrektijden en bijzonderheden over onder meer het vervoer worden nader bekend gemaakt. HEILOO - Op zaterdag 5 juni wordt een zomerfeest gehouden bij woon- en zorgcentrum Overkerck, van 9.30 lot 14.00 uur. Het feest is bedoeld voor oud en jong. Er is onder meer een rommelmarkt, verkoop van boeken een handwerken, bezoekers kunnen de naam van een pop raden en niet te vergeten is er het rad van avontuur en eep terras waar men gezellig kan zitten. Overal wordt een kleine bijdrage voor gevraagd. De opbrengst hiervan komt ten goede aan activiteiten voor de bewoners van Overkerck. Junioren en aspiranten aan de rol tijdens de beddenrace afgelopen zondag. (Fotostudio Starfield) HEILOO - Je neemt een plank, legt er iets op wat op een matras lijkt, zet er drie wielen onder en monteert een stuur. Op dit 'rijdende bed' laat je ver volgens één persoon plaatsnemen die het stuur hanteert, een ander laat je achter het bed het vuur uit de sloffen lopen om het zo hard mogelijk een bepaald parcours rond te duwen. Dat zijn, kort gezegd, de ingrediënten van een echte beddenrace. Op initiatief van ervaren beddenrace-beoefenaar Petra Kaandorp uit Heiloo raasden afgelo pen zondag voor de allereerste keer de bedden door het Stationscentrum in Heiloo. Een eerste keer is altijd wennen, zo bleek ook dit weekend. Niet alleen voor een deel van het handjevol lokale deelnemers dat zich had ingeschreven en dat af en toe nog wat onvast over het parcours manoeuvreerde. Ook het publiek toog aarzelend richting Sta tionscentrum. Een massale toestroom Kids for animals bestuderen het waterleven door een binoculair. HEILOO - Zo'n vijftig kinderen deden vorige week woensdag mee aan het wateronderzoek van Kids for Animals bij Het Maalwater. In groepjes, onder begeleiding van een volwassene, gingen ze gewapend met emmers, potjes en een schepnet op verschillende plaatsen in Het Maalwater op onderzoek. Na een uurtje werd er weer verzameld en heel nieuwsgierig werden alle vangsten bewonderd. Elk groepje had andere diertjes gevan gen. Sommigen hadden veel water vlooien en muggenlarven, anderen had den een stekelbaarsje of dikkopjes. Mevrouw Wubbels van het I VN vertel de dat dat komt door de diepte van het water, door het licht en door de begroeiing. Bijzondere vangsten wer den in een vergrootglaspotje onder de loep genomen. Aan de hoeveelheid beestjes in het water kun je ook de kwaliteit van het water aflezen. Het water in Het Maal water werd matig tot goed bevonden. Alle deelnemers mochten ook nog door een echte binoculair kijken. Daar na werden alle vangsten weer voorzich tig teruggebracht naar het water. Tijdens de bijeenkomst werd ook nog over proefdieren gepraat, dieren die in laboratoria worden gebruikt om aller lei testen te doen. De Kids vragen aan dacht voor dierproefvrije artikelen (een lijstje kan via de Kids worden aan gevraagd). Ook gaan de kinderen handtekeningen verzamelen tegen dierproeven en deze worden aan het ministerie aangeboden. Handtekenin genlijsten kunnen worden aangevraagd bij Hinke en Elise Geutskens, tel. 072- 5336180. De handtekeningenlijsten kunnen ook worden opgehaald als de Kids 6 juni op de braderie in Akersloot staan, of je kunt dan zelf je handteke ning komen zetten. REGIO - Rabobanken Uitgeest en West-Kennemerland houden op zater dag 12 juni de tweede Fietsroute Mani festatie, als vervolg op de activiteiten vorig jaar toen vier nieuwe fietsroutes in Noord-Kennemerland in gebruik werden genomen met een fietsdag waar jong en oud aan mee konden doen. Ook zijn er weer muziek en jeugdat- tracfies en een fotopuzzelwedstrijd met een prijzenpakket van f 1.500,-. De Duin en Strandwal-route is bijna veertig kilometer lang en loopt door het hele werkgebied van de Raboban ken Uitgeest en West-Kennemerland. Een afwisselende route met veel na tuurschoon, die voert door polders, dui nen, bossen en bollenvelden in Aker sloot, Uitgeest, Castricum, Limmen en Heiloo. De volgorde is afhankelijk van het startpunt dat u zelf kiest bij één van de Rabobankkantoren. Daar ontvangt u een deelnemersfor mulier met de puzzelwedstrijd en een aantal bonnen. Deze kunt u onderweg besteden. Bij alle kantoren op de route is iets te doen. Muziek, een opdracht voor de puzzelwedstrijd of er staat een consumptie klaar. Deelnemers hebben voor het traject door de duinen wel een seldise duinkaart nodig. bleef uit en het publiek dat gekomen was, concentreerde zich vooral voor de kroegen langs de Heerenweg en aanschouwde nog wat afwachtend het strijdtoneel. Aan de inzet en het enthousiasme van de deelnemers en de organisatie lag het echter zeker niet. Vol overgave werd gestreden om de diverse premies en prijzen die door de beddencoureurs ge wonnen konden worden, begeleid door het vakkundige commentaar van debu terend dorps-speaker Marco de Laat. Het spits werd afgebeten door de juni oren en aspiranten-beddenracers in de leeftijd van 7 tot en met 12 jaar. Zeven teams deden er in totaal mee in deze categorieën. Een aantal van hen rijdt al geruime tijd mee in het zogenaamde Bed-special circuit, een serie van bed denraces in de kop van Noord-Holland. Bij de junioren veroverden de Hei- looërs Thomas en Jet een tweede plek, Rona en Ioran werden vierde. Bij de aspiranten was het helemaal een lokale aangelegenheid. Marja en Monique gingen strijken met de eerste plaats, terwijl Joyce en Olga tweede werden. Denise en Marlon werden derde. Snelheid, techniek en conditie In de categorie 'dorpelingen' betraden vijf teams het parcours, waarvan er vier ook daadwerkelijk afkomstig waren uit Heiloo. Over het 285 meter lange par cours maakten ze twintig ronden. In een fanatieke strijd deed Frans Snel zijn naam eer aan: samen met bedge noot Marco Kurvers kwam hij als eer ste over de streep. Ewald en Martijn behaalden een derde plaats. Dat hard rijden niet het enige is wat telt bij een beddenrace, bewezen Cor Kaandorp en Jacqueline Krebbe. Vrolijk uitgedost maakten zij een ware show van hun race en eindigden ook nog eens als vierde. Anne en Matteu sloten als laat ste de race af. Daarna barstte het echte beddenrace- geweld los. In de 'snelle race' traden tien teams op die actief zijn in de lan delijke beddenrace-wedstrijdcyclus. In deze race over tien kilometer (normaal rijden deze cracks 21,1 km, de afstand van een halve marathon), kon het publiek zien dat beddenracen een echte (top)sport is, waarbij het aan komt op snelheid, techniek en conditie. De enige Heilooërs die meededen wa ren Petra Kaandorp en Ron Schu macher. Bij de gemengde teams haal den zij een derde plaats. Van de twee damesteams in het deelnemersveld finishten Helma en Yvonne Krom uit Akersloot als eerste. De organisatie toonde zich na afloop van de wedstrijd tevreden. ,,Het was een promotiewedstrijd om het bedden racen wat meer bekendheid te geven bij het publiek. Volgend jaar weer, wat ons betreft, alleen mag het parcours dan wat langer zijn. Nu kon, door de vele bochten, de snelheid die de bed den normaal bereiken, niet worden gehaald." HEILOO - Donderdag 27 mei speelde HBC als volgt: A-lijn: Kat-Smit 61.46, fam. Moscou 56.77. B-lijn: Rohn- Zuurbier 60.42, ds. Koster-Visser 57.08. HEILOO - In de laatste competitie- week bij Tennisvereniging Heiloo zijn de kring-damesteams Heiloo 3 van Elly Bijnsdorp en Heiloo 6 van Ria Kunst kampioen geworden. De uitslagen. District: Dames (dins dag): Limmen 1-Heiloo 1 2-4, Westzaan 1-Heiloo 2 2-4, Heiloo 3-Kaag 3 4-2. Heren 50 plus (vrijdag): Heiloo l-'t Gouwtje 1 4-0, Neckslag 1-Heiloo 2 1-3, Alkmaar 3-Heiloo 3 2-2. Senioren gemengd (zondag): Bergen 1-Heiloo 1 ï-4. Heren (zaterdag): Heiloo 1-HTC 1 2-4, Heiloo 3-Westerhout 13 4-0, Heiloo 35 plus l-'t Woud 35 plus 0-4, Niedorp 50 plus-Heiloo 50 plus 1 4-0. Senioren gemengd (zaterdag): Heiloo 2-Over- dam 2 5-0. Jongens 12-15 jaar (zater dag): Warmenhuizen 1-Heiloo 1 5-1. Kring: Alkmaar 1-Heiloo 1 2-2, Koedijk 2-Hedoo 3 0-4, Heiloo 4-Langedijk 15 3-1, Alkmaar 9-Heiloo 5 2-1, Oudorp 9- Heiloo 6 0-4. Heiloo 7- Limmen 7 0-4. HEILOO - Donderdagavond speelt het eerste elftal van HSV een wedstrijd tegen een selectie van spelers en oud spelers van Zeevogels, Limmen en ook weer HSV. De hele avond staat in het teken van het afscheid van hoofdtrai ner Hans Ursem en de begeleidingsstaf van het eerste elftal: Jan Zoon, Fred Admiraal en Dennis Kaandorp. De wedstrijd begint om 19.30 uur en ieder een is van harte welkom op het sport park aan de Bayershoffweg in Heiloo. Hans Ursem gaat de club, die hij - na een eerder samenwerking tussen 1982 en 1986 - de laatste drie jaar heeft ge traind, opgewekt verlaten. „Bij HSV heb ik een heel prettige tijd gekend. Aardige mensen, talentvolle voetbal lers en sportieve successen, wat wil je nog meer?" Vanaf het seizoen 1976- 1977 is Ursem trainer geweest bij ver schillende clubs uit de regio die don derdagavond ook weer vertegenwoor digd zullen zijn. Als hoogtepunt uit zijn loopbaan noemt Ursem het dubbele kampioenschap van Zeevogels 1 en 2 in het seizoen 1990. „Het was op 29 april, de dag dat ik jarig ben, en we speelden tegen SEW met mijn oude leermeester Paul Verra. In de selectie zaten alleen maar jongens uit het eigen dorp, met 3000 inwoners. Zo kampioen worden is een prachtige prestatie en een onverge telijk moment." Veertig jaar voetbal Het afscheid van Jan Zoon vertelt het verhaal van ruim veertig jaar voetbal len in Heiloo. In 1957 lid geworden van de vereniging en zelf vijfjaar in het eer ste elftal gespeeld. Mede-oprichter van zaalvoetbalvereniging HSV en vanuit die club zeven jaar actief in het hoofd bestuur. Vervolgens tien 'jaar jeugdtrai ner op het veld en tien jaar coach in de zaal geweest. Daarna was Jan Zoon met veel overtuiging betrokken bij de selec tie van de voetbalclub. Als begeleider ALKMAAR - Ook dit jaar organiseert TC Alcmaria Victrix weer een avond- fietsvierdaagse. Deze vindt plaats van maandag 7 juni tot en met donderdag 10 juni. Mocht een van de avonden niet uitkomen dan is er vrijdagavond 11 juni een inhaalavond. U hebt keuze uit 15 of 30 km. U kunt starten vanaf de wielerbaan, Terborch- laan 200 te Alkmaar tussen 18.30 en 19.00 uur. Tevens startgelegenheid van af de Rietschoot, Saskerstraat 22, Koedijk tussen 18.00 en 18.30 uur. Deelname kosten zijn f 5,- inclusief herinnering. Inlichtingen Alkmaar: R. de Hoop, tel. 5125098; Koedijk, J. Turkstra, tel. 5615947. HEILOO - De bibliotheek start weer met de cursus Beginnen met Internet. De cursus is speciaal ontwikkeld voor hen die nog geen enkele Internet (of zelfs computer-) ervaring hebben. De cursus is uiteraard in een nieuw jasje gestoken en aangepast aan de laatste ontwikkelingen. Voor f 20,- worden de deelnemers in twee uur bijgepraat over de geschiede nis, de techniek en de mogelijkheden van Internet. De deelnemersgroepen bestaan maximaal uit acht personen. Voor degenen die graag onder begelei ding zelf willen zoeken op Internet is er een vervolg-cursus van twee uur opge zet. Opgave hiervoor kan plaatsvinden na afloop van de eigenlijke cursus. De cursus 'Beginnen met Internet' wordt gehouden op maandagmiddag, te beginnen op 14 en 28 juni. In de zomer vakantie (26 juli tot 4 september) wordt de cursus ook op de woensdagmiddag gehouden. Voor informatie en opgave kunt u bellen met de bibliotheek, tel. 072-5330670. Vrijwilligers gezocht De Uitmarkt Heiloo wordt dit jaar gehouden op 11 september rond de bibliotheek en winkelcentrum Het Hoekstuk. Omdat dit evenement elk jaar groter wordt, zijn steèds meer vrij willigers nodig om het te laten slagen. Voor twee onderdelen worden nog enkele vrijwilligers gezocht. Het gaat hierbij om de catering (op het terras en voor de deelnemers) en de controle van het Uitmarkt-terrein. Voor informatie of opgave kunt u contact opnemen met A. Timmer van de bibliotheek. Verenigingen, organisaties en personen die activiteiten verrichten op het gebied van cultuur, educatie of sport, en die zich nog niet hebben opgegeven als deelnemer aan de Uitmarkt kunnen dit nog doen tot 26 juni. HEILOO - Ook dit jaar heeft Foresters handbal weer een instuif. De hele* maand juni kunnen op dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur alle jongens en meisjes vanaf 7 jaar kennismaken met de handbalsport. Ook de kinderen die aan het schoolhandbaltoernooi hebben meegedaan, krijgen zo de kans nog wat langer te handballen. De instuif is op het verharde handbal- veld op het Foresters-complex aan de Vennewatersweg. Ook kinderen uit Limmen en Egmond-Binnen zijn wel kom. Verder zoekt Foresters handbal nog re creanten. Er is een recreanten-dames team in oprichting, maar aanmelden kan nog steeds. Leeftijd en ervaring zijn niet belangrijk. Er wordt gespeeld door de week. Aanmelden kan bij Ingrid Vos, tel. 072-5332223. van het eerste elftal stonden alle week enden en dikwijls ook hele weken in het teken van de spelers en de wedstrij den. Hierin werd hij gesteund door zijn vrouw Tecla, die meer dan actief bij de club betrokken is. Aan deze periode komt met het stoppen van zowel Jan als begeleider en Tecla Zoon als gastvrouw nu een einde. Fred Admiraal en Dennis Kaandorp gaan stoppen met het verzorgen en re valideren van spelers uit de selectie. Niet alleen op wedstrijddagen, maar ook voor en na trainingen waren deze gediplomeerde fysiotherapeuten aan wezig om de spelers optimaal te verzor gen. Met het wisselen van de trainer en begeleider is ook voor deze clubmen sen het moment aangebroken om een punt te zetten achter deze bezigheden bij de club. De wedstrijd van donderdag lijkt het begin te zijn van een lange en gezellige avond met volop gelegenheid voor bijpraten en terugblikken. De toe gang is gratis en iedereen is yan harte welkom. HEILOO - Op vrijdag 9, 16 en 23 juli wordt in het Trefpunt de computercur sus voor beginners en Internet voor senioren gegeven. Computer voor be ginners is van 13.00 tot 15.30 uur. In deze cursus wordt de werking van de computer toegelicht, en cursisten leren de eerste beginselen van Windows en het tekstverwerkingsprogramma Word. De kosten voor de cursus bedragen f 115,- (exclusief een handleiding van f20,-). In de cursus Internet voor senioren, die van 9.30 tot 12.30 uur gegeven wordt, wordt ingegaan op vragen als wat is Internet en hoe werkt het en cursisten leren Internet starten en stoppen, be zoek aan een aantal interessante plek ken (sites) op Internet, zelf berichten versturen en ontvangen (e-mail) en wat er nodig is om thuis Internet te kunnen gebruiken. Cursuskosten zijn f 195,-. De handleiding kost f30,-. Voor beide cursussen kunt u zich opge ven bij Aktief, Trefpunt voor 55-plus, Abraham du Bois-hof 2, tel. 072- 5331297. Op de dinsdagen 29 juni, 6 en 13 juli wordt in het Trefpunt van 10.00 tot 13.00 uur de kortdurende zomercursus 'In de speeltuin van de taal' gegeven. In deze cursus leren cursisten spelender wijs te schrijven voor hun plezier. Deel nemers hoeven geen schrijfervaring te hebben. Tijdens de ochtenden wordt gewerkt met korte opdrachten. Op de eerste ochtend staat centraal het thema 'Van priktol tot ulevel'. Welke spelletjes deed u als kind graag en hoe zag de straat waar u woonde eruit? Al schrij vende ontdekken cursisten 'de goeie ouwe tijd'. De tweede ochtend wordt besteed aan sprookjes van ver en dichtbij. Rood kapje en Assepoester kennen we, maar wat hebben sprookjes uit China en Siberië ons te vertellen? Aan het eind van de ochtend hebben cursisten een heus sprookje geschreven. De derde ochtend staat in het teken van een excursie naar het Zuiderzee museum in Enkhuizen, waar het snoep winkeltje, de schoolklas, de huizen en de straatjes voor inspiratie voor de laat ste opdracht dienen. De cursus wordt gegeven door Irene Scheltes, schrijfster van onder meer hoorspelen, toneelstukken en verhalen. De kosten voor deze cursus bedragen f 37,50, exclusief reis- en museumkos- ten. Opgave en informatie bij Aktief 55 plus, tel. 072-5331297. De speelsters van het dames 1 voetbalelftal van HSV. Milieu Op de regionale televisie-zender kon den we lezen dat de gemeente de bewo ners beter wil voorlichten over een goede preventie tegen de vervuiling in de Heilooër bosschages. In juli is het tien jaar geleden dat drie bewoners van de Moestuin, met instemming van de toenmalige wethouder Willemse-van der Ploeg, begonnen zijn met het schoonmaken van het bosje achter de Moestuin, het Bleekveld tot aan de Slootenslaan. Met een ambtenaar van de gemeente werden gerichte afspraken gemaakt wanneer het grof vuil werd opgehaald, dat toen in grote massa's daar werd ge dumpt. Met behulp van een 'diens trooster' werd door ons drieën het vuil verzameld en met de grijze bak afge voerd. Na tien jaar kunnen we zeggen, dat dit schoonhouden van veel nut is gebleken. Er wonen rondom dit bosje, zeker in de zomertijd, veel mensen. Het is nu een mooi bosje en geen vuilnisbelt gewor den. Toch vragen wij ons af of het niet raadzaam zou zijn, als door de groen voorziening regelmatig meer controle zou worden uitgeoefend. Voor de vrij willigers geeft het weer nieuwe stimu lans om hier nog lang mee door te gaan. H. Nijman, J. Rood, T. van Doorn De Moestuin Heiloo HEILOO - Na een start in een klasse hoger hebben de dames 1 voetbalsters van HSV werderom een goed seizoen gespeeld. Met 20 gespeelde wedstrijden en in totaal 49 punten zijn ze kampioen geworden en voetballen ze volgens sei zoen weer een klasse hoger. Op vrijdag 3 september wordt er ben reünie gehouden voor alle leden, oud leden, trainers en begeleiders van de afgelopen 25 jaar damesvoetbal HSV. Opgeven kan nog bij E. Harkmans, tel. 072-5111773, A. Ligthart 5339715 of A. Sinnige 5334906. HEILOO - De damesfitness-club voor vijftig-plussers heeft nog plek voor nieuwe leden. Wie belangstelling heeft kan vrijblijvend een keer meedoen. De lessen beginnen weer in september. Voor meer informatie kunt u bellen met Coby Lorié, tel. 072-5334712 of El ly Triëst, tel. 072-5321200. REGIO - De ouderen in de regio Noord-Kennemerland willen een wo ning, waarin zij zo lang mogelijk zelf standig kunnen blijven wonen. Op loopafstand moeten dan bereikbaar zijn postkantoor, bushalte, hulpinstan ties en ontspanningsmogelijkheden. Het zorgaanbod moet zo worden inge richt, dat de ouderen daaruit naar behoefte een keus kunnen maken. De zorgverzekeraars moeten daarop in spelen en niet alleen maar de goed koopste oplossing bieden. Dat zijn enkele conclusies die zijn opgenomen in het rapport Regionale Zorgvisie Ouderen, dat werd opgesteld door een speciale werkgroep van de samenwerkende ouderenbonden in de regio Noord-Kennemerland. Het rap port wordt op 14 juni aangeboden aan het beleidsorgaan van de regio Noord- Kennemerland. Het is de bedoeling dat de uitkomsten daarna een plaats krijgen in een door het provinciaal bestuur op te stellen regiónale zorgvisie voor Noord-Hol land Noord, dat uitgangspunt voor het beleid van de regering moet gaan vor men. Uit het rapport komt ook naar voren, dat ouderen in staat gesteld wil len worden (ook financieel) om maat schappelijk betrokken te blijven bij de samenleving. Hulpverleners, vooral huisartsen, moeten voldoende tijd en aandacht aan ouderen besteden. Voor al hun vragen zouden de ouderen terecht willen bij één adres: het zoge naamde centrale loket. Ter ondersteu ning van het overheidsbeleid is er behoefte aan een ouderenadviseur, vin den de ouderen. Het rapport wordt aan het beleidsor gaan aangeboden in het gebouw van het Samenwerkingsverband Noord- Kennemerland (SNK), Hertog Aal- brechtweg 5 te Alkmaar. E. Vermeer, portefeuillehouder Zorg en Welzijn van het SNK en burgemeester van Heer- hugowaard, zal het rapport in ont vangst nemen. ALKMAAR - Op maandag 7 juni houdt de vereniging Ypsilon Noord Holland-Noord een informatieve bij eenkomst in het gebouw van de Riagg in Alkmaar aan de Oude Hoeverweg 10. Aanvang is 19.30 uur, de toegang is gratis. Veel ouders, partners en familieleden van mensen met schizofrenie ervaren dat het omgaan met geld voor deze groep mensen vaak een groot pro bleem is. Omgaan met deze problemen en ondersteuning hierbij biedt de Stich ting Nu voor Later. De stichting kan bemiddelen bij financieel behèer door verschillende vormen van bewindvoe ring (al dan niet vrijwillig) of onder curatele stellen. Tijdens 'deze bijeen komst zal de heer van den Berghe, voorzitter van de stichting en financieel deskundige, een inleiding houden over de mogelijkheden. Familieleden en an dere betrokkenen kunnen vragen stel len. Er is schriftelijk informatiemateri aal aanwezig. HEILOO - Van 7 tot 28 juni is het VVV kantoor geopend van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.30 tot 16.30 uur. Vanaf maandag 28 juni tot eind augustus zijn de ope ningstijden van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur, op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op vrijdagavond ook van 19.00 tot 20.00 uur. Het nieuwe kantoor is gevestigd aan de Kreek la in Heiloo. HEILOO - Zondag 30 mei werden de regiofinale turnen nationale wedstrijds port gehouden te Beverwijk. Bij de jeugd hadden Piet van der Wind en Lara van Vliet zich weten te plaatsen. Zij turnden allebei een stabiele wed strijd èn werden daarvoor beloond met mooie cijfers. Met een totaal van 28.95 punten werd Pie van der Wind 18de en Lara van Vliet met 28.75 punten op een 21e plaats. Bij de pupillen 2 mocht Simone de Zeeuw aantreden. Zij mocht op zater dag 29 mei meedoen met het Neder lands kampioenschap. Zondag mocht ze nog eens haar oefeningen laten zien. Simone draaide een ontspannen wed strijd en eindigde op een elfde plaats met 32.975 punten. HEILOO - Twee weken geleden werd landelijk de verjaardag van schrijfster Annie M.G. Schmidt gevierd. Ook boekhandel Deutekom besteedde daar uitgebreid aandacht aan. Leerlingen van basisschool St. Rad boud brachten voor de winkel een medley van bekende liedjes van de schrijfster ten gehore.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6