Geslaagd FEESTELIJK OPENINGSWEEKEND! i I rffiarmie ■I r Zaterdag 26 juni Zondag 27 juni KIL laat zien wat ie doet Ter gelegenheid van de opening van de nieuwe bedrijfsvestigingen van: ACI3 occasioncentrum, Schilder Autoservice en Autohuis Schilder. it c A'i PAGINA 10 UITKIJKPOST - 23 JUNI Geslaagd Surprise-aanbieding Bij aankoop van een nieuwe 5aat of Skoda of een occaelon bij ACB krijgt u een radlo/CD-e paler t.w.v. 700,- of 1 jaar uitgestelde betaling van 10.000,- (aanbieding geldig op 26 en 27 juni en boven 15.000,-). Festiviteiten en een compleet kinderdorp van 10.00 tot 17.00 uur. Om 11.00 uur komt Hennie Huisman met Snuitje. Hennie heeft voor de dames een kleine surprise en kinderen kun- Amsterdam nen met Snuitje op de foto!! Festiviteiten en een compleet kinderdorp van 10.00 tot 17.00 uur. Nerena Miss Nederland, zal de hele dag aanwezig zijn om samen met u op de foto te gaan!! Net zoals op zaterdag is het volop feest!! Smaragdweg 6 t/m 14, tel.(072) 541 07 00 www.martinschilder.nl 9 4\ W 'ÉfeJl jJÊÊ A Geslaagd 0 stickers 0 gevelbelettering HEILOO autoreclame 072 533 53 09 0 reclameborden 0 lichtbakken Isig 0 bewegwijzering Agenda Sporthal Het Vennewater Ma. Zwembad Het Baafje De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 5333909 ÖAAFTÊ/ CASTRICUM - De geslaagden van het Jac. P. Thijsse College in Castricum. MAVO. Chantal Beukers, Niels Bos, El len van der Burg, Ron van der Eng, John Kerssens, Maartje Krom, John Pepping, Anouk Putter, Sander van Stiphout, Mariska Veldt, Irma Baars, Tim Beerse, Hanneke van den Bosch, Daan Bruggeling, Ilona Deken, Suzan ne Dekker, Mini van Dun, Lies Dussel- jee, Margreth van Eek, Nathaniel Eg berts, Nathalie Fauree, Niels Fontijn, Floor Hollenberg, Angela Holshuijsen, Bianca Hopman, Pepijn de Jong, Job Joosse, Moniek Kloekke, Idris van der Let, Judith Liefting, Tessa Lute, Celine von der Meer, Rob Molenaar, Krystle Mooi, Janneke Overmeer, Maarten Pa ter, Silvia van Sabben, Kevin Settels, Alexander van Teeckelenburgh, Suzan ne Teunisse, Martin van Tongeren, Maarten Tulleken, Saskia van de Velde, Paul van Velzen, Inge Vermorken, Ma rieke de Vries, Boy de Wit, Erik Lam- merts, Laura van Tilborg, Kim Ger ritsen, Carline de Wit, Eddy Hollen- berg, Saskia Hoogland, Esther Izaks, Patricia van Leijen, Amarens te Nijen- huis, Janna Pos, Debby Sevenhuijsen, Caroline Sijs, Mark de Smalen, Matt Stolwijk, Stefan Wagenaar, Arjan van Wijngaarden, Ilona Zijdenbos, Peter Zoon, Nathalie Admiraal, Tilly Admi raal, Dick Dirkson, Theo Dirkson, Ge Driessen, Niels Glas, Guido Kaandorp, Rene Krom, Jessica Leek, Stephan Meester, Lex Peeters, Marlies Post, Harm Tuijn, Stefanie Valkering, Linda Vegter, Joyce Verver, Georgina van der Wagen, Niels Winder, Ronald Arends, Paul Berkhout, Kitty de Bruin, Ellen Colmans, Stephan van der Eng, Jeroen van Groetheem, Ellen Krouwels, Joop van Tol, Sebastiaan Verwoert, Corine Vosse, Anne Welbers, Jan de Wildt. HAVO. Dorien Adema, Lisette Admi raal, Dorien van Amsterdam, Niek Baauw, Wouter Beentjes, Simon Bij man, Marjolijne Blankevoort, Daan Bonsen, Jort Boot, Inge Brakenhoff, Juliet Brouwer, Edith Dekker, Lonne- ke Doggen, Roos Dusseljee, Marike Eliens, Valerie Faure, Marlous de Gee, Bastiaan de Graaf, Michiel van Groe ningen, Jitka Heine, Silvy Hendriks, Barbara Hennequin, Carolien Hes, Mendy Holtslag, Sanne van Houten, Susanne Huissen, Alke de Jong, Laila Kabel, Gael Keizer, Pim Klein Swor- mink, Dolf Klomp, Liesbeth de Koning, Martijn Kooijman, Yves van der Let, Sander van Lubeck, Hans ter Maat, Judith Meijer, Daniël Meijeres, Sho- rombo Mooij, Koji Nelissen, Wilbert Nijmeijer, Laurens Noortman, Malou Nota, Gerben Nijenhuis, Mirjam Pelser, Janne Piersma, Marieke Piersma, Wie- ger Poeze, Adriënne Portegies, Machiel Postma, Judith Sallehart, Casper Schip per, Etienne Slagman, Christall Smit, Dieuwertje Spil, Ina Stam, Brenda Twisk, Yuri Twisk, Rohan Uijlings, Maarten van der Veen, Edith Veldt, Claudia Vonk, Thamar Vos; Donald Wals, Rona de Water, Jelmer Weda, Baukje van der Werf, Michelle Wigman, Alex Wijnands, Marjolien Wolkers, Tjerk Zigterman, Patricia Baltus, Xander van der Eng, Jeroen de Leur, Sebastiaan Post, Marlies Roe- meer, Ilse De Smet, Olaf Gieze, Maarten Löfstrom, Paul Weber, Alex Visser, Corina Apeldoorn, Bill Apel doorn, Manon Apeldoorn, Nannete Bolleman, Linda Kareis, Suzan Melker, Roos Snabilie, Corina Duin, Sylvia Rous, Erik de Vrij, Willemijn Vromans, Maaike Izaks, Caby Karamaker, Rens- ke Keilmann, Marjolein Knaap, Riene- ke de Man, Marieke de Nijn, Noortje Oudhuis, Ingrid Pekelharing, Sjoerd Piepenbrink, Ingrid Prins, Marije Slip pens, Ric Smakman, Marleen Trijsse- naar, Sijmen Zonneveld, Frank Been tjes, Barry Dirkson, Dorien Driessen, Ruud Groot, Sushanne Hekkelman, Laura Kramer, Esther van Leeuwen, Anita Pater, Nanda Pleging, Nathalie Rotteveel, Lanir Schol, Laura Spijker, Frank Winder, Lean Winder, Matthijs Wolkenfeit, Chris Zomerdijk, Femke Langbroek, Anja van Burgsteden, Kim Buys, Frido van der Eng, Vanessa van Gelderen, Joost Geuke, Falko Geuskes, Maudy GLorie, Tom van Greuningen, Trudy Groen, Bastiaan de Jong, Maar ten Koelman, Stefan Mijneen, Jeroen Veen, Arthur Waalewijn. VWO. Mariek den Baas, Marije Bak ker, Sjoerd van den Berg, Suzanne van den Bosch, Jos Brakenhoff, Cindy Ceulen, Wike van Eekhout, Sander Froma, Jeroen Groenendal, Mare Hil- horst, Femke van 't Hof, Axel Hom borg, Jasper Jans, Nina Jongerius, Door- tje Marijs, Sheila van Pelt, Leah van Putten, Maarten de Ruijter, Jeroen Siebeling, Jurriaan Spaaks, Mark Tra- vnicek, Maarten de Vries, Dora van Wijngaarden, Sanne de Wit, Michiel Cuperus, Wendy Pekel, Koen van Stiphout, Onno Zwaan, Henries Jan sen, Zjann Roelands, Elsje Ronde, In grid van Gijlswijk, Sandra Gijlswijk, Stijn Kroonen, Annelies Mantje, Ruben Mogge, Luutze Perk, Jeroen Smit, Lin da Bakkum, Marleen Dekker, Paulien Min, Elisa van der Molen, Christine Out, Lenneke Winder, Lotte Zonne veld, Sytze Broeren. CASTRICUM - De geslaagden van het Clusius College VBO-Groenschool Noord-Kennemerland te Castricum. Dennis Admiraal, Isabel Bakker, Rut- ger Horring, Rick Pepping, Kees Al, Bianca Geugjes, Maarten Hol, Marloes Kat, Stephan Knip, Marieke Kramer, Stef van der Weide, Bianca Burger, Ri chard Craane, Linda Dorgelo, Ellen Klok, Vera van der Klooster, Irene van Minnen, Frank Olthoff, Patrick Rong, Tim Suijkerbuijk, Petra van der Vis, In ge Warmenhoven, Saskia Veerbeek, Kristel Blankendaal, Rinke Frens, Loek de Graaf, Daniëlle Horvat, Yvette Huissen, Daphne Kaandorp, Edwin Kamp, Joyce Kool, Denise Liefting, Fri da Lingen, Martine Lunstroo, Stepha nie Mantel, Nienke Muizelaar, Stijn Smit, Marcel Welp, Frank Scholten, An gela Schuit, Janus Min, Madeleine Waalkens, Mariska Zwaan, Miriam Drenth, Jeff Beentjes, Bianca Bruins, Susanne Diemeer, Maaike de Dijcker, Alex Kerkhoven, Dilia Kokkelkoren, Suzanne van der Klok, Doke Kroon, Marjolein Kuin, Sander ter Meulen, Simone Nijssen, Kim Nouris, Kim Oo- teman, Duvera Pettinga, Linda G. de Ruijter, Linda H. de Ruijter, Sander Sinnige, Maarten Snijder, Kjell van der I Haarlem Afslag Boekelermeer Leeghwaterbrug Autocentrum Boekelermeer r"p/PurMER£nd h mm w vmm Vlugt, Mascha de Vries, Wouter Welp, Miranda van de Wijgaart, Bianca de Wit, Arjan de Wit, Raymond Brink, Mark Duijnmayer, Jelle Hergaarden, Iris Schoonhoven, Ronald Smit, Theo Brouwer, Stefan Boon, Maarten van den Berg, Pascal ten Broek, Marion Mastenbroek, Daniëlle Reurslag, Wen dy Tilleman, Paul Verveen, Meivin Luik, Cris Bankersen, Dorien Blokker, Cynthia Derks, Thijs Fatels, Sander Heistek, Kevin Henneman, Wendy den Houdijker, Suzanne van Houten, Patrick Krom, Mark Spillekom, Marie ke Stolp, Kim Stengs, Ben Willemse, Kim de Boer, Nathalie van Excel, Eric Nijssen, Sven Vermond, Laura Bus, Je roen Blaauw, Sander Nijzink, Wouter Singerling, Gerard van Twist, Daniël Visser, Nathan Marimuthu. CASTRICUM - De geslaagden van het Bonhoeffercollege in Castricum. MAVO. Floor van der Eng, Elma Swart,Tim Veldt, Laurens Bodar, Isaak Burgering, Judith Elias, Mathijs Fliet- stra, Remko Gorter, Petra de Graaf, Sjoerd Groot, Daphne Heijne, Ruben Hoppe, Mare de Nijs, Michiel Sommer, Nathalie Terlouw, Dennis Terstal, Pa tricia Twisk, Arjan Wouda, Michel Lief ting, Sebastiaan Mulbach, Werner van Baal, Joost Balk, Angela Beentjes, Sa bine Fritsen, Ruud Gooijer, Pauline Hin, Rutger van Hooff, Martijn Lieu- wes, Marlous van Markus, Maurice Mittelmeyer, Bart Monsma, Saskia Na gel, Leon Sars, Jan Willem van Soest, Michiel Stam, Matthieu Termes, Bas Wansink, Maarten Wigman, Maarten Götz, Bart Haazelager, Tina Keeman, Sietske Langejans, Denise Nielen, Han neke Jonker, Marjolein Laan, Donna de Wildt, Wouter van de Berg, Marit Betjes, Natasja Groeneveld, Raphael Janssen, Michelle Mooij, Emmy Ro denburg, Laura Rozemeijer, Laurien Twaalfhoven, Ilona Veldhuis, Anja Veldt. HAVO. Nadja Jordanov, Joost Kers sens, Maartje Meijs, Puck van der Wei de, Thijs van Bokkem, Gustaaf van Buijtenen, Annemarie Buitelaar, Bart Jan Cune, Michiel Daalmans, Renate Giezeman, Ivanka Heere, Eliane van den Huijssen, Wendy Jonker, Bastiaan Kee, Sytske Leijgraaf, Erik Patist, Roel Res, Floor Schmidt, Wynke Soeting, Koert Strijker, Jasmijn Tissingh, Inge Veldt, Vincent Veldt, Susan Vermeulen, Ellen Welboren, Margriet de Wit, Fem ke Zonneveld, Joyce Liefting, Merel Trompert, Ingeborg Beentjes, Jeroen Besseling, Marianne Dammer, Rik Fontein, Floor Gooijer, Marleen Hoog Antink, Natasja Joosse, Edwin Meijer, Joline Overmars, Marjan Sinnige, Pau line Zutt, Maarten Blom, Giselle Boe- ters, Anja van Dijk, Marianna Ha- veman, Marloes Kaandorp, Menno Kaandorp, Marije Klein Entink, An- toine de Klerk, Kim Oud, Heieen Petram, Irene Snoek, Mandy Spieker- mann, Marijn Tor, Casper Bresser, Mo nique Gaillard, Bas Geerdes, Jolein Haeck, Jacco Kramer, Heieen Kuijper, Liesbeth Rood, Pieter van Sligtenhorst, Puja Zarbanoui, Carlieke Elfrink, Rik de Groot, Tonny Krijger, Thomas Landen, Githa de Lange, Rinse Mallee, Els van der Meulen, Louis Mijneen, Josette Pools, Susanne Primowees, Chantal de Prouw, Saskia de Ruijter, Dennis van Son, Dennis van Velzen. VWO. Arnoud Krom, Jolanda Pepping, Lars Stuifbergen, Jelle Tromp, Jan Veldt, Remy Bleijendaal, Jeroen de Brouwers, Maria Disselhorst, Kim Doets, Maaike Duijn, Heieen Glaubitz, Linda de Graaf, Stefan de Haan, Eve- lijn Hartvelt, Djuke de Heer, Karin Heijmen, Bart Hertogh, Jeroen Hoeke, Marije Hoff, Joris ten Holder, Thomas Hoppe, Ruud Kaandorp, Laura Kloos terboer, Sjoerd Korfage, Marieke Kroes, Koen Kuis, Sietske Kuys, Ilona Lute, Anne Noom, Jip van Peijpe, San ne Pelt, Charlotte Plattel, Judith Poel, Auke Possel, Ger Pot, Frederiek Schou- wenaar, Ewout Schut, Daan Sins, Erik Slinger, Michelle Terlouw, Jelle Terp stra, Stefan van Veen, Jordi Vermeulen, Eva Wilms, Walter Zeegers, Annemaart Zweegers, Arnout Janmaat, Tessa van der Molen, Alexander Duijn, Matthijs van Duivenbode, Erik Hamers, Anne- mieke Heeremans, Karin Jonker, Sylvia Meijer, Gert Jan van Soest, Pieter Tou- tenhoofd, Rinke Klein Entink, Katrien Overal, Daan Vreeswijk, Raimond Bra kenhoff, Patty Dekker, Lex Dekkers, Erik Driessen, Kirsten Duindam, Birgit Hes, Rene Koenderman, Robin Koot, Eveline Stam, Ton van der Steen, Bob Stolp, Ingrid Valkering, Jenneke Brant- jes, Marank Elfrink, Yvonne Krom, Jeroen Neuvel, Sanne Rodenburg. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic),(072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Weizijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Ook voor het seizoen 1999/2000 kunt u nu al reserveren!! Zowel voor wekelijks gebruik als voor incidentele evenementen (toernooi en, markten, concerten e.d.). Wo. Do. Vrij. Di. Wo. Do. Vrij. Ma. Di. Wo. Do. Vrij. Ma. Di. Wo. Do. Vrij. Ma. Di. Wo. - 23 juni - 24 juni - 25 juni - 28 juni - 29 juni - 30 juni - 01 juli - 02 juli - 05 juli - 06 juli - 07 juli - 08 juli - 09 juli - 12 juli - 13 juii - 14 juli - 15 juli - 16 juli - 19 juli - 20 juli - 21 juli 08.30 - 12.15 u. 13.30- 15.00 u. 08.30- 15.00 u. 08.30 - 12.15 u. 13.30 - 15.00 u. 08.30- 15.00 u. 08.30- 12.15 u. 13.30- 15.00 u. 08.30- 15.00 u. 08.30- 12.15 u. 13.30 - 15.00 u. 08.30 - 15.00 u. Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Op 2 november 1998 heeft de gemeenteraad de tarieven voor 1999 vastgesteld. Nu de voorverkoop voorbij is bedragen de prij zen voor een abonnement: Gezinsabonnement 260,00 Bijkaart bij gezinsabonnement 10,00 Persoonlijk abonnement: 2 t/m 15 jaar 90,00 16 jaar en ouder 130,00 De bezoekcijfers van de laatste 4 jaar: Weektotaal 31 t/m 06 juni 07 t/m 13 juni 14 t/m 20 juni 21 t/m 27 juni 28 t/m 04 juli Seizoentotaal Dit seizoen 1999 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur Op zaterdag en zondag sluit het zwembad om 18.30 uur! totaal 1999 1998 1997 1996 1.393 09.015 17.202 12.431 10.423 1.155 10.170 17.754 14.654 13.283 20.283 15.991 1 4.369 21.322 16.601 15.319 22.166 17.543 15.988 42.716 62.092 39.910

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 10