Geslaagd
FEESTELIJK OPENINGSWEEKEND!
i
I
rffiarmie
■I
r
Zaterdag 26 juni
Zondag 27 juni
KIL
laat zien wat ie doet
Ter gelegenheid van de opening van de nieuwe
bedrijfsvestigingen van: ACI3 occasioncentrum,
Schilder Autoservice en Autohuis Schilder.
it c A'i
PAGINA 10 UITKIJKPOST - 23 JUNI
Geslaagd
Surprise-aanbieding
Bij aankoop van een nieuwe
5aat of Skoda of een
occaelon bij ACB krijgt u een
radlo/CD-e paler t.w.v. 700,-
of 1 jaar uitgestelde betaling
van 10.000,- (aanbieding
geldig op 26 en 27 juni en
boven 15.000,-).
Festiviteiten en een compleet
kinderdorp van 10.00 tot
17.00 uur.
Om 11.00 uur komt Hennie
Huisman met Snuitje.
Hennie heeft voor de dames een
kleine surprise en kinderen kun- Amsterdam
nen met Snuitje op de foto!!
Festiviteiten en een compleet
kinderdorp van 10.00
tot 17.00 uur.
Nerena Miss Nederland, zal
de hele dag aanwezig zijn om
samen met u op de foto te gaan!!
Net zoals op zaterdag is het
volop feest!!
Smaragdweg 6 t/m 14, tel.(072) 541 07 00
www.martinschilder.nl
9 4\ W 'ÉfeJl jJÊÊ
A
Geslaagd
0 stickers
0 gevelbelettering HEILOO
autoreclame 072 533 53 09
0 reclameborden
0 lichtbakken Isig
0 bewegwijzering
Agenda Sporthal
Het Vennewater
Ma.
Zwembad Het Baafje
De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 5333909
ÖAAFTÊ/
CASTRICUM - De geslaagden van het
Jac. P. Thijsse College in Castricum.
MAVO. Chantal Beukers, Niels Bos, El
len van der Burg, Ron van der Eng,
John Kerssens, Maartje Krom, John
Pepping, Anouk Putter, Sander van
Stiphout, Mariska Veldt, Irma Baars,
Tim Beerse, Hanneke van den Bosch,
Daan Bruggeling, Ilona Deken, Suzan
ne Dekker, Mini van Dun, Lies Dussel-
jee, Margreth van Eek, Nathaniel Eg
berts, Nathalie Fauree, Niels Fontijn,
Floor Hollenberg, Angela Holshuijsen,
Bianca Hopman, Pepijn de Jong, Job
Joosse, Moniek Kloekke, Idris van der
Let, Judith Liefting, Tessa Lute, Celine
von der Meer, Rob Molenaar, Krystle
Mooi, Janneke Overmeer, Maarten Pa
ter, Silvia van Sabben, Kevin Settels,
Alexander van Teeckelenburgh, Suzan
ne Teunisse, Martin van Tongeren,
Maarten Tulleken, Saskia van de Velde,
Paul van Velzen, Inge Vermorken, Ma
rieke de Vries, Boy de Wit, Erik Lam-
merts, Laura van Tilborg, Kim Ger
ritsen, Carline de Wit, Eddy Hollen-
berg, Saskia Hoogland, Esther Izaks,
Patricia van Leijen, Amarens te Nijen-
huis, Janna Pos, Debby Sevenhuijsen,
Caroline Sijs, Mark de Smalen, Matt
Stolwijk, Stefan Wagenaar, Arjan van
Wijngaarden, Ilona Zijdenbos, Peter
Zoon, Nathalie Admiraal, Tilly Admi
raal, Dick Dirkson, Theo Dirkson, Ge
Driessen, Niels Glas, Guido Kaandorp,
Rene Krom, Jessica Leek, Stephan
Meester, Lex Peeters, Marlies Post,
Harm Tuijn, Stefanie Valkering, Linda
Vegter, Joyce Verver, Georgina van der
Wagen, Niels Winder, Ronald Arends,
Paul Berkhout, Kitty de Bruin, Ellen
Colmans, Stephan van der Eng, Jeroen
van Groetheem, Ellen Krouwels, Joop
van Tol, Sebastiaan Verwoert, Corine
Vosse, Anne Welbers, Jan de Wildt.
HAVO. Dorien Adema, Lisette Admi
raal, Dorien van Amsterdam, Niek
Baauw, Wouter Beentjes, Simon Bij
man, Marjolijne Blankevoort, Daan
Bonsen, Jort Boot, Inge Brakenhoff,
Juliet Brouwer, Edith Dekker, Lonne-
ke Doggen, Roos Dusseljee, Marike
Eliens, Valerie Faure, Marlous de Gee,
Bastiaan de Graaf, Michiel van Groe
ningen, Jitka Heine, Silvy Hendriks,
Barbara Hennequin, Carolien Hes,
Mendy Holtslag, Sanne van Houten,
Susanne Huissen, Alke de Jong, Laila
Kabel, Gael Keizer, Pim Klein Swor-
mink, Dolf Klomp, Liesbeth de Koning,
Martijn Kooijman, Yves van der Let,
Sander van Lubeck, Hans ter Maat,
Judith Meijer, Daniël Meijeres, Sho-
rombo Mooij, Koji Nelissen, Wilbert
Nijmeijer, Laurens Noortman, Malou
Nota, Gerben Nijenhuis, Mirjam Pelser,
Janne Piersma, Marieke Piersma, Wie-
ger Poeze, Adriënne Portegies, Machiel
Postma, Judith Sallehart, Casper Schip
per, Etienne Slagman, Christall Smit,
Dieuwertje Spil, Ina Stam, Brenda
Twisk, Yuri Twisk, Rohan Uijlings,
Maarten van der Veen, Edith Veldt,
Claudia Vonk, Thamar Vos; Donald
Wals, Rona de Water, Jelmer Weda,
Baukje van der Werf, Michelle
Wigman, Alex Wijnands, Marjolien
Wolkers, Tjerk Zigterman, Patricia
Baltus, Xander van der Eng, Jeroen de
Leur, Sebastiaan Post, Marlies Roe-
meer, Ilse De Smet, Olaf Gieze,
Maarten Löfstrom, Paul Weber, Alex
Visser, Corina Apeldoorn, Bill Apel
doorn, Manon Apeldoorn, Nannete
Bolleman, Linda Kareis, Suzan Melker,
Roos Snabilie, Corina Duin, Sylvia
Rous, Erik de Vrij, Willemijn Vromans,
Maaike Izaks, Caby Karamaker, Rens-
ke Keilmann, Marjolein Knaap, Riene-
ke de Man, Marieke de Nijn, Noortje
Oudhuis, Ingrid Pekelharing, Sjoerd
Piepenbrink, Ingrid Prins, Marije Slip
pens, Ric Smakman, Marleen Trijsse-
naar, Sijmen Zonneveld, Frank Been
tjes, Barry Dirkson, Dorien Driessen,
Ruud Groot, Sushanne Hekkelman,
Laura Kramer, Esther van Leeuwen,
Anita Pater, Nanda Pleging, Nathalie
Rotteveel, Lanir Schol, Laura Spijker,
Frank Winder, Lean Winder, Matthijs
Wolkenfeit, Chris Zomerdijk, Femke
Langbroek, Anja van Burgsteden, Kim
Buys, Frido van der Eng, Vanessa van
Gelderen, Joost Geuke, Falko Geuskes,
Maudy GLorie, Tom van Greuningen,
Trudy Groen, Bastiaan de Jong, Maar
ten Koelman, Stefan Mijneen, Jeroen
Veen, Arthur Waalewijn.
VWO. Mariek den Baas, Marije Bak
ker, Sjoerd van den Berg, Suzanne van
den Bosch, Jos Brakenhoff, Cindy
Ceulen, Wike van Eekhout, Sander
Froma, Jeroen Groenendal, Mare Hil-
horst, Femke van 't Hof, Axel Hom
borg, Jasper Jans, Nina Jongerius, Door-
tje Marijs, Sheila van Pelt, Leah van
Putten, Maarten de Ruijter, Jeroen
Siebeling, Jurriaan Spaaks, Mark Tra-
vnicek, Maarten de Vries, Dora van
Wijngaarden, Sanne de Wit, Michiel
Cuperus, Wendy Pekel, Koen van
Stiphout, Onno Zwaan, Henries Jan
sen, Zjann Roelands, Elsje Ronde, In
grid van Gijlswijk, Sandra Gijlswijk,
Stijn Kroonen, Annelies Mantje, Ruben
Mogge, Luutze Perk, Jeroen Smit, Lin
da Bakkum, Marleen Dekker, Paulien
Min, Elisa van der Molen, Christine
Out, Lenneke Winder, Lotte Zonne
veld, Sytze Broeren.
CASTRICUM - De geslaagden van het
Clusius College VBO-Groenschool
Noord-Kennemerland te Castricum.
Dennis Admiraal, Isabel Bakker, Rut-
ger Horring, Rick Pepping, Kees Al,
Bianca Geugjes, Maarten Hol, Marloes
Kat, Stephan Knip, Marieke Kramer,
Stef van der Weide, Bianca Burger, Ri
chard Craane, Linda Dorgelo, Ellen
Klok, Vera van der Klooster, Irene van
Minnen, Frank Olthoff, Patrick Rong,
Tim Suijkerbuijk, Petra van der Vis, In
ge Warmenhoven, Saskia Veerbeek,
Kristel Blankendaal, Rinke Frens, Loek
de Graaf, Daniëlle Horvat, Yvette
Huissen, Daphne Kaandorp, Edwin
Kamp, Joyce Kool, Denise Liefting, Fri
da Lingen, Martine Lunstroo, Stepha
nie Mantel, Nienke Muizelaar, Stijn
Smit, Marcel Welp, Frank Scholten, An
gela Schuit, Janus Min, Madeleine
Waalkens, Mariska Zwaan, Miriam
Drenth, Jeff Beentjes, Bianca Bruins,
Susanne Diemeer, Maaike de Dijcker,
Alex Kerkhoven, Dilia Kokkelkoren,
Suzanne van der Klok, Doke Kroon,
Marjolein Kuin, Sander ter Meulen,
Simone Nijssen, Kim Nouris, Kim Oo-
teman, Duvera Pettinga, Linda G. de
Ruijter, Linda H. de Ruijter, Sander
Sinnige, Maarten Snijder, Kjell van der
I Haarlem
Afslag Boekelermeer
Leeghwaterbrug
Autocentrum
Boekelermeer
r"p/PurMER£nd
h mm w vmm
Vlugt, Mascha de Vries, Wouter Welp,
Miranda van de Wijgaart, Bianca de
Wit, Arjan de Wit, Raymond Brink,
Mark Duijnmayer, Jelle Hergaarden,
Iris Schoonhoven, Ronald Smit, Theo
Brouwer, Stefan Boon, Maarten van
den Berg, Pascal ten Broek, Marion
Mastenbroek, Daniëlle Reurslag, Wen
dy Tilleman, Paul Verveen, Meivin
Luik, Cris Bankersen, Dorien Blokker,
Cynthia Derks, Thijs Fatels, Sander
Heistek, Kevin Henneman, Wendy den
Houdijker, Suzanne van Houten,
Patrick Krom, Mark Spillekom, Marie
ke Stolp, Kim Stengs, Ben Willemse,
Kim de Boer, Nathalie van Excel, Eric
Nijssen, Sven Vermond, Laura Bus, Je
roen Blaauw, Sander Nijzink, Wouter
Singerling, Gerard van Twist, Daniël
Visser, Nathan Marimuthu.
CASTRICUM - De geslaagden van het
Bonhoeffercollege in Castricum.
MAVO. Floor van der Eng, Elma
Swart,Tim Veldt, Laurens Bodar, Isaak
Burgering, Judith Elias, Mathijs Fliet-
stra, Remko Gorter, Petra de Graaf,
Sjoerd Groot, Daphne Heijne, Ruben
Hoppe, Mare de Nijs, Michiel Sommer,
Nathalie Terlouw, Dennis Terstal, Pa
tricia Twisk, Arjan Wouda, Michel Lief
ting, Sebastiaan Mulbach, Werner van
Baal, Joost Balk, Angela Beentjes, Sa
bine Fritsen, Ruud Gooijer, Pauline
Hin, Rutger van Hooff, Martijn Lieu-
wes, Marlous van Markus, Maurice
Mittelmeyer, Bart Monsma, Saskia Na
gel, Leon Sars, Jan Willem van Soest,
Michiel Stam, Matthieu Termes, Bas
Wansink, Maarten Wigman, Maarten
Götz, Bart Haazelager, Tina Keeman,
Sietske Langejans, Denise Nielen, Han
neke Jonker, Marjolein Laan, Donna
de Wildt, Wouter van de Berg, Marit
Betjes, Natasja Groeneveld, Raphael
Janssen, Michelle Mooij, Emmy Ro
denburg, Laura Rozemeijer, Laurien
Twaalfhoven, Ilona Veldhuis, Anja
Veldt.
HAVO. Nadja Jordanov, Joost Kers
sens, Maartje Meijs, Puck van der Wei
de, Thijs van Bokkem, Gustaaf van
Buijtenen, Annemarie Buitelaar, Bart
Jan Cune, Michiel Daalmans, Renate
Giezeman, Ivanka Heere, Eliane van
den Huijssen, Wendy Jonker, Bastiaan
Kee, Sytske Leijgraaf, Erik Patist, Roel
Res, Floor Schmidt, Wynke Soeting,
Koert Strijker, Jasmijn Tissingh, Inge
Veldt, Vincent Veldt, Susan Vermeulen,
Ellen Welboren, Margriet de Wit, Fem
ke Zonneveld, Joyce Liefting, Merel
Trompert, Ingeborg Beentjes, Jeroen
Besseling, Marianne Dammer, Rik
Fontein, Floor Gooijer, Marleen Hoog
Antink, Natasja Joosse, Edwin Meijer,
Joline Overmars, Marjan Sinnige, Pau
line Zutt, Maarten Blom, Giselle Boe-
ters, Anja van Dijk, Marianna Ha-
veman, Marloes Kaandorp, Menno
Kaandorp, Marije Klein Entink, An-
toine de Klerk, Kim Oud, Heieen
Petram, Irene Snoek, Mandy Spieker-
mann, Marijn Tor, Casper Bresser, Mo
nique Gaillard, Bas Geerdes, Jolein
Haeck, Jacco Kramer, Heieen Kuijper,
Liesbeth Rood, Pieter van Sligtenhorst,
Puja Zarbanoui, Carlieke Elfrink, Rik
de Groot, Tonny Krijger, Thomas
Landen, Githa de Lange, Rinse Mallee,
Els van der Meulen, Louis Mijneen,
Josette Pools, Susanne Primowees,
Chantal de Prouw, Saskia de Ruijter,
Dennis van Son, Dennis van Velzen.
VWO. Arnoud Krom, Jolanda Pepping,
Lars Stuifbergen, Jelle Tromp, Jan
Veldt, Remy Bleijendaal, Jeroen de
Brouwers, Maria Disselhorst, Kim
Doets, Maaike Duijn, Heieen Glaubitz,
Linda de Graaf, Stefan de Haan, Eve-
lijn Hartvelt, Djuke de Heer, Karin
Heijmen, Bart Hertogh, Jeroen Hoeke,
Marije Hoff, Joris ten Holder, Thomas
Hoppe, Ruud Kaandorp, Laura Kloos
terboer, Sjoerd Korfage, Marieke
Kroes, Koen Kuis, Sietske Kuys, Ilona
Lute, Anne Noom, Jip van Peijpe, San
ne Pelt, Charlotte Plattel, Judith Poel,
Auke Possel, Ger Pot, Frederiek Schou-
wenaar, Ewout Schut, Daan Sins, Erik
Slinger, Michelle Terlouw, Jelle Terp
stra, Stefan van Veen, Jordi Vermeulen,
Eva Wilms, Walter Zeegers, Annemaart
Zweegers, Arnout Janmaat, Tessa van
der Molen, Alexander Duijn, Matthijs
van Duivenbode, Erik Hamers, Anne-
mieke Heeremans, Karin Jonker, Sylvia
Meijer, Gert Jan van Soest, Pieter Tou-
tenhoofd, Rinke Klein Entink, Katrien
Overal, Daan Vreeswijk, Raimond Bra
kenhoff, Patty Dekker, Lex Dekkers,
Erik Driessen, Kirsten Duindam, Birgit
Hes, Rene Koenderman, Robin Koot,
Eveline Stam, Ton van der Steen, Bob
Stolp, Ingrid Valkering, Jenneke Brant-
jes, Marank Elfrink, Yvonne Krom,
Jeroen Neuvel, Sanne Rodenburg.
Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152
Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het
Vennewater:
Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic),(072) 5330344
Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313
Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 5336681
*Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling
Weizijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681.
Ook voor het seizoen 1999/2000 kunt u nu al reserveren!! Zowel
voor wekelijks gebruik als voor incidentele evenementen (toernooi
en, markten, concerten e.d.).
Wo.
Do.
Vrij.
Di.
Wo.
Do.
Vrij.
Ma.
Di.
Wo.
Do.
Vrij.
Ma.
Di.
Wo.
Do.
Vrij.
Ma.
Di.
Wo.
- 23 juni
- 24 juni
- 25 juni
- 28 juni
- 29 juni
- 30 juni
- 01 juli
- 02 juli
- 05 juli
- 06 juli
- 07 juli
- 08 juli
- 09 juli
- 12 juli
- 13 juii
- 14 juli
- 15 juli
- 16 juli
- 19 juli
- 20 juli
- 21 juli
08.30 - 12.15 u.
13.30- 15.00 u.
08.30- 15.00 u.
08.30 - 12.15 u.
13.30 - 15.00 u.
08.30- 15.00 u.
08.30- 12.15 u.
13.30- 15.00 u.
08.30- 15.00 u.
08.30- 12.15 u.
13.30 - 15.00 u.
08.30 - 15.00 u.
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Schoolgym
Op 2 november 1998 heeft de gemeenteraad de tarieven voor
1999 vastgesteld. Nu de voorverkoop voorbij is bedragen de prij
zen voor een abonnement:
Gezinsabonnement 260,00
Bijkaart bij gezinsabonnement 10,00
Persoonlijk abonnement: 2 t/m 15 jaar 90,00
16 jaar en ouder 130,00
De bezoekcijfers van de laatste 4 jaar:
Weektotaal
31 t/m 06 juni
07 t/m 13 juni
14 t/m 20 juni
21 t/m 27 juni
28 t/m 04 juli
Seizoentotaal
Dit seizoen 1999 gelden de volgende openingstijden:
maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur
dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur
zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur
Op zaterdag en zondag sluit het zwembad om 18.30 uur!
totaal
1999
1998
1997
1996
1.393
09.015
17.202
12.431
10.423
1.155
10.170
17.754
14.654
13.283
20.283
15.991
1 4.369
21.322
16.601
15.319
22.166
17.543
15.988
42.716
62.092
39.910