Leven in een wereld van 1001 kruiden Marktleven is roeping voor Jack en Nel Houtzager De Egmonden i Verkooptentoonstelling van kunstnijverheid ssen Heiloo Egmondin woord en beeld Agenda De Egmonden PAGINA 6 UITKIJKPOST - 11 AUGUSTUS Vervolg informatierubriek Burgemeester en wethouders maken bekend |lngediende bouwaanvragen Verleende bouwvergunning en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwetdat de hieronder vermelde bouw aanvragen zijn ingediend. In dit stadium nog is niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouwvergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Schapenweijdt 1 - vergroten woning; Ronde Laan 10- plaatsen dakkapel; Haesackerlaan 25 - vergroten woning; De Waard 139- vergroten woning; complex De Kloosterhof - veranderen (buiten)trappenhuizen; De Driestal 16- vergroten woning; De Rietvink 16- oprichten garage en praktij kruimte; Paardeweijdt 3 - plaatsen dakopbouw; Vredenoord 153- vergroten woning (entree); Baijershoffweg 16- plaatsen dakkapel/verg ro ten woning. Nieuwe bouwplannen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplan nen voornemens zijn bouwvergunning te verle nen. Arklaan 20 - vergroten woning; Westerweg 166 - vergroten woning en plaatsen berging; Westerweg 323 - vergroten woning; Westerweg 329 - vergroten woning. Ter inzage De ontwerpbesluiten liggen met de bouwplan nen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 12 augustus 1999 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeen tehuis bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 47). Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestem mingsplanvoorschriften schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen postitief bevonden. Boekenstein 91 - vergroten woning; Vrieswijk 199 - vergroten woning; Rosendaal 69 - vergroten woning; Heerenweg 243 - vergroten woning; Kleijne Olven 16- vergroten woning; Van Catsstraat 25 - vergroten woning; Het Zandstuk 74 - vergroten woning; Het Zandstuk 96 - vergroten woning; Nico laas Beetsweg 13 - verplaatsen berging; Ronde Laan 44 - vergroten woning. Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 37 of 535 67 38). Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaam heden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan telefonisch onder de nrs 072 - 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Politieberichten Egmond Orgelconcert Agneskerk Egmondse kunstgenootschappen in Overslot Cursus intuïtief tekenen F uchsia-wedstrij d Romantische avond in Museum Broeker Veiling Slotconceert studieweek voor koorzangers HEILOO - Een overweldigend aroma komt je tegemoet als de deur van de grote schuur naast het huis aan de Ken- nemerstraatweg 319 opengaat. Wie naar binnen gaat, treedt in de wereld van 1001 kruiden en specerijen, waar beurtelings vleugjes kruidnagel, ore gano, lavendel en peper de neus prik kelen,. Indrukwekkend is de enorme hoeveelheid zakken met de meest uit eenlopende kruiden in de houten rek ken langs de wanden, schijnbaar einde loos zijn de rijen manden gevuld met kleine zakjes kruiden en specerijen op de bovenverdieping van het kruiden pakhuis. Het is de wereld van Jack en Nel Houtzager, die met de kruiden, specerijen, theesoorten en rijsttafelarti kelen als 'De Kruidenspecialist' vijf dagen per week op de markt staan. Wie zegt dat het hun beroep is, zou hen tekort doen. De kruiden zijn niet alleen hun broodwinning, het is veel meer dan dat. 'Een roeping' noemen ze het zelf, al was het maar omdat werkweken van zestig uur meer regel zijn dan uitzonde ring. En nog steeds, na vierentwintig jaar op de markt, kent hun enthousias me geen grenzen als ze praten over hun producten, allerhande recepten waarbij het water je spontaan in de mond loopt, 'hun' markten en hun klanten. „De gezelligheid op de markt en het contact met de klanten vind je nergens anders meer," weet Nel zeker. Grote hobby De historie van hun eigen handel be gint eigenlijk ook op de markt, toen Jack en Nel bijna een kwart eeuw gele den daar samen liepen en een kraam met kruiden zagen. Jack, werkzaam als verzekeringsagent maar toen al een tijdje op zoek naar iets anders, leek het een interessant artikel om mee op de markt te staan. Niet in de laatste plaats vanwege zijn grote hobby: koken. „Van m'n moeder geleerd. Thuis stond en sta ik heel geregeld achter het fornuis." Hij haalde zijn marktdiploma en be sloot samen met Nel om de grote stap te wagen. Precies vierentwintig jaar ge leden vertrok hij voor het eerst met zijn Opel Kadett met aanhanger en een aantal basisartikelen naar zijn eerste markt. Inmiddels is er heel wat veranderd. De Opel werd een Mercedesbusje, het Mercedesbusje werd een jeep met aan hangwagen en zeven jaar geleden kocht het echtpaar zelfs een vrachtwa gen met een speciaal voor hen ontwor pen en gebouwde winkelwagen erach ter, een combinatie van maar liefst zev entien meter lang. „Omdat we er steeds meer artikelen bij kregen vagwege vraag van onze klanten, werd het on doenlijk om-alles elke dag opnieuw in en uit de auto te pakken. Op het laatst was ik bijna viereneenhalf uur bezig met uitpakken." Nu staan de tweeduizend artikelen, verdeeld in de categorieën reform, kruiden en specerijen, rijsttafelartike len en thee, vast opgesteld in grote weckflessen, potjes en manden in de winkelwagen. De zijkanten van de wagen gaan op de markt omhoog, EGMOND - Een 8-jaiige jongen uit Alkmaar liep vorige week dinsdag in Egmond aan Zee lichte verwondingen aan het hoofd op toen hij werd aange reden door een achteruitrijdende auto, bestuurd door een 26-jarige man uit Amsterdam. Na behandeling in het zie kenhuis mocht de jongen weer naar huis. Het jongetje was op het strand aan het spelen voor het strandpaviljoen Noordeinde. De man uit Amsterdam reed daar achteruit weg. Vorige week maandagnacht is vanaf de Prins Hendrikstraat een, gele Volks wagen Kever met Duits kenteken LIP- VW98 gestolen. De auto is gebouwd in 1973 en kort geleden opgeknapt. De auto is opvallend geel van kleur. Vorige week donderdagochtend vroeg werd ontdekt dat vandalen op de Eg- monderstraatweg in Egmond aan Zee drie auto's hadden vernield. Diverse ruiten moesten het ontgelden. Van één auto was alleen de voorruit nog heel. Ook was er over de voertuigen heen gelopen. Losse goederen uit de auto's lagen op straat verspreid. Er werd een blauwe Opel kadett gesto len met kenteken RH-77-YR in de nacht van donderdag op vrijdag. De auto stond geparkeerd in een parkeer vak op de hoek Watertorenweg Voor straat in Egmond aan Zee. EGMOND - Op maandag 15 augustus verzorgt Mattijs Ploeger een orgelcon cert in de oud-katholieke Agneskerk te Egmond aan Zee. Hij heeft les gehad van Johan Luymes, Jaco van Leeuwen en Bert Lassing. Mattijs was enkele jaren werkzaam als organist in Rozendaal en Leiden. Na zijn theologische studie is hij gaan wer ken als diaken in de Agneskerk en op 16 oktober zal hij daar worden gewijd als oud-katholiek priester. Het concert begint om 20.30 uur en de toegang is vrij. EGMOND - Onder de titel 'Het Slot- Akkoord' verzorgen de drie Egmondse kunstgenootschappen Hafre, Hallem en Hor de voorlopig laatste expositie in de stal en deel van Hoeve Overslot aan de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef. De schilders Huug Zentveld, Jos Apel doorn en Erik Baard, verenigd in Hal lem, laten schilderijen zien waarop voornamelijk portretten en landschap pen te zien zijn. Zij doen dat allen in hun eigen, herkenbare stijl. Van Hafre zullen abstracte schilderijen van Fred Valkering, portretten en land schappen van Hans van den Berg en de bijzondere beelden van Ans Post te zien zijn. Hor, bestaande uit Max Hofer, Cees Oosterbaan en Frans Rol, exposeren een aantal typische 'Hor-objecten'. De ze expositie vindt plaats tot en met 5 september van donderdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Museum van Egmond Tot 15 september tentoonstelling over het historische fregat Lutine en exposi tie van voorwerpen uit de Egmondse geschiedenis, te zien van zondag tot en met vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tot 1 september ook op dinsdag-, woens dag- en donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Bibliotheek Egmond In augustus foto-tentoonstelling van Agnes Kager en Theo van Gend, te zien tijdens openingsuren. Vuurtoren en KNRM boothuis Tot en met 27 augustus elke vrijdag open van 19.00 tot 21.30 uur, toegang vuurtoren f 3,-, boothuis gratis. Galerie De Kapberg Tot en met 22 augustus expositie van bronzen beelden van Gaius Spronken, schilderijen, tekeningen en collages van Willem Weenink en grafiek en aquarel len van Joke Konijn. De galerie aan de Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef is open van donderdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.00 uur. Slotkapel Expositie van eet- en theeserviesjes, te zien dagelijks van 14.00 tot 17.00 uur aan de Slotweg in Egmond aan den Hoef. 0 Kunstnijverheid uit diverse landen. In Egmond aan Zee wordt weer een verkooptentoonstelling gehouden van kunstnijverheid uit diverse wereldde len in het oud-katholieke verenigings gebouw aan de Julianastraat 5. Het eve nement vindt plaats op vrijdag 13 augustus van 12.00 tot 18.30 uur en op zaterdag 14 augustus van 11.00 tot 18.00 uur. Te bezichtigen en te koop zijn kunstnij verheid uit Afrika, India, Indonesië en China. Uit Afrika komt houtsnijwerk, zoals maskers en voorouderbeelden, vruchtbaarheidsbeeldjes en offerbeeld jes van stammen als Senufo, Dan, Ashanti, Baule, Fante de Bambara en Lobi uit West-Afrika. De leden van de Makonde-stam uit Tanzania zijn voor- HEILOO - Eind augustus start in Hei loo weer een cursus intuïtief tekenen en schilderen. Tijdens deze cursus staat persoonlijke ontwikkeling centraal, waarbij het tekenen en schilderen wordt gebruikt om creatieve processen in jezelf op gang te brengen of te stimu leren. Ervaring met tekenen is niet noodzake lijk om mee te doen. Er zal echter wel een ruim gedeelte van de les aan het maken van een tekening worden be steed. De cursus wordt gegeven op dinsdag van 20.00 tot 22.15 uur. Kosten voor zeven lessen zijn f 175,-, inclusief materiaal. Opgeven kan bij H. Brink, tel. 072-5330353. Nel en Jack Houtzager in hun kruidenpakhuis. (Fotostudio Starfield) zodat een echte marktkraam ontstaat. Op dinsdag staat Jack ermee in Heer- hugowaard, op woensdag in Alkmaar in De Mare en donderdag in IJmuiden. Vrijdag en zaterdag bemannen Nel en Jack de kraam gezamenlijk, in Hoofd dorp en in Den Helder. „Vrijdag en zaterdag zijn de leukste markten, dan heeft iedereen tijd om boodschappen te doen. En het leukste publiek? Dat is het publiek in Hoofddorp. Het is er nog echt gemoedelijk." Rijstwafels en nacho-chips De enorme groei van het assortiment verklaren Nel en Jack onder meer- doordat er steeds meer gereisd wordt. „Mensen eten andere gerechten uit an dere culturen en willen dat hier ook maken. Italiaans, Grieks, Indonesisch, Mexicaans. Dat laatste wordt steeds populairder, daarom verkopen we nu bijvoorbeeld ook grote zakken nacho- chips. En natuurlijk hebben we ook veel klanten die oorspronkelijk afkom stig zijn uit een ander land en bij ons op de markt spullen kopen voor de maal tijd. Van hen leer je een heleboel nieu we, lekkere recepten. Daardoor ga je meer en meer op zoek naar producten waar mensen naar vragen. Zo hebben we tegenwoordig bijvoorbeeld wel negen soorten kerrie, in plaats van de ene soort waar we vroeger mee begon nen." Wie met Nel en Jack praat, ontdekt dat naast hun enthousiasme, ook hun conti nue zoektocht naar nieuwe producten een van de geheimen is achter hun suc ces. „Zo'n vijftien jaar geleden hadden we als één van de eersten rijstwafels. Een tijdje daarna waren ze bijna niet meer aan te slepen. En de rooibos-thee die nu enorm 'in' is, die hadden we twintig jaar geleden al in het assorti ment." Trots demonstreert Nel het allernieuwste product: een speciaal be kertje, waar na veertig seconden schud den een overheerlijk kopje pure Ita liaanse espresso-koffie onder de deksel vandaan komt. Maar hoe enthousiast ze ook zijn, ze moeten toegeven dat het leven van een marktkoopman er niet makkelijker op wordt. „De gemeenten stellen steeds strengere eisen aan de kramen en wa ren, het sta-geld wordt steeds hoger, je moet vaak verplaatsen omdat markt terreinen volgebouwd gaan worden en de concurrentie van de supermarkt met zijn lange openingstijden wordt gro ter." Ondanks dat blijven Jack en Nel toch geloven in de kracht van de markt. „Bij ons kun je kruiden in elke gewenste hoeveelheid krijgen. Alle producten zijn bovendien heel natuurlijk. De thee is natuurlijk gearomatiseerd en aan de artikelen zijn geen zout, kleur- en smaakstoffen toegevoegd. De sambal maken we zelfs allemaal zelf thuis. En wie iets over een bepaald recept wil weten, kan altijd bij ons terecht. Op de markt hebben we nog tijd voor de klan ten." Wie eens een kijkje wil komen nemen in het kruidenpakhuis van Nel en Jack Houtzager of een vraag heeft over een recept, is van harte welkom. Telefoon nummer is 072-5330165. treffelijke houtsnijders, die uit ebben hout beelden snijden, evenals de kleur rijke Masai-krijgers uit datzelfde land. De Bobo-stam uit Burkina-Faso staat bekend om zijn artistieke bronswerk. De bronzen dhokra-figuurtjes uit India worden gemaakt door nomaden uit West-Bengalen, volgens het cire-perdu procédé. Verder zijn er olie-lampjes en vele Boeddha-beeldjes. Uit Bali komen Balinese-danseressen gesneden uit Yathi-hout. China kent een lange traditie in het maken van schitterende Cloisonnee va zen, en prachtige bewerkingen van speksteen en jade. Verder is er een groot assortiment van halfedelstenen, kettingen, wierookpotjes, en vele leuke, kleine kunstnijverheidsartikelen uit diverse landen. De toegang is gratis. HEERHUGOWAARD - De regio Noord-Holland-noord van de Neder landse kring van Fuchsiavrienden houdt op 14 en 15 augustus de jaarlijk se stekkenkweekwedstrijd. Vijftig le den zullen de door hen opgekweekte planten tentoonstellen. Daarnaast is er voor alle leden de gele genheid aan een wedstrijd mee te doen van de mooiste plant van de regio. Deze tentoonstelling, die gratis toegan kelijk is, is voor publiek van 13.00 tot 16.30 uur te bezichtigen in het Horizon college te Heerhugowaard aan de Um- briellalaan 2. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. Woon-Zorgloket Voor aanvragen voor de WVG, huisves ting in een verzorgingshuis, zorgwo- ning, alarmering en warme maaltijden kunt u terecht in het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur, tel. bereikbaar op nummer 5356703. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woens dag en vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: H. Schneider, Laan van Frans 10,1851 SH Heiloo, tel. 5333258. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. Servicetaxi Noord-Kennemerland Elke dag beschikbaar van 9.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Mi nimaal een uur van tevoren bestellen, tel. 0900-8686. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. Alg. Ned. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging voor 50-plussers. Elke dinsdag spreekuur van 14.00 tot 15.00 uur in het Trefpunt. Inlichtingen: secretariaat A.H. Eeken, Termijen 11, 1852 TA Heiloo, tel. 5333154. Kath. Bond van Ouderen Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. A. Schaap-Kamper (secr.), Rondelaan 46,1851 ZL Heiloo, tel. 5331134 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380,1851 BK Hei loo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereik baar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13,1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag gesloten Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag gesloten Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) elke woensdag open van 14.00 tot 16.30 uur. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 9.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 5337676, dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur, vrijdag tevens van 18.00 tot 22.00 uur. Zorgcentrum Overkerck Tot eind oktober expositie van aquarel len van Vera de Moei en acrylschilderij- en van Jan de Moei. Regionale Thuiszorg Tot eind augustus expositie van schilde rijen van Wim Twaalfhoven en Tilly van Tongeren in het kantoor aan de Nijverheidsweg 33, te zien van maan dag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur. Casa Design Expositie van beelden van Nella van Os bij de interieurzaak in 't Loo, te zien tijdens winkeluren. Galerie TP Galerie op Termijen 189 in Heiloo, elke woensdag open van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Trefpunt Tot en met augustus expositie van werkstukken van deelnemers aan de teken- en schilderclubs van Saskia Sen- gers, open van 9.00 tot 17.00 uur. Bibliotheek Heiloo Van 16 augustus tot 13 September ten toonstelling in de afdeling voor volwas senen 'Heiloo deze eeuw'. Dierenartsen Schaap en De Jong Tot en met augustus expositie van schil derijen van Annie Buis en Claire Dor- restijn, te zien in de dierenartsenprak tijk aan de Commandeurslaan 1, op werkdagen van 11.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Beeldentuin Ditta Engel Beeldentuin en atelier aan de Wester weg 182 elke zondag tot oktober open van 13.00 tot 17.00 uur, tevens op af spraak op tel. 072-5336266. Stichting Wao Op zondag 15 augustus rommelmarkt van de Stichting Wao/Aww/Ug van 12.00 tot 16.00 uur aan de Bergeon- straat 30, info op tel. 072-5331840 of 5330796. BROEK OP LANGEDIJK - Vrijdag 13 augustus vinden bij Museum Broe ker Veiling in Broek op Langedijk de Westfriese lichtjesavond en de oude ambachtendag plaats. Vanaf 14.00 uur demonstreren ambachtslieden oude beroepen van weleer, zoals touwdraai- en, nettenboeten en houtsnijden. Vanaf 20.00 uur worden meer dan dui zend waxinelichtjes aangestoken die het veilinggebouw, de lighallen en het buitenterrein sfeervol verlichten. Er is een optreden van een dansgroep, op het buitenterrein wordt paling gerookt, er kan een kijkje worden genomen bij de reconstructie van de imposante Hollandse Damschuit en speciaal voor déze avond is het historische veilingge bouw tot 24.00 uur geopend voor de bezoekers om te kunnen veilen. Mu seum Broeker Veiling is deze dag geo pend vanaf 10.00 uur. Het museum is de oudste doorvaar- groentenveiling ter wereld. In het histo rische veilinggebouw kan de bezoeker nog elke dag zelf veilen. Zet de veiling- klok uit 1903 op het juiste moment stil en word handelaar van de dag. In het binnenmuseum is er een tentoonstel ling van een Langedijker schoolklasje met schoolpleintjes uit de twintiger jaren. Een rondvaart door het voorma lige Rijk der Duizend Eilanden maakt de dag compleet. Museum Broeker Vei ling is te vinden aan de Museumweg 2 in Broek op Langedijk, tel. 0226- 313807. Het museum is geopend van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Prijzen zijn voor volwassenen f 9,50, 65-Plussers en CJP betalen f 7,50 en kinderen van 3 tot en met 14 jaar f 5,50. 8 SnV- '•v> mM§0 5 SS'i-S-, NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKENI CASTRICUM - Zaterdag 21 augustus om 20.15 uur vindt in de Maranatha- kerk te Castricum het slotconcert plaats door het cursistenkoor van de studieweek voor koorzangers. De week en het concert zijn georganiseerd door de werkgroep Vocatie. Uitgevoerd worden werken van J. Strauss jr, Schubert, Mozart, Haydn en Beethoven. Dirigenten zijn Frans Schouten, Peter Schlamilch, Piet Ves- sies en André Kaart. Thom Janssen zal begeleiden op piano. Entree bedraagt f 5,-. De kerk is goed toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Reseveren kan van 16 tot en met 21 augustus op tel. 0251-654533.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6