it X Toneelhistorie Falkland te bezichtigen op expositie PSf 11 Dieren stelen de show bij Circus Renz Medische diensteh PR/MALI^ POLITIE ^fenic/ttea Kerkdiensten BV. Keuze uit duizenden lampen Zeer veel cadeau-artikelen Diverse inbouwspots Postbussen-Zonnewijzers Lichtadvies service Bezorgen-montage geen probleem Voor de deur parkeren Countdown pas Broek op Langedijk Heerhugowaard Alkmaar Een gerust gevoel f t> Lezen in een leesclub Sportief door natuur en cultuur van Europa DVW zeevissen Bibliotheek nieuws Viering Priesterzaterdag CDA-Fietsronde Voorbereiding halve marathon H n PAGINA 2 UITKIJKPOST - 1 SEPTEMBER 112 072- 5122222 -Noord-Holland Noord HEILOO Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, H. Schwagermann en C.W Willeboordse): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekend is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. EA. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekend is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Daarbuiten voor spoedgevallen geopend, echter geslo ten wanneer apotheek Sibilo of apo theek Heylo dienst heeft. Nacht- en weekenddienst 3 - 10 sep tember: Apotheek De Hoef, Van Osta- delaan 248 in Alkmaar, tel. 072- 5143060. Verloskundige J.EM. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 5337531. (Volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Diëtiste Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, tel. 5332287, tussen 17.00-19.00 uur; Ria Penders, Hoefcamplaan 13, Heiloo, tel. 5336673. Fysiotherapie Spreekuur volgens afspraak (ma t/m vr): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewisweg 34, tel. 5331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, tel. 5333398; E.E. Corts, Bergeonstraat 32, tel. 5333271; Maat schap voor fysiotherapie Waal, Ken- nemerstraatweg 452, tel. 5331266; PA. Slinger, De Loet 6, tel. 5333746; fysio therapeute C.W. Meulenberg, De Krommert 16a, tel. 5340500; Fysio Heiloo, Slimpad 16a, tel. 5339355; Fy siotherapie Stromend, Mariënstein 178a, tel. 5321262. Sportfysiotherapie Sportinstituut Het Vennewater, tel. 072-5330344. Chiropractie M. Roosenberg en T. Bish, Kennemer- straatweg 69, tel. 5339963, behandeling volgens afspraak. Homeopathie N. van Amstel, arts voor homeopathie en acupunctuur, De Loet 6 in Heiloo en Julianaweg 72 in Egmond a/d Hoef, behandeling op afspraak via tel. 5069838. F. van der Kroon, homeopathie en natuurgeneeskunde, De Rietvink 16, tel. 5332605. A. Brink, praktijk voor klassieke home opathie en natuurgeneeskunde, Bosa- nemoon 6, tel. 5339474. Mondhygiëniste Simone Hackenitz-Hoogendoorn, tel. 5331165. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Kennemerstraatweg 267, tel. 5337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te bereiken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00- 19.00 uur, zaterdag van 11.00-12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Be handeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Oefentherapie Mensendieck W. Zonjee-Tol, A.H. te Morsche, Ber geonstraat 34, tel. 5338114. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21,1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de 0e redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur, tel. 072-5330175,'fax 072-5335644. Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. WÊ Foto's en k^pij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5, 1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Oefentherapie Cesar Ingrid Hoefmans en Karen Bok-Besse, Stationsweg 15, tel. 5330592. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Logopedie Tineke Hensen, De Sonneveld 124, tel. 5335352; Nita te Nuijl, Termij en 101, tel. 5335148; Jolanda de Wit, Vredenoord 30, tel. 5338073. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny van der Veer- Stoop, tel. 5320345. C.W. WILLEBOORDSE A.M. KRUIZE-MOSCH HUISARTSEN PRAKTIJK GESLOTEN VAN 6 T/M 17 SEPTEMBER OVERIGE HUISARTSEN NEMEN WAAR HEILOO - Op maandag 23 augustus werd in een woning aan de Bosane- moon en aan De Ronge ingebroken. Men kwam de woning aan de Bosane- moon binnen door de achterdeur te forceren. Omdat bij de woning in De Ronge geen braaksporen zijn gevon den, is men hier vermoedelijk binnen gekomen door een niet afgesloten ach terdeur. Uit de woning aan de Bos- anemoon werd onder meer een porte monnee met inhoud gestolen, in De Ronge werden onder andere twee mobiele telefoons en enkele bankpas- jes buitgemaakt. In een naburige tuin werden de bankpasjes teruggevonden. Op 24 augustus werd uit een kantoor pand aan de Rechte Hondsbosschelaan een mobiele, telefoon gestolen, tussen 15.00 en 16.30 uur. Op 25 augustus werd in een woning aan de Kennemerstraatweg ingebroken. Uit een slaapkamer werd een doosje met sieraden meegenomen. Vermoede- lijik is men de woning binnengekomen terwijl de bewoonster in de tuin zat. Ze had de ramen opengezet vanwege de warmte. Een 60-jarige fietser uit Castricum rust te omstreeks 15.00 uur even uit op een bankje aan de Nijenburgerweg. Haar handtasje had zij achter het bankje f.o Karwei t.o. Gamma in Klercq woonwereld B e v e i 1 alarmsystemen ADEMCO INSTALLATEUR Haesackerlaan 47 1851 ML Heiloo telefoon 072 5321390 fax 072 5321389 HEILOO - Afgelopen zaterdagmiddag is in de Oudheidskamer van de Oude Pastorij de foto-expositie '75 Jaar Falk land Toneel' van start gegaan. De feite lijke opening werd verricht door wet houder Evalyn Schoutsen-Bolten, die tot haar grote verbazing dorpspastoor Van Meeuwen, vergezeld van Kniertje ('De vis wordt duur betaald') voor even uit het hiernamaals zag komen. Van Meeuwen namelijk was de man die in 1924 uit alle macht probeerde de eer ste voorstelling van Arbeiders Toneel vereniging Falkland, getiteld 'Allerzie len', tegen te houden. Het plan om dit stuk op te voeren zette destijds kwaad bloed bij de katholieken en de trouwe parochianen voelden zich gedwongen hun woede te koelen met stenengooi en. Gelukkig zorgde burgemeester jonk heer Van Foreest voor politiebescher ming en voorkwam daarmee een heuse stammenstrijd. Een roemruchte start van een toneelvereniging die haar naam ontleende aan het pseudoniem van toneelschrijver Herman Heijer- mans, Samuel Falkland. Vele, vele stukken zijn er gespeeld door de jaren heen. De expositie in de Oude Pastorij toont talrijke foto's uit de 75- jarige geschiedenis van deze toneelver eniging. Korte bijschriften geven de nodige uitleg en de fraaie, zelf vervaar digde kostuums die her en der een plekje hebben gekregen verlenen het geheel een feestelijk tintje. Een expositie die de moeite van het bekijken zeker waard is en die tevens het spits afbijt van het nieuwe Falk- land-seizoen. Op 10 oktober is er een receptie, gevolgd op 15,16 en 17 okto ber door het kinderstuk 'Een grote vuilnisbelt'. Hoogtepunt van de jubi- leumbviering wordt de opvoering van Heijermans 'Op hoop van zegen', dat naar verluidt waar nodig gemoderni seerd en aangepast is aan de eisen van deze tijd. De expositie in de Oudheidskamer aan de Nicolaas Beetsweg 94 is te zien op dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Leden van Falkland zijn aanwezig om desge vraagd een toelichting te geven. Over het wel en wee van het 75-jarige Falkland Toneel leest u volgende week meer in de Uitkijkpost. 1 5 ;7i v Ii5 f yu fT /:F T|:fl neergezet. Toen zij haar fietstocht ver volgde, vergat zij haar handtasje. In Akersloot kreeg ze dat in de gaten en fietste onmiddellijk terug. Het tasje was echter inmiddels verdwenen. In het tasje zaten diverse pasjes en een porte monnee met daarin een geldbedrag. Op vrijdag 27 augustus ging omstreeks 05.00 uur het inbraakalarm af in een bedrijfspand aan de Westerweg. Toen de politie ter plaatse kwam, bleek dat de toegangsdeur geforceerd was. Er waren rookwaar en condooms gesto len. Op een plein in winkelcentrum 't Loo werden omstreeks 20.15 uur een 40- jarige inwoonster van Amsterdam en een 33-jarige inwoner van Utrecht aan gehouden. Beiden werden ervan ver dacht goederen uit een winkel in 't Loo te hebben ontvreemd. Bij het doorzoe ken van hun tassen bleek dat deze gevuld waren met goederen die ze uit diverse winkels in en rondom 't Loo hadden gestolen. Beiden werden over gebracht naar het politiebureau van Alkmaar. Nadat proces-verbaal was opgemaakt, konden ze vertrekken. Om 04.00 uur ontdekte de eigenaresse van een personenauto dat in haar auto was ingebroken. De auto stond op het erf van de woning op de Heerenweg geparkeerd. Zij trof de auto aan met een beschadigd rechterportier. Om in de auto te komen had de dader dit por tier aan de bovenzijde vastgepakt en vervolgens naar buiten gebogen. Hier door ontstond aanzienlijke schade. Uit de auto wordt niets vermist. In de nacht van 26 op 27 augustus werd vanaf de Van Doornstraat een Opel Kadett caravan met kenteken TP-22- NZ gestolen. Op de oostelijke rijbaan van de rijksweg A9 vond afgelopen vrij dag omstreeks 14.30 uur een aanrijding plaats. Als gevolg van de aanrijding kwam een 34-jarige motorrijder om het leven. Het slachtoffer, een inwoner van Sassenheim, hield waarschijnljk onvol doende afstand en botste op een perso nenauto die remde in verband met file vorming. De motorrijder kwam-vervol gens ten val. In een winkel in 't Loo werd omstreeks 17.30 uur een portemonnee uit een damestas gestolen. De damestas zat in een fietstas, die in een winkelwagentje stond. In de portemonnee bevonden zich onder meer een geldbedrag en enkele pasjes. Op 28 augustus overliep een getuige enkele daders van een woninginbraak in een woning aan de Nijenburgerweg. Toen deze getuige omstreeks 12.00 uur het pad van de woning opliep zag hij dat een jongeman via de voordeur de woning wilde verlaten. Toen deze de getuige zag, ging hij weer naar binnen. Hierna kwam via de achterkant van de woning een andere jongeman het pad naar de weg oplopen. Hij passeerde de getuige en stapte vervolgens in een per sonenauto. De auto reed vervolgens snel weg. De andere dader vluchtte ver moedelijk naar de Nijenburgerweg via de achterzijde van de woning en het aangrenzende weiland. De bewoner van de woning constateerde later dat de gehele woning was doorzocht. Ge stolen werden onder meer een porte monnee met inhoud en een gsm tele foon. Sporen van braak werden niet aangetroffen. Vermoedelijk kwamen de dieven de woning binnen door een openstaande tuindeur. Op de kruising Sandecamplaan-Tul- pencroftlaan vond een aanrijding tus sen twee personenauto's plaats. Een van de bestuurders verleende geen voorrang. Er was alleen materiële scha de. In een schuur van een woning aan de Heerenweg werd ingebroken. Men kwam binnen door het forceren van de deur. Uit de schuur werden diverse elektrische gereedschappen meegeno men. Pastoor van Meeuwen' heeft Falkland dan nu eindelijk absolutie verleend. (Foto Allard de Graaf) Kunt u wat leukers verzinnen, dan lezen in een leesclub? Natuurlijk! hoor ik u denken. Er zijn zoveel leuke en zinvolle bezigheden waar we onze, vaak spaarzame, vrije tijd mee kunnen vul len. Maar of lezen in een leesclub daar nu één van is? Ik dacht het wel! En dat zeg ik niet omdat ik nu toevallig bij een bibliotheek werk. Natuurlijk moeten deelnemers het wel leuk vinden om boeken te lezen. Maar buiten dat heeft lezen in een leesclub eigenlijk alleen maar positieve kanten. Voorop staat de gezelligheid in een meestal zeswekelijkse bijeenkomst met een vaste groep mensen. Onder het genot van een kopje koffie worden heel wat interessante gesprekken gevoerd. Maar centraal staat natuurlijk de boek bespreking. De deelnemers aan de leesclub leren van elkaar hoe je op een andere manier naar een boek en het achterliggende verhaal (zoals de schrijver) kunt kijken. Je leert al doende een willekeurig boek anders te lezen. En doordat de interes se automatisch wordt verbreed, ga je ook andere boeken lezen, boeken die je voorheen niet op je lijstje had staan. Aardige 'bijwerkingen' van lezen in een leesclub, dacht ik zo. Voor f 85,- per leesjaar krijgt de hele groep van de bibliotheek informatie over boeken en de schrijvers en worden de gekozen boeken in zesvoud gereser veerd. Zo zijn er zeven leesclubs die, ondersteund door de bibliotheek van Heiloo, regelmatig samenkomen. Maar waarom doet de bibliotheek zoveel moeite? Zoals u al wel kunt raden, gaat het hier om regelrechte leesbevordering. Eén van de drie pijlers van de bibliotheek. U kunt zich trou wens nog tot 13 september opgeven voor een nieuw op te richten leesclub. Een leuk idee misschien? Robert van de bibliotheek Bert Kok en zijn gezin op een camping in de Ardèche (Frankrijk). Groeten uit...' is een korte serie portret ten over de favoriete vakantie van Hei boers diein veel gevallen vanwege hun beroep, een andere vakantieperiode ken nen dan de meeste mensen of in hun werk te maken hebben met vakantievier- ders. In de zesde en laatste aflevering: Bert Kok, directeur van basisschool Meander in Heiloo. „Voor het eerst sinds jaren waren we deze zomer met z'n tweeën op vakan tie, zonder kinderen. Drie weken lang zijn we door Italië gereisd. De provin cies Toscane en Umbrië, met plaatsen als Florence, Pisa, Luca, Assissi en het meer van Trasimeno. Daarna gingen we naar Verona en Venetië. Echt een cul turele vakantie, want we hebben enorm veel kloosters, kerken en musea be zocht. Ik heb me erover verbaasd hoe veel moois er in Europa bewaard is ge bleven. Er zijn nog zoveel prachtige dingen te zien! Het was voor het eerst dat we met de caravan gingen, voorheen kampeerden we altijd in een tent. Ik moet zeggen dat het bijzonder goed bevallen is, een caravan is toch wat comfortabeler. Een koelkastje bij de hand en gemakkelij ker met rondreizen, want je hoeft niet steeds zo'n hele tent op te zetten en weer af te breken. We gaan bijna elk jaar naar een andere bestemming, maar zoeken eigenlijk al tijd de zon op. Met de kinderen zijn we de afgelopen jaren vaak naar Frankrijk gegaan. De zonnige delen, zoals de Pro vence, Languedoc en Auvergne, waar we stonden op campings met allerlei faciliteiten. Sportieve activiteiten zijn altijd wel een onderdeel van die vakan ties geweest. Mountainbiken, canyo- ning, abseilen, raften, we hebben het allemaal uitgeprobeerd. En mijn race fiets, die gaat overal mee naartoe, ook tijdens de afgelopen vakantie in Italië. Ik ga er geregeld met de racefiets op uit om ter plekke de omgeving te verken nen. Het klopt dat het onderwijs lange va kanties heeft, als je tenminste puur naar getallen kijkt. Van de 52 weken in een jaar zijn er 40 weken waarin de leerlingen les krijgen. Maar vergis je niet, want daar komen voor het onder wijzend personeel nog allerlei taken bij, zoals vergaderingen en bij- en nascholing. En gedurende een school week is het echt niet zo dat we om half negen 's morgens beginnen en om half vier weer meteen naar huis gaan. Ervoor en erna gebeurt er nog heel wat. Maar wie denkt dat je in het onderwijs een makkelijk baantje hebt met alleen maar vakanties, daar zou ik tegen zeggen: er zijn voldoende vacatu res, probeer het zelf eens. Een nadeel van onze vakanties is dat ze allemaal vaststaan. Je kunt niet zomaar tussendoor een weekje er tussenuit. Verplicht dus om in het hoogseizoen te gaan en dan zijn de prijzen meteen ook een stuk hoger. Toch vonden de kinde ren het wel altijd leuk, want dan is er het meest te doen en zijn er op de cam ping veel leeftijdgenoten. De invoering van de vakantiespreiding heeft wel de nodige veranderingen met zich meegebracht. In positieve zin, vind ik. Want tegenwoordig gaat bijna ieder een op vakantie en als je dan allemaal tegelijk gaat, zoals in landen als Frank rijk en Italië nog gebeurt, dan krijg je een enorme hausse. En hoewel de late zomervakantie van dit jaar en volgend jaar in onze regio niet ideaal is, omdat iedereen aan het eind van het school jaar dan dikwijls op z'n laatste benen loopt, mag die spreiding zeker blijven." HEILOO - Visclub DVW heeft op 28 augustus de laatste waddenviswedstrijd van dit seizoen met de MS Rival gevist. Op de zonnige en rustige Waddenzee werden met een schitterende zonson dergang en een even prachtige maans- opkomst deze zaterdagavond door ne gentien heren en twee dames 47 vissen gevangen. Er werden diverse soorten vis gevan gen en Jan Walta en Ron Boven wisten een nieuw DVW-zeevisrecord voor wij ting en horsmakreel te vangen, waar door beide heren dan ook respectieve lijk de eerste en tweede plaats behaal den, vóór Harry Klaver die derde is geworden. Jan Walta heeft door deze overwinning tevens het Waddenzee kampioenschap verdiend en heeft de leiding in het totaalklassement overge nomen. Hij heeft grote kans om zijn verleden jaar verdiende titel te prolon geren. Op 21 november gaat DVW voor de laatste wedstrijd dit jaar de Noordzee op met de MS Mercuur. Opgeven kan, onder het voorbehoud dat er nog plaat sen zijn, op de boot. Indien u geïnteres seerd bent in zeevissen met DVW, kunt u informatie of het zeevisjaarverslag opvragen bij E. Wijckelsma, tel. 072- 5337330 of R. Blok, tel. 5336108. HEILOO - De openbare bibliotheek in Heiloo houdt 7 september van 16.00 tot 17.00 uur weer een cd-rom uitleg. De uitleg heeft een open karakter: deelna me is gratis en iedereen kan in- en uit lopen. Elke keer komt in het kort aan de orde wat een cd-rom is en hoe deze wordt geïnstalleerd op de computer. Daar naast worden steeds drie in het oog springende cd-roms behandeld. Het thema is deze keer 'Test u zelf!'. De cd- roms die worden besproken zijn 'Film- Quiz' (met meer dan 4.000 vragen over film), 'Ik hou van rekenen../ en 'Spel breker' (een interactieve spellingstrai ner). De behandelde cd-roms kunnen na de uitleg ook worden geleend, evenals alle andere 300 cd-roms van de bibliotheek. De prijzen zijn f 5,- of f 7,50, met een uitleentermijn van drie weken. De bibliotheek is overigens vanaf zaterdag 4 september weer geopend op zaterdag (van 10.00 tot 12.30 uur) en op woensdagmiddag (14.00 tot 16.00 uur). Ook het voorleeshalfuurtje op de woensdagmiddag (13.30 tot 14.00 uur) start weer met ingang van woensdag 8 september. Tijdens de Uitmarkt op zaterdag 11 september is de bibliotheek langer geopend, namelijk van 10.00 tot 16.00 uur. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. M. van Rhijn. Gereformeerde Kerk Heiloo Zondag 10.00 uur: ds. A. Boezewinkel. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. F. van der Wind, heilig avondmaal. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Die Schaeckelsinghers. Moeder Godskerk Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger pastor H. Helsloot. Kapel PC Willibrord Zondag 10.00 uur in de grote kapel: dienst van schrift en tafel met oecume nisch zanggroepje, voorganger ds. M. Braamse. Woensdag 16.45 uur kleine kapel, voorganger pastor F. Kortekaas. OL Vrouw ter Nood Zondag om 10.30 uur hoogmis, elke zondag om 15.00 uur lof met rozen kransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistievie ring bij de Julianazusters, woensdag en vrijdag om 8.30 uur in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Pastor J. Oiling. Diensten op zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Church of England Kruiskerk Maas Geesteranusweg. Eng lish speaking services on Sunday at 17.00 hrs, except on fourth Sunday of the month. On fourth Sunday there is a morning service at 10.30 hrs in Egmond aan Zee, in the Hervormde Kerk in the centre, opposite busstop and WV offi ce. All ages welcome. Information: 5333396 or 5338159. Pinkstergemeente Heiloo Zondag 10.00 uur dienst. Zondags school 10.30-11.30 uur. Bijbelstudie: woensdag 20.00 uur. Kerkgebouw: Maas Geesteranusweg, Heiloo. Infor matie op tel. 5337282. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlich tingen: tel. 0299-427509. HEILOO - In de kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood vindt op zaterdag 4 september een viering van Priester zaterdag plaats. De hele viering wordt gehouden in het Latijn en de intentie is voor priesterroepingen. De muzikale begeleiding is in handen van het koor van de Apostelkerk uit Beverwijk. Om 11.30 uur begint de viering met een rozenkransgebed en biechtgelegen heid, om 12.00 uur gevolgd door een heilige mis. Om 14.00 uur is er kruis wegoefening en aanbidding en om 15.00 uur wordt afgesloten met lof. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. 072,5053101. HEILOO - De CDA-fractie en het CDA-bestuur gaan weer op de fiets rond op zaterdag 4 september van 10.00 tot 12.00 uur. Wie wil dat het CDA een bepaalde situ atie komt bekijken, kan dat melden bij de secretaris, Martin Groot, tel. 072- 5335573. HEILOO - Atletiekvereniging Trias start binnenkort met de voorbereiding op de halve marathon van Egmond. Ontspannen en vooral blessurevrij de ze recreatieloop beëindigen is het doel. In de maanden september, oktober, no vember en december worden een loop scholing en training verzorgd. Onder deskundige leiding kunnen deelnemers twee keer per week op dinsdag en don derdagavond op en nabij de atletiek baan aan Het Maalwater aan het werk. De trainingen vinden plaats in een aparte groep, zowel voor beginners als gevorderde lopers. De eerste training vindt plaats op dins dag 7 september en begint om 19.00 uur. De kosten voor deze loopscholing bedragen f 90,-. Aanmelden kan bij de atletiekbaan van Trias op de eerste trai ningsdag. Nadere informatie kunt u krijgen bij Gert Vermeulen, tel. 072- 5340417 of Nick van Baar, tel. 072- 5126254. HEILOO - Een groep kamelen langs de waterkant bij Het Maalwater. Voor de nietsvermoedende passant een vreemde aanblik. Maar de reusachtige blauw-gele tent even verderop aan De Omloopvan waaruit vorige week 's avonds en afgelopen zondagmiddagvrolijke muziek klonk, maakte een boel duidelijk. Circus Renz Berlin verzorgde vier voorstellingen in Heiloo, met spannende acrobatiek, komische grappen en vooral heel veel beesten. Huiveringwekkend waren de twee alligators en de grote slangen, die het publiek zelfs mocht aaien. De reusachtige olifanten, die imposant door de circuspiste stampten, lesten tussen de voorstellingen door hun dorst vanuit een 'klein' emmertje. Fotostudio Sta/field) t r*

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 2