ZAAK M/V Jff Zonneveld verkeert in zy hoger sferen, nu hij een revolutionaire collectie titanium monturen kan presenteren. Titanium is een buigzaam, praktisch onbreekbaar metaal uit de ruimtevaart. Zo licht in gewicht, dat het bij uitstek geschikt is om brillen te maken. Want een titanium montuur weegt slechts 3 gram(l). Daarom hebben designers van 1 wereldnaam I collecties ontworpen, AIR TITANIUM en IT's TITANIUM. Zodat wie wil kan uitstij gen boven de grauwe middelmaat. Titanium brillen zijn wondertjes van klas sieke schoonheid, met veel oog voor detail en uitgevoerd in diverse geraffineerde kleu ren. Zo'n lust voor het oog is bijna geen bril meer, het is de mode van de toekomst! Titanium kleedt af! Kom vliegensvlug naar ZONNEVELD OPTIEK en kies zelf. 31 Cl Cl ffa Om van een perfecte, ontspannen nachtrust te kunnen genieten, is maatwerk nodig. Dat leveren wij! Een bed kunt u eigenlijk vergelijken met een maatpak. Helemaal toegesneden op uw wensen. Maar ook tot in de details aangepast aan uw maten. Want voor een goed bed is uw lichaam het uitgangspunt. Of, zoals Leonardo da Vinei lang geleden al terecht zei: 'De mens is de maat der dingen'. Bij de keuze van het voor u perfecte bed gaan wij uit van drie beslissingsfactoren: de conformiteit, de hardheid en het slaapklimaat. Bij een persoonlijk, adviserend gesprek met u zullen drie beslissingsfactoren altijd een cruciale rol spelen. Maar er zijn natuurlijk meer aspecten van belang bij de uiteindelijke keuze van uw bed. Slaapt u bijvoorbeeld alleen of met twee en is er dan tussen u en uw partner een groot verschil in maat en gewicht? Hoe groot moet uw bed zijn? En ook niet onbe langrijk. gebruikt u de slaapkamer voornamelijk om te slapen of wordt er ook veel in gelééfd (tv-kijken, lezen, werken)? Kom langs en ontdek het verschil van slapen in onze slaapstudio Ei |k M ode is erg aan verandering onderhevig. Wat het ene jaar in is, kan het jaar erna vaak niet l\ i\ meer worden gedragen. Ook kapsels zijn steeds meer aan trends onderhevig. Daarom I V I investeert Annet Haar Zaak Intercoiffure M/V ook veel in haar medewerksters. Wij vinden het belangrijk, dat onze klanten geholpen worden door goed geschoold personeel dat naast vakmanschap en creativiteit ook op de hoogte is van de laatste trends. JÊ Dit najaar bezoeken wij allereerst de Intercoiffure Mondial Performance in het Cirque jjm mm d'hiver te Parijs. Veel internationale topkappers zullen daar hun nieuwste coupes in uit- BP eenlopende kleuren presenteren. Dat het niet alleen bij kijken blijft, bewijst Manon van mm Vemde. Zij zal namelijk Nederland vertegenwoordigen tijdens de presentatie van Young iM f Intercoiffure, de talentrijke jongere generatie van Intercoiffure. JM Begin oktober gaan wij met vier medewerksters naar Londen voor ons jaarlijkse bezoek aan M Salon International. „Naast het bijwonen van shows zullen wij daar ook actief deelnemen aan workshops," aldus Annet Dekker. De inspanningen van Annet Haar Zaak Intercoiffure M/V blijven niet onopgemerkt in de modebran che. Kort geleden heeft Annet Dekker meegewerkt aan een reportage van Intercoiffure in het glossy magazine 'En France'. Ook onze klanten worden hierbij betrokken, want zij krijgen dit mooie blad mee naar huis (zolang de voorraad strekt) en kunnen zich daarmee op hun gemak de nieuwste haarzaken eigen maken. Dat hun eigen kapsalon hieraan heeft meegewerkt, maakt het natuurlijk alleen maar mooier. Winkelhof 't Loo 35 - 1851 HT Heiloo - tel. 072 533 27 79 Middenwaard 43c - 1703 SC Heerhugowaard - tel. 072 571 96 60 intercoiffun IT's TITANIUM Met oog voor het detail, waar superieure schoonheid en ruimtetechniek naadloos in elkaar over gaan. AIR TITANIUM Brillen uit één stuk. Zonder schroeven, nieten of lassen, k dus flexibel zonder m kwetsbare punten. o, prachtige II De veren en brug bestaan uit titanium, een metaal dat we aan de NASA danken en praktisch onverwoestbaar is. Register Optometrist Lid A.N.V.O. Contactlensspecialist HEERENWEG 151 - HEILOO - TEL. 072 533 12 75 uw PERFECTE UUesteruueg 261 1852 AG Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 27