TINEZONE OTHEEK Ha nes SUMMERTIME SUCCESVOL TE LAND, TER ZEE EN IN DE LUCHT of ftMmmt;» sports. Kite-surfing is een sport die wordt uitgeoefend op het water, met een zogenaamde kite- board en een krachtige vlieger die onzinkbaar is. Met hoge snelheid word je over het j water getrokken, waarbij je J? sprongen kunt maken van wel tien meter hoog. il Marcel was de afgelopen M periode met een eigen H stand vertegenwoordigd if op diverse beurzen. Voor het kite-surfing gaat hij nu eigen producten op de Europese markt brengen. Power Wing zal opnieuw een begrip worden, en nu recht tegenover Summertime. verbouw kreeg de winkel een vloeropper vlakte van maar liefst 260 vierkante meter, en daarmee werd Summertime groot, heel groot. De zaak bestaat nu alweer vijf jaar, en velen hebben de weg erheen inmiddels gevonden. De grondleggers van Summertime uit Egmond aan Zee, Marcel Muizelaar en Esther Smit, zijn hun eerste winkel in 1991 begonnen in Bergen aan Zee. Deze vliegerwinkel, Power Wing genaamd, verwierf in korte tijd bekendheid in Nederland, Duitsland en België. Hier werden vliegers verkocht onder hun eigen merknaam 'Power Wing'. Succesvol Summertime Summertime, een zaak met een totaal eigen invulling. Met evengoed wel de gouden leidraad die Marcels vader mee gaf: aantrekkelijke prijzen voor iedereen. Summertime bleek een succesformule, waarin iedereen zich thuis voelde. In Bergen aan Zee groeide de winkel uit tot een surf- en vliegerwinkel, waar surf boards, waveski's, vliegers en benodigdhe den voor andere funsporten werden ver kocht. Drie jaar later werd dit pand echter door brand getroffen en ging geheel in vlammen op. Tot groot verdriet van Marcel en Esther, maar ook van veel vaste klanten, voor wie deze winkel inmiddels ook de fuctie van clubhuis had gekregen. Een maand na de brand kochten Marcel en Esther in Egmond aan Zee het pand van bakkerij Bosman op de Voorstraat. Na Kite-surfing Maar Summertime blijft niet stilstaan en staat aan de vooravond van grote ontwikke lingen. Tegenover Summertime zullen Marcel en Esther een grote winkel ope nen voor kite- M Site, surfing en fun- Al vrij snel kon Marcel de stap zetten om zijn producten aan te bieden aan Vroom en Dreesman, de Bijenkorf en de Makro. Esther wist ondertussen de vliegerwinkel met haar eigen visie te verande ren tot een zaak waar de vliegeraar voor zijn praktische kleding terecht kon. In die tijd werden er al grote aantallen afrits broeken, fleece-jacks, bodywarmers en regenkleding verkocht, wat later een echte trend is geworden. Wie kent niet het hedendaagse outdoor-concept? Tot ziens in mooi Egmond aan Zee! Voorstraat 133, tel 072 5069054. In 1993 kon Marcel van zijn vader Sjoerd Muizelaar het filiaal in Egmond aan Zee overnemen. Ook Esther ging hier graag in mee. Voor Marcel een voort zetting van de familie traditie, want zijn familie is al sinds 1882 werkzaam in de textielbranche. De Broekman Bokma Makelaarsgroep groeit nog steeds en is met vier kan toren in de regio sterk vertegenwoordigd. In mei van dit jaar hebben wij onze 4e vestiging in Heerhugowaard geopend. Dat wij medé door vergro ting van onze organisatie en ons werkgebied in een behoefte voorzien is ons inmiddels meer dan duidelijk geworden. Al onze kantoren zijn 6 dagen per week geopend, dus iedere zaterdag OPEN HUIS en u bent natuurlijk van harte welkom voor een persoonlijk gesprek. Of het nu om verkopen of aankopen gaat, nieuwbouw of bestaande bouw, een woonhuis of een bedrijfspand, huur of verhuur, taxatie: wij zijn u hoe dan ook gaarne van dienst! De heer v/d M. en mevrouw O. uit Amsterdam zijn op zoek naar een flinke vrijstaande woning met een ruime tuin. Zoekgebied: Alkmaar, Heiloo, Limmen, Schoorl en Bergen. Minimaal 4 kamers en een tuin. Prijsklasse vanaf 750.000,- tot ca. 1.300.000,- k.k. De heer en mevrouw S. uit Heiloo zijn op zoek naar een ruimere, vrijstaande of geschakelde woning. Zoekgebied: Akersloot, Alkmaar, Bergen, Castricum, Egmond- Binnen, Zaanstreek, Uitgeest, Heemskerk, Limmen, Heiloo en Sint Pancras. Prijsklasse tot circa 800.000,- k.k. Minimaal 4 kamers en een tuin. De heer W. en mevrouw F. uit Heerhugowaard willen verhuizen. Zoekgebied: Egmond-Binnen, Heiloo en Limmen. Prijsklasse vanaf 300.000,- tot ca. 550.000,- k.k. Liefst vrijstaand of twee-onder-één kap maar een hoek- of geschakelde woning komt ook in aanmerking. Bel voor een afspraak: Heiloo: (072) 533 533 0 Kennemerstraatweg 129, Heiloo Met 4 kantoren actief in de regio! (Alkmaar (2), Heiloo en Heerhugowaard) De Hypotheek Analist is de professionele financiële tak van het bedrijf. Alle landelijk bekende geldverstrekkende instanties zijn ons bekend. Voordat u aan de zoektocht naar een woning begint wilt u eerst weten hoe het er financieel voor staat. Of u woont naar tevredenheid maar u wilt uw huidige hypotheek eens laten beoordelen, of u heeft spaargeld; lost u nu af, of u heeft overwaarde op uw woning; wat doet u daarmee? De adviseurs van de Hypotheek Analist zijn u bij deze maar ook bij andere vragen hoe dan ook gaarne van dienst! Bel voor een afspraak; Heiloo: (072) 533 55 11 Kennemerstraatweg 131, Heiloo 'Met 4 kantoren actief in de regio! (Alkmaar (2), Heiloo en Heerhugowaard) Uw HUIS VERKOPEN Bel de BROEKMAN BOKMA MAKELAARSGROEP TAXATIE nodig Bel de BROEKMAN BOKMA MAKELAARSGROEP Een WONING KOPEN Bel de BROEKMAN BOKMA MAKELAARSGROEP UMMERTIM Uw schakel tussen open en verkopen MAKELAAR In autoluwe woonwijk, aan rustig woonerf gelegen, halfvrijstaande moderne patiowoning met vrijstaan de garage en fraaie, onder architectuur, aangelgde patiotuin. In jonge woonwijk gelegen, goed onderhouden eenge zinswoning met berging en fraai aangelegde tuin voor zien van achterom. De woning voldoet aan de eisen van het eigentijdse wooncomfort en is op de 2e verdieping voorzien van een kapverhoging waar door ook op deze verdie ping een volwaardige slaapkamer is ontstaan. Indeling: Begane grond: entree/hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte, royale woonkamer met schuifpui naar de patiotuin, woonkeuken met luxe hoekopstelling (Bulthaupt) voorzien van induc tie-kookplaat, afzuigkap (rvs-schouwmodel). koelkast en vaatwasmachine. Zowel de woonkamer alsmede de woonkeuken zijn voorzien van laminaatvloer. 1e Verdieping: overloop met vaste kast en c.v. ruimte, 2 ruime slaapkamers en badkamer voorzien van kunststof ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. perceelgrootte 214 m2 bouwjaar 1996 onderhoud binnen en buiten goed aanvaarding in overleg eventueel spoedig mogelijk Indeling: Begane grond: entree/hal met meterkast en garderobe, moderne straatgerichte woonkamer met erkeruitbouw aan voorzijde en vaste trapkast, half-open keuken voorzien van standaard hoekop stelling en loopdeur naar de achtertuin, tussenhal met toiletruimte en trap-opgang. De gehele begane grond is voorzien van een laminaatvloer. 1e Verdieping: overloop met vaste trapopgang naar de 2e verdieping, 3 slaapkamers en badkamer voorzien van douche, vaste wastafel, wasmachine aansluiting en mogelijkheid voor een 2e toilet. 2e Verdieping: overloop met opstelling c.v. combiketel en 1 slaapkamer met extra bergruimten achter knieschotten. perceelgrootte 143 m2 inhoud woonhuis 310 m3 bouwjaar 1993 aanvaarding in overleg circa zomer 2000 Vraagprijs 579.000,— k.k. Vraagprijs 374.500,k.k.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 28