Kennis, kunde en vertrouwen bij 3eko nnp7 bezig zijn- Toni Card Roy Robson Van Cils Prochownick Gardeur Ledub Arrow State of Art Wellington Gaastra Camel collection Matinique STATIONSWEG 61,1851 LJ HEILOO, TEL Heiloo maat afgeleverd, 00 6o want we hebben een eigen coupeuse. Voor de kinderen hebben we een leuk speelhoekje met tele visie zodat die op hun manier lekker üyCs Oh ja, de nieuwe herfst/wintercollectie, die is natuurlijk style! Daardoor is de prachtig. Maar daar winkel lekker ruim en gaan we niets over overzichtelijk. vertellen, dat moet u Daglicht is ook zelf maar komen belangrijk, de kleu- bekijken. We hebben ren kunnen in de een grote collectie winkel goed bekeken casual en formele worden, want er is kleding. Dus kleding een lichtstraat aan- voor elk moment van wezig. Daardoor is er de dag. De auto kan een serre-achtige gratis voor de deur sfeer. Met een grote geparkeerd worden, stamtafel, waar men een kopje koffie kan Tot ziens, Johan en nuttigen. De kleding Paulien Alleman en wordt keurig op hun team. Mode die niet voor ieder een is! Maar wel voor mannen met een bepaalde lifestyle. Daarom presenteren wij onze merken in een shop in shop systeem. Zodat elk merk tot zijn recht komt. Want bij elk merk hoort toch een life- van de duinen, is het je gemak voelt? Het restaurant inmiddels karakteristieke, bekend om de ver- smaakvolle houten rukkelijke pannen- chalet waarin koeken en de over- Herberg 't Lob is heerlijke Mexicaanse gehuisvest, is er de gerechten. Maar op ideale stek voor. de nieuwe, steeds Gelegen aan de oost- wisselende menu kant van Egmond kaart die na de aan Zee aan de voet herfstvakantie zijn intrede doet, staan ook bijzonder smake lijke vis-, vlees- en wildgerechten. Sleutelwoord in 't Lob is zeker ook voor kinderen een groot feest: in het restau rant zijn ze meer dan welkom en ze zullen zich zeker vermaken in het speeltuintje ernaast of misschien zelfs op de midget- golfbaan, waar druk Heerlijk uitwaai en langs het Egmondse strand, de frisse wind door je haar voelen en de zilte zeelucht opsnuiven. Wat is er genoeglijker dan daarna neer te strij ken in een knus en sfeervol restaurant, waar je je direct op Lob is volgens bedrijfsleidster Claudia Heuer 'betaalbaarheid': ,,Het moet leuk blij ven als je met je gezin uit eten gaat. Voör twee tientjes per persoon kun je hier al heel lekker eten." Uit eten gaan bij 't gebruik van gemaakt wordt. En daarnaast: wie een bijzondere, gezellige locatie zoekt voor partijen, is bij 't Lob ook aan het goede adres. Herberg 't Lob is elke dag open vanaf 10.00 uur; na de herfstvakantie van dinsdag tot en met vrijdag vanaf 1 7.00 uur en op zaterdag en zondag vanaf 10.00 uur. Dr. Wiardi Beckmanlaan 8 Egmond aan Zee Tel. (072) 506 1762 Beko is in zestien jaar tijd uitge groeid tot een bekende naam. Dat heeft alles te maken met de manier waar op de medewerkers van Beko Interieurs hun vak uitoefenen. dat het resultaat geheel aan uw wen sen voldoet. Beko vindt het een uitda ging om dat te reali seren. Vakmanschap en een vertrouwens relatie met de klanten transparant decoratief tapijt, marmoleum, vinyl, gordijnen en raamdecoraties, toe gepast in een scala van mogelijkheden. Maar er is meer. Want van meet 'af aan wordt gewerkt vanuit het begrip vakman schap. Dat impliceert kennis en kunde. Beide elementen schragen het specifie ke woonsfeer-imago van Beko Interieurs. Maar bovenal streeft Beko naar een ver trouwensbasis, waar door een persoonlijke band ontstaat met de klanten. structuur Persoonlijk con tact en overleg essentieel voor juist resultaat Kennis, kunde en ver trouwen zijn de woor den die een wezenlij ke rol spelen in de relatie van Beko met de klanten, met u dus. Een relatie die niet stopt bij de win keldeur. Bij Beko vindt u een complete collectie materiaal naturel Kennemerstraatweg 109 Telefoon 072 533 66 52 Deze prachtige sculptuur is spe ciaal ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum ontworpen. U ontvangt dit decoratieve kunstwerk als u minimaal 750 gulden besteedt aan woning textielartikelen. Kwaliteit Palazzoo nu reeds in de kleuren van het volgende millennium, 400 cm br. 298,00 p. mtr. Ook op 500 cm br. leverbaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 31