Najaarscollectie Decorette speelt in op laatste Herts 11) ine s SMtm tuinontwerp - tuinaanleg - tuinonderhoud De erkend Hovenier weet er alles van. ■H Livera voor een behaaglijk najaar en winter Een elegante collectie met mooie materialen Decorette geeft kleur aan je huis! Alles maakt ziek klaar voor een koude winter. Henk Scholten Bloembinderij Het zijn vooral de simpele vormen, de natuurlijke materia len en warme millen nium tinten die het beeld bepalen van de nieuwste lingerie collectie van Livera. No-nonsens, een voud, rustig en aan de andere kant ele- gant, luxe en zeer vrouwelijk zijn enkele kenmerken van de nieuwe collectie die vanaf nu bij Livera te verkrijgen is. Sfeervolle lingerie De nieuwste lingerie collectie van Livera sluit perfect aan op de trend van cocoonen en sfeer en gezelligheid in en rond het huis. De lin gerie is zacht, soepel en comfortabel en heeft een goed draagcomfort. Er is veel keus uit voorge vormde, verborgen beugel beha's en gladde (molded) beha's die uitstekend te dragen zijn onder de strakke bovenmo- de. Maar ook beha's met luxe kant in combinatie met transparante netver- werking zijn in de collectie vertegen woordigd. Niet meer weg te denken uit het Livera-beeld zijn de basic hemdjes in diverse materialen waaronder zacht aanvoelende mate rialen zoals modal, met name ook in micro kwaliteiten met bijpassende slips en strings. Natuurlijk denkt Livera ook aan het komende millenni um. Hiervoor heeft Livera een feestelijke en vooral ook luxe collectie. In deze ele gante collectie wordt veel gebruik gemaakt van kant, tule, aus- brenner en jacquard materialen. Ook is er veel aandacht voor de afwerking, zoals bandjes, strikjes en mooie randverwer- king. Deze lingerie sluit perfect aan en kan goed gecombi neerd worden met de feestelijke boven- mode. Stijlvolle nachtmode Eenvoud, stijl en comfortabel zijn de uitgangspunten voor de nachtmode col lectie. Uni-kleuren, velours de panne en satijnachtige stoffen domineren het nachtmode-beeld van de Livera-win- kels. De kleuren zijn dit keer anders. Nieuw in het kleur beeld zijn de blauw en groentinten. Blauw is een basis- kleur in de nachtmo de, net als de ver schillende grijze kleu ren. Daarnaast spe len aubergine, paars en zilverkleuren aan het einde van 1999 een belangrijke rol. Ook de stoffen zor gen voor een prach tig beeld: geruwde materialen zoals satijn en vooral het 'velours de panne' zijn volop aanwezig. Klassiek en romantisch Ook voor de vrouw die een iets romanti scher uitstraling wil, zijn weer veel aan trekkelijke alternatie ven aanwezig. Het klassieke satijnen nachthemd is weer terug in het nacht modebeeld en dan vooral in allerlei prachtige uni-kleuren zoals zilver, ivoor, marine, bordeaux en groen. Ook is er een ruime keus aan nachthemden met bijpassende dusters in jacquard stoffen en met romantisch ingeweven bloemen. Kortom, een warm en romantisch beeld dat de Livera-klant zeker een behaaglijk najaar en winter belooft! 't Loo 6 Heiloo Laat 172 Alkmaar Wie in de maand oktober de Decorette winkel bezoekt, wordt ver rast door de aller nieuwste woon trends. Want het is woonmaand bij Decorette. De nieuw ste collecties zijn net binnen en staan smaakvol en over zichtelijk gepresen teerd voor inspire rende woonideeën. In de nieuwe Decorette-collectie- gids is daarvan al een voorproefje te zien. Decorette speelt met de rustige kleuren en dessins, de gestructureerde weefstoffen en luch tige organza's hele maal in op de laatste woontrends. Nieuw bij Decorette is, dat tapijt vanaf oktober overzichtelijk in Mix Match kleurgroepen is voor geselecteerd. Elke kleurgroep bestaat uit een achttiental stalen van de beste kwaliteiten van top- fabrikanten. Dat maakt het kiezen een stuk gemakkelijker. Het is woon maand bij Decorette Nieuw is ook dat muurverfkleuren eerst kunnen worden uitgeprobeerd bij Decorette. Hiervoor is een handige tester ontwikkeld in alle Flexa VT Wonen muurverfkleuren. Bij aanschaf van 2,5 liter van deze muurverf wordt het aanschaf- bedrag van de tester verrekend. Het uit proberen is dus eigenlijk gratis. En nog meer nieuws is dat Decorette- bezoekers zelf een naam mogen beden ken voor de Decorette-collectie- gids. Kiezen wordt een stuk gemakkelijker De leukste namen worden beloond met een wooncadeaubon t.w.v. f 100,- (drie per winkel). Uit deze wipnaars wordt lan delijk de allerleukste naam gekozen. De bedenker hiervan wint een woonche- que t.w.v. f 1000,-. En natuurlijk is ieder een welkom bij Decorette Ursem voor informatie. Bijvoorbeeld over het unieke Mix Match kleurcombinatie-con cept, de meet-, maak- en montage service, over nieuwe collecties en de laat ste trends in woon- mode of voor een kleur- of schilderad vies, over verf op Sfeervol winterwonen met Decorette Ursem kleur mengen en behang plakken. Kortom, woonmode- bewuste consumen ten die binnenkort thuis aan de slag wil len, moeten dus eerst bij Decorette Ursem gaan kijken. Want je huis klaar maken voor sfeervol winterwonen is gemakkelijker dan je denkt. Decorette Ursem Heerenweg 144 -1851 KW - lel. 072 533 17 99 U en uw tuin kennen ket uw tuin voor te bereiden op gevoel van vallende blade- de-winter. Bovendien levert bij gegarandeerd kwaliteit en voldoet aan ren. De Erkend Hovenier weet er alles van. Want de Erkend Hovenier weet op vakbekwame wijze vVce/w strenge eisen op bet gekied van kedrijfsvoering en vakkekwaamkeid Heeft u ook berfstblues? Bel en maak vrijblijvend een afspraak. Henk Scholten bloembinderij voor meer dan het gewo ne bloemwerk! Jan, Marian, Laura, Iris, Kim en onze vaste bezorgers Joop en Cees voor u klaar. Meer dan het aangenaam moge lijk te maken. gewone bloemwerk Henk Scholten verfraait uw interieur de materialen te wer ken, naar de mensen te luisteren en trends in de gaten te hou den. Als u ideeën of plannen heeft en u wilt vakkundig advies, kom dan gerust langs. Wij staan met ons team, Henk, Tiny, Telkens weer wor den ideeën vertaald naar de wensen van de mensen. Ideeën worden geboren door veel met leven verkoop en deskundig advies op zaterdag Hoogeweg 57 - 1851 PJ Heiloo - tel. 072 - 505 29 25 Al bijna 25 jaar (vanaf 1975) zijn wij, Henk Scholten bloembin derij, bezig met het verfraaien van het interieur. Of het nu de huiskamer, de slaapkamer, de keu ken, het kantoor of een ontvangstruim te is, overal komen wij om met groen en bloemdecoraties deze ruimten zo Livera lingerie eenvoud én stijl ►:<«r:77: vereniging van hoveniers en groenvoorzieners PARFLEUR rlllke ft Stationsweg 88 - Heiloo, tel. 072 533 51 29

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 32