Boetiek Encore th place to be' ■F voor tweedehands mode Inspiratie en voor elk wat wils bij 1adeauwinkel Beemster Beëmster's Kado shop Bil WEER EN WIND Bmsserie Wildschut ciAlirictir in de breedste zin vctn het woord ALKMAAR AMSTELVEEN BAARN BEVERWIJK CASTRICUM HAARLEM HEEMSKERK HEEMSTEDE HEILOO HOOFDDORP ZAANDAM ZEIST in het voetlicht van In de laatste herfst van dit millennium kijkt de mode niet meer terug. De mode kijkt vooruit! Nieuwe vormgeving, nieuwe materialen en nieuwe combinaties samen met fantasie en multifunctioneel comfort zorgen voor een geheel nieuw modebeeld,' schrijven de modebladen Wilt u het zelf ervaren, breng dan een bezoekje aan één van de filialen van Van Vuuren en laat u inspireren. Het vertrouwde team mode-adviseuses staat voor u klaar. Burley en Ravelli. Sportief is in, dat bewijzen de vele nieu we sportachtige modellen die bij Hanraads de rekken sieren. Deze ook weer super comfortabele schoenen hebben de uitstraling van een voetbal- of ander soort sportschoen, maar zijn luxer uitge voerd. Dat mooi en sportief met elkaar op goede voet staan, lijdt geen twijfel als u deze stappers uit de collec tie van Paul Green en K&S ziet. Ook het merk Sioux houdt het vooral Comfort, einde loos veel com fort: hoofdzaak voor de voeten dit sei zoen bij Hanraads Schoenmode aan de Stationsweg. Met gemak wandel je de winter door en stap je het nieuwe millenni um binnen op de dikke, soepele zolen van zowel de schoe nen als de booties die momenteel het modebeeld bepalen. Ze zijn er natuurlijk in grijs, de modekleur van nu, maar ook in zwart en bruin, van gedegen merken als moet zeker eens bij boetiek Encore aan gaan. U zult versteld staan over het ruime aanbod. Boetiek Encore is dagelijks geopend, behalve op zondag. De winkel is makke lijk bereikbaar en u kunt parkeren voor de deur. groot aantal bekende merken vertegen woordigd is. Wie op zoek is naar iets feestelijks, of de komende winter op skivakantie gaat, begrip in tweede hands mode, en toch elk seizoen weer als nieuw. Er is op het moment al veel najaars- en winterkleding voorra dig in deze gezellige snuffelwinkel, die allerlei stijlen her bergt, van sportief tot klassiek, in de maten 36 tot en met 50. Wat daarbij opvalt is dat de kle ding van steeds bete re kwaliteit is. Een begrip in tweedehands mode zacht en soepel, met luxe mocassins, je voelt niet dat je ze aan hebt! Zoals altijd hebben kinderen een streepje voor bij Hanraads en ook dit najaar kunnen ze stoer en stevig op stap, bijvoorbeeld op de modische laarsjes van Compagnucci, Pinocchio en Elefanten. En je zou het bijna jammer vin den dat je groot bent als je de vertederende donkerblauwe, licht gewicht schoentjes ziet voor de allerklein sten. Ze zijn er in een voudige dessins met veter of klittenband, maar voor kids die er uitbundiger bij willen lopen zijn ze er ook met hartjes en bloe metjes. Bij Hanraads gaat jong en oud weer goedgeschoeid de winter in! Dé zaak voor leuke, gebruikte dames- en kinder kleding gebruikte dames- en kinderkleding moet in Heiloo zijn bij Boetiek Encore aan de Heerenweg 252. Al heel lang een Eigenlijk is het heel eenvou dig en is lang zoeken echt niet nodig. Wie op zoek is naar leuke Dat kan ook niet anders wanneer je bedenkt dat een Heerenweg 252 Heiloo Tel. 072 5338082 Voor elk wat wils. Het is de beste omschrijving voor het ruime en gevarieerde aanbod van cadeauwinkel Beemster op de hoek van de Westerweg en Het Zevenhuizen. Op zoek naar een cadeau tje, maar nog geen idee wat het moet worden? Een bezoekje aan de winkel is gega randeerd een bron van inspiratie. Uitgebreid en geva rieerd is de keus op het gebied van woon decoratie. Sfeer maken is hier het toverwoord, met aller lei smaakvolle spulle tjes voor op tafel, in de kast of voor het raam. Blijvend mooi zijn de serviezen, af en toe met een tikkeltje nos talgie. Romantiek viert hoogtij in het klassieke kip-haanservies. Gebakken van dik aar dewerk, mooi maar ook praktisch, want het is vaatwasmachi- ne-bestendig. En wie kent niet het tijdloze decor van de boeren bontserviezen? Het is er niet alleen in blauw, maar ook in groen, het zogenaamde 'aquarel' boerenbont. De bijpassende tafel kleden en servetten in gezellige dessins, van onder meer Jhr. Morris en Molca, geven de eettafel een betoverend mooie aanblik. Leuke accenten in huis geven ook de bij Beemster in aller lei maten en dessins verkrijgbare dozen en de houten en ijzeren dierfiguren. En voor wie pen en papier niet laat ver dringen door de pc is er prachtig brief papier. De keuken tenslotte kan worden aange kleed met luxe lin nengoed, waaronder schorten, ovenwan ten, pannenlappen, theemutsen, hand doeken en theedoe ken. Kortom: je slaagt altijd bij Beemster! Westerweg 353 hoek Het Zevenhuizen, 1852 AJ Heiloo Een eigentijds horecabedrijf met uitgebreide mogelijkheden, voor particulieren én bedrijven. Een benaming die zon der twijfel van toe passing is op Brasserie Wildschut, zeker na de grote verbouwing van de zaak, nu anderhalf jaar geleden. Inmiddels is Wildschut een begrip in Heiloo en omgeving als het gaat om 'culinair' in de breedste zin van het woord. Zo is er de geva rieerde keus in a la carte-gerechten, met daarbij een om de twee weken wis selend smakelijk drie-gangenmenu voor f 29,50 en een vier-gangenmenu voor f 39,50. Dan hebben we het nog niet gehad over de diverse overheerlijke plate gerechten. Wie ze niet in het sfeervol le restaurant wil nutti gen, kan ze ook mee naar huis nemen. Verder heeft Wildschut mogelijkhe den te over op het gebied van' catering en partyservice. Op aanvraag wordt graag de uitgebreide cate ringmap toegestuurd en vanaf nu ligt ook al de speciale decem- ber-folder klaar. Naast de diverse bor relhapjes en salades heeft Wildschut bovendien dé oplos sing voor wie het thuis groots en feeste lijk wil aanpakken, zonder eindeloos gezeul met ladingen boodschappen en uren in de keuken: een exclusief feest- menu, een keuze menu dat alleen nog verwarmd hoeft te Wildschut, worden. Alleen de koffie moet u nog zelf zetten... Voor wie wil komen genieten van een overheerlijke maaltijd in het restaurant, is reserveren gewenst. Openingstijden zijn van dinsdag tot en met zaterdag vanaf 12.00 uur en op zon dag vanaf 17.00 uur. Meer informatie over de vele culinaire mogelijkheden is ver krijgbaar bij Brasserie Stationsweg 84, 1851 LM Heiloo, tel. 072- 5321392 of mobiel 06-22529528, fax. 072-5321393. Stationsweg 84 Heiloo Tel./fax 072 5321392 encore

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 34