Dynamiek en onbevangenheid in de najaarsmode van Tally Ho voor stijlvol wonen COUNTRY Een nieuw sei zoen, een nieuw jaar, een nieuwe eeuw of een nieuw millennium: maakt niet uit wat het is, want altijd gaat Tally Ho er onbevangen en dynamisch op af. Met ook dit najaar en deze winter weer een uitgebreide nieuwe collectie kleding van inmiddels bekende en vertrouwde mer ken. Street One heeft een mooie, modische basic-collectie voor een leuke prijs, met elke maand iets nieuws erbij. Hoezo, een saaie winter? Grijs, veelal gecombi neerd met rood of blauw, overheerst het modebeeld dit sei zoen. Jackpot gebruikt de kleuren in kleding van natuurlijke materialen als katoen en (lams)wol, terwijl In Wear met mooie pak ken met wijde broe- ken en getailleerde jasjes komt. De stretch truitjes met driekwart mouw zor gen voor een trendy tintje. Ook hier is wol een geliefd materiaal, onder meer voor de rokken, die er overi gens ook zijn in aai baar vilt. Klein of groot, smal of breed, Turnover biedt voor elk wat wils, met vrolijke, gemêleerde wollen truien, lange jurken en vesten en getail leerde vestjes. Cecil richt zich daarente gen juist op de wat grotere mensen, met casual mode die qua stijl het meest lijkt op Street One. Fleurige tops met uitbundige prints En wie wil thuis niet de broek aan heb ben, als je de collec tie bij Tally Ho ziet van merken als Corel en Closed? Corel heeft weer de rechte modellen in twee lengtes, eventueel met zijrits, maar ook de soulbroek met wij dere pijp of het ouderwets wijde 'grandpa'-model van mooie tweedstof. Closed heeft prachti ge Italiaanse broeken in onder meer pedal pusher-model. Bij een hippe broek hoort een subtiele top. Keus te over, met de vrolijke, fleu rige exemplaren met uitbundige prints van Custo uit Barcelona en de aparte kleuren van de uitvoeringen van Petit Bateau. Aan de collectie van het huismerk Tally Ho mag niemand voorbij gaan: heerlijke vesten van katoen en visco se, met of zonder capuchon, voor een leuke prijs. Vanzelfsprekend ont breken de kleurige sjaals van Oilily niet, de collecties van Sandwich en King Louie, de leren tassen en schoenen van Fred de la Bretoniere en de stoere en spor tieve jassen van Eddy's. En wie echt iets speciaals wil, hult zich in de prachtige handgemaakte jassen van het merk Wikkel. Al met al wordt het gegarandeerd een warme winter met de mode van Tally Ho. Totaal Interieur aan de Stationsweg 94 is al een aantal jaren hét adres op interieur gebied, wanneer u uw huis opnieuw aan wilt kleden. Zo zijn er talrijke mogelijkheden voor het bekleden van vloeren, zoals tegels, vloerbedek king, marmoleum, vinyl, laminaat en geheel nieuw in de collectie zijn de pvc- vloeren. Deze zijn in diverse houttinten uit gevoerd, maar een ander dessin als bij voorbeeld een mar- merlook is ook moge lijk. Fraai is het zeker, want pvc-vloeren bie den een natuurge trouwe aanblik. Mogelijkheden te kust en te keur bij Totaal Interieur Ook voor raambekle- ding bent u bij Totaal Interieur aan het juis te adres. Gordijnen, vitrage in zeer veel dessins en uitvoerin gen, evenals jaloe zieën, rolgordijnen, plissé vouwgordijnen en lamellen. Ook bekleding voor de buitenkant van de ramen is in de showroom compleet aanwezig. Voor ieder een is er een oplos sing om zon, warmte maar ook koude bui ten te sluiten. Mogelijkheden te kust en te keur. En dan is er nog het sanitair. Totaal Interieur heeft een uitgebreid kranen- programma. Aangevuld met diver se toilet- en badka- Tagina, voor zowel wand als vloer. Totaal Interieur werkt samen met een aantal gerenommeerde bedrijven, zoals een loodgietersbedrijf, woningstoffeerder, tegelzetbedrijf, electri- ciëns, stukadoors en een bouwbedrijf. Heeft u iets nieuws nodig? Laat u zich dan eens vrijblijvend adviseren in de showroom van Totaal Interieur aan de Stationsweg 94. meropstellingen geeft dit een goede indruk van wat er zoal te ver krijgen is op dit gebied. Een badka mer is natuurlijk niet compleet zonder tegels. Het assorti ment van Totaal Interieur is onlangs flink uitgebreid, met tegels van merken als Sphinx, Mosa, V Sc B, Italgres, Novabell en Hét adres op interieurgebied RAADHUISWEG 13 HEILOO Tegels Sanitair Zonwering Gordijnen Vitrage

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 36