De Egmonden Zorgcentrum Agnes viert jubileum met feestweek vol activiteiten Paddestoelen sieren het Heilooërbos tot 4 FSH in nieuwe shirts X m Dierenbescherming Wê de zaak [Mee* PAGINA 8 UITKIJKPOST - 3 NOVEMBER f - POLITIE Foresters loopt tegen dure nederlaag op Vennewater Badminton prolongeert succes Peggy Beerta exposeert Internet voor senioren in bibliotheek Kurkiepen wandeling HSV start met kaboutervoetbal Sans Atout Danceparty Tendenz Opbrengst collecte The Sunday Brass concerteert Informatie-ochtend Freinetschool Zwemdiploma's Damclub Heiloo Keramiekkunst in gemeentehuis SV Oppositie Jubileumprijsvraag Johan Jansen Wr 112 'Noord-Holland Noord 072- 5122222 •EGMOND Het vroegere Huize St. Agnes en een impressie van het huidige zorgcentrum. EGMOND - In de entree van Zorgcentrum Agnes heerst een gezelli ge drukte. De dame achter de receptie beantwoordt een vraag van een oudere mevrouw, zo te zien een van de bewo ners. Door de dubbele schuifdeuren komt een kleinzoon aan de hand van pa binnen. 'Wij gaan op bezoek bij oma,' zegt de oudste van de twee, met een doos gebakjes in de hand. In het win keltje doen een paar dames hun inko pen, op een tafeltje liggen handwerken uitgestald en de wanden worden opge fleurd met vrolijke aquarellen. Zorg centrum Agnes bereidt zich voor op de viering van zijn 25-jarig bestaan. In 1974. op 19 november om precies te zijn, namen de eerste bewoners bezit van Huize Agnes - zoals het huidige zorgcentrum toen genoemd werd - aan de Rooseveltstraat in Egmond aan Zee. Daarvoor woonden de ouderen in het oude 'bejaardenhuis' - een term die je nu niet meer mag bezigen - aan de Voorstraat. In 1932 waren de Kleine zusters van de congregatie van de Heilige Joseph uit Heerlen daar begon nen met het bieden van wonen en ver zorging aan ouderen in Egmond. Uitzicht op de duinen „Het was wel even wennen 25 jaar gele den, de verhuizing naar de Roose veltstraat, maar het nieuwe gebouw vergoedde veel," vertelt directeur J. Bouman, die trots is op 'zijn' zorgcen trum. Architectonisch gezien is het gebouw dan ook zeker apart te noe men, daarbij geheel passend in de omgeving, met een eigen kapel, tame lijk ruime kamers met balkon en een fraai uitzicht op de duinen en de zee. „Veel is er gedaan de afgelopen jaren om het gebouw up to date te houden. Drie jaar geleden is de keuken gereno veerd en aangepast aan de eisen van deze tijd. De centrale verwarming en de warmwatervooziening werden ver nieuwd en onlangs is een begin gemaakt met de vervanging en moder nisering van de zusteroproepinstallatie en de telefooncentrale." Voor de toe komst staat er een vergroting van de appartementen op het programma. Zorgcentrum Agnes telt 11 tweeper soons- en 75 eenpersoonskamers. Onder de ruim 100 bewoners bevinden zich momenteel vier 95-jarigen, de jongste van het huis is 64 jaar; 11 oude ren wonen al 25 jaar in Agnes, dit zijn voornamelijk religieuzen die na hun werkzame leven in St. Agnes in het zorgcentrum zijn blijven wonen; 80 medewerkers en 55 vrijwilligers dragen tezamen zorg voor het welzijn van de bewoners. Behalve de verzorging van de 'eigen' bewoners heeft Zorgcentrum Agnes onder meer een tafeltje dekje, er is een dagopvang en er wordt aanvullende verpleeghuiszorg geboden. Activiteiten feestweek De feestweek gaat op 15 november van start met een mis en het hijsen van de vlag door burgemeester Enno Brommet. Daarna wordt de nieuwe naamgeving van de afdelingen onthuld. Dinsdagmiddag is er een gezellige mid dag voor alle bewoners. Woensdagmiddag wordt de jeugd bij het feest betrokken tijdens een gezelli ge kindermiddag met Joppie's Jeugdshow. Donderdagmiddag is er een receptie voor genodigden en vrijdag worden de medewerkers die 25 jaar in het zorgcentrum zijn in het zonnetje gezet, 's Middags volgt er dan een geza menlijk buffet. Zaterdag 20 november is het open huis van 14.00 tot 16.00 uur. 'Buitenpoorters' zijn welkom om een kijkje te komen nemen. Deze dag is tevens een fototentoóntelling te zien van J. Lute, geen onbekende in Egmond. Zijn foto's tonen de geschie denis en de omgeving van Egmond. 's Avonds is er een groot personeelsfeest. Zondag wordt de feestweek plechtig afgesloten met een gezongen mis. HEILOO - Met de loodzware voetbal wedstrijden tegen HSV en Vitesse voor de boeg was het voor Foresters nood zaak om tegen het Helderse WGW minimaal een punt te pakken om niet in de onderste regionen terecht te komen. Door blessures van Dennis Dijkhuis, Jan Schoorl, Paul Farenhorst, Tristan Ooms en Carlos Blom was de opstelling wat gewijzigd, wat onrustig voetbal opleverde. De eerste kans voor Foresters, na een goede actie van de sterk spelende Ralf Mulder, werd door Niels Kok net naast het doel getikt. Doordat beide elftallen vrij mat speelden en weinig initiatief namen, werd de eerste helft verder een saaie vertoning. De tweede helft bracht heel wat meer spektakel met zich mee. Zowel Foresters als WGW gingen op zoek naar de openingstreffer, wat eindelijk tot wat werk voor de doelmannen leid de. Het was Joris van der Velden die Foresters, via de binnenkant van de paal, op voorsprong zette: 1-0. Daarna was het opnieuw Joris van der Velden die de binnenkant van de paal raakte. Ditmaal rolde de bal echter voor het doel langs. Spoor bijster Na deze kans raakte Foresters het spoor volledig bijster. WGW gooide alles op de aanval. Het was aan een paar schitterende reddingen van uit blinker Nick van Aart te danken dat het lang 1-0 bleef, maar vijf minuten voor het einde had hij geen verweer op een diagonale kopbal van de linksbui ten van WGW: 1-1. In de laatste minuut van de extra tijd kopte de mee opgeko men laatste man van WGW de 2-1 uit een corner binnen. Volgende, week zal Foresters tegen HSV uit een ander vaatje moeten tap pen om bij de degradatieplaatsen weg te blijven. Voor het tweede elftal van Foresters stond de uitwedstrijd tegen Valken uit Venhuizen op het programma. Door het blessureleed in de selectie moest er een beroep worden gedaan op een aan tal A-junioren. Vlak voor aanvang bleek er echter geen scheidsrechter aanwezig en beide elftallen konden weer naar huis. Ook het tweede speelt volgende week de beladen wedstrijd tegen HSV. HEILOO - De drie hoogst spelende teams van Vennewater Badminton wonnen alle drie. Team 1 had het niet moeilijk tegen het tweede team van Slotermeer. Daniël Bruin won royaal met 15-3 en liefst 15-0. Jasper Timmerman voelde zich niet lekker, verloor zijn enkelspel en speelde daar na de mix-dubbel niet meer. Anita Genet en Mirjam Baart wonnen beiden hun enkelspel. De heren dubbel van Jeroen Oud en Daniël werd met groot gemak gewonnen en de dames Anita en Mirjam deden het ook heel erg goed. Set 2 werd met liefst 15-1 gewonnen. De zege was toen al een feit, zodat de beide mix-dubbels niet meer van belang waren. De concentratie was zoek, met gevolg dat beide partijen ver loren gingen. De eindstand was 5-3. Het Vennewater 2 speelde tegen het vierde team van het Amsterdamse Slotermeer. Evert de Hertog, Mieke Laan en Agnes Ranzijn wonnen met gemak hun enkel spel. Kenneth Abercrombie verspeelde een 10-2 voorsprong en ging met 16-17 ten onder. In de tweede set volgde geen herstel. Alle vier dubbelspelen werden gewonnen, zodat de eindstand 7-1 werd. Zondag speelt dit team tegen koploper Almere in de Flevopolder. Het derde team doet het prima in de districts-hoofdklasse. Tegen Top Tien de Stolp uit Koedijk werd een keurige 5-3 zege behaald. Kunst van Peggy Beerta. HEERHUGOWAARD - Vanaf van daag is er een expositie van schilderijen van Peggy Beerta te zien in De Kunsthal te Heerhugowaard, tot en met vrijdag 4 december. Enkele jaren gele den kwam Peggy Beerta uit Heiloo in het nieuws doordat de door haar gemaakte totempaal dankzij Jack Spijkerman van Vara Radio in haar achtertuin geplaatst werd. Nu houdt zij haar eerste expositie, die bestaat uit voornamelijk schilderijen en enkele sculpturen. Haar schilderijen kenmerken zich vooral door haar kleurgebruik. Vrolijke, heldere kleuren voeren de boventoon. Het werk laat zich in het algemeen het best omschrijven als figu ratief, met een knipoog naar abstract. De kunstenares houdt vooral van ronde, organische vormen en schildert voornamelijk op doek. Het doek wordt vooraf vaak bewerkt met andere mate rialen, zodat er een eigen structuur ont staat. Peggy Beerta werkt met acryl verf, soms gecombineerd met pastel krijt. De Kunsthal is te vinden aan de W.M. Dudokweg 22c in Heerhugowaard en is open van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Paddestoelen te over in het HeilooërbosHet wordt deze week prachtig weer, dus wie ze nog wil zien trekt een paar stevige stappers aan en gaat lekker wandelen in dit fraaie stukje Heiloo(Fotostudio Star field) EGMOND - De bibliotheek van Egmond houdt samen met Bergen en Schoorl in de week van 15 tot en met 20 november een reeks van activiteiten voor ouderen die willen kennismaken met Internet. Vrijdag 19 november is er van 10.00 tot 11.30 uur in de biblio theek van Egmond aan Zee een intro ductie-ochtend voor senioren, bedoeld als eerste kennismaking met internet. U hoeft geen ervaring met computers te hebben en u hoeft ook niet zelf ach ter de computer plaats te nemen. Opgeven kan in de bibliotheek, er zijn geen kosten aan verbonden. In Bergen is elke woensdagochtend en dus ook op 17 november tussen 11.00 en 13.00 uur individuele instructie mogelijk voor diegene die achter de internet-pc plaatsneemt. De hele week is er een speciale actie voor 50-plussers: zij kunnen in Bergen, Egmond en Schoorl gratis internetten. U kunt hier voor tijdens de openingstijden van de bibliotheken terecht. Meer informatie vindt u in de bibliotheken. EGMOND - Op zondag 14 november is er weer een wandeling langs het voormalig Karmelklooster, de duin voet, door het kurkiepenbos van de voormalige duinen van Six en langs de overblijfselen van de verdedigingslinie (Atlantic Wall) uit de Tweede Wereldoorlog. Begin en eindpunt van de wandeling is bij het parkeerterrein aan het eind van het Nachtegalenpad in Egmond aan den Hoef. De wandeling begint om 11.00 uur en duurt 1,5 uur. Deelnemers dienen in het bezit te zijn van een geldig toe gangsbewijs van het Noord-Hollands Duinreservaat. Door de gids wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van f 2,50 per volwassene. Informatie over de wandeling bij Jan de Vries, tel. 072- 5065872. HEILOO - Vanaf heden kunnen ook de allerkleinsten vanaf vier jaar bij voetbalvereniging HSV hun hart opha len. Onder deskundigde leiding worden hen de voetbalbeginselen spelender wijs bijgebracht. Elke woensdag staan van 13.30 tot 14.15 uur de begeleiders klaar. Ouders zijn welkom om eens te komen kijken en kinderen mogen gratis een paar keer meetrainen. Voor inlichtingen: tel. 072- 5337985. HEILOO - Bridgeclub Sans Atout heeft afgelopen maandag als volgt gespeeld: A-lijn: fam. Kaashoek 58.80, V. Helvoort-V. Kleef 58.80. B-lijn: De Bruyckere-De Waal 60.80, fam. Kuyt 56.70. C-lijn: fam. Mooy 57.90, Kat-Smit 57.90. D-lijn: fam. vd Vlies 60.40, Hansen-De Jong 57.50. E-lijn: fam. van Dijk 66.70, V.d. Horst-Krul 60.80. F-lijn: Staphorsius-Brouwer 66.70, Kemmere- Koppes 55.60. HEILOO - Vrijdag 12 november heeft Tendenz weer een speciale danceparty. Deze danceparty staat geheel in het teken van Halloween. Behalve hapjes en drankjes (geen alcohol) is er goede muziek, waarop je helemaal uit je dak kunt gaan. Er staat ook een tafelvoet baltafel waarop je al je emoties los kunt laten. Tendenz is rookvrij. Ben jij tussen 12 en 16 jaar oud, ga dan langs van 20.00 tot 23.00 uur. Leden betalen f 1,-, anderen f 1,50. Zaterdag 13 november is er basedance, een avond vol leuke muziek voor alle kinderen uit groep 8 van de basisscho len. De entree is gratis en de hapjes en drankjes (geen alcohol) zijn rond de gulden. De avond begint om 19.30 tot 22.00 uur en is rookvrij. HEILOO - De nationale collecte van het Diabetes Fonds die van 31 oktober tot en met 6 november in Heiloo is gehouden, heeft f 16.456,20 opge bracht. Met de opbrengst van de collecte maakt het DFN verder wetenschappe lijk onderzoek rond diabetes mellitus (suikerziekte) en complicaties die als gevolg van diabetes kunnen ontstaan mogelijk. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Kids for animals: 072-5336180. Vermist Lapjespoes, rood, grijscypers en wit, 3 jr. Het Hoekstuk, Heiloo. Inl. 072-5616106. Gevonden Grijze perzische poes met rode vlooi enband, Kennemerstraatweg, Heiloo. Zwarte poes, Laan van Muijs, Heiloo. Roodcyperse poes, Oosterzijweg (De Oosthoek), Limmen. Inl. 072-5616106. EGMOND - Op zondagmiddag 14 november concerteert The Sunday Brass in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. The Sunday Brass is een Noord-Hollandse koperensemble, gebaseerd op het beroemde Engelse Philip Jones Brass Ensemble (vier trompetten, een hoorn, vier trombones en een tuba). Het ensemble is samen gesteld uit jonge, enthousiaste profes sionele en amateurmusici. De leiding is in handen van Ruud Pletting. Er worden werken ten gehore gebracht van onder anderen Gabrieli, Granados, Howarth en Langford. Het concert begint om 15.00 uur. De toegangsprijs is f 20,- (pas 65 plus en CJP f 15,-) inclusief koffie en koek. Kinderen tot 12 jaar betalen f 10,-. Kaarten kunnen gereserveerd worden op de tel.nrs. 072-5062387 en 5062033. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, te zien aan de Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Historisch Informatie Centrum Tot 19 december tentoonstelling '1799 door Egmondse ogen', te zien aan de Slotweg 46 in Egmond aan den Hoef, open op woensdag, zaterdag en zondag tussen 13.30 en 17.00 uur. EGMOND - Op dinsdagmiddag 2 november werd om 13.00 uur tijdens werkzaamheden in een hotel aan de Zeeweg in Egmond aan Zee in een toi letgroep in de kelder op het systeem plafond een explosief gevonden. De explosieven opruimingsdienst werd ingeschakeld en een deel van het hotel werd ontruimd. Het bleek uiteindelijk dat het ging om een voorwerp dat niet kon exploderen. De nep-bom werd voor nader onderzoek meegenomen. Zaterdagavond 6 november werd ont dekt dat was ingebroken in een woning aan de Snoeckenburg in Egmond- Binnen. Bij een tweede woning werd een poging gedaan om binnen te komen. Bij de eerste woning kwamen de daders binnen door de schuifpui te vernielen. Nog niet bekend is of er iets is gestolen. In de andere woning lukte het niet om binnen te komen omdat er voor de schuifpui aan de binnenkant een balk was aangebracht. In de nacht van zaterdag 6 op zondag 7 november werd een personenauto gestolen vanaf de Pieter Schots manstraat in Egmond aan Zee. In dezelfde nacht vond een ongeluk plaats op de Laan van Rome in Alkmaar, waarbij de in Egmond gestolen auto betrokken bleek te zijn. Getuigen heb ben gezien dat de bestuurder lopend de plaats van het ongeval had verlaten. ||||8\s' j$?: A.Csr NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Hoe het jubileum gevierd werd op de Freinetschool was vorige week te zienop de info-ochtend is te zien hoe er les gegeven wordt. HEILOO - Op dinsdag 23 november wordt op de Freinetschool een infor matie-ochtend gehouden, om ouders en andere belangstellenden de gelegen heid te geven kennis te maken met het Freinetonderwijs. De informatieoch tend begint om 9.15 uur. Na een kort welkomstwoord worden bezoekers rondgeleid in het nieuwe schoolgebouw en kunnen een kijkje nemen in de verschillende groepen. De leerlingen volgen op deze ochtend het normale lesprogramma, zodat bezoe kers een goede indruk krijgen hoe op deze school les wordt gegeven. De Freinetschool onderscheidt zich van andere basisscholen doordat de leer kracht vooral de ervaringen van de kin deren oppikt, om zo een uitdagende weg door de leerstof te kunnen bieden. Daarbij wordt het eigen onderzoek van kinderen sterk gestimuleerd. Ieder kind werkt binnen de leeftijdsgroep in zijn eigen tempo, eventueel met extra ondersteuning. Belangstellenden die op deze ochtend verhinderd zijn, kunnen een afspraak maken voor een gesprek. Informatie is verkrijgbaar bij de directeur van de school, Wim Blom. De Freinetschool is te vinden op Boekenstein 44-45 in Heiloo, tel. 072-5321585. '.^i.- J HEILOO - De Fanfare Showband Heiloo is onlangs door garage Paul Admiraal in nieuwe T-shirts gestokenHet is de bedoeling dat deze gedragen worden voor en na de optredensFSH heeft laten weten dat het goed gaat met de clubEr is een explosieve groei bij de majorettes en het aantal jeugdleden neemt ook weer toe. Op de foto neemt Paul Pesser (l) het shirt in ontvangst uit handen van Hans Admiraal. HEILOO - Onlangs hebben de leerlin gen van Zwembad Loos weer afge zwommen. Voor het kleuterbrevet slaagden Lisa v.d. Werff, Joël de Smit, Natascha Koning, Joran Dekker, Nikita v. Neuren, Tim Knegt, Manouk Groot, Josey Ramaekers, Jean Paul Helderman, Jurgen v. Leunen, Roos Veerbeek, Prescilla Klumper, Aziz Semhi, Onno Dijkhuizen, Fleur Rippen, Vivian v. Wijk, Martijn v. Delden, Patrick Spijker, Rocco v.d. Mark, Suzan Limmen, Joris v.d. Woude, Jorrit Welling, Robert Burgers, Beatrijs Brinkhorst, Kay Scheerman, Derk Wisman, Robert Noorman, Robin de Jong en Gigi Moers. Zwaardvis goud werd behaald door Mariska Agricola en Jasper Heinsbroek. Zwaardvis zilver ging naar Vera Kroon, Marleen Kroon, Joost de Groot, Jeroen Agricola, Anita v. Eerd en Anke Blankers. Zwaardvis brons werd behaald door Ferry v. Eerd, Jeroen Schaap en Loraine Vleeming. HEILOO - De uitslagen in de onder linge competitie van Damclub Heiloo: R. de Boer-C. v. Lieshout 0-2, F. Schouten-A. Valkering 1-1, M. Houtenbos-M. Out 0-2, R. Koch-N. Ligthart 1-1, M. Out-R. de Boer 2-0, P. Heyne-J. Kraakman 0-2, F. Schouten- M. Houtenbos 2-0, C. v. Lieshout-A. Valkering 1-1. Voor de competitie van de Kennemer Damkring wordt op maandag 15 november de damwedstrijd Bergen- Heiloo gespeeld. V Keramiek van Pieter en Janneke Boersma. EGMOND - Tot 1 januari exposeren Pieter en Hanneke Boersma uit Alkmaar hun kunstwerken van kera miek in het gemeentehuis van Egmond, aan de Zwartendijk 1. De expositie is te bezichtigen op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. Pieter en Hanneke Boersma zijn alle bei in 1970 begonnen als zelfstandig beeldend kunstenaar. Beiden zijn auto didact. De toegepaste technieken zijn afgeleid van door de indianen gebruik te methoden voor het vervaardigen van keramiek. Alle door Pieter en Hanneke ontworpen en vervaardigde kunstwer ken zijn handgemaakt. Het werk omvat een breed terrein keramiek met vele toepassingen: van verlichtingsobjecten, vazen en schalen tot buitenobjecten. De eigen stijl van de kunstenaars laat zich niet gemakkelijk beschrijven. Pieter houdt zich vooral bezig met pri maire hoofdvormen, die opgebouwd worden uit in elkaar gewerkte kleirin- gen. Hanneke heeft zich meer toege legd op details en neemt bijvoorbeeld ook het glazuren van de kunstvoorwer pen voor haar rekening. Alle werken die in het gemeentehuis staan kunnen 'geleend' worden, met een speciale spaarregeling. De kunst werken zijn te zien op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. De pottenbakkerij van Pieter en Janneke is gevestigd aan Luttik Oudorp 56 te Alkmaar en is geo pend van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur of na afspraak, op tel. 072-5152510 of 5125630. HEILOO - In de achtste ronde van de interne competitie zorgde Cor van Etten voor een verrassing door koplo per Groot met lege handen te laten zit ten. Van Etten week in de opening af van gebaande theorieën en bracht Groot daarmee in de problemen. In het middenspel kon de witspeler zich posi tioneel meer veroorloven dan zijn tegenstander, die zijn handen vol had aan een geforceerde verdediging. Toen Van Etten op de koningsflank zijn stuk ken nog verder ontwikkelde voor een vernietigende aanval, was er voor Groot geen houden meer aan en staak te hij de strijd. Door het verlies van Groot kon Jongkind na een overwinning op Bosma op de ranglijst weer wat dich terbij komen. De uitslagen: Van Etten-Groot 1-0, Jongkind-Bosma 1-0, Folkertsma-Maas 1-0, G. vd. Brink-Manni remise, Reus- Hassing remise, Heeringa-Horninge 1- 0, Kraayenbrink-Koenders 0-1, Tuinstra-Niehaus remise. Het tweede achttal van Oppositie moest voor de bond aantreden tegen Koedijk-2. Het zag er lange tijd naar uit dat de einduitslag 4-4 zou worden, maar door een merkwaardige speling van het lot werd het een 5-3 nederlaag. Jonkheer speelde een prima partij en wist met een surplus aan eindspelken nis het punt binnen te halen. Sauer, die de laatste tijd goed in vorm is, verraste zijn tegenstander met een elegante combinatie waardoor mat niet meer te voorkomen was. Dahi kon zijn zorgvul dig opgebouwde positionele overwicht net niet in winst omzetten. Zijn tegen stander kon juist op tijd de remiseha ven binnenlopen. Kracht tenslotte speelde de opening beroerd, verloor een stuk en twee pionnen en stond hopeloos. Een mooie tactische wending in de stelling stelde hem in staat de ach terstand volledig te neutraliseren met remise als maximaal haalbaar. HEILOO - Ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan van zijn sportzaak aan de Kennemerstraatweg heeft Johan Jansen een jubileumprijsvraag gehouden, waarbij het aantal ballen dat in de etalage lag geraden moest wor den. Het juiste aantal was 436. De tien die het dichtst bij dit aantal in de buurt kwamen waren 1. dhr. of mw. Schipper 433,2. J. de Laat 444,3. R. Schiphof 444, 4. B. Wamelink 445, 5. E. Baltus 425, 6. dhr. of mw. Sebas 425, 7. M. Kaptein 448, 8. M. Noom 450, 9. R. Louter 451 en 10. dhr. of mw. Tesselaar 455. Alle prijswinnaars hebben inmiddels bericht gekregen. Wie jarig is, trakteert, vindt Johan Jansen. Daarom schenkt hij aan de voetbaljeugd van HSV een training onder leiding van Frans Cörver. Deze training, die door de selectie van de E- en D-junioren wordt uitgevoerd, vindt plaats op zaterdag 13 november van 15.00 tot 17.00 uur. Belangstellenden zijn welkom om te komen kijken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 8