Unieke kerst-cd uit van gelegenheidstrio JngewnMn brieven 'rl Controle en doorspoelen van brandkranen in Heiloo lep bij de Witte kerk wordt verwijderd Oud-papieracties in Heiloo Dierenbescherming PAGINA 6 UITKIJKPOST - 1 DECEMBER Vervolg informatierubriek De gemeente is begonnen met de controle van de brandkranen in Heiloo. De gemeente bekijkt of de kranen het nog goed doen en zonodig wordt er ook onderhoud aan de kra nen gepleegd. Ook kijkt de gemeente of de kranen nog goed bereikbaar zijn en niet wor den overwoekerd door beplanting. Verder wor den de kranen doorgespoeld. De controle vindt per week in een verschillende wijk plaats. De gemeente begint volgende week met de controle in het gebied tussen de Stationsweg en de Vennewatersweg en de Kennemerstraatweg tot aan de spoorlijn. Op deze informatiepagina leest u de komen de weken welke wijk in welke week voor con trole en doorspoelen aan de beurt is. Bruin water uit uw kranen en verminderde druk Als uw wijk aan de beurt is voor controle en doorspoelen van de brandkranen kunt u thuis enige overlast ondervinden. Op het moment van doorspoelen kan er namelijk bruin water uit uw kranen komen en ook kan er vermin derde druk ontstaan. Wij raden u aan uw kranen na de controle werkzaamheden enkele minuten met water te laten doorstromen. Dit om de leiding tussen uw perceel en de hoofdleiding schoon te spoelen. Ook adviseren wij u om, omdat er op de dag van controle misschien bruin water uit uw kra nen komt, geen was te doen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch con tact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tel. 072 - 535 68 68 of met de heer J. Koedijk van de Brandweer Heiloo, tel. 072 - 535 68 53. Op het terrein van de Witte kerk staat in het gazon een iep. Deze iep staat als solitaire boom en is een monumentale boom volgens de bomenstichting. Deze iep is helaas aangetast door een parasi taire zwam en als gevolg hiervan is een gedeelte van de bast en het cambium afge storven. De bast en het cambium rondom de stamvoet zullen verder afsterven, waardoor de levensverwachting van de boom nihil is. De parasitaire zwammen zorgen namelijk voor de afbraak (verrotting) van zowel het stamhout als de wortels. Hierdoor wordt de stabiliteit van de boom aangetast. Om gevaar voor de directe omgeving te voorkomen wordt de iep op korte termijn verwijderd. Bij de verwijderingswerkzaamheden wordt rekening gehouden met de archeologische waarden van deze locatie. Volgens planning is het de bedoeling om in week 49 met de werkzaamheden te starten. Wij vragen uw begrip voor het ongemak dat mogelijk wordt veroorzaakt tijdens de werk zaamheden. Uiteraard probeert de gemeente om de overlast tot een minimum te beperken. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer C. Hartland van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tel. 072 - 535 68 11. Pater Borst-actie groot succes Concert Koorvereniging Bergen Sans Atout Heilooër Bridge Club Circulatievolleybal bij Effect Slecht weekend voor Vennewater Badminton Basketbaltoernooi scholen bijzonder spannend SV Oppositie Geslaagd Cd-rom uitleg in bieb Eigen Huis en Tuin in 't Loo Doe een wens bij Intratuin KWF zoekt nieuw bestuur Foresters laat koploper ontsnappen Agenda Sporthal Het Vennewater Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brieven in te korten ofte weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Schorem Afgelopen vrijdagnacht hebben vanda len beelden uit onze tuin gehaald en volledig verwoest. Midden op straat lag de eens zo prachtige witte vogel kapot geslagen. De bloemenbak met zittende kabouter was totaal vernield. Beelden die voor ons een grote waarde hebben, daar ze indertijd met liefde gemaakt zijn door mijn schoonvader Simon Min, een telg uit het bekende kunstenaars geslacht der Minnen uit Bergen. Daar stond ik zaterdagochtend om 04.00 in de stromende regen, vertrok ken van woede te kijken naar het puin om mij heen. Tastbare herinneringen minder. Het gajes had, bezopen en schreeuwend, toegeslagen, een spoor van vernielingen achter zich latend. Maar bij wie of welke instantie kan ik terecht? Politie is er te weinig. Dus wij zijn overgeleverd aan dit soort lieden, als inwoners van Heiloo. Ik begrijp dat er politie te weinig is maar misschien zijn er politici in dit dorp die hier ein delijk eens iets aan willen gaan doen. Als inwoner van Heiloo word je gecon fronteerd met allerlei impopulaire maatregelen, maar ik zou nu weieens willen zien dat men in deze criminele kwestie flink de beuk gaan zetten. Of moeten wij een soort van burgerwacht gaan oprichten? Voor de ouders van dit soort lieden heb ik deze mededeling. Als het uw zoon betreft die dit aangericht heeft, dan valt die persoon onder de catagorie SCHO REM! J. Feiken Heiloo HEILOO - De op vrijdag 1 oktober ge houden sponsorloop ten bate van het goede werk van Pater Borst in Chili is een groot succes geworden. De leerlin gen van de Willibrordschool liepen met veel enthousiasme hun rondjes, aange moedigd door een groot aantal suppor ters. Tijdens en na de sponsorloop kon iedereen zich vermaken op de fancy- fair en zich te goed doen bij de eet-en drinkkraampjes in de school. Dankzij de royale sponsoring van velen heeft de actie het recordbedrag van f 8.795,65 opgebracht. De heer en mevrouw Bakker, zus en zwager van pater Borst, hebben dit bedrag inmiddels officieel in ontvangst genomen in de aula van de Willibrordschool. Zij zullen er persoon lijk voor zorgen dat het geld bij pater Theo Borst terecht komt. BERGEN - Op vrijdag 10 december zal de Koorvereniging Bergen uitvoe ren de Cantate Saint Nicolas van Ben jamin Britten plus Une Cantate de Noel van Arthur Honegger. Het Bege leidingsorkest voor Noord-Holland verleent medewerking. De leiding berust bij Pieter-Jan Olthof, vaste diri gent van koor en orkest. Het concert vindt plaats in de Petrus en Pauluskerk, Dorpsstraat 22, Bergen, aanvang 20.00 uur. Entree is f 30,- en f 25,- voor kortinghouders. Kaarten zijn telefonisch te bestellen op 072-5896926. Groenstructuurplan In oktober werden omwonenden van een aantal verbindingswatertjes tussen de wijken Termijen en Vrieswijk gecon fronteerd met de uitvoering van een stuk Groenstructuurplan Heiloo van 1995. Dit behelst het omvormen van de begroeiing tot gras. Als tegenstanders van dit plan verzamelden we handteke ningen en ontdekten dat de meerder heid van de direct omwonenden, net als wij, handhaving van de huidige begroei ing of beter onderhoud daaraan wenste. De handtekeningen gingen naar B en W, plus twee bezwaarschriften. Een aantal weken later volgde een uit nodiging bij de gemeente om met voor- en tegenstanders tot een compromis te komen. Hierbij aanwezig waren wet houder mevr. Worm-de Moei, mevr. Plasmeijer hoofd Beheer Openbare Ruimte, de heer Hartland, opzichter en de heer Becker van het Ingenieursbu reau. De uitkomst van de bijeenkomst was duidelijk: mevr. Worm moest zich aan het in '95 opgestelde plan houden vond ze, en bovendien was het groen 'onbeheersbaar'. Als aardigheidje naar ons als tegenstanders mocht een rijtje struiken blijven, waar we natuurlijk blij mee zijn, maar verder gaat de uitvoe ring van het plan - zij het uitgesteld naar februari 2000 - gewoon door. Dit gebaar weegt niet óp tegen het rigoureus weghalen van honderden vierkante meters gevarieerd groen zoals krentebomen, meidoornstruiken, vlier en allerlei laag groen. De stroken die ontgroend gaan worden zijn ecolo gische verbindingszönes voor veel klei nere dieren en vogels die er voedsel vinden en nestelen en voor vlinders. Het groenstructuurplan had als doel, zo begreep ik van ex-wethouder ten Hoo- pe, om de natuur het dorp in te krijgen. Hoe triest om, nu dat doel steeds meer bereikt wordt, het rigoureus de das om te doen. E. Boon Heiloo (Brief ingekort door redactie) HEILOO - De dames van Sans Atout hebben vorige week woensdag als volgt gespeeld: A-lijn: 1. Middelbeek-Dau- deij 61.67, 2. Poland-V. Aken 57.08. B- lijn: 1. Bolweg-Kaashoek 63.75, 2. V.d. Linden-V. Toornburg 58.33. C-lijn: 1. Nieuweboer-Haak 56.25, 2. Motta-To- nino 54.69. D-lijn: 1. Romar-Hardeveld 60.94, 2. Hoff-Admiraal 59.90. E-lijn:l. Tuinstra-Velzeboer 63.19, 2. De Jager- V. Gans 59.72. HEILOO - Vorige week dinsdag speel den leden van HBC als volgt: A-lijn: Brokx-Verhoef 59.20, Grootjen-Hurk- mans 57.50. B-lijn: Jacobs-Kromhout 60.40, Fam. Muller 58.90. Donderdag 25 november was de uit slag: A-lijn: Haan-Mooy 57.50, Ben- nink-V.d. Vlies 56.30. B-lijn: Moscou- Weehuizen 60.90, Fam. de Jong 60.40. C-lijn: Jonker-Vogel 59.90, Fam. Romar 57.30. D-lijn: Brand-Hendrikse 57.60, Schram-Plas 57.60. HEILOO - Sinds kort is er een nieuwe vorm van volleybal, die is toegespitst op kinderen in de leeftijdsgroep 6 tot en met 12 jaar en goed aansluit bij de bewegingswereld van een kind. Het circulatievolleybal is in een aantal niveaus ingedeeld, naar leeftijd en veld- grootte. De basis is vangen, gooien en bewegen. In deze alternatieve vorm van volleybal zijn veelzijdige en afwis selende bewegingsvormen aanwezig en de kinderen gaan ervaren datje een bal op verschillende manieren kunt gooien en vangen. Door steeds een stapje ver der te gaan, kom je uiteindelijk op het niveau van het huidige volleybal, zon der dat de bal nog gevangen mag wor den. Volleybalvereniging Effect traint op maandag van 17.00 tot 18.15 uur in sporthal Het Vennewater in Heiloo. Geïnteresseerden kunnen zich aanmel den om een proefles mee te maken, bij het jeugdsecretariaat, tel. 0251-315981. Natuurlijk kunt u altijd een kijkje nemen in de sporthal. De oudere kinde ren tot 18 jaar trainen ook op maandag, maar dan van 18.15 tot 19.30 uur. Ook bij deze leeftijdsgroep is nog ruimte. Alle drie topteams van het Vennewater badminton gingen het afgelopen week end ten onder. Het eerste team wist dat ze het heel moeilijk zou krijgen tegen koploper DIOK uit Enschede. Werd de uitwedstrijd met liefst 7-1 verloren, nu bleef de nederlaag beperkt tot 3-5. Jeroen Oud en Daniël Bruin troffen ook nu weer sterke tegenstanders aan. Jeroen verloor met 7-15 en 9-15. Daniël kwam geen moment goed in de wed strijd en verloor kansloos met 8-15 en 5-15. Anita Genet en Mirjam Baart verras ten het talrijke publiek door met prima spel de tegenstandsters te kloppen. Anita won set 1 met maar liefst 11-1, maar set 2 verliep heel wat moeizamer. Na verlenging won ze met 13-12. Een goed geconcentreerd spelende Mirjam hield haar opponent constant onder druk. Met 11-8 en 11-7 was de zege voor haar. Teleurstellend was het des te meer dat beide dames de dubbel kans loos verloren. De Enschedese dames hadden zich hervonden en wonnen ver diend met 10-15 en 6-15. Maatje te klein De herendubbel Jeroen Oud en Jasper Timmerman was een maatje te klein voor het herenteam van de Enschedese Universiteit. Het Drank Is Onze Kracht (DIOK)-team versloeg het Heiloose dubbel met 9-15 en 7-15. Jas per en Anita speelden een leuke partij en wonnen met 15-7 en 17-15. Daniël en Mirjam wisten in de eerste set een verlenging af te dwingen, maar verlo ren alsnog met 16-17. De tweede set was een formaliteit, vooral doordat Daniël ver onder zijn kunnen bleef spe len (6-15). Het Vennewater 2 leed ook een teleur stellende 3-5 nederlaag. Duijnwijck 5 heeft de kampioenskansen van het Heiloose team op een laag pitje gezet. Almere 2 heeft nu drie verliespunten minder dan het Vennewater 2. Team 3 verloor ook met 3-5 tegen HHW en staat op de ranglijst op een midden- moot-positie. Zondag speelt het Venne water 3 thuis tegen Shuttle 1 uit Baren- drecht. Team 1 speelt uit tegen Duin- wijck 3 in Haarlem en team 2 gaat zich zaterdag revancheren tegen de Ritte in Spijkenisse. Zaterdag 4 december Benedictusschool, J.R Hasebroekweg 21, tussen 9.00 en 11.30 uur, ook ge bruikte kleding. Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van Buk Buk, hoek Pastoor van Muyenweg en De Kloos terhof tussen 9.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muyenweg, Ewisweg, Het Zevenhuizen en Westerweg, dozen en bundels op rolemmerverzamelplaatsen vóór 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/Ug Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur, ook op zaterdag. Dagelijks Willibrordschool, container naast de A&P supermarkt, hoek Westerweg Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. HEILOO - Op 17 en 24 november is er weer gestreden om het scholen-basket- balkampioenschap van Heiloo. Alle scholen waren enthousiast vertegen woordigd en er werd sportief gespeeld. Dit jaar waren er opvallend veel span doeken, waar met name de Benedic tusschool voor gezorgd had. Deze school verdiende dan ook ten volle de supportersprijs, evenals enkele meisjes van de Zuidwester die geschminkt en wel de supporterstitel waard waren. De jongensfinale in groep 8 ging dit jaar tussen de Duif en de Paulusschool. Ze gaven elkaar weinig kansen en de eindstand werd dan ook 4-4. De wed- Het gelegenheidstrio in de hal van Klein Varnebroek. (Fotostudio Starfield) HEILOO - Nooit eerder speelden ze met z'n drieën samen in een formatie, maar ter gelegenheid van kerst 1999 is daar verandering in gekomen. De jarenlange vriendschap tussen gitaris ten Frem Gonet uit Heiloo, Hubert Ilario uit Limmen en de toetsenist Jan Rahder komt nu ook muzikaal tot uit drukking op de stemmige kerst-cd Acoustic Christmas'. De opbrengst van de cd komt ten goede aan een onder wijsproject op Curagao. De drie uiten hun kerstwens in arran gementen van gloedvolle, Zuid-Ameri kaanse kerstliederen, afgewisseld met enkele traditionele Engelse kerstnum mers. De warme klanken van de akoe stische gitaren van Gonet en Ilario komen nadrukkelijk naar voren, even als de eigen vocale invulling van het repertoire door de drie musici. Deze drie artiesten zijn al tientallen jaren bezig in de muziek, solo en in diverse formaties, maar voor het eerst brengen ze in deze samenstelling een cd uit. „In principe blijft het ook bij deze ene cd," vertelt Frem Gonet. „Het idee kwam van ons publiek, dat vroeg om een cd met Zuid-Amerikaanse kerstliederen. Dat we alleen voor deze gelegenheid als trio spelen, maakt deze cd toch wel uniek." De opbrengst van de verkoop van de cd gaat naar het Aagie Boot Fonds, dat valt onder de Zaanse Stichting Czaar Peter. Het fonds zorgt voor verbetering van het onderwijs op Curasao. „We hebben voor dit doel gekozen omdat we zelf, tijdens bezoeken aan het eiland, hebben gezien dat er door deze stichting goed werk wordt gedaan," verklaart Gonet. De drie zijn overigens live te zien en te horen tijdens het kerstdiner in Res taurant Klein Varnebroek aan De Om loop 22 op eerste en tweede kerstdag. Ze spelen dan nummers van 'Acoustic Christmas'. Reserveren kan op tel. 072- 5331612. Voor meer informatie en be stellen van de cd kunt u terecht bij Klein Varnebroek op bovenstaand tele foonnummer en bij Ben Sierhuis En tertainment, 072-5331406. strijd moest dus beslist worden met strafworpen. Een spannend gebeuren voor de kinderen, bij wie de zenuwen door de kelen gierden. Uiteindelijk won de Paulusschool die iets meer geluk had bij het nemen van de vrije worpen. De Duif werd goede tweede en bleek een sportief verliezer. Bij de meisjes won de Zuidwester 2 de finale van de Meander. Er werd tot het einde toe gevochten om de punten, maar de Zuidwester bleek toch de sterkste dit jaar. De uitslagen: Jongens: 1. Paulus, 2. Duif, 3. Springschans 1, 4. Zuidwester 1, 5. Meander/Benedictus, 7. Zuidwester 2/Springschans 2, 9. Willibrord/Freinet, 11. Radboud. Meisjes: 1 Zuidwester 1, 2. Meander, 3. Zuidwester 1, 4. Duif, 5. Radboud/Willibrord, 7. Freinet/Paulus, 9. Springschans 1/ Springschans 2. HEILOO - De elfde ronde van de interne competitie kende opnieuw een beperkt programma vanwege een bondswedstrjd. Cor van Etten offerde in zijn partij tegen Bosma algauw een stuk om zijn aanval nog meer te stimu leren. Bosma had zijn handen vol om een passende verdediging te vinden, slaagde op den duur daarin en wist met veel geduld de partij winnend af te slui ten. Jammer voor Van Etten, die na zijn goede prestaties van de afgelopen weken de kloof met lijstaanvoerder Groot zag vergroten. Heeringa haalde een verdienstelijke remise tegen Van de Werff, die de hele partij beter stond, maar moest toezien hoe de sluwe Heeringa met eeuwig schaak wegkwam. Niehaus meende met een snelle koningsaanval de verdedi ging van Hassing te kunnen breken, maar veronachtzaamde zijn eigen laat ste linie. Toen de torens van Hassing vrij spel kregen en een mataanval inluidden, kon Nieuhaus niets anders doen dan opgeven. Verrassend in deze ronde was het verlies van de ijverige Gerard van de Brink tegen Tuinstra. De uitslagen: V. Etten-Bosma 0-1, Heeringa-V.d. Werf remise, Maas-Reus 1-0, G. v.d. Brink-Tuinstra 0-1, Niehaus- Hassing 0-1, Bik-Kraayenbrink 0-1, Horninge-Lamers 1-0. Bondscompetifie Voor de bondscómpetitie moesten er twee wedstrijden worden gespeeld. Het eerste achttal mocht de degens kruizen met VVV-2. Omdat vooral de staart- borden het lieten afweten werd het een kansloze 6,5-1,5 nederlaag. Alleen Groot, Folkertsma en V.d. Werff, die in een toreneindspel fraaie winstkansen had, hielden de eer hoog door remise af te dwingen. Het tweede achttal mocht het proberen tegen Lange Rochade 7. Het werd een spannende wedstrijd waarin De Jager met een daverende koningsaanval al snel de winst naar zich toetrok. Lange- reis kreeg de doorschuifvariant in de Caro Can op het bord en kreeg al snel het betere van het spel. Sauer speelde een uitmuntende partij, peuzelde in hoog tempo een stel pionnen op, hield dit voordeel vast en voegde een vol punt aan de scoringslijst toe. De eind stand werd 5,5-2,5. HEILOO - Oud-plaatsgenote Mirjam Wesselius heeft onlangs het doctoraal examen Nederlands recht behaald aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid van de Vrije Universiteit te Amsterdam. HEILOO - Op dinsdag 7 december is er weer een cd-rom uitleg in de biblio theek van Heiloo, van 15.00 tot 16.00 uur. De uitleg heeft een open karakter: deelname is gratis en iedereen kan in en uit lopen. Elke keer komt in het kort aan de orde wat een cd-rom is en hoe deze wordt geïnstalleerd op de compu ter, daarnaast worden steeds drie in het oog springende cd-rom's behandeld. Dit keer zijn dat 'Carbase actueel '99', met alle nieuwe auto's die in Nederland te koop zijn, 'An introduction to Feng Shui' en 'Het ideale businessplan', han dig voor startende ondernemers. De behandelde cd-roms kunnen na de uit leg ook worden geleend, evenals alle andere vierhonderd cd-roms van de bibliotheek in Heiloo. De prijzen zijn f 5,- of f 7,50, met een uitleentermijn van drie weken. HEILOO - Woensdag 8 december bezoekt Rob Verlinden van het woon- programma Eigen Huis en Tuin winkel centrum 't Loo. Hij houdt daar van 14.00 tot 15.00 uur zijn maandelijkse spreekuur, waarbij bezoekers vragen kunnen stellen over alles wat te maken heeft met het aanleggen of onderhou den van een tuin of de verzorging van planten in huis. Gezien de beperkte tijd die Verlinden heeft, is het niet mogelijk om specifieke tuinontwerpen te laten maken. Wel kunnen mensen delen van een pro- bleemplant of de gehele plant meebren gen zodat hij direct advies kan geven. HEILOO - Vrijwilligers van de Doe Een Wens Stichting Nederland verko pen van woensdag 8 tot en met zater dag 11 december kartonnen kerstster ren voor in de kerstboom bij alle vesti gingen van Intratuin, dus ook in Heiloo bij de vestiging aan de Vennewaters weg. De sterren kosten f 2,50, f 5,- en f 10,- en worden met een persoonlijke wens van de klant in een enorme kerst boom opgehangen. De opbrengst van de actie is bestemd voor de Doe Een Wens Stichting, die hiermee de liefste wens van kinderen tussen de drie en achttien jaar met een levensbedreigende ziekte vervult. Alle Intravestigingen werken voor het vier de jaar belangeloos mee. Vorig jaar was er een totaalopbrengst van f 250.000,-. HEILOO - Omdat het plaatselijk bestuur van het Koninklijk Wilhelmina Fonds volgend jaar zijn werkzaamhe den beëindigt, is het fonds dringend op zoek naar nieuwe bestuursleden. Geïnteresseerden kunnen bellen met Ans Hendriks, 072-5333265. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Kids for animals: 072-5336180. Vermist Cyperse poes met witte bef, neus en voetjes, 3 jr, Kerkelaan, Heiloo. Lapjespoes, zwart/wit/rood, 1 rood oor, 7 maanden, Baetenburg, Heiloo. Rode ongec. kater, wit befje en wit aan de pootjes, 8 maanden, Hoogeweg Kapelweg, Heiloo. Lichtgrijs cyperse gec. kater, 6 jr, Het Brugstuk, Heiloo. Inl. 072-5616106. Gevonden Zwarte kat met smal wit streepje langs de neus, witte bef doorlopend naar de buik, voor sokjes en achter kousjes, Zevenhuizerlaan, Heiloo. Inl. 072-5616106. Tehuis gezocht Twee sluierstaartgoudvissen. Wegens omstandigheden zoekt Floor- tje, een golden retriever teefje, een nieuw huis. Ze is 14 jaar, heel lief en kan bij kinderen, katten en andere hon den. Inl. 072-5616106. HEILOO - Foresters-trainer Fred Bis- schot had zijn huiswerk voor de ont moeting met Vitesse uit Castricum goed gedaan. Het gevaar bij de koplo per schuilt met name voorin, waar een drietal gevaarlijke spitsen rondlopen. Door Jan Baltus, Walter Tromp en de zeer sterk spelende Ralf Mulder in de mandekking te zetten, werd dit gevaar de eerste helft volledig ingedamd. Het initiatief lag in de beginfase duide lijk bij Foresters, hetgeen na tien minu ten de eerste kans van de wedstrijd opleverde. Tristan Ooms speelde aan de linkerkant van het veld zijn directe tegenstander uit, maar zijn voorzet op maat werd net door de inkomende Joris van der Velden gemist. De beste kans van de wedstrijd volgde even later. Opnieuw was het Tristan Ooms die de linksback van Vitesse te slim af was. De voorzet op Niels Kok was perfect maar de middenvelder van Foresters schrok van de open mogelijkheid en schoof de bal naast het doel. Aan de andere kant moest keeper Nick van Aart slechts eenmaal echt in actie komen bij een gevaarlijk schot van Vitesse spits Dave Jonker. In de laatste minuten van de eerste helft was Dennis Dijkhuis dicht bij de openingstreffer maar zijn schot verdween rakelings naast het doel. Spel eist tol In de tweede helft ging de krachten-slo pende eerste helft ziin tol eisen voor sommige Foresters-spelers en kwam Vitesse steeds beter in zijn spel. Het was mede aan Walter Tromp te danken, die de snelle Vitesse-spits Thijs Sluiter moest uitschakelen, dat het lang 0-0 bleef. Een kwartier voor het einde kwam Vitesse toch op voorsprong. Laatste man Colin Wilvers gleed wat ongelukkig uit, waarna de lepe Dennis Wit de bal achter Nick van Aart krulde, 0-1. Vijf minuten voor het eindsignaal leek Foresters toch nog op gelijke hoogte te komen. De door Dennis Dijkhuis doorgekopte bal werd door Maurice Stoffers goed ingeschoten, maar de Vitesse doelman pareerde de inzet bekwaam. In de daaropvolgende aanval was het opnieuw Dennis Wit die voor Vitesse de bevrijdende 2-0 achter de Foresters schoot. Door deze nederlaag komt Foresters steeds meer in de buurt van de onder ste plaatsen en zal er volgende week van hekkensluiter Hollandia gewonnen moeten worden om weer in de midden moot terecht te komen. Het tweede van Foresters is na de flitsende seizoens start het spoor volledig bijster. Tegen het op de laatste plaats staande VVS uit Spanbroek werd de derde opeenvol gende nederlaag geleden. René Kaan dorp en Daniel Roos wisten nog wel voor de rood-witten te scoren, maar de zes tegendoelpunten werden zo mak kelijk weggegeven dat er heel wat moet gebeuren wil Foresters de aansluiting met koploper Helder niet verliezen. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen Zouaven op het programma. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic),(072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woens- en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 01 december 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 02 december 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 03 december 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 04 december 1999 Zondag 05 december 1999 10.00-15.00 uur handbal Maandag 06 december 1999 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 07 december 1999 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 08 december 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 9 december 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 10 december 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketbal 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 11 december 1999 12.30-17.30 uur zaalvoetbal 18.00-21.00 uur basketbal Zondag 12 december 1999 10.00-16.00 uur vlooienmarkt Maandag 13 december 1999 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 14 december 1999 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 15 december 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 16 december 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 17 december 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 18 december 1999 17.00-20.00 uur zaalvoetbal Zondag 19 december 1999 Maandag 20 december 1999 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 21 december 1999 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 22 december 1999 19.00-20.00 uur handbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6