RUNDERRIBLAPPEN WITTE REUS WASMIDDEL «llit gemeente FRANS VELDT NU Aktief Kreatief in Keukens SUPERMARKT - HYPERMARKT KRUIMIG vat 5 kilo 8 bowlingbanen BOWL//VG- B/V EARTYCE/VTER Speciale Ochtenddienst waskStversterker Kennemerstraatweg 341 Heiloo - Tel. 072-53319 92 Fax 072-533 06 88 zondag 9 januari Kerkgebouw 'Het Kruispunt' gastspreker: dominee A.H. Agtereek. Thema: Alles herstelt Hij wat is ontwricht. Aanvang 10.00 uur. Info 072 5337282. Fontein - gemeente Heiloo. Maasgeesteranusweg 2, plan oost. STUKAD00RSBEDRIJF 0E vakman^ voor rrtöterictf -..advies! A&P SUPERMARKT: Alkmaar, Europaboulevard 354-356, Noorderkade 27 Heerhugowaard, Olmenlaan 4, Roze Flamingo 98 Heiloo, Rosendaal 95, Westerweg 316 Noord-Scharwoude, J. van Stolbergstraat 51-53 Uitgeest, Anna van Renesseplein 1 A&P HYPERMARKT: Alkmaar, Wendelaarstraat 1-3 PETRUS CANISIUS COLLEGE gymnasiunvatheneunvhavo-vmbo Centrale administratie: tel 072 5112283 Op zoek naar een school dicht bij huis? Kom dan eens kijken bij het PCC-Heiloo Hét juniorcollege voor vmbo (vbo en mavo), havo of vwo Meer informatie: Informatieavond voor ouders: 11 januari 19.30 uur Open avond: 9 februari van 19.00 uur tot 21.00 uur Juniorcollege Heiloo fondue - barbecue - steengrill gourmet - bowlette grill Openbare commissievergadering Algemeen BestuurFinanciën, Grondgebied* Openbare commissievergadering Welzijn, Economie, Verkeer en Volkshuisvesting* Vaststelling belastingverordeningen 2000 Verleende bouwvergunningenl-toestemming Sloopvergunningen Sloopvergunning: Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Voorbereidingsbesluit Voorgenomen medewerking Start inventarisatie voor de hertaxatie. Verleende vrijstelling bouwrijp maken Kerkweg-Noord Uw verzekerings hypotheek -adviseur weet de weg. DOMPVLOET OPLEIDINGEN Gespecialiseerd in MIDDENSTAND-AOV Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Voor: VERZEKERINGEN SPAREN (belastingvrij) HYPOTHEKEN PENSIOENEN Of¥E¥iEL Hogeweg 43 1906 CB Limmen tel. 072 505 30 61 Wast,een berg, kost een beetje ZOMERDIJK KEUKENS PAGINA 14 UITKIJKPOST - 5 JANUARI >fUK^' Is uw sierpleister wat vergrijsd naarmate de jaren verstreken? Gebruik dan de sierpleisterreiniger. Deze is gemakkelijk te verwerken en binnen een uur is het resultaat al te zien. Voor advies: De Wagenmaker 6, Heiloo Tel. 072-5330439 Aanbiedingen zijn alleen geldig in bovenstaande filialen van maandag 3 t/m zaterdag 8 januari 2000. Prijswijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden Vrijdag koopavond Het PCC: een complete scholengemeenschap, met vijf vestigingen in Alkmaar, Bergen en Heiloo, variërend van 250 tot 800 leerlingen. Het PCC: een open katholieke school, waarin niet alleen aandacht voor studie, maar ook voor culturele en buitenschoolse activiteiten. De Dors 2 - 1852 RG Heiloo - telefoon 072-5332780 Wij maken er gewoon meer werk van! tijdstip: maandag 10 januari 2000 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening 2. Eerste begrotingswijziging 2000 3. Verslag gecombineerde AFG-AWEW-vergadering van 2 december 1999 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Delegatie van procesbevoegdheden 6. Algemene Plaatselijke Verordening Limmen 2000 7. Legesverordening 2000 8. (Voortgang) bestemmingsplan Kerkweg-Noord en d'Enterij 9. Ontwikkeling bedrijventerrein c.q. verkoop Valkeyhal e.o. 10. Rondvraag I ISluiting De commissievergadering zal om 21.00 uur worden geschorst ten behoeve van een ingelaste extra raadsvergadering met als agenda: 1Opening 2. Eerste begrotingswijziging 2000 3. Sluiting Onmiddellijk na sluiting van deze raadsvergadering zal de schorsing van de commissievergadering worden opgeheven en zal deze worden voortgezet. Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt-geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken af halen bij de receptie van het gemeentehuis. tijdstip :donderdag 13 januari 2000 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening 2. Ingekomen stukken*/mededelingen 3. Verslag van de commissievergadering van I november 1999 4. Aantakking A9 5. Stand van zaken privatisering zwembad 6. Restauratie NH Kerk/Toren, Zuidkerkenlaan 25 7. Verhuizing Stichting Peuterspeelzalen Klein Duimpje 8. Verzoek Stichting Woonzorg Lage Weide tot het beschikbaarstellen van Wvg- gelden voor het aanpassen van 34 aanleunwoningen 9. Beleidsverslag Abw 1999 en beleidsplan Abw 2000 10. Rondvraag I ISluiting Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken af halen bij de receptie van het gemeentehuis. Door een fout van de Uitkijkpost is de volgende belastingverordening niet geplaatst in week 52 In de raad van 23 december 1999 zijn de belastingtarieven voor 2000 vast gesteld. Ook is besloten tot een redactionele wijziging in de verordening onroerende zaakbelastingen, vanwege een wijziging van de Wet Waardering Onroerende Zaken. De volgende verordeningen zijn vastgesteld: Tweede wijziging Verordening onroerende-zaakbelastingen 1998; Tweede wijziging Verordening afvalstoffenheffing 1998; Tweede wijziging Verordening forensenbelasting 1998; Tweede wijziging Verordening hondenbelasting 1998; De verordeningen treden in werking op I januari en liggen kosteloos ter inzage op het gemeentehuis. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van leges een afschrift verkrijgen van de verordeningen. Onderstaand treft u de belangrijkste belastingtarieven voor 2000 aan. Onroerende-zaakbelastingen (OZB) Per 5.000,- economische waarde: Eigenaarsgedeelte: 7,53 Gebruikersgedeelte: 6,03 Afvalstoffenheffing eenpersoonshuishouden 312,00 tweepersoonshuishouden 416,00 meerpersoonshuishouden 520,00 Rioolrecht De tarieven voor rioolrecht zijn niet gewijzigd en blijven hetzelfde als in 1999: Per aansluiting met een waterverbruik van minder dan 300 m3 220,00; voor elke eenheid van 100 m3, of gedeelte daarvan, boven de 300 m3 een be drag van 92,50 Hondenbelasting Voor de eerste hond 104,05 Voor een tweede hond 128,15 Voor een derde hond 153,75 Voor een vierde en volgende hond 179,40 Kenneltarief 744,75 Forensenbelasting Voor woningen waarvan de gebruiker in een andere gemeente hoofdverblijf houdt be draagt de belasting 236,00 per woning. - Middenweg 34 en 34 A: showroom, autobedrijf en woonhuis Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en ge motiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouw vergunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend - Rijksweg 184 bouw van een tuinhuis - Plan Kerkweg Noord 4 twee onder één kap woningen De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw en Woningtoezicht. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 23 december 1999 besloten heeft een herziening voor te bereiden van het be stemmingsplan: - "Disseldorp": ten behoeve van het perceel Stetlaan 5. Het besluit treedt in werking op 6 januari 2000 en ligt vanaf die datum met de daar bij behorende voorstellen en tekeningen voor een ieder ter inzage in het gemeente huis, Zonnedauw 4 te Limmen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstel lingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het realiseren van: - het vergroten van de woning op het perceel Middenweg 16; - het vergroten van de woning op het perceel Middenweg 18. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. De verzoeken liggen vanaf 6 januari 2000 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Door de Wet waardering onroerende zaken is de gemeente zelf verantwoordelijk voor het waarderen van alle panden op haar grondgebied: zowel de woningen als be drijven. Om een zorgvuldige herwaardering mogelijk te maken zult u de komende we ken medewerkers van DamAstes uit Hoevelaken in uw wijk zien. De hertaxatieronde bestaat uit een aantal onderdelen. Een belangrijk onderdeel is het vaststellen van de juiste gegevens van de onroerende zaken. U kunt bijvoorbeeld den ken aan het bepalen van de inhoud van een woning, de aanwezigheid van een garage of schuur, het aantal dakkapellen enz. We noemen dit de objectkenmerken-inventa- risatie. Vanaf 15 november controleren medewerkers van DamAstes gegevens die uit de bouwdossiers worden gehaald op juistheid. U kunt ze in uw wijk tegenkomen. Er wordt over het algemeen alleen uitpandig gecontroleerd en zullen ze niet vragen om binnen te mogen kijken. Als de achterzijdè moeilijk toegankelijk is kunnen ze vra gen om via de woning de tuin te mogen benaderen. Wij verzoeken vriendelijk om uw medewerking waarbij de volgende opmerkingen ge plaatst kunnen worden: Als de medewerker u vraagt om via de woning de tuin te bekijken moet deze zich altijd legitimeren met een door de gemeente voor dit doel verstrekte le gitimatie. De medewerker kan en mag u niets vertellen over de waarde van het pand. U bent niet verplicht mee te werken. De inventarisatie is alleen wel in uw ei gen belang. Alleen daarom al is het aan te bevelen medewerking te verlenen. Bovendien kan een incorrecte inventarisatie leiden tot een foutieve, misschien wel te hoge waardebepaling. Daar is niemand bij gebaat, in de eerste plaats uzelf niet. Officieel kan de gemeente medewerking afdwingen, maar dit is echt het alleruiterste middel. Als u na het lezen van het bovenstaande nog vragen dan wel opmerkingen heeft, kunt u die voorleggen aan de medewerksters van de afdeling belastingen. Zij zijn te berei ken op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur via het telefoonnummer 072 505 14 56. U kunt alleen vragen stellen over de procedure van deze taxatieronde en niet over de toekomstige waarde van uw onroerende zaak. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij met gebruikmaking van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van het bestemmingsplan hebben verleend voor het bouwrijp maken van de gronden gelegen binnen het woningbouw plan Kerkweg-Noord. Tegen bovengenoemd besluit kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd be zwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht. Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. INFO: 072-5330936 (Heiloo) Rijksweg 35-37 Limmen 072 505 38 38 erkend keuken specialist

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 14