0 Pannenkoeken voor Peanuts ngezonaen brieven De Egmonden 1 Egmond in teken van marathon WAjé '°*T\ WfPpfW' lip Activiteiten Egmond PAGINA 8 UITKIJKPOST-5 JANUARI Mil Sans Atout Info over het oor Open huis postzegelverzamelaars lp. fwffjff im (i (f f} Nieuwjaarsduik zonnig en koud Nieuw nummer Geestgronden uit Inzameling KICI Centrum Zenit houdt open huis SV Oppositie Nieuwjaarsconcert Huismuziek Alkmaar Pakketten voor Polen Expositie Annemarie Kuster Keramiekexpositie verlengd Kurkiepen wandeling Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad 't Baafje De peanuts van Double Stars Heiloo met hun begeleiders. HEILOO - De afgelopen week was het jongste team van Double Stars Heiloo, de peanuts, voor het laatst actief in 1999 tijdens het jaarlijkse Pannenkoe- kentoernooi. Naast de diverse wedstrij den kon er tijdens de pauze gesmuld worden ^an door de ouders gebakken pannenkoeken. Bovendien stonden de junioren van Double Stars Heiloo klaar om de jongste jeugd van de verenigin gen de geraffineerde kneepjes van het honkballen bij te brengen. De wedstrijden vonden \plaats onder leiding van de onvermoeibare scheids rechter Arjan Doef. Flying Petrels uit Purmerend ging uiteindelijk met de wisselbeker naar huis; Double Stars Heiloo legde beslag op een verdienste lijke vierde plaats. Op zondag 9 januari houdt Double Stars Heiloo haar nieuwjaarsreceptie. Vanaf 17.00 uur zijn alle leden, jeugdle den, oud-leden en vrienden van Double Stars Heiloo welkom in de kantine op sportpark Het Vennewater. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brieven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Wat wil je nou echt? Ik zag het in een flits toen ik er voorbij reed. De tekst stond in een groot, wit verlicht vlak op jde zijkant van een abri, waar normaal een reclameposter hangt. Waarschijnlijk is de tekst bedoeld voor vandalen die de posters, waarop vaak mooie dames staan afgebeeld, jatten of die domweg het glas van de abri ver nielen. Het deed mij tegelijk ook denken aan de vernielingen van het afgelopen jaar in en rond de bedrijventerreinen de Oude Werf en de Oosterzij en in de wijk Ypestein. Niet alleen werden de bewegwijzeringborden op de bedrij venterreinen meermalen vernield, maar recentelijk werd ook een mooi bronzen beeld bij de Ypsalon van zijn sokkel gerukt ejn beschadigd. Iets waar behoorlijk wat energie in gaat zitten, energie die de daders wat mij betreft befer zouden kunnen gebruiken voor nuttiger zaken. Wijk vereniging Ypestein en de onder nemersvereniging zetten zich onder apdere in om de wijk en de bedrijven terreinen netjes en mooi te houden. Zo worden er elk jaar kerstbomen neerge zet, die door vrijwilligers van de wijk- vereniging van verlichting worden voorzien. Sinds enkele jaren is de ver lichting van het modernste type, beter bestand tegen vandalen die in voor gaande jaren de gloeilampen er uit draaiden en ze op de fietspaden en we gen stukgooiden. Afgelopen jaar werd van één boom de verlichting kapot ge trokken en van een andere boom werd de complete verlichting gestolen en bij deze actie werd tevens de boom ver nield. Op zulke momenten denk ik: 'Wat wil len jullie nou echt?' Was het jeugdig vandalisme of diefstal door een volwas sene? Het maakt niet uit, het is zinloos en zielig. Ik vraag me altijd af hoe de daders het zouden vinden als hun eigen bezittingen werden vernield. Ouders, heb wat meer aandacht voor je pube rende kinderen, en daders, denk eerst eens na voor je aan een zinloze actie begint, want: Wat wil je nou echt? J. Steenhoek (namens Ondernemersvereniging de Oude Werf en Wijkvereniging Ype stein) Gemeentelijke fooi Per brief dd. 8 dec. heeft de NCPN afd. Heiloo zich als enige politieke partij in ons dorp schriftelijk tot het college en de leden van de raad gewend met het verzoek om, in navolging van de ge meente Amsterdam en Langedijk, ook in Heiloo de burgers met een mini mum-inkomen, als tegemoetkoming in de hoge kosten van de dure december maand, een extra uitkering te willen verschaffen. Zo mogen in Amsterdam dit jaar nog alle cliënten van de sociale dienst 10 procent van hun bijverdiensten zelf houden, krijgen de mensen met een bij standsuitkering 100 gulden en iedereen die al vijfjaar rond het minimumniveau leeft een eenmalige uitkering van 1000 gulden (alleenstaanden) en 1500 gul den voor gezinnen. De gemeente Ber gen is uiterst karig met 50 gulden als extra uitkering. Kerken in Bergen en Schoorl doen daar 100 gulden per per soon bij, zodat de inwoners met een minimuminkomen totaal 150 gulden krijgen. De gemeente Langedijk geeft in het kader van een nieuw armoedebe leid met terugwerkende kracht acht honderd gezinnen een uitkering die tot 7000 gulden kan oplopen. In de Uitkijkpost van 29 dec. jl. lazen wij onder de kop 'Heiloo verstrekt ein dejaarsuitkering aan minima' dat het gemeentebestuur van deze rijke ge meente 50 gulden geeft aan inwoners met een eenpersoonshuishouden en 100 gulden aan mensen met een meer- persoonshuishouden. Wat een gulheid! En deze gemeentelijke fooi is nog onrechtvaardig verdeeld ook, daar een meerpersoonshuishouden meestal uit meer dan twee personen bestaat! Ja, het gemeentebestuur zet het nieuwe jaar goed in. Er was wel 3 miljoen be schikbaar voor verbouwing van het raadhuis waarvan de nieuwe vleugel pas sinds 1990 bestaat en het oude gedeelte in dat jaar ook al intern ver bouwd was. Volgens de gemeente komen zeshon derd huishoudens in aanmerking voor een uitkering. Dat is nog^ niet eens 60.000 gulden. De gemeente maakt een denkfout. Mooiere stoelen in de raad zaal, meer luxe in de kamers van B en W en betere service naar het publiek via een centrale balie mogen geen voorrang hebben ten koste van de financiële, lichamelijke en geestelijke situatie van de mensen met vaak al jarenlange minimumuitkeringen. Het gemeentebestuur moet zich schamen! Haar houding in deze was voor de NCPN ook reden de uitnodiging voor de nieuwjaarsbijeenkomst op 3 januari af te wijzen. W. Gomes secretaris NCPN Heiloo HEILOO - Bridgeclub Sans Atout heeft afgelopen maandag als volgt gespeeld: A-lijn: Daudey-Beerepoot 60.40, V. Helvoort-V. Kleef 58.80. B-lijn: fam. Witting 59.20, Hommes-Schouten 58.30. C-lijn: fam. Toby 62.50, fam. Schreiber 61.30. D-lijn: Fagel-Rave- sloot 59.60, Kuiper-Werdmueller 54.60. E-lijn: fam. Bakker 70.80, Hardeveld- Post 64.60. F-lijn: Kemmere-Jacobs 58.40, Staphorsius-Brouwer 57.00. ALKMAAR - De Gezondheidswijzer heeft in januari extra folders in huis op het gebied van het oor. Behalve over het evenwichtsorgaan en stoornissen daarvan is er ook informatie voor do ven en slechthorenden en er is een gehoortest beschikbaar waarmee u de kwaliteit van uw gehoor kunt vaststel len. De Gezondheidswijzer is gevestigd aan de .Hertog Aalbrechtweg 5, tel. 072- 5199214, geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. ALKMAAR - De Nederlandse Vereni ging van Postzegelverzamelaars afde ling Alkmaar houdt op vrijdag 7 januari een open huis voor leden en belangstel lenden. Dit vindt plaats in het Clusius College aan de Drechterwaard 16 in Alkmaar. De bijeenkomst begint om 19.15 uur. Kachelmuseum Expositie 'Stoken en koken', te zien 's zondags van 12.00 tot 16.00 uur, Bierkade 10. De Vest Tot en met 23 januari expositie van tekeningen en collages van Gerben Hermanus aan het Canadaplein 2, te zien van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en tijdens voor stellingen in het theater. EGMOND - Zaterdagmiddag 1 januari was het een drukte van belang op het strand van Egmond aan Zee. Vlak na 16.00 uur doken vijftig vrouwen en mannen onder luid gejuich in de rustige golven van de koude Noordzee. Even later was iedereen dik tevreden. De duikers omdat zij het juist wél hadden gedaan; de kijkers omdat zij niet het water waren ingeweest. De eerste dag van het nieuwe jaar was het prachtig weer en er stond dan ook een flinke file op de boulevard. Van een nieuwjaarsduik met kou en sneeuw was geen sprake, maar de aanblik van de grijsgroene Noordzee nodigde toch meer uit tot 'jassen aan' dan tot 'kléren uit'. Veel deelnemers hadden vrienden en familie meegenomen. Aangevuld met de wandelaars die het prachtige weer hadden aangegrepen om lekker uit te waaien was er sprake van een vrolijk tafereel. Bekenden wisselden beste wensen en vrolijke begroetingen voerden de boventoon. Na de duik zor gde de organisatie van deze nieuw jaarsduik voor warme soep, een opkik- kertje en chocolademelk voor de kin deren. Namens de initiatiefnemers sprak Eric Vis over een geweldig ge slaagde middag. Mede-organisator Paul Las van Bennekom was ook zeer te spreken over het kortdurende evene ment: „Wat een feest, wildvreemde mensen komen me vriendelijk bedan ken en vragen nu al of er volgend jaar weer een duik is. Nou reken maar!" Abdijkaarsen Tot en met 8 januari tentoonstelling en verkoop van kerststallen, -groepen en - sterren aan de Vennewatersweg 27 in Egmond-Binnen, geopend van maan dag tot en met zaterdag van 10.30 tot 16.00 uur. Galerie Conny van Kasteel Tot 20 februari expositie van beelden van Iginio Balderi en schilderijen van Peter Royen aan de Noorderstraat 4 in Egmond aan Zee, te zien van donder dag tot en met zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en na afspraak op tel. 072- 5067151. Gemeentehuis Expositie van kunstwerken en kera miek van Pieter en Hanneke Boersma, te zien op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur aan de Zwartendijk 1 in Egmond aan Zee. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, te zien aan de Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Hotel Zuiderduin Zondag 9 januari Blarenbal vanaf 15.00 uur tot 19.30 uur aan de Zeeweg 52 in Egmond aan Zee, tot 16.00 uur toegang gratis en daarna f 5,-. EGMOND - Er is een nieuw nummer uit van Geestgronden, Egmondse histo risch tijdschrift (jaargang 6, nummer 4). Het tijdschrift is een uitgave van de Stichting Historisch Egmond (SHE) en wordt drie- a viêrmaal per jaar ver spreid. Geestgronden heeft tot doel het vastleggen en verspreiden van informa-) tie en kennis over het Egmondse verle den, van prehistorie tot heden. Geestgronden opent met een artikel over het oudste orgel van de Egmon den. In maart dit jaar werd het orgel in de Nederlandse Hervormde Kerk in Egmond-Binnen, na een grondige res tauratie, opnieuw in gebruik genomen. Ter gelegenheid daarvan werd het boekje 'Het kabinetorgel in Egmond- Binnen', geschreven door Aart van Beek (over het orgel) en Ben Hummel (over de geschiedenis) uitgegeven door de Samen op Weg-gemeente Egmond. Onder de titel 'Het oudste orgel van de Egmonden' schreef Ben Hummel voor Geestgronden een enigszins bewerkte en aangevulde versie van het histori sche gedeelte van dat boekje. Dezelfde namen Hoever Jos Hof houdt zich al vanaf de lagere school intensief bezig met de plaatselijke historie en genealogie. Bij het uitgebreide onderzoek naar zijn voorouders en de andere dorpelingen kwam hij heel vaak dezelfde namen te gen. Het echtpaar Oorthuis-Groentjes is een mooi voorbeeld van een ouder paar, van wie wel een derde van de oude Hoever families afstamt. In de bijdrage 'Het Hoever echtpaar Pieter Oorthuis en Aafje Groentjes' kunt u onder andere lezen dat veel Hoevers nog spoortjes Duits bloed in zich dra gen. Via Jan Hopman kwam de redactie in aanraking met de herinneringen van Cor Stam (1903-1990), een geboren Egmonder die in 1924 dienst nam bij de marine. Op oudere leeftijd, zo tussen de zeventig en tachtig, schreef hij zijn bele venissen op. Ze bestrijken zijn jeugdja ren bij de marine (in Indië en het Verre Oosten, met name tijdens de Tweede Wereldoorlog) tot aan zijn terugkomstt in Nederland in 1945. Met goedkeuring van de familie Stam worden enkele delen uit zijn herinne ringen gepubliceerd. In deze uitgave van Geestgronden komt zijn jeugd in Egmond aan Zee aan bod. In 'Me moires van een gewone Egmondse jon gen' beschrijft 'die doivelse jongen van Engel van Kees van Mosk', zoals hij zichzelf eens aanduidde', situaties die voor veel Egmonders, direct of indirect, wel herkenbaar zullen zijn. Cor Oorthuijsen vervolgt zijn fotoserie 'Egmondse monumenten'. In deze afle vering neemt hij de lezers mee naar Egmond-Binnen. Geestgronden wordt afgesloten met de rubriek 'Vraag en aanbod', nieuws over SHE en het regis ter 1999. Donateurs van SHE krijgen Geestgronden automatisch toegezon den. Nadere informatie is verkrijgbaar via Hannie de Vries-van Kasteel, tel. 072-5061817. EGMOND - Op zaterdag 8 en zondag 9 januari staat Egmond weer helemaal in het teken van de sport. Op 8 januari wordt in Egmond aan Zee door Le Champion de tweede Mountainbike strandrace Egmond-pier-Egmond ge houden. De start is om 11.30 uur vanaf de Noord-boulevard. Op 9 januari is het de beurt aan de lopers voor de halve marathon en de diverse trimlopen. De wedstrijdloop over 21 kilometer start om 12.00 uur bij de Noord-boulevard. Lopers Greg van Hest, Kamiel Maase en Marco Gielen, die vorig jaar als eerste drie mannen finishten, lopen ook dit jaar mee. Bij de cfames start Tegla Loroupe alweer voor de negende keer. Zij neemt het onder meer op tegen Marleen Renders en Nadezhda Wijenberg. De prestatieloop van 21 km begint tien minuten later en de trimlopen'over 2,5 en 5 km gaan om 12.30 uur van start. Inschrijven voor zowel prestatie- als trimlopen is nog mogelijk. Dat kan op zaterdag van 14.00 tot 18.00 uur in hotel Zuiderduin of op zondag vanaf 9.00 uur in de sporthal van Egmond aan Zee. Vanwege al deze activiteiten is Egmond aan Zee afgesloten voor binnenko mend autoverkeer vanaf 9.45 uur tot 15.30 uur. Er is een buspendeldienst naar de sporthal in Egmond aan Zee en terug. Tussen 9.45 en 11.45 uur rijden bussen vanaf Maxis aan de Wendelaar- straat in Alkmaar en in Heiloo vanaf 't Loo, het NS-station en zwembad Het Baafje. Deze bussen zijn ook bedoeld voor bezoekers van het zwembad. Speciaal voor hen rijden om 12.15, 12.45 en 13.15 uur extra pendelbussen vanaf station Heiloo. Buskaartjes kos ten f 5,- (retour) en zijn te koop bij ver trek in de bus. Le Champion zoekt nog medewerkers voor het begeleiden van parkeren, tus sen 9.00 en 12.00 uur. Aanmelden kan op tel. 072-5338136 tijdens kantooru ren. HEILOO - Op 18 en 19 januari houdt KICI een kleding- en schoeneninza- melactie in Heiloo. Op de 'goed' zak van KICI die huis-aan-huis wordt ver spreid staat vermeld dat de zakken vóór 9.00 uur aan de straat kunnen worden gezet. In deze zak kunt u uw gebruikte kleding, huishoudtextiel en schoenen (gepaard gebonden) kwijt. KICI is één van de grootste charitatie ve kledinginzamelaars in Nederland. De opbrengst van de verkoop van kle ding gaat naar goede doelen. Sinds een jaar is de mensenrechtenorganisatie Amnesty International de hoofdbegun- stigde van KICI. ALKMAAR - Op zondag 9 januari houdt Centrum Zenit, centrum voor bewustzijn, open huis vanaf 11.00 uur. Via workshops, brochures en gesprek ken kunnen belangstellenden kosten- loos kennismaken met het voorjaars programma. Het centrum bestaat ruim dertien jaar en biedt cursussen in bewustzijn aan, zoals T'ai chi chuan, diverse massages, voetreflextherapie meditaties, tarot en zang en diverse therapieën, muziek avonden en lezingen. Sprekers dit sei zoen zijn onder meer Hein Stufkens, Jacob Slavenburg en Marie Louise. Hein Braat verzorgt een avond mantra zingen. Een compleet programmaboekje ligt voor u klaar op de open dag. Tegen een geringe vergoeding kunnen bezoekers ook lunchen. Om 17.00 uur wordt afge sloten met 'sacred songs of the heart' met Sonja Dekker. Centrum Zenit is gevestigd in de Spoorstraat 62 in Alkmaar. HEILOO - In de vijftiende ronde van de interne schaakcompetitie van SV Oppositie mocht koploper Groot zijn handen dichtknijpen met remise. Te genstander Manni verzuimde in het eindspel de winst binnen te halen, tot grote verbazing van de toeschouwers. Aart van de Brink liet zich niet mislei den door Folkertsma en mocht een knappe remise noteren. Hetzelfde resultaat kwam ook tot stand op het bord van Van de Werff en Langereis, die het elkaar in een gelijkwaardige stelling niet echt meer moeilijk maak ten. Johan van de Wal had aanvallende aspi raties in zijn partij tegen Jonkheer. Toen echter een paard van hem geen kant meer uit kon en Jonkheer zijn cen trumpositie per zet wist te versterken, kwam hij zeer bedenkelijk te staan. Met een paar krachtige zetten maakte Jongkeer de partij vlot uit. Aan de zegereeks van Horninge werd een halt toegeroepen. Hassing speelde op de koningsvleugel wederom zijn fa voriete aanval, pakte zo rond de 22ste zet een paard, maar moest goed oppas sen dat Horninge niet met eeuwig schaak zou ontsnappen. Hassing had het vervolg grondig onderzocht, want Horninge kon na een aantal zetten niets meer ondernemen. Ook Kraayenbrink kwam goed voor de dag. Met origineel en brutaal spel ver raste hij Niehaus, die met veel kunst, hulp en lapwerk de partij nog wel een tijdje gaande wist te houden. De uitslagen: Manni-Groot remise, Van de Werff-Langereis remise, Folkertsma- A. vd. Brink remise, V.d. Wal-Jonkheer 0-1, Maas-V. Etten 0-1, Sauer-De Jager 1-0, Hassing-Horninge 1-0. Tuinstra- Reus remise, Kraayenbrink-Niehaus 1- 0. ALKMAAR - Op zaterdag 15 januari geeft Huismuziek Alkmaar het jaarlijk se nieuwjaarsconcert in de Remon strantse kerk, Fnidsen 33 in Alkmaar. Aanvang is 19.30 uur. Vier van de zeven groepen die bij Huis muziek actief zijn, zullen zich deze avond presenteren. Het zijn de kleine gemengde speelgroep en de zaterdag- speelgroep onder leiding van Jan Lok en de twee blokfluitensembles onder leiding van Jan Jaap Langereis. Er wor den onder meer stukken gespeeld van Mattheson, Handel, Marcello en Ferra- bosco. De vereniging Huismuziek Alkmaar is opgericht voor amateurmuzikanten, om beginnende en gevorderde ama teurs zo veel en vaak mogelijk de gele genheid te bieden om samen te musice ren. ALKMAAR - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor familie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgeleverd. Inleveren van pakketten kan in Alkmaar geschieden bij Annette Velthuis, Rhijnvis Feithlaan 94, op woensdag 12 januari van 16.00 tot 19.30 uur (tel. 072-5400467). De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige karton nen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde en afzen der dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakket ten mogen ook brieven en tijdschriften bevatten, echter géén geld. Het maxi male gewicht van een pakket is 25 kilo gram, de kosten zijn f 7,50 per pakket plus f 2,50 per kilo. Bij inleveren van het pakket is men verplicht een legiti matiebewijs te tonen. ALKMAAR - De in Egmond woon achtige kunstenares Annemarie Kuster exposeert in januari en februari haar werk in het Medisch Centrum Alk maar. Kuster is in 1991 begonnen met tekenen en aquarelleren. Deze bezig heid beviel haar zo goed dat zij in België een vijfjarige studie volgde aan de Academie voor Schone Kunsten in Arendonk. De afgelopen jaren heeft zij geregeld geëxposeerd. In september '98 verruilde Kuster Bra bant, waar zij tot dan toe woonde, voor Egmond. Ze werkt zelfstandig bij de vereniging Doorwerken in Alkmaar en in cursusverband bij Crejat in dezelfde plaats. De veelzijdigheid van de mate rialen die zij gebruikt, weerspiegelen haar gedrevenheid om de geheimen van kleuren, lijnen en vlakken te ont dekken in een eindeloos experiment. EGMOND - De keramiekexpositie van Pieter en Hanneke Boersma in het gemeentehuis van Egmond is verlengd tot 1 april, De expositie is te zien tijdens werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur aan de Zwartendijk 1 in Egmond aan Zee. De pottenbakkerij van Pieter en Han neke Boersma, gevestigd aan het Luttik Oudorp 56 te Alkmaar, is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur of na afspraak op tel. 072- 5152510. EGMOND - Op zondag 9 januari is er weer een wandeling langs het voorma lig Karmelklooster, de duinvoet, door het kurkiepenbos van de voormalige duinen van Six en langs de overblijfse len van de verdedigingslinie (Atlantic Wall) uit de Tweede Wereldoorlog. Begin en eindpunt van de wandeling is bij het parkeerterrein aan het eind van het Nachtegalenpad in Egmond aan den Hoef (bij het voormalig Jachthuis van de familie Six). De wandeling begint om 11.00 uur en duurt 1,5 uur. Deelnemers dienen in het bezit te zijn van een geldig toe gangsbewijs van het Noord-Hollands Duinreservaat. Door de gids wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van f 2,50 per volwassene. Informatie over de wandeling bij Jan de Vries, tel. 072- 5065872. Een werk van Annemarie Kuster. Omkleden voor de halve marathon van Egmond vorig jaar. (archieffoto) Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafó en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woens- en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 5 januari 2000 13.30-17.30 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 6 januari 1999 18.00-19.00 uur vrij 19,00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 7 januari 1999 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 8 januari 2000 18.00-20.00 uur basketball 20-30-21.30 uur zaalvoetbal Zondag 9 januari 2000 10.00-15.00 uur handbal Maandag 10 januari 2000 13.30-15.00 uur schoolgym 17.QQ-22.3Q uur volleybal Dinsdag 11 januari 2000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 12 januari 2000 13.30-17.30 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 13 januari 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 14 januari 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 15 januari 2000 12.30-17.30 uur zaalvoetbal 18.00-19.30 uur basketball 20.00-21.00 uur zaalvoetbal Zondag 16 januari 2000 10.00-18.OCf uur volleybaltoernooi Maandag 17 januari 2000 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 18 januari 2000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 19 januari 2000 13.30-17.30 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 20 januari 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij Vrijdag 21 Januaft 1999 19.00-22.30 uur zaalvoetbal 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 22 januari 2000 18.00-19.30 uur basketball 20.00-21.00 uur zaalvoetbal Zondag 23 januari 2000 10.00-15.00 uur handbal Maandag 24 januari 2000 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 25 januari 2000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 26 januari 2000 13.30-17.00 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Vanaf zaterdag 29 april 2000 gaat het zwembad weer open! Voor het seizoen 2000 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 uur tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 uur tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 18.30 uur In februari 2000 zullen wij u weer, via de Uitkijkpost informeren over de voorverkoop 2000. Koop uw abonnement in de voorverkoop en profiteer van aanzienlijke kortingen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 8