Veertig jaar spelen met licht Amateurfotografen vieren jubileum ngezowxen brieven Nieuwe kindermodezaak opent zijn deuren I baafj£ Bijeenkomst over nieuw belastingstelsel Cursus aquarelleren SV Oppositie Cursus bloemschikken en lezing Middenstands opleiding Project Smoke Free Teams in de prijzen Kook verkoop Zwemdiploma's Agenda Sporthaf Het Vennewater Zwembad 't Baafje PAGINA 12 UITKIJKPOST - 2 FEBRUARI HEILOO - Op donderdag 10 februari houdt de Commissie Voorlichting Senioren een bijeenkomst over het pieuwe belastingstelsel. Gastsprekers zijn de heren Groen en Houtenbos van de Belasting Klantendienst regio Alkmaar. Er wordt gesproken over de verande ringen in het belastingstelsel, aftrek posten zoals buitengewone lasten en ziektekosten, het gebruik van over waarde of een tweede hypotheek op uw huis en bijvoorbeeld aanvullende aftrekposten voor ouderen. De middag wordt gehouden in het Trefpunt, aanvang 14.00 uur. Toegang is f 3,-, inclusief een kopje koffie of thee. Ook is het mogelijk om tevoren uw vra gen op belastinggebied in te dienen bij de receptie van het Trefpunt. HEILOO - Op donderdagavond 10 februari .start een cursus aquarelleren. Tijdens het aquarelleren worden trans parante kleurwassingen op speciaal daarvoor bestemd papier aangebracht. Nieuwe en traditionele vormen komen aan bod, zoals nat in nat, nat over droog, schrapen, sponzen, het gebruik van kaarsvet, zout en gemengde tech nieken. De kosten bedragen f 100,- voor tien lessen, die worden gegeven van 20.00 tot 22.00 uur in het Trefpunt. Opgave en informatie op tel. 072-5331297. HEILOO - In de achttiende ronde van de interne schaakcompetitie van SV Oppositie mocht Jonkheer na zijn indrukwekkende prestaties van de laat ste weken Groot als tegenstander begroeten. Jonkheer zette zijn partij breed en ambitieus op en kwam na een zet of dertig, toen er nog geen stuk van het bord was geslagen, positioneel min der te staan. Groot maakte hier kundig gebruik van en wikkelde de partij in zijn voordeel voorbeeldig af. Maas, de laatste weken niet zo in vorm, had ook dit keer niet veel in te brengen tegen het creatieve spel van Langereis. Maas moest stukken inleveren om overeind te blijven, Langereis gaf ze weer terug om vervolgens op fraaie wijze de winst binnen te halen. Aart van de Brink raakte in een boei ende partij tegen Van Etten een stuk achter, waardoor hij de strijd even later kon staken. Van de Wal deed dat ook toen Pfëeringa remise voorstelde in een fase waarin, volgens Van de Wal, wit de betere kansen had. Bij analyse achteraf bleek dat Heeringa de stelling juist had getaxeerd. Sensatie viel er te beleven op het bord van Kraayenbrink, die met een tros pionnen op de damevleugel de winst kon pakken tegen Lamers. Kraayenbrink begon wat te klungelen, waarna Lamers opeens weer de beste kansen had. Maar toen deze een steek liet vallen, veerde de witspeler weer op om zijn gemiste kansen alsnog te benutten. Kraayenbrink rook de winst, maar liet zijn tegenstander ontsnappen na een wilde achtervolging. De uitein delijke puntendeling stemde beiden tevreden. De uitslagen: Groot-Jonkheer 1-0, V.d. Werff-Jongdkind remise, A. v.d. Brink- Van Etten 0-1, Langereis-Maas 1-0, Heeringa-V.d. Wal remise, Sauer- Huffnagel 1-0, Koenders-Hassing 0-1, Niehaus-De Jager 0-1, Horninge-Dahi 0-1, Reus-Bik 1-0, Kraayenbrink- Lamers remise. HEILOO - Groei en Bloei start deze maand met de voorjaarscursussen bloemschikken, waarvoor het 'royale boekettenplan' is bedacht. Cursisten krijgen een zandkleurige, ronde, coni sche aardewerken schaal van 15 centi meter hoog en met een diameter van 25 centimeter. Elke les dienen cursisten deze schaal mee te nemen om er.een ander arrangement in te maken. Begonnen wordt met een klassiek, los- gestoken boeket. In de tweede les wordt een hele moderne schikking gemaakt, waarbij draadtechnieken worden behandeld. De laatste keer wordt waarschijnlijk vlechtwerk met bloemen en takken gemaakt, heel spe ciaal en trendy. Lessen worden gegeven op woensdag avond (16 februari, 1 en 15 maart om 19.45 uur), donderdagavond (17 febru ari, 2 en 16 maart om 19.45 uur) en op donderdagmiddag (24 februari, 16 maart en 6 april om 14.00 uur), in Het Kruispunt aan de Frederica's Hof. De cursus wordt gegeven door Heieen Groot en Willy Tames met assistentie van en Maaijke Rooseboom. Cursus geld is voor leden f 100,-, niet-leden betalen f 125,-. Dit bedrag is inclusief de schaal, bloemen, groen, oasis en binddraad. Aanmelden kan op maan dagochtend 7 februari bij Heleen Groot, tel. 072-5321033. Leden hebben voorrang en kunnen bellen vanaf 8.30 uur. Niet-leden kunnen vanaf 9.30 uur bellen. Op donderdag 10 februari houdt Conny Botschuiver-Maats uit De Bilt voor Groei en Bloei een lezing met dia's over diverse tuinen in het heuvel achtige landschap van Wales en de Cotswolds in Engeland. Deze gebieden werden en worden ook bezocht tijdens de tuinenreizen van Groei en Bloei. Deze lezing wordt gehouden in het ont moetingscentrum van PC Willibrord, Kennemerstraatweg 464. Aanvang is 20.00 uur, de toegang is vrij. HEILOO - Het Griekse woord waar het Nederlandse 'fotograferen' van is afgeleid, betekent eigenlijk 'schrijven met licht'. En daarmee zijn de leden van de Heilooër Amateur Fotoclub (HAF) bij de beoefening van hun hobby in feite allemaal bezig, al is het op uiteenlopende manieren. Vorige maand vierden ze het veertigjarig bestaan van hun club in besloten kring, maar op zaterdag 25 en zondag 26 maart willen ze iedereen laten meede len in de feestvreugde met een speciale fotomanifestatie. Door middel van exposities, spreekbeurten over fotogra fie, demonstraties en verschillende fotowedstrijden voor inwoners van Heiloo en omgeving brengt HAF 'de edele kunst van de fotografie' in beeld. Drieëntwintig leden telt de club momenteel, uit Heiloo en omliggende gemeenten. Het merendeel mannen, maar ook een aantal vrouwen, die stuk voor stuk graag fotograferen en het leuk vinden om naar foto's te kijken. Eens in de twee weken komen ze op dinsdagavond bijeen in het Open Huis om gezamenlijk zelfgemaakte foto's en dia's te beoordelen en te bespreken. Techniek, compositie en zeggingskracht van de foto's zijn dingen waar op gelet wordt. „In een gemoedelijke sfeer," benadrukt HAF-lid Cris Bakker. „Het is de bedoeling dat je. er van leert, zodat je uiteindelijk betere foto's gaat maken." Het is een ander uitgangspunt dan de oprichters van de fotoclub veertig jaar geleden hadden, want destijds was HAF meer prestatiegericht en lag de nadruk op het meedoen aan fotowed strijden. Dat wil niet zeggen dat het competitie-elemement tegenwoordig helemaal is uitgebannen: HAF neemt nog steeds deel aan wedstrijden van de bond voor amateurfotografen. En dat ze reuzetrots zijn op de vorig jaar door de club behaalde vierde plaats in een landelijke bonds-diawedstrijd, steken de leden dan ook niet onder stoelen of banken. Knutselen in de doka Veertig jaar HAF betekent ook veertig jaar meegaan met ontwikkelingen in de fotografie. Vooral het voortschrijden van dé techniek heeft voor veel veran- derdingen gezorgd. Door de jaren heen kwamen er meer geavanceerde came ra's en apparatuur, met momenteel de opkomst van de digitale fotografie. Maar de computer die definitief de plaats inneemt van de doka? In de amateurfotografie zal dat niet gebeu ren, weet Cris Bakker zeker. „Het ambacht van het maken, zelf ontwikke len en afdrukken van zwart-wit foto's blijft bestaan. Je bent creatief bezig en er zullen altijd mensen zijn die het leuk vinden om in de donkere kamer te knutselen. Om daar, met behulp van allerlei trucjes, hun opnames en afdruk ken te perfectioneren en speciale effec ten in het beeld te maken." Toch hebben lang niet alle HAF-leden zelf een donkere kamer. Er is ook een grote groep leden die het er vooral om gaat mooie composities en technisch zo goed mogelijke opnames te maken. Het ontwikkelen en afdrukken laten ze over aan de ontwikkelcentrale. Daarnaast zijn er dan nog de dia-spe cialisten. Publieksfotowedstrijd Om alle disciplines van de amateurfo tografie te belichten heeft HAF een zeer gevarieerd programma samenge steld voor de fotomanifestatie ter ere van het jubileum. Al vanaf vandaag kan iedereen meedoen aan de publieksfotowedstrijd. Het thema van de wedstrijd is 'dieren' en deelnemers kunnen tot 19 maart zowel zwart-wit als kleurenfoto's met een formaat van 10 x 15 cm inleveren. Op de foto's moe ten naam, adres, woonplaats, telefoon nummer en leeftijd worden vermeld. Dat laatste vanwege de indeling in twee leeftijdscategorieën, van deelnemers die op 1 februari jonger zijn dan 18 jaar en deelnemers van 18 jaar en ouder. De HAF-leden maken eerst een voor- Cris Bakker van het jubilerende HAF is druk bezig met voorbereidingen voor de fotomanifestatie. Fotostudio Star field) selectie van vijftien foto's per leeftijds categorie, die door hen worden ingelijst in een passe-partout en tentoongesteld worden in het Open Huis tijdens het weekend van de manifestatie. Door een deskundige jury worden per categorie drie prijswinnaars uitgekozen. Foto's kunnen worden ingeleverd bij Cris Bakker, Burenweg 31, 1851 CN in Heiloo en bij Renno de Jong, Prinses Irenelaan 22,1934 EG in Egmond aan - den Hoef. De prijsuitreiking vindt plaats op zon dag 26 maart om 16.00 uur in het Open Huis. Dan worden ook de winnaars bekendgemaakt van de andere wed strijden die HAF houdt. Zo is er een etalagewedstrijd voor het pübliek. Vanaf 11 maart staan bij deelnemende winkeliers in 't Loo door HAF-leden gemaakte foto's met het thema 'Lente' in de etalages, voorzien van een letter. Met deze letters kan een slagzin wor den gevormd. Deelnameformulieren kunnen op de fotomanifestatie worden ingeleverd. De winkeliers loven een aantal prijzen uit. Voor de kinderen uit groep drie van de Heilooër basisscholen is er een speciale wedstrijd. Zij kunnen een werkstuk met het thema 'dieren' op A4-formaat inleveren. In dit werkstuk moet in elk geval een element van de, fotografie terugkomen. De werkstukken worden tijdens het jubileumweekend geëxpo- seerd in 't Loo en het Open Huis. Het Open Huis staat overigens de hele maand maart in het teken van de foto.- grafie. In de foyer worden dan foto's geëxposeerd die zijn gemaakt door HAF-leden. In het weekend van de fotomanifestatie komen daar ook nog eens de foto's van leden van acht ande re fotoclubs uit de regio bij te hangen. Deze tentoonstelling is op zaterdag te zien tussen 10.00 en 17.00 uur en op zondag van 12.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Op zaterdag 5 febrjuari opent Dibbes Children's Wear de deu ren van het pand aan de Stationsweg 83 te Heiloo. De eigenaressen van Dibbes, de uit Limmen afkomstige Margareth Groot-de Zeeuw en Rita Visser, zijn zeer tevreden over het resultaat van maanden hard werken. „Het is een gezellige, sfeervolle en vooral kind- en klantvriendelijke zaak geworden". In de ruim opgezette winkel bevindt zich een grote speelhoek voor de klein tjes, er is koffie of thee voor de ouders en een grote collectie kwaliteitskleding van trendy, klassieke, lieve en stoere merken waaronder Confetti, Donald son, Farfelu, Gaastra, Gant. Gasolio, Hebbeding, Jules Cadule, Kiekeboe, Kookaï en Les Robes. „Het zijn stuk voor stuk merken met een eigen uitstr aling, passend bij elk kind in de leeftijd van 0 tot 12 jaar," aldus de eigenares sen. Maar niet alleen de kleding is een bezoek aan Dibbes waard, ook de accessoires en het ondergoed zijn goed bestand tegen een vrolijk kinderleven vol met spelen, stoeien en ongelukjes. Alle kinderen en ouders zijn welkom om een kijkje te komen nemen in de nieuwe winkel, waar u kunt zien wat de nieuwe voorjaars- en zomercollectie kindermode te bieden heeft. Voor ieder kind is er op 5 februari vanaf 9.30 uur een leuke surprise. Het interieur van Dibbes Children's Wear aan de Stationsweg 83. Maar daar blijft het in het jubileum weekend niet bij. De Heilooër ama teurfotografen hebben ook nog een aantal sprekers uitgenodigd in het Open Huis. Een nog onbekende foto graaf zal op zaterdag tussen 11.00 en 13.00 uur zijn foto's tonen en toelich ten. Op zondag vertoont HAF-lid Jan Hoogland vanaf 12.00 uur zijn eigen diaporama (overvloeiprojectie van dia's) over verschillende onderwerpen. Tussen 14.00 en 15.30 uur laat bergbe klimmer Robert Eckhardt zijn diapora ma met beelden van zijn beklimming in het Andesgebergte zien. De kinderen kunnen op (koop)zondag in 't Loo worden geschminkt door men sen van de winkeliersvereniging. De HAF-leden zorgen er dan voor dat het resultaat voor het nageslacht op beeld wordt vastgelegd. Bovendien moeten bezoekers van 't Loo niet vreemd opkijken als ze op zaterdagmiddag mensen gewapend met camera's tegen komen. Het zijn de HAFl-leden, die aan hun foto-opdracht werken. In ander half uur tijd moeten ze twaalf foto's in de omgeving maken, die door de orga nisatie worden ontwikkeld en afge drukt. De dag erna worden ook voor hen prijzen uitgereikt voor de beste foto en de beste totale film. Alle activi teiten en exposities zijn gratis toegan kelijk. HEILOO - Hoe zet je een bedrijf op en hoe zorg je ervoor dat het goed loopt? Inzicht in financiële administratie, marktkennis, juridische kennis, kennis over financieringsvormen en het opstellen van een ondernemingsplan zijn onmisbaar bij het starten van een eigen bedrijf. Bij de cursus Algemene Ondernemers Vaardigheden (AOV) komen al deze zaken aan bod. De Middenstandsavondschool Heiloo houdt zich al meer dan 35 jaar bezig met de opleiding voor eigen ondernemer. Begin februari begint er weer een nieuwe cursus. Inschrijven is nog mogelijk. Op donderdag 3 februari kan iedereen persoonlijk informatie krijgen in het PCC, De Dors 2 te Heiloo, tussen 19.00 en 20.00 uur. Voor informatie kunt u bellen met A. Boerhave> tel. 072- 5332768. ALKMAAR - Het Smoke Free-project van de GGD Noord-Kennemerland werd eind 1999 genomineerd om mee te dingen naar de Preffi-prijs, een lan delijke prijs voor de beste preventie projecten. Het project, waarin 37 sport- teams een niet-roken contract voor een jaar hebben afgesloten, waaronder uit Heiloo teams van Trias, de Terriërs en Flashing Heiloo, werd vorige week uit eindelijk beloond door de jury met de tweede prijs. De doelstelling van het project is het verminderen van het aantal niet-roken- de jeugdige sporters. Dit wil de GGD bereiken door het afsluiten van niet- roken contracten met de teams. Bekende topsporters steunen de teams door zich aan hen te verbinden als sportcoryfee. Gedurende het project heeft de pro jectmedewerkster van de GGD regel matig contact met de deelnemers. De ene keer vullen ze een enquêteformu lier in om de resultaten te meten, de andere keer blazen ze in een apparaat om .te zien of er echt niet gerookt is. Uit de eerste metingen bleek dat van de 400 deelnemers er nog steeds 395 rookvrij zijn. Aan het eind van het pro ject vindt een rookvrije sportmanifesta tie plaats en worden de teams gehul digd. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brieven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Diftar De burger van Heiloo wordt met iets opgezadeld waar hij helemaal niet om vraagt. Het scheiden van huisvuil is een mentaliteitszaak. Veel burgers die nauw bij het milieu zijn betrokken, doen dat zeer nauwgezet. Verschillenden doen dat niet en zullen dat in de toekomst ook niet doen. Waarom met hoge kosten trachten een kleine groep burgers te stimuleren het scheiden van afval ter hand te nemen, terwijl men toch kan verwachten dat dit geen resultaat heeft. Geld speelt hierbij toch geen rol. Vervolgens wat te doen bij het dumpen van afval in bermen en sloten? Het invoeren van diftar is iets dat op een hobby en prestigezaak van de poli tiek lijkt. Het is weer over de burger, maar zonder inspraak van de burger. Het onderzoeksbureau JMA zal zeker aantonen dat dit ingevoerd kan wor den, want naast het ontvangen van het eerste krediet zal bij het ontstaan van problemen echt meer volgen. Want problemen komen er bij de technische uitvoering. Alle vuilniswagens zullen moeten worden voorzien van hoog waardige precisie-apparatuur. Sto ringen zullen optreden. Want als het wegvervoerders al niet lukt een enkele bak precies op te pakken en te wegen, lukt het zeker niet bij al die bakken die per dag moeten worden geleegd en gewogen. Bovendien, hoe kan de aanbieder van een bak controleren of zijn bak juist is gewogen? Krijgt hij iedere keer een bonnetje met het aangeboden gewicht? Als je benzine tankt krijgt je een bon met de hoeveelheid liters en bij de grootgrutter een bon met het gewicht van het gekochte. Ik denk dat de burger moet eisen dat hij iedere keer ter con trole een bewijs krijgt met de hoeveel heid die hij heeft aangeboden. Anders zal de vuilnisophaaldienst zich eerst moeten melden dat hij er aan komt zodat de belangstellende naast de wagen kan gaan staan om te kijken of zijn bak wordt gewogen en wat het gewicht is. Misschien toch ook iets voor de Consumentenbond. H.M. Post Heiloo Diftar Tijdens de bespreking in de commissie vergadering Grondgebiedzaken I in Heiloo op woensdag 19 januari over het onderwerp Diftar muntten, op D66 na, de commissieleden uit in naïviteit, waarbij het commissielid van GroenLinks wel de kroon spande. Een aantal punten in het voorstel doet bijzonder vreemd aan. Ten eerste valt te bezien of de inwoners het inlveren van minder afval ooit in hun portemon nee zullen merken, ook al omdat voor gesteld wordt voor brengen en ophalen van grofhuis- en tuinafval te laten beta len. Ten tweede de opmerking dat de vervuiler betaalt: de producent zorgt voor afval en de consument moet dat ergens kwijt. Met andere woorden: de producent zou moeten betalen. Ten derde: bij de jaarlijkse verhoging van de afvalverwerking wordt steeds gezegd, dat de heffingen niet honderd procent dekkend zijn. Hoe kan men dan voorlopig f 175.000 (f 25.000,- voor het rapport en f 150.000,- voor het ver volgtraject) ten laste brengen van de post 'afvalstoffenheffing'? Derhalve betalen inwoners nu al veel te veel, om over de aanpassingen van bakken en vuilniswagens nog maar niet te spre ken. Bij betaling naar gewicht kan men er vergif op innemen, dat veel vuil elders gedeponeerd gaat worden. Laat com missieleden niet zo naïef zijn, dat Heilooënaren dat niet zullen doen. Ook de opmerking, dat de afgesloten bakken bij het ophalen door op de kop te plaatsen open gaan, vraagt al vooraf om problemen. Dat zal een feest wor den. Inwoners hebben in het verleden geprobeerd recyclebaar afval, papier, enzovoort te scheiden, maar door de jaarlijkse verhoging gaf de overheid eigenlijk aan dit niet op prijs te stellen. Met als gevolg dat de mensen het laten afweten, zie de Uitkijkpost van 19 janu ari. Laat de gemeenteraad één en ander nog eens zeer goed tot zich laten door dringen, want eenmaal ingevoerd is er geen weg terug, tenzij met zeer hoge kosten, ofwel kapitaalvernietiging. A. van der Meulen Heiloo ALKMAAR - Op zaterdag 5 februari houdt de Stichting Kook weer een ver koop. U kunt dan van 10.00 tot 14.00 uur in het pand aan het Victoriepark 2 in Alkmaar allerlei goede, tweedehands huisraad en kleding kopen. De opbrengst wordt gebruikt om ontwik kelingsprojecten in de Derde Wereld te financieren. Over december 1999 bedroeg de opbrengst f 16.648,50. In februari helpt Kook de bevolking in de staat Alagoas in noordoost Brazilië bij de aanschaf van een waterpomp voor een ontzil- tingsinstallatie. Dit gebied is zeer droog en daardoor zeer arm. De Nederlandse Stichting Ontwikkelingshulp noordoost Brazilië heeft in dit gebied een grote watervoorraad aangeboord. Het water is brak, maar door ontzilting kan het water door de mensen zelf worden gebruikt en voor de landbouw. Wie nog bruikbare spullen heeft, kan die afleveren bij de familie de Boer, Schuine Hondsbosschelaan 2 in Heiloo, tel. 072-5330086. Wie spullen wil laten ophalen, kan bellen met tel. 072- 5117891, op maandag en woensdag van 9.00 tot 16.00 uur en op de overige werkdagen van 15.30 tot 16.30 uur. Diftar Naar mijn mening is Diftar diefstal. Diefstal? Ja, want hierdoor moet de burger voor de derde keer betalen voor de kosten van industriële verpakkingen die een groot deel van het huisafval vormen. De fabrikanten zijn schuldig. Vaak veel te grote en onnodige verpak kingen, om meer inhoud te suggereren en reclame te maken. De fabrikant rekent deze kosten door in zijn produc ten. De consument betaalt te veel voor het product, dat is de eerste diefstal. De massa verpakkingsafval wordt door de consument in de vuilnisbak gedaan. De gemeente Heiloo verhoogt hier door jaarlijks de reinigingsrechten. De burgers moeten nu weer opnieuw noodgedwongen betalen voor de hen opgedrongen verpakkingstroep, dus de tweede diefstal. Het ziet er naar uit dat de gemeente Heiloo bij meerderheid besluit tot invoering van diftar: betalen naar hoe veelheid afval. Er komen sloten op vuilnisbakken om het kiepen in de bak van buren of in een andere straat te voorkomen. Gezien het door het kapi talistische stelsel veroorzaakte egoïsme bij veel mensen zal het milieu weer het slachtoffer worden, en dus ook de mens. Rechtszaken in verband met inbraak in afvalbakken zijn niet ondenkbaar. Diftar kost in eerste instantie al f 175.000,-. Er is weer een extern bedrijf ingeschakeld om de invoering te begelei den. De kosten van sloten en de aanpas sing van het ophaalsysteem moeten de burgers ook betalen: de derde diefstal. Het gemeentebestuur is weer eens ver keerd bezig. Wat ze moet doen is vol gens mij de plaatselijke middenstand opdragen zo min mogelijk verpak kingsmateriaal te gebruiken. Dit is ook in het belang van de winkeliers zelf. Bovendien moet ze samen met andere gemeenten fabrikanten dwingen de krankzinnige overvloed aan plastic en papierverpakkingen te stoppen. Omdat het beginsel van diftar is 'de vervuiler betaalt' adviseer ik de inwo ners van Heiloo om de verpakkingen terug te brengen naar de winkeliers. Die dienen te zorgen voor een milieu verantwoorde afvoer of hergebruik, want zij hebben er al aan verdiend. Willem Gomes Heiloo Driestal Eén van de algemene beginselen van behoorlijk bestuur is het beginsel van de actieve informatie verschaffing. Kent u dat beginsel? De gemeente Heiloo kent het zeker en weet er ook nvulling aan te geven! [k ontving als buurtbewoner een uitno diging van de gemeente Heiloo om 'van gedachten te wisselen over het terrein van de voormalige gymnastiekzaal aan De Driestal'. De gemeente stelt in haar uitnodiging dat zij de omwonenden wil 1 betrekken bij de planvorming nog voordat er concrete plannen zijn. De 1 gemeente stelt van gedachten te willen wisselen over de uitgangspunten en de randvoorwaarden. Prachtig, dacht ik. Ik offerde dinsdagavond 25 januari op om j in een open gesprek met de gemeente tot planvorming te kunnen komen. Helaas, dat feest ging niet door. De I gedachtenwisseling betreffende de randvoorwaarden bleek niet meer te zijn dan het moeten aanhoren van een 1 dictaat: er komen 15 a 20 huurwonin- 1 gen voor starters. De woningen zullen een zo laag mogelijke huur kennen. Het geheel zal als een bouwmassief 1 worden opgetrokken. Ik keek nog eens naar de uitnodiging. Het stond er echt: 'nog voordat er concrete plannen zijn'. Het is maar wat je concreet noemt. Kennelijk was ik niet de enige die teleurgesteld was. De interpellatie microfoon werd veelvuldig benut. Steeds kwam dezelfde opmerking: hoe kan het dat wij niet eerder op de hoog te zijn gesteld van de randvoorwaar den? De vragenstellers werden door mevrouw Wuijster-Schuddeboom, met de spreekwoordelijke arrogantie van de macht, telkens met een kluitje in het riet gestuurd. Nadat de wethouder iets teveel irritatie had opgeroepen bij alle circa zestig aanwezigen, zijn wij maar massaal vertrokken. De bijeenkomst die tot 22.00 uur had moeten duren, was om 20.30 uur afgelopen. Dat noem ik nog eens voldoen aan het beginsel van actieve informatieplicht. M.J. Meijering Heiloo HEILOO - Onlangs werd door leerlin gen van Zwembad Loos afgezwommen voor het A- en B-diploma. Voor het A-diploma slaagden: Iris Bruynje, Daan Bruijns, Rosjgar Fatah, Brend Froberg, Anouk Heijke, Joris Hendriks, Joep de Koning, Rocco v.d. Mark, Nikita van Neuren, Geertje van Rooijen, Bianca van Saase. Het B-diploma werd behaald door: Merije Baltus, Martijn van Delden, Gavin Gronert, Jordy Kolster, Natascha Koning, Laura van Leijen, Marloes van Leijen, Stella van Mever, Leroy Niekoop, Fleur Rippen, Bas de Ruijter, Karen Stevenson, Eva Veerman, Ralph Walsarie, Saskia Wiebering, Vivian van Wijk. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woens- en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 02 februari 2000 Donderdag 03 februari 2000 Vrijdag 04 februari 2000 Zaterdag 05 februari 2000 Zondag 06 februari 2000 Maandag 07 februari 2000 Dinsdag 08 februari 2000 Woensdag 09 februari 2000 Donderdag 10 februari 2000 Vrijdag 11 februari 2000 Zaterdag 12 februari 2000 Zondag 13 februari 2000 Maandag 14 februari 2000 Dinsdag 15 februari 2000 Woensdag 16 februari 2000 Donderdag 17 februari 1999 februari 1999 Zaterdag 19 februari 2000 Zondag 20 februari 2000 Maandag 21 februari 2000 februari 2000 Woensdag 23 februari 2000 13.30-17.00 uur 18.00-19.00 uur 19.00-22.30 uur 14.00-15.30 uur 18.00-19.00 uur 19.00-22.30 uur 08.30-12.15 uur 17.00-18.30 uur 19.00-23.15 uur 12.30-17.30 uur 18.00-19.00 uur 10.00-15.00 uur 13.30-15.00 uur 17.00-22.30 uur 09.30-15.30 uur 19.00-23.00 uur 13.30-17.00 uur 18.00-19.00 uur 19.00-22.30 uur 14.00-15.30 uur 18.00-19.00 uur 19.00-22.30 uur 08.30-12.15 uur 17.00-18.30 uur 19.00-23.15 uur 08.45-12.30 uur 13.00-14.00 uur 17.00-20.00 uur 10.00-13.00 uur 13.00-17.00 uur 13.30-15.00 uur 17.00-22.30 uur 09.30-15.30 uur 19.00-23.00 uur 13.30-17.00 uur 18.00-19.00 uur 19.00-22.30 uur 14.00-15.30 uur 18.00-19.00 uur 19.00-22.30 uur 08.30-12.15 uur 17.00-18.30 uur 19.00-23.15 uur 08.45-12.30 uur 13.00-14.00 uur 17.00-20.00 uur 10.00-13.00 uur 13.00-17.00 uur 13.30-15.00 uur 17.00-22.30 uur 09.30-15.30 uur 19.00-23.00 uur 13.30-17.00 uur 18.00-19.00 uur 19.00-22.30 uur zaalvoetbal vrij zaalvoetbal sportinstuif vrij zaalvoetbal schoolgym basketball zaalvoetbal zaalvoetbal basbetball handbal schoolgym volleybal schoolgym volleybal zaalvoetbal vrij zaalvoetbal sportinstuif vrij zaalvoetbal schoolgym basketball zaalvoetbal volleybal zaalvoetbal basketball basketbal softballclinic schoolgym volleybal schoolgym volleybal zaalvoetbal vrij zaalvoetbal sportinstuif vrij zaalvoetbalvrijdag 18 schoolgym basketball zaalvoetbal volleybal zaalvoetbal basketball basketbal softballclinic schoolgym volleybalDinsdag 22 schoolgym volleybal zaalvoetbal vrij zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Vanaf zaterdag 29 april 2000 gaat het zwembad weer open! Voor het seizoen 2000 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 uur tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 uur tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 18.30 uur In februari 2000 zullen wij u weer, via de Uitkijkpost informeren over de voorverkoop 2000. Koop uw abonnement in de voorverkoop en profiteer van aanzienlijke kortingen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 12