m Vennewater decor voor tae-bo workout Verbouwde Etos heropent met gloednieuw concept BoenWtlxi i L// Activiteiten Alkma Kerkdiensten Harry Potter 29.90 P L T I E DEUTEKOM PAGINA 2 UITKIJKPOST - 9 FEBRUARI De redactie van de Uitkijkpost is op de vol gende uren bereikbaar: maandag en dins dag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5330175, fax 072-5335644, e-mail Uitkijkpost@wxs.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. WÊÊ Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. W. HARTONG HUISARTS, AFWEZIG 14 t/m 18 februari Mogojoko zoekt nieuwe leden Gevonden voorwerpen CDA info-uur Zwemdiploma's Film over Indonesië ^enic/ïtert' Foresters na winterstop nog ongeslagen Sea-Sight Singers studeren nieuw repertoire in Sans Atout Sander en Maureen Groefsema kampioen in Zaandam Bridge HBC album of the M ILL EM N i U IVL.ever! The best classical album of the millennium. ever! CD van de week: The best classictd album of the millennium ever! O O Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Harry Potter en de Gevangene van Azkaban Boek van de week: en de gevangene van Azkaban door J.K. Rowling Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil en C.W. Wille- boordse): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekend is de dienst doende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. EA. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekend is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Nacht- en weekenddienst 11-18 febru ari: Apotheek Sibilo. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531. (Volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Diëtiste Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, tel. 5332287, tussen 17.00-19.00 uur; Ria Penders, Hoefcamplaan 13, Heiloo, tel. 5336673. Fysiotherapie Spreekuur volgens afspraak (ma t/m vr): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewisweg 34, tel. 5331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, tel. 5333398; E.E. Corts, Bergeonstraat 32, tel. 5333271; Maat schap voor fysiotherapie Waal, Kenne- merstraatweg 452, tel. 5331266; PA. Slinger, De Loet 6, tel. 5333746; fysio therapeute C.W. Meulenberg, De Krommert 16a, tel. 5340500; Fysio Heiloo, Slimpad 16a, tel. 5339355; Fysiotherapie Stromend, Mariënstein 178a, tel. 5321262. Sportfysiotherapie Sportinstituut Het Vennewater, tel. 072-5330344. Chiropractie M. Roosenberg en G. Lunau, Kenne- merstraatweg 69, tel. 5339963, behande ling volgens afspraak. Homeopathie N. van Amstel, arts voor homeopathie en acupunctuur, De Loet 6 in Heiloo en Julianaweg 72 in Egmond a/d Hoef, be handeling op afspraak via tel. 5069838. F. van der Kroon, homeopathie en natuurgeneeskunde, De Rietvink 16, tel. 5332605. A. Brink, praktijk voor klassieke home opathie en natuurgeneeskunde, Bos- anemoon 6, tel. 5339474. Mondhygiëniste Simone Hackenitz-Hoogendoorn, tel. 5331165. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Kennemerstraatweg 267, tel. 5337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens af spraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Oefentherapie Mensendieck W. Zonjee-Tol, A.H. te Morsche, Bergeonstraat 34, tel. 5338114. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Oefentherapie Cesar Ingrid Hoefmans en Karen Bok-Besse, Stationsweg 15, tel. 5330592. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Logopedie Tineke Hensen, De Sonneveld 124, tel. 5335352; Nita te Nuijl,Termijen 101, tel. 5335148; Jolanda de Wit, Vredenoord 30, tel. 5338073. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. m Tae-bo beoefenaars in actie in Het Vennewater. HEILOO - Op maandag 14 februari kunt u bij Groei en Bloei zelf bloem potten leren decoreren onder leiding van Corine Klamer en Ellen Neelen. Van een heel gewone bloempot maakt u iets heel bijzonders. U krijgt daarvoor bloempotten, servetjes, lijm, verf en al wat nodig is om er iets moois van te maken. Deelnemers dienen zelf een schort, dunne plastic handschoenen, een vaat doekje en een klein (nagel)schaartje mee te nemen. Eventueel kunt u zelf servetjes meenemen met een niet te kleine afbeelding er op. De workshop vindt plaats in ontmoe tingscentrum PC Willibrord, Kenne merstraatweg 464, vanaf 13.30 uur. Le den betalen f 30,-, niet-leden f 35,-. Aanmelden bij de heer Lantinga, tel. 072-5331792 of mevrouw Kempers, tel. 5337747. HEILOO - Op zaterdag 12 februari zal Mogojoko om 19.00 uur weer een nieu we viering in de Moeder Godskerk ver zorgen. Het thema van deze viering is 'Eenzaam maar niet alleen'. Mogojoko is op zoek naar nieuwe le den. De repetities vinden plaats in de Moeder Godskerk op vrijdag van 20.00 tot 22.00 uur. Voor informatie kun je bellen met voorzitter Joke Karman, 072-5335944. HEILOO - Vorige week werden de vol gende voorwerpen als gevonden bij het bureau aangemeld: viër sleutels (waar onder een Chrysler-autosleutel) aan twee hangers, gouddoublé armband met goud-zilveren schakels, paar zwar te dameshandschoenen, plastic tas met sport- en ruiterkleding, Adidas sport schoenen en sportkleding. HEILOO - Elk jaar houdt Sportinstituut Het Vennewater aan Het Zevenhuizen een groots aerobic-evenement. Deze keer werkten ruim honderd sportievelin- gen zich in het zweet tijdens een twee uur durende tae-bo workout die vorige week werd gehouden onder leiding van instructeur Wesley Wessendorp. Fanatiek stortten de deelnemers zich op oefeningen die gericht zijn op condi tietraining op muziek, het aanleren en oefenen van zelfverdedigingstechnie ken, het verliezen van gewicht, het ver groten van de spieropbouw en bovenal het beleven van plezier aan de sport. Op de workout werd duidelijk dat tae- bo momenteel grote belangstelling ge niet onder sportievelingen van diverse leeftijden en Het Vennewater kon na afloop van de workout dan ook weer een aantal nieuwe leden inschrijven voor de lessen die afgelopen zaterdag van start gingen. HEILOO - De CDA-fractie in de gemeenteraad van Heiloo houdt weer een info-spreekuur, en wel op donder dag 10 februari om 19.30 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belangstel lenden met vragen en opmerkingen zijn welkom. Informatie kunt u krijgen bij de secretaris van de fractie, Martin Groot, 072-5335573. HEILOO - Onlangs zwommen leerlin gen van zwembad Loos af voor de Zwaardvis-diploma's. Goud ging naar Linda Korhoen, Tamar de Jong, Thea Bruin. Zilver was er voor Marga Ad miraal. Met brons gingen naar huis Jette Frugte, Jan Erik Guit, Soraya Disseldorp, Stefan Blauw, Tomas Donse, Bibianne Schouten. HEILOO - Voor de reisinformatiefilm over Indonesië van de Stichting Het Schone Streven is zoveel belangstelling geweest dat besloten is de film nog één maal in het Open Huis te vertonen. Toegangskaarten voor deze avond op 3 maart zijn verkrijgbaar bij Disc 't Loo. De prijs is f 3,50. Aan de zaal zijn geen kaarten verkrijgbaar. De avond begint om 20.00 uur. Verdere informatie is verkrijgbaar op tel. 072-5340109. 112 072- 5122222 KJ 'Noord-Ho Noord-Holland Noord HEILOO HEILOO - Een 21-jarige automobilist botste op 2 februari omstreeks 02.30 uur op de rotonde van de Ypesteiner- laan tegen een betonnen blok aan. De inwoner van Heiloo verklaarde dat hij geschrokken was van een personen auto die de rotonde opreed. Doordat hij krachtig remde, raakte zijn auto in een slip en raakte hij de controle over zijn voertuig kwijt. Vervolgens botste hij tegen het betonblok. In de nacht van 1 óp 2 februari werd in Baetenburg een personenauto ver nield. Het linker- en rechterportier van de Nissan Primera werden bekrast. Een onbekende jongen zag omstreeks 16.45 uur kans een fiets te stelen die tegen de brugleuning stond op De Riet vink. De 14-jarige eigenaar was samen met zijn vader bezig met het bezorgen van een krant. De vader zag dat een onbekende jongen de fiets wegnam. Hij probeerde nog om de diefstal te voor komen, maar tevergeefs. De dief ging er vandoor met de nagelnieuwe, blauwe Giant met zeven versnellingen. De dader is tussen de 15 en 20 jaar oud, ongeveer 1.75 meter lang en was gekleed in een lichtblauw ski-jack. De jongen had opvallend witblond haar. Snelheidsduivels Op 3 februari werden tussen 07.00 en 12.00 uur verkeerscontroles gehouden op de Kennemerstraatweg, Kerkelaan, Rosendaal, Westerweg, Zanderslootl- aan en Ypesteinerlaan. Gecontroleerd werd op snelheid en verlichting en ook bromfietsen werden speciaal in de gaten gehouden. Op deze locaties geldt overal een maximumsnelheid van 50 km per uur. In totaal deelde de politie twaalf bekeuringen uit voor te hard rij den. Het hardst werd gereden op de Kerkelaan, waar een bestuurder 71 km per uur reed. Verder werden dertien bekeuringen uitgeschreven voor ande re overtredingen. Tijdens de controles werden twee bromfietsen voor een technisch onderzoek uit het verkeer genomen, waarbij diverse gebreken werden ontdekt. De politie deelde daarvoor een aantal bekeuringen uit. Uit een winkel aan de Raadhuisweg werd sportkleding gestolen. Waar schijnlijk werd de diefstal gepleegd door een man en een vrouw van onge veer 35 jaar oud, die zich in de winkel al verdacht gedroegen. Zij zagen toch kans de winkel met de gestolen spullen te verlaten. In de omgeving werd nog tevergeefs naar hen gezocht. Uit het magazijn van een winkel aan de Stationsweg werd een rek met sigaret ten gestolen. Vervolgens werd gepro beerd om dit rek op de achterbank van een personenauto te laden, maar omdat de portieren niet meer dicht gingen, werd het rek weer uitgeladen. Getuigen zagen dat drie personen, twee mannen en een vrouw, vervolgens wegreden in de richting van de rotonde aan de Stationsweg. Het kenteken van de auto is genoteerd en de politie onderzoekt de zaak momenteel. In een woning aan de Kerkelaan werd getracht in te breken. Eerst probeerde men binnen te komen door het force ren van de achterdeur. Toen dit niet lukte, werd een schuurraam openge broken. Daardoor kwam men de schuur en de bijkeuken binnen. De tus sendeur naar de woning was echter afgesloten. Er werd nog geprobeerd om deze open te breken, maar dat lukte niet. De eigenaar van een Citroën BX con stateerde om 07.00 uur dat op De Waard in zijn auto was ingebroken. Uit de auto werd een radio-cdspeler gesto len. Het slot van het rechtervoorportier Was geforceerd. Motorrijder onderuit Op 4 februari werd omstreeks 14.00 uur de inbraak ontdekt in een woning aan de Baafjeslaan. Men kwam de woning binnen door een raamkozijn te forceren. De hele woning werd door zocht. Op dit moment is nog niet be kend wat er uit de woning werd gesto len. In een clubgebouw aan de Westerweg werd ingebroken. Eerst werd een deel van het prikkeldraad vernield, daarna werd een raam aan de achterzijde insla gen. Vooralsnog wordt er niets vermist. Een 22-jarige automobilist werd op 6 februari omstreeks 00.05 uur op de Kennemerstraatweg gecontroleerd op het gebruik van alcohol. Een blaastest wees uit dat de inwoner van Haarlem te veel alcohol had gedronken. Ook bleek dat hij geen rijbewijs had. De politie maakte proces-verbaal op. Omstreeks 11.00 uur werd de inbraak ontdekt in een schoolgebouw aan De Dors. Door het forceren van een ruit en twee lichtkoepels kon men binnenko men. Vermoedelijk ging daardoor het alarm af omstreeks 03.30 uur. Vooralsnog wordt er niets vermist. Ondanks een geringe snelheid kwam op de Kennemerstraatweg ter hoogte van de Raadhuisweg een 27-jarige motorrijder ten val. De inwoner van Amsterdam reed in een groepje van motorrijders. Terwijl hij heel licht bij- remde, ging hij onderuit. Het bleek dat het wegdek ter plekke glad was gewor den door een onbekende vloeistof (mogelijk koelvloeistof). De brandweer kwam om het wegdek schoon te maken. De motor raakte zodanig beschadigd dat die weggesleept moest worden. HEILOO - Na een moeizaam einde van de eerste competitiehelft is Fo resters na de winterstop al drie wed strijden ongeslagen. Zondag stond de uitwedstrijd tegen het op de vierde plaats staande EVC op het programma, waarvan de eerste wedstrijd was verlo ren. Vanaf het begin was het Foresters dat het initiatief nam en EVC ver op de eigen helft terug drong. Na een kwar tier spelen leverde dit overwicht de ver diende openingstreffer op. Dennis Dijkhuis werd even buiten het straf schopgebied neergelegd, waarna Je roen Haanstra de toegekende vrije trap schitterend binnenschoot 1-0. Na deze treffer was EVC twee maal dicht bij de gelijkmaker, maar doelman Nick van Aart redde bekwaam. Tien minuten voor de rust kwam Foresters op 2-0. Joris van der Velden werd op links diep gestuurd, zijn voorzet belandde tussen een verdediger en de EVC keeper die allebei twijfelden, waarna Dennis Dijkhuis met een lob kon scoren. Meteen na dit doelpunt was het bijna weer raak. De sterk spe lende Carlos Blom speelde zijn directe tegenstander uit en gaf een perfecte voorzet op de geheel vrij staande Niels Kok, maar zijn schuiver verdween vlak naast het doel. Even voor rust kwam Foresters toch nog in de problemen. Maurice Stoffers beging een harde overtreding die meteen met rood werd bestraft, waardoor Foresters de gehele tweede helft met een man minder ver der moest. Na de rust schoof bij EVC een verdedi ger door om Foresters meer onder druk te zetten. Toch was de eerste kans voor het uitspelende team. Opnieuw was het de snelle Carlos Blom die zijn tegen stander de baas was, maar ook zijn inzet verdween langs de verkeerde kant van de paal. Ondanks dat Foresters het met een man minder moest doen kwam men toch niet echt in de problemen en het werd na een kwar tier in de tweede helft zelfs 3-0. Uit een vrije trap van Jeroen Haanstra was het Carlos Blom die zijn goede optreden met een doelpunt bij de tweede paal bekroonde. EVC probeerde het na dit doelpunt met de lange bal, maar tot echte kansen leidde dit niet. Drie minuten voor tijd werd het toch nog 3-1, een vrije trap van de zijkant werd door de EVC spits hard binnen geschoten. Na deze over winning heeft Foresters de aansluiting met de subtop weer gevonden. Vol gende week speelt Foresters thuis tegen het onderaan staande Alcmaria V. BERGEN - De Sea-Sight Singers gaan binnenkort van start met een nieuw project, getiteld 'Tiptoe through the tulips'. Deze werktitel staat voor het instuderen van nieuw repertoire, met liefst ook nieuwe leden erbij. De bedoeling is een close-harmony pro gramma samen te stellen met de ele menten Shakespeare, Holland en tul pen, dat eind dit jaar opgevoerd kan worden. Tevens willen de Sea-Sight Singers meedoen aan het tweejaarlijkse close-harmony festival, dat op 4 en 5 november in Tilburg wordt gehouden. Voor dit project zoekt het koor zangers en zangeressen onder de 55 jaar, liefst met koorervaring en bekendheid met notenschrift. Op zondag 13 februari wordt er een workshop gehouden door dirigent Roy Voogd, van 14.00 tot 16.00 uur aan de Kogendijk 42 in Bergen. Opgeven hiervoor kan tot 11 februari, bij Bert Bart, tel. 072-5337118. Aanmelden voor het koor kan op dezelfde wijze, tot 21 februari. HEILOO - 'Druk, druk, druk'. Het is vandaag de dag bijna hét standaard antwoord wanneer je iemand vraagt hoe het gaat. Want we moeten en willen zo enorm veel doen en haasten ons dan ook geregeld van hot naar her. Dat dat veel energie kost, is duidelijk. Maar waar haal je die energie vandaan? Etos wil een antwoord geven op die vraag met een nieuw concept. Op vrijdag 11 februari heropent Etos haar vestiging in 't Loo, na een ingrijpende verbou wing. Naast een splinternieuw interieur heeft de winkel dan ook een compleet nieuwe uitstraling gekregen, waarbij 'energie' het motto is waar alles om draait. Zelf weten bedrijfsleider Frans Zonne veld en de twaalf medewerkers maar al te goed wat het is om het druk te heb ben: de afgelopen anderhalve week is met man en macht gewerkt om de tota le metamorfose van de winkel op tijd voor elkaar te krijgen. Maar als het goed is, kan niemand zich vrijdag de chaos van de dagen ervoor nog voor stellen. Want in het nieuwe concept wil Etos rust uitstralen en een plek zijn om in een aangename, ontspannen sfeer heerlijk te winkelen met volle aandacht voor je eigen leven, lichaam en welzijn. „En dat is waar het Etos om gaat," benadrukt Frans Zonneveld. „Gezond heid en geneesmiddelen blijven de basis van Etos. Maar dan wel gezond heid in al zijn facetten. En naast het hoofdpijnpoedertje, waarvoor klanten natuurlijk nog -steeds bij ons terecht kunnen, is er nog heel veel meer. Ge- 4zond zijn volgens Etos ook: goed voor jezelf zorgen. En daar ontbreekt het nog wel eens aan. Bij Etos vinden we dat mensen vaak te weinig tijd voor zichzelf nemen." De zaak in 't Loo is de eerste vestiging van Etos in Nederland «van deze groot te, die volgens de nieuwe gedachte gaat werken. In de knusse, maar overzichte lijke winkel wordt met kleuren inge speeld op de vier basiselementen water, lucht, vuur en aarde, die van het thema 'energie' zijn afgeleid. Er komt een nieuw logo en de medewerkers worden letterlijk voorzien van een nieuw jasje. Energie door ontspanning Voor wie in zijn jachtige bestaan graag eens een rustpuntje inbouwt, zijn bij Etos in het nieuwe assortiment allerlei overheerlijk geurende etherische oliën verkrijgbaar. De aromatherapie is er op gericht om door ontspanning en de werking van verschillende geuren weer nieuwe energie op te doen. Geurige massage-olie, badschuim, douchegels, badparels en bodylotions zorgen voor een complete lichaamsverzorging van top tot teen. En omdat jezelf verwennen volgens Etos een gezonde zaak is waar ook leu ke cadeautjes bij horen, is de vernieuw de Etos ook boordevol leuke cadeau ideeën, voor jezelf of voor iemand an ders. Zo zijn er bijvoorbeeld allerlei vrolijke, zachte en vertederende knuf fels, voor jong én oud. Met Valen tijnsdag in het vooruitzicht is misschien een idee om even een kijkje te nemen bij Etos in 't Loo. Vrijdag gaan de deuren van de ver nieuwde Etos om 11.00 uur open. Klanten die er op tijd bij zijn, krijgen een cd cadeau waarop het thema 'ener gie' centraal staat. De hele dag is er voor de kinderen een clown aanwezig met ballonnen. Op zaterdag 12 februari is er tussen 9.30 en 16.30 uur een visa- giste van Bourjois aanwezig die gratis adviezen geeft over het gebruik van deze cosmetica. Natuurlijk staan ook alle gediplomeerde medewerkers van Etos vanaf vrijdag weer klaar om klan ten desgewenst van informatie en adviezen te voorzien. HEILOO - De uitslagen van bridge club Sans Atout van afgelopen maan dag; A-lijn: V. Helvoort-V. Kleef 57.90, fam. Kuyt 56.70. B-lijn: Daudey-Bee- repoot 61.30, Roelofs-Bijlsma 58.30. C-lijn: Nap-V. Steeg 57.90, Poley-Slob 55.40. D-lijn: Boersen-Grootjen 57.50, Fagel-Ravesloot 55.30. E-lijn: fam. v.d. Vlies 62.00,Theuene-De Jager 55.20. F- lijn; Nijman-Maas 63.90, Roer- dinkholder-Hutten 55.60. HEILOO - Tijdens het Open Zaan streek judotoernooi afgelopen week einde was voor sportschool Randers de Geus judoka Maureen Groefsema de gene die zaterdag het beste presteerde. Zij werd kampioen in de gewichtsklas se tot 34 kg. Haar neef Sander Groefse ma presteerde het om op zijn verjaar dag kampioen te worden in de klasse tot 73 kilogram. HEILOO - Vorige week dinsdag speel den leden van HBC als volgt: A-lijn Moscou-Weehuizen 60.90, fam. Happe 55.20. B-lijn Manshanden-Pin 61.30, Klop-Niele 56.30. Donderdag was de uitslag: A-lijn De Bruyckere-Stark 61.30, Kat-Van Baar 60.80. B-lijn Leek- V.d. Steen 62.00, Pias-Wijnbeek 59.40. C-lijn Koster-V.d. Burg 65.00, fam. Roozen 59.60. D-lijn Olgers-Werk- hoven 56.90, fam. Brinkhuis 56.30, fam. van Dijk 56.30. Kachelmuseum Expositie 'Stoken en koken', te zien 's zondags van 12.00 tot 16.00 uur, Bier kade 10. MCA Tentoonstelling van tekeningen en aquarellen van Annemarie Kuster. GGZ/Riagg Tot en met maart expositie van schilde rijen van Gerard van Velzen, te zien aan de Oude Hoeverweg 10 op werk dagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Theater De Vest Tot en met 20 februari expositie van objecten van Pablo Pinkus, te zien van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en tijdens voorstellingen. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. F. van der Wind, 12-plus. Gereformeerde Kerk Heiloo Zondag 10.00 en 19.00 uur: ds. A. Boezewinkel. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: dr. L. Zwanenburg. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met dames- en herenkoor, voorganger pastor J. Oiling, kinder woorddienst. Moeder Godskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Mogojoko, voorganger pastor H. Helsloot. Kapel PC Willibrord Zondag 10.00 uur grote kapel: dienst van schrift en tafel met De Schola, voorganger ds. M. Braamse; Woensdag 16.45 uur kleine kapel: voorganger pas tor F. Kortekaas. Geen opgave ontvangen. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Pinkstergemeente Heiloo Zondag 10.00 uur dienst. Zondagschool 10.30-11.30 uur. Bijbelstudie: woensdag 20.00 uur. Kerkgebouw: Maas Gees teranusweg, Heiloo. Informatie op tel. 5337282. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlich tingen: tel. 0299-427509. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN 'De beste klassieke cd van het millenni um' luidt de prestigieuze titel van de cd-box van deze week. Om die belofte waar te maken, moet het dus wel iets bijzonders zijn. Eén ding is zeker: op de drie cd's uit deze box staan opnames van composities die deel uitmaken van de meest beroemde muziekstukken uit de afgelopen eeuwen en alleen al om die reden zijn ze de moeite van het beluisteren en het bewaren meer dan waard. Op de eerste cd staat rustgevende muziek verzameld. Vertegenwoordigd zijn de barok, met wereldberoemde composities van onder anderen Vivaldi en Albinoni, het classicisme, toen Haydn, Mozart en Beethoven hoogtij dagen vierden en de romantiek, waarbij namen als Schumann, Schubert en Mendelssohn horen. Maar ook zijn componisten uit later eeuwen als Joaquin Rodrigo, Edward Elgar en Samuel Barber vertegenwoordigd. De tweede cd is gevuld met composi ties waarin de vocalen een rol spelen. Religieus getinte muziek als het Ave Maria van J.S. Bach en 'Gloria in excel- sis Deo' van Vivaldi staat naast muziek uit beroemde opera's van Puccini, Verdi en Bizet. Op de derde cd tenslotte staan compo sities die er op gericht zijn bepaalde gevoelens bij de luisteraar op te roe pen. Spanning, vreugde en vrolijkheid of triomf. Componisten als Richard Strauss, Prokofiev, Grieg, Ravel, Rachmaninov, Bizet en Tchaikovsky hebben allen muziek achtergelaten waarvan de melodieën onvergetelijk zijn en een enorme zeggingskracht heb ben. 3 CD's voor 49.95 Voor Harry Potter aan zijn derde jaar op Zweinsteins Hogeschool voor Hek serij en Hocus Pocus begint) moet hij de zomervakantie bij zijn gemene oom en tante doorbrengen. Door een magisch ongelukje komt hij ineens 's avonds laat op straat te staan. Dan blijkt dat Sirius Zwarts, een beruchte volgeling van Jeweetwel, uit de gevangenis van Azkaban is ontsnapt. Hij is op de vlucht en heeft het wellicht op Harry gemunt. Er volgt een enerverend schooljaar met nieuwe vakken als Dreuzelkunde en zorg voor Fabeldieren, spannende zwerkbalwedstrijden en griezelige voorspellingen. De school wordt be waakt door Dementors, de gevreesde bewakers van Azkaban, maar Harry zal zijn lessen Verweer tegen de zwarte kunsten hard nodig hebben... De Harry Potter-boeken van J.K. Row ling zijn over dé hele wereld een groot succes. Miljoenen lezers van alle leeftij den zijn er aan verslaafd geraakt. De auteur, Joanne Rowling, groeide op in Chepstow in Engeland. Ze studeerde Frans en klassieke talen aan de Uni- versteit van Exeter, waarna ze voor Amnesty International werkte. De overlevering vertelt dat ze in cafés aan haar debuut, Harry Potter en de Steen der Wijzen, werkte, omdat ze thuis in de kleine flat die ze met haar dochter deel de, geen ruimte had om te schrijven. Het boek van deze week is de derde in deze serie. De tweede heette Harry Potter en de Geheime kamer. In totaal zullen er zeven delen verschijnen. voor Heerenweg €7*69,1851 KL HeBoo mast Winkalhot t Ldo. 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 2