Terreinbeheerders ijveren voor behoud van open groene ruimte in CAL-gebied Brandweerlieden in het zonnetje gezet X X 4 ÊT Kijk op de zaak P L I T I E P#L ITIE PAGINA 11 UITKIJKPOST - 8 MAART Texaco-Van Splunter vernieuwd TTV Limmen kent moeizame start Activiteiten Conquista Collecte Jantje Beton SV Yredeburg HSV Limmen nieuws Klaverjasdrive De Yriendschap Kledinginzameling Mensen in Nood Klaverj as-drive Pax Christi Rob Levering in nationale finale driebanden Jan Pannekeet in Vredeburg Lezing Trans Alaska expeditie Handbal Meervogels Limmen Creatief Jaarvergadering Bouw en Houtbond FNY Limmer Plankeniers brengen volkstoneel 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT LIMMEN - Onlangs is het tankstation Texaco-Van Splunter aan de Rijksweg 2 in Limmen volledig aangepast aan de huidige milieuwetgeving voor tanksta tions. In korte tijd zijn nieuwe brand- stofpompen inclusief dampretoursys- teem geplaatst voor zowel benzine, die sel als LPG. Tevens is de vloeistofdich te vloer, inclusief rioleringen ver nieuwd. Om het afkitten van de vloer onder de juiste temperatuur te verrich ten is gebruik gemaakt van een grote partytent.Tijdens de werkzaamheden is de verkoop gewoon doorgegaan. Ver der is een groot windscherm geplaatst zodat de tankende klanten minder last zullen hebben van de wind. Om het ongemak van de werkzaamhe den gauw te vergeten, houdt Teaco-Van Splunter een actieweek van donderdag 9 tot en met 16 maart. De hele week krijgen tankende klanten dubbele zegels. Van elke vijfde klant wordt een foto gemaakt. De drie leukste foto's krijgen een schitterende prijs. Iedere tiende klant krijgt een ijstaart cadeau en voor de kinderen is er een gratis zak popcorn. LIMMEN - Op 4 maart vond op de Rijksweg bij de kruising met de Hoo- geweg omstreeks 19.15 uur een aanrij ding tussen twee personenauto's plaats. De aanrijding werd veroorzaakt door dat een 30-jarige automobilist, komen de vanuit de Hoogeweg, geen voorrang verleende. Beide bestuurders, inwoners van Limmen, werden met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De auto's werden door een sleepbedrijf weggetakeld. Op 5 maart werd de inbraak in een bedrijfspand aan de Uitgeesterweg ont dekt. Door het forceren van een raam kwam men het pand binnen. Uit een kantoorgedeelte werd muntgeld gesto len. Gevonden: blauw kinderwantje. die het Limmer korps organiseerde of waar het korps aan meedeed. Voor zijn grote inzet ontving Van den Kommer tijdens de jaarvergadering een onder scheiding van de Koninklijke Neder landse Brandweer Vereniging. Ook echtgenote Margo werd door het korps in de bloemen gezet. Afscheid van het korps namen Cor Kleverlaan en Sjaak van de Sande, om dat ze de 'pensioengerechtigde' leeftijd voor brandweerlieden bereikt hebben. Jan Driessen trad op eigen verzoek uit. LIMMEN - Ook dit jaar ging carnaval bepaald niet ongemerkt voorbij in LimmenGroot feest was het weer, met een vrolijk versierde optocht en prachtig uitgedoste carnavalsvierders op het groot gekostumeerd bal afgelopen zaterdagavond in De BurgerijKosten nog moeite waren ge spaard om in de mooisteorigineelste of uitbundigste outfit voor de dag te komenZondagavond deed de jeugd het nog eens dunnetjes over tijdens het discobal. Hoewel spijkerbroek en T-shirt hier de boventoon voerden, had een enkeling toch nog maar eens zijn meest elegante pak uit de kast gehaald. Fotostudio Starfield) LIMMEN - Ruim een maand geleden begon de voorjaarscompetitie voor de tafeltennissers van tafeltennisvereni ging Limmen. Zij troffen meteen een goede kandidaat voor het kampioen schap. In Hoorn werd goed tegenstand geboden aan Disnierats 2 dat in Martijn Baan, afkomstig uit het eerste team en met vierde divisie-ervaring, een voor Giovanni Bakker van Limmen niet te bedwingen pion in het spel had. Hoewel Bakker en ook Mark Stoop nog wel goed begonnen (met beiden een overwinning in drie games) en Henk-Jan den Ouden samen met Mark ook het dubbelspel won en Limmen daardoor een 3-1 voorsprong nam, zette Disnierats daarna de zaken recht door drie overwinningen op rij. Door een lichte enkelblessure speelde Den Ouden zijn laatste partij op blote voe ten en won ook nog. De nederlaag van Limmen met 4-6 was toch een behoor lijk resultaat tegen zo'n sterk team. Tegen Dito 2 was het resultaat nog iets beter. In Limmen werd het 5-5. Na een voorsprong van 4-3 en een verloren dubbel werd het nog even spannend, maar bij 4-5 achterstand was hef Gio vanni Bakker die in de laatste enkel met verve het vijfde punt binnensleep te voor Limmen. Dikke cijfers Het tweede verloor van DOV 6 met dikke cijfers: 3-7. Het team verbeterde zich thuis iets door een 4-6 nederlaag tegen Esopus 2, dat Wilton van Deene in mindere vorm trof en via maar liefst zeven van de tien partijen in drie ga mes, in het laatste potje het zesde punt inpikte. Limmen 3 won uit in Wognum van Esopus 6 gemakkelijk met 8-2, waarbij Cor Schaap en Jaap Vasbinder ongeslagen bleven en ook het dubbel in de tas ging. Het klopte thuis Doko 3 met 7-3, waarbij Schaap wéér onklop- baar bleek, Wim Krom twee partijen pakte en zelfs invaller Robert Kramer een duit in het zakje deed. Het vierde team gaat weer een moeilijk seizoen tegemoet en trof in de eerste wedstrijd Puinhoop United 2, dat niet tot de sterkste tegenstanders behoort, maar toch met 6-4 te sterk bleek. Pun ten werden binnengehaald door inval ler Sebastiaan Peek, Freek Ris en in het dubbelspel door Peek met Gert Meijer. De volgende ontmoeting thuis tegen Disnierats 16 werd een te ruime, geflat teerde 1-9 nederlaag. Het pas gepromoveerde vijfde, ver sterkt met Sandra van de Wal, komt maar moeizaam op gang en boekte twee ruime nederlagen: achtereenvol gens werd verloren van Noordkop 8 met 2-8 en in Schoorl van Duintreffers 4, waar Heiko Mes van Limmen het genoegen had om één partij te winnen. Het jeugdteam, uitkomend in de eerste klasse A, begon met twee thuiswedstrij den en verloor twee maal met 1-9. Eerst van Olympia en daarna van Spirit j2. Mariska Barendse won één enkel spel en een dubbelspel. LIMMEN - Bij jongerencentrum Con quista staan er dit weekend weer diver se activiteiten op het programma. Za terdag 11 maart kunnen kinderen van 4 tot en met 12 jaar tussen 10.30 en 12.30 uur weer volop knutselen. Deze week worden er spoken en bloemen ge maakt. Entree is f 1,50. De tieners van 12 tot en met 15 jaar mogen hun legerpak uit de kast halen, want op zaterdag is er vanaf 19.00 uur een 'armynight', een disco in legerstijl. De avond eindigt om 23.00 uur, de toe gang is gratis. En vanzelfsprekend is ook deze week het jongerencafé weer open, op vrijdag en zaterdag van 20.30 tot 01.00 uur. Voor meer informatie kan gebeld wor den naar tel. 072-5052811. LIMMEN - Van 12 tot 18 maart wordt weer de jaarlijkse collecte van Jantje Beton gehouden. Deze stichting is voor het jeugdwerk opzet. Met deze collecte kan zij veelbelovende projecten op het gebied van jeugdwerk realiseren. Scouting Limmen komt dit jaar bij u langs met de collectebus. Een gedeelte van deze opbrengst mag zij zelf beste den voor het aanschaffen van nieuwe spelmateriaal en voor verschillende speltakken. REGIO - Groene open weiden, strand- wallen, duinen, historische dijkjes en een middeleeuws kavelpatroon. Alleen in het gebied tussen Castricum, Aker sloot en Limmen is het allemaal nog te zien en te herkennen. Nergens anders in Nederland kan men deze combinatie van natuur en cultuur zo goed beleven als hier. Naarmate ons land verder ver stedelijkt zal de waarde hiervan alleen maar toenemen. Reden genoeg om die waarden te koesteren. De stichting Het Noordhollands Landschap, PWN en Staatsbosbeheer pakten die taak op en presenteerden vorige week een ontwik kelingsvisie voor landschap, natuur en recreatie: 'Een groene mal voor CAL'. Nu Castricum, Akersloot en Limmen zich ten doel hebben gesteld het gebied tussen deze gemeenten open en groen te houden, hebben de genoemde drie terreinbeherende instanties zich ver diept in de vraag hoe dat het beste kan gebeuren. Dankzij hun dagelijks werk in dit landschap hebben zij als geen ander kennis van de waarden en kwali teiten. Zij stelden vrijblijvend, maar in overleg met de gemeenten, een ontwik kelingsvisie op die een waardevolle bij drage kan zijn aan de discussie over de toekomst van het CAL-gebied. Strandwal en veenweide Uitgangspunt van de visie is het be houd en de verhoging van de kwaliteit van het landschap. De samenstellers benadrukken het unieke van het ge bied. 'Hier bestaan nog doorlopende, open, onbebouwde zones tussen de dui nen, de strandwallen en het veenweide- gebied. Hier is het grondgebruik door de eeuwen heen grasland gebleven, waardoor ook grote ecologische, cul tuurhistorische en in het bijzonder archeologische waarden behouden konden blijven.' Het Noordhollands Landschap, PWN en Staatsbosbeheer zetten in de ont wikkelingsvisie uiteen op welke wijze dit kan geschieden. De samenstellers drukken de gemeenten op het hart vooral de samenhang tussen al deze landschapselementen te behouden en te versterken. Zo dient de openheid tussen de woonkernen op de strand wallen in stand te blijven. Nieuwbouw, zoals tussen Akersloot en Uitgeest, vin den zij 'uit den boze. Behalve voorko men dat dorpen aan elkaar vastgroeien moeten de gemeenten ook beducht zijn voor aantasting van de landschappelijk en cultuurhistorisch waardevolle dorpsranden door bebouwing. De hui dige tussenliggende graslanden kunnen worden veiliggesteld met behulp van een helder ruimtelijk ordeningsbeleid en handhaving daarvan. Trekroute Die graslanden zijn ook van groot belang als broed-, rust- en foerageer- plek voor talloze weidevogels. Ook vele kleine zoogdieren, reptielen, amfibieën en waterinsekten profiteren ervan. Om hen wat meer bewegingsvrijheid te geven en hen in alle rust van het ene naar het andere natuurgebied te laten trekken, is het nodig dat er een zoge naamde ecologische verbindingszone wordt gecreëerd. De samenstellers doen dan ook het voorstel om de Schulpvaart en de Hendriksloot als ruggengraat van deze verbindingszone te laten fungeren. De provincie gaf dat al aan in het streekplan. Aandacht voor het landschap betekent ook aandacht voor de gebruikers er van. Agrariërs vervullen vanouds een belangrijke rol bij de ontwikkeling en instandhouding van het landschap. Met name de melkveehouderij zorgt mo menteel voor relatief goedkoop onder houd van de graslanden. Vanwege de huidige netelige economische positie van melkveehouders, verdient het aan beveling om alternatieven te zoeken met meer toekomstperspectief. Stromende duinrellen Als onderdeel van het landschap vormt ook het water een sterk verbindend element in het CAL-gebied. Het water LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde schaakvereniging Vredeburg ronde 20 van de interne competitie. De top van de ranglijst werd flink door elkaar ge schud. J. Admiraal probeerde via het moderne Wolga gambiet koploper G. Hafkamp te verrassen. Hafkamp ver trouwde op zijn intuïtie en behield zijn pionvoorsprong. In het eindspel creëer de Admiraal gevaarlijke matdreigin- gen, die met nauwkeurig spel waar schijnlijk te pareren waren geweest. Maar Hafkamp blunderde zijn aange vallen toren naar een verkeerde plaats en gaf direct op wegens mat in twee zetten. J. Limmen speelde een zwakke opening tegen E. Stolp, die gemakkelijk spel kreeg en een lastige paardpenning ver zilverde naar een gewonnen stelling. H. Ebels leek tegen een scherp spelende R. Rommel goed uit de onregelmatige 'De Leeuw-opening' te komen. Het was compleet vuurwerk op het bord, met wederzijdse dreigingen tegen beide niet gerokeerde koningen. Rom mel had óf het diepst gerekend óf puur geluk, in elk geval hield hij een beslis send stuk over. H. Levering verloor een toren tegen J. de Graaf, maar zag scherp dat zijn koningsaanval voldoen de compensatie opleverde. De Graaf koos eieren voor zijn geld en vluchtte in remise door herhaling van zetten. In groep B is de stand bovenaan niet gewijzigd. Alle toppers wonnen. Kevin Keijzer, Jeroen Duin, Duncan Keijzer en Barry Blekemolen vormen een kop groep, waarbij vooral Duncan Keijzer een grote sprong voorwaarts heeft gemaakt. Op vrijdag 10 maart is er geen schaken. Wel speelt het Vredeburg viertal de bekerwedstrijd tegen het sterke Bergen. Uitslagen: Groep A: G. Hafkamp-J. Admiraal 0-1, J. Limmen-E. Stolp 0-1, H. Ebels-R. Rommel 0-1, D. Aafjes-M. Weigraven 0-1, D. Schut-R v.d. Heijdt 1- 0, K. Kramer-T. Al 1-0, K. Aafjes-J. Levering 0-1, J. de Graaf-H. Levering remise, J. Tebbens-G. Pouw 0-1, R. Termes-M. Wester 1-0, C. Pepping-T. Admiraal 1-0. Groep B: K. Keijzer-N. van Leen 1-0, J. Duin-B. Schijf 1-0, S. Sofan-D. Keijzer 0-1, E. Mooij-B. Blekemolen 0-1, W. v. Leen-J. Valkering 0-1, I. Mooij-T. Witkamp remise, M. Mooij-M. Tijm remi se, E. Beentjes-N. Kraakman 1-0, H. Termes-T. Castelein 1-0. in stromende duinrellen is van oudsher van uitstekende kwaliteit en daarom ook ecologisch zeer interessant. Er zijn echter nog maar weinig duinrellen gespaard gebleven. De samenstellers van de ontwikkelingsvisie doen voor stellen om de duinrellen te herstellen en de waterkwaliteit in de polders te verbeteren. De natuurbeheerders zien daarvoor een sleutelrol bij de CAL-bestuurders weggelegd. Het Noordhollands Land schap, PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland en Staatsbosbeheer wijzen op de zorgplicht voor dit eeu wenoude landschap en de belevings waarde ervan voor de bevolking. Voor het goede zouden dan ook de gemeen ten Heiloo en Uitgeest bij de uitwer king mee moeten werken. De samen stellers van de ontwikkelingsvisie stel len voor op korte termijn een brede overleggroep op te richten waarin ver schillende maatschappelijke groeperin gen zitting nemen. LIMMEN - Het nieuwe wedstrijdsei zoen gaat deze week van start met een all-round wedstrijd op zondag 12 maart in het Noord-Hollands kanaal nabij Graftdijk. Vertrek is om 7.00 uur bij café de Uitkomst en er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur. De inleg is f 5,-. Na afloop is er een prijsuitreiking, in het café te Limmen. Alle vis telt, de vangst wordt na afloop gewogen. Vooraf opgeven is niet nodig. Verdere informatie kunt u krijgen op tel. 0251-310429. Tevens kunnen lief hebbers van zeevissen nog meedoen met de zilte all-rounders. Informatie hierover is te krijgen bij De Uitkomst. AKERSLOOT - Zaterdag 11 maart is er weer een klaverjasdrive in De Vriendschap. Zoals altijd is er een prij- zentafel met als hoofdprijzen levens middelenpakketten, draagbare radio ed spelers, pannensets en glasservies. De aanvang van de drive is 20.00 uur en iedereen kan meedoen. Vooraf opge ven is mogelijk op tel. 0251-312866. Het is een inviduele drive, dus niet met een vaste partner. LIMMEN - Het voorjaar zit weer in de lucht, en bij velen worden de kasten opgeruimd. De jaarlijkse kledingactie van Mensen in Nood is pas in oktober maar om het mogelijk te maken het hele jaar door kleding af te geven, kunt u terecht bij de volgende adressen: me vrouw Reevers, Dusseldorperweg 118 en mevrouw van Lieshout, Visweg 20. Mensen in Nood helpt wereldwijd slachtoffers van rampen en oorlogen, ongeacht hun religie, herkomst of poli tieke overtuiging. De ingeleverde kle ding moet goed verpakt zijn. LIMMEN - De jaarvergadering van de vrijwillige brandweer in Limmen die onlangs plaatsvond, werd aangegrepen om de jubilerende commandant An- toon van den Kommer en drie leden die afscheid namen van het korps in het zonnetje te zetten. Commandant Van den Kommer is al dertig jaar lid van de vrijwillige brand weer. Bovendien heeft hij zich bijzon der ingezet voor vele activiteiten (zoals onder meer de onderlinge wedstrijden) Burgemeester Ed Huisman sprak de drie toe en memoreerde hun verdien sten voor het korps. Sjaak van de Sande was tevens beroepsbrandweerman bij het Alkmaarse korps en werd geprezen vanwege de vele kennis die hij over bracht aan het Limmer korps. Ook Cor Kleverlaan en Jan Driessen verdienden hun sporen door hun grote inzet, naast hun drukke beroep. De scheidende brandweerlieden ontvingen een set vergulde manchetknopen. LIMMEN - Op vrijdag 10 maart zal in de Pax Christi-school aan de Hogeweg 55 de jaarlijkse klaverjasdrive gehou den worden. Er worden drie rondes gespeeld en er zijn mooie prijzen te winnen, waarvan velen gesponsord zijn door Limmense bedrijven. Tevens is er een verloting. De opbrengst van deze avond komt geheel ten goede aan de leerlingen van deze basisschool. Inschrijving a f 5,- in de zaal. Aanvang van de drive is om 20.00 uur, de aula is open vanaf 19.30 uur. Koffie en thee staan klaar. AKERSLOOT - Rob Levering uit Akersloot is er in geslaagd de finale te bereiken van het Nederlands kam pioenschap driebanden groot tweede klasse. Dit kampioenschap wordt op 10, 11 en 12 maart gespeeld in Steenwijk. Rob Levering is als zevende geplaatst met een moyenne van 0.635. Een prachtige prestatie voor iemand die bijna nooit op de grote tafel speelt. De overige deelnemers komen uit heel Nederland. AKERSLOOT - De bewoner van een woning aan het Klein Dorregeest ont dekte bij thuiskomst, op 1 maart om ongeveer 21.00 uur, dat in zijn woning was ingebroken. Men was de woning binnengekomen door de achterdeur te forceren. De woning werd gedeeltelijk doorzocht. Tot op heden wordt er niets vermist. Op 2 maart werd de inbraak ontdekt in een bedrijfspand aan de Boschweg. Men kwam binnen door het forceren van een raam. In het pand werd vervol gens een deur geforceerd die toegang gaf tot een kantoorgedeelte. Daar werd een geldbedrag gestolen. Op 5 maart werd in een woning aan de Delving ingebroken, door het forceren van de schuifpui. De hele woning werd doorzocht en er werden audio-appara- tuur en sieraden gestolen. Verloren: bromfietssleutel aan gele hanger, leren portemonnee met geldbe drag. Vlnr. Burgemeester E. Huisman, de drie scheidende brandweerlieden en hun echtgenotes en jubilerend comman dant A. van den Kommer (achter). LIMMEN - Ter gelegenheid van de boekenweek vertelt Jan Pannekeet op uitnodiging van de Culturele Raad Limmen op donderdag 16 maart over 'De Westfries en zijn taal'. Jan Panne keet schreef een aantal boeken in het Westfries, zoals 'Konkeltoid', 'Van t'ien en t'aar', 'Wa'k zégge wou', 'Mooi Zoid' en 'Alles onder ien dak'. Pannekeet schreef niet alleen verhalen en gedichten, hij verdiepte zich ook we tenschappelijk in het Westfries. Hij pro moveerde op het onderwerp Woord vorming in het hedendaagse Westfries in de Nederlandse taal- en letterkunde. Vervolgens publiceerde hij een West fries woordenboek en een Westfries grammatica. Verder hield hij zich bezig met het verklaren van de mogelijke betekenis van Noord-Hollandse plaats namen. Jan Pannekeet is naast schrijver en tekenaar ook een boeiend verteller. Hoewel Westfries de hoofdschotel vormt, in zijn optreden zal hij uitstapjes maken naar het dialect dat in Kenne- merland (en dus ook door de oudere Limmers) nog wordt gesproken. De voordracht wordt gehouden in Vre deburg en begint om 20.15 uur. De toe gangsprijs bedraagt f 10,-. Reserveren kan telefonisch op de nummers 072- 5051456 of 5052135. AKERSLOOT - Donderdag 23 maart is er in de bibliotheek een audiovisuele presentatie van Jolanda Linschooten en Frank van Zwol, beiden uit Aker sloot, over een tocht van 1500 kilome ter door Alaska, de 'Trans Alaska expe ditie'. In drie delen van elk twintig mi nuten krijgt u een verslag van deze tocht, die voerde van Prudhoe Bay in het uiterste noorden van Alaska naar Cordova in het zuiden. Eerst per moun tainbike over de Dalton Highway, dan met de rugzak de Alaska Range in dwars door rivieren en bossen en daar na per wildwaterkano de bruisende Copper River af. De toegang is f 10,-, met bibliotheek abonnement f 7,50. De lezing begint om 20.00 uur. Kaarten ook verkrijgbaar in de bibliotheek van Limmen. AKERSLOOT - De wedstrijd tussen de heren senioren Meervogels tegen Celeritas werd gewonnen door Meer vogels met 20-17. In de onderste regio nen van de heren tweede divisie C is het ongemeen spannend. De drie onderste degraderen, dus is het nood zakelijk de resterende duels te winnen. Beide teams waren zich dat bewust en speelden dan ook defensief en namen niet het minste risico, wat zich ook uitte in de 3-3 stand halverwege de eerste helft. Celeritas beschikt over alleen maar lange opbouwspelers van wie veel schoten uit de tweedelijn werden ge blokt. De Meervogels-doelman Cees Wevers was in uitstekende vorm en hield de schade beperkt. In de 25ste minuut kwam Meervogels voor het eerst op voorsprong, 7-6. Cees Brandjes benutte de vrijheid die hij kreeg op de cirkel en een achterwaartse worp van Eddy Krom bracht een 9-7 voorsprong op het bord. Na rust was Jelle Putter op de hoek niet te stuiten en halverwege de tweede helft was er een riante 15-9 voorsprong. Na een minder goede periode, waarin Meervogels teveel kansen miste en kansen aan de gasten gaf die deze gre tig benutten werd het 18-17. In de laat ste fase hield Jacco Kerssens de Meer vogels aan de winnende kant. In de laatste seconden maakte William Kers sens aan alle onzekerheid een eind. Met 20-17 werd gewonnen van een team waar in de uitwedstrijd dik van werd verloren. De kansen voor behoud in de tweede divisie zijn met deze uit slag fors gestegen. LIMMEN - Op 11 en 12 maart vindt de 26ste editie van Limmen Creatief van de Stichting Culturele Raad Limmen plaats in Vredeburg aan de Dusseldor perweg 64. Ook dit jaar kunnen alle Limmer creatievelingen hun creativi teit tonen en hun producten verkopen. Tentoongesteld worden onder meer schilderijen, foto's, beelden, zelfge maakte wenskaarten, poppen, kinder kleding en allerlei andere vormen van creatieve handvaardigheid. De toegang is gratis op zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. LIMMEN - De Bouw en Houtbond FNV houdt haar jaarvergadering op vrijdag 10 maart in de Burgerij té Limmen. Aanvang van dé Vëfgadëf ing is om 20.00 uur. Roel de Vries, voorzitter van de bond, komt spreken en zal tevens jubilarissen huldigen. De jubilarissen zijn W. Pepping (70 jr); A, Baars, J. Bolten, J. Hoogland, C. Lieshout, C. Schouten (50 jr); F. Bruin, J. Kaandorp, S. Kops, P. Kops, N. Morsch, G. Olgers, N. Schram (40 jr); J. Betjes, R. Broersen, S. Drost, P. Pepping, G. Valkering (25 jr). LIMMEN - Op vrijdag 24 en zaterdag 25 maart spelen de Limmer Planke niers het stuk 'In een andere wereld' van Johan en Jan Blaaser. Regie is in handen van Gerda Kuyper. Het stuk is voor toneelliefhebbers niet onbekend en staat garant voor een heerlijk avondje volkstoneel. Als eigenaar van een computerbedrijf moet je wel een keiharde zakenman zijn, wil je de snelle ontwikkelingen kunnen volgen. Daar is veel geld voor nodig en als je dan ook nog een zeer verkwistende vrouw en dochter hebt, dan schiet dat echt niet op. Laat in dit stuk het grote geld nou terechtkomen bij een rasechte Jordanees, zonder op leiding, maar wel in het bezit van 'moe der de vrouw' en 'dochterlief'. Dit zijn de ingrediënten voor veel komische ontwikkelingen. De beide uitvoeringen beginnen om 20.00 uur in De Burgerij. Zaterdag is er voor 50-plussers om 14.30 uur weer een voorstelling. Na afloop van de voorstel ling zal er een grote verloting gehouden Kaarten zijn a f 10,- (50-plus f 7,50) ver- Aloof CllciClf qIqQqF krijgbaar bij Mary Winder, Hogeweg 15 /"TLlililX* illililult in Limmen, tel. 072-5052726. 7 7

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 11