I ^NTf iifCHmii 1 Baafjeslaan 8 2 De Dresch 11 3 Van Foreestlaan 2 4 Kerkakkers 54 5 Sandecamplaan 37 6 Sandecamplaan 39 7 De Kuilenaar 18 HEILOO HEILOO Isa, Raadhuisplein I Pb. I I850 AA Tel. Afd. Voorlichting 5356641. Gemeentehuis is open van 8.00 tot 12.30 uur Maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, tel. 5356666. Foresters wint slechte wedstrijd HEILOO - In een zeer matige voetbal wedstrijd wist thuisploeg Foresters de drie belangrijkste punten in Heiloo te houden, waardoor de nacompetitie nog steeds tot de mogelijkheden behoort. Het Helderse WGW stond op de derde plaats van onder, wat op het einde van de competitie degradatiewedstrijden inhoudt. Voor de Noordkoppers waren de punten dus ook erg belangrijk. Vanaf het beginsignaal was het WGW dat het spel naar zich toetrok. Alle per soonlijke duels werden gewonnen en de bal ging gemakkelijker rond dan bij de thuisploeg. De eerste kansen waren dan ook voor de Heldernaren, maar in de afronding schortte er nogal wat aan. De eerste kans voor Foresters was meteen raak, een vrije trap van Tristan Ooms werd door de hoog springende Dennis Dijkhuis binnen gekopt, 1-0. Vijf minuten voor rust werd het zelfs 2- 0. Ralf Mulder zag zijn voorzet vanaf links met een mooie boog over de Hel derse keeper verwijnen. Na de rust veranderde er niet veel aan het spelbeeld, het was WGW dat met lange ballen de defensie van de Fores ters bleef bestoken. Na vijftien minuten werd de aanvalslust beloond. Een diep tebal werd door de WGW-spits in het zestienmeter gebied aangenomen, waarna Walter Tromp een overtreding beging, strafschop. Dit buitenkansje werd door de WGW-aanvoerder verzil verd, 2-1. Na deze aansluitingstreffer hing de gelijkmaker in de lucht maar doelman Nick van der Aart stond steeds op de juiste plaats. Vlak voor tijd stelde Foresters de overwinning defini tief veilig. Niels Kok werd op rechts de diepte ingestuurd, vlak voor de WGW- keeper legde hij de bal af naar de mee gelopen Dijkhuis, die de bal eenvoudig kon intikken. Eindstand was 3-1. De komende twee weken is Foresters vrij, waarna op 2 april de derby tegen HSV op het programma staat. Mocht Foresters dit duel winnen, dan komt het op gelijke hoogte met de buur en doet het nog volledig mee om de titel in de derde periode. Het tweede elftal liet de overwinning tegen Valken uit Venhuizen in de slot minuten toch nog glippen. Nadat Tom Leguyt Foresters op een comfortabele 2-0 voorsprong had gezet kwamen de gasten in de laatste vijf minuten toch nog langszij, 2-2. Volgende week speelt het tweede de thuiswedstrijd tegen het op de tweede plaats staande HSV. De voorsprong met nog vier wedstrijden te gaan bedraagt elf punten, dus een gelijkspel betekent dat de kampioens- vlag gehesen kan worden. De aftrap is om 11.00 uur en iedereen kan dit op voorhand mooie duel bijwonen. omstreken. Jubileumconcert Alkmaars Christelijk Mannenkoor ALKMAAR - Op zaterdag 18 maart houdt het Alkmaars Christelijk Man nenkoor zijn jubileumconcert. Het veertigjarig bestaan van het koor wordt gevierd met een concert waaraan mee gewerkt wordt door sopraan Afra Koo- men, fluitiste Liesbeth Zonneveld, ho boïste Marisca Dittmer en fanfare-or kest Eensgezindheid uit Egmond, onder leiding van Karei Bruin. Het concert, dat plaatsvindt in het Pinkstercentrum aan de Helderseweg 32 te Alkmaar, begint om 20.00 uur. Kaarten kosten f 12,50 en zijn verkrijg baar aan de zaal en bij de secretaris, H. de Jager, tel. 072-5124195. Op aanvraag is bij hem tevens een sponsormap ver krijgbaar. Voorlichtingsavond over bevallen ALKMAAR - Op donderdag 23 maart houdt het Verloskundig Samenwer kingsverband Noord-Holland Noord in het MCA een voorlichtingsavond over bevallen. In het Verloskundig Samen werkingsverband zijn alle gynaecolo gen, huisartsen en verloskundigen uit de regio Alkmaar vertegenwoordigd. Deze bijeenkomst is bestemd voor vrouwen die op de datum van de bij eenkomst 28 weken of langer zwanger zijn en hun naasten. De voorlichting is van 19.30 tot 21.30 uur. Voor- en achternaam Man of vrouw Geboorte datum Gezins- abon. (ouder) Gezins- abon. (overige) Persoonlijk abon. 3 t/m 17 jaar Persoonlijk abon. v.a. 18 jaar 220,00 ƒ15,00 80,00 110,00 PAGINA 4 UITKIJKPOST - 15 MAART Informatierubriek Nieuwe bouwplannen via procedure art. 19 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om voor de hieronder vermelde bouwplannen met toepassing van de procedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet, vergun ning te verlenen. 1 Baafjeslaan 8 - vergroten woning 2 De Dresch 11 - vergroten woning 3 Van Foreestlaan 2 - vergroten woning 4 Kerkakkers 54 - vergroten woning 5 Sandecamplaan 37 - vergroten woning 6 Sandecamplaan 39 - vergroten woning 7 De Kuilenaar 18 - vergroten van de woning en garage. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 16 maart 2000 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak, telefoonnummer (072 )- 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan eenieder tegen het voorne men om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse gel dende bestemmingsplanvoorschriften, schrif telijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. Nieuw bouwplan Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouw vergunning te verlenen aan mevrouw Y.C. Rodenburg te Heiloo voor het vergroten van de woning (voorportaal) op het perceel De Kuilenaar 20. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stuk ken ligt vanaf donderdag 16 maart 2000 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur alsmede iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak, telefoonnum mer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan eenieder tegen het voorne men om voor bovenvermeld bouwplan vrij stelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit stadium is nog niet bekend of aan de verzoeken mee gewerkt kan worden. Eventuele bouwvergun ningen en voornemens om vrijstelling te ver lenen worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouw plannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. De Vang 2 - plaatsen zonnepanelen Mariënstein 153 - vergroten woning De Sonneveld 98 - plaatsen zonnepanelen Heerenweg 70 - veranderen praktijkruimte in woonruimte Kennemerstraatweg 402b,c en d - veranderen voorgevel Bergeonstraat 4 - vergroten woning Van der Veldenstraat 7 - veranderen winkel in winkel en woning Westerweg 92 - plaatsen dakkapel Boekenstein 78 - plaatsen dakopbouw De Krommert 42 - vergroten woning Zeekamplaan 16 - vergroten woning Kennemerstraatweg 594 - vergroten berging Industrieterrein 1b (kavel 2) - vergroten bedrijfsruimte Oosterzijweg 25- (kavel 5) - vergroten bedrijfsruimte Groot Barlaken 2 - vergroten woning Holleweg ongenummerd - oprichten van 18 garages Groot Barlaken 14 - vergroten woning Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 6 maart 2000, heeft besloten te verklaren, dat bestemmingsplannen worden voorbereid voor de hieronder vermelde percelen grond. Ter inzage De besluiten liggen met de daarbij behoren de tekeningen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak, telefoonnummer (072 -) 535 67 47., De besluiten zullen in werking treden op don derdag 16 maart 2000. Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt deze maand de volgende hoorzittingen voor de behandeling van de volgende bij burge meester en wethouders ingediende bezwaar schriften: Maandag 20 maart 20.00 uur: tegen bouwvergunning vergroten woning Schuine Hondsbosschelaan 33 20.45 uur: tegen afwijzing aanvraag bijzondere bijstand (niet openbaar) 21.15 uur: tegen verplichting meewerken tra jectplan (niet openbaar). Maandag 27 maart 20.00 uur: tegen herziening lOAW-uitkering (niet openbaar). De hoorzittingen worden gehouden in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 aan de zijde van het par keerterrein). De hoorzittingen zijn in beginsel openbaar, tenzij hiervoor anders vermeld. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zit ting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Ter inzage De stukken van de vorengenoemde zaken liggen tot de datum van de hoorzitting ter inzage, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn. De stukken liggen ter inzage bij de secretaris van de commissie voor Bezwaarschriften, de heer A.C. van der Jagt van de afdeling Bestuurszaken. U vindt de heer Van der Jagt in kamer 126 in het gemeentehuis, telefoonummer (072 -) 535 66 48. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. Buiten deze openingstijden kunt u de stukken alleen op afspraak met de secretaris van de com missie inzien. Meer informatie Voor meer informatie over het bovenstaande of over de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u ook terecht bij de secretaris van de commissie. De commissie voor Bezwaarschriften vergadert iedere derde maandag van de maand. De eerstvolgende vergadering is op maandag 17 april a.s. Afgegeven monumentenvergunning Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat vergunning is verleend aan het R.K. Kerkbestuur voor een verbou wing van de gemeentelijke monumenten Westerweg 265 en 267 overeenkomstig de op 30 januari jl. ingediende aanvraag. Dit gebeurt op grond van artikel 14 van de Heilooër Monumentenverordening 1994 op 7 maart 2000. Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden. Spoorlaan 11 - vergroten woning Spoorlaan 5a - plaatsen berging Butterlaan 12 - plaatsen van een kap op de garage Butterlaan 14 - plaatsen van een kap op de garage Rosendaal 14 - vergroten woning Ronde Laan 42 - vergroten woning (erker) Holleweg 66 - vergroten woning Geestakker 5 - vergroten woning Baafjeslaan 5 - vergroten woning Baetenburg 6 - vergroten woning Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehoren de tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of 535 67 38. Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan telefonisch onder de telefoonnummers (072 -) 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Ter inzage De vergunning ligt na telefonische afspraak ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 uur tot 20.00 uur. Op andere tijden kunt u na telefo nische afspraak terecht, telefoonnummer (072 -) 535 67 55. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 9 maart 2000 Geboorten Daniël, z.v. P.E. Broomans en S. Hoegen; d.v. E.R. Blom en B.M.P. Loermans; Hubertus B., z.v. B.A.M. Ooijevaar en A.M.C. Liefting; Rick F., z.v. M.J. Bakker en N.C. Schong. Elders geboren Derk J., z.v. W.G.E. Valk en J. Kroon; Michel G., z.v. M. van den Hoven en C.M. Brouwer; Apostolis C., z.v. C. Deliangelos en C.P. Rijnders; Michael M., z.v. A.S.M. Schouten en E.M. van Schagen; Teun W., z.v. L.M. Bouwman en E.G. den Hamer; Mats J., z.v. M. Pelser en J.G. Meijer. Huwelijksaangiften/aangiften geregistreerd partnerschap R. Kaandorp en D.S. IJzerman F.H.J.S. Swart en C.E. Wols F. Hink en A.M. Kuijs J.P. Bakker en M.J.H. van Wijk M.P. Ligthart en A.M.M. Hout L. de Winter en N.W.H. van Rossen C.M. Jansen en W. van Kessel H. Otto en S.M.M. Steenhuisen N.J.H. Martens en S. van 't Veer Huwelijken/geregistreerde partnerschappen F. Kuipers en W. Braids A.T.H. van Santé en J.T.M. Groen H.M.W. Duiker en C.A.M. Belleman C.J.P. van Diepen en S.P.A. Putker D.D.N. Pronk en J. Timmer Overleden T. Roersma wv Kalf A. Kruit wv de Groot J.M. Haan J.A. de Jong A.G. Bakker H.E. Knegt wv Köhne J. Bakker C.M. Vink wv Reynolds A. Scholten wv Bakker J.C. Sengers C.J. Trik J. de Lange J. de Dood C.E.M. Pepping Elders overleden G.J. de Wit H. Groeneveld G. Berveling ev de Vries W. Graas De aanvraag heeft ter visie gelegen van 10 tot en met 24 februari jl. Er zijn in deze periode geen zienswijzen ingediend. Als u kunt aantonen, dat u van de eerste tervisielegging niet op de hoogte kan zijn geweest, dan kunt u eventueel tijdens de tweede tervisieleggingsperiode bezwaar of beroep aantekenen tegen de vergunningverlening. BESTELKAART voor abonnementen voor Zwembad Het Baafje Heiloo Voorverkoop S.v.p. duidelijk invullen '/''V- Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoonnummer: Gewenste abonnementen met een X aangeven

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 4