SY Oppositie boekt winst in bondsschaakwedstrijd Top-biljarters in Heiloo Scholen volleybaltoernooi geslaagd en sportief feest Jngezo Dierenbescherming brieven ctiviteiten Alkmaar PAGINA 6 UITKIJKPOST - 15 MAART Sander Groefsema wint brons Dojo 't Loo Yoorj aarsconcert Eensgezindheid Vlooienmarkt Sans Atout Jaarvergadering UVV Poëzie en Boekenweek in Cantina Architectura Gevonden voorwerpen Yoorspeelavond Muziek- en Dansschool Expositie Tip en Twaalfhoven Terriërs blijven winnen TY Het Yennewater Dansmiddag Open Huis Creatieve expositie Trefpunt Jaarvergadering Nivon Collecte Nationaal Reumafonds Excursie Culturele Commissie Kaartenmarkt Trefpunt Jaarvergadering DYW Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje HEILOO - Judoka Sander Groefsema uit Heiloo won afgelopen zondag een bronzen medaille bij de jongens tot 16 jaar op een sterk bezet internationaal toernooi in Goirle. Groefsema, die 'sinds een aantal weken lid is van jong Oranje, begon met een verliespartij. Hij verloor met een yugo van zijn sterke, Engelse tegenstander. In de herkansing kwam hij echter goed terug. Na twee goede overwinningen won hij ook zijn vierde partij van zijn Portugese opponent, die door een per fecte schouderworp tegen het canvas ging. Zijn stijd om het brons in de cate gorie tot 73 kilo won hij met een muur vaste houdgreep. Wesley Groefsema verloor op dit toernooi zijn strijd om een bronzen plak in de klasse tot 50 kilo. Ook een andere vertegenwoordiger uit de Groefsema-familie was onlangs suc cesvol op het Bloembollentoernooi in Anna Paulowna. Maureen Groefsema won daar goud in de klasse tot en met 31 kilo. HEILOO - Op zaterdag 11 maart werd het Bloembollentoernooi voor judoërs gehouden. Van sportvereniging Dojo 't Loo probeerden drie judoka's een plaats bij de eerste drie te veroveren, 's Morgens begon Scott Kosters aan zijn wedstrijden. Hij won twee wedstrijden en verloor er drie, niet voldoende voor een medaille. Rens de Jong won de eerste twee wed strijden, de twee hierop volgende wed strijden werden verloren. Tenslotte mocht Pim Schuit aantreden, hij moest acht wedstrijden judoën. Hij won er zes en verloor er twee. Uiteindelijk eindig de hij als vierde, ondanks het hoge aan tal gewonnen wedstrijden. Muziekvereniging Eensgezindheid. Foto Ab Baart HEILOO - Muziekvereniging Eensge zindheid geeft samen met Harmonie Aurora uit Koedijk op zaterdag 18 maart een voorjaarsconcert vanaf 20.00 uur in het ontmoetingscentrum van PC Willibrord. Eensgezindheid zal de avond verrassend en gevarieerd ope nen met enkele speciaal voor dit con cert ingestudeerde werken. Harmonie Aurora, onder leiding van Simone Boerke, speelt vervolgens een geheel eigen programma. Aurora speelt onder meer het stuk Fanfare 2000 van Kees Vlak, The Pad- stow Lifeboat van Sir Malcolm Arnold en Shirim van Piet Sweerts. Dit is een op de joodse klezmermelodieën geba seerd werk. Eensgezindheid geeft onder leiding van dirigent Henk van Veldhuizen een impressie van de vele muziekstillen die mogelijk zijn binnen een amateur fan fare-orkest, met onder meer Abba Gold en het speciaal voor fanfare orkest gecomponeerde werk Suite on Russian Dances van Terry Kenny. Ver der speelt Eensgezindheid muziek uit de politieserie Derrick. Het concert is vrij toegankelijk. Tele fonisch plaatsen reserveren kan op tel. 072-5334851. De zaal gaat open om 19.30 uur. De presentatie wordt ver zorgd door Wouter Koelemaij. HEILOO - In de 24ste ronde van de interne schaakcompetitie van SV Oppositie wist Kraayenbrink een knap pe overwinning te behalen op Niehaus. Lange tijd was het onzeker hoe de par tij zou aflopen, maar toen Kraa yenbrink opeens op toeren was geraakt, kon Niehaus niets meer ondernemen. In de klassieker Blom-Hassing werd lange tijd om de centrumvelden ge vochten. Hassing liet direct na de ope ning al blijken dat hij aanvallende bedoelingen in petto had, maar Blom hield het hoofd helder en begon brutaal aan een gevaarlijke tegenaanval, waar door de zwartspeler zijn spelwijze in verdedigende zin moest aanpassen. Hassing bleef echter aandringen en kwam uiteindelijk, na afruil van dames, in een gewonnen eindspel terecht, dat hij echter te nonchalant aanpakte. Opeens was het' Blom die de beste winstkansen kreeg. Een remisevoorstel van zijn tegenstander wuifde hij weg, maar toen hij een paar zetten later de winst over het hoofd zag, was het toch Hassing die aan het langste eind trok door met zijn koning het bord over te steken. De uitslagen: Van de Wal-A. v.d. Brink 0-1, Huffnagel-Jonkheer 0-1, Heeringa- De Jager remise, Sauer-Horninge 1-0, Blom-Hassing 0-1, Dahi-Reus 1-0, Niehaus-Kraayenbrink 0-1, Tuinstra- Koenders 0-1, Lamers-Bik 0-1. Bondswedstrijd In de bondswedstrijd tegen het eerste achttal van Koedijk kreeg Oppositie de mogelijkheid wat aan haar geschonden schaakimago te doen. De tegenstander had alleen oog voor eigen kansen en koos voor een agressieve aanpak onder het motto 'de aanval is de beste verde diging'. De mannen van non-playing captain Kracht gingen er toen eens goed voor zitten en namen langzaam maar zeker het initiatief in handen. Bosma had zijn tegenstander direct na de opening stevig in de tang. Mild, doch met gezag, wikkelde hij af naar een gewonnen partij. Ook Manni ging na het middenspel met groot voordeel het eindspel in en vlocht zowel op de dame als op de koningsvleugel zo veel drei gingen in de stelling, dat zijn tegenstan der het spoor naar.een mogelijk goede verdediging volkomen bijster raakte. Jongkind won in het middenspel geraf fineerd een stuk, ontweek een verbor gen verleider (valletje) en won gemak kelijk. Van Etten had het in het begin van zijn partij moeilijk, maar zag kans zich aan de druk van zijn tegenstander te ont worstelen. Hij kwam namelijk een kwa liteit voor te staan. Toen hij vervolgens de pionnenstructuur kon ontregelen, was het binnenhalen van de winst een kwestie van tijd. Langereis ving een onstuimige aanval koel op en kwam in een stelling terecht waar weinig muziek in zat. Remise volgde, evenals in de partijen van Folkertsma en Maas. Een knappe 5,5-2,5 overwinning was het resultaat voor Oppositie. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Kids for animals: 072-5336180. Gevonden Volwassen poes met veel wit. Kop, rug en staart bruin/zwart (lapjespoes), Hoeverweg, Egmond aan den Hoef. Gele kanarie, Heerenweg, Heiloo. Oude rode kater, Mozartlaan, Aker sloot. Wildkleurig cyperse gec. kater, witte buik en poten, snuit gedeeltelijk wit, Kennepierstraatweg/Vennewatersweg, Heiloo. Bruinzwart cyberse poes, witte bef, een lichtbruine voorpoot, zwart staartpunt- je, Dusseldorperweg, Limmen. Grasparkiet, geel met groen, Rooinap, Limmen. HEILOO - Zondag 19 maart wordt er weer een vlooienmarkt gehouden in sporthal Het Vennewater aan het Ze venhuizen 48 te Heiloo. Ook deze keer staat deze markt boordevol kramen met tweedehands goederen. Het aan bod omvat uiteenlopende artikelen, waaronder gebruiksartikelen, cd's en platen, speelgoed, verzamelobjecten, kunst en curiosa, antiek etc. De markt wordt gehouden van 10.00 tot 16.00 uur en de toegang bedraagt f 3,50 per persoon. Kinderen tot en met 11 jaar en onder begeleiding hebben gratis toegang tot de markt. Voor inlichtingen of reserveringen kan men contact opnemen met organisatiebu reau Mikki, telefoon 0229-244739 (dagelijks bereikbaar van 9.00 tot 21.00 uur). HEILOO - De bridge-uitslagen van Sans Atout van afgelopen maandag: A- lijn: 1. Lute-Laan 64.60, 2. Schipper en zoon 57.10. B-lijn: 1. Kuiper-Zijp 64.20, 2. Hommes:Schouten 56.70. C-lijn: 1. Nap-Van Steeg 75.40,2. fam. v.d. Velden 55.40. D-lijn: 1. Boersen-Lute 61.30, 2. V.d. Vlies-Haan 59.20. E-lijn: 1. fam. Kemper 73.00, 2. Visser-Gans 67.30. F- lijn: 1. Nijman-Maas 63.20, 2. fam. Molkenboer 57.60. HEILOO - Op 30 maart houdt de Unie van Vrijwilligers haar jaarvergadering in zorgcentrum Overkerck. De bijeen komst begint om 13.45 uur. Na de ver gadering houdt G. Zeeman van de Stichtig Oudrenwerk Heiloo een lezing over het project Wonen Plus. Na de pauze is er zang en muziek en worden bloemen en oorkondes uitgereikt aan jubilerende vrijwilligers. Tot slot kan er gezellig worden nagepraat. ALKMAAR - Zondag 19 maart is er weer een poëzie- en muziekmiddag in Cantina Architectura. De middag be gint om 14.00 uur aan de Geestersingel 11 in Alkmaar, naast het oude gerechts gebouw. In het programma treden oude bekenden op. Jeannette Coppens uit Limmen heeft veel teksten van haar verre reizen meegebracht. Zij schrijft zowel voor volwassenen als kinderen. Ineke Lakenveld uit Haarlem komt vertellen. Verder lezen voor Janny de Heer uit Den Helder en Jan Nijhoff uit Castricum. De muziek wordt verzorgd door leer lingen van het Alkmaarse Conserva torium. De pianist Thomas Hans komt met twee blokjes lichte en klassieke muziek. Gitarist Jachien Letwory brengt de klassieke gitaarmuziek. De presentatie van deze middag is in han den van Ton Verplanke. Informatie over Cantina Architectura krijgt u bij Maria van Latum, 072-5113265. De toe gang is gratis. HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het politiebureau als gevonden aangemeld: gele kanarie, zwarte agen da, sleutelbos met acht sleutels aan Cha Cha-hanger, zwart leren handschoe nen, gouden schakelarmband, Toyota- autosleutel, kinderportemonnee groen met zwarte rand. HEILOO - Op maandag 20 maart laten piano- en keyboardleerlingen van Fred Lodder en hoboleerlingen van Peter Onnes hun ingestudeerde muziekstuk ken horen aan familie, bekenden en be langstellenden in de Muziek- en Dans school. Het programma is afwisselend van karakter, vanwege de verschillende instrumenten en muziekstijlen. De voorspeelavond begint om 19.30 uur en de toegang is gratis. De Muziek- en Dansschool is te vinden aan Het Veld 1. HEILOO - Van woensdag 22 tot en met zaterdag 25 maart wordt in het Golden Tulip hotel aan de Kennemerstraatweg de nationale bekerfinale voor drieban den biljartteams gehouden. De acht beste teams uit de driebanden-compe titie doen mee. Het winnende team van vorig jaar, de Pelgrim Professionals, gaat de titel verdedigen met onder an deren de Zweed Torbjörn Blohmdahl en de Italiaanse kampioen Zanetti bin nen zijn gelederen. Van eigen Ne derlandse bodem komt voormalig we reldkampioen Dick Jaspers en verder zijn er de nationaal kampioenen van Duitsland (Horn), Denemarken (Jan Nelin), Spanje (Sanchez) en Turkije (Semih Sayginer), de Denen Nelin en Carlson, de Belgische wereldkampioen moyenne Caudron en zijn landgenoot Raymond Ceulemans. Het prijzengeld is f 175.000,- (waarvan f 25.000,-4 voor het winnende team) en er is een superpremie van f 20.000,-. De biljarters spelen met de tijdklok (60 seconden). Ook het publiek kan een prijs winnen. Op woensdag en donder dag kunnen bezoekers gratis meedoen aan een prijsvraag waarbij een keu ter waarde van f 1.000,- gewonnen kan worden. De bekerfinale wordt geopend met een spectaculaire licht- en geluidsshow met veel vuurwerk en elke dag is er live muziek. Ad Koorevaar zingt bij de ope ning en sluiting een speciaal voor de gelegenheid gecomponeerd lied. Ver der laat Dick Raat zich op woensdag, donderdag en vrijdag van zijn muzi kaalste kant horen en staat op zater dagavond The Sting op het muziekpo- dium. Het biljartcafé is dit jaar omgeto verd in Oosterse sfeer. Op woensdag 22 maart beginnen de eerste wedstrijden om 13.30 uur, don derdag en vrijdag om 14.00 uur. Verder worden op deze drie dagen wedstrijden gespeeld om 16.00, 19.00 en 21.00 uur. Op vrijdag geeft Semih Sayginer vanaf 22.30 uur een demonstratie. Op zater dag 25 maart vinden om 12.00 en 15.00 uur de halve finales plaats, terwijl de finale vanaf 19.00 uur wordt gespeeld. De toegangsprijzen zijn op woensdag en donderdag f 15,- voor een plaats op de tribune en f 25,- voor de loge, op vrijdag is dat respectievelijk f 20,- en f 30,-. Kaarten voor de finaledag kosten f 25,- (tribune) en f 40,- (loge). Kaarten kunnen telefonisch besteld worden bij Dirk en Heieen Snip, tel. 0226-320654 of 's avonds 0226-320102. HEILOO - In het rayonkantoor van de Regionale Thuiszorg te Heiloo is een foto-expositie te zien van Sjoekie Tip en kleurrijk werk te bewonderen van Wim Twaalfhoven. Tip (1955) heeft di verse cursussen gevolgd op het gebied van schilderen, beeldhouwen en foto grafie. Tip, die al eerder exposeerde met thema's als 'Op en langs het water', exposeert nu met foto's van mensen die ze op haar reis door Nepal heeft ont moet. Wim Twaalfhoven is een van de geno mineerden voor de Alkmaarse Cul tuurprijs 2000. De kunstenaar zegt zelf over zijn werk: „Ik laat op het moment gewoon alle verlangens in mij opkp- men, het materiaal is aanwezig en ik begin te schilderen, ik leg daarbij mij zelf geen enkele beperking op. Dat wat op dat moment belangrijk is zet ik neer." Pas na een periode van reizen raakte zijn creativiteit terug, een explo sie van kleur belandde op het linnen. Vormen, materialen en verschillende technieken werden herontdekt. De ten toonstelling is te zien op kantoordagen van 9.00 tot 17.00 uur bij de Regionale Thuiszorg, Nijverheidsweg 33 te Hei loo. HEILOO - Na het eclatante begin van de tweede hockeycompetitieronde met grote overwinningen van de hockeyers van De Terriërs en de daarop volgende voorjaarsvakantie, werd afgelopen weekend de draad weer opgepakt. Da mes 1 van de Heiloose club had zowel op papier als in de praktijk een makke lijke tegenstander aan Muiderberg. Met doelpunten van Ellen Schuurman, Lucette Romein en Sanne Rodenburg haalde het team de 3-0 overwinning binnen. Zondag 19 maart speelt het team thuis om 12.45 uur tegen Cat- wyck. De Terriërs kunnen dan hun tien de achtereenvolgende overwinning boeken. Heren 1 had de uit-nederlaag tegen Catwyck nog in het achterhoofd. De ploeg begon moeizaam, ook omdat de bezoekers sterk aanvallend speelden. Bastiaan de Jong scoorde twee maal en brak zo, samen met Lennart Bent, het verzet. Snel de bal rond laten gaan bleek de oplossing om Catwyck op de knieën te krijgen. Na 3-1 door een strafbal werd het nog even spannend in de attractieve wedstrijd, maar Bent stelde op fraaie wijze de drie punten veilig. HEILOO - De laatste zondag van de winter-buitencompetitie in het district Noord-Holland van tennisvereniging Het Vennewater stond in het teken van sneeuw- en hagelbuien. De meeste teams hadden hun wedstrijd verscho ven, alleen Gemengd I en het heren team waren zo moedig om te spelen. Het herenteam won met 4-2 en eindig de daardoor op de tweede plaats met 24 punten, met 2 punten achterstand op de Zes Wielen, die poulewinnaar werd. Het gemengde team had Hogedijk op bezoek. De damesdubbel was zeer span nend en werd in een derde game door Het Vennewater gewonnen. De totale wedstrijd werd afgesloten met een over- HEILOO - Vorige week woensdag werd voor de zeventiende keer het tra ditionele scholen volleybaltoernooi gespeeld in sporthal Het Vennewater. Het toernooi was ook dit jaar georgani seerd door volleybalvereniging Effect. Het was een zeer geslaagde middag voor de 11- en 12-jarige jongens en meisjes. Voor het eerst werd er dit jaar op vier velden gespeeld. Vanwege de beschikbaarheid van vier velden speel den er dit jaar geen 10-jarigen mee. Veldgrootte en nethoogte waren voor de jeugd speciaal aangepast. Ruim tweehonderd kinderen speelden, verdeeld over 37 teams, verwoed om de acht eerste prijzen, bestaande uit een fraaie beker. Acht poules werden in twee tijdblokken verdeeld zodat ieder een in korte tijd toch drie a vier maal kon spelen. Door de moderne punten telling war^n er hoge scores te zien. De poulewinnaars waren in blók 1: A. Volleyrangers (Duif), B. Megacrackers (Zuidwester) en Southparc (Benedic- tus), C. 2000 Rules (Paulus) en D. Po wer Krakers (Zuidwester); in blok 2: A. Volleykids (Duif), B. Sweet Volley (Duif), C. FC Dwergen (Willibrord) en D. MM Kids (Paulus). De Freinetschool viste dit jaar net ach ter het net. De Springschans en de Meander waren niet vertegenwoor digd. Wie belangstelling heeft (gekregen) voor het volleybalspel, kan lid worden van VV Effect. Opgeven kan bij Corine Schellingerhout, tel. 0251-315981. De jeugd traint op maandag van 17.00 tot 18.15 uur. De kosten tot het einde van het seizoen zijn f 20,-. HEIllOO - Op zondag 19 maart is er weer varié dansen in het Open Huis. Het Inter Ned Kwartet onder leiding van Jaap de Haas speelt muziek uit de zestiger jaren. Van 14.00 tot 17.00 uur is iedereen welkom. Entree is f 5,-. Inlichtingen bij Bep Langedijk, tel. 072-5334629. HEILOO - Op zaterdag 25 en zondag 26 maart houdt de Stichting Ouderen werk een creatieve expositie in het Trefpunt. Tijdens deze tentoonstelling, op beide dagen van 11.00 tot 17.00 uur, worden werkstukken getoond van cur sisten van de creatieve activiteiten. Te zien zijn beeldhouwwerken, aquarel len, tekeningen, schilderijen en huisde coraties. Nieuw dit jaar is de uitleg over beelden maken van Limburgse mergel en een bewegende minikermis. HEILOO - Op woensdag 22 maart houdt de Heilooër afdeling van het Nivon de jaarvergadering. Deze begint om 20.00 uur in het Open Huis. Op de agenda staan, behalve de gebruikelijke punten, een bestuursverkiezing, een verslag van een in februari gehouden congres, plannen voor het komende sei zoen en een aantal jubilea. Na een korte pauze zal om 21.30 uur Leo Verhagen een dialezing houden over Korea. HEILOO - Van 19 tot en met 25 maart gaan de vrijwilligers van het Nationaal Reumafonds weer de huizen langs met hun collectebus. Met het opgehaalde geld financiert het Nationaal Reuma fonds zowel het wetenschappelijk on derzoek als individuele hulp aan men sen met reuma en de meer dan honderd patiëntenorganisaties. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brie ven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. winning van 4-1 voor Hogedijk I. Op woensdag 15 maart ontvangt het bestuur van Het Vennewater de nieuwe leden en wordt er informatie gegeven over het nieuwe programma. Op zon dag 2 april start het nieuwe seizoen met in de ochtenduren een openingstoer- nooi voor de jeugd, vanaf 13.00 uur komen de overige leden aan bod. Het nieuwe seizoen gaat van start in een geheel nieuw jasje. De kantine is vebouwd en er is nieuw meubilair. In de loop van het jaar krijgt de buitenkant van de kantine nog een nieuw verfje. Daarna gaat TV Het Vennewater beginnen met de voorbereidingen voor het 25-jarig bestaan dat volgend jaar gevierd wordt. Als een roepende in de woestijn Nog drie jaar, dan ben ik honderd Kom ik dan ook in de krant? Hoe mooi was het leven Samen met man en kinderen Alleen de laatste jaren even niet! Ik begon met tien dagen verpleeghuis Vier bedden op een kamer Afgeschermd met gordijntjes De oude heer in het andere bed Met open broek, hoestend en kreunend Hield mij doorlopend wakker Ik zal niet klikken van de andere twee Hoe blij dat ik mocht naar het verzor gingshuis Want ik was zo goed Het is al weer een tijdje geleden Dat mijn linkerkant niet meer wil Nu besef ik de liefde van mijn kinderen En nog meer die van de verpleegsters Met hen zou ik hier nog lang willen doorgaan Helaas ik mag nu plotseling niet langer blijven Vopr mij twee anderen met een gezon de kant Was ik nu maar dement en besefte ik niet alles Dan mocht ik blijven - en ik wil hier niet weg! Ben ik dan zo duur? te jong? niet goed verpleegd? Nog drie jaar en dan word ik honderd Weer in het verpleeghuis? Dan haal ik niet de krant Ach die leeftijd - wordt het niet eens tijd? Immers in ruil voor mij twee jongeren Ben ik nu als die roepende in de woe stijn? Moge alle toekomstige bejaarden hier eensgezind op reageren! (Naam en adres bij de redactie bekend) HEILOO - De Culturele Commissie van het Trefpunt houdt op donderdag 23 maart een excursie naar Utrecht. Deelnemers krijgen een rondleiding door het museum Van Speeldoos tot Pierement. Op een rondwandeling wor den de Dom en de kruisgang bekeken. Na de lunch is er een rondvaart door de grachten. Het vervoer is per trein. Kosten van entree, rondvaart en koffie bedragen f 25,-. Uitgebreide informatie is ver krijgbaar aan de balie van het Trefpunt. Voor een deelnamebewijs kunt u te recht bij J. Hoogland, tel. 072-5330724 of T. Schoehuys, tel. 5330969. HEILOO - Op donderdag 23 maart wordt in het Trefpunt van 13.30 tot 16.00 uur een kaartenmarkt gehouden. Verschillende technieken worden gede monstreerd, zoals 3D-knippen, zand- schilderen, papierarchitectuur, textiel- kaarten, geborduurde kaarten, kaarten van gerecycled materiaal, origami en ponsbloemen. Bezoekers van deze markt kunnen onder leiding van erva ren kaartenmakers ook zelf aan de slag. Er wordt een kleine bijdrage in de materiaalkosten gevraagd. Tevens zijn er kaarten te koop. Voor informatie kunt u bellen met 072-5331297. Klein Varnebroek Op zondag 19 maart lezing door schrijf ster Marijke Hilhorst en optreden van vibrafonist Eddij Sanchez in het Li terair Jazz- Café in het restaurant aan De Omloop 22, aanvang 11.00 uur (zaal open om 10.30 uur), toegang f 12,50. Oude Pastorij Tot en met 19 maart tentoonstelling in de Oudheidkamer aan de Nicolaas Beetsweg 94 over het Rode Kruis in de periode 1863 tot 1920, geopend op dins dag van 19.00 tot 21.00 uur en op zater dag van 14.00 tot 17.00 uur. Trefpunt Expositie van schilderijen van Pishko Gurgy, te zien van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur en zater dag van 13.30 tot 16.30 uur. Atelier TP Atelier op Termijen 189 in Heiloo, elke woensdag open van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Casa Design Expositie in de interieurzaak in 't Loo van werken van Rina Snel, tijdens ope ningsuren. Stichting Wao/Aww/Ug Rommelmarkt Stichting Wao Aww Uitkeringsgerechtigden op zondag 19 maart van 12.00 tot 16.00 uur aan de Bergeonstraat 30, info op tel. 072- 5331840,5336939 of 5334861. Bibliotheek Heiloo Maandag 20 maart om 20.00 uur lezing door C. Goekoop over zijn 'zoektocht naar Ithaka', entree f 10,-. Kaclielmuseum Expositie 'Stoken en koken', te zien 's zondags van 12.00 tot 16.00 uur, Bier kade 10. GGZ/Riagg Tot en met maart expositie van schilde rijen van Gerard van Velzen, te zien aan de Oude Hoeverweg 10 op werk dagen tussen 9.00 en 17.00 uur. HEILOO - Hengelsportvereniging De Vroegte Wint houdt op dinsdag 21 maart de jaarlijkse ledenvergadering. Deze wordt gehouden in de achterzaal van cafetaria Blakborn en begint om 20.00 uur. De jaarstukken en verslagen over 1999 liggen een half uur voor aan vang van de vergadering ter inzage. Alle leden van 18 jaar en ouder zijn deze avond welkom. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit. (072) 5335313 Sporthal. (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woens- en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. 'Sportcentrum Het Vennewater bestaat dit jaar 25 jaar! 'Grote evenementen in maart 2000: Vlooienmarkt op 19 maart en De Kast op 25 maart I! Woensdag 15 maart 2000 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 16 maart 2000 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 17 maart 2000 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 18 maart 2000 12.30-16.30 uur zaalvoetbal Zondag 19 maart 2000 10.00-16.00 uur Vlooienmarkt Maandag 20 maart 2000 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 21 maart 2000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 22 maart 2000 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 23 maart 2000 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 24 maart 2000 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball Zaterdag 25 maart 2000 19.00-23.15 uur zaalvoetbal 's avonds concert Zondag 26 maart 2000 geen verhuur Maandag 27 maart 2000 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 28 maart 2000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 29 maart 2000 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 30 maart 2000 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 31 maart 2000 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 01 april 2000 12.30-15.30 uur zaalvoetbal 15.30-16.30 uur vrij 17.00-20.00 uur basketball Zondag 02 april 2000 10.00-15.00 uur wijkenvolleybaltoernooi Maandag 03 april 2000 13.30-15,00 uur schoolgym 17.00-22.00 uur volleybal Dinsdag 04 april 2000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 05 april 2000 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Vanaf zaterdag 29 april 2000 gaat het zwembad weer open! Voor het seizoen 2000 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 uur tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 uur tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 18.30 uur Zwembad Het Baafje bestaat dit jaar 30 jaar! Tot en met 12 april treft u wekelijks hieronder de bestelbon aan voor aanvraag nieuwe zwembadabonnementen in de voorverkoop. Koop uw abonnement in de voorverkoop en profiteer van aanzienlijke kortingen! Zwemvierdaagse van maandag 19 juni t/m vrijdag 23 juni 2000 Bestelde voorverkoopabonnementen kunnen worden opgehaald op dinsdag 18 en woensdag 19 april 2000 tussen 16.00 tot 20.00 uur aan de kassa van Zwembad Het Baafje.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 6