k De Hypotheek Consulent n n n gemeente a a isci aaoc n r: Wêêê ERA ERA,STERK DOOR SERVICE Prettig en makkelijk. Verkoop en financiering in 1 hand op de Kerkweg 13 in Limmen. De aantrekkelijkste project-rentes in moderne hypotheekvormen, Voor nieuwbouwwoningen: extra rentekortingen Deskundig, onafhankelijk en vrijblijvend hypotheekadvies van alle geldverstrekkers. Natuurlijk kunt u ons bellen voor een afspraak. ERA MAKELAARS 0.6. kerkweg 13, postbus 123, 1900 zj limmen - telefoon: 072 5051464, telefax: 072 5053348 - internetadres: http://www.era.nl/rietveld UITKIJKPOST - 22 MAART IÉ V A X NVM Ingelaste Raadsvergadering Openbare commissievergadering WelzijnEconomie, Verkeer en Volkshuisvesting* Openbare commissievergadering Algemeen Bestuur, Financiën, Grondgebied* Gecombineerde aanslag gemeentelijke belastingen Vaststelling Eerste wijziging Legesverordening 2000 Voorgenomen medewerking woning bouw in Kerkweg-Noord Voorgenomen medewerking Voorgenomen medewerking Verleende bouwvergunningenl-toe- stemming Sloopvergunningen Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Kapvergunning Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 30 km gebied Mededeling inzake start werkzaamheden uitvoering 30 km gebied Weg afsluiting Lage Weide/Sportlaan Collectevergunning Omnibus onderzoek in Limmen Sterhalte Defecte openbare verlichting Limmen 2000. Kerkweg-Noord N na RIETffpLnE tijdstip: maandag 30 maart 19.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening 2. ingekomen stuk 3. Voorstel inzake het openhouden van het zwembad i.v.m. projectont wikkeling door de OGL (Ontwikkelings Groep Limmen) 4. Sluiting Bovenstaande raadsvergadering is openbaar. In het gemeentehuis en in de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering zien. Inzage en afhalen van commissiestukken: Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de raads stukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. Geopend van 8.30 tot 12.30 uur en -behalve vrijdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur. tijdstip: maandag 27 maart 2000 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening 2. ingekomen stukken/ mededelingen/actielijst; 3. vaststelling verslag raadscommissie WEW d.d. 13-1-2000 4. representativiteitsverklaring O.S.U.; 5. privatisering gasbedrijf (wordt nagezonden); 6. privatisering zwembad; 7. aanwijzingsbesluit uitvoering WIW ID-banen; 8. onderzoek Hogeschool Alkmaar cliëntenparticipatie (stukken worden nagezonden); 9. rondvraag; 10. sluiting Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over ëen van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze ver gadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kun nen de commissiestukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. tijdstip: donderdag 30 maart 2000 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening 2. Verslag AFG-vergadering van 17 februari 2000 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Inhoud en gevolgen wijziging Wet op de Ruimtelijke Ordening 5. Voorbereidingsbesluit Uitgeesterweg la 6. Voorbereidingsbesluit perceel Vaartkant 16 7. Voorbereidingsbesluit perceel Molenweg 24 8. Voorbereidingsbesluit perceel tussen Lage Weide en Van Alkemadelaan 9. Schetsplan ontwikkeling parkgebied Disseldorp-Dampegheest 10. Voor-ontwerp bestemmingsplan "Limmerbuurt" 11Concept (fusiemeerwaarde-)notitie "Meer dan de som der delen" 12. Arbitragezaak Middenduin 13. Kredietvoorstel grondreservering ontsluiting Zandzoom-locatie 14. Rondvraag 15. Sluiting Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze ver gadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kun nen de commissiestukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. In de laatste week van maart zal bij u de gecombineerde aanslag ge meentelijke belastingen voor 2000 in de bus vallen. Hiermee zullen de volgende aanslagen worden opgelegd: Onroerende-zaakbelastingen De onroerende-zaakbelastingen betaalt u voor elk pand dat u op I janu ari 2000 bezit of gebruikt. Het kan hierbij zowel om woningen als om be drijfspanden gaan. Voor de grondslag van de onroerende-zaakbelastingen wordt de WOZ-waarde gehanteerd. De WOZ-waarde is vastgesteld naar het prijspeil op de waardepeildatum I -1 -1995. Deze waarde geldt voor de periode 1997 tot en met 2000. Het tarief voor de onroerende zaakbelastingen bedraagt per volle 5.000,— van de WOZ-waarde: - Voor eigenaren 7,53; - Voor gebruikers 6,03. Afvalstoffenheffing Deze aanslag wordt opgelegd aan elke een-, twee- of meerpersoonshuis- houding, in het gebied waar de gemeente huisvuil ophaalt. De tarieven bedragen: 1Voor een eenpersoonshuishouden 312,-. 2. Voor een tweepersoonshuishouden 416,-. 3. Voor een meerpersoonshuishouden 520,-. Rioolrecht Deze aanslag wordt opgelegd aan de gebruiker van elk bouwwerk dat is aangesloten op de riolering van de gemeente en bedraagt 220,-. Hondenbelasting Wordt opgelegd aan houders van één of meer honden. De belasting be draagt: 1Voor een eerste hond 104,05. 2. Voor een tweede hond 128,15. 3. Voor een derde hond 153,75. 4. Voor iedere hond boven het aantal van drie 179,40. Het kenneltarief bedraagt 744,75 Lokale lastenverlichting Evenals vorig jaar zal dit jaar zal 100,— worden afgetrokken van het be lastingbedrag dat u moet betalen. Dit is de zogenaamde "Zalmsnip" of lo kale lastenverlichting die de Rijksoverheid heeft besloten om aan alle ge bruikers van woningen te geven vanwege de stijging van de gemeentelijke belastingen. Automatische incasso Als u een machtiging voor automatische incasso heeft afgegeven dan wordt het totale bedrag in negen termijnen afgeschreven. Dit zal steeds aan het eind van de maand omstreeks de 30e gebeuren. Heeft u geen machtiging afgegeven dan treft u twee acceptgirokaarten aan waarmee u kunt betalen. De eerste keer voor 30 april 2000 en de tweede keer voor 30 juni 2000. De verordeningen liggen ter inzage op, het gemeentehuis. Telefonisch zijn wij bereikbaar op nummer 072-5051456. Wij staan u graag te woord da gelijks van 9.00 tot 12.30 uur. In de raad van 9 maart heeft de gemeenteraad de Eerste wijziging Legesverordening 2000 vastgesteld. Deze wijziging is nodig in verband met een wijziging van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De Eerste wijziging Legesverordening 2000 treedt in werking op 3 april 2000 en ligt kostebos ter inzage op het gemeentehuis. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van leges een afschrift verkrijgen van de veror dening. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om, met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, vijfde lid van de Woningwet, planologische medewerking te verlenen aan het re aliseren van: - 6 woningen (aanvrager: B. Busch F. Veenman). Het bouwplan is gelegen binnen het woningbouwplan Kerkweg-Noord en is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven ge noemde vrijstellingsprocedure. Het bouwplan ligt vanaf 23 maart 2000 gedurende twee weken in het gemeentehuis ter inzage op de afdeling Ruimtelijke Ordening (openingstijden: 09.00 uur tot 12.30 uur; buiten de ze tijden is alleen inzage op afspraak mogelijk). Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen de voorgenomen medewerking naar voren brengen bij het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het realiseren van: een dakkapel in het achterdakvlak van de woning op het perceel Schoolweg 16 een dakkapel in het achterdakvlak van de woning op de percelen Zomerschoon 63 en 65 De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. De verzoeken liggen vanaf 23 maart 2000 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeente huis ter inzage op de afdeling Ruimtelijke Ordening (openingstijden: ma t/m vr 09.00 uur tot 12.30 uur; buiten deze tijden is alleen inzage op af spraak mogelijk). Tijdens deze inzageperiode kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan: het vergroten van de schuur op het perceel Thalia 29; het vergroten van de schuur op het perceel Thalia 31 het vergroten van de woning en het vergroten van de erker op het perceel Dusseldorperweg 51 het vergroten van de woning op het perceel Dusseldorperweg 29. Deze meldingen bouwvoornemen zijn in strijd met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven ge noemde vrijstellingsprocedure. De bouwplannen liggen vanaf 23 maart 2000 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter in zage op de afdeling Ruimtelijke Ordening (openingstijden: ma t/m vr 09.00 uur tot 12.30 uur; buiten deze tijden is alleen inzage op afspraak mogelijk). Tijdens deze inzageperiode kan een ieder schriftelijk beden kingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: woningbouwplan Kerkweg-Noord de bouw van 4 woningen (Aannemingsbedrijf R. Min bv) Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na de ze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn in gediend: - Dusseldorperweg 29 vergroten woning - Dusseldorperweg 51 vergroten keuken en erker - Oudeweg I A plaatsen tuinberging - Westerweg 96 vergroten woning en vernieuwen berging - Westerweg 80 vergroten woning De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de af deling Bouw- en Woningtoezicht. Bij de gemeente is onderstaande aanvraag om een kapvergunning inge komen. De aanvraag ligt, vanaf de dag na datum van deze publicatie ge durende twee weken ter inzage bij de Gemeenschappelijke Technische Dienst te Akersloot. Belanghebbenden kunnen gedurende deze termijn hun zienswijze over een aanvraag schriftelijk kenbaar maken. Deze reacties dienen te worden gericht aan Burgemeester en Wethouders, Zonnedauw 4 te 1906 HA Limmen. Voor het inzien van, de aanvragen en voor mondelinge reactie kunt u tus sen 8.30 en 9.30 uur telefonisch een afspraak maken met mw. A.J.M. Dekker, tel.nr. 0251 -314253. - 't Kieftenland 28 één berk één Metasequoia glyptostroboides (Chinese mammoetboom) één Prunus avium "Plena" (sierkers) - Rijksweg 40 en 42 A één sierappel (terrein Winder) één sierkers één meelbes twee wilgen één haag van elzen 50 meter lang Op de voorlichtingsavond voor de bewoners van straten die ingericht gaan worden als 30 km gebied, gehouden op maandag 8 november 1999, heeft de gemeente de toezegging gedaan om, voordat tot uitvoering van de aanleg van de verkeersdrempels wordt overgegaan, de omwonenden in te lichten over de te gebruiken materialen. Na onderzoek heeft de ge meente besloten om de verkeersdrempel in "beton klinker keien" uit te voeren. Hieronder zijn de data en straten vermeldt waarop de aannemer de werkzaamheden gaat uitvoeren. Week 13 en 14: van 27-03-2000 tot en met 07-04-2000 Hogeweg/ Achtkant Week 15 en 16: van 10-04-2000 toten met 20-04-2000 Vredeburglaan/ Dusseldorperweg Week 18 en 19: van 03-05-2000 tot en met 12-05-2000 Enterij/ Zomerschoon Dit houdt niet in dat de kruispunten gedurende de gehele periode afge sloten zullen zijn. Met de aannemer is afgesproken om de overlast tijdens de werkzaamhe den tot een minimum te beperken. Direct aansluitend op de reconstructie van de Sportlaan, tussen de van Alkemadelaan en de Lage Weide, wordt er in het kader van Duurzaam Veilig, een plateau aangelegd op de aansluiting van de Sportlaan met de Lage Weide. Tijdens de uitvoering van de werkzaamheden is de Lage Weide afgeslo ten voor doorgaand autoverkeer. De werkzaamheden starten op 22 maart aanstaande en duren ongeveer anderhalve week. Uiteraard proberen we samen met de aannemer G.P. Groot de overlast tot een minimum te beperken. Indien u nog vragen heeft over deze werkzaamheden kunt u, op werkda gen tussen 8.30 en 9.30 uur, contact opnemen met dhr. P. Aalders van de GTD Limmen/Akersloot tel 0251-3 14253, die de werkzaamheden na mens de gemeente begeleidt. Burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen hebben een col lectevergunning verleend aan het Nationaal Reuma Fonds in de pe riode van 19 maart t/m 25 maart 2000. Vierhonderd inwoners van Limmen van 18 jaar en ouder ontvangen bin nenkort een enquête-formulier. Dit gebeurt'in het kader van het omni- busondërzoek. In dit omnibusonderzoek worden vragen gesteld over een aantal ver schillende onderwerpen, waarover ook de gemeente Limmen beslissin gen moet nemen. Het is van groot belang dat hierbij rekening wordt ge houden met de mening van de inwoners. Ditmaal worden er vragen gesteld over o.a. ouderenbeleid, veiligheid, ge luidsoverlast en kooporiëntatie. Ongeveer een week na ontvangst van het vragenformulier starten de en quêteurs met het ophalen van de formulieren. De Hogeschool Alkmaar verwerkt de gegevens, de anonimiteit van de deelnemers blijft gewaarborgd. De bouwactiviteiten op de hoek van de Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat en de Rijksweg behoren tot het verleden, maar we zijn er nog niet helemaal. U hebt (of nog niet) opgemerkt dat de drie linden enigszins zijn verplaatst en dat er veranderingen zijn aangebracht aan de fietspaden, dit alles heeft te maken met de aanleg van een bushalte met een vrijliggende aanrijmo- gelijkheid voor de streekbus en service-taxi. Deze bushalte wordt een zogenaamde "Sterhalte" genoemd. Omdat voor Limmen de busverbinding noodzakelijk is en blijft hebben we de provincie verzocht om in aanrherking te komen voor een spoedi ge aanleg van de geavanceerde bushalte met een comfortabele wacht ruimte, fietsenstalling en reisinformatie. Het resultaat is dat deze halte als eerste in Noord-Holland zal worden geplaatst en geheel voor rekening komt van de provinciale overheid. De werkzaamheden zijn reeds gestart en de verwachting is dat over on geveer een maand de zaken gereed zullen zijn. Defecte lichtmasten in onderhoud bij de gemeente Limmen, worden een keer per maand gerepareerd. Niet werkende lichtmasten kunnen tijdens kantooruren worden gemeld bij de Gemeenschappelijke Technische Dienst Limmen/Akersloot, telefoonnummer 0251 - 314253 (tussen 8.30-9.30 uur), of bij de receptie van het gemeentehuis telefoonnummer 5051456, wilt u bij melding de straatnaam en het lichtmastnummer aangeven.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 14