Hij speelt de bas... HEILOO G> Nationale Boomfeestdag, ook in Heiloo Snoeiwerkzaamheden langs de Zandersloot, Kuillaan en Nijenburgerweg Van beplanting naar gras Vervolg informatierubriek Bouw regiokantoor Rabobank aan de Vennewatersweg (art. 19 Wet R.O.) HEILOO - 9Opa Bas9 wordt hij genoemd in het jeugdorkest van Hei- looër Harmonie-orkest Caecilia, aangezien hij de bastuba bespeelt. In het A-orkest kennen de leden hem als Piet Dijkstra. Vorige week vrijdag vierde Dijkstradie al 68 jaar musiceertzijn tachtigste verjaardag. Dat liet Caecilia niet ongemerkt voorbijgaan: de twee orkesten brachten gezamenlijk een serenade voor zijn huis aan de Haesackerlaan. Kampioenschap bloemschikken ALKMAAR - Groei en Bloei Alkmaar houdt in het kader van het 75-jarig jubi leum van de afdeling deze week het regionaal kampioenschap bloemschik ken voor amateurs. De deelnemers maken een verplicht stuk waarvoor ieder dezelfde bloemen krijgt. Daar naast maken de bloemschiksters een vrij stuk met als thema 'de kunst van het beperken'. Heiloo doet mee met vijf kandidaten: Lucia Admiraal, Marja Boom, Mer cedes Docter, Joke Druiven en Yolanda Mooy. Expositie van de werkstukken is op zaterdag 25 maart van 10.00 tot 17.00 uur in het Clusius College aan de Drechterwaard 16 te Alkmaar. De toe gang is gratis. Toneel Murmellius in de Beun ALKMAAR/HEILOO - Ook dit jaar zullen leerlingen en leraren van het Murmellius Gymnasium een toneel stuk opvoeren. Dit keer wordt het toneelstuk gespeeld in theater de Beun. Dit in verband met de brand die vorig jaar gewoed heeft in de aula van de school. Opgevoerd wordt een stuk geschreven door Bertolt Brecht, 'De Kaukasische Krijtkring'. De speeldata zijn maandag 27, dinsdag 28 en woensdag 29 maart om 20.00 uur in de Beun te Heiloo. De toegangsprijs bedraagt f 10,-. U kunt vanaf 15 maart telefonisch reserveren op 06-29117632. Gereserveerde kaarten kunnen op de avond van de voorstelling in theater de Beun worden afgehaald. De kaarten zijn ook te koop op de avonden van de voorstellingen zelf in de Beun. Gevonden voorwerpen HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het bureau als gevonden aange meld: acht sleutels in rood hoesje, bedieningsfrontje van een autoradio, gehoorapparaat van het merk Dama- vox. Terriërs houden het spannend HEILOO - Het team Dames 1 van hoc keyclub De Terriërs had aan het bezoe kende Catwyck een zware klus. Tien overwinningen achter elkaar gaven de Heiloose ploeg kennelijk toch te weinig vertrouwen. In een nerveuze wedstrijd werden de kansen niet benut. Ook de bezoekers waren niet doeltreffend. In de gelijk opgaande strijd nam Terriërs door Lucette Romein echter de leiding, die niet meer uit handen gegeven werd. Dit resulteerde in een toch wel belang rijke zege, te meer omdat Reigers, een van de mede-promotiekandidaten, verloor. Tegenstander Heerhugowaard, tegen wie de Terriërs volgende week uit spe len om 12.45 uur, maakte geen tout. Deze lijstaanvoerder heeft een punt meer dan Reigers en Terriërs. De heren liepen tegen een pijnlijke nederlaag aan bij Pijnacker. Met 4-2 werd de ploeg terug naar Heiloo gestuurd. Een gelukkige bijkomstig heid was echter het verlies van lijstaan voerder Xenios. AMVJ staat in deze poule op kop met ook slechts een punt boven Xenios en Terriërs. Voor- en achternaam Man of vrouw Geboorte datum Gezins- abon. (ouder) Gezins- abon. (overige) Persoonlijk abon. 3 t/m 17 jaar Persoonlijk abon. v.a. 18 jaar 220,00 15,00 80,00 110,00 PAGINA 6 UITKIJKPOST - 22 MAART Ook dit jaar heeft Heiloo weer mee gedaèn aan de Nationale Boomfeestdag. Wethouder mevrouw A.M. Worm-de Moei gaf het startsein voor de Boomfeestdag vandaag op de locatie aan het Malevoort. Daar heeft zij samen met de kinderen van de Freinetschool de eerste boom geplant. Vandaagwoensdag 22 maart is het Nationale Boomfeestdag en daarom hebben kinderen van groep 3 en 4 van de Freinetschool 27 bomen (de iep UI mus Columellaj geplant aan het Malevoort. Op deze locatie zijn name lijk bomen weggevallen door iepziekte en het aanplanten van nieuwe bomen zorgt ervoor dat de bomenlaan weer hersteld wordt. De gemeenteraad stelt jaarlijks 45.000,- beschikbaar om iepen die zijn weggevallen door iepziekte te vervangen door nieuwe bomen. Dit jaar is het geld benut voor het herstel van de bomenrij aan het Malevoort. De kinderen van groep 3 en 4 van de Openbare Basisschool De Springschans Oost hebben 16 bomen (een sierkers, Prunus 'Uminekoj geplant aan de Hof dijkweg. Vanwege technische redenen en overlast voor de bewoners zijn de oude bomen (essen) al eerder gerooid. De Nationale Boomfeestdag is een goede gelegenheid om kinderen te betrekken bij de natuur. De dag wordt georganiseerd door de Werkgroep Natuur- en Milieu-educatie en de afdeling Beheer Openbare Ruimte. De mede werkers van de afdeling BOR begeleiden de kinderen, zodat de grote bomen op de juiste plek komen te staan. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072-) 535 68 68. ergadering van de Monumentencommissie Op maandag 27 maart a.s. vindt om 15.30 uur de openbare vergadering van de Monumentencommissie plaats in de BenW- kamer van het gemeentehuis. Agendapunten zijn: Opening Rondvraag Mededelingen en ingekomen stukken Notulen van de vergadering van 24 januari jl. Aanwijzigingen Bouwplannen Archeologie, stand van zaken Voorlichting: Open Monumentendag Wandelroute langs monumenten, Monumentenschildjes Sluiting. Meer informatie Voor meer informatie kunt u op maandag of dinsdag contact opnemen met mevrouw A. van Breugel van de afdeling VROM, telefoonnummer (072-) 535 67 53 Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergun ning te verlenen. Het college van burgemeester en wethouders heeft de volgende uitwegvergunning ver leend. Het maken van een uitweg op de Door het college van burgemeester en wet houders is de hieronder vermelde sloopver gunning verleend. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief Verleende sloopvergunning Nieuwe bouwplannen Verleende uitwegvergunning Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergun ning te verlenen. Laan van Muijs 32 - vergroten woning; Vossenakkers 31 - vergroten woning. Ter inzage De ontwerpbesluiten liggen met de bouw plannen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 23 maart 2000 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maan dag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, telefoonnummer (072 -) 535 67 47). Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplan nen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de procedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet, vergun ning te verlenen aan de Coöperatieve Rabobank West-Kennemerland voor de bouw van een hoofdkantoor voor de regio aan de Vennewatersweg tegenover het benzinesta tion van G.P. Groot BV. Ter inzage Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij stukken vanaf donderdag 23 maart 2000 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inza ge in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na afspraak, telefoonnummer (072-)535 67 47). Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inza ge liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld plan vergunning te verlenen, schriftelijk gemotiveerd bedenkin gen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden. Baijershoffweg 46 - vergroten woning Bestevaerslaan 29 - plaatsen berging De Krommert 8 - vergroten woning De Krommert 10 - vergroten woning Dompvloetlaan 57 - vergroten woning Havercamplaan 9 - vergroten woning Het Zandstuk 46 - vergroten woning Het Vierkant 9 - veranderen woning Laan van Zeeman 9 - vergroten woning Pauwweijdt 5 - plaatsen dakopbouw Sandecamplaan 33 - vergroten woning Westerweg 35 - vergroten woning Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehoren de tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak, telefoonnummer (072-) 535 67 37 of 535 67 38. Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan telefonisch onder telefoonnummer (072-) 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning ot het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Het college van burgemeester en wethouders heeft de volgende uitwegvergunning ver leend. Het maken van een uitweg op de openbare weg op het perceel Kennemerstraatweg 178 te Heiloo. Ter inzage De uitwegvergunning ligt met bijhorende stukken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen (Raadhuisplein 1). Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Procedure Degene, die de uitwegvergunning heeft aan gevraagd, krijgt bericht van de afdeling Beheer en Openbare Ruimte wanneer deze vergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de ver gunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitweg. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de bovengenoemde uitwegver gunning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit stadium is nog niet bekend of aan de verzoeken mee gewerkt kan worden. Eventuele bouwvergun ningen en voornemens om vrijstelling te ver lenen worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouw plannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. De Biender 11 - plaatsen garage Kennemerstraatweg 203 - veranderen woning (dak) Laan van Muijs 32 - vergroten woning Laan van Muijs 34 - vergroten woning Nicolaas Beetsweg 15a - vergroten woning Rechte Hondsbosschelaan 31 - vergroten woning Schuine Hondsbosschelaan 22 - vergroten woning Zevenhuizerlaan 99 - vergroten woning Volgende week worden langs de Zandersloot, de Kuillaan en de Nijenburgerweg snoeiwerk zaamheden uitgevoerd in opdracht van Natuurmonumenten. Op maandag 27 en dinsdag 28 maart a.s. gebeurt dit langs het fietspad aan de Zandersloot. Op woensdag 29 maart is de Kuillaan aan de beurt en donderdag 30 maart de Nijenburgerweg. De werkzaamheden wordt uitgevoerd met een hoogwerker. Dit kan de verkeersdoorstroming belemmeren. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Cornelissen van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072-) 535 67 61. Nijenburgerweg over de A9 - slopen viaduct Ter inzage Deze sloopvergunning ligt na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksba lie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tus sen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak, telefoonnum mer (072-) 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Zie voor de procedure voor het eventueel indienen van bezwaren de tekst bij het artikel 'verleende bouwvergunningen/meldingen' op deze informatiepagina. Verleende vergunning op grond van de APV De burgemeester van Heiloo heeft besloten vergunning te verlenen voor het organiseren van een live-concert van popgroep De Kast op zaterdag 25 maart 2000 van 20.00 tot 01.00 uur. Deze vergunning wordt op grond van artikel 2.2.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening verleend aan de heer A. de Wit, pachter van het restaurant in sportcentrum Het Vennewater. Het live-con cert vindt plaats in de sporthal aan Het Zevenhuizen en wordt georganiseerd in samenwerking met Endemol Producties. Indienen van bezwaar Belanghebbenden, die het niet eens zijn met dit besluit, kunnen hiertegen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Het besluit wordt hierdoor niet geschorst. Hangende de bezwaarschriften procedure kunnen belanghebbenden in spoedgevallen een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG te Alkmaar. Dit voorjaar gaan we weer een stuk beplan ting langs de Kennemerstraatweg omvormen naar gras. Het gaat om het stuk vanaf de rotonde bij de Vennewatersweg tot het huis nummer Kennemerstraatweg 570. Het omvor men naar gras gebeurt aan beide zijden van de weg. Dat dit gedeelte wordt omgevormd naar gras sluit aan bij de al ingezette groen structuur van de Kennemerstraatweg, name lijk gras met hagen van veldesdoorn (Acer campestre). De werkzaamheden beginnen eind maart en worden in april afgerond. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072-) 535 68 68. BESTELKAART voor abonnementen voor Zwembad Het Baafje Heiloo S.v.p. duidelijk invullen Voorverkoop Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoonnummer: Gewenste abonnementen met een X aangeven i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 6