..M Yogacentrum Anjali naar Westerweg Geslaagd jubileum van Hanswij kerfjes I u 1 De Egmonden 1 brieven de zaak Egmond verzoekt heroverweging kabinetsbesluit windmolens PAGINA 6 reniojren Eten in het Trefpunt Voorlichting seniorenhuisvesting Damclub Heiloo Zwemdiploma's Lezing Arbor Vitae Vrijwilligers Rode Kruis gehuldigd Raddraaien in 't Loo Sans Atout Contactavond Kleurenpracht Informatieavond Paulusschool Stichting Vriendendienst zoekt 'maatjes' 'w~ Wii kenvolleybalt oernooi Effect Informatieochtend Freinetschool Hoorns Byzantijns Mannenkoor in Slotkapel Kurkiepen wandeling Rommelmarkt Cadeauboetiek Mayflower tien jaar Agenda Sporthal Het Vennewater ^iVNt*V Zwembad Het Baafje HEILOO - Op 14 april is er voor de laatste keer dit seizoen weer een ver rassingsmaaltijd in het Trefpunt, deze keer in het teken van de lente. Het menu bestaat uit een voor-, hoofd- en nagerecht. Het geheel wordt met mu ziek opgeluisterd. De kosten bedragen f 12,50, aanvang is om 18.00 uur. Vanaf 17.15 uur bent u welkom voor een drankje aan de Abra ham du Bois-hof 2. Opgave voor de maaltijd kan aan de balie of telefonisch op tel. 072-5331297. HEILOO - De Commissie Voorlichting Senioren houdt op donderdag 13 april een voorlichtingsmiddag over senio renhuisvesting in Heiloo. Als gastspre ker is uitgenodigd Juup Wuijster- Schuddeboom, wethouder volkshuis vesting in de gemeente Heiloo. Wuijster zal een toelichting geven op de huidige gang van zaken betreffende senioren huisvesting in Heiloo. Na de pauze is er gelegenheid tot het stellen van vragen, maar u kunt ook tot maandag 10 april schriftelijke vragen afgeven bij het Trefpunt. De middag wordt gehouden in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo, aanvang 14.00 uur, toegang f 3,- inclusief een kopje koffie of thee. HEILOO - De uitslagen van de beker wedstrijden van Damclub Heiloo zijn: Poule A - N. Ligthart-M. Houtenbos 3- 0, M. Houtenbos-R. Koch 3-0, N. Ligthart-F. Schouten 3-0. Poule B - C. v. Lieshout-A. Valkering 3-0, J. Kraak- man-P. Heyne 3-0, P. Heyne-A. Val kering 0-3, J. Kraakman-A. Valkering 0- 3, C. v. Lieshout-P. Heyne 3-0. De damwedstrijd Heiloo-Akersloot is geëindigd in 10-10. Hiermee bereikte Heiloo in de competitie van de Kennemer Damkring de derde plaats. Topscorer van Heiloo werd N. Ligthart. HEILOO - De volgende leerlingen van zwembad Loos zijn vorige week dins dag geslaagd. Het A-diploma ging naar Anna Hekker, Pauline Huurdeman, Prescilla Klumper, Anke Koenders, Lois Martens, Pascal Middel, Gigi Moers, Isabel Nagelhout, Daphe Pie- ters, Danique Rietveld, Irene Roemer, Michele de Ruijter, Tim Sanches, Due Anh Vu, Lisa v.d. Werff, Roby Wijdenes. Het B-diploma werd behaald door Ralph Bakker, Laura Bijman, Daan Bruijns, Brend Froberg, Merel Ha verman, Marleen Metzelaar, Pieter Nij- man, Jens Noorermeer, Geertje v. Rooijen, Frank Sengers en Fenna Ytsma. HEILOO - Op uitnodiging van de Stichting voor Natuurgeneeskunde Arbor Vitae verzorgt Peter Zuidweg, cryptoscopist, een lezing over een paranormale-cryptoscopische ontdek kingsreis naar het menselijk karma. Zuidweg zal aan de hand van een zelf ontwikkeld karma-bord op paranorma le-cryptoscopische wijze proberen in zicht te geven in de grote lijnen van het persoonlijk karma en hoe die eventueel gecorrigeerd zou kunnen worden. De lezing wordt gegeven op maandag 10 april in het Open Huis te Heiloo van 20.00 tot 22.30 uur. De toegangsprijs is f 10,-. Soepele leerlingen bij Yogacentrum Anjali. (Foto Ab Baart HEILOO - Yogacentrum Anjali is van een kamer aan de Kerkelaan verhuisd naar een nieuw onderkomen aan de Westerweg 128a. Komende zondag houdt eigenares Miriam Imming-De- fesche in de voormalige praktijkruimte van de Mensendieck-therapeuten open huis voor iedereen die geïnteresseerd is in klassieke hatha yoga. „Hiermee is in Heiloo de eerste echte yogastudio gerealiseerd," vertelt Im- ming. „Werd je tien jaar geleden nog raar aangekeken als je aan yoga deed, tegenwoordig is het als een normale, dagelijkse bezigheid geaccepteerd." lmming, die ai meer dan twintig jaar aan yoga doet, heeft inmiddels tien jaar leservaring. Ze volgde een lerarenop leiding in Amsterdam en momenteel nog de internationale lerarenopleiding van Dona Holleman. Ook volgde ze specialisaties voor kinderyoga, yoga voor gehandicapten, zwangerschapsyo- ga en babymassage. „Klassieke hatha yoga is een uitdagen de, actieve en zorgvuldige benadering van yoga die zo'n 65 jaar geleden door B.K.S. Iyengar werd ontwikkeld en uit gewerkt. Zowel mentaal als fysiek ont wikkelen beoefenaars kracht, uithou dingsvermogen en een correcte lichaamshouding. Dit gaat hand in hand met het verkrijgen van meer le nigheid en uiteindelijk een diepere ont spanning," aldus lmming. Volgens haar zijn al na korte tijd positieve effecten merkbaar: sterke benen, een betere houding, een groter bewust zijn van de adem en een algemeen betere conditie, zowel mentaal als fysiek. Door de verhuizing van Anjali zijn er op alle lessen, zowel overdag als 's avonds, plaatsen beschikbaar gekomen. Het open huis is zondag van 11.00 tot 16.00 uur. Iedereen kan een gratis les volgen en video's bekijken over kinde ryoga en yoga in India. HEILOO - Tijdens de algemene leden vergadering van het Nederlandse Rode Kruis afdeling Heiloo op 30 maart zijn zes vrijwilligers geëerd voor hun jaren lange inzet voor het Rode Kruis. Drie vrijwilligers kregen de erkenningsspeld voor 20 jaar, vergezeld van een bloeme tje en een attentie. Sonja van der Voort, Nel Morlang en Wil Bakker werden speciaal gehuldigd met een oorkonde en de Rode Kruispenning voor hun 30- jarige inzet voor het Rode Kruis. Wil Bakker, 22 jaar lang de drijvende kracht achter de Welfare, werd be noemd tot lid van verdienste van de afdeling Heiloo. Uit het financieel verslag bleek dat door de bijdragen van leden en dona teurs in het afgelopen jaar een bedrag van f 10.000,- bestemd kon worden voor Rode Kruisprojecten in Venezu ela, Mozambique, Laos en de Rode Kruis Vakantieprojecten voor chro nisch zieken in Nederland. Tevens had er binnen de afdeling, een bestuurswis seling plaats. Jac Verheugen trad af als voorzitter. Hij wordt opgevolgd door Cees Oost. Francis Dammers trad af als vice-voorzitter. Zij wordt opgevolgd door Nel Rietbroek. Geïnteresseerden in het vrijwilligerswerk van het Rode Kruis kunnen contact opnemen met de secretaris van de afdeling H. Schneider, tel. 072-5333258. I venement HEILOO - Op zaterdag 8 april neemt de zingende raddraaier Pierre Albers weer stelling in winkelhof 't Loo. Op vertoon van een kassabon boven de tien gulden kunnen de bezoekers draai en aan het rad en maken zij kans op een schitterende handdoek van de Witte Kerk. De handdoek is van prach tige kwaliteit en een aanwinst in de lin nenkast. Het is daarom dat u slechts éénmaal een kansje mag wagen op het rad. Het rad staat op het middenplein van 11.00 tot 15.00 uur. HEILOO - De uitslagen van dames bridgeclub Sans Atout van 29 maart zien er als volgt uit: A-lijn: 1. Kuiper- Kuiper 66.67, 2. Rootjes-Roozen 54.58, Slob-Schaffer 54.58. B-lijn: 1. Werd- muller-Meijering 60.00, 2. Vijn-V. Toornburg 58.75. C-lijn: 1. V. Dijk-Krul 59.03,2. Hoff-Admiraal 57.64. D-lijn: 1. Oosterwijk-Warmenhoven 61.98, 2. De Boer-Haas 58.85. E.-lijn: 1. Rus- Blankendaal 63.89, 2. V. Werkhoven- Velzeboer 59.72. HEILOO - Vogelvereniging Kleuren pracht houdt dinsdag 11 april om 20.00 uur haar maandelijkse contactavond in het verenigingsgebouw aan het Ze venhuizen 50 te Heiloo, achter sporthal Het Vennewater te Heiloo. S. Schipper uit Duiven komt een dialezing houden over 'het kennen van Forpussen en het herkennen van ondersoorten daarvan'. De entree is gratis. Ook niet-leden zijn welkom. HEILOO - Wie binnenkort voor zijn zoon of dochter een basisschool gaat kiezen is dinsdag 18 april om 19.30 uur welkom in de Paulusschool. U kunt dan kennismaken met de leerkrachten en de klaslokalen en de materialen bekij ken. Om 20.00 uur worden er dia's ver toond waarop u kunt zien hoe er in de groepen gewerkt wordt. In de onder bouw probeert de school te werken vanuit de ideeën van het ontwikke lingsgericht onderwijs. De Paulusschool is gelegen aan De Hucht 6 in gebouw De Kring. Wie niet in de gelegenheid is om te komen, kan telefonisch informatie inwinnen of een afspraak maken op tel. 072-5339815. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt 'zich het recht voor om brie ven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. EGMOND/HEILOO - Afgelopen weekend vierde musical vereniging De Hanswijkertjes hun 30-jarig jubileum met twee voorstellingen. De jeugd van 12 tot 18 jaar stond vrijdag- en zater dagavond in de Beun met het stuk Dracula Spectacula. De 46 jongens en meisjes van 9 tot 12 jaar lieten zaterdag en zondagmiddag de musical Turn Turn en de gouden roos zien. Zaterdagmiddag zong Adriaan de speelman (Jordy Burger) op een goed verzorgd podium voor een uitverkoch te zaal een prachtig openingslied. Daar na volgde mevrouw Krakeling (Daisy van Leeuwen) met haar dienstmeiden Kaatje (Rianne Pepping) en Daatje (Denise Harkmans) die rennend de trappen afkwamen en vervolgens sa men een goed overlopend lied zongen, waardoor het publiek al snel in het ver haal zat. Ninda, statig uitgevoerd door Sanne Twisk, kan toveren met haar gouden roos en tovert samen met haar kater, perfect voorgedragen door Ma- rius van Zaanen, zes van de zeven prinsjes om in papegaaien. De goed spelende en zingende Turn Turn (Iris Wijker) is de enige die weet te ontsnappen. Ze besluit samen met Adriaan de speelman haar zusjes te bevrijden. Via een vogelverschrikkers bruiloft met rondfladderende eksters komen ze bij kasteel Uilenstein, waar ze de gouden roos weten te bemachti gen, zodat alles toch weer goed komt. Marja Schoonheym, Alan Kempeneers Torres en Wim Nooteboom wisten er in zeven maanden iets moois van te maken en met behulp van Ella van de Zeyden, Anneke Groot en Emarita Castricum die voor de kostuums zorg den en Ingrid Hoogeland die de kinde ren wist om te toveren met haar gri meerkunsten, hebben deze jonge spe lers en speelsters, die soms een klein steekje lieten vallen, het publiek een meer dan aangename middag bezorgd. HEILOO - De Stichting Vrienden dienst zoekt vrijwilligers voor het 'Maatjesproject'. Het project heeft tot doel een koppeling tot stand te brengen tussen zelfstandig wonende (ex)- en psychiatrische cliënten en vrijwilligers, ter versterking van het sociale netwerk van de (ex-)cliënt. In het project wordt dit gedaan door twee personen te koppelen op basis van dezelfde hobby of interesse. Samen kunnen dan, minimaal één ochtend of middag per week, activiteiten worden ondernomen, zoals een bezoek aan een museum, een wandeling, samen koffie drinken of boodschappen doen. De vrijwilligers, de 'maatjes', geven de deelnemers aan het project een hou vast, een mogelijkheid om er bij te blij ven en een sociaal netwerk in stand te houden of te ontwikkelen. Het project wordt uitgevoerd in Alkmaar en omge ving, waaronder ook in Heiloo. Om dit project te kunnen realiseren werkt Stichting Vriendendienst nauw samen met de Maatschap, organisatie voor welzijn in Alkmaar en met de GGZ Noord-Holland-Noord. De kop pels worden door een projectmedewer ker begeleid en ondersteund. De duur van de koppeling is minimaal een jaar. Tevens wordt na twee maanden beke ken of de koppeling werkt. Wie interesse heeft om als vrijwilliger deel te nemen of vragen heeft over het project kan contact opnemen met de projectmedewerker W. Wijker, tel. 072- 5143143. Er wordt dan een persoonlijke afspraak gemaakt. De Hanswij kertj es voor het voetlicht in De Beun. Spoorwegovergang In de informatierubriek van de ge meente (Uitkijkpost 29 maart) las ik een ondoordacht en onduidelijk artikel over de spoorwegovergang. Eerst lees ik dat het voortaan ook toegestaan is de spoorwegovergang fietsend te pas seren. Dus alleen fietsen. Verderop lees ik: 'Nu het wel wordt toegestaan dat (brom)fietsen ook gebruik mogen ma ken van de overgang, is de verwachting dat voetgangers eerder zullen accepte ren dat er ook gefietst wordt'. Wat een ondoordachte zin. De gemeente denkt dus nu het wet is dat fietsers en brom fietsers over de overgang mogen scheu ren, de voetgangers dit zullen accepte ren. Helemaal niet! De gemeente overtreedt al vele jaren in haar hoogmoed zelf de wet door, on danks de verbodsborden, fietsers en bromfietsers die niet afstappen niet te bekeuren en dus ook de wet laten over treden. Ik dacht dat het college juist de wet moet handhaven. Maar neen, niet in Heiloo. 'Gewoon' onder het mom van gedoogsituatie de wet overtreden. Het is nog erger. Sinds een half jaar is het verbodsbord aan de westzijde verd wenen. Aan de oostkant staat het ver bodsbord er nog steeds (3 april) on danks de gemeentelijke maatregel. Voer voor psychologen. Ook het idee van college en politie dat je door het verlagen van de stoepranden kunt voorkomen dat fietsers 'zigzaggend' tussen de voetgangers door rijden is louter theorie. De door hen beoogde rechte lijn is onmogelijk gezien de voetgangers en de aan de oostkant ge plaatste zes grote ronde 'kunst'objec- ten. Opvallend dat hier alleen weer over fietsers wordt gesproken. (Bromfiet sers kunnen best 20 meter noordelijker over de Zeeweg de overgang passeren, zodat de voetgangers, onder wie veel treinpassagiers, rustig kunnen lopen over deze veel te smalle overgang. Als enige politieke partij in Heiloo heeft de NCPN al in 1993,1996 en 1999 het ge meentebestuur schriftelijk gewezen op de gevaren voor de voetgangers en de onwil van gemeente en politie om bekeuringen uit te delen. De NCPN zal tegen het onverstandige besluit van het college een bezwaarschrift indienen. Hopelijk zullen vele burgers volgen. W. Gomes secretaris NCPN Heiloo EGMOND - Burgemeester en wethou ders van Egmond vragen het kabinet het voorgenomen besluit tot het plaat sen van een demonstratiepark voor windmolens in zee voor de kust van Egmond te heroverwegen. Het college is van mening dat de Milieu-effectrap portage waarop de ontwerp-Plano- logische Kernbeslissing is gebaseerd niet volledig is. Ook vindt het college het niet duidelijk hoe de resultaten van de onderzoeken tegen elkaar zijn afge wogen. Het college stelt tevens voor, gelet op de negatieve milieu-effecten op vogels en landschap, een beperkte subsidie te overwegen. Dit geld zou gebruikt kunnen worden om direct een demonstratieproject off-shore wind- park te realiseren, verder dan 12 km uit de kust, zoals op langere termijn ook de bedoeling is. Mocht desondanks het kabinet vast houden aan hun keuze voor de locatie Egmond, dan doet de gemeente het kabinet het dringende verzoek nauw betrokken te worden bij de verdere vormgeving van het demonstratiepark. Ook wil het gemeentebestuur betrok ken worden bij de voorbereiding voor het compensatievoorstel voor de nade lige effecten op de natuurwaarden voor en langs de Egmondse kust. Ook vindt de gemeente dat in het compensatie- voorstel de nadelige gevolgen door de mogelijke grotere toestroom van het publiek moet worden betrokken. Deze extra toestroom zou namelijk kunnen leiden tot extra infrastructurele proble men, zoals files en parkeeroverlast in de kern Egmond aan Zee. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Kids for animals: 072-5336180. Vermist Zwarte ongec. kater, wit befje en wit aan de poten, 2 jr. Kleijne Olven, Heiloo. Zwart/witte gec. kater, rug vooral zwart, buik zwart/wit gevlekt, witte bef en voetjes, zwart vlekje onder de kin, Limmerweg, LImmen. Egaal grijze gec. kater met wit befje, snuitje en voetjes, rood halsbandje, 5 jr. De Waard, Heiloo. Gevonden Donker schildpadpoesje, zonder wit, Mariënstein, Heiloo. Zwarte volwassen poes, voor witte tenen, achter sokjes, witte bef, De Wieken, Limmen. HEILOO - Afgelopen zondag hield Volleybalvereniging Effect het wijken- volleybaltoernooi in sporthal Het Vennewater. 's Morgens werd de eerste bal geserveerd en startte voor achttien volleybalteams een gezellige, sportieve krachtmeting. De deelnemende ploegen streden in vier poules, waarbij rekening was gehouden met het speelniveau van de deelnemers. Op deze manier speelden zoveel mogelijk gelijkwaardige teams in de poule tegen elkaar. De teams die volleybalkampioen werden in de pou les 1, 2, 3 en 4 waren Heerlijk Rood, Dreamteam, De Vriendschap en WZN. Voor hen was er de sportieve eer en voor elk deelnemend team een taart. Geïnteresseerden kunnen in april bij Effect geheel vrijblijvend komen trai nen, op maandag in sporthal Het Vennewater van 19.30 tot 22.00 uur. Het volgende grote evenement is het mixed toernooi, waaraan ook niet- leden kunnen meedoen. Wie zin heeft om te volleyballen kan contact opne men met D. Oelius, tel. 072-5336092 of W. Komen, tel. 5115858. HEILOO - Op dinsdag 11 april wordt op de Freinetschool Heiloo een infor matieochtend gehouden om ouders en andere belangstellenden de gelegen heid te geven kennis te maken met het Freinetonderwijs. De informatieoch tend begint om 9.00 uur. Belangstel lenden worden rondgeleid in de school en kunnen een kijkje nemen in de ver schillende groepen. De leerlingen vol gen deze ochtend het normale lespro gramma. Belangstellenden die deze ochtend ver hinderd zijn, kunnen een afspraak maken met de directeur van de school, Wim Blom. De Freinetschool is te vin den op Boekestein 44-45 in Heiloo, tel. 072-5321585. EGMOND - Op zondag 9 april geeft het Hoorns Byzantijns Mannenkoor een concert in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef, onder leiding van diri gent Grigori Sergei Sarolea. Het Hoorns Byzantijns Mannenkoor streeft naar een vertolking van de Slavisch- Byzantijnse kerkmuziek in de monas tieke (klooster) stijl. Kenmerkend voor deze muziek is de betrekkelijke een voud van melodie en harmonie. Alle gezangen worden a capella gezongen. Het repertoire bevat eenstemmige gezangen, alsmede twee- en driestem mige zettingen vanuit vooral de oor spronkelijke liturgische Russische zangtraditie. Dirigent Sarolea, van jongs af aan opgegroeid met de Slavisch-Byzantijn- se ritus, studeerde aan het Haags Ko ninklijk en Rotterdams conservatori um. Het programma omvat veel paas- liederen. Er worden ook enkele Rus sische volksliederen ten gehore ge bracht. Het concert begint om 15.00 uur. De toegangsprijs is f 20,-, met kor ting f 15,-. Kinderen tot 12 jaar betalen f 10,-. Dit alles inclusief koffie of thee met koek. In de pauze en na afloop kunnen de bezoekers kijken naar een tentoonstel ling van ikonen, vervaardigd door Henk Groen. Deze expositie is ook geopend op zaterdag 15 en zondag 16 april van 14.00 tot 17.00 uur. EGMOND - Op zondag 9 april is er weer een wandeling langs het voorma lig Karmelklooster, de duinvoet, door het kurkiepenbos van de voormalige duinen van Six en langs de overblijfse len van de verdedigingslinie (Atlantic Wall) uit de Tweede Wereldoorlog. Begin en eindpunt van de wandeling is bij het parkeerterrein aan het eind van het Nachtegalenpad in Egmond aan den Hoef (bij het voormalig Jachthuis van de familie Six). De wandeling begint om 11.00 uur en duurt 1,5 uur. Deelnemers dienen in het bezit te zijn van een geldig toe gangsbewijs van het Noord-Hollands Duinreservaat. Door de gids wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van f 2,50 per volwassene. Informatie over de wandeling bij Jan de Vries, tel. 072- 5065872. EGMOND - Op zaterdag 8 april is de jaarlijkse rommelmarkt in het OK- Verenigingsgebouw, Julianastraat 5 te Egmond aan Zee. Om 10.00 uur gaan de deuren open en u kunt er terecht voor goede, gebruikte meubels en klei ne huishoudelijke voorwerpen. Tevens worden er bloemstukjes verloot. De opbrengst is bestemd voor het restaura tiefonds van de Oud-Katholieke kerk. HEILOO - Van woensdag 5 tot en met zaterdag 8 april viert cadeauboetiek Mayflower haar tienjarig bestaan. De klanten kunnen hier van mee profite ren via een flink aantal feestelijke stunts. Voor iedere klant ligt er, bij be steding van minimaal tien gulden, een leuke attentie in de winkel in 't Loo klaar. Meer over het tienjarig jubileum van Mayflower kunt u lezen in de spe ciale voorjaarsbij lage die op 12 april bij de Uitkijkpost verschijnt. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woens- en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Sportcentrum Het Vennewater bestaat dit jaar 25 jaar! Woensdag 05 april 2000 Donderdag 06 april 2000 Vrijdag 07 april 2000 Zaterdag 08 april 2000 Zondag 09 april 2000 Maandag 10 april 2000 Dinsdag 11 april 2000 Woensdag 12 april 2000 Donderdag 13 april 2000 Vrijdag 14 april 2000 Zaterdag 15 april 2000 Zondag 16 april 2000 Maandag 17 april 2000 Dinsdag 18 april 2000 Woensdag 19 april 2000 Donderdag 20 april 2000 Vrijdag 21 april 2000 Zaterdag 22 april 2000 Zondag 23 april 2000 Maandag 24 april 2000 Dinsdag 25 april 2000 Woensdag 26 april 2000 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal 14.30-16.30 uur zaalvoetbal 16.30-17.30 uur vrij 18.00-20.00 uur basketball 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.00 uur volleybal 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal 14.00-15.30 uur sportinstuif 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal 08.45-12.45 uur volleybal 13.30-15.30 uur zaalvoetbal 10.00-16.00 uur Vlooienmarkt 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.00 uur volleybal 09.30-15.30 uur schoolgym 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal 14.00-15.30 uur sportinstuif geen verhuur Goede Vrijdag geen verhuur 1e Paasdag geen verhuur 2e Paasdag 09.30-15.30 uur schoolgym De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Vanaf zaterdag 29 april 2000 gaat het zwembad weer open! Voor het seizoen 2000 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 uur tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 uur tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 18.30 uur Zwembad Het Baafje bestaat dit jaar 30 jaar! Tot en met 12 april treft u wekelijks hieronder de bestelbon aan voor aanvraag nieuwe zwembadabonnementen in de voorverkoop. Koop uw abonnement in de voorverkoop en profiteer van aanzienlijke kortingen! Zwemvierdaagse van maandag 19 juni Vm vrijdag 23 juni 2000 Bestelde voorverkoopabonnementen kunnen worden opgehaald op dinsdag 18 en woensdag 19 april 2000 tussen 16.00 tot 20.00 uur aan de kassa van Zwembad Het Baafje.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 14