WE BLIJVEN U HEERLIJK VERWENNEN... OM ONZE KWALITEIT VOOR ALTIJD TE KENNEN Onze weekend-tip voor vriidaa en zaterdag: een zonnige lentesnit van 12,50 nu voor 7,50 Limmen Hogeweg 159, tel. 072-5051562 gemeente i SfjiecifdUeltmv Mahkmij/ I lekker vers met natuurlijke ingrediënten, dan wii ie toch niets anders meer... ,dus verlengen we nog even onze oneninqs-actie 1 Alle broodsoorten 2,50 per stuk Alle kadetten 0,50 per stuk Een heerlijke Oud-Hollandse tulband van 18,50 nu voor 15,00 Zo'n zalig klein spijsbroodje van 8,75 voor slechts 7,50 PAGINA 12 'V '%/fy whejv- iff wle/wnakerf; tV&tndg^maaJde/ r€kfx^>lade/; OrMyMweJv meV luming/ kefeid; iff alle/ wnmeff eff maleff. is het enige krentenbrood met verdeeld spüs waarop octrooi is verleend en dat willen we u graag cadeau doendusvoor IEDERE KLANT EEN KUIPJE KANEEL EN AMANDEL SP1JSBROOD Openingstijden: Ma. t/m do. 8.30 (aanbiedingen gelden alleen Voor de kinderen bakken we 'Joppie', een grappig broodje in de vorm van een schildpad, hij kost nu maar 2 piek én is heel apart, want we hebben er een balletje in verstopt (echt waar) waarin een stoere piraat zit. Als jij ze alle 12 hebt verzameld op het speciale 'Funny-Family-Pirates speelbord' moet je één ding razendsnel doen: ren als de wiedeweerga naar de winkel, want voor de eerste aanmelders hebben we een GRANDIOZE VERRASSING néé... we verklappen nog niets maar het wordt een spannende feestdag Natuurlijk hebben we ook een kleurwedstrijd met leuke, geinige prijzen... dus: kom snel, we wachten op je tot 13.30 uur Vr. 8.30 tot 17.00 uur Za. 8.00 tot 16.00 uur. in Limmen t/m 8 april, zolang de voorraad strekt Tevens een vestiging in Uitgeest en Akersloot Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Ontwerp-bestemmingsplan "Limmerbuurt". Wet Geluidshinder voorgenomen medewerking Bloemendagen Koninginnedag Voorgenomen medewerking Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Stratenvoetbaltoernooi Collectevergunning gluur vrijdag en zaterdag maar even achter de deur: kijk naar het bakken.en geniet van de geur >U') rin TRfiin r r O,ho*f f - Op rtOfr», O Burgemeester en wethouders van Limmen maken ingevolge artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 6 april 2000 gedurende vier weken voor een ieder in het gemeentehuis, sector Algemene Zaken (adres: Zonnedauw 4 te Limmen) tijdens de kan tooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.30 uur en in de openbare bibliotheek (adres: Zonnedauw 2 te Limmen) tijdens de openstellingstijden, ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan "Limmerbuurt". Het plan voorziet in de bouw van 20 woningen. Het plangebied betreft het voormalige bedrijfsperceel van Winder Limmen B.V. en enkele aangrenzende percelen grond, gelegen ten oosten van de Rijksweg tussen en achter de percelen Rijksweg 42, 44 en 46 te Limmen. Het plan is ten opzichte van het voor-ontwerp gewijzigd. Zo zijn de voorschriften op ondergeschikte punten aangepast. Gedurende de termijn van ter inzageligging kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijzen kenbaar maken bij de gemeenteraad van Limmen, postbus 9, 1906 ZG te Limmen. Degenen die tijdig hun zienswijzen kenbaar hebben gemaakt zullen in de gelegenheid worden gesteld tot het geven van een nadere mondelinge toelichting. Limmen, 5 april 2000. Verzoek hogere grenswaarde Wet geluidhinder project-gebied "Limmerbuurt" Burgemeester en wethouders maken hun voornemen bekend om op ba sis van het Besluit grenswaarden binnen zones langs wegen een verzoek om vaststelling van een hogere grenswaarde genoemd in artikel 82 van de Wet geluidhinder in te dienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland voor een aantal woningen, gelegen in het toe komstig bestemmingsplangebied "Limmerbuurt", omvattende het voor malige bedrijfsperceel van Winder Limmen B.V. en enkele aangrenzende percelen grond, gelegen tussen en achter de percelen Rijksweg 42,44 en 46 te Limmen. Op deze locatie is een bouwplan ontwikkeld voor 20 woningen. Daarbij is een akoestisch onderzoek uitgevoerd naar de geluidbelasting aan de gevel van deze nieuw te bouwen woningen. Uit het onderzoek is geble ken dat op de woningen de voorkeurswaarde van 50 dB(A) wordt over schreden. Voor 7 woningen zal een verzoek hogere grenswaarde wor den ingediend bij het college van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland. De verzochte hogere waarden ten gevolge van het verkeer op de Rijksweg bedragen 58 dB(A) voor de woningnummers I en 12, 54 dB(A) voor de nummers 2 en 13, 51 dB(A) voor nummer 14 en 52 dB(A) voor de woningnummers 17 en 18. In verband hiermee ligt het verzoek hogere grenswaarde met ingang van 6 april 2000 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het ge meentehuis, sector Algemene Zaken (adres: Zonnedauw 4 te Limmen) tij dens de kantooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur (buiten deze tijden is al leen inzage op afspraak mogelijk). Belanghebbenden kunnen binnen deze periode van twee weken schriftelijk hun gemotiveerde opmerkingen tegen dit verzoek hogere grenswaarde richten aan burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Postbus 9, 1906 ZG te Limmen. Ook is gelegenheid om op 18 april 2000 om 16.30 uur in een openbare hoorzitting in het gemeentehuis opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. Limmen, 5 april 2000 Voorgenomen medewerking aan de bouw van 18 woningen op het voor malige bedrijfsperceel van Winder Limmen B.V. en aangrenzende gron den, gelegen aan de Rijksweg. Burgemeester en wethouders van Limmen maken bekend dat zij voor nemens zijn om: A met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van de geldende bestemmingsplannen te ver lenen ten behoeve van het bouw- en woonrijpmaken van de gron den gelegen binnen het projectgebied "Limmerbuurt", omvatten de het voormalige bedrijfsperceel van Winder Limmen B.V. en enkele aangrenzende percelen grond, gelegen tussen en achter de percelen Rijksweg 42,44 en 46 te Limmen; B met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vrijstelling van de geldende bestemmingsplannen en bouwvergunning te ver lenen voor de bouw van 18 woningen op de onder a. omschreven gronden. Beide plannen (het plan tot het bouw- en woonrijpmaken en het plan tot het bouwen van 18 woningen) zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen, maar passen wel binnen de in voorbereiding zijnde gedeeltelijke herziening van de geldende bestemmingsplannen, zoals neergelegd in het voorontwerp-bestemmingsplan "Limmerbuurt". Het plan tot het bouw- en woonrijpmaken en het bouwplan voor de 18 woningen liggen met ingang van 6 april 2000 gedurende twee weken ter inzage in het gemeentehuis, sector Algemene Zaken (adres: Zonnedauw 4 te Limmen) tijdens de kantooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur (bui ten deze tijden is alleen inzage op afspraak mogelijk). Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen de voorgenomen medewerking naar voren brengen bij het college van bur gemeester en wethouders van Limmen, postbus 9, 1906 ZG te Limmen. Limmen, 5 april 2000. Burgemeester en wethouders van Limmen hebben op 29 maart 2000 be sloten om de Stichting Bloemendagen een vergunning te verlenen voor het organiseren van de bloemendagen van 29 april tot en met 4 mei 2000. De Stichting is gerechtigd om voor de volgende plaatsen een stand plaatsvergunning aan standplaatshouders te verstrekken: - hoek Meidoornlaan/Vijverlaan - ter hoogte van Hogeweg 3 - ter hoogte van Kerkweg 46 - hoek Lage Weide/Meidoorn laan/Vijverlaan - Vredeburglaan/ naast de Cameren - d'Enterij/ hoek Vuurbaak - Burg. Nieuwenhuysenstraat/ hoek ventweg Burg. Nieuwenhuysenstraat - hoek Jan Valkeringlaan/Bartigon - het Achtkant - hoek Visweg/Pagenlaan - ter hoogte van Rijksweg 174 Buiten deze plaatsen is het verboden een standplaats in te nemen. Het is dan ook niet toegestaan om vanaf eigen erf goederen te verkopen/ te verhuren. Tegen dit besluit kunnen belanghebbende op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij de burgemeester en wethouders van de ge meente Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hier door niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hiervoor bedragen 200,00 voor natuurlijke personen en 400,00 voor rechtspersonen. 1. De burgemeester heeft op 22 maart 2000 besloten om het Oranjecomité Limmen een vergunning te verlenen ex artikel 2.1.4.1 em 5.2.4 van de a.p.v. voor het organiseren van een feest met muziek, het houden van een vrijmarkt en het plaatsen van spelattributen in het gemeentelijk park, gelegen aan d'Enterij, op zaterdag 29 april 2000. 2. Burgemeester en wethouders hebben op 22 maart 2000 besloten om het Oranjecomité Limmen een standplaatsvergunning te ver lenen ex artikel 5 van de Standplaatsenverordening tot het inne men van een standplaats op of aan een gedeelte van het gemeen telijke park, gelegen aan d'Enterij, ten behoeve van de verstrekking van poffertjes en ijs op zaterdag 29 april 2000. Tegen besluit I. kunnen belanghebbende op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij de burgemeester en wethouders van de ge meente Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Tegen besluit 2. kunnen belanghebbende op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij de burgemeester en wethouders van de ge meente Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaarschriftenproce dure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hier voor bedragen 200,00 voor natuurlijke personen en 400,00 voor rechtspersonen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan: het realiseren van een tuinberging op het perceel Oudeweg la het realiseren van een tuinberging op het perceel Oudeweg I Deze melding bouwvoornemen is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven ge noemde vrijstellingsprocedure. Het bouwplan ligt vanaf 6 april 2000 ge durende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage op de afdeling Ruimtelijke Ordening (openingstijden: ma t/m vr 09.00 uur tot 12.30 uur; buiten deze tijden is alleen inzage op afspraak mogelijk). Tijdens deze inzageperiode kan een ieder schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: - Vredeburglaan 46 vergroten woning - Kapelweg 3 vernieuwen garage/berging - Het Achtkant I I vergroten woning - Hogeweg 45 vergroten woning/garage - Kapelweg 22 B duivenhok/berging - Westerweg 80 oprichten/plaatsen carpoort De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de af deling Bouw- en Woningtoezicht. De burgemeester van Limmen heeft op 29 maart 2000 besloten om Voetbalvereniging Limmen een vergunning te verlenen voor het organi seren van het stratenvoetbaltoernooi van 27 mei tot en met 29 mei 2000. Tijdens het toernooi wordt ontheffing van het sluitingsuur verleend voor donderdag op vrijdag tot 00.00 uur; vrijdag op zaterdag tot 00.30 uur; zaterdag op zondag tot 01.00 uur. Tegen dit besluit kunnen belanghebbende op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij de burgemeester van de gemeente Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automa tisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan han gende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening wor den gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hiervoor bedragen 200,00 voor natuurlijke personen en 400,00 voor rechtspersonen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen hebben een col lectevergunning verleend aan het Nationaal Fonds Gehandicapten in de periode van 9 april t/m 15 april 2000.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 8