Pensioen Select pleit voor financial planning Sporthuis Helling nog altijd volop in beweging mMBêXMlm 1 pagina 10 Livera-collectie een verrassende mix van sport en folklore De nieuwste bad- en strandcollectie van Livera hangt inmiddels in de winkels. Verrassende en veelzijdige bad- mode en strandkleding, die is gebaseerd op sport, hippie en adventure. De met zorg gekozen modellen, de beste mate rialen en de meest fraaie dessins geven het startschot voor een veelbelovend badseizoen. Veel verrassende details uit de sportswear komen terug. Zwart, wit en denimblauw worden met felle contrasten als pink, rood en geel door middel van kleurblokken en biezen afgewerkt. Dessins hebben plaats gemaakt voor grafische prints: teksten, logo's en symbolen. Bijpassende sportieve hemd jes en tanktops maken het compleet. Ook binnen het strandaanbod is deze spor tieve lijn terug te vinden: bermuda's, pareo's, jurken en T-shirts tonen sportieve elementen, zoals opgestikte zakken, touwtjes en biezen. Een andere inspiratiebron is 'de wereld'. Trends uit verre landen worden moeiteloos gecombineerd met westerse trends. Het brengt ons tege lijkertijd terug naar de hip pie-tijd, waar ook folkloris tische, etnische en westerse invloeden aan elkaar werden gekoppeld. Felle en exoti sche bloemkleuren, geplaats te bloemen, verrassende des sins, Gucci-stijl en vele soorten koordjes en lintjes zijn kenmerken. De meer adventure-getinte badmode en strandkleding kent, naast de kleuren blauw en zwart, dit seizoen veel gradaties in groen en beige. Functionaliteit in lingerie In de lingerie is functionali teit een belangrijk gegeven. Extra functies staan cen traal: molded modellen, glad voorgevormd, mousse cups en verborgen beugels in bh's dragen hieraan bij. Verborgen beugels in bh's zijn bij uitstek geschikt onder strakke bovenkleding. Ook hemdjes met een sup port-net geven exta dimen sies aan het artikel. Functionele T-shirts zijn tevens een belangrijk item dit seizoen. Voor de sportieve klant zijn er leuke sportieve setjes ver krijgbaar. Nieuw dit jaar is een complete serie lingerie in sportieve jeanslook. Ook voor de vrouw die voorkeur geeft aan een meer elegante en luxueuze stijl is er volop keus. Fraaie bh's, slips en body's hebben veelal inge weven bloemmotieven en zijn romantisch afgewerkt met kant en broderie. Vanzelfsprekend ontbreken ook dit seizoen niet de klas sieke wit- en ivoorkleurige bh's en slips, al dan niet met kant afgewerkt. Livera is te vinden in 't Loo 6 in Heiloo. Financial Planning is een compleet financieel advies, op basis van iemands persoonlijke situatie en manier van wonen, waarbij rekening wordt gehouden met de fiscale omstandigheden van nu en de toekomst. Voor zoyn advies kunt u terecht bij Pensioen Select, dat daarvoor een com plex stelsel van factoren met elkaar in balans brengt. Bij een persoonlijk finan cieel advies houdt Pensioen Select rekening met onder andere pensioenen, hypothe ken, sparen, beleggen en ver anderende fiscale spelregels. Het bedrijf is aangesloten bij de Federatie van Financiële Planners, die strenge eisen van vakbekwaamheid aan de adviseurs stelt. 'Onze advi seurs blijven steeds op de hoogte van de nieuwste ont wikkelingen op hun vakge bied,' verzekert de pensioe nadviseur. Na een uitgekiende analyse maakt Pensioen Select in een persoonlijk financieel advies gebruik van de fiscale en financiële mogelijkheden om aan wensen van de klant tegemoet te komen. Allerlei aspecten worden daarbij bekeken en berekend. Maar ook daarna nog toetst Pensioen Select de zaken regelmatig aan de verande rende situatie en fiscale spel regels. Pensioen Select constateert dat nog maar weinig mensen echt goed inzicht hebben in hun huidige en toekomstige financiële situatie, zoals bij voorbeeld over het 'pen sioengat'. Wie concrete wen sen heeft, doet er goed aan een financiële planning door Pensioen Select te laten opstellen. Maar de pensioen adviseurs vinden dat eigen lijk iedereen eens een praatje zou moeten maken met Pensioen Select. 'Dat geeft in elk geval een goed gevoel.' Pensioen Select is te vinden aan de Kennemerstraatweg 91 (1851 BB) in Heiloo, tel. 072-5339988. WUri&BÈ&BUÖ Alweer twee jaar is aan Bet Hoekstuk 25 in Heiloo het Chinees- Kantomes specialiteitenrestaurant Kang Wah gevestigd* Eigenaar Tim Wong, die het restaurant (dat daar voor de naam Woo-Ping droeg) sa&ten met rijn zwager K* lp runt, constateert dat ondertussen steeds meer mensen uit Heiloo en de wijde omtrek hun weg naar Kang Wah weten te vindenEn geen wonder, want op de uitgebreide menukaart van het restaurant staan bijzonder smakelijke specialiteiten uit maar Uefst vier Chinese regio's. De ruim 75 personen die het restau rant kan heibergen worden ontvan gen in een stijlvol en warm interieur» waarin, behalve een aardig vleugje westerse invloed, volop Chinese j ambiance te ontdekken valt. Mooi zijn de spiegels en schilderingen met Chinese afbeeldingen» geïnspireerd op de wereldberoemde Chinese muur. Wong vertelt met enthousiasme over de keuken van Kang Wah, waar gerechten uit Kanton, Szechuan, Peking en Shanghai worden bereid. llllllllliiiiSlllIliilllllllllllllllllPiilllllllliiiillllliill De traditionele Kantonese keuken is het meest gevarieerd, met seizoens- afhankelijke gerechten die worden bereid in de wok. De gerechten zijn niet al te sterk gekruid en kleurrijk van uiterlijk* smaak en geur Daarentegen zijn gerech ten uit de Noord* Chinese provincie Szechuan vooral pittig m kruidig en de gerechten uit de Peking-keu- ken worden feestelijk opgediend met prachtige versierin gen. De maaltijden uit de provincie Shanghai tenslotte zijn een must voor liefhebbers van allerlei soorten zee- en riviervis. Gok diverse Aziatische gerechten en de speciale ti'pan-gerechten staan op de kaart» Vlees en vis worden dan in een gloeiendhete gietijzeren schaal bereid en aan tafel geflam beerd opgediend met Chinese krui den. Wong noemt bovendien de grote keus in vegetarische gerech ten. Ze staan niet allemaal op de menukaart vermeld* maar wie er meer over wil weten kan voor advies altijd terecht bij Tim Wong. En dan blijkt meteen weer Wongs opvatting over goed gastheerschap: de wensen van de gasten staan cen traal Hij neemt daarom alle tijd om zijn gasten te adviseren en toont zich verheugd dat veel mensen het samenstellen van een maaltijd of menu aan hem overlaten. 'Vaste klanten zeggen dikwijls: maak maar wat. Bn ook groepen die hier komen om een verjaardag, bedrijfsfeest of jubileum te vieren, laten zich over het menu door ons adviseren. Het betekent dat klanten vertrouwen in je hebben, dat is een grote eer.' Naast het restaurant heeft Kang Wah een aparte ingang voor de afhalers. Behalve de grote keus aan afhaalge- rechten is er elke maand een voorde lig geprijsd 'menu van de maand' voor twee personen. Restaurant Kang Wah is geopend van dinsdag tot en met zondag van 12.00 tot 22.00 uur. Met Pasen is Kang Wah geopend. Alweer bijna 15 jaar Glastronomisch genieten in Castricum Het is inmiddels alweer bijna vijftien jaar geleden dat broer en zus Frans en Yvonne Glas in Castricum hun eigen restaurant Le Moulin begonnen aan de Dorpsstraat 96. Nadat vader Wim Glas zijn restaurant in Limmen wegens ziekte had verkocht en het tweetal hun diploma ys van de Hotelschool had gehaald, zijn ze op jonge leeftijd in Castricum van start gegaan. In de loop van de tijd hebben deze twee inmiddels zeer ervaren horecamensen een zaak van naam neergezet, mogen we gerust stellen. Le Moulin is een begrip voor alle culinaire smulpapen in de wijde omgeving. Buiten hun a la carte-kaart, die steeds wisselt met de seizoenen mee, serveren ze elke maand een 4-gangenmenu k f 69,50, waar Frans al zijn creativiteit inlegt. Bij dit menu heeft Yvonne (die overigens ook vinologe is) eventueel een bijpassend wijnarrangement gemaakt. Voor de woensdag- en donderdagavond heeft Le Moulin een 3- gangenmenu a f 45,-. Wat u zeker niet verwacht als u voor het sfeervolle Le Moulin staat, is dat zich achter deze zaak een prachtige tuin met terras bevindt, waar u zomers heerlijk kunt dine ren. Kortom, een verrukkelijk adres als u zich een avond lekker wilt laten verwennen. Al meer dan veertig jaar is het geleden dat Piet Helling op het lumineuze idee kwam een sportzaak te beginnen. Sindsdien is er een heleboel gepasseerd bij Sporthuis Helling. Men heeft een periode gekend van vier filialen. Momenteel zijn er nog twee sterke filialen over, één in Zaandam en één in Heiloo. Het filiaal Zaandam is kort geleden verhuisd van de Dam naar Westzijde 53. In Heiloo heeft men sedert juni '99 wat meer ruimte ter beschikking gekregen, na het vertrek van het inwonen de reisbureau. Al met al een tijdsperiode vol beweging. Nu zijn beide filialen weer geheel op orde en is Sporthuis Helling klaar voor het zomerseizoen. Bedrijfsleider Fred de Jong kijkt voldaan terug op de verhuizing in Zaandam en de aanpassingen in Heiloo: 'In Zaandam zaten we zo langzamerhand met alleen maar horeca om ons heen en daar voelden we ons niet meer op onze plaats. In Heiloo konden we door het vertrek van het reisbureau een paar flinke vierkante meters groeien en die had den we ook hard nodig om onze collecties goed te kun nen tonen.' Sporthuis Helling staat van oudsher bekend om zijn hoogwaardige collecties. De tijdgeest is inmiddels danig veranderd en ook Sporthuis Helling gaat daarin mee: 'We hebben recentelijk bewust gekozen voor een wat andere lijn in onze col lectie. We richten ons nu op een bredere markt. Het zogeheten streetwear-gebeu- ren ontbreekt daarin zeker niet. Een jeugdiger uitstra ling was juist wat we zoch ten. Daar hebben we bij voorbeeld ons filiaal in Zaandam helemaal op inge richt. Maar ook in Heiloo hebben we de zaken wat anders aangepakt. De inge kochte collecties staan wat ons betreft als een huis en daar verwachten we ook veel van.' Prima plek Beide filialen zijn nu gesitu eerd in een goede omgeving. In Heiloo zit men aan de Raadhuis weg 14 op een prima plek en in Zaandam heeft men in de Westzij Passage ook een plek gekre gen waar de zaak beter tot zijn recht komt. 'We zitten in Zaandam natuurlijk op een prachtige locatie. Volop winkels om ons heen, ruim voldoende parkeergelegen heid en dat was nu net wat er op de Dam aan ontbrak. De klanten willen nu eenmaal het liefst tot aan de voordeur rijden met hun auto. Dat lukt natuurlijk niet, maar we zijn zeer in onze nopjes met deze locatie,' en bij het uitspreken van die woorden verraadt het gezicht van Fred de Jong ook daadwerkelijk die posi tieve gedachte. Inmiddels zijn de winterse collecties in beide filialen uitverkocht of in opslag gegaan, om ruimte te maken voor de nieuwste voorj aars- en zomercollectie. Van diverse grote merken vindt u dan ook een uitgebreid scala aan mogelijkheden in beide winkels. Het personeel heeft de afgelopen periode volop meegewerkt aan de realise ring van de ambitieuze plan nen en staat te trappelen van ongeduld om iedereen te voorzien van een ter zake kundig advies. Sporthuis Helling heeft wat dat aan gaat nog altijd een naam hoog te houden en hun motto 'Get the right feeling' staat nog immer hoog in het Helling-vaandel.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 22