ARRO Reclame, een introductie Inspiratie en voor elk wat wils bij cadeau winkel Beemster Pagina 12 Een goed beletterd reclame-object moet altijd onderschei dend zijnvindt Henk van Wissen van ARRO Reclame. Daarom verwacht een opdrachtgever ook duidelijkheid van de aanbieders op dit gebied. Er is immers altijd ver schil in de dienst die geleverd wordt, maar ook in bijbeho rende prijs, garantie en kwaliteit. Maar wat daarbij vaak over het hoofd wordt gezien, is het creatieve advies dat u mag verwachten van deze aanbieders. Dat creatieve advies zit bij de opdracht inbegrepen. En dat is logisch, want het is een onderdeel van de dienst die geleverd wordt. Aan elke project hangt niet alleen een technisch vraagstuk. Crea tiviteit is de sleutel voor effectiviteit. ARRO Reclame biedt de klant een uitgewerkt concept in kleur om de ideeën tastbaar te maken. Wat materialen en toepassin gen betreft is in principe alles mogelijk. U wilt een kleurenfoto van uw product op de (vracht)wagen? ARRO kan full color prints op groot formaat voor u verzorgen. En zeefdrukwerk bij ontwer pen met rasters. Bij ARRO Reclame kunt u terecht voor gevelbeletteringen, bouw- borden, bewegwijzering. Wat dacht u van een belet terd lichtobject? Niets is te gek en dat maakt dat de mogelijkheden onbeperkt zijn. U bepaalt zelf waar u in- en uitstapt. 'ARRO Reclame werkt uit sluitend met de beste mate rialen. Of dat het eindresul taat duurder maakt? Nou, niet per se. Maar alleen op die manier kunnen wij mini maal vijfjaar garantie geven op alle foliematerialen die wij gebruiken. Goed materi aal alleen betekent niet per definitie een goed product. Dat wordt geleverd door de mensen, die tevens op de juiste manier om weten te Hanraads Schoenen heeft sportief aanbod Bij Hanraads Schoenen aan de Stationsweg 81 in Heiloo is dit seizoen een fantastisch aanbod in kin derschoenen te vinden. De kinderschoenen zien er dit jaar totaal anders uit dan voorgaande jaren. Veel spor tieve modellen, heel modern en vaak afgeleid van wat de moeders dragen. Wat betreft de kleuren is er voorname lijk wit, zwart en grijs. Voor de hele kleintjes zijn er wat fellere kleurtjes. Evenals voorgaande jaren heeft Hanraads een grote collectie Elefanten-sanda- len. Ook hier weer veel sportieve modellen met veel klittenband, maar ook wat fijnere schoentjes voor de kleintjes. Behalve kinder schoenen heeft Hanraads vanzelfsprekend ook een grote collectie dames- en herenschoeisel, in de nieuw ste trends. gaan met de computers en machines die zij tot hun beschikking hebben. Ook daarin is alleen het beste voor ons goed genoeg,' aldus Van Wissen. ARRO Reclame is gecertifi ceerd door het SI'BON. Het SFBON-certificaat is meer dan een erkenning van vak bekwaamheid alleen. Het SI'BON staat symbool voor de kwaliteit en de service van haar leden. Van Wissen: 'En dat blijft niet bij een logo dat wij moeten voeren en een aantal regels waar wij als SI'BON-lid mee te maken hebben. Scholing, informatie, controle en bemid deling zijn onderdelen die SI'BON haar leden biedt. Met als voordeel dat de klant er zeker van kan zijn dat wij al het mogelijke doen om perfect werk te bieden. Een soort BOVAG-garantie voor beletterde objecten ARRO Reclame huist aan de Wagenmaker 8 te Heiloo, tel. 072-5336309. Restaurant De Loocatie biedt voiop activiteiten aan culinaire liefhebbers Ook het komende voorjaars- en zomerseizoen heeft res taurant De Loocatie in Heiloo weer een groot aan tal activiteiten op het pro gramma staan voor culinai re liefhebbers. Allereerst is er de gloednieu we voorjaarsmenukaart, die iedereen nu op internet kan bekijken, inclusief verras sende foto's. Op zondag middag zijn er kookcursus sen, van 11.30 tot 15.00 uur. Elke maand staat een nieuw thema centraal, waarover achtergrondinformatie wordt gegeven. Tijdens de lessen worden de gerechten door de cursisten zelf klaargemaakt en vervolgens gezamenlijk opgegeten. Op 23 mei staat het evene ment 'Koken met liefheb bers' weer op het program- i' 1(1!^ Fotostudio Ab Baart voor velen een begrip De professionele fotostudio van Ab Baart in Heiloo is voor veel klanten inmiddels een begrip geworden. Er wordt gewerkt met een vast team, waarin iedereen zijn eigen taak heeft, waardoor Ab zich zoveel mogelijk direct met foto grafie bezig kan houden. In de studio vindt voorname lijk product-, portret en groepsfotografie plaats. Natuurlijk kan de klant bij Ab Baart terecht voor tradi tionele portretten, maar zelf vindt hij het leuker om tot wat eigentijdse fotografie te komen. 'We merken dat de meeste klanten dit duidelijk kunnen waarderen. We heb ben verschillende decors om het steeds weer anders te kunnen brengen.' Daarbij zijn kleurenfoto's al lang niet meer vanzelfsprekend. 'We vragen altijd of de foto's in kleur, zwart-wit of sepia (bruin) moeten wor den. Soms hebben we het gevoel dat andere technie ken nog meer kunnen toe- voegen. Aan de hand van voorbeelden kunnen we daarin adviseren.' In de fraaie presentatieruimte hangt tevens een grote collectie voor beeldlijsten. ma. De Loocatie biedt de amateurkok en de liefhebber hier een podium om hun kunnen te tonen. Vier koks koken hun favoriete recept, waarbij eveneens gezorgd wordt voor heerlijke bege leidende wijnen. Op 9 juli is het tijd voor de 'Table d'höte'In de beel dentuin van Ditta Engel aan de Westerweg in Heiloo zorgt De Loocatie voor een Franse, landelijk georiën teerde aanschuiftafel, waar liefhebbers onder de appel bomen met de voeten in het gras kunnen genieten van een maaltijd, onder begelei ding van levende muziek. Wie de kwaliteit van de door De Loocatie bereide maaltij den thuis op tafel wil, kan gebruik maken van de trai teurservice. Voor wie ande ren wil trakteren heeft De Loocatie .een aantal leuke cadeaus: dinerbonnen of een Illy cafè-giftbox. Restaurant De Loocatie is geopend voor de lunch op dinsdag tot en met vrijdag van 12.00 tot 14.00 uur, voor het diner van dinsdag tot en met zondag vanaf 17.45 uur. De Loocatie is tevens geo pend met Pasen. Reserveren is gewenst en kan bij het restaurant, 't Loo 20 (bij winkelcentrum 't Loo) in Heiloo, tel. 072-5333352. Uitgebreide informatie is verkrijgbaar op internet: www.loocatie.nl of e-mail: info@loocatie.nl. VERZAMEL filmsterfoto's, dorp- en stadsgezichten, oude foto's+reclame 5337863 Voorjaar waait binnen bij BI Bodywear Ook bij BI Bodywear is het voorjaar binnengewaaid, met nieuwe kleuren en prints. Oroblu heeft aan de Vanite 15 denier panty twee kleu ren toegevoegd: de Nearly White en Militaire. Ze com bineren mooi met de nieuwe pastel- en groentinten. Kunert biedt een mooie lichtgrijze tint in de collectie. Voor de heren is bij BI Bodywear de nieuwe collectie van Schiesser en Hom binnen, met ondermode, pyja ma's en zwembroeken. Van Falke en Bonnie Doon zijn er leuke baby- en kindersokjes. Dit jaar zijn er weer mooie materialen gebruikt, bij voorbeeld micro tactel, een combinatie van microvezels en katoen, dat zo zacht als een tweede huid aanvoelt. Van Skiny zijn er bijvoorbeeld comfortabele en sportie ve setjes, glad en naadloos, in wit, zwan en huidkleur. Kortom, een collectie die de moeite waard is om een keer te gaan bekijken, bij BI Bodywear in 't Loo 68, (Voor elk wat wils.'Het is de beste omschrijving voor het ruime en gevarieerde aanbod van cadeauwinkel Beemster op de hoek van de Westerweg en Het Zeven huizen in Heiloo. Op zoek naar een cadeautje, maar nog geen idee wat het moet worden? Een bezoekje aan de winkel is gegarandeerd een bron van inspiratie. Uitgebreid en gevarieerd is de keus op het gebied van woondecoratie. Sfeer maken is hier het toverwoord, met allelei smaakvolle spulletjes voor op tafel, in de kast of voor het raam. Blijvend mooi zijn de serviezen, af en toe met een tikje nostalgie. Romantiek viert hoogtij in het klassieke kip-haanser vies. Gebakken van dik aar dewerk, mooi maar ook praktisch, want het is vaat- wasmachine-bestendig. En wie kent niet het tijdloze decor van de boerenbontser viezen? Het is er niet alleen in blauw, maar ook in groen, het zogenaamde 'aquarel' boerenbont. De bijpassende tafelkleden en servetten in gezellige dessins, van onder meer Jhr. Morris en Molca, geven de eettafel een beto verend mooie aanblik. Leuke accenten in huis geven ook de bij Beemster in allerlei maten en dessins verkrijgbare dozen en de houten en ijzeren dierfigu ren. En voor wie pen en papier niet laat verdringen door de pc is er prachtig briefpapier. De keuken ten slotte kan worden aange kleed met luxe linnengoed, waaronder schorten, oven wanten, pannenlappen, theemutsen, handdoeken en theedoeken. Kortom: je slaagt altijd bij Beemster! Colofon Uitkijkpost voorjaarseditie Vootjaar 2000 Redactie: Marian Lutgerink Mireille Spits Vormgeving: Jos Kraakman Nico Admiraal Acquisitie: Wil van der Horst Foto's: Foto Starfield, Onno Zaman Beefdvisie, Uitkijkpost e.a. Een uitgave van Drukkerij Uitkijkpost BV, Heiloo. Over zijn trouwreportages vertelt Ab met enthousias me. 'Als je het vak goed beheerst, dan kun je als foto graaf gemakkelijk inspelen op het gevoel van het bruid spaar. Je kunt de omstandig heden in de juiste sfeer bren gen, waardoor de reportage veel spontaner oogt. We merken dat de meeste bruid sparen vooral die uitstraling zoeken en wij kunnen die vastleggen. Daarnaast moet het album ook spannend zijn. Dit doen we door wat mooie, artistieke foto's te maken. In het album zie je heel kleine, maar ook heel grote foto's, meestal dus ook zwart-wit of sepiakleurig, die, doordat we ze zelf prin ten, speciaal afgewerkt zijn.' 'We trekken altijd veel tijd uit voor de begeleiding van het toekomstig bruidspaar, want er zijn altijd veel vra gen. Je bespreekt de keuze van het album, mogelijke locaties, de stijl van de reportage, de tijdsplanning en natuurlijk, niet onbelang rijk, de prijs van dat alles. En het gebeurt ook wel dat we adviseren over andere zaken, die eigenlijk hele maal niets met de fotografie te maken hebben, maar wel met de grote dag.' Behalve met fotograferen houdt Ab Baart zich ook bezig met de voortschrij dende, digitale technieken. 'De digitale uitwerking van de fotografie begint steeds grotere vormen aan te nemen. Als fotograaf kun je hier hier niet meer omheen. Omdat we ook veel met reclamefotografie bezig zijn, zowel in de studio als op locatie, kunnen "we veel beeldmateriaal inscannen en op cdrom afleveren. Zonodig printen we dan ook op foto kwaliteit uit. Een drukkerij of een uitgeverij kan het beeldmateriaal dan meteen invoeren, zoals gebeurd is met de trouwfoto die hierbij is afgedrukt.' Fotostudio Ab Baart is te vinden aan de chrijnwerker 12 (bedrijventerrein de Oude Werf) te Heiloo, tel. 072-5333712 of op internet www.xs4all.nl/~abbaart. editie Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Vooriaa

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 24